כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

אקטואליה

קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

אקטואליה

חברים בקהילה (5577)

יוסי נבו
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אייל - חיפה
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    rebosher
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    נתןפאר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    תנועת כמוך
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אמא פרובלמה
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה של היום
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    zin7
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    copycomi
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    jero-nimo
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

ותידום הארץ ,אין צעקה ולא צוחה.

17/12/19 22:25
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2019-12-17 22:25:32
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אמיר ניצן 2019-12-17 22:06:05

צטט: יוהידן 2019-12-17 21:33:33

צטט: אמיר ניצן 2019-12-17 20:13:45

צטט: דורון אנ_פל 2019-12-17 17:04:25

שמע, איך קם מפעל ורד הגליל לשוקולד?

עשו קודם נסיונות על ילדי תימן.

העדה שלי יצאה בלי נזק, כי אמנם רצו גם ליצר

פחזניות שמנות עם ריבה ורודה, אבל חשבו שלא יהיה לזה ביקש...

בשנים האחרונות אפילו בתחום ההומור כבר לא מצליח לשמאל......

הסמולנית שלי דוקא יודעת לצחוק עלי לא רע בכלל , ימח שמה וזכרה.

לפני יומיים אמרה לי  בחיוך   " הזנב שלך   מנוון  מאוד  יחסית לחמור ימני  פשיסט , בגלל שאתה לא אוכל מספיק עשבים וירקות ".

מה אתה היית עושה  כנגד  הומור  סמולני כזה ? 

בחייך תיעץ לי.

.הסנני

אם למשל היא דומה לפרה או כבשה או לא יודע מה, תצחק עליה בחזרהחיוך

לפי התגובה שלך לדן, אני מבין שאתה מבין גדול בנשים.

אני יכול לראות איך נשים ירצו את קרבתו של אדם שמגיב כמוך,

בטח אתה מאד מבוקש...

--
    I was hiding in a room in my mind -- Kate Bush 1978
    17/12/19 22:29
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2019-12-17 22:29:49
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אמיר ניצן 2019-12-17 22:01:49

צטט: דורון אנ_פל 2019-12-17 21:48:41

הימין אף פעם לא צוחקים.

אחרי שהם מוכנים שיפגעו בהם בטחונית וכלכלית

כדי לפגוע בשמאל, הם הולכים הביתה ממורמרים

ושונאים.

השמאל צוחקים איך אנשים בוחרים כדי להדפק :-)

מה אתה יודע על ההומור שלי ושל עוד אנשים מהצד הפוליטי שלי?

ההומור שלכם בשנים האחרונות מסתכם בלהציג את הראש של ביבי נכרת בגיליוטינה,

שזה הומור מאד לא מוצלח.

גם הבלוגר אלון מזרחי, למשל, גילה פעם הומור לא מוצלח כשכתב פעם שרק בל"ד היא בעד מדינת ישראל

(הוא באמת תומך בה, אז ברור שזה הומור דפוק אצלו).

אני לא ראיתי קריקטורות כאלו וגם לא מעוניין לראות.

אלון מזרחי היחיד שאני מכיר היה שחקן כדורגל אין לי מושג מי זה "הבלוגר".

אני לא אחראי להומור או חוסר הומור של אחרים ביחוד לא לפי התיחסות פוליטית.

לשמאלנים אין צורך בחוש הומור, הימנים עושים צחוק מעצמם לבד... :-)

--
    18/12/19 04:16
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2019-12-18 04:16:08
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

לפני יומיים אמרה לי  בחיוך   " הזנב שלך   מנוון  מאוד  יחסית לחמור ימני  פשיסט , בגלל שאתה לא אוכל מספיק עשבים וירקות ".

בחייך תיעץ לי.

.הסנני

יש מתקן מכני לזיקפה - עושים ניתוח, מחברים לך מכונה זעירה, ואז כשאתה רוצה לזיין, אתה מפעיל, ומתקתק :)

בטח בטורקיה זה חצי מחיר + נופש כלול.

--
    האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
    18/12/19 08:20
    1
    דרג את התוכן:
    2019-12-18 08:29:45
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: דוד רוזן 2019-12-17 08:07:53

דן,

יש אנשים -רבים- בפוליטיקה,  בכל הקשת הפוליטית, שאני ממש לא מסכים איתם. 

איני מסכים איתם אבל יודע שהם אנשים שמאמינים למה שאומרים\כותבים.

ויש אנשים, לשמחתי,מעטים יחסית, נטולי עמוד שדרה, חפים מכל כבוד עצמי, זרים לכל יושרה, שכל מילה שיוצאת מפיהם היא ספין בן ספין.  אפסים מוחלטים, אנשים שמבזים את הפוליטיקה הישראלית. מריונטות בזויות ועלובות.

ארבעה  כאלה בולטים בגאון: מירי רגב, אוחנה  זהר ואמסלם.

אני שומע אותם ומיד בולע כדור travamin, נגד הקאות... 

סוגיה ילדי תימן , לדעתי עדיין איננה לגמרי פתורה.

אבל לקשור את הנושא לשם אוחנה, זה לעשות עוול לילדי תימן.

יעקב

אוחנה כן מגלה עמוד שידרה בנסיונותיו לא להיכנע ליועץ המשפטי שיותר ויותר גונב לעצמו סמכויות.

כך היה כאשר מינה לפרקליטות המדינה את מי שרצה,את עו"ד אורלי בן ארי גינזבורג -

אישה עם נסיון של 28 שנה בפרקליטות ומינוי כשר לחלוטין.

18/12/19 08:21
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2019-12-18 08:21:38
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: דורון אנ_פל 2019-12-17 22:25:32

צטט: אמיר ניצן 2019-12-17 22:06:05

בחייך תיעץ לי.

.הסנני

אם למשל היא דומה לפרה או כבשה או לא יודע מה, תצחק עליה בחזרהחיוך

לפי התגובה שלך לדן, אני מבין שאתה מבין גדול בנשים.

אני יכול לראות איך נשים ירצו את קרבתו של אדם שמגיב כמוך,

בטח אתה מאד מבוקש...

עוד הומור לא מוצלח אצלך?

18/12/19 08:26
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2019-12-18 08:26:29
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

כמה הערות כלליות, שטחיות ובכל זאת נכונות:

- תאוריות קונספירציה לעולם ישגשגו. תמיד יהיו מי שיפיצו אותן. לעולם יימצא מי שיאמין בהן.  גם בעוד 100 שנה, יטענו שכדור הארץ שטוח, ושמעולם לא נחתו על הירח. מצאתי אפילו אתר שמשוכנע שמערכת השמש סובבת סביב הכוכב שלנו. להיט הקוספירציה האחרון הוא  שיגאל עמיר לא רצח את רבין, והוא למעשה קרבן תמים. ע.ע. קוקו קידר...

בישראל, היו ככל הנראה כמה מקרים בהם ניתקו תינוקות ממשפחותיהם , תימנים ואחרים, ומסרו אותם לאימוץ. שזה בהחלט מעשי פשע שלא נחקר באמת עד היום הזה. סביב מקרים אלה נולדו כל מיני אגדות וסיפורים, כגון רצח ילדים, ניסויים רפואיים עליהם, ובקרוב, שיגורם לכוכב נפטון..  אין סוף לזה.  אגב, תמיד יימצאו "עדויות", תיעוד מקיף.  ברמה של תיעוד נחיתה יצורים קטנים וירוקים עם אנטנות במקום אוזניים ועיניים ענקיות  בקליפורניה.

- משחר האנושות ערכו ניסויים על בעלי חיים, כולל בבני אדם.  לפני  שנים, ניסו תרופה לא מאושרת בשם oracillin על אחותי וכך הצילו ממש את חייה.   אגב, אימי לא ידעה מזה אלא אחרי הניסוי. אז, זו הייתה המדיניות בצרפת.       

הכלל היחיד בעניין זה הוא לא לפגוע באדם. וגם כלל זה מופר במדינות רבות, למשל בסין, הודו וכו'.

- הקדמה, השאיפה לקדמה, גובה טעויות וקרבנות .  אני מניח שבאדיס אבבא עורכים פחות ניסויים רפואיים מתקדמים מאשר  בלונדון. ולכן תימן מככבת ברקיע פרסי נובל לרפואה ותרומתה לאנושות. 

- יש לי בכלל בעיה במישור המדעי.  בכל ניסוי מדעי, הניסוי מלווה בקבוצת אימות, קבוצת ביקורת...  כלומר אילו ערכו ניסויים על ילדים יוצאי תימן, בהכרח היו חייבים לערוך ניסוי מקביל זהה בקבוצות אחרות, בעלי מאפיינים אתניים  שונה. אחרת אין שום ערך לניסוי. כלומר אילו ניצלו ילדים תימנים, מן הסתם ניצלו בדיוק באותה המידה ילדים ממוצא שונה.

- בני אדם הם בעלי יכולת חלוקת קשר מוגבלת. תראו כמה אנחנו מתעסקים פה במה שקרה, אולי, לפני 60 שנה, דברם שמובאים מפי אדם הזוי, אפס מוחלט.

וראו, מחקר ישראלי  מקיף הראה  השבוע שבירקות בעיקר, ודרכם,  בגוף האדם, מצאו כמויות גדולות של שרידי תרופות רבות ומגוונות, אנטיביוטיקות,  חומרים נגד אפילפציה, חומרי קוסמטיקה ואף שרידי רעל עכברים... שעברו לירקות ולאדם דרך מערכות מיחזור המים בישראל. בזה אנחנו בקפה לא מתעסקים, למרות שהתופעה מסוכנת ביותר לכל אחד מאיתנו, במיוחד לילדינו.  ובשמועה על ניסוי בקרם אבוקדו  נגד חצ'קונים מלפני 50 שנה, אנחנו מתעסקים בעשרות תגובות...

מה אגיד לכם, העיקר שנהיה בריאים...

יעקב

--
    sic transit gloria mundi
    18/12/19 09:19
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2019-12-18 09:19:39
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אמיר ניצן 2019-12-18 08:29:45

דן,

ויש אנשים, לשמחתי,מעטים יחסית, נטולי עמוד שדרה, חפים מכל כבוד עצמי, זרים לכל יושרה, שכל מילה שיוצאת מפיהם היא ספין בן ספין.  אפסים מוחלטים, אנשים שמבזים את הפוליטיקה הישראלית. מריונטות בזויות ועלובות.

יעקב

אוחנה כן מגלה עמוד שידרה בנסיונותיו לא להיכנע ליועץ המשפטי שיותר ויותר גונב לעצמו סמכויות.

אגיד לך מה דעתי בנושא, ניצן. בלי שום זיקה לנטייה פוליטית.

- צדק היועץ כשקבע שרק המשנה לפרקליט ראוי שיחליף את ניצן לשלושה חודשים.  כי לא מדובר במינוי קבע אלא במינוי זמני. בדיוק לפי מידה זו קבעו שהניצב כהן יהיה ממלא מקום המפכ"ל.

- טעה השר אוחנה, שגם הוא מינוי זמני בעת ממשלת מעבר, כשקבע שפרקליטה זוטרה תדלג על לפחות שלוש רמות ותקבל את התפקיד.  זאת בלי להתייחס לעובדה ששני פרקליטים עצרו את קידומה. כנראה שידעו מדוע...

- צדק הג'ינגי שהגיש עתירה לבג"ץ הבוקר כשכתב שלא ממנים מח"ט לכהונת רמטכ"ל , בטח לא בעת מלחמה. רק שטעה. בהקבלה, מדובר בסמח"ט ולא במח"ט !

יעקב

--
    sic transit gloria mundi
    18/12/19 11:50
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2019-12-18 11:50:24
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: דוד רוזן 2019-12-18 08:26:29

כמה הערות כלליות, שטחיות ובכל זאת נכונות:

- תאוריות קונספירציה לעולם ישגשגו. תמיד יהיו מי שיפיצו אותן. לעולם יימצא מי שיאמין בהן.  גם בעוד 100 שנה, יטענו שכדור הארץ שטוח, ושמעולם לא נחתו על הירח. מצאתי אפילו אתר שמשוכנע שמערכת השמש סובבת סביב הכוכב שלנו. להיט הקוספירציה האחרון הוא  שיגאל עמיר לא רצח את רבין, והוא למעשה קרבן תמים. ע.ע. קוקו קידר...

בישראל, היו ככל הנראה כמה מקרים בהם ניתקו תינוקות ממשפחותיהם , תימנים ואחרים, ומסרו אותם לאימוץ. שזה בהחלט מעשי פשע שלא נחקר באמת עד היום הזה. סביב מקרים אלה נולדו כל מיני אגדות וסיפורים, כגון רצח ילדים, ניסויים רפואיים עליהם, ובקרוב, שיגורם לכוכב נפטון..  אין סוף לזה.  אגב, תמיד יימצאו "עדויות", תיעוד מקיף.  ברמה של תיעוד נחיתה יצורים קטנים וירוקים עם אנטנות במקום אוזניים ועיניים ענקיות  בקליפורניה.

- משחר האנושות ערכו ניסויים על בעלי חיים, כולל בבני אדם.  לפני  שנים, ניסו תרופה לא מאושרת בשם oracillin על אחותי וכך הצילו ממש את חייה.   אגב, אימי לא ידעה מזה אלא אחרי הניסוי. אז, זו הייתה המדיניות בצרפת.       

הכלל היחיד בעניין זה הוא לא לפגוע באדם. וגם כלל זה מופר במדינות רבות, למשל בסין, הודו וכו'.

- הקדמה, השאיפה לקדמה, גובה טעויות וקרבנות .  אני מניח שבאדיס אבבא עורכים פחות ניסויים רפואיים מתקדמים מאשר  בלונדון. ולכן תימן מככבת ברקיע פרסי נובל לרפואה ותרומתה לאנושות. 

- יש לי בכלל בעיה במישור המדעי.  בכל ניסוי מדעי, הניסוי מלווה בקבוצת אימות, קבוצת ביקורת...  כלומר אילו ערכו ניסויים על ילדים יוצאי תימן, בהכרח היו חייבים לערוך ניסוי מקביל זהה בקבוצות אחרות, בעלי מאפיינים אתניים  שונה. אחרת אין שום ערך לניסוי. כלומר אילו ניצלו ילדים תימנים, מן הסתם ניצלו בדיוק באותה המידה ילדים ממוצא שונה.

- בני אדם הם בעלי יכולת חלוקת קשר מוגבלת. תראו כמה אנחנו מתעסקים פה במה שקרה, אולי, לפני 60 שנה, דברם שמובאים מפי אדם הזוי, אפס מוחלט.

וראו, מחקר ישראלי  מקיף הראה  השבוע שבירקות בעיקר, ודרכם,  בגוף האדם, מצאו כמויות גדולות של שרידי תרופות רבות ומגוונות, אנטיביוטיקות,  חומרים נגד אפילפציה, חומרי קוסמטיקה ואף שרידי רעל עכברים... שעברו לירקות ולאדם דרך מערכות מיחזור המים בישראל. בזה אנחנו בקפה לא מתעסקים, למרות שהתופעה מסוכנת ביותר לכל אחד מאיתנו, במיוחד לילדינו.  ובשמועה על ניסוי בקרם אבוקדו  נגד חצ'קונים מלפני 50 שנה, אנחנו מתעסקים בעשרות תגובות...

מה אגיד לכם, העיקר שנהיה בריאים...

יעקב

כשהייתי בשא "ש , חשבתי לתומי שאנשים גיזענים פרה היסטורים, הם עילגי שפה  וחסרי השכלה.

למה ללכת סחור סחור,, הרי גם אתה וגם אני יודעים שאתה גיזען,, אתה בעצמך הודית בכך בעבר לפי מיטב זכרוני עם נימוקים והסברים אקדמאים צבעוניים,, ואל תשלח אותי להביא ציטוט , כי אני לא זוכר באיזה דיון הודית בכך.

לעצם הענין :

ישנן עדויות שהגשתי כאן בדיון בציטוטי הועדה, על כספים ששולמו  על ידי רופאים מארצות זרות ,לידי גורמים כאן בישראל של שנות ה50 כספים בעין יפה, כדי לבצע  ניסויים רפואיים בילדי תימן.

ולכן אני שואל את עצמי, מה מביא אדם בוגר עם השכלה אקדמאית שמתהדר במנת המשכל שלו, להביע דעה כפי שהבעת כאן לפיה, פרשת ילדי תימן וניגזרותיה, היא  קונספירציה -תוצאה של דמיון מזרחי מפותח  של אנשים שחורים פרימיטיבים, שבאו ממדינה נחשלת.

מדוע אתה חושב שתגובתך איננה מעידה על כך שאתה נחשל ופרימיטיב פרה היסטורי, על תאריך האקדמים וידיעותך, על מכשירי האלקטרוניקה שלך, ועל רשימת האפליקציות שהורדת  ?.

אם הנכדה שלך  היתה מתה מניסויים שהיו עורכים רק בצורפתים , היית מנגן כאן את אותה המנגינה ?

אלא שאתה מעלה את ערך חיי האדם כאשר מדובר בצאצאיך, ומוריד את חשיבותם כאשר מדובר בערך החיים של אתיופים תימנים , כי באו ממדינה נחשלת.

כל הכבוד חבר על המאמץ ,, אבל תרשה לי לקבוע שאתה נחשל מאוד מבחינה ערכית -כמו עוד 2 מגיבים כאן.

אתה שוב ושוב מנמק את עליונותך הגזעית, בטכנולוגיה העילית  שארץ המוצא שלך הגיעה אליה ,כתוצאה מניצול  ועושק משאבי השחורים באפריקה ובמקומות רבים אחרים.

תרשה לי להזכיר לך,, שלא אתה בחרת היכן להיולד,ולא אתה המצאת שום טכנולוגיה.

כל ההשכלה שלך וכל האפליקציות שאתה מתהדר בהן, הם רכושו של האדם השחור, ושל כל העשוקים שמולדתך צרפת ביצעה ברחבי הגלובוס,, תרגיע.

דן

--
    רוח חרישית.
    18/12/19 11:57
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2019-12-18 11:57:21
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: דוד רוזן 2019-12-18 09:19:39

צטט: אמיר ניצן 2019-12-18 08:29:45

דן,

יעקב

אגיד לך מה דעתי בנושא, ניצן. בלי שום זיקה לנטייה פוליטית.

- צדק היועץ כשקבע שרק המשנה לפרקליט ראוי שיחליף את ניצן לשלושה חודשים.  כי לא מדובר במינוי קבע אלא במינוי זמני. בדיוק לפי מידה זו קבעו שהניצב כהן יהיה ממלא מקום המפכ"ל.

- טעה השר אוחנה, שגם הוא מינוי זמני בעת ממשלת מעבר, כשקבע שפרקליטה זוטרה תדלג על לפחות שלוש רמות ותקבל את התפקיד.  זאת בלי להתייחס לעובדה ששני פרקליטים עצרו את קידומה. כנראה שידעו מדוע...

- צדק הג'ינגי שהגיש עתירה לבג"ץ הבוקר כשכתב שלא ממנים מח"ט לכהונת רמטכ"ל , בטח לא בעת מלחמה. רק שטעה. בהקבלה, מדובר בסמח"ט ולא במח"ט !

יעקב

אינני מכיר את הדמות שמונתה על ידי השר אוחנה, אבל העיקרון לפיו אדם זוטר איננו בעל יכולת וכשרון יוצאים מן הכלל העולים על יכולות אחרים, מופרכת לגמרי בעיני.

אם אתחיל למנות את כל הזוטרים שקיבלו מינויים בכל ממשלות ישראל ובכל הפרלמנטים בעולם, אצטרך  למעבד הרבה יותר חזק במחשב.

דן

--
    רוח חרישית.
    18/12/19 12:04
    0
    דרג את התוכן:
    2019-12-18 12:06:34
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

הדיון הזה הוא שיעור מאלף שבא ללמד עם דוגמיות  ושיקופיות שחיות כאן בנינו עכשיו בהווה.

מסקנתו היא : "פרשת ילדי תימן חיה ובועטת בקרבנו ותבעט בעוצמה, לא רק בגלל האירועים מן ההיסטוריה, אלא משום שתפישות העולם והאידאולוגיות שמנמיכות גזעים וקבוצות אתנולוגיות מסיבה גזענית טהורה, קיימות בהווה, פועלות ומשפיעות על חיינו ".

אני ממליץ לכל אנתרופולוג מקצועי או חובב במסגרת אקדמית או מחוצה לה , לקרוא את הדיון ולשתף את חבריו וחברותיו. זה למען ידעו העם הנבחר, באיזו חברה הם חיים.

תודה לקוראים, ולכל המגיבים ללא יוצא מן הכלל ותודה מיוחדת לגיזענים המושתנים ששיתפו פעולה במסירות ,, כדי לסייע לי להבהיר את מטרתי בדיון הנילבב הזה.

דן

--
    רוח חרישית.
    18/12/19 12:58
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2019-12-18 12:58:59
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אוחנה, שבעיני מינוי בזוי, למד מאדונו (שבעיני ראש ממשלה בזוי) שהסתה

על רקע גזעני עובדת מאד חזק.

אין לאוחנה הזדמנות טובה יותר להסית, במקרה זה את הציבור התימני, ובמיוחד

המבוגרים שבהם, לצעירים זה לא חשוב, כאומר: תראו מה עשו לכם האשכנזים 

שזה השמאלנים.

בדיוק כפי שנתניהו, שבז למרוקאים ובז למנהגי דת ישראל, משתמש בשני ציבורים

אלו בצורה אפקטיבית.

אחרי ששנים השתמשו באגדות "ילדי תימן", נפתח התעוד, ועדיין, למצוא עדויות ברורות

שבהם קרו המקרים של מכירה המונית של ילדים, קשה כפי שהיה קודם.

לגבי ניסויים בבתי חולים: בישראל נהוג להתשמש במתמחים, והטיפול שמקבלים אנשים

מבוגרים הינו פלייטיבי בהרבה מקרים. בישראל נהוג לקחת שוחד בבתי חולים כדי

להבטיח שאדם לא יפול למתמחה לא מנוסה ויקבל את הטיפול המיטבי. השוחד הזה

אינו תלוי בגוון היד שנותנת אותו, אלא בסכום.

--
    18/12/19 13:03
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2019-12-18 13:03:53
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: יוהידן 2019-12-18 12:06:34

הדיון הזה הוא שיעור מאלף שבא ללמד עם דוגמיות  ושיקופיות שחיות כאן בנינו עכשיו בהווה.

מסקנתו היא : "פרשת ילדי תימן חיה ובועטת בקרבנו ותבעט בעוצמה, לא רק בגלל האירועים מן ההיסטוריה, אלא משום שתפישות העולם והאידאולוגיות שמנמיכות גזעים וקבוצות אתנולוגיות מסיבה גזענית טהורה, קיימות בהווה, פועלות ומשפיעות על חיינו ".

אני ממליץ לכל אנתרופולוג מקצועי או חובב במסגרת אקדמית או מחוצה לה , לקרוא את הדיון ולשתף את חבריו וחברותיו. זה למען ידעו העם הנבחר, באיזו חברה הם חיים.

תודה לקוראים, ולכל המגיבים ללא יוצא מן הכלל ותודה מיוחדת לגיזענים המושתנים ששיתפו פעולה במסירות ,, כדי לסייע לי להבהיר את מטרתי בדיון הנילבב הזה.

דן

ותודה לפותח הדיון ששוב הצליח להוכיח כמה מערכת ההפעלה של מיקרוסופט והאינטרנט התקדמו בהנגשת

הטכנולוגיה לבעלי מנת משכל נמוכה במיוחד.

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "ותידום הארץ ,אין צעקה ולא צוחה."

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה