כותרות TheMarker >
    cafe is going down
    ';

פרטי קהילה

זוגיות

המקום לספר, להתייעץ, לשתף בעניינים שבלב.                                             הקהילה מיועדת לאלו שמחפשים אהבה וגם לכאלה שכבר מצאו.

יחסים

חברים בקהילה (9387)

קלרה הקדושה*
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוסי בר-אל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה///
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    רינת אגרנט
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    michela29
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ford-forcus
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    מיכל רון
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    friend :)
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אשת לפידות
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    איציק אביב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    hal767
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

פורום

הכל על אהבה

כל מה שרציתם לדעת על אהבה ולא העזתם לשאול.

לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2

11/1/09 21:31
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-11 21:31:58
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    למה אתם ואתן שולחים/ות לפרטי ולא מעיזים/ות לכתוב כאן?
    למה אתם/ן מניחים/ות לי לשאת את הדגל לבדי בעוד שגם אתם/ן מסכימים עם דבריי ואפילו הוספתם/ן משלכם/ן?
    למה אתם/ן לא מככבים/ות את הדיון לאות הסכמה עם דבריי? למה לא להעלות תגובה עניינית?

אין לכם ממה לחשוש אני מבטיח לכם!!!!

חבר/ה בקהילת זוגיות שיתנכלו להם כתוצאה מביטוי הסכמה עם דבריי, יזכו להגנתי ואני  אצור תקדים חוקי ולגיטמי שלא נראה כדוגמתו בקפה (כולל המאבקים הבולטים ביותר)!!!
    (לא איום, הבטחה בלבד)

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
    11/1/09 23:20
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-11 23:20:32
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-11 21:31:58

למה אתם/ן מניחים/ות לי לשאת את הדגל לבדי בעוד שגם אתם/ן מסכימים עם דבריי ואפילו הוספתם/ן משלכם/ן?
    למה אתם/ן לא מככבים/ות את הדיון לאות הסכמה עם דבריי? למה לא להעלות תגובה עניינית?

חבר/ה בקהילת זוגיות שיתנכלו להם כתוצאה מביטוי הסכמה עם דבריי, יזכו להגנתי ואני  אצור תקדים חוקי ולגיטמי שלא נראה כדוגמתו בקפה (כולל המאבקים הבולטים ביותר)!!!
    (לא איום, הבטחה בלבד)

למה בפרטי נשמה?

הנה אני עונה לך....

יישר כוח, כל הכבוד על הדבקות, תמשיך עם המגילות.

ובסוף? בסוף תתגשם שאיפתך הכמוסה, הקמאית, ערגתך, כיסופך, מאוויך, הגשמת האתוס, החזון ושאהבה נפשך....

בסוף תהיה מנהל הקהילה לצד קרין.

כיפאק?

היי...

11/1/09 23:47
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-11 23:47:34
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: hanging_over 2009-01-11 23:20:32

צטט: גלוי 2009-01-11 21:31:58

(לא איום, הבטחה בלבד)

למה בפרטי נשמה?

הנה אני עונה לך....

יישר כוח, כל הכבוד על הדבקות, תמשיך עם המגילות.

ובסוף? בסוף תתגשם שאיפתך הכמוסה, הקמאית, ערגתך, כיסופך, מאוויך, הגשמת האתוס, החזון ושאהבה נפשך....

בסוף תהיה מנהל הקהילה לצד קרין.

כיפאק?

היי...

האנגינג, זה נכון שלא אחת אני צוחק מתגובות שלך ו/או דיונים קלילים, כאן בדיון הזה אני לא צוחק בכלל.
    תודה נשמה על התמיכה הגלויה אבל את ה"אלמנט" הצלחת לדחוף
    קריצה... אף-פעם לא ביקשתי/רמזתי/אחר לנהל את קהילת זוגיות...גם לא ביקשתי להחליף סוסים. כן הצעתי (וביססתי מדוע) שימצאו מנהל חדש ואפילו המלצתי בעבר על כמה...

היי היי היי....
    רגוע

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    12/1/09 19:24
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-12 19:24:25
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עדכון:
    ממתין לתגובה של העורך הראשי ליאור קודנר...
    ההמתנה לא תהיה לנצח ובתום פרק זמן סביר ביחס לעיסוקיו של עורך ראשי ברשת חברתית, בהיעדר התייחסות אפנה לשלב הבא (שיהיה מרתק לשעצמו ועדיין לא הזכרתי את שלב 3 ו4  והכל במסגרת החוק של מדינת ישראל ותקנון הקפה)...

--
    13/1/09 01:22
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 01:22:59
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

רות_פלמון , אני מקבל ממך כוכב אדום באהבה. אני מניח שאפשר לקזז אותו עם הירוק שנתת אתמול-שלשום בדיון אחר. הייתי שמח לו העלית תגובה כפי שמתבקש בהתאם לקוד האתי שחיברתי ורציתי להציע לקהילה.

את מבינה? זה קשור בהתנהלות פשוטה של אדם בקהילה וירטואלית. את מבינה? זו התקשורת הבינאישית שעושה (או לא) את ההבדל הקטן...את מבינה?קריצה
    בואי לכאן עם תגובה עניינית. כזאת עם טיעונים סותרים את שלי. בואי תכתבי תגובה שמבוססת על מציאות אובייקטיבית (כן, אובייקטיבית)...

התנהלות כזאת של מתן אדום ללא תגובה כמוה תקיפה בסכין/מקל/מה שתרצי מהגב...ככה לא עושים ובטח לא עם מישהוא שאת עשויה"לפגוש" ב"מסדרונות הדיונים" וזה לא משנה אם את מתה על קרין או חיה עלי או בעצם חיה על קרין ומתה עלי?בלתי החלטיצוחק

בואי, בואי תעלי תגובה עניינית נראה אותך...בואי

(במקרה יצא כמו איזה חיבור רומנטי משהולשון בחוץ)

--
    13/1/09 07:05
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 07:05:03
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-12 19:24:25

עדכון:
    ההמתנה לא תהיה לנצח ובתום פרק זמן סביר ביחס לעיסוקיו של עורך ראשי ברשת חברתית, בהיעדר התייחסות אפנה לשלב הבא (שיהיה מרתק לשעצמו ועדיין לא הזכרתי את שלב 3 ו4  והכל במסגרת החוק של מדינת ישראל ותקנון הקפה)...

ליאור מטפל בהמון דברים במקביל. אני בטוחה שהוא יגיב לך בהקדם. סבלנות היא דבר חשוב בימינו.

13/1/09 13:35
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 13:35:22
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: קרין אלדאה 2009-01-13 07:05:03

צטט: גלוי 2009-01-12 19:24:25

עדכון:

ליאור מטפל בהמון דברים במקביל. אני בטוחה שהוא יגיב לך בהקדם. סבלנות היא דבר חשוב בימינו.

אני יודע שהוא עסוק ואני גם יודע מהו "פרק זמן סביר". למרות ההערכה המסויימת שיש לי לעשייה שלו בקפה ובמקומות אחרים, לא חסרה לי ביקורת לגיטימית ומוצדקת (שעדיין לא התייחסתי אליה בשלב זה), יחד עם זאת אני ידוע כאדם סבלני וסובלני וכפי שכתבתי, אני אמתין בסבלנות אך לא לנצח.

זה "עצוב" שאנו (אני) נאלצים לפתור את ה"משבר" הנוכחי בפניה לליאור בעיקר משום שהדבים ש"התלוננתי" עליהם יכולים היו להיפתר ברמה מקומית שלך כמנהלת הקהילה ושלי כחבר בקהילה.
    אני מטבעי אדם אופטימי שמאמין שיש לשינוי פוטנציאל וזו הסיבה להיותי מעורב עד מעל לראש במאבקים חברתיים משמעותיים.

התייחסותך בתגובה האחרונה היא דווקא סימן חיובי. מצד אחד למרות אדומים ולמרות הכעסים עדיין אנו יכולים לתקשר בכבוד גם אם לא מסכימים וזה כבר הישג.

אולי זאת הזדמנות נוספת לחדד (שוב) ולתמצת את מה שכבר כתבתי:
    1. למרות הביקורת הנקודתית שהייתה (יש) לי על התנהלותך, מעולם לא קראתי להחליף אותך (זאת עובדה לא דעה)
    2. לא הייתה סיבה לנעול את הדיון שעסק בבירור האם קיים הצורך במנהל (ממין זכר) בנוסף אלייך. גם אם אינך מסכימה איתי הן מבחינה אישית והן מבחינתך כמנהלת הקהילה, לא הייתה סיבה לנעול את הדיון.

יישור ההדורים ביננו יכול להתבצע מאוד מהר ובפשטות ובלבד שתרצי ותשתפי פעולה ממקום של בנייה, בסה"כ אני מאמין שבראש מעיינייך עומדת טובת הקהילה בכלל ומטרה זו גם אני חולק איתך.
    קראתי והפנמתי די מהר יחסית את התמיכה של גרעין מצומצם בך ואפילו כתבתי באותו הדיון שננעל את הדברים הבאים:

ההתנגדות למנהל חדש בקהילה אצל מי שנוגעים לעניין לא ממש מובנת ואפילו ילדותית בשל היעדר הסבר מניח את הדעת מלבד "לא מצאנו לנכון".
    קיימת אופציה נוספת והיא דורשת "התחייבות" למעין "אמנה" שהיא משלימה לתקנון הקפה. אם הקבוצה/חברי הקהילה יתנהלו לפי אותה "אמנה", הדיונים צפויים להשתבח עוד וערכים אוניברסליים כמו כבוד לזולת וסובלנות ירקיעו כאן שחקים...

חברים אשר יחרגו מנורמות ההתנהגות "יוגלו" מהקהילה ע"י חברי הקהילה עצמם.
    אולי לא שמתם לב, אבל בלי קשר לאירועים בדרום יש מספר אנשים שכתבו טוב שפשוט נעלמו מהקהילה...מדי פעם אני קורא אותם בקהילות ופוסטים אחרים...
    התחייבות ל"אמנה" הכוללת קוד אתיקה להתנהגות בוירטואל יכולה להביא לפעילות פורה הרבה יותר, זה כל הרעיון...

קרין, כתבת כמה פעמים שיש לי "משהו" נגדך. גם אם כעסתי עלייך בעבר (משום שצינזרת אותי או ערכת כותרת לדיון שעסק בהתנהלות שלך או נעלת דיון אחר של MANO שהיה שנוי במחלוקת אך לא ראוי לנעילה) מעולם לא כתבתי נגדך באופן אישי.
    לא רוצה להיגרר לקלישאות על חופש ביטוי אבל ביקורת בונה היא לגיטימית משום שהיא משרתת את טובת הציבור ובמקרה שלנו טובת הציבור היא טובת הקהילה. אי אפשר להתעלם מהעובדות שכבר ציינתי באשר להתנהלות של חלק מהגרעין הקבוע. ייתכן ולך כמנהלת חשוב מספר הכניסות לקהילה, אך לחברים חשוב יותר הרמה שבה מתנהלים הדיונים. היו כבר תכנים דביליים שפירגנתי להם משום שהדביליות שלהם נכתבה ברגישות ולא פגעה באף אחד מהחברים. דיונים כמו מודעת הכרות שמישהו כתב, כמו המלצה על פוסט, כמו למשל סתם פוסט שמישהו/הי העלו כדיון ועוד. כשבחרתי להגיב, התגובה הייתה מכובדת ובהרבה מקרים לא נהגו כך כמה וכמה מחבריי בקהילה.
    בגלל הדברים שכבר כתבתי עוד קודם, האיכות נפגעת משמעותית ואם את כמנהלת והנהלת הקפה מעוניינים ב"רייטינג" יותר מאשר איכות אז האתגר הוא גדול יותר. אם רוצים גם "רייטינג" וגם איכות, אזי יש לשקול את דבריי ברצינות עניינית. אני משוכנע שתגלו שיש יותר מממש בדבריי, לא משום שהאגו הענק שלי אומר שדבריי הם הנחשבים אלא משום שהשכל הישר של כל בר דעת ורוצה איכות בקהילה יסכים עם הדברים שנכתבו.

לסיכום, "חתימה" והצטרפות של חברי הקהילה ל"אמנה"* המשלימה לתקנון יכולה להזניק את האיכות פלאים. אני סבור שבצעדים נוספים ניתן יהיה גם להגדיל את מספר החברים בקהילה, גם להעלות את מספר הכניסות וגם לשמר איכות. אם תרצי, אשמח לתת את נסיוני הרלוונטי לקידום האיכות.

* "אמנה" זו אינה באה במקום התקנון אלא משלימה אותו. התקנון הוא מאוד כללי והאמנה "מחדדת" את מה שקשור בהתנהלות וירטואלית מכובדת ומכבדת במטרה לשמור על האיכות. לפני כשבועיים הצעתי לקהילה בדיון אחר לכתוב יחד את אותה אמנה ורק "כוכבית" הרימה את הכפפה. לצערי (ולצערה של הקהילה), כוכבית העלתה דיון ובו כתבה שהיא מנמיכה פרופיל (פעם נוספת) בשל אירועים שהיו לאחרונה (בקהילה). למען הגילוי הנאות: אין לי הכרות אישית עם כוכבית אך נוכחותה בקהילה תרמה בעקיפין לאיכות ההתנהלות בה.

--
    13/1/09 13:45
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 13:45:28
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

גלוי,

יש לך כנראה הרבה זמן פנוי בחיים.

אם תכתוב מגילות ארוכות, הסיכוי הוא שפשוט אף אחד לא יטרח לקרוא אותן במלואן.

ביקשת מנהל נוסף לפורום. כפי שאני רואה, אין תמיכה רחבה בבקשתך.

עכשיו עברת לשלב ההצקה.

תתאפס על עצמך. לא מעניין פה את האנשים מנהל נוסף, וגם

לאף אחד אין זמן לקרוא את המגילות הבומבסטיות עם התוספת

שנוספת והתאורים על כמה אתה אדם אטרקטיבי. אנחנו באים פה קצת להתפרק ולהביע דעה, סתם כי זה

כיף, לא כדי לקבל ממך שיעור בכתיבה נכונה לפורום.

כרגע, הדבר היחיד שאתה משיג זה שאתה גורם לעצמך להראות מוזר.

--
    במלחמות אגו, אתה נותן לאדם קטן להוריד אותך לרמתו. השאר לו להגיד את המילה האחרונה כדי שהוא יראה מגוחך ולא אתה.
    13/1/09 14:19
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 14:19:39
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אפשר תקציר בשלשה סעיפים שאף אחד מהם לא יעבור שתי שורות?

--
    :-)
    13/1/09 15:26
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 15:26:21
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

נועם - אני מורידה בפניך את הכובע על דבקותך במשימה, ואני רצינית.

עקשנות וסבלנות מוכיחות את עצמן לאורך זמן, הלוואי עליי ועלינו כזו התמדה במשימות שנציב לעצמנו.

--
    me
    13/1/09 15:51
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 15:51:31
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: brown-eyes 2009-01-13 13:45:28

גלוי,

יש לך כנראה הרבה זמן פנוי בחיים.

לידיעתך הכללית: גם כשניהלתי פרוייקטים שכללו עשרות רבות של עובדים, עדיין מצאתי זמן לעיסוקי הפנאי שלי, קוראים לזה "ניהול זמן".

אם תכתוב מגילות ארוכות, הסיכוי הוא שפשוט אף אחד לא יטרח לקרוא אותן במלואן.

ההבדל בין קריאת ספר וצפייה בטלוויזיה הוא העומק (מקווה שאתה מסוגל להבין למה התכוונתי)

ביקשת מנהל נוסף לפורום. כפי שאני רואה, אין תמיכה רחבה בבקשתך.

עכשיו עברת לשלב ההצקה.

א'. יש תמיכה בהצעתי, גם בדיון שננעל וגם בדיון הזה
    ב' מה שאתה מכנה "הצקה" הוא דמגוגיה בנסיון לעשות לי דה-לגיטימציה

תתאפס על עצמך. לא מעניין פה את האנשים מנהל נוסף, וגם

לאף אחד אין זמן לקרוא את המגילות הבומבסטיות עם התוספת

שנוספת והתאורים על כמה אתה אדם אטרקטיבי. אנחנו באים פה קצת להתפרק ולהביע דעה, סתם כי זה

כיף, לא כדי לקבל ממך שיעור בכתיבה נכונה לפורום.

אתה ספציפית יכול לקבל ממני כמה וכמה שיעורים, בעיקר בתחום התקשורת הבינאישית...

כרגע, הדבר היחיד שאתה משיג זה שאתה גורם לעצמך להראות מוזר.

brown-eyes,
    לאחרונה תגובותייך אלי נושאות גוון אישי במיוחד וכל דברייך מסתכמים בהשתלחות אישית בי ונסיון לעשות דה-לגיטימציה לטענותיי מבלי שאתה משתמש בטיעונים ריאליים וענייניים.
    את ההסבר שלך למדוע לא להוסיף מנהל לקהילה טרחת לשלוח לי לפרטי ומסיבות של האתיקה שאני מנסה לקדם, אני מנוע מלהביא לפה ציטוטים של אמירות אומללות שלך, הן בעניין זה והן בעניינים אחרים. די לנו לראות כיצד אתה מתבזה לעיניי כל ודי לנו לראות כיצד מזה מספר שבועות אט אט החלו מתרחקים ממך אנשים ויש יותר מכמה שאף הגדילו לעשות ממני וכתבו לך בדיונים השונים לעזוב ולהפסיק להציק לאותה חבורה וכעת אתה יכול לכלול גם אותי ברשימה שהצלחת ליצור במו מקלדתך.
    לעומתך, אני אמשיך לקיים התנהגות ראויה וניאותה ולא אשפיל כותבים חדשים כפי שעשית אתה ולא אתקוף אישית מי שאני לא מסכים איתו כפי שאתה עשית ועושה ועוד ועוד...(הכל מופיע בשרת הקפה ובהיסטוריית הדיונים של הקהילה).

כבר כתבתי לך כמה וכמה פעמים: "אתה לא חייב לקרוא וגם לא להגיב, פשוט תעבור הלאה, פשוט לא?"
    יש כ4000 חברים בקהילה, לך חפש ת'חברים שלך ותתעלם מהדיונים והתגובות שלי.

החל מסוף תגובה זאת לא אתייחס יותר לתגובות שלך בשום דיון לרבות אלו שלי
    אלא אם כן תהיה תגובתך עניינית לגוף הדיון ולא לגופי שלי.

התוספת שתופסת:
    התוספת היא תופסת ולא "נוספת" כפי שכתבת
    לשון בחוץ

--
    13/1/09 15:56
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 15:56:21
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: שמוליקיפiד 2009-01-13 14:19:39

אפשר תקציר בשלשה סעיפים שאף אחד מהם לא יעבור שתי שורות?

אנסה:
    1. הבעתי בעבר ביקורת גלויה על נעילת דיונים וצינזור הודעות (לא מדבר על דיוני סרק ושפה בוטה אלא על נושאים "רגישים")
    2. הצעתי להוסיף מנהל ממין זכר בעקבות התנהלות ושיקול דעת לא נכונים של מנהלת הקהילה
    3. בתגובה לדיון שעסק בשאלה האם קיים הצורך במנהל נוסף הדיון ננעל באופן תמוה משום שלא הייתה שום הפרה של תקנון הקפה מלבד פגיעה אפשרית ולא מכוונת באגו של מי בעלי העניין לרבות מנהלת הקהילה שיזמה וביצעה את נעילת הדיון.

הנה הדיון שננעל, מה בו לא תקין???

--

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2"

התוכן ננעל על-ידי מנהלי הקהילה ולכן לא ניתן להגיב.