כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

אקטואליה

קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

אקטואליה

מה לעזאזל אתן עוד רוצות.

16/1/19 12:54
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2019-01-16 12:54:56
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין

צטט: lior peleg 2019-01-16 12:27:06

צטט: יוהידן 2019-01-16 12:18:34

צטט: lior peleg 2019-01-16 11:57:52

צטט: יוהידן 2019-01-16 11:25:21

צטט: lior peleg 2019-01-16 11:13:37

צטט: רז רזיישן 2019-01-16 10:30:18

פלג, אתה נוכח לאחת מהסיבות המרכזיות לבריחה מהמדינה ואסקפיסם בכלל - הטרחנות.

==============================================

החיים קשים :-)))

החיים קשים הרבה יותר , בגלל שאתה לא מתיחס לכל התוכן שבכתבה-ממש כמו תרנגולת דוגרת בלול.

ומפני זה אתה בעד הכנסת החשוד באלימות כנגד אשה לכלא לצורך חקירה,, ומתנגד להכנסת האשה לכלא בחשד לאלימות שבתלונת השוא.

גם לא התיחסת ממש או בכלל, לתכנים שהעליתי.

ידידי,,אם אני רוצה לשמוע תוכים,, יש כאן במושב לא רחוק ממני.

האם אתה  במקרה מקורב  לתרנגולת מקרקרת ?

דן

=======================================

אתה מתקשה אז אני אנסה שוב, אם אדם חשוד שיפגע בגופו של אדם אזי יש לדאוג שלא יוכל לעשות זאת. אין חובה במעצר בכלל אלא אם יש חשש אמיתי שהוא יפר, למשל, צו הרחקה שאוסר עליו להתקרב למתלונן/ת.

אם אשתך, למשל, מפוצצת אותך במכות כבר שנתיים, אפילו שברה לך אף, יד ואוזן בהזדמנויות שונות, וממש עכשיו תפסת את האומץ ללכת ולהתלונן, גם כי היא הודיע לך שהיא הולכת לרצוח אותך בשנתך, אז היא צריכה להגיע לתשאול ולקבל צו הרחקה עד תום החקירה ומסקנותיה. אם יש חשש שהיא תפר את צו ההרחקה והיא עלולה לפגוע בך, שתיכנס למעצר.

אם אין חשש שחשוד בעבירה יפגע בגופו של אדם, אין סיבה שהחשוד ישב במעצר. כל כך פשוט. הוא או היא שיקרו? שיענשו.

אני כותב את זה בערך בפעם העשירית אם לא יותר. למה לדעתך התגובות שלך מביעות חוסר הבנה?

התייחסתי לתכנים שהבאת. אני מבין את הבעיה שלך עם תלונות שווא ומסכים אתך שהן עבירה ברת ענישה אבל...

אתה יכול להסביר למה אתה מביא תכנים על תלונות שווא בתגובה לשאלה על הטענה שלך שאנשים נכנסים למעצר בלי שיהיה חשד שהם מהווים סכנה לחיי אחרים ורק בגלל שזה עושה הרגשה טובה למישהו אחר? 

1. אם רוצים למנוע כל פשעים בעולם, יש לעצור כל הולך על שתיים. 

למה , ברור, כי מישהו התלונן !!.  הרי אתה אומר שהמעצר ימנע רצח ואני טוען שהוא עלול לחולל רצח,

זה עוד בטרם נדבר על צדק.  

והרי משטרת ישראל עצמה פונה לעיתים לאנשים, בהודעה, שחייהם בסכנה ממשית מרוצח שעומד לחסלם.

זה כשמשטרת ישראל יודעת מפי השמועה , אבל אין לה הוכחות.

אני שואל אותך : מדוע משטרת ישראל לא עוצרת את החשודים בעיניה, במקום להסתפק באזהרה לקרבן הפוטנציאלי ?

שאלתי ואני משיב : " מפני שמדינת ישראל, איננה מדינת סדום ועמורה ".

אז מדוע כשזה נוגע לענינים מיגדריים היא הופכת לסדום ?

לעצם הענין : לא מבחינה לוגית, לא מבחינה מוסרית, לא מצד הצדק ולא מצד הטענות להגנה,, לא ניתן להשתמש בתלונות כראיות לחלוטין.

אז נכון הוא שהחשד מתעורר [כל אדם ברחוב הוא חשוד , כל עוד לא הוכיח חפותו].

אבל כמו שאנחנו יודעים את הדין הפלילי,, חשד המתעורר מהטקסט שבתלונה,, אינו מספיק להרשעה.

אז כיצד יתכן וכיצד נוצר מצב שאנשים מורשעים מסיבת "היא אמרה " ?.

זה מפני שליאור פלג מסכים לתודעה הזאת שהנחילו המקרקרות.

נב.

אנחנו במעגל ,, והשאלה היא ערכית כאן .

כמו שאנחנו יודעים, ויכוח שענינו ערכים,, איננו ניתן לפתרון. 

ולכן, עצם קיומו של הדיון חשוב,,, כדי שהעוסקים  במלאכה יבינו,, לאן הם מובילים את הספינה הרעועה.

דן

1. אני לא אומר, אני יודע שמחצית הנרצחות פנו למשטרה שלא טיפלה בתלונה כראוי ולכן התאפשר הרצח. אתה 2. טוען שהמעצר יחולל רצח? תדאג שהרוצח שעלול לחולל אותו לא יוכל. אתה צריך שוב הסבר מהי ראיה ומהי ראיה קבילה או לא, מספיקה להרשעה או לא? לא מתכוון לחזור על זה.

אף אחד לא מורשע רק כי "היא אמרה".

אתה ממשיך להמציא ולי נגמר הכח. ביי.

1.מנין אתה שואב את הנתונים,, מהמידע התישקורתי של מדינת האמזונות ?.

כשתישאל עצמך האם מעצר גבר מונע אלימות או עלול לחולל אותה, אולי תבין את המציאות טוב יותר.

2.אם המשטרה איננה יודעת אם טענות האשה אמת או לא  ורוצה בכל זאת  להגן על המתלוננת מפני אפשרות לאלימות,, שתעשה את זה לא על חשבון זכויות הגברים בישראל.

3.בישראל מספיקה עדות אשה או נשים, כדי להרשיע אדם.

אני העליתי את המידע הזה בתוכן שהגשתי,,, וההתעלמות של מר פלג מעידה על תפישה והבנה  סלקטיבית להפליא.

סוף דיון. 

תודה לכולם על הסבלנות. 

דן

--
    רוח חרישית.
    16/1/19 15:11
    0
    דרג את התוכן:
    2019-01-16 17:54:25
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: יוהידן 2019-01-16 12:28:56

צטט: lior peleg 2019-01-16 12:09:05

צטט: יוהידן 2019-01-16 11:42:05

צטט: lior peleg 2019-01-16 10:43:25

צטט: יוהידן 2019-01-16 04:36:14

צטט: lior peleg 2019-01-16 01:05:22

צטט: יוהידן 2019-01-15 22:32:45

1. זה אולי אתה יכול לשכנע את עצמך , הרושם כאן  איננו כזה כלל וכלל. 

הציבור או חלקים יותר מידי גדולים ממנו חשים אבדן אמון מצטבר והולך כלפי  המערכות.

הרושם הוא שהמשטרה ומוסדות השפיטה נישבו לתוך קונספציה פמניצטית , ואינם יכולים לחלץ עצמם ממנה. 

2..תלונה איננה ראיה נקודה.

רוצה לחקור ? אהלן וסהלן,, אבל את שני הצדדים במקביל. 

חקרת את שניהם 4 שעות.

יש ראיות ממשיות? תעצור אותו או אותה או את שניהם. 

3. תלונת שוא מסכנת את הנילון החף , לא פחות משאר סכנות  שבהן שרויים אזרחים ואזרחיות רבים.

אמרתי ואני חוזר : ישנם בקירבנו פושעים רבים שאינם בכלא, בגלל סדר הדין הפלילי, המחמיר בענין הוכחות ממשיות.

האם הם לא מהווים סכנה לציבור ? אלא שמהלכים שנעשים ללא הוכחות ממשיות, הם סדום ועמורה. 

זה לא יתכן לנהוג במשפטים בינמיגדרים אחרת , שלא עפ סדר הדין הפלילי, כולל נוהל מעצר .

4. אני אגיש לך בהמשך  קישור  למידע. 

סוף דבר : " האישה אמרה--הגבר אמר ",, אינם ראיה לשום דבר,, בטח שלא למעצר.

אבל אם כבר עוצרים את הגבר בסדום רק על סמך תלונה , אז שגם כל תלונת גבר על אשה תהווה הוכחה ניצחת למעצרה. 

מה לא מובן ? שויון רצית,, שויון קיבלת. 

דן

------------------

1. אני לא צריך לשכנע את עצמי בכלום. אם אתה טוען שעוצרים אנשים בשביל המצב רוח של חשודים אחרים מבלי שיהיה חשש שיפגעו באדם, תביא ראיה.

2. אם אתה מצפה מהשוטרים אליהם פנית ועבורם הצבעת על אדם שמשיחתו עם אחר הבנת שיש לו ידע והוא אולי גם שותף פעיל לפיגוע שיוצא בקרוב אל הפועל... אם אתה מצפה מהם לעצור אותו הריני לברכך על ההכרה בכך שעדותך היא ראיה.

אם שיקרת, הרי שזו איננה ראיה קבילה אבל עדיין ראיה, בהגדרה. 

3. ומי אמר שנוהגים אחרת? להיפך, מקלים אפילו יותר על גברים חשודים באלימות נגד נשים ולכן נרצחו לך 200 נשים בעשור האחרון ו - 25 השנה כשמחציתן נרצחו למרות שפנו למשטרה שהיתה אמורה להגן עליהן ולא עשתה זאת בגלל היחס הקליל...

4. שוב, לא עוצרים בשביל ההרגשה המדגדגת שלך, אלא אם, למשל, יש חשש שהחשוד עשוי לפגוע במתלונן/מתלוננת. אתה עושה מזה משחק בקקי של ילדים בני 4.

אם גבר יגיע למשטרה ויספר שאשתו הכתה אותו ושהיא מאיימת לרוצחו אז שיעצרו אותה לחקירה.

אתה יודע למה זה לא קורה?

כי נשים לא רוצחות בישראל גברים.

כי בישראל אין תופעה של רצח גברים בידי בנות זוגם.

כי בישראל נרצחו בעשור האחרון כ - 200 נשים ומספר הגברים הנרצחים? 0? למה?

כי אין. לא קיים. לא משנה כמה אקרובטיקה תנסה. 

המדיניות המקילה על גברים חשודים באלימות נגד בנות זוגם אחראית לכמחצית ממעשי הרצח.

1.אם תרצה עוד מידע, אגיש.

2.אבל אם יטען הפלשתיני שיש לו היכרות מוקדמת עם השיכור המתלונן והתלונה נובעת מאינטרס אישי לפגוע בו באלימות קשה שבתלונת השוא הנובעת מרצון להינקם ולהיפרע ממנו , יש לעצור גם את המתלונן האלים, עד לבירור יסודי .

3.לפי המידע לעיל, לא פחות גברים מתאבדים בגלל תלונות שוא של נשים, ובגלל מצבם המיגדרי הרעוע, הנובע מחוקי התרנגולות המקרקרות, ומן המחוקק המצ "ואיסט  העיור והחירש המשמש להן כחותמת גומי ע "ח זכויות הגברים בישראל. 

4. יש חשש שתלונת השוא תביא לאבדן חיים, לא פחות מחששות אחרים.

נשים כן רוצחות גברים.

אבל אם אתה רוצה להיתלות באילן המיספרי, הרי שהוא נובע בחלקו לפחות, מחוסר האונים של גברים מול הכח והעריצות שבחקיקה חד צדדית ולא שויונית.

במקרים מסןימים, גברים מגיעים למסקנה או הרגשה  שישנו איום ממשי על חייהם, על שמם הטוב, על כבודם כבוד האדם.

אני שואל אותך ואת המערכת : מי לאחרונה עשו מחקר על תוצאת החקיקה האי שויונית, מן הזוית של האלימות  והאש המתלקחת שהיא יוצרת.

הנשים המקרקרות עשו מחקר ?  מלחכי פינכתן עשו ?

תנו לנו מחקרים  חיצונים  נטולים  וחפים  מכל אינטרס מיגדרי ,, ונדעה. 

אני מציע שלכל קבוצת חוקרות מקרקרות, תצורף קבוצת חוקרים גברים,, הפעילים למען זכויות המיגדר שלהם. 

דן

1. לא הבאת מן הסתם כי לא הבנת או שהתעלמת ממה שאמרתי. אמרתי ואני אומר שוב שלא עוצרים אדם שאין חשד שמהווה סכנה לגופו של אדם ורק בגלל שלחשוד אחר תהיה הרגשה טובה יותר.

2. שיטען, למה לא? ולמה היכרות? מספיק שיאמר שהמתלנן הוא גזען ושקרן. לא יקרה, כי אנחנו לא בגנון. לך הביתה, יחקרו את מי שהאשמת. צדקת? ניצלו חיי אדם. טעית? יבררו למה. שיקרת בכוונה לפגוע בחף מפשע? תיענש. פשוט.

3. זה לא מידע. זה משהו שמישהו כתב. זה כמו שאני אכתוב שמיליון נשים נרצחות ושהנתון אמין כי הוא כתוב.

4. יכול להיות שיש גבר נרצח שמין הרוצח שלו הוא נקבה. הקשר? אין בישראל תופעה של גברים קורבנות אלימות וגברים לא מגיעים למשטרה נסים על חייהם מסכנת רצח.

תרתיע כמה שאתה רוצה מתלונות שווא ותגן על נשים בסכנה תחת שליחתן אל מותן, כי אחרת, אתה משת"פ.

1. לא מדובר על הרגשה טובה ולא בטיח,, מדובר כאן על יחס  שויוני לחשודים,,על סמך גירסאותיהם. 

2.אינך מתיחס לתלנות שוא של נשים כסכנת מות לגברים, למרות מידע שהעליתי לבקשתך. למה ?

3.גם מידעים שאתה מצטט או נסמך עליהם   כתבו אנשים,, ודומני שרובם יצירות פמניסטיות לעילא ולעילא שכתבו נשים.

גם משרדי הרוחה מאוכלסים כמעט כולם  רק בנשים שהן מחוות הדיעה , ולכן טענת ההטיה על רקע מיגדרי כנגדי, נדחית בזאת.

4.לא נכון עובדתית. 

כמו כן יחס המשטרה לתלונות גברים ראוי לבדיקה ברשות ועדה ניטרלית,, שאינה עשויה רק מנשים פמניצטיות.

למה לא מוקמת ועדה ?

כי אי אפשר שלא לשמוע תרנגולות מקרקרות. 

דן

1. הבעיה היחידה שיש היא שנשים מתלוננות, המשטרה מתעלמת, הן נרצחות, ואתה מנסה לעשות את הרצח הבא קל יותר.

2. כי ה"מידע" שהבאת לא מראה את זה ואם יש סכנה שגבר יפגע בעצמו כי הוא חשוד אבל חף מפשע אז אל תשחרר אותו בתנאים מגבילים אלא שים אותו בתא בלי חפצים חדים ותביא לו פסיכיאטר. אתה ממציא תופעות שלא קיימות.

3. מה אתה מזיין במוח? כל מה שהבאתי בא ממשטרת ישראל ומדוחו"ת וועדות הכנסת הרלוונטיות שגם הן נסמכות על נתוני המשטרה... אני זוכר במעומעם גם דיון שכזה מלפני בערך 10 שנים. מעניין לי להיזכר ולראות מה השתנה. אולי אח"כ.

4. לא נכון עובדתית? אני לא הולך להתווכח עם הטענה שהירח עשוי מגבינה. תהיה בריא.

1. להיפך. 

אני אמרתי וחוזר.

שבמקום שמתפרצת בו אש, יש לשפוך מים ולא נפט-לטובת כל הצדדים. 

כמו כן,, אני הצעתי ואמרתי בדיון מה בדיוק יש לעשות, כדי למגר את הבעיה או יותר נכון לצמצם אותה מאוד.

אז לא אתה ולא אף אחד אחר יכול להאשים אותי בהפקרת אחיותי בנותי או כל אשה אחרת.

2.למה המידע שהבאתי לא מראה,, ולמה המידע של המקרקרות כן מראה ? זה מפני שדעתך התמכרה לפמניזם הרדיקלי ? דעתנו איננה מכורה,, ולא תימכר.

3.האמון במשטרה ודו "חותיה  גם ככה על הפנים בישראל,,, ותפקיד הדיון לאתגר את התפישות  השערוריתיות שנישתרשו כאן, ואשר הכניסו את כל המערכת לרבות המשטרה, לתוך קונספציה אינקיויזטורית.

4.ברור שאתה לא מתוכח ,,כי הירח שלך עשוי מסטייק אנטריקוט.

דן

====================================================

והנה הראיה לכך שכל וויכוח אתך הוא חסר טעם שהרי אין שום דבר אשר מוסכם כי אפשר להסתמך עליו. עד כדי כך שכשהמשטרה מוציאה נתון שמשחיר אותה (אם אני אומר שלא טיפלתי בתלונה והמתלוננת נרצחה...) אתה מבטל אותו כי אי אפשר להאמין למשטרה גם כשהיא מודה בכשל שלה.

אז יוהידן יכול לבוא ולספר שמעולם לא נרצחה אשה בישראל, ומעולם לא נפלה אשה בישראל קורבן לאלימות והכל נחמד ויפה, ומה יעזרו ד"וחות של הרשויות, וועדות הכנסת, דיווחים בתקשורת...

כוווווווולללללם בקונספירציה נגד תפיסת המציאות של יוהידן.

בהצלחה.

אה, ובכלל לא ברור גם למה נפתח הדיון הזה. לא היו הפגנות ואין דרישות ואף אחד או אחת לא רוצה כלום. הכל אחלה.

16/1/19 18:59
    0
    דרג את התוכן:
    2019-01-16 19:03:49
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין

היא הנותנת !

המשטרה והמחוקק מבקשים לרצות ולפייס את ארגוני הנשים מאימת האמזונות, והרטוריקה של כמה מנציגיהם מוכיחה זאת.

הם אף פעם לא אמרו "הפשע והטרור קיים ובועט בישראל בגלל שלא טיפלנו ".

ומה כן יש מי מהם שאומרים ?: "האשה נירצחה בגלל שלא טיפלנו " [כך טוען מר פלג ].

ומתי מרשים לעצמם לאמר את הדברים ?

כאשר הגברים בישראל בעניהם, בחזקת סמרטוטים שניתן לעשות בהם שימוש איך שבא.

אז מה רוצה מר פלג ,,, לסייע לי בדיון ?.

הרי יש אמהות לבנים,, שקוראות דבריך. 

אני אומר לו לאינגליזי,, לא בושה לנחול תבוסה מולי,, כי בסופו של דבר יש מי שלמדו גם מדבריך,, על גודל השערוריה.

דן

--
    רוח חרישית.
    16/1/19 19:20
    0
    דרג את התוכן:
    2019-01-16 19:56:20
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: יוהידן 2019-01-16 19:03:49

היא הנותנת !

המשטרה והמחוקק מבקשים לרצות ולפייס את ארגוני הנשים מאימת האמזונות, והרטוריקה של כמה מנציגיהם מוכיחה זאת.

הם אף פעם לא אמרו "הפשע והטרור קיים ובועט בישראל בגלל שלא טיפלנו ".

ומה כן יש מי מהם שאומרים ?: "האשה נירצחה בגלל שלא טיפלנו " [כך טוען מר פלג ].

ומתי מרשים לעצמם לאמר את הדברים ?

כאשר הגברים בישראל בעניהם, בחזקת סמרטוטים שניתן לעשות בהם שימוש איך שבא.

אז מה רוצה מר פלג ,,, לסייע לי בדיון ?.

הרי יש אמהות לבנים,, שקוראות דבריך. 

אני אומר לו לאינגליזי,, לא בושה לנחול תבוסה מולי,, כי בסופו של דבר יש מי שלמדו גם מדבריך,, על גודל השערוריה.

דן

===================================================

הם לא צריכים לקום ולזעוק "לא טיפלנו". העובדות מאוד פשוטות ואפילו אתה אם תרד מתיאוריות הקונספירציה שלך תבין. זהות הנרצחות ידועה. הרישומים של הופעתן של מי מהן שהתלוננה לפני הרצח בתחנה קיימים. מחצית הנרצחות פנו למשטרה. 

זה מאוד פשוט, באמת. אם היתה המציאות כדבריך הרי שלא היו נרצחות שכן במציאות שאתה מתאר מספיק פיפס מאשה והגבר כבר סגור. אלא שלא מספיק פיפס וגם לא הרבה יותר מזה. הגיעו, התלוננו ותלונתן לא טופלה כראוי כך שהרוצח היה חופשי לרצוח.

אה, ואני לא אנגלי. רואה? עוד כישלון שלך בהבנת המציאות. 

ואתה, את הפלסטיני ששמעת בשירותים מתכנן פיגוע התאבדות שחררת כי למה שיעצרו פלסטיני בגלל עדות איש ימין יהודי?

נכון? ברור.

תמשיך, אתה מבדר.

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "מה לעזאזל אתן עוד רוצות."

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה