כותרות TheMarker >
    cafe is going down
    ';

פרטי קהילה

וול סטריט - שוק ההון האמריקאי

בין אם אתם סוחרים או משקיעים ,חובבים או מקצוענים שזה עיסוקם העיקרי, כאן תמצאו מידע שמושי ,נתוחי שוק ,מאמרים, תובנות ורעיונות וכמובן הזדמנויות "חמות" למסחר והשקעה בשווקים בוול סטריט.

שווקים פיננסיים

חברים בקהילה (2461)

יוסף צ.
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    lior peleg
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    aviav1
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    דוקטור קולנוע
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ברקס
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אריאל דר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לומפומפיר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    guy123423
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    amirh
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    magidi
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שמוליק_
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ניסים.
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

פורום

רשימת קניות

15/3/09 11:10
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-03-15 11:10:16
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

שווקי המניות קפצו יפה מהשפל בטווח המחירים והזמן שכוונתי אליהם. הדבר היחיד שחסר כדי להכריז שהשפל הוא מז'ורי הוא תבנית המגמה. הייתי מצפה ליאוש גדול יותר של המוכרים שמתבטא בכמה ימים רצופים של טווחי מסחר גדולים כלפי מטה וחידוד סופי של המגמה היורדת. תבנית זו לא התממשה ולכן השפל האחרון נותר חשוד כשפל מקומי (טוב לשבועיים של זיגזוג כלפי מעלה) ועליו לספק הוכחה נוספת כדי להתיחס אליו כשפל של כל גל הירידות בן שנה וחצי. אישור מסוים יוכל להגיע מתבנית המגמה - כיצד יראה התיקון המקומי לסיבוב העליה הנוכחי.

עדיין התסריט הראשי שלי (בהעדר חדשות רעות במיוחד שהשווקים לא לקחו בחשבון) הוא ל Bear market rally שיעלה בין 40-60% מלמטה וימשך 6 חדשים, אשר בשיאו יחזיר שליש או פיבונאצ'י  38% מכל הירידה מהשיא, ואחריו חלק ב' של השוק הדובי לשפלים חדשים.

--
    It's life, Jim, but not as we know it.
    24/3/09 02:39
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-03-24 02:39:58
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: קורה בקפה 2009-03-15 11:10:16

שווקי המניות קפצו יפה מהשפל בטווח המחירים והזמן שכוונתי אליהם. הדבר היחיד שחסר כדי להכריז שהשפל הוא מז'ורי הוא תבנית המגמה. הייתי מצפה ליאוש גדול יותר של המוכרים שמתבטא בכמה ימים רצופים של טווחי מסחר גדולים כלפי מטה וחידוד סופי של המגמה היורדת. תבנית זו לא התממשה ולכן השפל האחרון נותר חשוד כשפל מקומי (טוב לשבועיים של זיגזוג כלפי מעלה) ועליו לספק הוכחה נוספת כדי להתיחס אליו כשפל של כל גל הירידות בן שנה וחצי. אישור מסוים יוכל להגיע מתבנית המגמה - כיצד יראה התיקון המקומי לסיבוב העליה הנוכחי.

עדיין התסריט הראשי שלי (בהעדר חדשות רעות במיוחד שהשווקים לא לקחו בחשבון) הוא ל Bear market rally שיעלה בין 40-60% מלמטה וימשך 6 חדשים, אשר בשיאו יחזיר שליש או פיבונאצ'י  38% מכל הירידה מהשיא, ואחריו חלק ב' של השוק הדובי לשפלים חדשים.

מהשפל ברמת 667 קפץ ה S&P כ  155 נקודות בשבועיים שהם 23% ובערך חצי מסך כל העליה שאני צופה בשוק לחצי השנה הקרובה. 
    כעת הוסרו הספקות והשפל טוב לפחות למחזור של 45 יום, אבל התרחקנו מאוד מהשפל,  ויש מקום לחזרה עמוקה (אולי לבדוק את רמת 750 פעם נוספת) לפני התקדמות נוספת. כך שלמרות שבסופו של דבר גם מי שקונה כאן יוכל למכור ברווח מתישהו, מומלץ לחכות כמה ימים למחירים טובים יותר. מקומית נשאר לסיבוב הנוכחי מעט מאוד upside ולכן אין מה למהר לרדוף אחרי הרכבת.

התיקון למטה צריך להמשך לפחות שלשה ימים וכנראה לא יותר משלשה שבועות. כשיתחיל נראה את התבנית שלו.

--
    3/4/09 03:02
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-04-03 03:02:14
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

ה S&P אכן ירד שלשה ימים והגיע ל 780 אך מייד זינק שוב לשיא מקומי חדש.

האפסייד מכאן (840) מוגבל מאוד עד שנקבל תיקון יותר רציני בזמן (שבועיים). יתכן שתופיע כאן תבנית פיזור (שלשה שיאים מרג'ינליים, הנוכחי הוא השני) שבסופם מהלך חד שיחזיר יותר משליש אך פחות משני שליש מכל העליה מהשפל, קרי 70-120 נקודות מרמת  850-870 לרמת 740-790

המהלכים הבאים למעלה יהיו פחות חדים. טוב, קשה לעשות מהלך יותר חד ממה שעשה ה S&P במרץ. העליה מהשפל ב 14 ימי מסחר היתה החדה ביותר מאז 1938. מעניין שאמרו 1938 כי ההקבלה בין הגרף של הדאו 1929 לבין הנאסדק 2000 לא הסתיימה עם תום המפולת ומפת הדרכים שנתן הדאו 1937-1938 לשנה האחרונה פשוט מופלאה.

נקודות נוספות

- מסיבות טכניות ופונדמנטליות גם יחד אני מעריך שלנסדק תהיה עדיפות מוחלטת על ה NYSE בטווח הבינוני והארוך.

- נירמול השווקים היה אמור להביא לצניחה במחיר הזהב לאיזור  ה 700 ומטה אבל זה לא קרה (עדיין?) . אם הזהב יצליח לעבור את השיא המשני שהוא רשם לפני מספר חדשים זה יהפוך את כל תבנית הירידה מהשיא הראשי מהשנה שעברה לתבנית תיקון שהושלמה עבור המגמה העולה ארוכת הטווח, שמשמעותה המשך חד יותר של המגמה. במקרה כזה השמיים הם הגבול.

- אני מאמין, אם כי עדיין אין לכך הוכחות בשטח, שהזינוק במחירי האג"ח הארוך לאחר ההכרזה על הרכישות של הפד סיפק הזדמנות מצויינת להכנס לשורט עליהם לטווח ארוך. הנפילה לשפל התשואות מדצמבר האחרון היתה השלב האחרון (והבועתי) של מגמה שהתחילה כשרייגן עוד היה נשיא.

--
    6/4/09 09:42
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-04-06 09:42:01
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: קורה בקפה 2009-04-03 03:02:14

האפסייד מכאן (840) מוגבל מאוד עד שנקבל תיקון יותר רציני בזמן (שבועיים). יתכן שתופיע כאן תבנית פיזור (שלשה שיאים מרג'ינליים, הנוכחי הוא השני) שבסופם מהלך חד שיחזיר יותר משליש אך פחות משני שליש מכל העליה מהשפל, קרי 70-120 נקודות מרמת  850-870 לרמת 740-790

המהלכים הבאים למעלה יהיו פחות חדים. טוב, קשה לעשות מהלך יותר חד ממה שעשה ה S&P במרץ. העליה מהשפל ב 14 ימי מסחר היתה החדה ביותר מאז 1938. מעניין שאמרו 1938 כי ההקבלה בין הגרף של הדאו 1929 לבין הנאסדק 2000 לא הסתיימה עם תום המפולת ומפת הדרכים שנתן הדאו 1937-1938 לשנה האחרונה פשוט מופלאה.

נקודות נוספות

- מסיבות טכניות ופונדמנטליות גם יחד אני מעריך שלנסדק תהיה עדיפות מוחלטת על ה NYSE בטווח הבינוני והארוך.

- נירמול השווקים היה אמור להביא לצניחה במחיר הזהב לאיזור  ה 700 ומטה אבל זה לא קרה (עדיין?) . אם הזהב יצליח לעבור את השיא המשני שהוא רשם לפני מספר חדשים זה יהפוך את כל תבנית הירידה מהשיא הראשי מהשנה שעברה לתבנית תיקון שהושלמה עבור המגמה העולה ארוכת הטווח, שמשמעותה המשך חד יותר של המגמה. במקרה כזה השמיים הם הגבול.

- אני מאמין, אם כי עדיין אין לכך הוכחות בשטח, שהזינוק במחירי האג"ח הארוך לאחר ההכרזה על הרכישות של הפד סיפק הזדמנות מצויינת להכנס לשורט עליהם לטווח ארוך. הנפילה לשפל התשואות מדצמבר האחרון היתה השלב האחרון (והבועתי) של מגמה שהתחילה כשרייגן עוד היה נשיא.

היום (ב') נראה כמו הזדמנות מכירה טובה.

יתכן שהתיקון מכאן יהיה רק יומיים שלשה ואחר כך עוד שיא מרג'ינלי, ויתכן כבר מכאן תיקון גדול של שבועיים לאיזור 750. בכל מקרה, עד שנראה את התיקון העמוק של שבועיים האפסייד ב S&P נראה מוגבל ל 875 לכל היותר.

--
    19/4/09 13:21
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-04-19 13:21:10
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: קורה בקפה 2009-04-06 09:42:01

נקודות נוספות

יתכן שהתיקון מכאן יהיה רק יומיים שלשה ואחר כך עוד שיא מרג'ינלי, ויתכן כבר מכאן תיקון גדול של שבועיים לאיזור 750. בכל מקרה, עד שנראה את התיקון העמוק של שבועיים האפסייד ב S&P נראה מוגבל ל 875 לכל היותר.

הנה הגענו ל 870 וגרוש והאפסייד נראה כעת שואף לאפס. אוקיי, יכולה להיות עוד תוספת קטנה אבל שום דבר מעל 885 (בחוזה, זה בערך 888 בספוט)

השבוע זמן לתקן. יעד התיקון לפחות 810

--
    21/4/09 15:17
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-04-21 15:17:09
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

איפה מחיאות הכפיים ??!!

--
    1/5/09 00:18
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-05-01 00:18:33
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: קורה בקפה 2009-04-19 13:21:10

צטט: קורה בקפה 2009-04-06 09:42:01

נקודות נוספות

הנה הגענו ל 870 וגרוש והאפסייד נראה כעת שואף לאפס. אוקיי, יכולה להיות עוד תוספת קטנה אבל שום דבר מעל 885 (בחוזה, זה בערך 888 בספוט)

עבר כמאט חודש מאז ההודעה הראשונה שמצוטטת כאן, אז חוזה ה S&P היה ב 840, וכמעט שבועיים מההודעה השניה , אז החוזה הגיע ל 871. אפשר להגיד שיש אבדן מומנטום.

היום הגיע חוזה ה S&P לשיא 885.75 במסחר, וחזר אחורה. אם יצליח לעבור בימים הקרובים את השיא הזה אני צריך לאפס כוונות כי השוק הרבה יותר חזק ממה שחשבתי.

הנסדק ממשיך להיות הסקטור החזק ביותר, ולטעמי ימשיך בחוזק היחסי עוד הרבה זמן.

אבל נראה לי שבאזור הנוכחי האוויר דליל מדי (במיוחד עבור הדקס ב 4800) והכוון צריך להיות למטה.

גם הנר היומי ברוב המדדים מרמז על היפוך, במיוחד בדקס שנראה בונה  EVENING STAR באזור שהוא OVERBOUGHT ברזולוציה היומית והשבועית גם יחד. גם תבנית המגמה נראית שהושלמה. שיא נוסף יקלקל את התבנית של המגמה הזוחלת וכנראה יריץ את השוק לשבוע-שבועיים נוספים של מגמה חדה למעלה. אין לי מושג למה, אבל זו אפשרות.

ברמה הרציונלית השווקים נראים שיצאו קצת מדעתם כי הם התעלמו מהשפעת והעזו ללכת לשיא מקומי חדש. מילא אם היו מסתובבים קצת מתחת לשיא הקודם, אבל שיא חדש לפני שמישהו יכול בכלל לאמוד את פוטנציאל הנזק ?

זה שפיטרו את החננה מ BAC עוד לא מגרד את השכבה הראשונה של הלכלוך, והם כבר מוחאים לעצמם כפיים.

בסה"כ מדדי המניות חזרו ברובם לרמה של ספטמבר 2008, כאשר ברור בעליל שהמצב הכלכלי והתחזיות לעתיד גרועים לאין שיעור ממה שהיו אז. הפרשנים האופטימיים (שלא ברור אם הם מנסים לתרץ את העליות או שהשוק מנסה לתרץ אותם) נאחזים בכל קנה רצוץ כדי לנסות להגיד שהמצב פחות גרוע מקודם. בפועל, כל מה שקרה הוא שקצב ההתכווצות הואט. זה ברור מאליו שההתכווצות לא יכולה להמשך בקצב הקודם, במיוחד אחרי ששפכו כמה טריליוני דולרים על השווקים הפיננסים. אבל מאד מוקדם לחשוב על צמיחה.

צריך לראות איך תתנהל פשיטת הרגל של קרייזלר ו GM. אם היא לא תעבור חלק, אלא תוך התכווצות רצינית במועסקים ובתעשיות הנלוות אז התוספת של חצי מיליון מובטלים תהפוך אזור שלם בארה"ב לאזור אסון כמו ניו אורליאנס אחרי קטרינה.

מאידך, הירידות שאני מצפה להן לא אמור לכרות שפלים חדשים, אלא תבנית שתאשר את השפל ותאפשר המשך זחילה למעלה לכוון סוף השנה.

--
    4/5/09 18:59
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-05-04 18:59:06
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אתה ענק, אבל אין לי כוכבים לתת לך

המדדים ממשיכים לשבור שיאים, מתי יבוא התיקון למטה? אם בכלל...

1/6/09 19:28
    0
    דרג את התוכן:
    2009-06-01 20:24:00
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

עבר כמאט חודש מאז ההודעה הראשונה שמצוטטת כאן, אז חוזה ה S&P היה ב 840, וכמעט שבועיים מההודעה השניה , אז החוזה הגיע ל 871. אפשר להגיד שיש אבדן מומנטום.

היום הגיע חוזה ה S&P לשיא 885.75 במסחר, וחזר אחורה. אם יצליח לעבור בימים הקרובים את השיא הזה אני צריך לאפס כוונות כי השוק הרבה יותר חזק ממה שחשבתי.

הנסדק ממשיך להיות הסקטור החזק ביותר, ולטעמי ימשיך בחוזק היחסי עוד הרבה זמן.

אבל נראה לי שבאזור הנוכחי האוויר דליל מדי (במיוחד עבור הדקס ב 4800) והכוון צריך להיות למטה.

גם הנר היומי ברוב המדדים מרמז על היפוך, במיוחד בדקס שנראה בונה  EVENING STAR באזור שהוא OVERBOUGHT ברזולוציה היומית והשבועית גם יחד. גם תבנית המגמה נראית שהושלמה. שיא נוסף יקלקל את התבנית של המגמה הזוחלת וכנראה יריץ את השוק לשבוע-שבועיים נוספים של מגמה חדה למעלה. אין לי מושג למה, אבל זו אפשרות.

ברמה הרציונלית השווקים נראים שיצאו קצת מדעתם כי הם התעלמו מהשפעת והעזו ללכת לשיא מקומי חדש. מילא אם היו מסתובבים קצת מתחת לשיא הקודם, אבל שיא חדש לפני שמישהו יכול בכלל לאמוד את פוטנציאל הנזק ?

זה שפיטרו את החננה מ BAC עוד לא מגרד את השכבה הראשונה של הלכלוך, והם כבר מוחאים לעצמם כפיים.

בסה"כ מדדי המניות חזרו ברובם לרמה של ספטמבר 2008, כאשר ברור בעליל שהמצב הכלכלי והתחזיות לעתיד גרועים לאין שיעור ממה שהיו אז. הפרשנים האופטימיים (שלא ברור אם הם מנסים לתרץ את העליות או שהשוק מנסה לתרץ אותם) נאחזים בכל קנה רצוץ כדי לנסות להגיד שהמצב פחות גרוע מקודם. בפועל, כל מה שקרה הוא שקצב ההתכווצות הואט. זה ברור מאליו שההתכווצות לא יכולה להמשך בקצב הקודם, במיוחד אחרי ששפכו כמה טריליוני דולרים על השווקים הפיננסים. אבל מאד מוקדם לחשוב על צמיחה.

צריך לראות איך תתנהל פשיטת הרגל של קרייזלר ו GM. אם היא לא תעבור חלק, אלא תוך התכווצות רצינית במועסקים ובתעשיות הנלוות אז התוספת של חצי מיליון מובטלים תהפוך אזור שלם בארה"ב לאזור אסון כמו ניו אורליאנס אחרי קטרינה.

מאידך, הירידות שאני מצפה להן לא אמור לכרות שפלים חדשים, אלא תבנית שתאשר את השפל ותאפשר המשך זחילה למעלה לכוון סוף השנה.

1/6/2009

המדדים המשיכו להתקדם ופריצת ה 885 ב S&P נתמכה ע"י חזרה מעל השיא הקודם (875) והמשך המגמה.

המדדים קרובים כעת מאד גם במחיר וגם בזמן לאזור ההתנגדות המשמעותי ביותר שמתבטא ב S&P בין 970-1000.

זו רצועת התנגדות חזקה ביותר של הטווח הבינוני והארוך, והמדדים מתקרבים אליה בדיוק בזמן המתאים לקראת 90 יום מהשפל.

בנוסף החדשות החיוביות (או המתפרשות כחיוביות) ממשיכות להתגלגל. יש לזכור ששווקים בונים שיא על חדשות חיוביות ושפל על חדשות שליליות, ולא להסחף אחרי השוק.

השוק ממשיך להראות עוצמה היום (בעת הכתיבה ה S&P ב 943) אבל לדעתי יש למכור כעת לתוך חוזק.

הייתי ממליץ לכל מי שהשתתף בגל האחרון לממש רווחים עוד לפני סוף השבוע הנוכחי. אפילו אם למהלך הנוכחי יהיה המשך, חלק הארי של העליה מאחורינו והמצטרפים היום הם מאחרי הרכבת למיניהם.

גם אם ככל הנראה השפל של גל הירידות מאחורינו, את השפל הזה שנכרה רק לפני חדשיים וחצי, קשה לראות אפילו עם משקפת.

ולמי שאחר את הרכבת אני משוכנע שימצא מחירים נוחים יותר בהמשך. החכמה היא לא להתבייש לקנות לתוך חולשה, לכשתגיע.

סביר להניח שלאחר מהלך עליות בן 90 יום יגיע תיקון בן 30 או 45 יום.

באופן כללי אני לא רואה שום דבר חיובי חדש בקלקלה האמריקאית. בחודשים האחרונים הדבר החיובי היחיד שקרה הוא שהמניות עלו. הכרוב ניצנים ובמבו שוט שמדברים עליו בערוצים הפיננסיים הם יותר בגדר HOPE מאשר מציאות. כידוע הדלק בשווקים הוא HOPE ו FEAR. בינואר פתאום נכנס הפחד להילוך גבוה והפיל את השווקיםו עד מרץ, ומשם התקווה מתדלקת את העליות.

ואני שוב מצטט את צ'רלס גרודין ב"מרדף חצות" - Yes, we are completely safe.

לא לשכוח שכל האמור לעיל משקף את דעת הכותב בלבד ואין לראות בו תחליף ליעוץ המתחשב בצרכים של כל לקוח.

--
    1/6/09 20:21
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-06-01 20:21:54
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

לעניין הדולר, האגחים והזהב.

כבר הבעתי מספר פעמים את דעתי שבטווח הארוך (8 שנים קדימה) המגמה היא דולר יורד ואג"ח אמריקאי יורד.

מי שקנה אג"ח ממשלתי אמריקאי ל 30 שנה בתשואה של 3% לפני כמה חדשים פשוט רץ אל מוקד הרעש באמצע רעידת אדמה.

הזהב ממשיך במגמה עולה שיכולה להפוך להתפרצות בכל רגע.

אבל מהלך הירידה הנוכחי בדולר (בעולם, בעולם) הוא מהלך חד מאוד ולא יוכל להמשך זמן רב לפני תיקון משמעותי, לכן את שורט האג"ח והדולר ולונג הזהב אני ממליץ לסגור השבוע, כדי לפתוח מחדש בעוד שבועיים שלשה.

--
    8/6/09 13:41
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-06-08 13:41:40
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: קורה בקפה 2009-06-01 20:21:54

לעניין הדולר, האגחים והזהב.

כבר הבעתי מספר פעמים את דעתי שבטווח הארוך (8 שנים קדימה) המגמה היא דולר יורד ואג"ח אמריקאי יורד.

מי שקנה אג"ח ממשלתי אמריקאי ל 30 שנה בתשואה של 3% לפני כמה חדשים פשוט רץ אל מוקד הרעש באמצע רעידת אדמה.

הזהב ממשיך במגמה עולה שיכולה להפוך להתפרצות בכל רגע.

אבל מהלך הירידה הנוכחי בדולר (בעולם, בעולם) הוא מהלך חד מאוד ולא יוכל להמשך זמן רב לפני תיקון משמעותי, לכן את שורט האג"ח והדולר ולונג הזהב אני ממליץ לסגור השבוע, כדי לפתוח מחדש בעוד שבועיים שלשה.

עבר שבוע והדולר חזר מאזור 1.42- 1.43 עד ל 1.38 ליורו. מי שנוסע על מגמת ההחלשות של הדולר ויצא בסביבה ההיא יכול להכנס חזרה לשורט.

כנ"ל בזהב - המגמה הראשית עולה ולכן כדאי לקנות חולשה. כשהמלצתי לצאת הזהב הסתובב ב 980-990 ועכשיו צנח מתחת 950.

--
    8/6/09 18:37
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-06-08 18:37:14
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: קורה בקפה 2009-06-01 20:24:00

סביר להניח שלאחר מהלך עליות בן 90 יום יגיע תיקון בן 30 או 45 יום.

באופן כללי אני לא רואה שום דבר חיובי חדש בקלקלה האמריקאית. בחודשים האחרונים הדבר החיובי היחיד שקרה הוא שהמניות עלו. הכרוב ניצנים ובמבו שוט שמדברים עליו בערוצים הפיננסיים הם יותר בגדר HOPE מאשר מציאות. כידוע הדלק בשווקים הוא HOPE ו FEAR. בינואר פתאום נכנס הפחד להילוך גבוה והפיל את השווקיםו עד מרץ, ומשם התקווה מתדלקת את העליות.

ואני שוב מצטט את צ'רלס גרודין ב"מרדף חצות" - Yes, we are completely safe.

לא לשכוח שכל האמור לעיל משקף את דעת הכותב בלבד ואין לראות בו תחליף ליעוץ המתחשב בצרכים של כל לקוח.

בהנחה שהתיקון שדובר עליו אכן החל  מדוע אתה בכל זאת עיקש על החלשות הדולר?

עד כמה לדעתך הסיכויים שיתממש תרחיש שבו לא תיהיה עליית מחירים כמו בציפיות-->הזהב יחלש ובמקומו הדולר יתחזק לפחות עד סוף התיקון הנ"ל?

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "רשימת קניות"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה