כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

אקטואליה

קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

אקטואליה

חברים בקהילה (5577)

מאיר-מירב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עו"ד ועוד
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ronkraus
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עט סופר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    דורון אנ_פל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שלמיל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    סטודיו אמן
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוהידן
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

מה לעזאזל אתן עוד רוצות.

24/12/18 04:56
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-24 05:37:34
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: lior peleg 2018-12-24 03:56:54

צטט: רז רזיישן 2018-12-22 17:17:29

צטט: lior peleg 2018-12-22 14:18:18

צטט: רז רזיישן 2018-12-22 12:17:02

נכנסתי עם ידידתי למעלית, ויצאה ממנה בחורה ערביה יפת תואר עוטת חיג'אב. ידידתי אמרה לה "יו, איזו יפה את !!!", והערביה שכנראה צמאה ליחס, הסתובבה במהירות שיא אלינו ואמרה "תודה לך" צחקקה ונחפזה הלאה. ידידתי, שהיא זקנה, אמרה לי כשנסגרו הדלתות "אמרתי את מה שחשבת, רק שאם היית אומר, היו עושים ממך קציצות בסוף היום מתחת לבנין". היא לא הזכירה את גורל היפה, בהנחה שידוע מראש... נשמה :)

לגבי המגזר הערבי, זה ענין של מוסר, וכיבודו.

ביפו הערבית זה מוסרי להרוג על רקע כבוד המשפחה, ביפו היהודית זה לא מוסרי. שניהם גומרים בכלא. יעני, משהו לא מובן בדרכי הפעולה שמובילות לאותן תוצאות...

כיוון שישראל לא ביצעה כיבוש תרבותי של ערבינו, ובימינו כולם רגישים למושג "כיבוש" בלי קשר לכלום, עלינו להמשיך לכבד את ערכי המוסר שלהם; רצח נשים זה הבעיה הפחות מטרידה בענין אותנו, כי זה רחוק מאיתנו. בעיות מוסר אחרות עם ערבינו, כמו היחס שלהם בכלל לחיי אדם, נקמות וכיוב' זה זה הרועץ לחיי שלווה איתנו.

מסקנה ?

==========================================================

1. ביפו הערבית זה מוסרי להרוג על רקע כבוד המשפחה? אין גבול לשטויות שאפשר להריץ בדיונים הללו? רצח על רקע "חילול כבוד המשפחה" זה אמנם לא הדיון ואני לא יודע מה ההיקף של הבעיה בישראל של היום אבל אני כן יודע שלפחות נכון ללפני 10 שנים, בזמן שהבעיה היתה קיימת בישראל, במדינות המערב, למשל בארה"ב, היא לא היתה קיימת. אז הנה לך שאלה שהיתה טובה לאז ואולי גם להיום.

2.למה מבין המדינות המתקדמות עם אוכלוסיה מוסלמית ישראל היא זו שקיימת, או לפחות היתה קיימת, הבעיה הזו?

1. ביפו הערבית יש ערבים. הם שותפים למוסר של ערבים. ובמוסר של ערבים, מותר לרצוח על רקע כבוד המשפחה. לא המצאתי כלום. האם בטיעון הזה, קיימת התחשבות בערבי שעומד למשפט על רצח ? אני לא יודע אבל אפשר לברר.

2. ישראל כמדינה מתקדמת ממוקמת במזרח התיכון, שלפי התפיסה המוסלמית, המקום שייך לערבים. זה שאנחנו חושבים שישראל היא מדינה יהודית, מרגש, אבל לא מענין אף אחד מהם. כלומר, הערבי פה לעומת הערבי באמריקה/באירופה, נמצא בבית, ושם הוא בגולה. מה שמותר בבית בלי חשבון, לא מותר חופשי בחוץ מטעמי השרדות. אלימות זוכה לעידון בגולה כדי לא להצטייר חריגים מידי לערכי המקום ואז להגיע לגירוש (כמו שזכה בנו על מועמד קדאפי להזרק משוויץ כי היכה נמרצות את הזונה ששרתה אותו שם; הוא עד יום מותו טרם עת, כמעט בטוח, לא הבין מה עשה לא בסדר ומה הקטע עם השווצרים).

1. אין לי מושג מהיכן דלית את השטויות אבל אם ככה נוח לך להאמין, תיהנה.

2. תשמע, אתה ממציא דברים על ימין ועל שמאל. מי ניהלו (ועדיין) את העולם התחתון בארה"ב? צאצאי נתיני הוד מלכותה שהגיעו ליבשת לפני המאה ה - 20 או מהגרים איטלקים, יהודים, יוונים... וצאצאיהם?

אתה מדבר על עידון ופחד מגירוש? בתור בני עם שדווקא גורש לא מעט במהלך ההיסטוריה, את העידון שלהם ביצעו עבריינים יהודים דווקא בישראל. 

1. [אם לא קשה לך, תפסיק לחלק ציונים ולהכריז "שטויות" על כל שנאמר]. זה לא שטויות. תבוא לערים ערביות, תתנהג בצורה משוחררת עם נשים יפות, ותראה שעד שתגיע לקצה העיר, כל בעלי-הזין בעקבותיך מצויידים בסכינים, רובים, אבנים ואלות...אשה אצלם היא רכוש, נכס מניב. לא מבין למה אתה מכחיש את זה או שפשוט לא יודע את זה.

2. אני לא מדבר על לפני 100-50 שנים. אז בכלל לא היה מעמד לנשים [אם להוציא את אליזבת השניה...]. לכן הטיעון שלך על דון קוליאונה ומאיר לנסקי, בטל. אני מדבר על עידון ופחד בימינו, כי הבאת את הטיעון המופלא [שים לב איך אני מנסח בעדינות - שטויות :)] שבעיית אלימות נגד נשים בקרב הערבים במדינות אמריקה ואירופה פחותה מכאן....מה קרה ? יש לך שכן חאלד חייכן ואשתו פטימה שהולכים לאוניברסיטה ומדברים במבטא קוקני מלוטש...אבל לא תהיה להם בעיה למכור (נדונדיה) את הבת שלהם מסיבות גזעניות למישהו מהעם שלהם ?! [אגב, תצפה שוב ב"מכבסה יפיפיה שלי" הנפלא של פרירס]. אל תיפה את התפיסות האנכרוניסטיות של המוסלמים, הם ממש לא מעונינים בסדר חדש, סה כפי שאתה רואה את המלחמות בדאעש שלא פועלים בואקום, הם פועלים על כמיהות רדומות של מוסלמים...

--
    האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
    24/12/18 05:27
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-24 05:58:17
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: lior peleg 2018-12-24 03:41:54

זכותך לחיות בלהלה לנד אבל רצוי שתדבר בשם עצמך. שופט לא ירשיע גבר בבית משפט ללא תיק ראיות שיספק אותו ועדותה של האשה לבדה בוודאי שאיננה מספקת להרשעה. יחד אם זאת היא בהחלט ראיה (אמיתית או מומצאת, קבילה או לא) והיא אינדיקציה לסכנה אפשרית ולכן עד שיתברר העניין המתלוננת לא צריכה להישלח למי שחשוד באלימות ואיומים כלפיה.

אני מדמיין אותך יושב בקולנוע כשלפתע רחשים בקהל, המשטרה נכנסת ומודיעה שנתקבל מידע על פצצה אפשרית באולם. כבודך קם ומכריז "רגע, רגע, רגע! הוכחות חותכות להטמנת הפצצה יש לכם? הקלטות? וידאו? אם לא, אני נשאר"...

1.בודאי שלא, במיוחד לא בתיקי אונס.

מה חשבת שאת השערוריה לא יודעים להסתיר ? די שחברתה תגיע להעיד  שבתאריך הזה והזה לפני 5 שנים היא בכתה וסיפרה לה  שהוא כפה עליה יחסים, כדי שבית המשפט יראה בזאת ראיה .

ואם הנתבע לא היה עקבי בגירסותיו ונתפש באי אילו דיוקים , מתיחסים אל הכחשתו לקיום יחסי מין כשקר מוחלט לעומת גירסתה , גם אם גירסתה סובלת מפי 2 אי דיוקים.

למה ? מאימת שדולת התרנגולות.

אני אמשול לך משל למה הדבר דומה.

ראובן שונא לשמעון.

יום אחד ראה אותו בסופרמרקט ,הלך לקופה הראשית והודיע שראה את שמעון גונב מוצרים, מניח אותם בתוך כיסי המעיל ויוצא-הודעה שיקרית שהמניע שלה נקמה .

למחרת בא    שמעון דבר יום ביומו לסופר, נעצר , והובא לפני שופט.

מרוב פחד שמא ירשיעוהו בדבר שלא עשה, שיקר שמעון  ואמר שהוא בכלל לא היה בסופר אתמול, הצהרה שהוכחה כשקר.

בפסק הדין  הסתמך השופט על השקר של שמעון , כדי להרשיע אותו בגניבת הלחמניה, עבירה שמעולם לא ביצע.

ובכן : האם זה המצב הרגיל  בתיקים פליליים  ? לא ולא.

אבל במשפטים שבהן עדות הגבר ועדות האשה לבדם קימים  , בית המשפט  "מעדיף " גירסת נשים ומרשיע סמך כגון אלה.

2. בודאי שחיבים לפנות את האולם מכל יושביו ולא רק מן הגברים.

שכאשר אשה טוענת שהגבר אלים והגבר טוען שהאשה אלימה    [תלונת שקר במשטרה היא האם אמו של האלימות ], יש לפנות את שניהם מן הדירה, ולא רק את הגבר.

ישנם גברים הרואים בפעולות שנוקטות בהן נשים  [תלונת שוא  ] ובכח שלהן להרוס את חייו, איום על חייהם ממש.

גברים רבים לא עומדים בלחץ ומתאבדים כתוצאה מהאירועים ומהמכות שהם סופגים.

ומה עושים חלק מהם לפחות ? רוצחים.

שאני אתן לך רשימה של נשים שנירצחו לאחר ובגלל שסילקו את הגבר מהבית בקלילות?

למה שאני אתן לך, תבקש מידע מהמשטרה .

דן

כתבת: "אדרבא ואדרבא.

אם כל העולם יודע על האלימות , בודאי לא יקשה על האשה להגיש הוכחות חותכות למה שנעשה בבית.

לא סיפורים , אלא הוכחות. 

וכל עוד לא הוכיחה דבר, אני מתחייב להגיש לה כוס תה עם קוראסון. "

אני שמח שאתה חושב שזה קל ולכן עד שתסתיים החקירה יורחק החשוד כדי שלא יפגעו ואף ירצחו עוד נשים, שהרי אם כך היה נעשה בשנים האחרונות היו ניצלים חייהן של נשים רבות.

לא נכון עובדתית,, קרא מה שכתבתי למעלה.

היום נשים בקלות רבה מרחיקות גברים מן הבית, ומונעות  ממנו כל קשר אל ילדיו. 

השאלה היא האם זה פותר את הבעיה או מחריף אותה.

האם זה מוריד את הסיכון  לאלימות או מעלה אותו,, ואני כלל וכלל לא בטוח שיש כאן הורדת סיכון, היפך הוא הנכון.

במקרים רבים אלימות כלפי נשים  באה בתגובה על מה שנתפש אצל גברים כמכות שחטפו ממנה, בסיוע הרשויות ובסיוע התחוקתי שיצרו התרנגולות המקרקרות .

אני חוזר ואומר : במקום שיש אש , יש לשפוך מים ולא נפט. 

דן

--
    רוח חרישית.
    24/12/18 05:48
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-24 06:04:05
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

.אני מוכן ואשמח לשמוע פתרונות של סיוע המדינה לנשים מוכות שאין להן יכולת להוכיח [ואני מניח שיש כאלו ] , אבל לא על חשבון חזקת החפות של הגבר, ולא על חשבון זכויות גברים בישראל.

ומדוע אני חושב שהמדינה כאן חייבת לסייע להן  [מדור ] ?

מכיון שהמדינה נושאת באחריות למצב התחוקתי הלא שויוני [חוק המשמורת ], הגורם למרבית סכסוכי הגירושין ולמרבית המתחים שבין גברים לנשים.

יבוטל חוק המשמורת לאלתר.

הילדים יגורו עם כל הורה שבוע ברוטציה, לא יותר משפטי מזונות, לא יותר סכסוכים עם רכוש, לא יותר סכסוכים על הסדרי ראיה.

2. על נשים וגברים לשתף פעולה בדרישה משותפת למתן תקציבים בחינוך, ויצירת מגמה חדשה בבתי הספר היסודים והתיכוניים, שתועד רק לבעיית האלימות הבינמיגדרית ואלימות בכלל.

יש לדרוש שקבלת תעודת בגרות בישראל תותנה בתוצאות המבחן במגמה זו, מעל ל80.

3. יש לאפשר גירושין במעמד צד אחד, במנותק מכל שאר המחלוקות. 

עוד משהו מר פלג ?

דן

--
    רוח חרישית.
    24/12/18 08:06
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-24 19:08:34
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

הספקתי לקרוא את תגובתך לפני שמחקת אותה רז רזיישן, והואלתי ברוב טובי גם להשיב עליה.

1.אני לא שמעתי על קיבוצניקים ששילמו מזונות לקיבוץ , בשנות ה50.

2.גם בזה החרדים אשמים ? הדיון מדבר בנושא שיש לו נגיעה לאוכלוסיה הכללית, חרדים לא שייך כאן.

3.על איזה קרן שפע יושב החרדי,,, על פחות מ 2000 שקל קיצבת רעב ?. אם היית מדבר על אלימות מיגדרית בחברה החרדית , אז הייתי מוצא קשר לדיון.

4. על המדינה לדאוג שלא יהיה ילד אחד רעב בתחומה [ולא רק ילד ] , בין אם הוא חרדי, מוסלמי, דרוזי, יהודי,, ובין אם הוא בן למשפחת עריקים מאפריקה, הנקראים מסתננים.

דן

--
    רוח חרישית.
    25/12/18 03:00
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-12-25 03:00:15
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: רז רזיישן 2018-12-24 05:37:34

נכנסתי עם ידידתי למעלית, ויצאה ממנה בחורה ערביה יפת תואר עוטת חיג'אב. ידידתי אמרה לה "יו, איזו יפה את !!!", והערביה שכנראה צמאה ליחס, הסתובבה במהירות שיא אלינו ואמרה "תודה לך" צחקקה ונחפזה הלאה. ידידתי, שהיא זקנה, אמרה לי כשנסגרו הדלתות "אמרתי את מה שחשבת, רק שאם היית אומר, היו עושים ממך קציצות בסוף היום מתחת לבנין". היא לא הזכירה את גורל היפה, בהנחה שידוע מראש... נשמה :)

ביפו הערבית זה מוסרי להרוג על רקע כבוד המשפחה, ביפו היהודית זה לא מוסרי. שניהם גומרים בכלא. יעני, משהו לא מובן בדרכי הפעולה שמובילות לאותן תוצאות...

כיוון שישראל לא ביצעה כיבוש תרבותי של ערבינו, ובימינו כולם רגישים למושג "כיבוש" בלי קשר לכלום, עלינו להמשיך לכבד את ערכי המוסר שלהם; רצח נשים זה הבעיה הפחות מטרידה בענין אותנו, כי זה רחוק מאיתנו. בעיות מוסר אחרות עם ערבינו, כמו היחס שלהם בכלל לחיי אדם, נקמות וכיוב' זה זה הרועץ לחיי שלווה איתנו.

מסקנה ?

1. ביפו הערבית זה מוסרי להרוג על רקע כבוד המשפחה? אין גבול לשטויות שאפשר להריץ בדיונים הללו? רצח על רקע "חילול כבוד המשפחה" זה אמנם לא הדיון ואני לא יודע מה ההיקף של הבעיה בישראל של היום אבל אני כן יודע שלפחות נכון ללפני 10 שנים, בזמן שהבעיה היתה קיימת בישראל, במדינות המערב, למשל בארה"ב, היא לא היתה קיימת. אז הנה לך שאלה שהיתה טובה לאז ואולי גם להיום.

2.למה מבין המדינות המתקדמות עם אוכלוסיה מוסלמית ישראל היא זו שקיימת, או לפחות היתה קיימת, הבעיה הזו?

1. ביפו הערבית יש ערבים. הם שותפים למוסר של ערבים. ובמוסר של ערבים, מותר לרצוח על רקע כבוד המשפחה. לא המצאתי כלום. האם בטיעון הזה, קיימת התחשבות בערבי שעומד למשפט על רצח ? אני לא יודע אבל אפשר לברר.

2. ישראל כמדינה מתקדמת ממוקמת במזרח התיכון, שלפי התפיסה המוסלמית, המקום שייך לערבים. זה שאנחנו חושבים שישראל היא מדינה יהודית, מרגש, אבל לא מענין אף אחד מהם. כלומר, הערבי פה לעומת הערבי באמריקה/באירופה, נמצא בבית, ושם הוא בגולה. מה שמותר בבית בלי חשבון, לא מותר חופשי בחוץ מטעמי השרדות. אלימות זוכה לעידון בגולה כדי לא להצטייר חריגים מידי לערכי המקום ואז להגיע לגירוש (כמו שזכה בנו על מועמד קדאפי להזרק משוויץ כי היכה נמרצות את הזונה ששרתה אותו שם; הוא עד יום מותו טרם עת, כמעט בטוח, לא הבין מה עשה לא בסדר ומה הקטע עם השווצרים).

2. תשמע, אתה ממציא דברים על ימין ועל שמאל. מי ניהלו (ועדיין) את העולם התחתון בארה"ב? צאצאי נתיני הוד מלכותה שהגיעו ליבשת לפני המאה ה - 20 או מהגרים איטלקים, יהודים, יוונים... וצאצאיהם?

אתה מדבר על עידון ופחד מגירוש? בתור בני עם שדווקא גורש לא מעט במהלך ההיסטוריה, את העידון שלהם ביצעו עבריינים יהודים דווקא בישראל. 

1. [אם לא קשה לך, תפסיק לחלק ציונים ולהכריז "שטויות" על כל שנאמר]. זה לא שטויות. תבוא לערים ערביות, תתנהג בצורה משוחררת עם נשים יפות, ותראה שעד שתגיע לקצה העיר, כל בעלי-הזין בעקבותיך מצויידים בסכינים, רובים, אבנים ואלות...אשה אצלם היא רכוש, נכס מניב. לא מבין למה אתה מכחיש את זה או שפשוט לא יודע את זה.

2. אני לא מדבר על לפני 100-50 שנים. אז בכלל לא היה מעמד לנשים [אם להוציא את אליזבת השניה...]. לכן הטיעון שלך על דון קוליאונה ומאיר לנסקי, בטל. אני מדבר על עידון ופחד בימינו, כי הבאת את הטיעון המופלא [שים לב איך אני מנסח בעדינות - שטויות :)] שבעיית אלימות נגד נשים בקרב הערבים במדינות אמריקה ואירופה פחותה מכאן....מה קרה ? יש לך שכן חאלד חייכן ואשתו פטימה שהולכים לאוניברסיטה ומדברים במבטא קוקני מלוטש...אבל לא תהיה להם בעיה למכור (נדונדיה) את הבת שלהם מסיבות גזעניות למישהו מהעם שלהם ?! [אגב, תצפה שוב ב"מכבסה יפיפיה שלי" הנפלא של פרירס]. אל תיפה את התפיסות האנכרוניסטיות של המוסלמים, הם ממש לא מעונינים בסדר חדש, סה כפי שאתה רואה את המלחמות בדאעש שלא פועלים בואקום, הם פועלים על כמיהות רדומות של מוסלמים...

===============================================================

1.קשה לי לא לכתוב "שטויות" כשכותבים אותן וחוזרים עליהן. אולי במקום להמציא לי דוגמאות אם דגש על המילה "להמציא", תביא ביסוס לטענה שלך או לפחות תספר לנו מאיזה מקור לקחת אותה, או שפשוט גם אותה המצאת בעצמך כי אתה אוהב לבנות את העולם שמסביבך על בסיסן של תפיסות סטריאוטיפיות ודעות קדומות. 

2. גם אני לא מדבר על לפני 50 או 100 שנה ומעמד הנשים אז או היום לא קשור לטענה שלך שאלימות שאיננה "בבית" מעודנת מפחד לגירוש.

תודה שאתה מספר לי על "חאלד" אבל להבדיל ממך ערבים או מוסלמים (או ערבים מוסלמים) תמיד היו חלק מהסביבה שלי, החברתית או המקצועית וגם הגיאוגרפית (שכנים). 

כל תפיסת המציאות שלך כפי שהיא באה לידי ביטוי במה שאתה כותב, בנויה על עולם של סטריאוטיפים ודיעות קדומות. האיסלם לא רואה ברצח על כבוד המשפחה שום דבר מעבר לרצח ודעא"ש זה ארגון זעיר שאין בינו לבין איסלם דבר פרט להצהרה שלו על עצמו כמי שפועל בשמו, וגונה בעולם המוסלמי מקצה לקצה.

25/12/18 04:42
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-25 05:27:55
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: lior peleg 2018-12-25 03:00:15

צטט: רז רזיישן 2018-12-24 05:37:34

מסקנה ?

===============================================================

1.קשה לי לא לכתוב "שטויות" כשכותבים אותן וחוזרים עליהן. אולי במקום להמציא לי דוגמאות אם דגש על המילה "להמציא", תביא ביסוס לטענה שלך או לפחות תספר לנו מאיזה מקור לקחת אותה, או שפשוט גם אותה המצאת בעצמך כי אתה אוהב לבנות את העולם שמסביבך על בסיסן של תפיסות סטריאוטיפיות ודעות קדומות. 

2. גם אני לא מדבר על לפני 50 או 100 שנה ומעמד הנשים אז או היום לא קשור לטענה שלך שאלימות שאיננה "בבית" מעודנת מפחד לגירוש.

תודה שאתה מספר לי על "חאלד" אבל להבדיל ממך ערבים או מוסלמים (או ערבים מוסלמים) תמיד היו חלק מהסביבה שלי, החברתית או המקצועית וגם הגיאוגרפית (שכנים). 

כל תפיסת המציאות שלך כפי שהיא באה לידי ביטוי במה שאתה כותב, בנויה על עולם של סטריאוטיפים ודיעות קדומות. האיסלם לא רואה ברצח על כבוד המשפחה שום דבר מעבר לרצח ודעא"ש זה ארגון זעיר שאין בינו לבין איסלם דבר פרט להצהרה שלו על עצמו כמי שפועל בשמו, וגונה בעולם המוסלמי מקצה לקצה.

הבאתי את הדוגמא על הבחורה במעלית. זה באמת התרחש לפני כמה ימים. אני לא יכול להביא לך עדות מצולמת של הזקנה מהסיפור או של הערביה (מסיבות מושרשות בדיעה קדומה...).

אולי כדי לשוחח עם אנשים אתה צריך לתת יותר אמון. ואני תוהה איך אבדת את האמון ? ונזכר בימים שגרתי קצרות ביפו....תקופה טראומתית. שם ראיתי לראשונה בחיי, גבר מכה אשה. אני לוקה בדיעות קדומות צעירות.

אחרי שנמלטתי משם, חשבתי מה על אחרים ? כלומר, ערביי יפו כביכול מבוייתים (סטראוטיפ) בגלל שהם חלק מת"א, אין להם מבטא, הם מתערבבים ביהודים בשגרה, אפילו מחליפים שם (סטראוטיפ) ולומדים בבי"ס יהודים...ומה על האחרים - ערבים בערים אחרות - בלי יהודים בסביבה - מה הם עושים במריבות ? מבשלים זה את זה בסירים ? אני רק מציץ מן החרכים...עכשיו אתה מוכן לקרוא את עודה בשאראת מאתמול "צריך לפרק את המשטרה"...

אני לא ממש יודע אם יש לך חאלד :) [אני גם מכיר כמה דברים טובים :))))] אבל אולי תגיד לו שיעשה עליה, וירתם לחינוך, אולי יצליח להוריד בפועלו, את רמת האלימות במגזר הערבי הישראלי...תגיד לו שפה זה עדין לא השכנות סוריה או מצרים בהיקפי הביזבוז...

--
    האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
    25/12/18 04:45
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2018-12-25 04:45:18
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: יוהידן 2018-12-24 05:58:17

זכותך לחיות בלהלה לנד אבל רצוי שתדבר בשם עצמך. שופט לא ירשיע גבר בבית משפט ללא תיק ראיות שיספק אותו ועדותה של האשה לבדה בוודאי שאיננה מספקת להרשעה. יחד אם זאת היא בהחלט ראיה (אמיתית או מומצאת, קבילה או לא) והיא אינדיקציה לסכנה אפשרית ולכן עד שיתברר העניין המתלוננת לא צריכה להישלח למי שחשוד באלימות ואיומים כלפיה.

אני מדמיין אותך יושב בקולנוע כשלפתע רחשים בקהל, המשטרה נכנסת ומודיעה שנתקבל מידע על פצצה אפשרית באולם. כבודך קם ומכריז "רגע, רגע, רגע! הוכחות חותכות להטמנת הפצצה יש לכם? הקלטות? וידאו? אם לא, אני נשאר"...

מה חשבת שאת השערוריה לא יודעים להסתיר ? די שחברתה תגיע להעיד  שבתאריך הזה והזה לפני 5 שנים היא בכתה וסיפרה לה  שהוא כפה עליה יחסים, כדי שבית המשפט יראה בזאת ראיה .

ואם הנתבע לא היה עקבי בגירסותיו ונתפש באי אילו דיוקים , מתיחסים אל הכחשתו לקיום יחסי מין כשקר מוחלט לעומת גירסתה , גם אם גירסתה סובלת מפי 2 אי דיוקים.

ראובן שונא לשמעון.

יום אחד ראה אותו בסופרמרקט ,הלך לקופה הראשית והודיע שראה את שמעון גונב מוצרים, מניח אותם בתוך כיסי המעיל ויוצא-הודעה שיקרית שהמניע שלה נקמה .

מרוב פחד שמא ירשיעוהו בדבר שלא עשה, שיקר שמעון  ואמר שהוא בכלל לא היה בסופר אתמול, הצהרה שהוכחה כשקר.

בפסק הדין  הסתמך השופט על השקר של שמעון , כדי להרשיע אותו בגניבת הלחמניה, עבירה שמעולם לא ביצע.

אבל במשפטים שבהן עדות הגבר ועדות האשה לבדם קימים  , בית המשפט  "מעדיף " גירסת נשים ומרשיע סמך כגון אלה.

שכאשר אשה טוענת שהגבר אלים והגבר טוען שהאשה אלימה    [תלונת שקר במשטרה היא האם אמו של האלימות ], יש לפנות את שניהם מן הדירה, ולא רק את הגבר.

ישנם גברים הרואים בפעולות שנוקטות בהן נשים  [תלונת שוא  ] ובכח שלהן להרוס את חייו, איום על חייהם ממש.

דן

אם כל העולם יודע על האלימות , בודאי לא יקשה על האשה להגיש הוכחות חותכות למה שנעשה בבית.

לא סיפורים , אלא הוכחות. 

אני שמח שאתה חושב שזה קל ולכן עד שתסתיים החקירה יורחק החשוד כדי שלא יפגעו ואף ירצחו עוד נשים, שהרי אם כך היה נעשה בשנים האחרונות היו ניצלים חייהן של נשים רבות.

האם זה מוריד את הסיכון  לאלימות או מעלה אותו,, ואני כלל וכלל לא בטוח שיש כאן הורדת סיכון, היפך הוא הנכון.

במקרים רבים אלימות כלפי נשים  באה בתגובה על מה שנתפש אצל גברים כמכות שחטפו ממנה, בסיוע הרשויות ובסיוע התחוקתי שיצרו התרנגולות המקרקרות .

דן

___________________________________________________________-

כתבת: "בודאי שלא, במיוחד לא בתיקי אונס.

במקום להמשיל לי משלים, אולי תתן לי דוגמא אחת בה הורשע אדם רק על בסיס תלונת האשה ועדות חברתה (אגב, לא דבר פעוט כשתלונת שווא היא עבירה פלילית...) שנים אחרי שאירע המקרה עליו התלוננה ועוד שגרסתה סובלת אי דיוקים רבים. לא נמאס לך להמציא? כמה נפגעות תקיפה מינית או אלימות אחרת מצד בני זוג אתה מכיר? אני מכיר כמה וכמה. אתה יודע כמה מתוכן התלוננו? 0! אתה יודע למה? כי בישראל הנשים הן הקורבן היחידי שאשם עד שיוכח אחרת בגלל התרבות שאתה והמחזיקים בעמדות שלך מנחילים. 

כתבת: "בודאי שחיבים לפנות את האולם מכל יושביו ולא רק מן הגברים.

שכאשר אשה טוענת שהגבר אלים והגבר טוען שהאשה אלימה    [תלונת שקר במשטרה היא האם אמו של האלימות ], יש לפנות את שניהם מן הדירה, ולא רק את הגבר."

אלא שהגבר הוא ה"פצצה". המטרה היא הגנה על האשה והאמצעי הוא הרחקתם של התוקף הפוטנציאלי והקורבן הפוטנציאלי זה מזו. די בהרחקתו, היא לא אשמה ובוודאי שאיננה מסכנת את חייו והרי את תופעת רצח גברים בידי בנות זוגם כבר מיגרה ישראל... אה.... סליחה... מעולם לא היתה תופעה שכזו בישראל. בישראל ישנה תופעה של גברים שרוצחים את בנות זוגן ולא להיפך ועל זאת נוספת העמדת פני הקורבן של סניגוריהם ברשתות החברתיות. יפה.

כתבת: "לא נכון עובדתית,, קרא מה שכתבתי למעלה.

השאלה היא האם זה פותר את הבעיה או מחריף אותה."

עובדתית כמחצית מעשרות הנרצחות בשנים האחרונות התלוננו במשטרה והמשטרה לא עשתה אז אולי די לחזור על דברים שאין קשר בינם ובין המציאות כלום?  

כתבת: "האם זה מוריד את הסיכון  לאלימות או מעלה אותו,, ואני כלל וכלל לא בטוח שיש כאן הורדת סיכון, היפך הוא הנכון.

במקרים רבים אלימות כלפי נשים  באה בתגובה על מה שנתפש אצל גברים כמכות שחטפו ממנה, בסיוע הרשויות ובסיוע התחוקתי שיצרו התרנגולות המקרקרות ."

מרגיש לך בסדר להיות סנגור לרוצחים? הנה "רעיון" במקום לא לטפל באשה שחיה בפחד תחת איומים אלימות וחרדה לחייה כי הרי היא עוד תירצח בגלל שהיא מבקשת את עזרת הרשויות, תן לה אקדח.

הגבר החשוד באלימות מורחק עד לתום החקירה שיוהידן כבר קבע שאמורה למצוא ראיות, אם ישנן, בקלות רבה.

הוא חובש את האזיקון שיזם יוהידן כדי שיתריע במשטרה אם הגבר בדרכו לדירה, והאשה מצויידת באקדח למקרה שהמשטרה לא מספיקה להגיע.

ככה היא תוכל לדפוק לו כדור בראש אם הוא מחליט שבמקום לגור תקופה קצרה אצל חבר או משפחה עד שתסתיים החקירה המאוד לא בעייתי ע"פ יוהידן, החליט שהלחץ של לגור אצל חבר מצדיק לרצוח את בת זוגו... לשעבר.

ז" בלי ל.

25/12/18 10:44
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-25 10:45:13
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: lior peleg 2018-12-25 04:45:18

צטט: יוהידן 2018-12-24 05:58:17

ראובן שונא לשמעון.

דן

לא סיפורים , אלא הוכחות. 

דן

___________________________________________________________-

כתבת: "בודאי שלא, במיוחד לא בתיקי אונס.

במקום להמשיל לי משלים, אולי תתן לי דוגמא אחת בה הורשע אדם רק על בסיס תלונת האשה ועדות חברתה (אגב, לא דבר פעוט כשתלונת שווא היא עבירה פלילית...) שנים אחרי שאירע המקרה עליו התלוננה ועוד שגרסתה סובלת אי דיוקים רבים. לא נמאס לך להמציא? כמה נפגעות תקיפה מינית או אלימות אחרת מצד בני זוג אתה מכיר? אני מכיר כמה וכמה. אתה יודע כמה מתוכן התלוננו? 0! אתה יודע למה? כי בישראל הנשים הן הקורבן היחידי שאשם עד שיוכח אחרת בגלל התרבות שאתה והמחזיקים בעמדות שלך מנחילים. 

כתבת: "בודאי שחיבים לפנות את האולם מכל יושביו ולא רק מן הגברים.

שכאשר אשה טוענת שהגבר אלים והגבר טוען שהאשה אלימה    [תלונת שקר במשטרה היא האם אמו של האלימות ], יש לפנות את שניהם מן הדירה, ולא רק את הגבר."

אלא שהגבר הוא ה"פצצה". המטרה היא הגנה על האשה והאמצעי הוא הרחקתם של התוקף הפוטנציאלי והקורבן הפוטנציאלי זה מזו. די בהרחקתו, היא לא אשמה ובוודאי שאיננה מסכנת את חייו והרי את תופעת רצח גברים בידי בנות זוגם כבר מיגרה ישראל... אה.... סליחה... מעולם לא היתה תופעה שכזו בישראל. בישראל ישנה תופעה של גברים שרוצחים את בנות זוגן ולא להיפך ועל זאת נוספת העמדת פני הקורבן של סניגוריהם ברשתות החברתיות. יפה.

כתבת: "לא נכון עובדתית,, קרא מה שכתבתי למעלה.

השאלה היא האם זה פותר את הבעיה או מחריף אותה."

עובדתית כמחצית מעשרות הנרצחות בשנים האחרונות התלוננו במשטרה והמשטרה לא עשתה אז אולי די לחזור על דברים שאין קשר בינם ובין המציאות כלום?  

כתבת: "האם זה מוריד את הסיכון  לאלימות או מעלה אותו,, ואני כלל וכלל לא בטוח שיש כאן הורדת סיכון, היפך הוא הנכון.

במקרים רבים אלימות כלפי נשים  באה בתגובה על מה שנתפש אצל גברים כמכות שחטפו ממנה, בסיוע הרשויות ובסיוע התחוקתי שיצרו התרנגולות המקרקרות ."

מרגיש לך בסדר להיות סנגור לרוצחים? הנה "רעיון" במקום לא לטפל באשה שחיה בפחד תחת איומים אלימות וחרדה לחייה כי הרי היא עוד תירצח בגלל שהיא מבקשת את עזרת הרשויות, תן לה אקדח.

הגבר החשוד באלימות מורחק עד לתום החקירה שיוהידן כבר קבע שאמורה למצוא ראיות, אם ישנן, בקלות רבה.

הוא חובש את האזיקון שיזם יוהידן כדי שיתריע במשטרה אם הגבר בדרכו לדירה, והאשה מצויידת באקדח למקרה שהמשטרה לא מספיקה להגיע.

ככה היא תוכל לדפוק לו כדור בראש אם הוא מחליט שבמקום לגור תקופה קצרה אצל חבר או משפחה עד שתסתיים החקירה המאוד לא בעייתי ע"פ יוהידן, החליט שהלחץ של לגור אצל חבר מצדיק לרצוח את בת זוגו... לשעבר.

ז" בלי ל.

1.בטרם אשיב לך, קרא כאן את התוכן שבקישור, באשר הוא מכיל את תמצית מטרתן של התרנגולות הפמניסטיות  המקרקרקות להרשיע גברים רק על סמך עדויות הנשים,,שערוריה שלא היתה כמוה מראשית הבריאה ועד כה.

הצלחתן להביא את השערוריה המשפטית הזו לכדי נורמה תודעתית אצלך ואצל עוד כמה  פתאים, זה הרקע לאחת מטענות הדיון.

https://alaxon.co.il/thought/%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%A1-%D7%9C%D7%9C%D7%90-%D7%A1%D7%A4%D7%A7/

אני מניח שזה הוא תוכן ישן מאוד, מכיון שמטרתן זו  הושגה  במידה רבה הלכה למעשה. 

בתי המשפט בימינו מרשיעים גברים באונס ללא הוכחות ממשיות הנהוגות במשפט הפלילי, מאימת שדולות הנשים.

על הגבר להוכיח שהוא זכאי במחוזותינו , במקום שהתובעת תוכיח את אשמתו.

ומה עומד מולו כראיות ?  הראיה החותכת "היא אמרה,,הן אמרו ".

2. ישים עצמו כל גבר  [לרבות אתה ] בסצינה שבה אשה מבקשת להינקם בו מסיבותיה, והוא מוצא עצמו מורשע רק על סמך עדותה,, ללא עוול בכפו.

אני שואל אמהות לבנים : האם באמת אתן מוכנות שבניכן יהיו בני ערובה בידי נשים ?.

אם רצונו של אזרח הוד מלכותה להיות אביר הנשים ומצילן מייד צר, שיעשה זאת על חשבונו באינגליזיה, ולא על חשבון זכויות גברים בישראל.

על יתר דבריך אשיב בהמשך.

דן

--
    רוח חרישית.
    25/12/18 22:18
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-25 22:24:10
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

לאפרת !. אגיש בדיון החשוב הזה מספר קישורים לתוכן לבקשת המגיב , אל נא  תראי זאת כהצפה.

נתחיל מן הסוף להתחלה [מן התוצאות אל הסיבות ], מוקדש לליאור פלג. https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2919824,00.html

--
    רוח חרישית.
    25/12/18 22:22
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-25 22:23:12
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

מוקדש לליאור פלג רודף הצדק, שמוזמן להסביר לקהילת האקטואליה "למה ומדוע ישב הגבר הזה שנה שלמה בקלאבוש ". https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3954753,00.html

--
    רוח חרישית.
    25/12/18 22:28
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-25 22:46:27
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

מוקדש לליאור פלג {אנחנו עדיין רק בשלב התוצאות, עוד לא הגענו לסיבות }. מר פלג מוזמן להשיב לנו, מדוע הודה הגבר הזה על עבירות מין שלא ביצע. ולכן אמהות יקרות של בנים זכרים,, זהו חומר למחשבה על הלך הרוח המשפטי שנוצר כאן בלחץ שדולת התרנגולות המקרקרות, שמולו אין לשום גבר סיכוי למשפט צדק.

האם אתן מוכנות שבניכן יאלצו להתמודד חלילה עם האשמה והרשעה, ללא שום הוכחות חותכות לביצוע העבירה ? 

http://rotter.net/forum/scoops1/389781.shtml

--
    רוח חרישית.
    25/12/18 22:40
    0
    דרג את התוכן:
    2018-12-25 22:43:01
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט מאזני משפט עמ |מרדכי לוי מאזני משפט י — תשע"ה עמוד 56 -

3- לענין  "עדות יחידה של מתלונן/ת בעברת מין " :..עד לשנת 1982 הייתה עדות יחידה של מתלונן/ת בעברת מין טעונה סיוע, ואילו כיום ניתן להרשיע על-סמך עדות יחידה ללא כל תוספת " [סוף ציטוט ].

https://www.netanya.ac.il/Schools/LawSchool/Journal/Documents/Volume-I-A.pdf

אז מה אתה מקשקש מר פלג.

מדובר בעובדות ובמציאות שיצרו המקרקרות, ולא בדעה פרטית שלי.

דן

--
    רוח חרישית.

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "מה לעזאזל אתן עוד רוצות."

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה