כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פרטי קהילה

  זוגיות

  המקום לספר, להתייעץ, לשתף בעניינים שבלב.                                             הקהילה מיועדת לאלו שמחפשים אהבה וגם לכאלה שכבר מצאו.

  יחסים

  חברים בקהילה (9387)

  לולה///
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אישה אדומה
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  rayshc
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  bukowski
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  יוסי בר-אל
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  ford-forcus
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  Buna
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  alxm
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  קלרה הקדושה*
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  שיח אחר
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אודטה
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  רינת אגרנט
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  פורום

  הכל על אהבה

  כל מה שרציתם לדעת על אהבה ולא העזתם לשאול.

  לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2

  11/1/09 16:21
  1
  דרג את התוכן:
  2009-01-16 16:36:29
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  זוגיות זה דיאלוג אחד מתמשך במטרה לבנות ולצמוח באהבה. אם בקהילת זוגיות סותמים פיות בצורה של נעילת דיונים, איזה מסר זה מעביר לחברי הקהילה הבאים לכתוב/להתייעץ בנושא הקהילה?
  האם השתלחויות ו"זובורים" הם מקובלים, ודיון העוסק בשאלה "האם קיים צורך במנהל (זכר) נוסף" הוא לא ראוי?
  בהמשך לדיון שננעל באלימות חד-צדדית (מצד מנהלת הקהילה) אני מביא מכתב גלוי למנהלת הקהילה:

   

  לכבוד: קרין אלדאה מנהלת הקהילה,
  היות ונעלת את הדיון הציבורי שהעלתי, אני מעלה את המכתב הזה כמכתב פתוח לציבור משום שטענותיי נוגעות לציבור כולו ולא עניין פרטי ביני לבינך כפי שאת מתעקשת להציג וללא ביסוס.

   

   

  הנידון: נעילת דיון שהעלתי

   

  על רקע נעילת הדיון שהעלתי אני רוצה להביא לידיעתך את הדברים הבאים:
  אני פעיל בקפה למעלה משנה וקרוב לשנה בקהילה שאת מנהלת (למרות שלא מזמן כתבת לי שאני חדש
  קריצה. זאת הייתה אינדיקציה נוספת לזה שאת לא באמת מעורה בנעשה בקהילה וכפי שכתבת לי בעבר, מעת לעת שולחים לך מיילים ואת מגיעה לפורום לפי הצורך).

  אני חבר בעשרים וארבע (24)קהילות מתוכן כמה בהן אני פעיל באופן עקבי. כמו בקהילה שאת מנהלת, גם בקהילות אחרות צורמים לעיתים הטונים עד כדי גועל ממש. גם בקהילות אחרות נשמעות/נקראות ביקורות על ניהול לא תקין. במקרים קיצוניים בלבד ננעלו דיונים הגם שלא היו לרוחם של מנהלי הקהילה ולעיתים, דיונים שננעלו נפתחו מחדש.

  לתשומת ליבך: באף אחת משאר 23 הקהילות בהן אני חבר לא צונזרו הודעות שלי ובוודאי שלא ננעלו דיונים שיצרתי.

   

  היות ונעלת את הדיון שיצרתי מיד אחרי שהעלית את תגובתך, אני נאלץ להביא כאן את התייחסותי. אני גם מבין שהכניסה שלך לעמדת התגוננות כאילו יש לי משהו נגדך, נוחה לך ומשרתת אותך.
  בכוונתי להתייחס לדברים שכתבת לי לפני שנעלת את הדיון:

  ראשית גלוי, אני כאן כל הזמן. אני בוחרת בד"כ שלא להגיב, כי לא רואה צורך.

  אני עוקבת אחרי מה שנכתב כל הזמן. אתה אינך מכיר אותי או את הלו"ז שלי לכן אינך יכול להסיק שאינני כאן.

  להבא, כשאחפש דובר,אקח אותך בחשבון :-)

  זה שאת לא רואה צורך להגיב רק מחריף את דבריי באשר להתנהלותך. אנשים פה פגעו בגסות ובבוטות באחרים. במקום שיקלטו פה חדשים על זרי דפנה, הטיחו בהם מקלדותיהם. גם אם היה טעם לפגם בהתנהלותם של חדשים שכתבו, לא היה מקום להתנפלויות כפי שאירעו כאן לא אחת ורק בחודשהאחרון השתתפתי בשלושה או ארבעה דיונים כאלה. שם דרך אגב, הותקפתי אישית ואפילו "הואשמתי" ב"סנגוריה ציבורית של הקהילה" מעצם נסיונותיי "לגונן" על המותקפים. לא ראיתי כל נסיון התערבות שלך ובטח שלא ראיתי תמיכה בגישה המאוד חברתית שלי והסובלנות לאנשים חדשים שהצטרפו. לו נכחת בפורום כפי שטענת, מן הראוי היה שכן תתערבי ולו בשל העובדה שהמדובר בחברים חדשים יחסית שעדיין לא מכירים את הדינמיקה המאוד "מיוחדת" של חברים קבועים כאן. בדברים שכתבתי לא הייתי ולא התיימרתי להיות דוברך פשוט משום שאני לא רואה בהתנהלותך מודל לחיקוי ולכן לא הייתי יכול להיות נושא דברייך.

  שנית, העניין כבר עלה על ידך לא פעם. הוא גם עלה להנהלת הקפה. כרגע אין צורך במנהל או מנהלת קהילה נוספים, מאחר והקהילה מתפקדת, היא אחת המצליחות בקפה ובאינטרנט בכלל כקהילה.

  זה בעיקר בזכות החברים שלה שמקפידים לשמור על קשר וירטואלי ואמיתי.

  אפשרות של מנהל נוסף, היא בהחלט דבר שתמיד נלקח בחשבון. כרגע אין לכך צורך.
  אכן, העניין עלה על ידי בעבר בשל אירועים בהם השתמשת בכלים שיש לך על מנת לסתום פיות, בעוד שלו התנהלת נכון יותר, היה הדיון נשאר פתוח וצומח בכיוונים שיועדו מלכתחילה תוך שמירה על תרבות הרב-שיח.

  את טועה, טעית בעבר וממשיכה לטעות. הקהילה שאת מחשיבה כמוצלחת היא מאוד כושלת!!! אנשים טובים בקפה לא נשארים בה משום ההתנהלות האישית של רוב הגרעין הקבוע. הצמיחה של הקהילה היא תוצאה של צמיחה טבעית של הקפה בכלל ומצב חברתי של החברים החדשים. במילים אחרות: הצטרפו יותר פנויים ופנויות ואחרים לקפה וכתוצאה מכך גם קהילת זוגיות צמחה. לצמיחה הזאת אין שום קשר לאיכויות שיש או אין לך כמנהלת הקהילה. הנה דוגמא אחת מתוך כמה:
  בקפה כ4000 חברים מתוכם כשלושים פעילים קבועים. בחשבון פשוט המדובר בפחות מאחוז אחד!!! את מבינה מה המשמעות???? אני אתרגם לך:
  כ-י-ש-ל-ו-ן!!! והכישלון הזה הוא של כולנו ובראש ובראשונה שלך כמנהלת קהילה.
  אני לא יודע על בסיס מה את קובעת שהקהילה מצליחה, מספר חברים גדול הוא לא אינדיקציה. גם הפעילות המצומצמת של חברים/ות בקהילה מחוץ למסך לא מבשרת הצלחה גדולה (שלא מבטלת את ההצלחה הקטנה) ודי בלהיזכר בדיונים שעסקו בדיוק בזה. אגב, ביותר מאחד מאותם הדיונים מכוערים מאוד, לא ראיתי שתמכת בקריאות שלי לחברים לשמור על כבוד האדם ותרבות הדיון. אני מניח שהיית כאן (כפי שכתבת) וצפית בנעשה. אם כך, מאוד תמוה בעיניי מדוע בחרת "לשבת על הברזלים" והנחת לדיון להידרדר לאותה רמה שפלה. להזכירך, באותו דיון נחשפה תכתובת אישית בין שניים מחברי הקהילה והדברים שימשו לניגוח אישי ומכוער שלא נראה כמותו אי פעם בקפה!!!. הייתי אני היחיד מתוך קבוצה לא קטנה, היחיד ש"צעק" לחבורה לשמור על אתיקה. מדוע לא התערבת ועצרת את הדירדור או לפחות תמכת בזעקתי???


  תמיכת מערכת הקפה בך אינה אינדיקציה בעיניי ובעיניי רבים טובים שעזבו את הקפה בשל ההתנהלות של מנהלי-קהילה וגורמים במערכת.

  גם רוב חברי הקהילה האנטי חברתיים שתוקפים כל חבר חדש בקהילה שהעלה דיון וחס ושלום "טעה" במשהו, לא ממש אינדיקציה בעיניי להתנהלות נכונה. לכן קריאתם לתמיכה בך נתפסת בעיניי כבדיחה אומללה.

   

  אני מניחה שאתה פועל כך כי יש לך משהו נגדי, איני חושבת שזה ראוי.

  אין לי ולא היה לי שום דבר נגדך מהסיבה הפשוטה שמעולם לא עשית לי רעה.
  נכון שצינזרת ונעלת דיונים שלי, הביקורת שהושמעה בזמנו הייתה מוצדקת בעיניי ובעיניי אחדים (שחלקם כבר פרשו מהקהילה) והיום הוכחת שוב את ניהולך הכושל בזה שנעלת את הדיון. לתשומת ליבך, נעילת דיון כמוהו כהשתקת פיות. קורסים שלמים באוניברסיטאות במדעי המדינה מלמדים בדיוק את מה שעשית (שוב) היום.

  ולראיה, רק לאחרונה חברה וותיקה בקפה בכינוי "כוכבית" הודיעה על פרישה זמנית מהקהילה לאור המתרחש בקהילה. מה שאת לא יודעת זה שכמה ימים לפני הודעתה, הצעתי לקהילה קבל עם ועדה לחבר מעין "כתב אמנה" לקהילה שיהיה קוד אתי להתנהגות ניאותה, מעין משלים לכללי הקפה. גם ליוזמה זו לא התייחסת ולא מצאת לנכון "לחזק" יוזמה חיובית כזאת, אולי משום שזה הייתי אני שיזם? אני לא חושש ממחלת הרדיפה ואין לי כל מחשבה שאת רודפת אותי. יחד עם זאת, טענותייך שיש לי דברים נגדך משוללים כל יסוד ובעצם מבטאים את ההסתייגות שיש לך את ממני בשל ביקורת לגיטימית ומכובדת שהשמעתי בעבר.
   

  בכל מקרה, כשיגיע מצב בו נזדקק למנהל נוסף לקהילה, זה בהחלט יקרה ובהחלט נפנה לכמה חברים מובילים בקהילת זוגיות שאפשר לסמוך עליהם שיעשו עבודה מצוינת. יש כמה אנשים שכבר מככבים כמועמדים פוטנציאליים אצלי. עד אז, השתדלו רבותיי לחיות בשקט אחד עם השני. ובלי עימותים מיותרים.

   למעשה, פסקה אחרונה זאת שכתבת, היא לדעתי הדבר היחיד שהוא רלוונטי לדיון שהעלתי. אני מכבד את דברייך ומוצא אותם ראויים ביותר, יישר כח.

  סוף דבר:
  לדעתי הצורך במנהל נוסף לקהילה קיים. הצורך נובע משלושה גורמים עיקריים:
  1. אי התערבות שלך כשצריך והתערבות כשלא צריך (לדוגמא: הדיון שעוסק במנהלת חדש לקהילה ננעל ללא שהדיון התפתח לכיוונים שליליים. הדבר השלילי שהיה בעינייך, הוא שהתגובות לדיון (לא דבריי שלי) שמו את התנהלותך על הבמה. בעוד שאני כיוונתי את הדיון לבדיקה האם קיים הצורך במנהל נוסף, אחרים פיתחו את הדיון בכיוון של חיזוק ידייך. מיותר לציין שהמדובר בשיבוש תקשורת שנבע מכשל בהבנת הנקרא. גם לו העלתי דיון במטרה להשמיע ביקורת, לא היה מקום לנעול את הדיון משום שהוא לא חרג מכללי הנימוס ותקנון הקפה.

  2. בתקופה האחרונה די בולטים המאבקים הבין מגדריים (גברים נשים) בקהילתנו היקרה. כמה דיונים היו מכוערים במיוחד (ומעולם לא ננעלו). התערבות של מנהלי הקהילה היו מונעים סיטואציות עגומות במיוחד. נוכחות של שני מנהלי קהילה משני המינים, יכולה הייתה לתרום להבנה ושיח בין שתי הקבוצות ש"התכתשו" באותם דיונים.

  3. מעצם היות הקהילה עוסקת בזוגיות, מן הראוי יהיה שלצורך "מתן-דוגמא" יהיו שני מנהלים ממין שונה. יותר מכך, באותו דיון שנעלת התייחסתי לקהילת הגאות-גאים ואף הצעתי לפתוח קהילה משלהם ומנהלים מטעמם, מדוע לא בעצם.

  בחירתך לנעול את הדיון לא מבוססת על שיקול דעת וחורגת מכל נורמה אתית. הדברים מקבלים גוון שלילי עוד יותר בעיקר בשל העובדה שאת היא מנהלת הקהילה ובאין כתובת נוספת לפניה, את הופכת להיות מנהלת מהסוג העריץ. זהו הדיון השני שהעלתי ובו הפגנת שיקול דעת מוטעה ואנטי-אתי.

  תרומתי לקהילה באה לידי ביטוי בכמה מישורים:
  1. תוכן איכותי
  2. רגישות חברתית (בעיקר בהגנה על מצטרפים חדשים שזכו "לזובור" של הוותיקים)
  3. סובלנות שיא שהייתה בבחינת "אפשר גם אחרת" ואחרים למדו ליישם והתוצאה היא "התמתנות" יחסית של ההשתלחויות האישיות
  4. נטיקה . אין אף אחד בקהילה גם לא את כמנהלת הקהילה שהעלתה לשיח הציבורי את מושג הנטיקה (אתיקה ברשת) כמוני.

  מעולם לא "זכיתי" בשום תמיכה ממך וגם לא תגובה אחרת. כן זכיתי להיות מצונזר משום ש"התגוננתי" בפני "וותיקים" שהתקיפו אותי בעבר והם ידועים כ"מקורבים" לך. גם "קרבתך" למערכת הקפה לא נחסכה מעיניינו, ייתכן ומכאן נובע הגיבוי ה"עיוור" שאת זוכה לו.
  ייתכן והתנהלותך אכן תמימה ונסתרו מעינייך הטענות שהעלתי כאן. מייל זה ממני הוא הזדמנות לבחון את הדברים מחדש.
  יש מקום לגיבוי שמקבלים מנהלי הקהילות, אך יש מקום גם לדיון פתוח וציבורי בשאלה הדמוקרטית שהעלתי אני "האם קיים הצורך במנהל נוסף?" (מיותר להזכיר שאני חושב יודע שכן).

  התנהלותך חוזרת על עצמם משום שלא הגבתי למעשייך בפעמים קודמות כפי שהיה עלי לעשות. נראה כי סיגלת לך דפוס התנהגות קבוע ולפיו את משתיקה אותי בשיטתיות. לאור הנסיבות, אני מוצא שיש מקום ליידע גורמים נוספים לרבות מערכת הקפה ולפי הנסיבות בעתיד אשקול פניה לגורמים בכירים בקבוצת "הארץ" ו"דה-מרקר" (אין דבריי אלו בבחינת "איום"). בהקשר לקבוצת האם, מדיניות חופש הביטוי לא זרה במחוזותיה ולכן תמוה בעיניי עוד יותר מעשה סתימת הפיות שלך ברשת חברתית בבעלות אותה קבוצה ליברלית.

  אני קורא לך לפתוח את הדיון לאלתר ולאפשר את פתחון הפה שלא חרג משום כללי נימוס של דיון. אני אראה בפתיחת הדיון שנעלת חזרה לשיקול דעת ואמשיך את אותו הדיון בדיוק באותו טון נעים שפתחתי אותו.


  מצפה להתייחסות ולפתיחת הדיון מחדש (גם אם לדעתך "מוצה" הנושא)

   בברכה

   

  "גלוי"
  חבר בקהילת זוגיות


  בשלב זה עותק נשלח "רק" לליאור קודנר העורך הראשי
  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2"

  התוכן ננעל על-ידי מנהלי הקהילה ולכן לא ניתן להגיב.

  11/1/09 16:44
  4
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2009-01-11 16:44:34
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין


  מקוצר זמן כרגע...מבטיחה לחזור אם לא ינעל ....קראתי בריפרוף,אני חושבת שלדיונים צריך לתת לגווע באופן טבעי ולא לנעול ,זה האופי האמיתי של הדברים כל עוד חברים מגיבים יש עניין בדיון.

  לגבי הדיון לעוד מנהל/ת אני בעד הרחבת שדרת הניהול יכולה לתרום לקהילה בתנופה וביוזמה חדשה.


  --
  בכל דבר יש סדק כדי שהאור יוכל לחדור (לאונרד כהן)
  11/1/09 16:49
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2009-01-11 16:49:18
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: גמבה 2009-01-11 16:44:34


  מקוצר זמן כרגע...מבטיחה לחזור אם לא ינעל ....קראתי בריפרוף,אני חושבת שלדיונים צריך לתת לגווע באופן טבעי ולא לנעול ,זה האופי האמיתי של הדברים כל עוד חברים מגיבים יש עניין בדיון.

  לגבי הדיון לעוד מנהל/ת אני בעד הרחבת שדרת הניהול יכולה לתרום לקהילה בתנופה וביוזמה חדשה.

   

  תודה!!! באמת תודה. לא משום שאת רואה את הדברים כמוני, אלא משום שאת תורמת לתחושה שלי שאני לא לבד.
  אגב, במיילים פרטיים מחוץ לקפה כבר נכתב לי לא אחת שיש מי שחוששים (ממש כך) להתבטא בחופשיות, הן בשל חשש מתגובת הקהילה (הקומץ הקבוע) והן מתגובה של המערכת (לא מדבר על טרולים).


  --
  \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
  ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
  11/1/09 17:23
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2009-01-11 17:23:20
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: נאיביות מפוקחת 2009-01-11 17:04:12

  אכן, נעילת הדיון המדובר הזויה ולא מוסיפה כבוד למנהלת.

  במדינה דמוקרטית-מותר לדון אפילו בהחלפת הממשלה.

  אני מניחה שעודף שעות מול האח הגדול-מעוותת את תפיסת העולם.

  גלוי-להבא תנסה לפתוח דיונים שדרכו תתחיל עם קטינות-

  או תזמין אנשים למועדון סאדו וחילופי זוגות

  אני מבטיחה לך שהדיון לא ינעל לעולם.

   

  במדינה דמוקרטית אפשר להביא נשיא וראש ממשלה לחדר החקירות. נעילת דיונים מזכירה התנהלות של גמדים איראניים במזרח התיכון...הרי הם ידועים בצנזורה ברשת.


  --
  \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
  ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
  11/1/09 17:42
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2009-01-11 17:42:48
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  אני לא חושב שתאהב את התגובה שלי, אבל אשיב לך בכנות.

  אתה נותן דוגמא למה אנחנו לא צריכים למהר למנות מנהל נוסף

  לקהילה:

   

  אתה מרגיש שאתה יודע כיצד הקהילה צריכה להתנהל, אתה מרגיש

  שיש לך ידע יחודי על נימוסים בקהילה. ואז אתה פועל בכח למען

  קהילה שתתנהל בדרך שלך, שהיא בטח הדרך הנכונה.

   

  אבל, אולי הדרך שלך לא צודקת? אולי אתה דוחף אנשים לענות לך

  גם כאשר התגובות שלך הם תיקי פורטפוליו שחברות השקעה עם

  עורכי דין לא מיצרות? אולי יש אנשים שלא רוצים לענות לך כי הם

  עסוקים, או יש להם דברים בחיים אחרים מלקרוא את התגובות הארוכות,

  את התוספת הנוספת והתוספת שתופסת, וזה לא בראש שלהם? אז, אתה

  קובע שהם לא מנומסים, ואתה תחנך אותם!!!

   

  וזו רק דוגמא אחת לכך שיכול לבוא עוד גורם ולהעיק קשות על

  אנשי הקהילה. עכשיו תאר לך מצב שאחיך התאום מנהל את הקהילה

  ואתה עייף מלענות לו, והוא בהיותו מנהל הקהילה מטריד אותך. לא

  מתאים? נכון?

   

  אז בוא לא נציע הוספת צארים פה!


  --
  במלחמות אגו, אתה נותן לאדם קטן להוריד אותך לרמתו. השאר לו להגיד את המילה האחרונה כדי שהוא יראה מגוחך ולא אתה.
  11/1/09 18:04
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2009-01-11 18:04:13
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין


  הגבתי לך במייל אישי בו כתבתי שאני עומדת לחלוטין מאחורי מה שכבר כתבתי לך בדיון השני.

  אני מבינה שאתה כאן כדי לעורר פרובוקציות. בהצלחה.

   

  11/1/09 18:05
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2009-01-11 18:05:11
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

   דורון, אני שמח שבחרת בכל זאת כן להעלות תגובה.  בשביל נוחות הקריאה אני אענה לך בגוף הטקסט שלך:

  צטט: brown-eyes 2009-01-11 17:42:48

  אני לא חושב שתאהב את התגובה שלי, אבל אשיב לך בכנות. 

  דורון, יותר מפעם אחת לא אהבתי או לא התחברתי לדברים שכתבת (לא רק בתגובה לדברים שכתבתי אני, גם כשכתבת לאחרים), זה לא מנע ממני להמשיך ולכבד אותך כאדם וחבר בקהילה וגם לא מנע ממני להמשיך ולהגיב לדברים שלך ואפילו לככב אותך כמה פעמים.

  אתה נותן דוגמא למה אנחנו לא צריכים למהר למנות מנהל נוסף

  לקהילה:

  אתה מרגיש שאתה יודע כיצד הקהילה צריכה להתנהל, אתה מרגיש

  שיש לך ידע יחודי על נימוסים בקהילה. ואז אתה פועל בכח למען

  קהילה שתתנהל בדרך שלך, שהיא בטח הדרך הנכונה.
   דורון, כאיש אקדמיה אתה יודע שטיעון חייב להיות בעל סימוכין התומכים ומוכיחים את אותה טענה. המקרים (שלושה) בהם השתמשתי ב"כח" היה בכתיבת תגובה (תגובה דורון) ל"זובור" שעשו לי. אותו "כח" שאתה מתכוון אליו אולי היה טקסט מפולפל ולעיתים מתחכם. מעולם לא פגעתי אישית כפי שעשית אתה מספר פעמים לכמה חברים/ות וותיקים/ות כאן.
  העקביות שלי היא זאת המכונה אצלך "כח" וטקסטים שנונים שלי נחשבים אצלך ל"התלהמות" (וגם על זה כבר כתבתי לך בעבר). אני לא מרגיש שיש לי ידע ייחודי אני כן יודע שאני מתנהל אחרת מרוב האנשים כאן כולל אותך. אני גם כן מרגיש שיש לי הרבה מאוד לתרום לאיכות הקהילה,כן.

  אבל, אולי הדרך שלך לא צודקת?
  זה לא קשור לצודק או לא. זה קשור להתנהגות של בני אדם, "זה הכל".

  אולי אתה דוחף אנשים לענות לך גם כאשר התגובות שלך הם תיקי פורטפוליו שחברות השקעה עם

  עורכי דין לא מיצרות? אולי יש אנשים שלא רוצים לענות לך כי הם

  עסוקים, או יש להם דברים בחיים אחרים מלקרוא את התגובות הארוכות,

  את התוספת הנוספת והתוספת שתופסת, וזה לא בראש שלהם? אז, אתה

  קובע שהם לא מנומסים, ואתה תחנך אותם!!!
  לא יודע למה כתבת את זה משום שטענתי היחידה הייתה שקיים צורך במנהל נוסף (ממין זכר). לא התלוננתי על חוסר התייחסות לדברים שכתבתי (קרא את המכתב הנ"ל שוב).
  מי שלא בראש לו לקרוא את התוספות שלי בכלל והתגובות שלי בפרט פשוט מוזמן בנועם לדלג הלאה, פשוט לא?

   

  וזו רק דוגמא אחת לכך שיכול לבוא עוד גורם ולהעיק קשות על

  אנשי הקהילה. עכשיו תאר לך מצב שאחיך התאום מנהל את הקהילה

  ואתה עייף מלענות לו, והוא בהיותו מנהל הקהילה מטריד אותך. לא

  מתאים? נכון

  אז בוא לא נציע הוספת צארים פה!
  הדוגמא שהבאת לא רלוונטית בכלל לדברים שכתבתי. לקחת בדל תכתובת מדיון רחוק שלא קשור לדיון הנוכחי ובוודאי שלא קשור לנושא עליו אני כותב.
  לא יודע למה כתבת "צארים", בעוד שמנהלת הקהילה שכיכבת בדיון שננעל התנהגה בדיוק כמו אחד.

   

   


  --
  \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
  ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
  11/1/09 18:10
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2009-01-11 18:10:02
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: קרין אלדאה 2009-01-11 18:04:13


  הגבתי לך במייל אישי בו כתבתי שאני עומדת לחלוטין מאחורי מה שכבר כתבתי לך בדיון השני.

  אני מבינה שאתה כאן כדי לעורר פרובוקציות. בהצלחה.

   

  כתבת לי עוד כמה דברים, אין לי שום בעיה שגם אותם תעלי לכאן בעיקר אלו המתייחסים לתלונות (לכאורה) עלי...(תמוה ביותר)...
  אין לי שום רצון בפרובוקציה. ההתנגדות וההתנסחות שלך נועדו במטרה לעשות לדבריי דה-לגיטימציה וזו עבירה אתית נוספת!!!


  אני שומר לעצמי את הזכות הבסיסית להמשיך להגיב במסגרת תקנון הקפה, תוך שמירה על תרבות השיח. יחד עם זאת, אמשיך לקרוא ולפעול למנהל נוסף מבלי לגרוע מתרומתך לקהילה.

  שבוע טוב

   


  --
  \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
  ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
  11/1/09 18:11
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2009-01-11 18:11:23
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: גלוי 2009-01-11 18:05:11

   דורון, אני שמח שבחרת בכל זאת כן להעלות תגובה.  בשביל נוחות הקריאה אני אענה לך בגוף הטקסט שלך:

  צטט: brown-eyes 2009-01-11 17:42:48

  אני לא חושב שתאהב את התגובה שלי, אבל אשיב לך בכנות. 

  דורון, יותר מפעם אחת לא אהבתי או לא התחברתי לדברים שכתבת (לא רק בתגובה לדברים שכתבתי אני, גם כשכתבת לאחרים), זה לא מנע ממני להמשיך ולכבד אותך כאדם וחבר בקהילה וגם לא מנע ממני להמשיך ולהגיב לדברים שלך ואפילו לככב אותך כמה פעמים.

  אתה נותן דוגמא למה אנחנו לא צריכים למהר למנות מנהל נוסף

  לקהילה:

  אתה מרגיש שאתה יודע כיצד הקהילה צריכה להתנהל, אתה מרגיש

  שיש לך ידע יחודי על נימוסים בקהילה. ואז אתה פועל בכח למען

  קהילה שתתנהל בדרך שלך, שהיא בטח הדרך הנכונה.
   דורון, כאיש אקדמיה אתה יודע שטיעון חייב להיות בעל סימוכין התומכים ומוכיחים את אותה טענה. המקרים (שלושה) בהם השתמשתי ב"כח" היה בכתיבת תגובה (תגובה דורון) ל"זובור" שעשו לי. אותו "כח" שאתה מתכוון אליו אולי היה טקסט מפולפל ולעיתים מתחכם. מעולם לא פגעתי אישית כפי שעשית אתה מספר פעמים לכמה חברים/ות וותיקים/ות כאן.
  העקביות שלי היא זאת המכונה אצלך "כח" וטקסטים שנונים שלי נחשבים אצלך ל"התלהמות" (וגם על זה כבר כתבתי לך בעבר). אני לא מרגיש שיש לי ידע ייחודי אני כן יודע שאני מתנהל אחרת מרוב האנשים כאן כולל אותך. אני גם כן מרגיש שיש לי הרבה מאוד לתרום לאיכות הקהילה,כן.

  אבל, אולי הדרך שלך לא צודקת?
  זה לא קשור לצודק או לא. זה קשור להתנהגות של בני אדם, "זה הכל".

  אולי אתה דוחף אנשים לענות לך גם כאשר התגובות שלך הם תיקי פורטפוליו שחברות השקעה עם

  עורכי דין לא מיצרות? אולי יש אנשים שלא רוצים לענות לך כי הם

  עסוקים, או יש להם דברים בחיים אחרים מלקרוא את התגובות הארוכות,

  את התוספת הנוספת והתוספת שתופסת, וזה לא בראש שלהם? אז, אתה

  קובע שהם לא מנומסים, ואתה תחנך אותם!!!
  לא יודע למה כתבת את זה משום שטענתי היחידה הייתה שקיים צורך במנהל נוסף (ממין זכר). לא התלוננתי על חוסר התייחסות לדברים שכתבתי (קרא את המכתב הנ"ל שוב).
  מי שלא בראש לו לקרוא את התוספות שלי בכלל והתגובות שלי בפרט פשוט מוזמן בנועם לדלג הלאה, פשוט לא?

   

  וזו רק דוגמא אחת לכך שיכול לבוא עוד גורם ולהעיק קשות על

  אנשי הקהילה. עכשיו תאר לך מצב שאחיך התאום מנהל את הקהילה

  ואתה עייף מלענות לו, והוא בהיותו מנהל הקהילה מטריד אותך. לא

  מתאים? נכון

  אז בוא לא נציע הוספת צארים פה!
  הדוגמא שהבאת לא רלוונטית בכלל לדברים שכתבתי. לקחת בדל תכתובת מדיון רחוק שלא קשור לדיון הנוכחי ובוודאי שלא קשור לנושא עליו אני כותב.
  לא יודע למה כתבת "צארים", בעוד שמנהלת הקהילה שכיכבת בדיון שננעל התנהגה בדיוק כמו אחד.

   

   

   

  אענה לך בקצרה, כבן אדם ולא כאיש אקדמיה:

  די תפסיק לנפח את המוח!


  --
  במלחמות אגו, אתה נותן לאדם קטן להוריד אותך לרמתו. השאר לו להגיד את המילה האחרונה כדי שהוא יראה מגוחך ולא אתה.
  11/1/09 18:11
  0
  דרג את התוכן:
  2009-01-13 07:03:10
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין


  הזדמנות טובה להזכר בכללי ההתנהגות בקפה

   

  כדי לשפר את חווית הגלישה, אנו מבקשים לרענן כמה כללי התנהגות באתר - בין גולש לגולש ובין הגולשים להנהלה

  ....

   

  1. כדי לשמור על רמת דיון גבוהה וחווית גלישה נעימה באתר, אנו מבקשים מהגולשים להקפיד על שפה נאותה ותרבות דיון בסיסית בשטחים הציבוריים והפרטיים כאחד. גולש, שימצא עצמו נפגע מתוכן לא ראוי שפורסם ב-TheMarker Cafe, מתבקש לדווח עליו על ידי לחיצה על כפתור "תוכן פוגעני" (לחיצה על סימן קריאה הצמוד לכל פוסט, דיון, תגובה, תמונה או קטע וידאו). דיווחים אלה נבדקים מדי יום ומטופלים לגופם.

   

  2. לתשומת לבכם, הוצאת לשון הרע היא עבירה חמורה על החוק הישראלי. עבירה זו נעשית על אחריות המכפיש ועלולה לגרום להעמדה לדין, לקנסות כבדים ואף לעונשי מאסר.

   

  3. כל פוסט, דיון, תגובה, תמונה, קטע וידאו או אודיו באתר מתפרסמים באתר מיד עם העלאתם על ידי הגולש. תכנים משלושה סוגים יטופלו על ידי הנהלת האתר, בהתאם לתקנון ההצטרפות והקוד האתי שלו:

   

  א. תכנים שיש בהם עבירה על החוק (פרסום הנוגד צווי איסור פרסום, הוראות צנזורה, הוצאת לשון הרע וכל איסור אחר הקבוע בחוק).

   

  ב. תכנים שכוללים עירום, פורנוגרפיה, אלימות, גזענות או פגיעה בקבוצות אוכלוסייה, יוגדרו כחומר פוגעני ובמקרים קיצוניים אף יוסרו מהאתר, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של המערכת.

   

   

  ג. תמונות פרופיל שנוגדות את כללי הקפה יוסרו מהאתר. להזכירכם, על הגולש לפרסם תמונה אמיתית וברורה בפרופיל האישי שלו. מי שאינו מעוניין לפרסם תמונה אמיתית, יכול להישאר ללא תמונה - אך דמותו לא תוצג בלובי הקפה.  גולש שיפרסם כמה פעמים תמונה שלא בהתאם לכללים, יושעה מהאתר.

   

   


  אנא שימרו על כללי התנהגות נאותים באתר כדי לשפר את חווית הגלישה של כולנו,

  חברי צוות הקפה

   

  11/1/09 18:17
  0
  דרג את התוכן:
  2009-01-11 18:17:39
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: brown-eyes 2009-01-11 18:11:23

   

  אענה לך בקצרה, כבן אדם ולא כאיש אקדמיה:

  די תפסיק לנפח את המוח!

  דורון, היחיד פה שמתנפח זה אתה, גדל לך החזה עד שאתה לא מצליח לקרוא..כבר קראנו כולם את דברייך ה"נשגבים" לא אחת ולא שתיים..."מנפח את המוח" עאלק...לאחרים ניפחת את הצורה עד שברחו מכאן בגללך...אתה האחרון לבוא ולדבר איתי על התנהלות של בן אדם, חוצפן!!!

   


  --
  \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
  ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
  11/1/09 18:19
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2009-01-11 18:19:04
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: קרין אלדאה 2009-01-11 18:11:31


  הזדמנות טובה להזכר בכללי ההתנהגות בקהילות

   

  כדי לשפר את חווית הגלישה, אנו מבקשים לרענן כמה כללי התנהגות באתר - בין גולש לגולש ובין הגולשים להנהלה

  ....

   

  1. כדי לשמור על רמת דיון גבוהה וחווית גלישה נעימה באתר, אנו מבקשים מהגולשים להקפיד על שפה נאותה ותרבות דיון בסיסית בשטחים הציבוריים והפרטיים כאחד. גולש, שימצא עצמו נפגע מתוכן לא ראוי שפורסם ב-TheMarker Cafe, מתבקש לדווח עליו על ידי לחיצה על כפתור "תוכן פוגעני" (לחיצה על סימן קריאה הצמוד לכל פוסט, דיון, תגובה, תמונה או קטע וידאו). דיווחים אלה נבדקים מדי יום ומטופלים לגופם.

   

  2. לתשומת לבכם, הוצאת לשון הרע היא עבירה חמורה על החוק הישראלי. עבירה זו נעשית על אחריות המכפיש ועלולה לגרום להעמדה לדין, לקנסות כבדים ואף לעונשי מאסר.

   

  3. כל פוסט, דיון, תגובה, תמונה, קטע וידאו או אודיו באתר מתפרסמים באתר מיד עם העלאתם על ידי הגולש. תכנים משלושה סוגים יטופלו על ידי הנהלת האתר, בהתאם לתקנון ההצטרפות והקוד האתי שלו:

   

  א. תכנים שיש בהם עבירה על החוק (פרסום הנוגד צווי איסור פרסום, הוראות צנזורה, הוצאת לשון הרע וכל איסור אחר הקבוע בחוק).

   

  ב. תכנים שכוללים עירום, פורנוגרפיה, אלימות, גזענות או פגיעה בקבוצות אוכלוסייה, יוגדרו כחומר פוגעני ובמקרים קיצוניים אף יוסרו מהאתר, בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי של המערכת.

   

   

  ג. תמונות פרופיל שנוגדות את כללי הקפה יוסרו מהאתר. להזכירכם, על הגולש לפרסם תמונה אמיתית וברורה בפרופיל האישי שלו. מי שאינו מעוניין לפרסם תמונה אמיתית, יכול להישאר ללא תמונה - אך דמותו לא תוצג בלובי הקפה.  גולש שיפרסם כמה פעמים תמונה שלא בהתאם לכללים, יושעה מהאתר.

   

   


  אנא שימרו על כללי התנהגות נאותים באתר כדי לשפר את חווית הגלישה של כולנו,

  חברי צוות הקפה

   

   מקריאה מעמיקה בתקנון שהבאת לא מצאתי שום סעיף שעברתי עליו. מדוע נעלת את הדיון? גם אם לא רלוונטי בעינייך, לא היה מקום לנעול אותו.

  אני מזכיר לך את דרישתי לפתוח אותו מחדש.

   


  --
  \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
  ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
  11/1/09 20:06
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2009-01-11 20:06:25
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: גמבה 2009-01-11 16:44:34


  מקוצר זמן כרגע...מבטיחה לחזור אם לא ינעל ....קראתי בריפרוף,אני חושבת שלדיונים צריך לתת לגווע באופן טבעי ולא לנעול ,זה האופי האמיתי של הדברים כל עוד חברים מגיבים יש עניין בדיון.

  לגבי הדיון לעוד מנהל/ת אני בעד הרחבת שדרת הניהול יכולה לתרום לקהילה בתנופה וביוזמה חדשה.

   

   אני מניח שקיבלת הדגמה בזמן אמת מדוע יש צורך במנהל נוסף...

  (רציתי לככב אותך גם שם אך מגבלה טכנית ב24 שעות, את יודעת)


  --
  \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
  ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...


  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2"

  התוכן ננעל על-ידי מנהלי הקהילה ולכן לא ניתן להגיב.