כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

אקטואליה

קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

אקטואליה

חברים בקהילה (5575)

remei
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    דורון אנ_פל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ירוןפז1
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אורית רז
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    .D.S
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    חדוה ברנר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה של היום
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    א ח א ב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

ג'וב החלומות: מאבטח ילדי מתניהו

9/1/18 11:56
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-01-09 11:56:54
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: yang9600 2018-01-09 11:46:20

למי ששואל פה איפה העם ולמה לא נשמע קולו אז הנה התשובה- הכשרון הכי גדול של נתניהו (ולדעתי הכשרון היחיד) זה לשכנע גרעין לא קטן של חסידים שוטים שהוא היחיד , שאין לו תחליף וכל עובדה שתתגלה עליו או על המטורפת שהוא עובד אצלה או אצל המתועב הקטן הם בחזקת שקרים מומצאים על ידי הסמול. כל עוד הגרעין הזה מונה כמעט רבע מהציבור בישראל הסיכוי היחיד להפטר מהמשפחה הארורה הזו נמצא רק בידי המשטרה והפרקליטות.

או קיי. אז בוא ניקח את המצביעים שאינם שוטים עיוורים.  המחנה הציוני + לפיד + כחלון. זה  יותר ממיליון איש. (לפי 26000 קולות  למושב בכנסת)

מהם, למה 200000 , כולל אותי ואותך, לא יורדים לרחובות ? 

האם הפסיביות הזו לא עושה אותנו שותפים בהסכמה להשחתת המידות המוחלטת לה אנחנו עדים ?

--
    חיתולים ופוליטיקאים יש להחליף לעתים תקופות. מאותה הסיבה. ברנרד שאו
    9/1/18 12:07
    2
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-01-09 12:07:40
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין

צטט: yaakov~~~ 2018-01-09 11:56:54

למי ששואל פה איפה העם ולמה לא נשמע קולו אז הנה התשובה- הכשרון הכי גדול של נתניהו (ולדעתי הכשרון היחיד) זה לשכנע גרעין לא קטן של חסידים שוטים שהוא היחיד , שאין לו תחליף וכל עובדה שתתגלה עליו או על המטורפת שהוא עובד אצלה או אצל המתועב הקטן הם בחזקת שקרים מומצאים על ידי הסמול. כל עוד הגרעין הזה מונה כמעט רבע מהציבור בישראל הסיכוי היחיד להפטר מהמשפחה הארורה הזו נמצא רק בידי המשטרה והפרקליטות.

או קיי. אז בוא ניקח את המצביעים שאינם שוטים עיוורים.  המחנה הציוני + לפיד + כחלון. זה  יותר ממיליון איש. (לפי 26000 קולות  למושב בכנסת)

האם הפסיביות הזו לא עושה אותנו שותפים בהסכמה להשחתת המידות המוחלטת לה אנחנו עדים ?

נראה לך שכדאי להתאמץ ולצאת לרחוב ולהפגין נגד מיסטר בובו וממשלתו רק בכדי לזכות במיסטר אייהוד ברק. אם תצליחו לשכנע את אדון מייקל בלומברג ראש עירית ניורק לשעבר לעשות עלייה ולהתמודד על ראשות הממשלה אני מגיע. לא מוכן לקבל את חפלון/לפיד/סער/גנץ/אשכנזי/יעלון.

--
    פישרים קטנים - הם צריכים ללמוד ד'כאיירץ
    9/1/18 12:08
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-01-09 12:08:40
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

לא יודע מה איתך - אני בששת השבועות האחרונים מבלה את מוצאי השבת בשדרות רוטשילד וכיכר הבימה.

אז נכון אין שם מיליון ובדרך כלל פחות מעשרת אלפים ככה זה שהנוחיות גוברת .

9/1/18 12:10
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-01-09 12:10:32
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ואם אתה רוצה להבין למה לא מגיעים - אז תסתכל על התשובה למעלה של האדון צמרת ..ככה זה שהמחנה שאינו ביבי מורכב מפיינשמקרים
    9/1/18 12:57
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-01-09 12:57:37
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: ד. צמרת 2018-01-09 12:07:40

נראה לך שכדאי להתאמץ ולצאת לרחוב ולהפגין נגד מיסטר בובו וממשלתו רק בכדי לזכות במיסטר אייהוד ברק. אם תצליחו לשכנע את אדון מייקל בלומברג ראש עירית ניורק לשעבר לעשות עלייה ולהתמודד על ראשות הממשלה אני מגיע. לא מוכן לקבל את חפלון/לפיד/סער/גנץ/אשכנזי/יעלון.

העניין אינו מי כן אלא מי בוודאות לא. מצידי, שים את סער, כץ, שטייניץ, גמליאל, בגין... אפילו גליק.  ראבק,  שים אנשים לא מושחתים !!

--
    9/1/18 14:29
    2
    דרג את התוכן:
    2018-01-09 14:47:45
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

מה שמפחיד זה שלמרות סיפורי הצוללות, המתנות, הבן המסרסר בחברה שלו לשעבר, יו"ר הקואליציה השומר שתיקה במשטרה, שר בממשלה שהוא אסיר לשעבר ומרקיד את ראש הממשלה על האצבע, שרת תרבות נגד תרבות וח"כ מנהל הימורים לשעבר: בבחירות הבאות המחנה הזה, והמעשים הללו רק יתחזקו. כאילו, יצאו כולם "גברים גברים".

ולא שאני חושב שבשלושים שנה הראשונים לקום המדינה שלטו צדיקים גדולים יותר ושהחלפת השלטון תקטין את השחיתות האימתנית שפשעה בנו. הייתי רוצה להאמין שאפשר לשנות ושיש אלטרנטיבה. אבל עוברת בראשי

מחשבה מאד עצובה: זה גורלו של העם שלנו, שלא יכולים לחיות בשלום זה עם זה. היסטוריה בת 4000 שנה?

יכול להיות, אבל רצופת מאבקים פנימיים ופלגנות. והגלות היא המצב היציב, כמו שנאמר: מה שהיה זה שיהיה.

לגבי המחנה השני: במקום שיקום מנהיג שיראה דאגה כנה לציבור, מחנה זה מפולג עוד יותר בפיצולים שהדבר היחיד

שהם מבטיחים הוא הצורך בהבטחות קואליציוניות שיקשו עלינו לעמוד בהן בדומה למחנה הימין.

יש עיקרון כזה בתורת המשחקים: מכירה פומבית כאשר כל משתתף רושם את הסכום אותו הוא מוכן

לשלם (ומוכרח, אם זכה) במעטפה. הזוכה במכירה הוא זה שיצא במקום שני, לא ראשון. אפשר להראות

שעיקרון זה עודד לרשום את הסכום שכל אחד חושב ששווה לו להשקיע, ולא סכום גבוה או נמוך ממנו.

הייתי רוצה לראות את המנהיג שמוותר על הנהגת המפלגה שלו, וקורא לאיחוד מפלגות במחנה

שלו (ימין או שמאל) כי טובת הציבור חשובה יותר ולצורך כך הוא מוכן להיות מספר 2 או 3.

בו הייתי רוצה לבחור להיות ראש ממשלה.

--
    עברתי לקרית אונו - Oh no?
    9/1/18 15:15
    0
    דרג את התוכן:
    2018-01-09 15:20:16
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: דורון אנ_פל 2018-01-09 14:47:45

מה שמפחיד זה שלמרות סיפורי הצוללות, המתנות, הבן המסרסר בחברה שלו לשעבר, יו"ר הקואליציה השומר שתיקה במשטרה, שר בממשלה שהוא אסיר לשעבר ומרקיד את ראש הממשלה על האצבע, שרת תרבות נגד תרבות וח"כ מנהל הימורים לשעבר: בבחירות הבאות המחנה הזה, והמעשים הללו רק יתחזקו. כאילו, יצאו כולם "גברים גברים".

...............

מסכים עם כל מילה.

דבר אחד לא הבנתי ממה שהבאת מתורת המשחקים. למה השני זוכה, ולא השלישי או האחרון ? 

אני סבור שכל אחד ישקיע לא רק בהתאם למה שסבור שהדבר שווה, אלא גם בהתאם ליכולתו. 

אבל זה פרט.

בלי קשר ישיר : באחת ההרצאות ב ted, מרצה אחד שאל: למה בכל התפוצות, ואין קשר בין אחת לשנייה, היהודים נרדפו ? האם זה קשור לתכונת אופי של העם הזה ? בהרצאה, לא הייתה ממש תשובה.

והנה, הגענו לכאורה לנחלה ולמנוחה. אין עלינו ריבון זר.

ובמקום לנוח באמת, לחיות בשקט ובשלווה (האיומים החיצוניים מזמן לא ממש קיימים), אנחנו ממליכים עלינו שרצים ופרזיטים...

למה ? למה אף בארצנו אנחנו רודפים את עצמנו ? תכונת אופי של עם ? 

הכי עצוב ומדאיג בכל הסיפור הוא שביום שנתקוף את איראן, ביום שנחטוף אלפי טילים מדויקים על כל התשתיות שלנו,  על הילדים שלנו, לעולם לא נדע אם זה תוצאה של איום קיומי אמיתי, או כדי להוציא את ביבי מפרשת הצוללות או  מתווה הגז.

--
    9/1/18 15:30
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-01-09 15:30:47
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: yaakov~~~ 2018-01-09 15:20:16

...............

מסכים עם כל מילה.

דבר אחד לא הבנתי ממה שהבאת מתורת המשחקים. למה השני זוכה, ולא השלישי או האחרון ? 

אני סבור שכל אחד ישקיע לא רק בהתאם למה שסבור שהדבר שווה, אלא גם בהתאם ליכולתו. 

אבל זה פרט.

בלי קשר ישיר : באחת ההרצאות ב ted, מרצה אחד שאל: למה בכל התפוצות, ואין קשר בין אחת לשנייה, היהודים נרדפו ? האם זה קשור לתכונת אופי של העם הזה ? בהרצאה, לא הייתה ממש תשובה.

והנה, הגענו לכאורה לנחלה ולמנוחה. אין עלינו ריבון זר.

ובמקום לנוח באמת, לחיות בשקט ובשלווה (האיומים החיצוניים מזמן לא ממש קיימים), אנחנו ממליכים עלינו שרצים ופרזיטים...

למה ? למה אף בארצנו אנחנו רודפים את עצמנו ? תכונת אופי של עם ? 

הכי עצוב ומדאיג בכל הסיפור הוא שביום שנתקוף את איראן, ביום שנחטוף אלפי טילים מדויקים על כל התשתיות שלנו,  על הילדים שלנו, לעולם לא נדע אם זה תוצאה של איום קיומי אמיתי, או כדי להוציא את ביבי מפרשת הצוללות או  מתווה הגז.

זה נקרא Vickery auction (על שם ממציא השיטה, לא כשור לכנסיות).

ההנחה היא שהרווח של הקונה הוא ההפרש בין כמה ששווה לו ערך המותג

שבו הוא מתעניין פחות כמה שבסוף משולם עליו, כאשר אם שווה

לו פחות ממה ששולם, אז הרווח שלו הוא 0.

על ידי בדיקת מקרים אפשר להראות שהרווח המקסימלי שלו הוא כאשר

יציע לשלם בדיוק כמה ששווה לו ערך המותג.

האמת שלא הזכרתי שהחולשה של שיטת Auction זאת הינה חשופה

לקנוניות בין המציעים.

אני לא בטוח אם אני חושש יותר ממלחמה עם איראן, סוריה או סתם

חודש של טילים מהשטחים, מהסיבה שהזכרת...

--
    עברתי לקרית אונו - Oh no?
    9/1/18 18:48
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-01-09 18:48:51
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

סיכום אירוע

''

--
    האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
    9/1/18 22:58
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-01-09 22:58:39
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

=

אילו היית נאציונליסט היו לך רעיונות נוספים

--
    הגעתי למסקנה שהצרות מגיעות בדיוק בזמן שלא צריך אותן.
    9/1/18 23:10
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-01-09 23:10:30
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

הייתי רוצה לראות את המנהיג שמוותר על הנהגת המפלגה שלו, וקורא לאיחוד מפלגות במחנה

שלו (ימין או שמאל) כי טובת הציבור חשובה יותר ולצורך כך הוא מוכן להיות מספר 2 או 3.

בו הייתי רוצה לבחור להיות ראש ממשלה.

=

הימין - שמאל בארץ הן כ'כ קטנות (ב'י , מרץ) שצריך לנטרל אותם: בלי חרות ובלי מק'י

כל היתר אלו מפלגות סקטוריאליות:

חרדים מסוג ג' וחרדים מסוג ד', ערבים,

או אישיות: ביביניהו, חלפון, לפיד, גבאי. ליברמן

אין שום הבדל במצע (אם יש) בין חמשת האחרונים. אילו היו הולכים יחד לא היו צריכים את החרדים בקואליציה, אלו הכי מסוכנים.

--
    9/1/18 23:14
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-01-09 23:14:04
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עצם פרסום ההקלטות גובל בפורנוגרפיה. הילד שתה השתכר ודבר שטויות. המאבטח עבר על החוק בעצם ההקלטה ובפרט הפרסום וקיבל על זה הרבה כסף. כולם יודעים מי המשפחה הזו והיא תעוף מהעינים בעתיד הקרוב

--

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "ג'וב החלומות: מאבטח ילדי מתניהו"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה