כותרות TheMarker >
  ';

  פרטי קהילה

  אקטואליה

  קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

  אקטואליה

  חברים בקהילה (5577)

  לולה של היום
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  נעם דימנט
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  עו"ד ועוד
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  מיכאל 1
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  bonbonyetta
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אמיתי סנדי
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  hanery
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  פרשת השבוע - עורך דין ושפחה

  12/11/17 09:07
  1
  דרג את התוכן:
  2017-11-15 11:29:02
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  [ רכילות ]

  הפרשה השבועית חיי שרה, אבל אצלנו לשרה ולבנימין, יש מדי שבוע פרשה.

  יום הא: מה דעתכם על המונולוג של האדבוקאט ויינרוט?

  יום וו:מה דעתכם על המונולוג בן רבע השעה של שפחתם של הדייג ואשתו?

   

  גילוי נאות - לא הקדשתי יותר מתריסר שניות לכל כתבה.

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "פרשת השבוע - עורך דין ושפחה"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה   

  12/11/17 09:57
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-11-12 09:57:27
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין

  הטיעון המרכזי, שהזוג נושא/מבצע תפקיד כל כך חשוב למען בטחון המדינה שזאת בושה שמתיחסים לגחמות פעוטות. זה כמו להסתכל על אנשים אוכלים ולהעביר ביקורת.

   

  תראה את זה פשוט,

  משרתת מתלוננת, יש עוד מליון משרתות.

  שרה מתלוננת יש רק שרה אחת. צוחק


  --
  האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
  12/11/17 10:53
  1
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-11-12 10:53:10
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: ויילד רז 101 2017-11-12 09:57:27

  הטיעון המרכזי, שהזוג נושא/מבצע תפקיד כל כך חשוב למען בטחון המדינה שזאת בושה שמתיחסים לגחמות פעוטות. זה כמו להסתכל על אנשים אוכלים ולהעביר ביקורת.

   

  תראה את זה פשוט,

  משרתת מתלוננת, יש עוד מליון משרתות.

  שרה מתלוננת יש רק שרה אחת. צוחק

   

  בכל פ'ם כשאני צופה במרואינים מסכנים, אני תוהה מדוע הסכימו להופיע על המסך הקטן? לו אני במצבו של ויינרוט הייתי מוותר על מכירת הפילוסופיה בגרוש ומעשן את הצינגל'ה וצופה בסרט כחול.


  --
  "כפתור ועוד כפתור והמכנסיים נופלים" רספוטין.
  12/11/17 15:21
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-11-12 15:21:58
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

   

  ברוטוס:    שווה להקדיש את התכנית של אילנה דיין עם עו"ד וינרוט. חשוב הסאבטקסט, חשובות השתיקות, חשובה ההתנקות שלו וחשוב לא פחות המסר האותנטי

   

   

  נטוס:       אחד מבכירי עורכי הדין בישראל, מבריק כמו חמישה גאונים וישר עם עצמו לפני הכל

   

   

  ..


  --
  חתימה אישית, מה לא? חתימה היא שיט!
  15/11/17 11:29
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-11-15 11:29:02
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  ברשותך על מנת שנבין מה אמרה התובעת . נניח כאן את הדברים.

   

  הדברים הם המשך תיאורים של עובדים שקדמו לה הכול מוכיח שרה"מ אינו מושל באשתו והיא מושלת בו. והגרוע מצטיירת אישה אובססיבית חולה בנפשה , חולת נקיון אובססבית הנמצאת בפסיכוזות והתקפי טירוף. לו רה"מ אהב אותה באמת ותמים היה להבנתי צריך לאשפז אותה או לדאוג שתקבל טיפול מושיע . 

   

  אבל כולנו יודעים כי לביבי יש חלק בהפגיעה הנפשית בה כאשר זיין אישה אחרת ובגד בה , עם מי שהייתה "היועצת הארגונית" שלו

  טעה ביבי שלא נהג כמו גבר. כזה שמחפה על המאהבת , ולא חושף שמה, כאן היה מדובר באישה נשואה שזיין, מה שאומר שהוא נעדר ערכי יסוד של גבר ג'נטלמן שאינו מזיין נשים נשואותולו כזה שמזיין אבל מכחיש  ולעולם לא מודה.. 

   

  הגרוע ביותר בזיון והבגידה של ביבי הצרח רץ לתקשורת ולא פחות ולא יותר נוכח העם כולו חשף את שמה ואת הבגידה.

   

  והתוצאה? "העוזרת הארגונית"  כנראה לא ארגנה  כראוי את האשכים ולא את התחתונים כנחוץ שלו,  נאלצה לחטוף מיד מבעלה תביעת גירושין כאשר הנ"ל גילה שאשתו שהתחזתה לאשת איש מסורה, מתפשטת מבגדיה מסירה תחתוניה ומפשקת שוקיה ומגישה את הפות שלה תמורה לעינוג ולאורגזמה.

   

  מה נותר לבעל האומלל? ברור הגיש תביעת גירושין. 

   

  כמובן הנפגעת השנייה הייתה שרה הדיילת אוויר שתפסה אותו באחת מטסות שלה והתלבשה עליו , ולא הייתה מוכנה שייזיין מהצד.

   


  כול גבר סביר יודע כי דרישה כזו לא מאפשרת לגבר חופש קיומי אם אכן יעמוד בה ובפרט עשוי להיות מסורס נפשית אם לא מעט ירעה בשדות ובפות נשים זרות.

   


  התוצאה עם ישראל מאז סובל מאותו אירוע בגידה .


   

  תובעת נגד שרה נתניהו בריאיון בלעדי: שירה רבן, העובדת לשעבר במעון ראש הממשלה שתובעת את רעיית ראש הממשלה בגין העסקה פוגענית, מספרת במילותיה בריאיון ראשון על שהתרחש במעון הרשמי בבלפור. "אני לא עזבתי, ברחתי כל עוד נפשי בי", היא מספרת.

   

  "אני לא יודעת מה היה קורה אם הייתי נשארת שם עוד שנייה", סיפרה בריאיון בלעדי לגיא פלג. "הגברת כל הזמן צועקת. היא יכולה להתחיל לצעוק ולהשתולל. בפעם האחרונה שהגברת צווחה עליי היא אמרה לי 'את גוש של כלום. את לא מבינה, לא שומעת'. היא ממש צעקה את זה בכל הכוח ומאוד נעלבתי".

  שרה נתניהו, ארכיון      "משתוללת כל הזמן עם האצבעות". נתניהו | צילום: פלאש 90 , ישראל סלם

  לדבריה, מה שניהל אותה במהלך תקופת העסקתה במעון הרשמי היה הפחד. "בכל זאת, אני לא עומדת מול סתם אישה מהרחוב שהציעה לי עבודה", תיארה. "אני מול אשת ראש הממשלה, שהוא האדם הכי חשוב שכל הזמן דואג לנו ולמדינה שהכל יהיה בסדר. כל הזמן ניצנץ לי מה הם יעשו לי אם אני אעז להגיד משהו. אני סתם אישה רגילה. לעמוד מולה בכאלו סיטואציות זה מאוד מפחיד".

  עוד היא סיפרה כי בכל פעם שנשבר כלי כלשהו, נתניהו דרשה מהעוזרת לקנות לה כלי חלופי. "כל מי ששבר משהו או הכתים בגד, העוזרת צריכה לקנות חדש בדיוק כזה", הסבירה. "זה לא מעניין אותה כמה זה עלה ומאיפה זה. אם תגיד לה שאתה לא רוצה לקנות, זה פשוט יורד לך מהמשכורת".

  ייחקר בפעם השישית. נתניהו      "התנהגה אלינו שונה כשהוא נמצא". נתניהו | צילום: רויטרס

  אחת הטענות המרכזיות שעלו בכתב התביעה הייתה שהעוזרות לא הורשו להשתמש בשירותים במעון. "ביום הראשון שאלתי את הגברת היכן אנחנו מתפנות", שחזרה. "היא אמרה 'לא, לא. חס ושלום מה פתאום. בקומה הזו לא משתמשים במים שלא לצורך שטיפת ידיים, אתן לא בנות משפחת נתניהו". לדבריה, הליכה לשירותים הצריכה ירידה לקומה הראשונה, דבר שחייב את העובדות להחליף בגדים. "לא תמיד הגברת מאפשרת מבחינת זמן", הוסיפה. "היא כרגע בלחץ, היא רוצה שתגהצי לה ומיד אחרי זה תכבסי לה ותעשי לה וכל דבר".

  כשנשאלה מדוע לא הפסיקה לעבוד בבית ראש הממשלה אם ההעסקה הייתה כה פוגענית, השיבה רבן כי היא בעיקר נמשכה לתנאים הנוחים של העבודה. "עברתי תהליך של ארבעה חודשים", הסבירה. "עשיתי מבחנים, הבטיחו לי להיות עובדת מדינה עם שכר נורמלי, משהו שאני לא אצליח לקבל בחוץ. שיניתי את החיים שלי כדי להצליח בעבודה. אף אחד לא אמר לי מראש 'את הולכת לעבוד עם חולת נפש, את עלולה לקבל צעקות, מכות, אלימות מילולית ופיזית'. אף אחד לא הכין אותי".

  "כשרה"מ היה בסביבה היא הייתה מתנהגת אחרת"

  לדבריה, היא החליטה להרים ידיים ביום למחרת יום הכיפורים האחרון. "זה היה יום שהגברת הייתה נזעמת וכועסת והחלטתי שאני לא יכולה להישאר שם", המשיכה. "באותו שבוע בעלי נתן לי את הכוח ואמר לי 'אני נותן לך גיבוי מלא ונכון שהגשמת לי את החלום וסוף סוף אני נכנס לכולל', אחרי כל כך הרבה שנים שבעלי עובד בשתי עבודות".

  בעקבות טענותיה של רבן, מתעוררת השאלה כיצד ראש הממשלה עצמו לא שם לב לדברים שמתרחשים בביתו, לטענתה. "אני יודעת שהגברת כל כך חכמה בשביל לעשות את ההבדל המאוד משמעותי בהתנהגות אלינו כשהוא נמצא וכשהוא לא נמצא", הסבירה. "גם אם יש משהו שהיא רצתה נורא לכעוס עלינו והוא נמצא, היא פשוט תגיד לנו 'תרדי רגע להפסקה לרבע שעה' עד שהוא יצא, גם הוא וגם הבן. באיזשהו מקום גם עליו ריחמתי".

  המעון הרשמי בבלפור      המעון הרשמי בבלפור | צילום: חדשות 2

  רבן תובעת מהמדינה כרבע מיליון שקלים לאחר שעבדה כחודש במעון ראש הממשלה וטענה כי אשת ראש הממשלה התייחסה אליה "כאל שפחה". התביעה הוגשה נגד שישה גורמים שהיו מעורבים בהעסקת התובעת: שרה נתניהו, חברת מוריה שירותי ניקיון אחזקה ושמירה, מדינת ישראל, יועצת ראש הממשלה לענייני חרדים רבקה פאלוך, יואב הורוביץ, ראש סגל משרד ראש הממשלה ונגד אפי אזולאי, אב הבית במעון ראש הממשלה.

  רבן טענה באמצעות עורכי דינה, נעמי לנדאו ואורן גרוס כי "הועסקה כשפחתה האישית של הגברת נתניהו עד לאוקטובר 2017 עת נסה על נפשה ולא שבה למעון ראש הממשלה". לטענתה במהלך העבודה סבלה מצעקות רמות, השפלות הטחות אשמה לא מבוססות ואף איומים מילוליים ופיזיים.

  עוד נטען בכתב התביעה כי חרפות ועלבונות היו עניין שבשגרה במעון ראש הממשלה, וכי הדבר הטיל מורא ופחד עליה ועל עובדת נוספת אותן כתב התביעה מכנה "שפחות". לדברי התובעת, לא פעם הפכו תקריות פעוטות להתפרצויות זעם קשות שיכלו אף להסתיים באופן קשה, כפי שאירע ביום מנוסתה של התובעת.

  משפחת נתניהו: "ניסיון נואש להכפיש את הגברת נתניהו"

  ממשפחת נתניהו נמסר בתגובה: "לאחר שנחלו מפלה ניצחת בבית הדין ממשיכים שירה רבן ועורכי דינה הנואשים לנסות ולהכפיש את הגברת נתניהו באמצעות השקרים הממוחזרים והמרושעים שלהם וכן לסחוט כספים שלא ביושר. שירה רבן מנסה באופן מכוער לסחוט סכום אסטרונומי של כרבע מיליון שקלים על העסקה של פחות מחודש ימים במעון ראש הממשלה, שמתוכם שהתה במחיצת הגברת נתניהו שעות בודדות בלבד.

  "נשיא בית הדין כבר קבע נחרצות שרבן ועורכי דינה הגישו כתב תביעה בלשון מכפישה ולא עניינית שנועדה לצורכי תקשורת. כך גם דבריה השקריים של שירה רבן בריאיון הזה שמטרתו ניסיון פסול נוסף להטות את החלטת השופט. אנו בטוחים שהאמת תנצח ותצא לאור.

  "חרף הניסיון למניפולציה רגשית בתקשורת מצידם של שירה רבן ועורכי דינה הערב – הנה כמה הוכחות לשקרים הבוטים שלה, בנוסף לדברים, השקרים הרבים שהיא מייחסת לרעיית ראש הממשלה: רבן עבדה בפועל 22 ימים ובכל משמרת בממוצע פחות מחמש שעות. בכתב התביעה היא טוענת שכל יום נטלה ידיים מעל 100 פעמים עד שעורה נסדק. זה לבדו לוקח לפחות 300 דקות, שהן חמש שעות. מתי הספיקה לעבוד?

  "היא גם טוענת בכתב התביעה שבנוסף לכך, בכל יום החליפה בגדים עשרות פעמים. גם זה לוקח לפחות שעתיים. והכול בפחות מחמש שעות עבודה בממוצע? איך? רבן טוענת שנסה על נפשה כששרה נתניהו ניסתה להכות אותה ועוד הספיקה להחליף בגדים. זהו שקר גמור. שרה נתניהו לא ניתב להכות אותה ובכלל, מי עוצר להחליף בגדים באמצע מנוסה על נפשו?

  "היא טוענת בתביעתה שהתחילה לעבוד ב-27.8 אך האמת היא שהחלה לעבוד רק שישה ימים אחר כך. ביום הראשון לעבודתה עבדה פחות מחמש שעות עד שלוש בצהריים. בלילה, שש שעות אחרי שעזבה את מעון ראש הממשלה, שלחה סמס: 'אני גמורה. העבודה הזו מוחקת את הגוף והבריאות'. זה אחרי יום העבודה הראשון של פחות מחמש שעות. נו באמת. היא טוענת שמנעו ממנה לאכול, לשתות וללכת לשירותים. שקר מוחלט. עובדי המעון בקומה העליונה, והיא בתוכם, אוכלים, שותים והולכים לשירותים בקומה הראשונה כמו כל עובדי הבית מתי שהם חפצים. זה הזוי לטעון אחרת.

  "כפי שאמר נשיא בית הדין, אם היה לה כל כך רע אחרי היום הראשון, מדוע המשיכה לעבוד? ומדוע היא מבקשת לחזור לעבוד במקום שהיה לה כל כך רע? שקרים אלה הם בסך הכול דוגמאות בודדות מתוך עשרות הכזבים בתביעה המרושעת, הזדונית וההזויה שמטרתה לפגוע בראש הממשלה וברעייתו. כל אדם בר דעת מבין שאי אפשר להתייחס לשקרים האלה ברצינות".  --
  החיים על כדור הארץ קצרים גיהוק של השמש ולא יהיו עוד חיים כאן . לכן על הסמאלנים לחדול להציק לחיים התבונתיים בארץ העם היהודי .


  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "פרשת השבוע - עורך דין ושפחה"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה