כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

אקטואליה

קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

אקטואליה

חברים בקהילה (5577)

d10d10
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אופיר2000
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אודטה
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    דניאלה סגל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אספרסו כפול
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    rebosher
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שרון קדם
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שולה63
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

קדימה בהנהגת לבני - מר"ץ 2.

11/8/08 09:02
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-08-11 09:02:55
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

בדיוק

העם רוצה שלום שיכאב לערבים

--
    אין דבר שהורג אהבה כמו הפחד, אין דבר שהורג את הפחד כמו אהבה.
    את ספרי \"הכינור של רוקה\" עוד אפשר למצוא בחנויות
    11/8/08 09:34
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-08-11 09:34:35
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: הפוליטקאי 2008-08-11 09:02:55

קדימה בהנהגת לבני - מר"ץ 2.

בבחירות האחרונות אף אחד לא האמין למצב שבוא שרון מבצע פעולה קיצונית כל כך כמו התנתקות.

פעולה שהוחלטה לבסוף לא ע"י העם אלא ע"י נבחרי קדימה ... כן נבחרים של מפלגה שבקושי יש לה זהות.

הדרך השלישית - מפלגת מורשת שרון (אולי גם מורשת רבין) - מפלגת מרכז של האישים פוליטית - קדימה ( אולי יש לה עוד שמות ) בוחרת את זהותה בפעם הראשונה.

אם ציפי לבני תבחר ולא תצא בהצהרה דומה לזו של מופז יבצר מצב שקדימה היא המר"ץ החדש.

או כפי שאבו מאזן אומר: ”ניצחון מופז יהיה אסון לתהליך השלום”

הציבור לא טיפש ... די לצביעות ... או שקדימה ימנית או שהיא שמאלנית.

קדימה צריכה להראות את פרצופה האמיתי לכולם.

מסקרן איפה היא תמוקם עצמה על המפה הפוליטית בתגובה לעליתו של החמאס.

תזכיר לי בבקשה - מי עמד בבחירות האחרונות בראש קדימה?

--
    12/8/08 06:36
    0
    דרג את התוכן:
    2008-08-12 13:51:46
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צודק לגמרי !!!

ככה זה פתחים מפלגה שמאלנית ומניחים בראשה דמות ממותגת ימין (ועוד ימין יחסית קיצוני).

מי היה מאמין ? שאריאל שרון בכבודו או בעצמו יפנה ישובים. (כפי שכבר אמרת גם כן)

אכשיו זה לא נשמע הזוי אבל לפני הבחירות אז ... מי בכלל קרא את המצה של מפלגת קדימה ?

אריאל שרון היה מסכים ש סגנו דאז ימכור את מדינה לאבו מזן ככה ? (הפעילו את הקישור לכתבה ממש מהיום) 

ספק לדעתי אני מאחל שכולנו נדע את התשובה לשאלתי ושרון יברא.

ולעניין אחרי שקדימה מרמים ובוגדים במצביעים של עצמם עם תוכנית התנתקות אז שלא יתפלאו שהם ימצאו עצמם מתחרים על 4 המנדטים של מר"ץ במקביל לזה שבוחריהם בפועל ידעגו לאינטרס של מפלגת המקור שמשם הגיעו.

כדי להמחיש לך את הבעיתיות אני יתן לך דוגמא הפוכה היפוטית ובידיונית והזויה ממש באותה מידה:

תאר לעצמך שיום אחד יוסי בילין איש בעל כל כך הרבה כוח ותמיכה מקצה לקצה של העם (בידיוני כמובן) שממתג שמאל שנים על גבי שנים יחליט לצאת לדרך חדשה במפלגה חדשה מעצם עודף התמיכה במפלגת המקור שלו.

יפתח מפלגת מרכז חדשה של ימנים עם שמאלנים כאשר במצה יהי כתוב "לחזק את ההתנחלויות" או משהו ימני כזה.

כל מצביעים ראים מולו הפנים את מנהגותו של יוסי בילין ... מצביע על חשבון דמותו ופעלו של בילין.

לאחר מעשה פתאום רואים בפועל התנהגות פוליטית מפתיעה שכמובן תואמת את מצה המפלגתי ולא את הדמות.

מפלגת קדימה זה מפלגה של אופרטנטוניסתיים עם תמונה שמזוהה עם שרון מוחצן בולט קדימה ומצה של מר"ץ ככה קטן קטן בשורות הקטונות (שלא יראו)

אם תרצה נדמה זאת באופן יצירתי יותר ל"פירסמת" הבאה:

======================================================

"קדימה" במבצע חיסול מוצר (זהות) 90 אחוז הנחה !!!

עבור המוצר (או זהות) העשירי.

מותנה בקניה של מעל 100,000 מוצרים (קולות).

כפוף לתקנון המצה הפוליטי השמלאני (לא הצלחתי להקטין את זה יותר מזה חחחח)

======================================================

12/8/08 07:14
    0
    דרג את התוכן:
    2008-08-12 07:36:18
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: shahar ilan 2008-08-10 22:36:18

אחת הסיבות שמרצ והעבודה כל כך בצרות היא שעם השנים רוב העם הפך למרצ. לכן ליבני עם עמדות שהיו פעם של מרצ תייצג את רוב העם.

לדעתי העם ימני שמצביע על בסיס סטיגמות ולא כמענה נכון וראוי למה שקרה במציאות.

כבד דברתי על זה.

בדיון : רצח רבין, סטיגמות הרעות של הימין. קיימות ?

12/8/08 18:21
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-08-12 18:21:39
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

(sorry about the english)

what you are saying is that the right voters are stupid

Sharon did not go for the withdrawel publicly ? he did

so the right voters did not read what he was saying

or maybe they were thinking he is only saying this to get the left voters and got caught out

am I wrong - did kadima not go to elections with Olmert as head?

--
    13/8/08 06:30
    0
    דרג את התוכן:
    2008-08-13 06:40:41
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

לא תוציא מבילין את התווית השמאל שלו כפי שלא תוציא משרון את התוית הימנית שבו.

אני אישית לא מכיר דמויות פוליטיות שעברו מקצה אחד של המפה הפוליטית לכיוון מתון בקיצוניות של שרון.

שרון הוא ממש יחיד או מיוחד לכן הוא קבל כל כך הרבה שובל תמיכה מאיפה שבא מהימין.

המצביעים לא טפשים חס ושלום ,כי אף אחד לא יכל לחזות התנתקות.

"ויתורים כואבים" זה התנסחות מאוד כוללת שיכולה לומר הרבה, ולא כלום.

בשבילי לוותר על 2 מטר ליד נסנית ודוגית זה מאוד מאוד כואב.

בשביל איש מר"ץ לוותר על הבירה שלו זה כואב אולי באותה מידה (אני רוצה להאמין ככה ומעריך).

התזמן שבוא הצהירו על התנתקות היה רק לאחר הבחירות הכלליות למיטב ידעתי.

המצביעים של ההתנתקות ... לא היו כל הציבור אלא רק אנשי קדימה. 

כתוצאה קדימה היא לא מפלגת העם מאותו רגע .. זו אישות סנובית שהעם יוקע אותה מהר מאוד.

זה אחד הפנצ'רים הגדולים ביותר בהתנהלות של קדימה לדעתי והתגובה לא תאחר לבוא בבחירות.

כפי שש"ס יצאה במלחמה אישית נגד מפלגת שינוי ... הבחירות הקרובות ... יש מה לצפות ... יהיה אקשן.

אני סמוך או בטוח שכפי שמתנחלים עושים ויעשו הכל ... אבל הכל כדי לשמור על עצמם וביתם.

הם לא יפלו פעמים ,הם לא יבליגו כפי שעשו למפלגות מרכז אחרות לפני כן.

הבחירות הקרובות לדעתי זה מלחמה אמיתי נגד ההתנתקות הבאה.

היום כבר צריך לבטח את זה שלא יפנו התנחליות לא כמו פעם.

הבחירות הקרובות כל ההתנחליות כולל ירושלים ות"א יגיבו לתופעת החמאס ...

החמאס יודע את זה. בגלל זה הוא משתדל לשבת בשקט בשקט לא להכעיס את הבוחרים השמאלנים הפוטנציאלים.

הכול הכול כדי לקדם את פני השלטון הפריירי הבא.

שלטון שימשיך לתת להם לעשות את העולה על רוחם.

להערכתי ממש ממש אחרי סגירת הקלפיות החמאס יצא למלחמה חדשה, צריך להתגייס מראש ולהיות מוכנים.

זה צפוי !

13/8/08 07:40
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-08-13 07:40:42
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: הפוליטקאי 2008-08-13 06:40:41

זה מה שכלכך כואב. אנשים הצביעו בעד שרון והוא זכה לתמיכה גורפת. הוא לקח את המנדטים יחד עם מלככי פינכה מהליכוד והקים אתם מפלגה. (כל זאת אחרי הבחירות) אחר כך יצאה לדרך תכנית ההנתקות וקדימה שנולדה בחטא, הריצה עם תכונות הבולדוזר היעילות של שרון את התכנית. רבים חשבו ועדיין חושבים שעקירת הישובים היתה מעשה טוב למדינת ישראל, שהמעשה "הטוב הזה" יביא תוצאות טובות ולכן הצביעו בעד אולמרט בבחירות שאח"כ. היום אחרי ההתנהלות הפנטסטית של קדימה, נראה לי שהיא תהפוך למפלגה "שהיתה" בדיוק כמו קודמותיה, מפלגות שזכו להמון מנדטים אבל החזיקו מעמד קדנציה או שתים מקסימום. אותי הכי זעזע לשמוע אנשים אומרים שיצביעו בעד אולמרט כי אין "כרגע" מישהו אחר. לשמחתי הוא לא מתמודד. לבני, כבר עשתה כלכך הרבה נזק לעצמה עם "הכאילו" יושר שהיא משדרת. ובכן, היא לא עמדה ולו פעם אחת מאחורי ההצהרות שלה, תפקודה במלחמה (לפי עדותה שלה) היה של בכיינית מקצועית. היא ממש לא ראויה להיות ראש ממשלה וממש לא מסוגלת, אם תנתן לה האפשרות.

--
    תמונות מקסימות לחדרי ילדיםhttp://my.misgeret.co.il/tamr
    13/8/08 11:29
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-08-13 11:29:58
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צעד ההנתקות של שרון לא היה צעד שמאלני כפי שאני רואה אותו. שרון הבין את המגמה העזתית (חמאסטן) מבעוד מועד והקדים להופכה לכלא ענקי של ארגון החמאס עד שימצא בו פרטנר אם בכלל.

לבני מועמדת מקובלת על שכבות רבות בחברה וכוחה הפוליטי גדול כרגע כמו גם עורמתה הפוליטית. היא התייצבה מול רוה"מ מספר פעמים בפומבי תוך לקיחת סיכון עצמי גבוה ויצאה כשידה על העליונה. מי שמפרש את דרכה כדרך שמאלנית מוזמן להביא דוגמאות להחלטות שמאלניות שלה כשרת חוץ. לי למשל זכורה האמירה הנוקשה שלה בדבר דרישת מחירים גבוהים יותר מרצועת עזה בעבור פעולות איבה. הרעיון לא היה בשל ונשמע יותר כמו אמירה פופוליסטית אולם הוא מצביע על הכיוון המדיני שגברת לבני מאמינה בו. לגבי העורמה אני מביא כדוגמא את המצב לו אנו עדים, בו חישקה למעשה את מופז שניסה לייצב עצמו כיורש של שרון עוד לפני שזה לקה בשבץ ואולמרט החליפו בשל מעמדו באותם ימים כממלא מקומו. לבני לא פוחדת מפיגורה כוחנית כמו מופז ומראה לנו ולמופז שהיא לא גורם שולי ושאם קדימה לא תכיר בה ככזו היא תותיר אותה בודדה וגלמודה בבחירות מול ענקי העבודה והליכוד.

אני טרם גיבשתי את החלטתי הסופית למי אצביע בבחירות היות ואני דוגל בגמישות עד לרגעים האחרונים. ציפי לבני צוברת אצלי עוד ועוד נקודות זכות לפי שעה.  

--
    ניר פוטר.
    מנהל קהילת יהדות וקהילת ספורט בקפה דה מרקר.
    13/8/08 15:49
    0
    דרג את התוכן:
    2008-08-13 16:17:44
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: harry potter 2008-08-13 11:29:58

צעד ההנתקות של שרון לא היה צעד שמאלני כפי שאני רואה אותו. שרון הבין את המגמה העזתית (חמאסטן) מבעוד מועד והקדים להופכה לכלא ענקי של ארגון החמאס עד שימצא בו פרטנר אם בכלל.

לבני מועמדת מקובלת על שכבות רבות בחברה וכוחה הפוליטי גדול כרגע כמו גם עורמתה הפוליטית. היא התייצבה מול רוה"מ מספר פעמים בפומבי תוך לקיחת סיכון עצמי גבוה ויצאה כשידה על העליונה. מי שמפרש את דרכה כדרך שמאלנית מוזמן להביא דוגמאות להחלטות שמאלניות שלה כשרת חוץ. לי למשל זכורה האמירה הנוקשה שלה בדבר דרישת מחירים גבוהים יותר מרצועת עזה בעבור פעולות איבה. הרעיון לא היה בשל ונשמע יותר כמו אמירה פופוליסטית אולם הוא מצביע על הכיוון המדיני שגברת לבני מאמינה בו. לגבי העורמה אני מביא כדוגמא את המצב לו אנו עדים, בו חישקה למעשה את מופז שניסה לייצב עצמו כיורש של שרון עוד לפני שזה לקה בשבץ ואולמרט החליפו בשל מעמדו באותם ימים כממלא מקומו. לבני לא פוחדת מפיגורה כוחנית כמו מופז ומראה לנו ולמופז שהיא לא גורם שולי ושאם קדימה לא תכיר בה ככזו היא תותיר אותה בודדה וגלמודה בבחירות מול ענקי העבודה והליכוד.

אני טרם גיבשתי את החלטתי הסופית למי אצביע בבחירות היות ואני דוגל בגמישות עד לרגעים האחרונים. ציפי לבני צוברת אצלי עוד ועוד נקודות זכות לפי שעה.  

לדעתי התנתקות זה אחד הפעלות הכי שמאלניות שנעשו אי פעם.

אם אתה דוגל בגמישות אז אתה צריך לצביע למפלגה שמצהירה שהיא מוכנה להתגמש כמו מר"ץ.

מר"ץ כמו לבני בשתיקתה לגבי ירושלים היא בעצם "אומרת" אני מוכנה לוותר על העיר.

נכון לקדימה יש מוניתין מעולה כמפלגה מתגמשת בעקבות ההתנתקות אבל לדעתי היא עשתה בצורה מאוד מאוד מלוכלכת מאוד בעורמה.

למר"ץ יש מוניטין טוב יותר היא לא מתעתעת באף אחד.

יש לך מפלגות קונספט אחרות ממר"ץ ועד האיחוד הלאומי (דרך אגב גם טרנספר... סליחה "חילופי שטחים" זה סוג של התגמשות שלא מקובלת על המתנחלים) אשר מצהירות על גמישותם לבוחרים עם מוניטין טוב של שנים שבו המצה שלהם נבחן והוכך כתואם את פעילותם באופן יחסית שוטפת עם הזמן לדעתי ונקודת מבטי אולי עם כמה יוצאי מן הכלל (אשמח משהו יכול לבוא להראות לי משהו לא תואם אינטואיטיבית על מפלגות אחרות על המפה הפוליטית).

אולי קדימה היא גם כן הצבעה טובה עבורך רק דע שכפי שהיא יודעת לערפל עצמה לכיוון אחד היא יכולה לערפל עצמה לכיוון אחר שפחות תואם את מדיניות מתגמשות שלך (אני אישית רוצה לדעת למה אני מצביע).

אם אתה אוהב להמר (אני לא חובב גדול של הקזינו) אז קדימה היא המפלגה עבורך ...

קדימה זה מפלגה עם מצה שלה "מתכוונת" לכל כיוונים (מעצם הגדרתה כמפלגת "מרכז") מצד אחד יכול לפגוע לכל כיוון (פעם אחת הצליח) ,מצד שני יכולה גם לפספס את כל הכיוונים (מעצם פעילות ולקיחת צד קונקרטי לאחר מעשה) ... הימור.

אולי קדימה עבור הבוחרים היא הליכוד החדש ,אולי היא העבודה החדשה.

משבטוח לדעתי עם לבני בראשה שותקת על נושא כל כך קריטי כמו ירושלים עבורי היא המר"ץ החדשה ...

בלי קשר לדעתי התנתקות זה אחד הפעלות הכי שמאלניות שנעשו אי פעם.

13/8/08 16:28
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-08-13 16:28:18
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: הפוליטקאי 2008-08-13 15:57:21

לדעתי התנתקות זה אחד הפעלות הכי שמאלניות שנעשו אי פעם.

אם אתה דוגל בגמישות אז אתה צריך לצביע למפלגה שמצהירה שהיא מוכנה להתגמש כמו מר"ץ.

מר"ץ כמו לבני בשתיקתה לגבי ירושלים היא בעצם "אומרת" אני מוכנה לוותר על העיר.

נכון לקדימה יש מוניתין מעולה כמפלגה מתגמשת בעקבות ההתנתקות אבל לדעתי היא עשתה בצורה מאוד מאוד מלוכלכת מאוד בעורמה.

למר"ץ יש מוניטין טוב יותר היא לא מתעתעת באף אחד.

יש לך מפלגות קונספט אחרות ממר"ץ ועד האיחוד הלאומי (דרך אגב גם טרנספר... סליחה "חילופי שטחים" זה סוג של התגמשות שלא מקובלת על המתנחלים) אשר מצהירות על גמישותם לבוחרים עם מוניטין טוב של שנים שבו המצה שלהם נבחן  והוכך כתואם את פעילותם באופן יחסית שוטפת לדעתי ונקודת מבטי אולי עם כמה יוצאי מן הכלל (אשמח משהו יכול לבוא להראות לי משהו לא תואם אינטואיטיבית על מפלגות אחרות על המפה הפוליטית).

אולי קדימה היא גם כן הצבעה טובה עבורך רק דע שכפי שהיא יודעת לערפל עצמה לכיוון אחד היא יכולה לערפל עצמה לכיוון אחר שפחות תואם את מדיניות מתגמשות שלך (אני אישית רוצה לדעת למה אני מצביע).

אם אתה אוהב להמר (אני לא חובב גדול של הקזינו) אז קדימה היא המפלגה עבורך ...

קדימה זה מפלגה עם מצה שיורה לכל כיוונים (מעצם הגדרתה כמפלגת "מרכז") מצד אחד יכול לפגוע לכל כיוון ,מצד שני יכולה גם לפספס את כל הכיוונים ... הימור.

ההתגמשות שלי מאפיינת רק את ההחלטה שלי באיזו מפלגה לבחור, היא לא מאפיינת את קשיחות עמדותי לגבי ירושלים או שאר מיני הסכמים שאפשר לרקוח עם הפלסטינים. אני לא ננעל על מפלגה כדי לא להעמיד את עצמי במקום בו אצטרך להצדיק מגרעותיה כל הדרך אל הקלפי. אני מניח שאתה ימני ובוחר פוטנציאלי של בנימין נתניהו (סליחה מראש אם טעיתי בהנחתי לגביך) וגם הוא מועמד ראוי מאוד בעיני וקיימת הסתברות ריאלית שהוא יזכה בקולי. אם כלל הציבור היה תופס את הדמוקרטיה כפי שאני תופס אותה, ייתכן והפוליטיקאים היו נאלצים לעבוד קשה יותר עבורנו כדי לשכנע אותנו שהם מועילים לנו יותר ממתחריהם.

לגבי ירושלים, אני לא חושב שיש מישהו במדינתנו שנמצא במקום שהוא יכול לבדו להכריע על גורלה. כל דיון שייסוב סביבה יזדקק לשורה של משאלי עם על כל מטר רבוע נידון בה.

אפרופו הימור, קדימה היא בין ההימורים הבטוחים יותר שישנם כרגע, עובדתית. לכן אני בהחלט מציע לך להתרחק מבתי קזינו.

--
    ניר פוטר.
    מנהל קהילת יהדות וקהילת ספורט בקפה דה מרקר.
    13/8/08 16:45
    0
    דרג את התוכן:
    2008-08-13 16:53:07
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

כל פעולה שעושים בשטח לא ניתנת לביטול ...

אם זה רבין בטעות שלו אז שהסכים לתת להם רובים ... ועד להתנתקות.

לא ניתן לבטל את זה שיש להם רובים ... סביר להניח שלא ניתן לחזור בנו בהתנתקות ...

נגעת ... נסעתה !!!

מבחינת הימור ... יותר בטוח להמר על מפלגה פחות מתפשרת לגלות שלא קורה דבר 3 שנים ,להרווח את השקט הנלווה לזה, ולהמר קצת יותר שמאלה.

זה לדעתי הכי בטוח ... מאיפה אתה יודע שדרכו של ליברמן לא פרקטית ... למה נתתה לו צ'אנס ?

אולי הוא יסגור הסכם שלום שיותר בטוח מכל מעומד אחר שמצהיר על התפשרותו.

סליחה ... לא מצהיר על חוסר התפשרותו במקרה של לבני.

פשוט מבחינתי זה אותו דבר.

14/8/08 19:55
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-08-14 19:55:28
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: הפוליטקאי 2008-08-13 06:40:41

לא תוציא מבילין את התווית השמאל שלו כפי שלא תוציא משרון את התוית הימנית שבו.

אני אישית לא מכיר דמויות פוליטיות שעברו מקצה אחד של המפה הפוליטית לכיוון מתון בקיצוניות של שרון.

שרון הוא ממש יחיד או מיוחד לכן הוא קבל כל כך הרבה שובל תמיכה מאיפה שבא מהימין.

המצביעים לא טפשים חס ושלום ,כי אף אחד לא יכל לחזות התנתקות.

"ויתורים כואבים" זה התנסחות מאוד כוללת שיכולה לומר הרבה, ולא כלום.

בשבילי לוותר על 2 מטר ליד נסנית ודוגית זה מאוד מאוד כואב.

בשביל איש מר"ץ לוותר על הבירה שלו זה כואב אולי באותה מידה (אני רוצה להאמין ככה ומעריך).

כתוצאה קדימה היא לא מפלגת העם מאותו רגע .. זו אישות סנובית שהעם יוקע אותה מהר מאוד.

זה אחד הפנצ'רים הגדולים ביותר בהתנהלות של קדימה לדעתי והתגובה לא תאחר לבוא בבחירות.

כפי שש"ס יצאה במלחמה אישית נגד מפלגת שינוי ... הבחירות הקרובות ... יש מה לצפות ... יהיה אקשן.

אני סמוך או בטוח שכפי שמתנחלים עושים ויעשו הכל ... אבל הכל כדי לשמור על עצמם וביתם.

הם לא יפלו פעמים ,הם לא יבליגו כפי שעשו למפלגות מרכז אחרות לפני כן.

הבחירות הקרובות לדעתי זה מלחמה אמיתי נגד ההתנתקות הבאה.

היום כבר צריך לבטח את זה שלא יפנו התנחליות לא כמו פעם.

הבחירות הקרובות כל ההתנחליות כולל ירושלים ות"א יגיבו לתופעת החמאס ...

החמאס יודע את זה. בגלל זה הוא משתדל לשבת בשקט בשקט לא להכעיס את הבוחרים השמאלנים הפוטנציאלים.

הכול הכול כדי לקדם את פני השלטון הפריירי הבא.

שלטון שימשיך לתת להם לעשות את העולה על רוחם.

להערכתי ממש ממש אחרי סגירת הקלפיות החמאס יצא למלחמה חדשה, צריך להתגייס מראש ולהיות מוכנים.

זה צפוי !

the withdrawl was voted for in the government and the kneset

this is what our poitical system is like

people voted for Sharon and Kadima (made from right wingres as well as left) because they believed he would do the right thuing - and he did what he thought was the right thing.

when he left the Likud, it was not because he was becoming more right winger...

Begin, by the way, was as right wing as sharon and even more, read some of his speeches in the early 70 s and you will see how far he went for peace with Egypt. a peace that is still cold as ice today.

look - you dont like Livny, dont vote for her, but dont claim to be "surprised" by the way Kadima is run. 

--

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "קדימה בהנהגת לבני - מר"ץ 2."

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה