כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

אקטואליה

קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

אקטואליה

חברים בקהילה (5577)

גילהסטחי
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אחר40
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    סטודיו אמן
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עו"ד ועוד
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    blansh
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    חינוך אחר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה של היום
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עמי100
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

זה מתחיל עוד כשהם בגן/ יוהידן

13/6/18 11:06
    0
    דרג את התוכן:
    2018-06-13 11:23:57
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

ואולי בעצם מתברר כאן , שקללותיו וגידופיו של האדם הלבן כלפי המזרחי, אינם נתפשים ואינם נחשבים לשיימינג אצל כמה מקרב חסרי הפיגמנטים ?

שהרי על תגובת יוהידן  המינורית לגידופי הלבנבן  היו שהתלוננו בזעקת אלוהים, ועל קללותיו וגסות הרוח  של הלבנבן לא התלוננו כלל.

אה שינשין ?.

האם לדעתך הנאורית, זה נובע מן אותם הסיבות אשר חוללו את פרשת ילדי תימן ?

אני שואל רק מסיבת הסקרנות והסנסציה, ומסיבת אהבתך הידועה לצבעים כהים.

יוהידן.

--
    רוח חרישית.
    13/6/18 11:07
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-06-13 11:07:23
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין

צטט: יוהידן 2018-06-13 11:00:27

צטט: רז סמפור 2018-06-13 05:15:25

בקיצור ?

אמיר ניצן התחיל הכל עם קללות מזוהמות.

הוא הטריגר.

מדהימה אותי התמיכה בו רק מתוך חשבונאות עם יהודן.

אין צדק בעולם ! רק צדיקים....עעע

האם לדעתך החשבונאות הזאת היא פוליטית  , או על רקע עדתי ?.

חיוך

תראה מכיוון שהאמונה היא שכל השחורים ימניים, אז קשה לדעת...

--
    האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
    13/6/18 11:11
    0
    דרג את התוכן:
    2018-06-13 11:11:34
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: רז סמפור 2018-06-13 11:07:23

בקיצור ?

הוא הטריגר.

חיוך

אולי אצלי הבעיה היא כפולה גם שחור וגם ימני [תימני ]. 

זה לא אני אמרתי, את זה אמרה לי הפילגש הבלונדינית  הגיזענית שלי. הסנני

--
    רוח חרישית.
    13/6/18 11:19
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-06-13 11:19:13
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: yang9600 2018-06-13 09:26:53

את רואה- סידרנו לך במחי כף יד אקשן משובח.... פבלוב מין הסתם היה יכול להשתמש ביהודינים במקום בכלבים...

הסר דאגה מליבך.

כפי שהכרזתי בעבר שאעדר חודשיים וקיימתי, אני מתכוון להקפיד מאוד לעמוד במילתי זו.

מרגע שתתנו לדיון הזה לגווע, אתה מוזמן לספור 6 חודשים.

אני בכלל לא בטוח שלאחר תום מועד תקופה זו אני אשוב בכלל לכאן, אני חושב אולי מיציתי לגמריי את שהותי פה.

יוהידן. 

--
    רוח חרישית.
    13/6/18 11:21
    0
    דרג את התוכן:
    2018-06-13 11:23:07
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין

צטט: יוהידן 2018-06-13 11:11:34

בקיצור ?

הוא הטריגר.

חיוך

תשמע פה זה ג'ויינט שמלאני, אז נדבר על עניני דיומא:

כל הפלגשות הבלונדיניות המאוכזבות תמיד בסוף מתיחסות רק לזין השחור צוחק פרשנות ל"זאת הברכה והקללה" חחחחחחחחחחחחחחח

--
    13/6/18 11:29
    1
    דרג את התוכן:
    2018-06-13 14:33:39
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: רז סמפור 2018-06-13 11:23:07

צטט: יוהידן 2018-06-13 11:11:34

בקיצור ?

הוא הטריגר.

חיוך

תשמע פה זה ג'ויינט שמלאני, אז נדבר על עניני דיומא:

כל הפלגשות הבלונדיניות המאוכזבות תמיד בסוף מתיחסות רק לזין השחור צוחק פרשנות ל"זאת הברכה והקללה" חחחחחחחחחחחחחחח

אין לי מזל עם תימניות שחורות  ופשיסטיות, משומה אני לא עושה להן את זה.

כל החיים שלי השתעשעו בי רק   סמולניות  חסרות פיגמנטים. 

אתה מכיר אולי איזה קבוצת תמיכה  לתימנים שהם קרבנות השטרודל הגפילטע והבייגל ?.

קשה  לי  אחי, בחיי קשה,לא עליך. מזעיף את הפה

--
    רוח חרישית.
    13/6/18 11:34
    0
    דרג את התוכן:
    2018-06-13 11:34:29
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

טייב חברים תנו לדיון לגווע.

לכו לסבלותיכם, אקרא תהילים למענכם.

מיצינו.

יוהידן.

--
    רוח חרישית.
    13/6/18 11:34
    1
    דרג את התוכן:
    2018-06-13 11:38:17
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

ולמי שרוצה להבין במה מדובר אז הנה בבקשה:

בכתום דברי החוכמה של גאון הפורום

צטט: יוהידן 2018-05-30 22:08:40 השאלה מה אמור לפגוע או לפגוע באחרים , היא סוביקטיבית. כלומר : מצידו של מי שעושה מנגל ביום כיפור או הולך בעירום מלא ליד בית כנסת, היא זכותו הפרטית והטבעית. גם השאלה מה ומי פוגע בבריאות הזולת, היא ככל הנראה מאוד סוביקיבית. אני מעשן מתוך אידאולוגיה טבק שאינו מזהם אויר [גם לידכם אדליק סיגריה על אפכם וחמתכם] , ובמקביל מתנגד לזיהום אויר של תעשיית הכימיקלים והבשר שלכם. רוצים שאפסיק לעשן לידכם ? קודם תפסיקו לצרוך מוצרים שמתחיבים מזיהום אויר. גרנדפו היקר : אין בעולם ולא קיים רב שאינו דתי. ומכיון שגנב לא יכול להיות דתי וגם איננו, מכאן נובע שהוא חילוני כמוך

וזה מה שאמיר ניצן ענה לו (ולדעתי בעדינות)

. . סיגריה זה לא רק טבק. זה גם לפחות כמה עשרות רעלנים. יש דווקא תקנות גם נגד זיהום אוויר. השאלה של היעילות או מידת האכיפה בפועל היא כבר אחרת כמו לגבי הרבה חוקים אחרים כולל היותר צודקים, אבל אתה מנסה להתתפרץ לדלת פתוחה. השאלה מה ומי פוגע בבריאות הזולת היא לא מאד סוביקטיבית. על לפחות חלק מהדברים יש ראיות מוצקות. למשל רעש מעל עוצמה מסוימת. ואולי גם תגיד שאם אכילת בשר היא חוקית וקיימת אצל רוב האוכלוסיה (אומנם אני אישית עברתי לצמחונות לפני שנה ורבע), אז בגלל זה מותר לך להתחיל לירות על אנשים באמצע הרחוב? ולומר שלא יכול להיות דבר כזה "גנב דתי", זה מגוחך כמו אלו שאמרו פעם באקטואליה שלא ייתכן שמאו וסטלין היו שמאלנים אם הם רצחו כ"כ הרבה אנשים. מנסה לסמן את המטרה אחרי יריית החץ. ואני באמת לא אנטי דתי, בכלל לא...אבל אי אפשר שלא לגחך על מה שאמרת שאין כזה דבר גנב דתי. אז לסיכום,כתבת את אחת התגובות הכי מגוחכות שהיו בפורום בשנים האחרונות. אבל כדי להמתיק קצת את המילים הנכוחות שאמרתי לך על התגובה הדפוקה שלך (יש מקרים בודדים בהם אני נאלץ באופן חריג לקלל), אציין כי אני מסכים שליצמן צריך ללכת הביתה בפרט בגלל קשריו עם חברות הטבק. כמו כן, לגבי דברים שהם אולי פגיעה רגשית בזולת (למשל כשמישהו הולך בעירום מלא ברחוב) - להבדיל מענינים בריאותיים לגביהם יש ראיות מוצקות - אני מסכים שיש כאן עניין סוביקטיבי וכמו שכתב פעם בועז לוי באתר מידה, הקריטריון בדמוקרטיה ליברלית מה להוציא מחוץ לחוק (בגלל פגיעה רגשית בזולת) צריך לעמוד בשני מבחנים: פגיעה ברוב עצום של האוכלוסייה כמו גם מידה קיצונית ואפילו מאד קיצונית של זעזוע או שאט נפש מהמעשה. נכון, כאן מדובר על עניין סוביקטיבי, אבל לשיטתך שלך תוכל לטעון שגם אם תירה על אנשים באמצע הרחוב הסבל והזעזוע שתגרום לאחרים (אם הנפגעים הישירים, אם קרוביהם ואם הצופים) יהיה סוביקטיבי ולכן מעשה זה שלך צריך להחשב חוקי.

13/6/18 11:42
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-06-13 11:42:59
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: yang9600 2018-06-13 11:38:17

ולמי שרוצה להבין במה מדובר אז הנה בבקשה:

בכתום דברי החוכמה של גאון הפורום

צטט: יוהידן 2018-05-30 22:08:40 השאלה מה אמור לפגוע או לפגוע באחרים , היא סוביקטיבית. כלומר : מצידו של מי שעושה מנגל ביום כיפור או הולך בעירום מלא ליד בית כנסת, היא זכותו הפרטית והטבעית. גם השאלה מה ומי פוגע בבריאות הזולת, היא ככל הנראה מאוד סוביקיבית. אני מעשן מתוך אידאולוגיה טבק שאינו מזהם אויר [גם לידכם אדליק סיגריה על אפכם וחמתכם] , ובמקביל מתנגד לזיהום אויר של תעשיית הכימיקלים והבשר שלכם. רוצים שאפסיק לעשן לידכם ? קודם תפסיקו לצרוך מוצרים שמתחיבים מזיהום אויר. גרנדפו היקר : אין בעולם ולא קיים רב שאינו דתי. ומכיון שגנב לא יכול להיות דתי וגם איננו, מכאן נובע שהוא חילוני כמוך

וזה מה שאמיר ניצן ענה לו (ולדעתי בעדינות)

. . סיגריה זה לא רק טבק. זה גם לפחות כמה עשרות רעלנים. יש דווקא תקנות גם נגד זיהום אוויר. השאלה של היעילות או מידת האכיפה בפועל היא כבר אחרת כמו לגבי הרבה חוקים אחרים כולל היותר צודקים, אבל אתה מנסה להתתפרץ לדלת פתוחה. השאלה מה ומי פוגע בבריאות הזולת היא לא מאד סוביקטיבית. על לפחות חלק מהדברים יש ראיות מוצקות. למשל רעש מעל עוצמה מסוימת. ואולי גם תגיד שאם אכילת בשר היא חוקית וקיימת אצל רוב האוכלוסיה (אומנם אני אישית עברתי לצמחונות לפני שנה ורבע), אז בגלל זה מותר לך להתחיל לירות על אנשים באמצע הרחוב? ולומר שלא יכול להיות דבר כזה "גנב דתי", זה מגוחך כמו אלו שאמרו פעם באקטואליה שלא ייתכן שמאו וסטלין היו שמאלנים אם הם רצחו כ"כ הרבה אנשים. מנסה לסמן את המטרה אחרי יריית החץ. ואני באמת לא אנטי דתי, בכלל לא...אבל אי אפשר שלא לגחך על מה שאמרת שאין כזה דבר גנב דתי. אז לסיכום,כתבת את אחת התגובות הכי מגוחכות שהיו בפורום בשנים האחרונות. אבל כדי להמתיק קצת את המילים הנכוחות שאמרתי לך על התגובה הדפוקה שלך (יש מקרים בודדים בהם אני נאלץ באופן חריג לקלל), אציין כי אני מסכים שליצמן צריך ללכת הביתה בפרט בגלל קשריו עם חברות הטבק. כמו כן, לגבי דברים שהם אולי פגיעה רגשית בזולת (למשל כשמישהו הולך בעירום מלא ברחוב) - להבדיל מענינים בריאותיים לגביהם יש ראיות מוצקות - אני מסכים שיש כאן עניין סוביקטיבי וכמו שכתב פעם בועז לוי באתר מידה, הקריטריון בדמוקרטיה ליברלית מה להוציא מחוץ לחוק (בגלל פגיעה רגשית בזולת) צריך לעמוד בשני מבחנים: פגיעה ברוב עצום של האוכלוסייה כמו גם מידה קיצונית ואפילו מאד קיצונית של זעזוע או שאט נפש מהמעשה. נכון, כאן מדובר על עניין סוביקטיבי, אבל לשיטתך שלך תוכל לטעון שגם אם תירה על אנשים באמצע הרחוב הסבל והזעזוע שתגרום לאחרים (אם הנפגעים הישירים, אם קרוביהם ואם הצופים) יהיה סוביקטיבי ולכן מעשה זה שלך צריך להחשב חוקי.

באופן הגיוני, אם הוא (ת)ימני, אז אסור לך לגחך על האינטילגנציה שלו.

זה יתפס אצלו כגזעות, והוא יענה לך בצורה בוגרת (לבנבן, ברבר, סמולן)

מתוך אוצר מילים רחב.

--
    I was hiding in a room in my mind -- Kate Bush 1978
    13/6/18 12:04
    0
    דרג את התוכן:
    2018-06-13 12:04:50
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין

הנה מה אני מצאתי (זה מה שנותר אחרי צינזור רציני כנראה מההנהלה...)

יהודן: (על החוק ליצמן האידיוטי בענין עישון בציבור)

זה חוק פשיסטי דיקטטורי של מגלומן נפוח , שמנסה למצוא חן בעיני קומץ האנשים הלא נכונים. אם אני מזהם אויר לדעתו, אז תעשיית התרופות שהסריחה את העולם בכימיקלים ואשר מתבססת על ניסוייים בבעלי חיים, צריכה לצאת מהחוק. מזמן האיש הזה היה צריך ללכת הביתה.

אמיר ניצן:

(תגובות נוספות שלו צונזרו כי ה"נייר" לא סובל...)

חתיכת בור אידיוט ומניפולטור (לשיטתך שלך מותר לי לקלל אותך אז אומר לך בכנות מה שאתה) . ליצמן דווקא מקורב לחברות הטבק. זה לא שאני בעדו, ההיפך הגמור מכך.

יהודן: (כמתבקש)

אם תקפיד על היגיינה של הפה, ארשה לך לנשק לי בתחת.

--
    13/6/18 12:10
    0
    דרג את התוכן:
    2018-06-13 12:13:19
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט אמיר ניצן : " אז תשמע משהו שוב חתיכת דפוק, שקרן ומניפולטור (שוב, לשיטתך שלך מותר לי לקלל אותך אז למרות שאני ממש לא אוהב לעשות זאת אקלל אותך בהנאה מרובה) ת[סוף ציטוט ].

אז  מישהו מכנה אותי שרלטן שקרן ומניפולטור בפרהסיה, מדוע אסור לי לפתוח דיון שבו הוא יידרש להוכיח לקהילת אקטואליה שאני שקרן ?

האם אני קיללתי אותו בכותרתי כפי שהוא קילל ?. האם תמונתו המתנוססת בכותרת הדיון , זה השיימינג ? והרי כשגידף והעליל, הוא עשה זאת מתחת לתמונתו.

איך איך לעזאזל ומהיכן  קיבלתם גיבוי. 

היכן היה יפה הנפש [ההוא שסייע לקהילת זוגיות ז "ל ], כשבן חסותו גידף והעליל ?

אני חושב שזה יהיה מאוד סביר בשבילי לחשוב, שהמוסר הכפול שמוצג כאן, נובע מגיזענות.

כן.

מותר וגם חובה על תימני שחור להצביע על חוסר היושרה והמוסר הכפול, ועל הריח המוכר כל כך במחוזותינו.

הרטוריקה הצינית שבאה לבטל את דברי התימני בטענה שהוא מרגיש נחות, נובעת כניראה מן הדעה המוקדמת של התינוק המגודל ההוא על תימנים, ואשר בעטיה קללותיו של בן חסותו כלפי התימני, זה לא נחשב שיימינג.

כמו כן משום שהתימני נחות כניראה  לתחושתו, הוא רואה בחומרה את נסיון התימני להגן על כבודו ושמו הטוב.

יוהידן.

--
    רוח חרישית.
    13/6/18 12:11
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-06-13 12:11:12
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין

צטט: יוהידן 2018-06-13 11:23:57

ואולי בעצם מתברר כאן , שקללותיו וגידופיו של האדם הלבן כלפי המזרחי, אינם נתפשים ואינם נחשבים לשיימינג אצל כמה מקרב חסרי הפיגמנטים ?

שהרי על תגובת יוהידן  המינורית לגידופי הלבנבן  היו שהתלוננו בזעקת אלוהים, ועל קללותיו וגסות הרוח  של הלבנבן לא התלוננו כלל.

אה שינשין ?.

האם לדעתך הנאורית, זה נובע מן אותם הסיבות אשר חוללו את פרשת ילדי תימן ?

אני שואל רק מסיבת הסקרנות והסנסציה, ומסיבת אהבתך הידועה לצבעים כהים.

יוהידן.

אני ממש לא מתכחש לפרשת ילדי תימן ולכך שהיה מדובר במעשה שלא יעשה מצד המדינה. אבל גזענות היא לא המקרה כאן. יאנג, בתגובתו האחרונה, הביא את השתלשלות העניינים (ושוב תודה רבה לו) וכולם יוכלו לשפוט כאן לבד מיהו גס הרוח האמיתי. אז תפסיק להיות פרנואיד (אתה קודם השתמשת בעצמך במילה הזו, אז גם לי מותר). וחוץ מזה לפי אמות המידה שלך גסות רוח היא עניין סוביקטיבי. אז מה לך כי תלין.

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "זה מתחיל עוד כשהם בגן/ יוהידן"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה