כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פרטי קהילה

  מיזוגים ורכישות

  נקודת המפגש של כל מי שעניינו מיזוגים ורכישות בין תאגידים. בעלי חברות ומנהלים בכל התחומים, יועצים לסוגיהם העוסקים בכל היבטי המיזוגים והרכישות, ההיבט האסטרטגי, הפיננסי, האנושי, החשבונאי, המשפטי והמיסויי.   רוכשים ומוכרים, יועצים ולקוחות, תאגידים ודומיהם יוכלו להיפגש כאן לקפה, עסקאות, שת"פים וכיוב'.   גם אקטואליה בתחום, רכישות על הפרק, אירועים מיוחדים, מקומיים וזרים יעלו על שולחן הניתוחים כאן. 

  יזמות ועסקים

  חברים בקהילה (1111)

  josh r
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  Dinka
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  להטוט
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  tal..fr
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  עפה ברוח
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  דוד רפאל
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  נתיב האור
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  asterjet
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  גדעון קידר
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  רוני ק
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  gilru
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  דני-אל
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  בקשה לסיוע מחברי הפורום - לא פרסומת!!!

  13/12/08 10:23
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2008-12-13 10:23:44
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  שלום לכולם,

  אני מקווה כי מכתבי זה לא יימחק משום החשיבות שלו, החברתית, הציבורית, הבינאישית.

  בראשית דבריי,  אספר מעט אודותיי, שכן אני סבור כי יש משמעות רבה, לרבות ציבורית וחברתית כאחד לרקע, אציין בנוסף כי בעבר הייתי פה חבר פורום פעיל, כיזם של חברה שרציתי להקרים ובימים אלו העניין בהקפאה לאור המצב הכלכלי במדינה.

  הנני יליד שנת 1979.

  למדתי את לימודי התיכוניים בתיכון מקצועי במגמת מכונות ועם סיום לימודיי, עם בגרות מלאה, המשכתי ללימודי עתודה טכנולוגית. בשנת 2000 סיימתי את לימודיי בהצלחה עם דיפלומת הנדסאי.

  זמן קצר לאחר סיום לימודיי, אוגוסט 2000, גויסתי לחיל האוויר, עברתי קורס מכונאי מטוסים והייתי תקופה אף כראש צוות מכונאי מטוסים. כשנה וחצי לאחר גיוסי, בנובמבר 2001, חליתי והפרופיל הרפואי ירד ל - 24, כזמני, למשך חצי שנה ולאחר מיכן נקבע פרופיל 24 למשך שנה מה שגרר את החלטת צה"ל לשחררי מחובת המשך שירות סדיר.

  משיקולים של עקרונות  וערכים חברתיים, לרבות אידיאולוגיים החלטתי עם החלמתי, לעשות כל מאמץ על מנת לחזור לשירת סדיר על אף שנאמר לי כי אין הדבר אפשרי ומדבור בשאיפה שלא יכולה להתגשם.

  בעקבות כך פניתי דאז, לקצין הרפואה הראשי, תא"ל (במיל.) ד"ר חזי לוי, עימו אני בקשר עד היום, בבקשה אישית שיסייע לי להעלות את הפרופיל, וכך בחודש יוני של אותה שנה קיבלתי במסגרת וועדה רפואית עליונה פרופיל קרבי, 72.
  ההחלטה על הפרופיל גררה מצידי פנייה למספר גורמים בכירים במטכ"ל, לרבות מפקד חיל השריון דאז ומפקד הבקו"ם, בבקשה לחזור לצה"ל לשם השלמת שירות סדיר,תוך כדי שאני מוותר על הפז"מ מתקופת היחותי נתון לפרופיל 24, טרם השחרור.
  כל זאת, במקביל למלחמתי הצודקת בטענה כי נתוני האישיים, הקב"א והדפ"ר אינם הולמים את מי שאני – שבסופו של דבר הוכחתי את צידקתי בטענתי זו.

  לאחר שיחות רבות, מכתבים אישיים והרבה אמונה ביחד עם נחישות ומספר ראיונות אישיים עם גורמים בכירים, לרבות כאלו בבקו"ם וקצין שיריון ראשי, הוחלט לאשר את בקשתי באופן חריג -  והוחלט על גיוסי מחדש לצה"ל - ולמסלול קצונה ייעודי בחיל השריון (מסלול "רחף"), בעקבות התרשמותו החיובית מאוד של הקשנ"ר וזאת חרף כל מה שנאמר לי קודם לכן, כזכור, על עצם האפשרות הזו וכך, ביום 30.11.2003, בגיל 24, עליתי על מדים עד ליום 29.05.2005, כאשר שוחררתי מצה"ל, עקב תום שירות חובה, בסביבות גיל 26...וכל זאת לא לפני שאני עובר עוד מספר אירועים מחשלים, קשים למדי שגרמו לי לפנות יותר למעורבות החברתית.

  זו גם ההזדמנות לספר, כי בסמוך למועד גיוסי, אובחנתי כלקוי למידה, בנוסף לדבר היותי מחונן עם רמת EQ גבוהה משמעותית מהממוצע, מה שהביא לכך שנתוני האישיים היו נמוכים, דבר שהתבטא בקב"א נמוכה מאוד. לאחר התעקשותי הצודקת מול רשויות הצבא, קיבלתי הזדמנות גם לעבור מבחני דפ"ר חוזרים ובסמוך למועד חזרתי לשירות עלתה הקב"א לרמה גבוהה ומידת התאמתי לקצונה, נקבעה כמתאימה.

  אני סבור כי אם אני אכנס לזירה הפוליטית יהיה נושא החינוך ובפרט נושא לקויות הלמידה וההכרה בהן בראש מעייני, כמו גם הסיוע לאלו שתורמים את חלקם לחברה אך ידם אינה משגת.
  אמנם אני סבור כי נדרשת חקיקה בנושא ושעה אחת יפה קודם אבל אני לא חש כי זו השעה הנכונה להיכנס למקום שמבחינתי הוא בבחינת הכנסת ראשי הבריא לתוך מיטה חולה שורצת כינים, ועל כן בחרתי להתמקד בעשייה החברתית, למען אחרים, שגילו רצון ונחישות לעזור לעצמם וזו העת לעזור להם, ולא מעט פנו אלי, לאחר שיזמתי זאת.

  זמן קצר לאחר שחרורי פניתי ללימודים קדם אקדמאיים באוניברסיטה העברית, מסלול מדעי הרוח והחברה, מתוך כוונה ללימודי משפטים או עבודה סוציאלית, 2 תחומים אליהם אני מתחבר מאוד. את לימודים אלו סיימתי בציונים גבוהים.

  במקביל לכך, הקמתי את הפורום הראשון שהיה אז בארץ, פורום תמיכה וסיוע לבני נוער חולי סרטן בפורטל "דוקטורס", ובאחרונה אף זכיתי באות "המלאכים ברשת" מטעם איגוד האינטרנט הישראלי. בשל ההצלחה הוחלט בהנהלת האתר שאני אהיה הבלוגר הראשון באתר. הפורום עצמו סוקר באינטרנט, באתר חדשותי ובמספר מקומונים גדולים, אחד מהם מקבוצת ידיעות תקשורת. אגב, בבלוג עצמו ניתן למצוא את המאמר שלי בנושא העזרה הראשונה שנתתי במסגרת הפורום לבחור בשם "יואל, (שם בדוי), שבסגרת סיוע זה פניתי למספר גורמים ביניהם חברת מחשבים גדולה, בזק, ועוד במטרה לעזור לאותו חבר פורום, וכל זאת באופן התנדבותי מלא וללא שום סיקור מכל סוג שהוא.

  הפורום אגב, פעיל עד היום ובמסגרתו הספקתי לסייע לעשרות בני נוער שחלו והשאיפה העתידית היא - הקמת עמותה ייחודית שתתן סיוע משמעותי למי שזקוק לו ללא חיפוש אור הזרקורים.

  אציין בהזדמנות זו כי ניסיון ברמת התקשורת שחלקו אף לא מצוין במכתב זה, היה ניהול של פורום "צבא" בפורטל "וואלה!" ולאחר מיכן למשך שנה נוספת באתר YNET, לתקופה של כ – 5 שנים.
  פעילותי בתחום החברתי תקשורתי באה גם לידי ביטוי ככתב באתר SCOOP ופעילויות נוספות בהן אני מוכר ובימים אלו אף עומד לשתף פעולה כמאמן אישי ללקויי למידה ונוער בסיכון דרך עמותה מוכרת כאשר באחרונה התקבלתי לעבוד כרכז הדרכה מטעם עירייה כלשהיא לבני נוער בסיכון וכחונך בבית ספר לתלמידים בעלי בעיות ריגשיות ולקויי למידה. בצד לזאת מתקופת הקיץ האחרון ועד לבחירות המונציפאליות האחרונות המשכתי את פעילותי, במקביל לפעילותי  בתנועה א-פוליטית, בראשות עו"ד ידוע ומוכר, אשר התמודד בבחירות המונציפאליות האחרונות בעיר מגוריי.

  פעילותי בתנועה זו החל כעורך עיתון התנועה שחולק ברחבי העיר קרית אונו ולאחר מיכן הייתי חלק אינטגרלי מחברי המטה והייתי למנהל איזור קלפי, מבין הקשים, שמנה למעלה מ - 600 תושבים. בפריימריז הפנימיים שהיו בתנועה, התמודדתי תוך הפעלת יכולתיי במסגרת השיווק והיח"צ והגעתי למקום ה - 8.

  כל הרקע האמור גרם לי לרצות להשקיע יותר ולתת יותר מעצמי למען אחרים, כפי שכבר ציינתי שגילו נכונות לעזור לעצמם אולם המזל שלהם לא מאיר להם פנים והם למרות הכל בוחרים לנשוך שפתיים ולהמשיך. לאנשים כאלו אני חש יכולת לעזור, רצון לעזור ונכונות לעשות את הכל כדי להאיר להם את האור שבקצה המנהרה.

  באחרונה פנו אנשים בתחילת שנות ה - 20 לחייהם והחלטתי לנסות לסייע ככל יכולתי, על אף שטרם הקמתי עמותה לסיוע אישי, חברתי עם אספקטים ממשיים, כדוגמאת תרומות מבתי עסק למענם, ובהזדמנות זו אציין כי אשמח לסיוע בעניין.

  עם זאת, פנייתי אל הפורום כאן היא בכדי למצוא אנשים שיסכימו לשתף עימי פעולה ע"מ לעזור לבני נוער, חיילים וחיילים משוחררים, שליעיתים לאזרח הקטן יש אפשרות לסייע אם הוא מקושר למקומות הנכונים. אני אכן מקושר אבל לא די והשילוב של ניהול הפורום ברקע, מעיב כלכלית על יכולתי לסייע מאחר וניהול של הפורום והעזרה הנובעת ממנו היא גם בהשקעה כספית מסויימת, וזאת כשאני כיום כשאינני עובד.

  סיוע, לאו דווקא לאלו שחלו בסרטן שנמצאים אלא לכאלו שנמצאים במצב שמצדיק את עזרתי להם. אני, עם ניסיוני ופעילותי בשנים האחרות חש שזה הדבר הנכון ביותר שאני יכול לעשות בנקודת הזמן הזו ואני אשמח מאוד אם יהיה מי שיבחר לשתף איתי פכעולה למען מטרה נעלה זו - שבשלב זה אני מבצע את פעילותי בשקט ואין לי שום רצון ו/או כוונה להיחשף על פעילותי זו.

  מי שמעוניין לקבל מכתבי חוות דעת, מקצועיים ואחרים, יכול לפנות אלי באופן אישי למייל ואני אשמח להעביר לו.


  בתודה וחג שמח,

  אלון
  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "בקשה לסיוע מחברי הפורום - לא פרסומת!!!"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה     ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "בקשה לסיוע מחברי הפורום - לא פרסומת!!!"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה