כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

אקטואליה

קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

אקטואליה

חברים בקהילה (5577)

שרון קדם
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אחר40
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    דורון אנ_פל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוהידן
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    גלעד_1
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ~בועז22~
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    תנועת כמוך
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    yang9600
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עו"ד ועוד
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה של היום
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    shimi79
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

מה לעזאזל אתן עוד רוצות.

22/12/18 08:23
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-22 08:23:38
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: lior peleg 2018-12-22 03:41:23

צטט: יוהידן 2018-12-22 01:27:34

חלק ניכר מרציחות נשים בישראל מגיע מן המיגזר הערבי , במה שנהוג שלא בצדק לכנות : "על רקע  כבוד המשפחה ".

איזו פרקטיקה מציעים כאן מר פלג וחברותיו,שתמגר את הבעיה ?.

מעצר חשודים לפני ביצוע הרצח המתועב?.

צווי הרחקה ?

הבאה לדין ?

חקירות ?

פתח פיך ויאירו דבריך.

דן

מעניין לי את ה... באיזה מגזר זה קורה.

ומה זה משנה באיזה מיגזר ?

אתה התבקשת לתת לנו פתרון אכיפתי משטרתי תחוקתי כאן , אז יאללה תן .

דן

על תגובתך הקודמת אשיב בהמשך.

--
    רוח חרישית.
    22/12/18 12:13
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-22 12:17:02
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

נכנסתי עם ידידתי למעלית, ויצאה ממנה בחורה ערביה יפת תואר עוטת חיג'אב. ידידתי אמרה לה "יו, איזו יפה את !!!", והערביה שכנראה צמאה ליחס, הסתובבה במהירות שיא אלינו ואמרה "תודה לך" צחקקה ונחפזה הלאה. ידידתי, שהיא זקנה, אמרה לי כשנסגרו הדלתות "אמרתי את מה שחשבת, רק שאם היית אומר, היו עושים ממך קציצות בסוף היום מתחת לבנין". היא לא הזכירה את גורל היפה, בהנחה שידוע מראש... נשמה :)

לגבי המגזר הערבי, זה ענין של מוסר, וכיבודו.

ביפו הערבית זה מוסרי להרוג על רקע כבוד המשפחה, ביפו היהודית זה לא מוסרי. שניהם גומרים בכלא. יעני, משהו לא מובן בדרכי הפעולה שמובילות לאותן תוצאות...

כיוון שישראל לא ביצעה כיבוש תרבותי של ערבינו, ובימינו כולם רגישים למושג "כיבוש" בלי קשר לכלום, עלינו להמשיך לכבד את ערכי המוסר שלהם; רצח נשים זה הבעיה הפחות מטרידה בענין אותנו, כי זה רחוק מאיתנו. בעיות מוסר אחרות עם ערבינו, כמו היחס שלהם בכלל לחיי אדם, נקמות וכיוב' זה זה הרועץ לחיי שלווה איתנו.

מסקנה ?

--
    האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
    22/12/18 12:17
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-12-22 12:17:16
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: יוהידן 2018-12-22 08:23:38

חלק ניכר מרציחות נשים בישראל מגיע מן המיגזר הערבי , במה שנהוג שלא בצדק לכנות : "על רקע  כבוד המשפחה ".

צווי הרחקה ?

הבאה לדין ?

חקירות ?

פתח פיך ויאירו דבריך.

דן

דן

==========================================================

אין לי מושג מה אתה רוצה וכנראה גם לך אין.

לא צריכה להיות מדיניות תלויית מגזר. אולי אתה חושב שאם מגיעה מתלוננת מטירה צריך לשלוח את חיל האוויר להפצצות שטיח ומעצרים המוניים?

22/12/18 14:18
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-12-22 14:18:18
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: רז רזיישן 2018-12-22 12:17:02

נכנסתי עם ידידתי למעלית, ויצאה ממנה בחורה ערביה יפת תואר עוטת חיג'אב. ידידתי אמרה לה "יו, איזו יפה את !!!", והערביה שכנראה צמאה ליחס, הסתובבה במהירות שיא אלינו ואמרה "תודה לך" צחקקה ונחפזה הלאה. ידידתי, שהיא זקנה, אמרה לי כשנסגרו הדלתות "אמרתי את מה שחשבת, רק שאם היית אומר, היו עושים ממך קציצות בסוף היום מתחת לבנין". היא לא הזכירה את גורל היפה, בהנחה שידוע מראש... נשמה :)

ביפו הערבית זה מוסרי להרוג על רקע כבוד המשפחה, ביפו היהודית זה לא מוסרי. שניהם גומרים בכלא. יעני, משהו לא מובן בדרכי הפעולה שמובילות לאותן תוצאות...

כיוון שישראל לא ביצעה כיבוש תרבותי של ערבינו, ובימינו כולם רגישים למושג "כיבוש" בלי קשר לכלום, עלינו להמשיך לכבד את ערכי המוסר שלהם; רצח נשים זה הבעיה הפחות מטרידה בענין אותנו, כי זה רחוק מאיתנו. בעיות מוסר אחרות עם ערבינו, כמו היחס שלהם בכלל לחיי אדם, נקמות וכיוב' זה זה הרועץ לחיי שלווה איתנו.

מסקנה ?

ביפו הערבית זה מוסרי להרוג על רקע כבוד המשפחה? אין גבול לשטויות שאפשר להריץ בדיונים הללו? רצח על רקע "חילול כבוד המשפחה" זה אמנם לא הדיון ואני לא יודע מה ההיקף של הבעיה בישראל של היום אבל אני כן יודע שלפחות נכון ללפני 10 שנים, בזמן שהבעיה היתה קיימת בישראל, במדינות המערב, למשל בארה"ב, היא לא היתה קיימת. אז הנה לך שאלה שהיתה טובה לאז ואולי גם להיום.

למה מבין המדינות המתקדמות עם אוכלוסיה מוסלמית ישראל היא זו שקיימת, או לפחות היתה קיימת, הבעיה הזו?

22/12/18 14:50
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-22 17:17:29
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: lior peleg 2018-12-22 14:18:18

מסקנה ?

1. ביפו הערבית זה מוסרי להרוג על רקע כבוד המשפחה? אין גבול לשטויות שאפשר להריץ בדיונים הללו? רצח על רקע "חילול כבוד המשפחה" זה אמנם לא הדיון ואני לא יודע מה ההיקף של הבעיה בישראל של היום אבל אני כן יודע שלפחות נכון ללפני 10 שנים, בזמן שהבעיה היתה קיימת בישראל, במדינות המערב, למשל בארה"ב, היא לא היתה קיימת. אז הנה לך שאלה שהיתה טובה לאז ואולי גם להיום.

2.למה מבין המדינות המתקדמות עם אוכלוסיה מוסלמית ישראל היא זו שקיימת, או לפחות היתה קיימת, הבעיה הזו?

1. ביפו הערבית יש ערבים. הם שותפים למוסר של ערבים. ובמוסר של ערבים, מותר לרצוח על רקע כבוד המשפחה. לא המצאתי כלום. האם בטיעון הזה, קיימת התחשבות בערבי שעומד למשפט על רצח ? אני לא יודע אבל אפשר לברר.

2. ישראל כמדינה מתקדמת ממוקמת במזרח התיכון, שלפי התפיסה המוסלמית, המקום שייך לערבים. זה שאנחנו חושבים שישראל היא מדינה יהודית, מרגש, אבל לא מענין אף אחד מהם. כלומר, הערבי פה לעומת הערבי באמריקה/באירופה, נמצא בבית, ושם הוא בגולה. מה שמותר בבית בלי חשבון, לא מותר חופשי בחוץ מטעמי השרדות. אלימות זוכה לעידון בגולה כדי לא להצטייר חריגים מידי לערכי המקום ואז להגיע לגירוש (כמו שזכה בנו על מועמד קדאפי להזרק משוויץ כי היכה נמרצות את הזונה ששרתה אותו שם; הוא עד יום מותו טרם עת, כמעט בטוח, לא הבין מה עשה לא בסדר ומה הקטע עם השווצרים).

--
    האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
    22/12/18 17:08
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-12-22 17:08:52
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: lior peleg 2018-12-22 12:17:16

צווי הרחקה ?

הבאה לדין ?

חקירות ?

פתח פיך ויאירו דבריך.

דן

דן

לא צריכה להיות מדיניות תלויית מגזר. אולי אתה חושב שאם מגיעה מתלוננת מטירה צריך לשלוח את חיל האוויר להפצצות שטיח ומעצרים המוניים?

אני יודע טוב מאוד מה אני רוצה, ולכן אנסח שוב את שאלתי, כדי שתיאלץ להשיב עליה, הנה כך :

חלק ניכר מרציחות נשים בישראל  : "על רקע  כבוד המשפחה ".

צווי הרחקה ?

הבאה לדין ?

חקירות ?

פתח פיך ויאירו דבריך.

אתה רואה ? הסרתי את הענין המיגזרי, כדי שתוכל להשיב.

דן

--
    רוח חרישית.
    22/12/18 17:09
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-12-22 17:09:18
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

מסקנה ?

ביפו הערבית זה מוסרי להרוג על רקע כבוד המשפחה? אין גבול לשטויות שאפשר להריץ בדיונים הללו? רצח על רקע "חילול כבוד המשפחה" זה אמנם לא הדיון ואני לא יודע מה ההיקף של הבעיה בישראל של היום אבל אני כן יודע שלפחות נכון ללפני 10 שנים, בזמן שהבעיה היתה קיימת בישראל, במדינות המערב, למשל בארה"ב, היא לא היתה קיימת. אז הנה לך שאלה שהיתה טובה לאז ואולי גם להיום.

למה מבין המדינות המתקדמות עם אוכלוסיה מוסלמית ישראל היא זו שקיימת, או לפחות היתה קיימת, הבעיה הזו?

אתה לא יודע ? מה הפלא,, אתה חי באינגליזיה. 

בערך בין שליש למחצית מן הרציחות בישראל, על רקע זה.

דן

--
    רוח חרישית.
    22/12/18 17:29
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-22 17:31:01
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: lior peleg 2018-12-22 03:39:44

צטט: יוהידן 2018-12-22 01:01:37

.אמרת חומר למחשבה ונתת סיפור סבתא שלא מתאר את המציאות שבתוכה נרצחו עשרות נשים בשנים האחרונות לאחר שהרשויות התעלמו מקריאות העזרה שלהן ובטח שלא הרחיקו את הרוצח לעתיד או לקחו אותו לבית משפט.

אפילו אם תלונות השווא היו חלק מהותי מהתלונות כפי שאתה חושב, הן עבירה פלילית ברת ענישה והייתי מצפה ממך לקרוא להחמרת הענישה עליהן במקום לפטפט נסיבות מקילות לרוצחים ולהילחם למען תנאים נוחים לרציחת האשה הבאה.

האם אתה  באמת חושב שאכפת לרוצחים חומרת הענישה ? רוצח הוא רוצח, ויש מענה בחוק כנגד רציחות ואלימות בכלל, מענה שלא מהווה שום פקטור למי שהחליט לרצוח בויהי מה.

דמן של נשים  שנירצחו איננו כחול יותר משל  נירצחים אחרים.

אני חושב שפיספסתי דברים קודמים שכתבת אז אני עובר עליהם.

כתבת: "אם אתה חושב שמחסור בראיות זה  רק אשמת המשטרה, אז אולי אתה חי  בכוכב אחר.

מכל מקום בין אשמת המשטרה ובין אם לאו, זה לא צריך להביא לשום החלטה שאיננה מתבססת על ראיות ברורות."

זה לא תמיד רק באשמת המשטרה אבל חקירה רצינית לוקחת זמן ותלונה של אשה על אלימות, למשל, בליווי איומים ברצח זו ראיה שלו היו מתייחסים אליה ברצינות, אז עשרות נשים שנרצחו בשנים האחרונות היו היום בחיים. אם האשה משקרת היא עוברת עבירה וצריכה להיענש ע"פ חוק. זה נכון לכל סוגי הפשיעה ולכל סוגי העבריינים.

תלונתה  של אשה כמו תלונותיו   של גבר אינם ראיה בעיני ובעיני הציבור ככלל, אפילו אם כל שופטי העליון בעולם כולו יצווחו זאת ברחובות. 

בין אם המשטרה מתאמצת מספיק ובין אם לאו, הפתרון איננו בחקיקה נוספת. 

סיפור קשה ככל שיהיה,, אנחנו דורשים הוכחות לכל תלונה, בטרם ינקטו צעדים כלשיהם. 

אם קשה להוכיח, מצידי שהמדינה תבנה ערי מקלט לנשים ותממן דיור ושמירה.

זה מכיון שגברים שלא הוכח כנגדם דבר , לא חייבים לשאת שום נטל פלילי. 

כתבת: "אם יש הוכחות לאלימות, ביקור הבית או הבירור יסתיים במעצר.

אם אין הוכחות , יגישו  במשטרה למתלוננת קוראסון עם כוס תה.

מה לא ברור לך ?"

חקירה רצינית של תלונה כל כך רצינית לא יכולה להסתיים בביקור בית, מה לא ברור לך?

ישנן קורבנות אלימות שלא מתלוננות בכלל, אתה לא מכיר? אני הכרתי!

ישנן קורבנות אלימות קשה שלפעמים חוזרת ונשנית שאוזרות אומץ להתלונן הרבה אחרי המקרה האחרון ורק משום שבן הזוג חידש איומים והם מפחדות פחד מוות. לא מכיר? החברות שלה מכירות, המשפחה שלה מכירה, הקולגות בעבודה מכירים... שכנים... אולי גם התיק שלה בבית חולים פעם בחודש חודשיים מכיר...

אז החשוד באלימות יורחק זמנית עד שהחקירה תסתיים עם המלצות. 

"תה וקוראסון" יכול לבוא רק ממי שחושב שמוטב מאות רצוחות ואלפי מוכות ומלבד שלא יורחק מביתו ליום אחד יותר מדי, חף מפשע אחד". מבריק.

אדרבא ואדרבא.

אם כל העולם יודע על האלימות , בודאי לא יקשה על האשה להגיש הוכחות חותכות למה שנעשה בבית.

לא סיפורים , אלא הוכחות. 

וכל עוד לא הוכיחה דבר, אני מתחייב להגיש לה כוס תה עם קוראסון. 

כתבת: "ידידי האנינגליזי , יחד אתך קוראים עוד כמה אנשים את הדיון.

אני בטוח שאיש מהם לא מצא שום סתירות בדברי. 

ברור שאין סתירה. בלאמר שלא טענת שנשים רק צריכות להצביע על גבר והוא מקבל אזיקון ועף לכלא או סתם מהבית וגם להכריז שכן.

איך לא ראיתי את העקביות המופלאה הזו 

נכון. 

"א".

לא כתבתי "א" 

איש לא מוצא פה סתירה.

לילה טוב.

חלומות פז. 

--
    רוח חרישית.
    22/12/18 20:43
    1
    דרג את התוכן:
    2018-12-22 20:45:26
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

סכום דיון :

1.המסר העיקרי של הדיון הוא, שכאשר פורצת אש , שופכים עליה מים ולא נפט ".

המצב התחוקתי הרצוי , צריך וחייב לשים לב לזכויות המיגדר הנשי והמיגדר הגברי באופן שוה לגמרי. זה על מנת למנוע מצב שבו גברים ימצאו עצמם עם גב אל הקיר, וינקטו בפעולות לא חוקיות.

2.יש צורך דחוף ליצור מגמה חדשה בבתי הספר , שבו ילמדו התלמידים והתלמידות על יחסים בזוגיות ועל יחסים בכלל,, במודוס חינוכי ואינפורמטיבי.

3. אין לפתור את בעיית הפשע בחקיקה, שתבטל או תמעיט מחשיבות הראיות.

4. יש לבטל את חוק המשמורת שנותן כח לצד מיגדרי אחד , ולבטל בכך את רוב הסיבות לסיכסוכי הגירושין בישראל.

5. כאשר רק מתחילה אלימות מילולית , יש לפרק מייד את החבילה. לשם כך על בתי הדין לבטל בהוראת שעה את ההלכה המחיבת גירושין בהסכמה, ולאפשר גירושין במעמד צד אחד בלבד, בלא קשר לעניני רכוש. אם בתי הדין לא יסכימו, יש לתת סמכות לביהמ "ש.

6. יש ליצור מצב תודעתי בסקטור הערבי , לפיו אלימות כנגד אשה היא חילול כבוד המשפחה.

7. בסעיף זה לא הספקנו לדון. אבל ודאי יש הרבה אנשים שלא רוצים להתקשר למשטרה,גם כשהם עדים לאלימות מילולית או פיזית. יש לאפשר מצב שבו אזרחים יוכלו להתקשר למשטרה בעילום שם במספר חסוי תוך הבטחה חוקית, שהזהות שלהם תישאר אנונימית בכל מקרה. 

סוף דיון.

תודה.

דן

--
    רוח חרישית.
    24/12/18 03:06
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-12-24 03:06:41
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: יוהידן 2018-12-22 17:08:52

צטט: lior peleg 2018-12-22 12:17:16

צווי הרחקה ?

הבאה לדין ?

חקירות ?

פתח פיך ויאירו דבריך.

דן

דן

אני יודע טוב מאוד מה אני רוצה, ולכן אנסח שוב את שאלתי, כדי שתיאלץ להשיב עליה, הנה כך :

חלק ניכר מרציחות נשים בישראל  : "על רקע  כבוד המשפחה ".

צווי הרחקה ?

הבאה לדין ?

חקירות ?

פתח פיך ויאירו דבריך.

אתה רואה ? הסרתי את הענין המיגזרי, כדי שתוכל להשיב.

דן

======================================================

אתה רוצה לתת דוגמא או שזה בסדר להישאר עם הדוגמא של אשה שמגישה תלונה על אלימות ואיומים?

אם אנחנו נשארים עם הדוגמא הזו, ואני לא רואה איך זה משנה אם האשה מגיעה מטירה או מרמת אביב, כבר כתבתי איך אני רואה את הדרך שבה אמורות הרשויות לפעול מאותו הרגע. יכול להיות שיש לרשויות ולמומחים שמאיישים אותן רעיונות יותר מוצלחים משלי ובכל מקרה הכל טוב יותר מלסכן ולשלוח אותה חזרה למי שאולי מסכן אותה מבלי לחקור את התלונה.

אני מניח שאי אפשר למגר את הבעיה לחלוטין אבל בהחלט אפשר להכות בה אם אתה מרחיק את מקור הסכנה עד מיצויה של חקירה בעניין.

24/12/18 03:41
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-12-24 03:41:54
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: יוהידן 2018-12-22 17:31:01

צטט: lior peleg 2018-12-22 03:39:44

צטט: יוהידן 2018-12-22 01:01:37

.אמרת חומר למחשבה ונתת סיפור סבתא שלא מתאר את המציאות שבתוכה נרצחו עשרות נשים בשנים האחרונות לאחר שהרשויות התעלמו מקריאות העזרה שלהן ובטח שלא הרחיקו את הרוצח לעתיד או לקחו אותו לבית משפט.

אפילו אם תלונות השווא היו חלק מהותי מהתלונות כפי שאתה חושב, הן עבירה פלילית ברת ענישה והייתי מצפה ממך לקרוא להחמרת הענישה עליהן במקום לפטפט נסיבות מקילות לרוצחים ולהילחם למען תנאים נוחים לרציחת האשה הבאה.

האם אתה  באמת חושב שאכפת לרוצחים חומרת הענישה ? רוצח הוא רוצח, ויש מענה בחוק כנגד רציחות ואלימות בכלל, מענה שלא מהווה שום פקטור למי שהחליט לרצוח בויהי מה.

דמן של נשים  שנירצחו איננו כחול יותר משל  נירצחים אחרים.

אני חושב שפיספסתי דברים קודמים שכתבת אז אני עובר עליהם.

כתבת: "אם אתה חושב שמחסור בראיות זה  רק אשמת המשטרה, אז אולי אתה חי  בכוכב אחר.

מכל מקום בין אשמת המשטרה ובין אם לאו, זה לא צריך להביא לשום החלטה שאיננה מתבססת על ראיות ברורות."

זה לא תמיד רק באשמת המשטרה אבל חקירה רצינית לוקחת זמן ותלונה של אשה על אלימות, למשל, בליווי איומים ברצח זו ראיה שלו היו מתייחסים אליה ברצינות, אז עשרות נשים שנרצחו בשנים האחרונות היו היום בחיים. אם האשה משקרת היא עוברת עבירה וצריכה להיענש ע"פ חוק. זה נכון לכל סוגי הפשיעה ולכל סוגי העבריינים.

תלונתה  של אשה כמו תלונותיו   של גבר אינם ראיה בעיני ובעיני הציבור ככלל, אפילו אם כל שופטי העליון בעולם כולו יצווחו זאת ברחובות. 

זה מכיון שגברים שלא הוכח כנגדם דבר , לא חייבים לשאת שום נטל פלילי. 

כתבת: "אם יש הוכחות לאלימות, ביקור הבית או הבירור יסתיים במעצר.

אם אין הוכחות , יגישו  במשטרה למתלוננת קוראסון עם כוס תה.

מה לא ברור לך ?"

חקירה רצינית של תלונה כל כך רצינית לא יכולה להסתיים בביקור בית, מה לא ברור לך?

ישנן קורבנות אלימות שלא מתלוננות בכלל, אתה לא מכיר? אני הכרתי!

ישנן קורבנות אלימות קשה שלפעמים חוזרת ונשנית שאוזרות אומץ להתלונן הרבה אחרי המקרה האחרון ורק משום שבן הזוג חידש איומים והם מפחדות פחד מוות. לא מכיר? החברות שלה מכירות, המשפחה שלה מכירה, הקולגות בעבודה מכירים... שכנים... אולי גם התיק שלה בבית חולים פעם בחודש חודשיים מכיר...

אז החשוד באלימות יורחק זמנית עד שהחקירה תסתיים עם המלצות. 

"תה וקוראסון" יכול לבוא רק ממי שחושב שמוטב מאות רצוחות ואלפי מוכות ומלבד שלא יורחק מביתו ליום אחד יותר מדי, חף מפשע אחד". מבריק.

אדרבא ואדרבא.

אם כל העולם יודע על האלימות , בודאי לא יקשה על האשה להגיש הוכחות חותכות למה שנעשה בבית.

לא סיפורים , אלא הוכחות. 

וכל עוד לא הוכיחה דבר, אני מתחייב להגיש לה כוס תה עם קוראסון. 

כתבת: "ידידי האנינגליזי , יחד אתך קוראים עוד כמה אנשים את הדיון.

אני בטוח שאיש מהם לא מצא שום סתירות בדברי. 

ברור שאין סתירה. בלאמר שלא טענת שנשים רק צריכות להצביע על גבר והוא מקבל אזיקון ועף לכלא או סתם מהבית וגם להכריז שכן.

איך לא ראיתי את העקביות המופלאה הזו 

נכון. 

"א".

לא כתבתי "א" 

איש לא מוצא פה סתירה.

לילה טוב.

חלומות פז. 

כתבת: "האם אתה  באמת חושב שאכפת לרוצחים חומרת הענישה ? רוצח הוא רוצח, ויש מענה בחוק  כנגד רציחות ואלימות בכלל, מענה שלא מהווה שום פקטור למי שהחליט לרצוח בויהי מה.

דמן של נשים  שנירצחו איננו כחול יותר משל  נירצחים אחרים."

אני לא בטוח שאתה קורא מה שכותבים לך ואז אתה כותב דברים לא קשורים.

כשכתבתי ענישה, לא דיברתי על ענישת הרוצח אלא ענישת מי שמגישות תלונת שווא. כתבתי לך: "אפילו אם תלונות השווא היו חלק מהותי מהתלונות כפי שאתה חושב, הן עבירה פלילית ברת ענישה והייתי מצפה ממך לקרוא להחמרת הענישה עליהן במקום לפטפט נסיבות מקילות לרוצחים ולהילחם למען תנאים נוחים לרציחת האשה הבאה."

כתבת: "תלונתה  של אשה כמו תלונותיו   של גבר אינם ראיה בעיני ובעיני הציבור ככלל, אפילו אם כל שופטי העליון בעולם כולו יצווחו זאת ברחובות. 

זה מכיון שגברים שלא הוכח כנגדם דבר , לא חייבים לשאת שום נטל פלילי. "

זכותך לחיות בלהלה לנד אבל רצוי שתדבר בשם עצמך. שופט לא ירשיע גבר בבית משפט ללא תיק ראיות שיספק אותו ועדותה של האשה לבדה בוודאי שאיננה מספקת להרשעה. יחד אם זאת היא בהחלט ראיה (אמיתית או מומצאת, קבילה או לא) והיא אינדיקציה לסכנה אפשרית ולכן עד שיתברר העניין המתלוננת לא צריכה להישלח למי שחשוד באלימות ואיומים כלפיה.

אני מדמיין אותך יושב בקולנוע כשלפתע רחשים בקהל, המשטרה נכנסת ומודיעה שנתקבל מידע על פצצה אפשרית באולם. כבודך קם ומכריז "רגע, רגע, רגע! הוכחות חותכות להטמנת הפצצה יש לכם? הקלטות? וידאו? אם לא, אני נשאר"...

כתבת: "אדרבא ואדרבא.

לא סיפורים , אלא הוכחות. 

וכל עוד לא הוכיחה דבר, אני מתחייב להגיש לה כוס תה עם קוראסון. "

אני שמח שאתה חושב שזה קל ולכן עד שתסתיים החקירה יורחק החשוד כדי שלא יפגעו ואף ירצחו עוד נשים, שהרי אם כך היה נעשה בשנים האחרונות היו ניצלים חייהן של נשים רבות.

24/12/18 03:56
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-12-24 03:56:54
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: רז רזיישן 2018-12-22 17:17:29

מסקנה ?

1. ביפו הערבית זה מוסרי להרוג על רקע כבוד המשפחה? אין גבול לשטויות שאפשר להריץ בדיונים הללו? רצח על רקע "חילול כבוד המשפחה" זה אמנם לא הדיון ואני לא יודע מה ההיקף של הבעיה בישראל של היום אבל אני כן יודע שלפחות נכון ללפני 10 שנים, בזמן שהבעיה היתה קיימת בישראל, במדינות המערב, למשל בארה"ב, היא לא היתה קיימת. אז הנה לך שאלה שהיתה טובה לאז ואולי גם להיום.

2.למה מבין המדינות המתקדמות עם אוכלוסיה מוסלמית ישראל היא זו שקיימת, או לפחות היתה קיימת, הבעיה הזו?

1. ביפו הערבית יש ערבים. הם שותפים למוסר של ערבים. ובמוסר של ערבים, מותר לרצוח על רקע כבוד המשפחה. לא המצאתי כלום. האם בטיעון הזה, קיימת התחשבות בערבי שעומד למשפט על רצח ? אני לא יודע אבל אפשר לברר.

2. ישראל כמדינה מתקדמת ממוקמת במזרח התיכון, שלפי התפיסה המוסלמית, המקום שייך לערבים. זה שאנחנו חושבים שישראל היא מדינה יהודית, מרגש, אבל לא מענין אף אחד מהם. כלומר, הערבי פה לעומת הערבי באמריקה/באירופה, נמצא בבית, ושם הוא בגולה. מה שמותר בבית בלי חשבון, לא מותר חופשי בחוץ מטעמי השרדות. אלימות זוכה לעידון בגולה כדי לא להצטייר חריגים מידי לערכי המקום ואז להגיע לגירוש (כמו שזכה בנו על מועמד קדאפי להזרק משוויץ כי היכה נמרצות את הזונה ששרתה אותו שם; הוא עד יום מותו טרם עת, כמעט בטוח, לא הבין מה עשה לא בסדר ומה הקטע עם השווצרים).

1. אין לי מושג מהיכן דלית את השטויות אבל אם ככה נוח לך להאמין, תיהנה.

2. תשמע, אתה ממציא דברים על ימין ועל שמאל. מי ניהלו (ועדיין) את העולם התחתון בארה"ב? צאצאי נתיני הוד מלכותה שהגיעו ליבשת לפני המאה ה - 20 או מהגרים איטלקים, יהודים, יוונים... וצאצאיהם?

אתה מדבר על עידון ופחד מגירוש? בתור בני עם שדווקא גורש לא מעט במהלך ההיסטוריה, את העידון שלהם ביצעו עבריינים יהודים דווקא בישראל. 

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "מה לעזאזל אתן עוד רוצות."

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה