כותרות TheMarker >
    cafe is going down
    ';

פרטי קהילה

זוגיות

המקום לספר, להתייעץ, לשתף בעניינים שבלב.                                             הקהילה מיועדת לאלו שמחפשים אהבה וגם לכאלה שכבר מצאו.

יחסים

חברים בקהילה (9387)

קלרה הקדושה*
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוסי בר-אל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה///
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    רינת אגרנט
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    michela29
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ford-forcus
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    מיכל רון
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    friend :)
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אשת לפידות
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    איציק אביב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    hal767
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

פורום

הכל על אהבה

כל מה שרציתם לדעת על אהבה ולא העזתם לשאול.

לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2

13/1/09 15:59
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 15:59:45
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: מרב1970 2009-01-13 15:26:21

נועם - אני מורידה בפניך את הכובע על דבקותך במשימה, ואני רצינית.

עקשנות וסבלנות מוכיחות את עצמן לאורך זמן, הלוואי עליי ועלינו כזו התמדה במשימות שנציב לעצמנו.

נשמה, במקום "עקשנות" המילה "נחישות" ראויה יותר...קריצה

תודה בכל מקרה

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
    13/1/09 16:19
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 16:19:53
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

נועם נשמה

רק עכשיו ראיתי את הדיון הזה שלך.

אני מאד מאד אוהבת ומעריכה אותך!

מעריכה ומוקירה את:

כבודך לאדם

החשיבה הטובה והמקורית שלך

על הרצינות שבה אתה מגיב

על ההומור

על היכולת להתנצל כשצריך

על הנחישות והאמונה

על הויתור להיות פופולרי

על רצונך בשינוי שאתה מאמין בו

אני יודעת שאתה לא מבקש להיות מנהל הפורום הזה

וזה עניין עקרוני לגביך שיש חשיבה מאחוריו

אני בדעתך שצריך גם מנהל גבר לפורום הזה!

חזק ואמץ, חיבוק גדול.....

--
    איפה שיש פחד - אין אהבה
    13/1/09 16:28
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 16:28:37
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-13 15:56:21

צטט: שמוליקיפiד 2009-01-13 14:19:39

אפשר תקציר בשלשה סעיפים שאף אחד מהם לא יעבור שתי שורות?

אנסה:
    1. הבעתי בעבר ביקורת גלויה על נעילת דיונים וצינזור הודעות (לא מדבר על דיוני סרק ושפה בוטה אלא על נושאים "רגישים")

מה לימחוק ו/או לינעול זה עניין של טעם. לטעמי 30% מהנכתב ראוי למחיקה בשל שפה בוטה. יש מנהל והוא הקובע מה ימחק ומה ישאר.
    2. הצעתי להוסיף מנהל ממין זכר בעקבות התנהלות ושיקול דעת לא נכונים של מנהלת הקהילה

מינו של המנהל הנוסף לא רלוונטי. אם המנהל הנוכחי לא טוב יש מקום להחליפו. אם המנהל לא מצליח להתגבר על החומר יש מקום להוסיף מנהל נוסף. אם המנהל הנוסף מבחינתך צריך לנטרל את המנהל הקיים אזי אתה טועה לחלוטין לדעתי בהבנה כיצד אמורים לנהל קהילה.
    3. בתגובה לדיון שעסק בשאלה האם קיים הצורך במנהל נוסף הדיון ננעל באופן תמוה משום שלא הייתה שום הפרה של תקנון הקפה מלבד פגיעה אפשרית ולא מכוונת באגו של מי בעלי העניין לרבות מנהלת הקהילה שיזמה וביצעה את נעילת הדיון.

לא הבנתי מדוע הדיון נסגר. מצד שני יש הרבה דברים נוספים שאני לא מבין ובכל זאת נשארתי בחיים. זכותה של המנהלת להחליט כיצד לנהל את הקהילה ואם יש לך טענות ספציפיות כגון סגירת דיון זה תמיד אפשר לפנות לבעלי הבית.

הנה הדיון שננעל, מה בו לא תקין???

תודה על התקציר וסליחה על אריכות התגובה.

--
    :-)
    13/1/09 16:54
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 16:54:54
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: עדנושה 2009-01-13 16:19:53

נועם נשמה

רק עכשיו ראיתי את הדיון הזה שלך.

אני מאד מאד אוהבת ומעריכה אותך!

מעריכה ומוקירה את:

כבודך לאדם

החשיבה הטובה והמקורית שלך

על הרצינות שבה אתה מגיב

על ההומור

על היכולת להתנצל כשצריך

על הנחישות והאמונה

על הויתור להיות פופולרי

על רצונך בשינוי שאתה מאמין בו

אני יודעת שאתה לא מבקש להיות מנהל הפורום הזה

וזה עניין עקרוני לגביך שיש חשיבה מאחוריו

אני בדעתך שצריך גם מנהל גבר לפורום הזה!

חזק ואמץ, חיבוק גדול.....

עדנושה נשמה יקרה, איזה מזל שיש חברה כמוך: אמיתית, דעתנית ויודעת לכבד את הזולת ולזהות איכות ממרחקים...
    תודה נשמה, אנו אולי מיעוט אך בהחלט מיעוט איכותי (מבלי לגרוע מאיכויותיהם של אחרים)

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    13/1/09 17:00
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 17:00:24
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: שמוליקיפiד 2009-01-13 16:28:37

צטט: גלוי 2009-01-13 15:56:21

צטט: שמוליקיפiד 2009-01-13 14:19:39

אפשר תקציר בשלשה סעיפים שאף אחד מהם לא יעבור שתי שורות?

אנסה:
    1. הבעתי בעבר ביקורת גלויה על נעילת דיונים וצינזור הודעות (לא מדבר על דיוני סרק ושפה בוטה אלא על נושאים "רגישים")

מה לימחוק ו/או לינעול זה עניין של טעם. לטעמי 30% מהנכתב ראוי למחיקה בשל שפה בוטה. יש מנהל והוא הקובע מה ימחק ומה ישאר.
    2. הצעתי להוסיף מנהל ממין זכר בעקבות התנהלות ושיקול דעת לא נכונים של מנהלת הקהילה

מינו של המנהל הנוסף לא רלוונטי. אם המנהל הנוכחי לא טוב יש מקום להחליפו. אם המנהל לא מצליח להתגבר על החומר יש מקום להוסיף מנהל נוסף. אם המנהל הנוסף מבחינתך צריך לנטרל את המנהל הקיים אזי אתה טועה לחלוטין לדעתי בהבנה כיצד אמורים לנהל קהילה.
    3. בתגובה לדיון שעסק בשאלה האם קיים הצורך במנהל נוסף הדיון ננעל באופן תמוה משום שלא הייתה שום הפרה של תקנון הקפה מלבד פגיעה אפשרית ולא מכוונת באגו של מי בעלי העניין לרבות מנהלת הקהילה שיזמה וביצעה את נעילת הדיון.

לא הבנתי מדוע הדיון נסגר. מצד שני יש הרבה דברים נוספים שאני לא מבין ובכל זאת נשארתי בחיים. זכותה של המנהלת להחליט כיצד לנהל את הקהילה ואם יש לך טענות ספציפיות כגון סגירת דיון זה תמיד אפשר לפנות לבעלי הבית.

הנה הדיון שננעל, מה בו לא תקין???

תודה על התקציר וסליחה על אריכות התגובה.

תודה על התגובה ואין לי שום בעיה עם אריכות (שמתפרשת אצלי כרצינות ועומק)

המנהל הנוסף לא צריך ואסור שינטרל את המנהל/ת השני/ה.
    זכותי כחבר בקהילה לבקר ובהתאם לנסיבות "להתלונן".

אני מבין שאתה מבין ...אגב, אתה בוודאי זוכר שאתה היית אחד מתוך השלושה שהמלצתי עליהם (ודחית בנימוס)...

--
    13/1/09 17:33
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 17:33:13
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-13 17:00:24

אני מבין שאתה מבין ...אגב, אתה בוודאי זוכר שאתה היית אחד מתוך השלושה שהמלצתי עליהם (ודחית בנימוס)...

לדעת המערכת והמנהלת הנוכחית אין צורך אם כך לחיזוק לניהול.

זכותך להתלונן על מה שאתה רוצה וכמה שאתה רוצה. ברגע שתיתפס כמתלונן סדרתי יקרה לך כמו בסיפור הידוע של הזאב.

בודאי שאני זוכר ואפילו הוחמאתי.

לדעתי הצנועה אין בשלב זה כל צורך בחיזוק הניהול בקהילה. גם אם אני לא מסכים עם כל המתרחש בה אני חושב שהיא מתנהלת באופן טוב ואני בשרשור הפירגון הבעתי את דעתי על כך.

--
    :-)
    13/1/09 18:12
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 18:12:10
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: שמוליקיפiד 2009-01-13 17:33:13

זכותך להתלונן על מה שאתה רוצה וכמה שאתה רוצה. ברגע שתיתפס כמתלונן סדרתי יקרה לך כמו בסיפור הידוע של הזאב.

לדעתי הצנועה אין בשלב זה כל צורך בחיזוק הניהול בקהילה. גם אם אני לא מסכים עם כל המתרחש בה אני חושב שהיא מתנהלת באופן טוב ואני בשרשור הפירגון הבעתי את דעתי על כך.

שמוליק - אני מצטרפת לדבריך.

--
    \"משול האושר לפרפר, אשר ברודפך אחריו הוא תמיד מעבר ליכולת השגתך, ואילו ביושבך שלו, יש והוא חג ויורד עליך \". (נתנאל הותהורן)
    13/1/09 19:01
    2
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 19:01:34
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

נועם ידידי

אני מאוד מעריך את דרך ההתבטאות שלך , דרך חשיבתך ומלחמתך בדיונים המתנהלים בצורה קלוקלת ובדיוק כמוך מאוד מתעצבן כשניתן למישהו אדום גם אם דעתו נוגדת לחלוטין את דעתי , יחד עם זאת חשוב לזכור שהאתר עצמו נועד למטרות של החלפת דעות , כייף ואולי גם יצירת שת"פים ולכל אחד יש את הזכות ואת צורת דעתו והתבטאותו

אני גם ראיתי מס' דיונים שננעלו חד צדדית ובחלקם לא ממש הבנתי למה ואם לומר את האמת גם לא ממש ענין אותי כי ברגע שננעל מבחינתי מת עוברים הלאה

עד לרגע זה גם לא ממש ראיתי איזשהו קשר בין נעילת דיון מסויים לכללי הקפה כפי שאני מכיר אותם אבל בכל מקרה לדעתי מלחמתך בקרין /הנהלת הקפה הינה סוג של מלחמה בטחנות רוח , אחרי הכל האתר הינו שלהם והכללים שלהם ואנחנו משחקים במגרש שלהם

איני מכיר את קרין אישית ואני לא ממש יודע מה תפקידה ומה היא עושה כמנהלת קהילת זוגיות מלבד העובדה שזו עבודה וולנטרית שחלק מהאנשים כאן טוענים כי שכרה בצידה

אני אישית מתרחק בד"כ ממלחמות אלא אם זה משהו מאוד עקרוני לי ולכן אם זה עד כדי כך חשוב לך כל מה שאני יכול לאחל לך ידידי זה שתגיע בהצלחה לסוף הדרך ובאמת כל הכבוד על הנחישות שלך בדבר שאתה מאמין בו    

--
    גם מסע של 1000 ק"מ מתחיל ב- "כוסאמו אין לי כח היום , אני אתחיל מחר "
    13/1/09 21:37
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 21:37:35
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: שמוליקיפiד 2009-01-13 17:33:13

זה בדיוק העניין, אני לא חושב שמנהלת הקהילה מפעילה שיקול דעת. היא מקבלת "הלשנות" על דיונים שכבר מזמן טבעו בג'ורה ורק אז היא מתערבת בהתאם לחומרת הדברים. במקרים קשים התגובות מצונזרות והדיון ננעל. עד כאן הכל טוב. הבעיה מתחילה עוד הרבה לפני שלב הג'ורה.
    אני לא חושב שכמתנדבת (למרות ההטבות הנילוות כפי שכתבה דיידו שנחסמה) מנהלת הקהילה צריכה לגור בקהילה, גם לא קרוב לזה. הבעיה לא הנוכחות שלה, הבעיה הייתה ונותרה שיקול דעת מוטעה כבר יותר מכמה פעמים במהלך החודשים האחרונים. אני אישית (לא אני, "גלוי") זכיתי לנעילת דיון שלא כדין וללא סיבה כפי שכבר ראית.

אני מכבד את דעתך, לא מקבל אותה, אבל מכבד...
    חבל שלא הצלחתי לקרוא תגובות שלך בדיוק באותם דיונים מכוערים שהזכרתי או בדיונים חדשים מהימים האחרונים...
    עוד לא נתקלתי בקבוצה שבה זילות כבוד האדם היא עניין של לחיצת מקש במקלדת...

תודה שטרחת להגיב, להתראות בדיונים מעניינים יותר...

--
    13/1/09 21:40
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 21:40:35
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: ים-כחול 2009-01-13 18:12:10

שמוליק - אני מצטרפת לדבריך.

ימצ'וק, טוב "לראות" אותך כאן. גם אם דעתך אחרת משלי, את תמיד תשארי חברה וירטואלית שלי (כל עוד תרצי בחברותי) בקהילתנו היקרה...קריצה

(לוחש: תגידי, תותית עדיין כועסת עלי או שהבינה....?נבוך)

--
    13/1/09 22:02
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-13 22:03:59
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: ayal adiri 2009-01-13 19:01:34

נועם ידידי

אני מאוד מעריך את דרך ההתבטאות שלך , דרך חשיבתך ומלחמתך בדיונים המתנהלים בצורה קלוקלת ובדיוק כמוך מאוד מתעצבן כשניתן למישהו אדום גם אם דעתו נוגדת לחלוטין את דעתי , יחד עם זאת חשוב לזכור שהאתר עצמו נועד למטרות של החלפת דעות , כייף ואולי גם יצירת שת"פים ולכל אחד יש את הזכות ואת צורת דעתו והתבטאותו

אני גם ראיתי מס' דיונים שננעלו חד צדדית ובחלקם לא ממש הבנתי למה ואם לומר את האמת גם לא ממש ענין אותי כי ברגע שננעל מבחינתי מת עוברים הלאה

עד לרגע זה גם לא ממש ראיתי איזשהו קשר בין נעילת דיון מסויים לכללי הקפה כפי שאני מכיר אותם אבל בכל מקרה לדעתי מלחמתך בקרין /הנהלת הקפה הינה סוג של מלחמה בטחנות רוח , אחרי הכל האתר הינו שלהם והכללים שלהם ואנחנו משחקים במגרש שלהם

איני מכיר את קרין אישית ואני לא ממש יודע מה תפקידה ומה היא עושה כמנהלת קהילת זוגיות מלבד העובדה שזו עבודה וולנטרית שחלק מהאנשים כאן טוענים כי שכרה בצידה

אני אישית מתרחק בד"כ ממלחמות אלא אם זה משהו מאוד עקרוני לי ולכן אם זה עד כדי כך חשוב לך כל מה שאני יכול לאחל לך ידידי זה שתגיע בהצלחה לסוף הדרך ובאמת כל הכבוד על הנחישות שלך בדבר שאתה מאמין בו    

איל, קראתי בעיון יותר מפעם אחת, הנה תגובתי:

אני עדיין לא נלחם באף אחד גם לא במערכת הקפה, ייתכן ואשקול פעולות שלא נעשו כמותן בקפה והכל במסגרת החוק (למעשה, ה"נשק" שלי בין עוד כמה הוא החוק...).
    בשלב זה אני קורא לפתוח את הדיון שננעל וריענון הנהלים לנעילת דיון ע"י מנהלת הקהילה.

מי שהזכירה את ההטבות הייתה דיידו שנחסמה בהמלצתה החמה של מנהלת הקהילה. המלצתה באה מתוקף תלונות של חברות/ים בקהילה (אני מניח שלא ממש קשה לשער מי היו המתלוננים/ות). דרך אגב, אם כבר בעניין זה, יש מקום "לקצוב" את השעייתה של דיידו לפרק זמן קצר ולפתוח את כרטיסה שוב להשתתפות בקהילה. אין לי ספק שה"זעזוע" שאנו עוברים בימים אלו יהיה בבחינת "פרוז'קטור אדום" לכולנו.

אם הקריאות שלי, תגובות האנשים, הכוכבים האדומים וכל השאר יביאו לכך שאנשים ינצרו מקלדת בעת זעם ויתנהלו בכבוד, הרי שיצא הפסדנו בשכרנו.

קרין, תשקלי השעייה זמנית של דיידו, זה יהיה יותר אפקטיבי, יותר סובלני והכי חשוב: ציון דרך משמעותי לקהילה.

--
    13/1/09 22:04
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 22:04:13
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: ayal adiri 2009-01-13 19:01:34

נועם ידידי

ערב טוב איל.

הרעה החולה שלנו היא "לעבור הלאה". למה לא להתעקש על הדברים שחשובים לנו? למה להסתפק בתשובות לא תשובות?

היום זה דיון כזה שננעל, מחר זה ייגע למישהו אחר, ואנחנו עוברים הלאה.

אז אולי צריך מידי פעם להפעיל שיקול דעת ולא לעבור הלאה? אלא להתעקש מספיק חזק, ולהרים קצת את הקול לפעמים, כדי שמישהו ישים לב לדברינו?

אז נכון, שגם התעקשות תמידית לא טובה, כי זה כמו לצעוק "זאב זאב", בהמשך לדבריו של שמוליק ידידי.

אבל אם כל פעם ננסה קצת ונרים מיד ידיים, אז בסוף נפסיק לנסות ולשנות, אז מה הטעם?

אני דווקא חושבת שזה טוב שיש אנשים שלא מוותרים כל כך בקלות, אני כזו, לטוב ולרע...

נועם - אל תרפה ממאבקך, ברגישות ובנחישות אמרנו?

--
    me

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2"

התוכן ננעל על-ידי מנהלי הקהילה ולכן לא ניתן להגיב.