כותרות TheMarker >
  ';

  פרטי קהילה

  אקטואליה

  קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

  אקטואליה

  חברים בקהילה (5577)

  מה לעזאזל אתן עוד רוצות.

  7/12/18 05:00
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2018-12-07 05:00:14
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין

  הפכתם את זה לשיחה על בז'ז'ינה ?


  --
  האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
  7/12/18 08:30
  0
  דרג את התוכן:
  2018-12-07 08:35:54
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  היי חברים. עם כל הכבוד לשרלילה זו או אחרת שהיתה או לא היתה, נא לא לשכוח לשם מה התכנסנו כאן. צטט mako :

   

   "התגובה העוצמתית ביותר היא של תנועה אמריקאית במקור, וכעת כבר גלובלית, בשם "Men Going Their Own Way" או "גברים הולכים לדרכם" – וזאת בדיוק האג'נדה שלה. במקרה הקיצוני חיים ללא נשים בכלל, .... במקרה הרווח יותר מדובר בקריאה להימנעות מנישואים, מוסד שהגברים האלה רואים בו הנצחה של אפלייה מגדרית.

  כן, מה שכתבתי. אפליית גברים. לא קיים? ספרו את זה לרן שריג הגרוש-פעמיים: במדינת ישראל עדיין נהוגה "חזקת הגיל הרך", צירוף מילים שפירושו השארת ילדים עד גיל שש בחזקת אמם כברירת מחדל בגירושים, ומשמעותו אפלייה מגדרית חד וחלק. בשנה שעברה נעשה ניסיון לבטל את ההעדפה האוטומטית של האם, אלא שאותה מרב מיכאלי שהוזכרה לעיל הייתה שותפה להפלתה של הצעת החוק. "זה ניצחון גדול לאופוזיציה וניצחון ענק לזכויותיהם של ילדים ונשים", אמרה אז זהבה גלאון. לא יודע; מבחינתי מדובר באפליה מתקנת בדרך של אפליה מקלקלת. ואם זה לא מספיק, אז בבתי הדין הרבניים – אותו "ממסד דתי ופטריארכלי" כפי שהגדירה גלאון – מטילים את חובת המזונות אך ורק על אבות.

  .....כניסה רבתי בגברים ובגבריות נעשתה נפוצה דווקא מצדן של הנשים הכי ליברליות, הכי – תסלחו לי על הביטוי, כן? – פריווילגיות. ובהיבט הזה, הזעם שניכר בשריג ושמתדלק את "גברים הולכים לדרכם" הוא תגובה הולמת למדי " {סוף ציטוט }. 


  --
  רוח חרישית.
  7/12/18 08:43
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2018-12-07 08:43:27
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: רז רזיישן 2018-12-07 05:00:14

  הפכתם את זה לשיחה על בז'ז'ינה ?

  די לגזול מהקוזאק    ]mako  ]

  אנשי גה"ל אומרים שהפמיניזם בן זמננו מציג מוסר כפול בכל הנוגע למיניות: המיניות הנשית צריכה להיות פתוחה ויש לאמץ את כל היבטיה, ואילו המיניות הגברית היא אלימה ויש לרסן אותה. אבל האמת היא שלא צריך להיות פמיניסטית כדי להתייחס ככה למיניות הגברית. לראייה, ממש לאחרונה יצא לי להיכנס כאן בניסן שור בגלל טור שכתב ל"הארץ" – טור שהכניס אותו, אותי ואת כלל בני מיננו לקטגוריה אחת עם בני סלע ומשה קצב.  

  הדברים של שור לגמרי מתכתבים עם "תרבות האונס". המושג הזה נולד בשנות ה-70 של המאה הקודמת ודיבר במקורו על האונס כתופעה שהתרבות מתעלמת ממנה או מייצגת אותה באופן לא הולם. הבעיה היא שהענפים היותר קוצניים של השיח הפמיניסטי משתמשים היום ב"תרבות האונס" כתיאור לגיטימי של הלך הרוח הגברי באשר הוא. רוצה לומר, כלומר רוצות לומר, שכל גבר הוא תוקף מיני בפוטנציה כל עוד לא הוכחה חפותו.

  חלק מאותה "תרבות אונס" הוא מה שנקרא החפצה (או חיפצון, זה משתנה כל שבועיים); בעת שדור שלם של גברים מחונך להימנע מהתייחסות לאשה כחפץ, רק לפני חצי שנה כתבה כאן נטע חוטר על טרנד גורף של החפצה גברית. עכשיו, שוב – אנחנו בעיצומו של תיקון מגדרי וזה לגמרי לגיטימי שהקורבנות המסורתיים של ההחפצה יגידו לנו "הנה, קחו שלוק מהתרופה של עצמכם". אבל מוסר כפול הוא מוסר כפול, לא ככה?

  ההחפצה הגברית מקדשת מודל גברי לא ריאלי ולא בריא; בהקשר הזה היא לא שונה מכל מה שנאמר ועוד ייאמר על מודלים נשיים פסולים כדוגמת בובת הברבי. ב"יס דוקו" שודר לאחרונה הסרט "נערי השרירים", שמדבר על האובססיה הגוברת של בני (כלומר של זכרי) דור ה-y לטיפוח עצמי, בדגש על פיתוח גוף. זה הולך יד ביד עם הגידול במה שנקרא ביגורקסיה - גברים שמרגישים צורך כפייתי להתנפחותמיד-תמיד מרגישים רזים מדי  [סוף ציטוט ].

  דן


  --
  רוח חרישית.
  7/12/18 08:51
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2018-12-07 08:51:41
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: דורון אנ_פל 2018-12-06 20:11:14

  צטט: אמיר ניצן 2018-12-06 15:31:48

  צטט: דורון אנ_פל 2018-12-06 14:50:51

  צטט: אמיר ניצן 2018-12-06 08:41:06

  צטט: דורון אנ_פל 2018-12-05 12:08:49

  צטט: יוהידן 2018-12-05 03:56:06

  אם ישנה כאן אשה פמניסטית רדיקלית, היא מוזמנת לעלות להתקפה נגדית. אחרי הכל הן טוענות שלא שומעים אותן. לא ? דן

   

   

  היתה פעם פה "בהמוזה" שהיא בטוח פמיניסטית רדיקלית, אבל היא נחשפה וחבל...

  גם הייתה כאן פעם Jesie אחת. מישהו זוכר?

   

   

  לא זוכר את Jesie.

  את בהמוזה הכרתי ממש טוב!

  היא הייתה גם בזוגיות

   

   

  כן. במיוחד שם, השרלילה.

  MILF אמיתית.

   

  צטט news 1

   

  אפליה בבתי המשפט

   

  בבתי המשפט, הגבר "זוכה" בכ – 99% מהמקרים (סדר גודל) ליחס מופלה לרעה בהתדיינות בינו לבין אשה, הן ברובד הדיוני והן ברובד המהותי. 

  ברובד הדיוני, ההפליה הפסולה מתבטאת בעיקר בחוסר הזדמנות לגבר להזים בחקירה נגדית כזבים הכלולים בתצהירה של אשה (למשל: הגבלתו ל"חמש שאלות" בלבד, בהתייחס לתוכן תצהיר מפורט המשתרע על פני עמודים רבים), או – מחיקת (כך, בדיוק, י. י.) תצהירו של גבר הואיל ואותו תצהיר הוגש בשני הליכים שונים (מעשה של יום יום בבתי המשפט בישראל, כאשר אין כל מניעה פרוצדוראלית מלנהוג כך) וכן – הגבלת זמן טיעוני גבר בהשוואה לרוחב הזמן ה"מוגבל" של טיעוני אשה, וגילויים רבים נוספים (ובכללם: השהייה מכוונת של בירור תביעות גבר מול הזדרזות רבה בבירור תביעות אשה). 

  כמו-כן, וגם זה רובד דיוני, כאשר בפני בית משפט שתי גירסאות עובדתיות, כל אחת מפי עד אחד בלבד: זו של גבר ולמולו זו של אשה, בית המשפט קובע – באופן קלוט מן האויר וללא כל הנמקה מהותית באשר היא – כי "גרסת האשה עדיפה בעיניו", משל הייתה בחירתו בחירה בין שמלת מלמלה לבין חצאית, כאשר שמלת המלמלה "מתאימה" "יותר" לאותו שופט היושב בדין (הפיקציה המשפטית מבית מדרשו של בית המשפט העליון בישראל להצדקת דרך לא דרך זו, הינה: "מעיין מבחן אישיות" אותו עורך לעדים אותו שופט, שכידוע לכולנו, שופט נטול הכשרה פסיכולוגית ו/או ניסיון פסיכולוגי באשר הוא). 

  ברובד המהותי, ההפליה הפסולה מתבטאת בעיקר בקביעת "צרכים" פיקטיוויים של ילדים (הן אלו המוגדרים "הכרחיים" והן אלו המהווים מותרות) שלצורך כיסויים נדרשים סכומי עתק ו"חלוקת" המותרות בדרך של "שיוויון מטריאלי" בין ההורים, כשכל סכום הכסף משולם ע"פ אותו מעשה שיפוטי מכיסו של האב לכיסה של האם, כשאין כל פיקוח על הוצאת סכומי הכסף האמורים וייעודם בפועל; כמו-כן, לא ברור כיצד זה בית משפט בהרכב מסויים קובע כי לכיסוי כל צרכיו ההכרחיים של ילד נדרש סכום חודשי בסך של -.600 ₪ (לא כולל מדור) ואילו אותו בית משפט עצמו (בהרכב אחר) קובע כי לכיסוי צרכיו ההכרחיים של ילד נדרש סכום כספי חודשי בסך של -.1,485 ₪ (שוב, לא כולל מדור), והכל – כאשר הן נתוני שני הילדים והן נתוני הוריהם, דומים עד כדי זהות מוחלטת ממש. 

  זאת ועוד: לצורך קביעת חלקו של האב בכיסוי כלל צרכי קטין ("הכרחיים" ומותרות – היינו: מעיקר הדין ומדין צדקה), עושה בית משפט שימוש (שגוי, בשני היבטים, כפי שאבהיר להלן) בפיקציה הקרויה: "כושר השתכרות" (יודגש: לצורך קביעת חלקה של האם בכיסוי מותרות אותו קטין, היינו: לצורך עצם חיובה ו/או שיעור חיובה מדין צדקה, לא נעשה כלל שימוש באותה פיקציה) וכן "מתחשב" בית משפט בכלל רכושו של גבר (אך, חלילה, איננו מתחשב לאותה מטרה בדיוק, באבק מרכוש האשה).סוף ציטוט. 

  --
  רוח חרישית.
  7/12/18 09:19
  0
  דרג את התוכן:
  2018-12-07 09:31:04
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין

  ברור שכולם מאבדים פרופורציה, כי כולם זה או גבר או אשה :) 

   

  לי כגבר, המניח את רגלו עם מגף הבוקרים ודורבנות, לא מובנת הדרישה לסדר חדש. הרי החיים כיום יקרים יותר מבחינה חומרית; משכורות לא עולות, ומשכורות נשים, מזרחיים ושחורים נמוכות יותר באופן "טבעי", ולמרות כל זה, נשים שואפות לכלכל את עצמן בעצמן.

  אם כך לא פלא אופנות רטרו ג'יפה של נשים "טבעיות" שמטיפות לא לטיפוח, לא גילוח או לא בישום לאשה, סתם פשוט מפני שאין להן כסף, והן עדיין לא יכולות להתפרנס מעבודות כפיים בבנין או מוסך...

   

  נשים כנראה חוו אלימות כלשהי, שהן נמלטות. גם מי שנוח לה, ומביאה 1 שקל לחודש להכנסה המשפחתית שנוספת להכנסת הבעל שמביא 30,000 ש"ח לחודש...בסוף היחסים היא תדרוש חצי, למה ? ככה. כי היא אשה. היא אמנם לא סבלה, אבל נשים אחרות סבלו וסובלות, אז לה מגיע חצי!

   

  פלא העולם נמלא נרקיסים ? יפיופים שבמכון כושר מוציאים לך את העיניים ? שבמקלחות עוזרים זה לזה בגבריות מרוחקת. שלא לא מחפשים כבוד אצל נשים. הם לא צריכים שותפה לחשבון בנק. חצי ? ...אפשר לקנות בזה בשמים ושמנים, תוספי מזון, טיפול עור וצפורניים, ניתוחים, מילויים....גם לבד החיים נורא יקרים חומרית, הם לא צריכים עוד מוצר בבית.

   

  ראיתי שלט " גברים לגז " - זה הלך הרוח אצל המשוגעות. זה לא נשים, לדעתי רוב הנשים לא מבינות מה רוצות מהגברים. הרוב חושבות על מה שיש להן בבית, שהם יכולות להתפנק עליו ולתקוע לו צפורניים בו זמנית והוא רק חושש שהיא תגיד שהוא לא מזיין טוב....רוב הנשים לא מבינות מה רוצות מהילד :)

   

  תפסו אנס ? הוכיחו שאנס ? אז שיגזרו לו את הביצים הלכה למעשה ! וישחררו את האנושות ממריבות חסרות תכלית.


  --
  האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
  7/12/18 11:27
  0
  דרג את התוכן:
  2018-12-07 11:29:43
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: רז רזיישן 2018-12-07 09:31:04

   

   

  תפסו אנס ? הוכיחו שאנס ? אז שיגזרו לו את הביצים הלכה למעשה ! וישחררו את האנושות ממריבות חסרות תכלית.

   

  תרשה לי לצטט שוב  מספר משפטים מתגובתי הקודמת :

  צטט

   " כאשר בפני בית משפט שתי גירסאות עובדתיות, כל אחת מפי עד אחד בלבד: זו של גבר ולמולו זו של אשה, בית המשפט קובע – באופן קלוט מן האויר וללא כל הנמקה מהותית באשר היא – כי "גרסת האשה עדיפה בעיניו", משל הייתה בחירתו בחירה בין שמלת מלמלה לבין חצאית, כאשר שמלת המלמלה "מתאימה" "יותר" לאותו שופט היושב בדין (הפיקציה המשפטית מבית מדרשו של בית המשפט העליון בישראל להצדקת דרך לא דרך זו, הינה: "מעיין מבחן אישיות" אותו עורך לעדים אותו שופט, שכידוע לכולנו, שופט נטול הכשרה פסיכולוגית ו/או ניסיון פסיכולוגי באשר הוא)סוף ציטוט

   

  אז מי יכול במצב כזה לדעת מי אנס ומי לא ? 

  רק אלוהים יכול.

   

  מי ערב לנו שלא יושבים ברגע זה גברים בכלא, על לא עוול בכפם. 

  דן


  --
  רוח חרישית.
  7/12/18 11:32
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2018-12-07 11:32:59
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין

  צטט: יוהידן 2018-12-07 11:29:43

  צטט: רז רזיישן 2018-12-07 09:31:04

   

   

  תפסו אנס ? הוכיחו שאנס ? אז שיגזרו לו את הביצים הלכה למעשה ! וישחררו את האנושות ממריבות חסרות תכלית.

   

  תרשה לי לצטט שוב  מספר משפטים מתגובתי הקודמת :

  צטט

   " כאשר בפני בית משפט שתי גירסאות עובדתיות, כל אחת מפי עד אחד בלבד: זו של גבר ולמולו זו של אשה, בית המשפט קובע – באופן קלוט מן האויר וללא כל הנמקה מהותית באשר היא – כי "גרסת האשה עדיפה בעיניו", משל הייתה בחירתו בחירה בין שמלת מלמלה לבין חצאית, כאשר שמלת המלמלה "מתאימה" "יותר" לאותו שופט היושב בדין (הפיקציה המשפטית מבית מדרשו של בית המשפט העליון בישראל להצדקת דרך לא דרך זו, הינה: "מעיין מבחן אישיות" אותו עורך לעדים אותו שופט, שכידוע לכולנו, שופט נטול הכשרה פסיכולוגית ו/או ניסיון פסיכולוגי באשר הוא)סוף ציטוט

   

  אז מי יכול במצב כזה לדעת מי אנס ומי לא ? 

  רק אלוהים יכול.

   

  מי ערב לנו שלא יושבים ברגע זה גברים בכלא, על לא עוול בכפם. 

  דן

  מחליטים שפוליגרף זה האורים והתומים, וסוגרים ענין.


  --
  האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
  7/12/18 11:41
  1
  דרג את התוכן:
  2018-12-07 11:59:46
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: רז רזיישן 2018-12-07 11:32:59

  צטט: יוהידן 2018-12-07 11:29:43

  צטט: רז רזיישן 2018-12-07 09:31:04

   

   

  תפסו אנס ? הוכיחו שאנס ? אז שיגזרו לו את הביצים הלכה למעשה ! וישחררו את האנושות ממריבות חסרות תכלית.

   

  תרשה לי לצטט שוב  מספר משפטים מתגובתי הקודמת :

  צטט

   " כאשר בפני בית משפט שתי גירסאות עובדתיות, כל אחת מפי עד אחד בלבד: זו של גבר ולמולו זו של אשה, בית המשפט קובע – באופן קלוט מן האויר וללא כל הנמקה מהותית באשר היא – כי "גרסת האשה עדיפה בעיניו", משל הייתה בחירתו בחירה בין שמלת מלמלה לבין חצאית, כאשר שמלת המלמלה "מתאימה" "יותר" לאותו שופט היושב בדין (הפיקציה המשפטית מבית מדרשו של בית המשפט העליון בישראל להצדקת דרך לא דרך זו, הינה: "מעיין מבחן אישיות" אותו עורך לעדים אותו שופט, שכידוע לכולנו, שופט נטול הכשרה פסיכולוגית ו/או ניסיון פסיכולוגי באשר הוא)סוף ציטוט

   

  אז מי יכול במצב כזה לדעת מי אנס ומי לא ? 

  רק אלוהים יכול.

   

  מי ערב לנו שלא יושבים ברגע זה גברים בכלא, על לא עוול בכפם. 

  דן

  מחליטים שפוליגרף זה האורים והתומים, וסוגרים ענין.

   

  תוצאות פוליגרף כשלעצמם,  אינם מהוים שום ראיה.

  ראיות כשמן כן הוא : "עובדות מוחשיות שאינן  מותירות מקום לספק כגון-  "הקלטת שיחות,סרטונים, שרידי די אן איי  ". 

   לעומת זאת,  "היא אמרה הוא אמר , היא בכתה בתאריך ההוא, סיפרה לחברה שלה, הוא בכה או חירבן=רכילות ", אינם יכולים להוות ראיה בשום אופן לצורך  הרשעה, והגיע הזמן לאמר זאת בקול גדול מאוד.

  דן

   

  ועוד מנפלאות שדולת התרנגולות המקרקרות ,  בסיוע המצ "ואיסט הישראלי קצין וג "נטלמן   בע "מ : צטט

   

  https://www.inn.co.il/News/News.aspx/388526


  --
  רוח חרישית.
  8/12/18 11:15
  1
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2018-12-08 11:15:03
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: רז רזיישן 2018-12-07 05:00:14

  הפכתם את זה לשיחה על בז'ז'ינה ?

  זאת שיחה על חצי בז'ז'ן(ית) חצי ז'קלינית והמבין יבין חיוך

  10/12/18 10:49
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2018-12-10 10:49:24
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אני חושב שמה שהן רוצות זה שיפור רציני בדרכי הטיפול המוסדיים במקרי אלימות נגד נשים. יש לך עם זה בעיה? למה?
  10/12/18 12:07
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2018-12-10 12:07:11
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: lior peleg 2018-12-10 10:49:24

  אני חושב שמה שהן רוצות זה שיפור רציני בדרכי הטיפול המוסדיים במקרי אלימות נגד נשים. יש לך עם זה בעיה? למה?

   

  יש לי בעיה אם דרך הטיפול שלהן מציעה חוקים שנותנים כח לנשים, לעשות את המוות לגברים חפים.

  הואל לקרוא את כל הדיון בענין ובסבלנות, כי אין לי חשק לחזור על כל מה שכתבתי בו.

  דן

   

   


  --
  רוח חרישית.
  10/12/18 12:39
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2018-12-10 12:39:04
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: lior peleg 2018-12-10 10:49:24

  אני חושב שמה שהן רוצות זה שיפור רציני בדרכי הטיפול המוסדיים במקרי אלימות נגד נשים. יש לך עם זה בעיה? למה?

  את מי מעניין מה אתה חושב?  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "מה לעזאזל אתן עוד רוצות."

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה