כותרות TheMarker >
    cafe is going down
    ';

פרטי קהילה

תמיכה ל-Cafe

בקהילה זו תקבלו תמיכה וסיוע טכני בשימוש באתר ודיווח על תקלות. אנא היעזרו במדריכים המופיעים לאורך טור זה, לפני העלאת דיון או תגובה לדיון. יש לשמור על תרבות דיון נאותה ולהעלות דיונים רק בנושאים טכניים. אין להעלות בקהילה תלונות נגד חברים ואו המערכת. לתלונות נגד חברים קיים סמל "דווח על תוכן פוגעני" המופיע בראש כל תוכן ותגובה בצד שמאל. לתלונות למערכת קיים כרטיס המערכת cafe-team . תודה

Café

חברים בקהילה (8939)

bonbonyetta
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    א. אפולינר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    נינה x
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה של היום
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    esty.d
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    forte nina
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    קלרה הקדושה*
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ofer ben z
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ELBEX
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אfי
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה///
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

בואו להכיר חברים חדשים ואמנים בעכבר קפה

15/12/08 23:08
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-12-15 23:08:01
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

שלום לכולם,

ההודעה הזו נועדה לבשר לכם על אתר חדש שהשקנו - לכם לפני כולם. לפני שהוא מקושר אפילו לאתר האם, עכבר העיר. זאת כיוון שאנו מעריכים אתכם ומעוניינים שתהיו מיודעים ראשונים. אני חושב שאם לא היינו כותבים את ההודעה הייתם מרגישים, ובצדק, שלא מתייחסים אליכם.

עכבר קפה סגור כרגע להרשמה חופשית. קרי - ההרשמה עוברת דרך המערכת, כפי שהיה בתחילה גם בדה מרקר קפה. המטרה היא פשוטה: אנו רוצים, לפחות בהתחלה, לתת אופי לקהילה. כיוון שהאתר הוא חלק מעכבר העיר, האופי הוא סביב תרבות ובילוי. אם יתחילו לכתוב שם פוסטים בתחום הנדל"ן, אנו חוששים שזה יפגע בסיכויי ההצלחה של יצירת קהילה המתאימה לעכבר העיר. בהמשך ההרשמה תיפתח לכולם. אם תחפצו בכך - תוכלו לפתוח כרטיס נוסף לזה שיש לכם בדה מרקר קפה

אבל חשוב לציין: בניגוד לגולשים חדשים שצריכים לעבור דרכינו כדי להירשם, האתר כבר מאוד פתוח לכם, גולשי דה מרקר קפה. כולכם יכולים להציע חברות לכל אדם ו/או אמן בעכבר קפה, לקרוא את תכניהם, להגיב להם ולכתוב ביקורות. למעשה, אתם כבר חברים מן המניין, כל האפשרויות פתוחות בפניכם. לא ברור לי מדוע זה גורם לכם לכעס. אם לא היינו מאפשרים לכם לגלוש בחופשיות ולהגיב בשמכם - אז הייתם כועסים, ושוב בצדק.

בעכבר הושקעה מחשבה רבה ורצינו לחלוק את השמחה על "לידתו" של אתר חדש איתכם. צר לי שחלקכם מפרש זאת אחרת. מגיע לנו להנות מהספק לפחות לגבי כנות כוונותינו.

ועוד נקודה חשובה: עכבר קפה איננה רשת לאמנים בלבד - אלא גם לאמנים. אין בה שום סנוביזם או התנשאות אלא בדיוק ההיפך מכך: אנו קוראים לקהל הרחב לכתוב ביקורות על מקומות בילוי והופעות, שיופיעו ללא עריכה וללא התערבות מצידנו בדפי המקום והמופע - לצד הביקורת המערכתית. בכך למעשה אנו אומרים כי דעתכם טובה לפחות כמו דעתנו, ולכן לא ברור למה זה נתפס כהתנשאות.

15/12/08 23:21
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-12-15 23:21:39
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

ליאת שאפו על האתר המקסים.

רק רציתי להגיד לקודנר שאומנים

יש יותר בפייסבוק.

ומי שנמצא כבר בעכבר שיהיה לו בהצלחה

ואם זה יביא לו פרנסה או משזה יהיה סבבה

וקחו הכל ברוח טובה

יעל יעלי אוסטרליה

--
    עדיף שלא תדעו
    16/12/08 16:07
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-12-16 16:07:55
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אפשר לתקן: "בנוסף לכך, בתאר החדש תוכלו לקבל עדכונים מהמדורים השונים"
    16/12/08 16:16
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-12-16 16:16:08
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: האזרח רם 2008-12-16 16:07:55

אפשר לתקן: "בנוסף לכך, בתאר החדש תוכלו לקבל עדכונים מהמדורים השונים"

תודה רבה. תוקן

16/12/08 20:07
    0
    דרג את התוכן:
    2008-12-16 20:10:13
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: gadilahav 2008-12-15 23:08:01

שלום לכולם,

ההודעה הזו נועדה לבשר לכם על אתר חדש שהשקנו - לכם לפני כולם. לפני שהוא מקושר אפילו לאתר האם, עכבר העיר. זאת כיוון שאנו מעריכים אתכם ומעוניינים שתהיו מיודעים ראשונים. אני חושב שאם לא היינו כותבים את ההודעה הייתם מרגישים, ובצדק, שלא מתייחסים אליכם.

עכבר קפה סגור כרגע להרשמה חופשית. קרי - ההרשמה עוברת דרך המערכת, כפי שהיה בתחילה גם בדה מרקר קפה. המטרה היא פשוטה: אנו רוצים, לפחות בהתחלה, לתת אופי לקהילה. כיוון שהאתר הוא חלק מעכבר העיר, האופי הוא סביב תרבות ובילוי. אם יתחילו לכתוב שם פוסטים בתחום הנדל"ן, אנו חוששים שזה יפגע בסיכויי ההצלחה של יצירת קהילה המתאימה לעכבר העיר. בהמשך ההרשמה תיפתח לכולם. אם תחפצו בכך - תוכלו לפתוח כרטיס נוסף לזה שיש לכם בדה מרקר קפה

אבל חשוב לציין: בניגוד לגולשים חדשים שצריכים לעבור דרכינו כדי להירשם, האתר כבר מאוד פתוח לכם, גולשי דה מרקר קפה. כולכם יכולים להציע חברות לכל אדם ו/או אמן בעכבר קפה, לקרוא את תכניהם, להגיב להם ולכתוב ביקורות. למעשה, אתם כבר חברים מן המניין, כל האפשרויות פתוחות בפניכם. לא ברור לי מדוע זה גורם לכם לכעס. אם לא היינו מאפשרים לכם לגלוש בחופשיות ולהגיב בשמכם - אז הייתם כועסים, ושוב בצדק.

בעכבר הושקעה מחשבה רבה ורצינו לחלוק את השמחה על "לידתו" של אתר חדש איתכם. צר לי שחלקכם מפרש זאת אחרת. מגיע לנו להנות מהספק לפחות לגבי כנות כוונותינו.

ועוד נקודה חשובה: עכבר קפה איננה רשת לאמנים בלבד - אלא גם לאמנים. אין בה שום סנוביזם או התנשאות אלא בדיוק ההיפך מכך: אנו קוראים לקהל הרחב לכתוב ביקורות על מקומות בילוי והופעות, שיופיעו ללא עריכה וללא התערבות מצידנו בדפי המקום והמופע - לצד הביקורת המערכתית. בכך למעשה אנו אומרים כי דעתכם טובה לפחות כמו דעתנו, ולכן לא ברור למה זה נתפס כהתנשאות.

תודה על ההבהרה, אבל....

זו השאלה ששאלתי בדיון מקביל בנושא, אני אשמח להבהרה בנושא.

צטט: עמית אחד 2008-12-16 19:56:10

צטט: lior kodner 2008-12-15 18:34:19

צטט: עמית אחד 2008-12-14 19:20:00

צטט: lior kodner 2008-12-14 11:53:58

אגב, אם תכנסי לרשת האחות של המרקר, עכבר קפה - שם באזור האמנים יש כבר כפתור "תפתיעו אותי"

אפרופו... מה ההגדרה של "אמנים"?

לא הבנתי את מהות ההפרדה בין שתי ה"אחיות".

ההגדרה בהתהוות. נחליט עם הזמן.

הבנתי.

אז איך אני אדע, או איך מצטרף חדש ידע, אם להשתייך לכאן או לכאן?

ומה בכלל מהות ההבדל, מלבד ה- skin של הדפים בבלוג?

16/12/08 21:09
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-12-16 21:09:37
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: עמית אחד 2008-12-16 20:10:13

הבנתי.

אז איך אני אדע, או איך מצטרף חדש ידע, אם להשתייך לכאן או לכאן?

ומה בכלל מהות ההבדל, מלבד ה- skin של הדפים בבלוג?

כמו שעניתי לך בדיון השני, כל רשת תקבל את אופיה על פי חבריה.

אנחנו מקווים שעכבר קפה תלך לכיוון התרבותי יותר ויינתן משקל רב לכותבי ביקורות ואמנים.

17/12/08 02:39
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-12-17 02:39:14
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

הי ליאור, ליאת

הפסקתי לכתוב בקפה בגלל העובדה שבחרתם לנכס לעצמכם את התכנים שאני יוצר באופן שמנשל אותי מהזכויות שלי עליו. אז עם הרבה אהבה עברתי לפלטפורמת בלוגים אחרת. 

שאלה קטנה -האם יצרתם את הפלטפורמה החדשה בכדי לאפשר לאומנים להעלות תוכן שלהם ללא חשש של ניכוס החומר על קבוצת הקפה?

יום טוב

א.ב.

17/12/08 10:53
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-12-17 10:53:00
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: א.ב. של אהבה 2008-12-17 02:39:14

הי ליאור, ליאת

הפסקתי לכתוב בקפה בגלל העובדה שבחרתם לנכס לעצמכם את התכנים שאני יוצר באופן שמנשל אותי מהזכויות שלי עליו. אז עם הרבה אהבה עברתי לפלטפורמת בלוגים אחרת.

שאלה קטנה -האם יצרתם את הפלטפורמה החדשה בכדי לאפשר לאומנים להעלות תוכן שלהם ללא חשש של ניכוס החומר על קבוצת הקפה?

יום טוב

א.ב.

אמנים , כותבים , מבקרים ויוצרים מעלים מידע בעכבר קפה ובדה מרקר קפה לפי אותם תנאים בדיוק, תנאים אותם אתה מכיר.

חבל שעזבת אותנו (ואולי לא לגמרי?) מפני ששמחתי שהיית כאן :-) 

17/12/08 13:27
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-12-17 13:27:29
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: ליאת z 2008-12-17 10:53:00

הי ליאור, ליאת

יום טוב

א.ב.

אמנים , כותבים , מבקרים ויוצרים מעלים מידע בעכבר קפה ובדה מרקר קפה לפי אותם תנאים בדיוק, תנאים אותם אתה מכיר.

היי ליאת

אני פה ואשאר פה, אבל על תקן של מגיב. מגיב סידרתי, מגיב מטעם, מגיב עם מגבים...מגיב.

יום אחד, אולי, כשהתקנון (בעיקר סעיף 30) ישונה אני אשמח לחזור לכתוב פה הרבה יותר.

שיהיה לך יום מקסים

אורי

17/12/08 14:33
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-12-17 14:33:50
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: א.ב. של אהבה 2008-12-17 13:27:29

צטט: ליאת z 2008-12-17 10:53:00

הי ליאור, ליאת

יום טוב

א.ב.

היי ליאת

אני פה ואשאר פה, אבל על תקן של מגיב. מגיב סידרתי, מגיב מטעם, מגיב עם מגבים...מגיב.

יום אחד, אולי, כשהתקנון (בעיקר סעיף 30) ישונה אני אשמח לחזור לכתוב פה הרבה יותר.

שיהיה לך יום מקסים

אורי

אורי,

הוצאת לי את המילים מהמקלדת

או במילים אחרות:

גמני!

נדמה לי שמה שמקומם את הבלוגרים הוא העדרה של יושרה,

גם במקרה זה (כמו בנושא החדרת פרסומות לעמודים האישיים, הוספת כפתור "שתף" ללא בקשת אישור, הצפה של חומרים פרטיים לדף הבית של הארץ גם היא ללא אישור וכמובן סעיף 30 בתקנון) עושים שימוש ציני בבלוגרים מתנדבים כדי להעצים את הניראות הכלכלית של קבוצת שוקן.

בשוקן חושבים על הקמת שתי רשתות חברתיות כדי להגדיל את נפח הפרסום שלהם בלי לעלות בהוצאות השוטפות, הפלטפורמה זהה (תוספת 5 ש"ח עבור הסקין) וקהל היעד צמא לפרסום (עם כוח החשיפה של גולשי דה מרקר), במידה ויצליחו להרים את הרשת החדשה הם גם מתכננים לגבות דמי שימוש מהאמנים השונים.
    17/12/08 14:38
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2008-12-17 14:38:18
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

בשוקן חושבים על הקמת שתי רשתות חברתיות כדי להגדיל את נפח הפרסום שלהם בלי לעלות בהוצאות השוטפות, הפלטפורמה זהה (תוספת 5 ש"ח עבור הסקין) וקהל היעד צמא לפרסום (עם כוח החשיפה של גולשי דה מרקר), במידה ויצליחו להרים את הרשת החדשה הם גם מתכננים לגבות דמי שימוש מהאמנים השונים.

אני חושבת שכדאי לך לברר עוד מעט היכן ששמעת את זה מפני שהנתונים שנתת כאן הם לא בהכרח נכונים. רצוי לבדוק לפני.

17/12/08 15:50
    0
    דרג את התוכן:
    2008-12-17 15:51:15
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: ליאת z 2008-12-17 14:38:18

אני חושבת שכדאי לך לברר עוד מעט היכן ששמעת את זה מפני שהנתונים שנתת כאן הם לא בהכרח נכונים. רצוי לבדוק לפני.

הנתונים שסיפקתי אולי "לא בהכרח נכונים", אך הם גם אינם בהכרח לא נכונים, אלא אם את מוכנה להתחייב על כך שאין תוכנית מגרה שכזו והיא בהכרח לא תמומש.

המקורות שלי, דווקא, אמינים.

נסיון ההתחמקות שלך מעיד על אמיתות הדברים יותר מכל.

אגב, מעניין שלא בחרת להתייחס לחלק הראשון של תגובתי.

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "בואו להכיר חברים חדשים ואמנים בעכבר קפה"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה