כותרות TheMarker >
    cafe is going down
    ';

פרטי קהילה

זוגיות

המקום לספר, להתייעץ, לשתף בעניינים שבלב.                                             הקהילה מיועדת לאלו שמחפשים אהבה וגם לכאלה שכבר מצאו.

יחסים

חברים בקהילה (9387)

לולה///
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אשת לפידות
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    dmeir
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    קלרה הקדושה*
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוסי בר-אל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ford-forcus
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    איציק אביב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ofer ben z
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    forte nina
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עמי100
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    friend :)
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

פורום

הכל על אהבה

כל מה שרציתם לדעת על אהבה ולא העזתם לשאול.

לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2

13/1/09 22:57
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-13 22:57:10
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: מרב1970 2009-01-13 22:04:13

צטט: ayal adiri 2009-01-13 19:01:34

נועם ידידי

אני מאוד מעריך את דרך ההתבטאות שלך , דרך חשיבתך ומלחמתך בדיונים המתנהלים בצורה קלוקלת ובדיוק כמוך מאוד מתעצבן כשניתן למישהו אדום גם אם דעתו נוגדת לחלוטין את דעתי , יחד עם זאת חשוב לזכור שהאתר עצמו נועד למטרות של החלפת דעות , כייף ואולי גם יצירת שת"פים ולכל אחד יש את הזכות ואת צורת דעתו והתבטאותו

אני גם ראיתי מס' דיונים שננעלו חד צדדית ובחלקם לא ממש הבנתי למה ואם לומר את האמת גם לא ממש ענין אותי כי ברגע שננעל מבחינתי מת עוברים הלאה

עד לרגע זה גם לא ממש ראיתי איזשהו קשר בין נעילת דיון מסויים לכללי הקפה כפי שאני מכיר אותם אבל בכל מקרה לדעתי מלחמתך בקרין /הנהלת הקפה הינה סוג של מלחמה בטחנות רוח , אחרי הכל האתר הינו שלהם והכללים שלהם ואנחנו משחקים במגרש שלהם

איני מכיר את קרין אישית ואני לא ממש יודע מה תפקידה ומה היא עושה כמנהלת קהילת זוגיות מלבד העובדה שזו עבודה וולנטרית שחלק מהאנשים כאן טוענים כי שכרה בצידה

אני אישית מתרחק בד"כ ממלחמות אלא אם זה משהו מאוד עקרוני לי ולכן אם זה עד כדי כך חשוב לך כל מה שאני יכול לאחל לך ידידי זה שתגיע בהצלחה לסוף הדרך ובאמת כל הכבוד על הנחישות שלך בדבר שאתה מאמין בו    

ערב טוב איל.

הרעה החולה שלנו היא "לעבור הלאה". למה לא להתעקש על הדברים שחשובים לנו? למה להסתפק בתשובות לא תשובות?

היום זה דיון כזה שננעל, מחר זה ייגע למישהו אחר, ואנחנו עוברים הלאה.

אז אולי צריך מידי פעם להפעיל שיקול דעת ולא לעבור הלאה? אלא להתעקש מספיק חזק, ולהרים קצת את הקול לפעמים, כדי שמישהו ישים לב לדברינו?

אז נכון, שגם התעקשות תמידית לא טובה, כי זה כמו לצעוק "זאב זאב", בהמשך לדבריו של שמוליק ידידי.

אבל אם כל פעם ננסה קצת ונרים מיד ידיים, אז בסוף נפסיק לנסות ולשנות, אז מה הטעם?

אני דווקא חושבת שזה טוב שיש אנשים שלא מוותרים כל כך בקלות, אני כזו, לטוב ולרע...

נועם - אל תרפה ממאבקך, ברגישות ובנחישות אמרנו?

תודה מרב, ברגישות ובנחישות...עם הרבה בסיס ולא מעט שותפים...

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
    13/1/09 23:21
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-14 00:12:38
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-13 15:51:31

צטט: brown-eyes 2009-01-13 13:45:28

גלוי,

יש לך כנראה הרבה זמן פנוי בחיים.

לידיעתך הכללית: גם כשניהלתי פרוייקטים שכללו עשרות רבות של עובדים, עדיין מצאתי זמן לעיסוקי הפנאי שלי, קוראים לזה "ניהול זמן".

אם תכתוב מגילות ארוכות, הסיכוי הוא שפשוט אף אחד לא יטרח לקרוא אותן במלואן.

ההבדל בין קריאת ספר וצפייה בטלוויזיה הוא העומק (מקווה שאתה מסוגל להבין למה התכוונתי)

ביקשת מנהל נוסף לפורום. כפי שאני רואה, אין תמיכה רחבה בבקשתך.

עכשיו עברת לשלב ההצקה.

א'. יש תמיכה בהצעתי, גם בדיון שננעל וגם בדיון הזה
    ב' מה שאתה מכנה "הצקה" הוא דמגוגיה בנסיון לעשות לי דה-לגיטימציה

תתאפס על עצמך. לא מעניין פה את האנשים מנהל נוסף, וגם

לאף אחד אין זמן לקרוא את המגילות הבומבסטיות עם התוספת

שנוספת והתאורים על כמה אתה אדם אטרקטיבי. אנחנו באים פה קצת להתפרק ולהביע דעה, סתם כי זה

כיף, לא כדי לקבל ממך שיעור בכתיבה נכונה לפורום.

אתה ספציפית יכול לקבל ממני כמה וכמה שיעורים, בעיקר בתחום התקשורת הבינאישית...

כרגע, הדבר היחיד שאתה משיג זה שאתה גורם לעצמך להראות מוזר.

brown-eyes,
    לאחרונה תגובותייך אלי נושאות גוון אישי במיוחד וכל דברייך מסתכמים בהשתלחות אישית בי ונסיון לעשות דה-לגיטימציה לטענותיי מבלי שאתה משתמש בטיעונים ריאליים וענייניים.
    את ההסבר שלך למדוע לא להוסיף מנהל לקהילה טרחת לשלוח לי לפרטי ומסיבות של האתיקה שאני מנסה לקדם, אני מנוע מלהביא לפה ציטוטים של אמירות אומללות שלך, הן בעניין זה והן בעניינים אחרים. די לנו לראות כיצד אתה מתבזה לעיניי כל ודי לנו לראות כיצד מזה מספר שבועות אט אט החלו מתרחקים ממך אנשים ויש יותר מכמה שאף הגדילו לעשות ממני וכתבו לך בדיונים השונים לעזוב ולהפסיק להציק לאותה חבורה וכעת אתה יכול לכלול גם אותי ברשימה שהצלחת ליצור במו מקלדתך.
    לעומתך, אני אמשיך לקיים התנהגות ראויה וניאותה ולא אשפיל כותבים חדשים כפי שעשית אתה ולא אתקוף אישית מי שאני לא מסכים איתו כפי שאתה עשית ועושה ועוד ועוד...(הכל מופיע בשרת הקפה ובהיסטוריית הדיונים של הקהילה).

כבר כתבתי לך כמה וכמה פעמים: "אתה לא חייב לקרוא וגם לא להגיב, פשוט תעבור הלאה, פשוט לא?"
    יש כ4000 חברים בקהילה, לך חפש ת'חברים שלך ותתעלם מהדיונים והתגובות שלי.

החל מסוף תגובה זאת לא אתייחס יותר לתגובות שלך בשום דיון לרבות אלו שלי
    אלא אם כן תהיה תגובתך עניינית לגוף הדיון ולא לגופי שלי.

התוספת שתופסת:
    התוספת היא תופסת ולא "נוספת" כפי שכתבת
    לשון בחוץ

נועם, אתה מגזים קשות.  אחרי המגילה הארוכה, בסופו של

דבר ההערות האישיות הן שלך.

--
    במלחמות אגו, אתה נותן לאדם קטן להוריד אותך לרמתו. השאר לו להגיד את המילה האחרונה כדי שהוא יראה מגוחך ולא אתה.
    14/1/09 00:22
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 00:22:20
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: brown-eyes 2009-01-14 00:12:38

אתה יודע למה אני נראה לך מגזים, דורון?
    משום שמעולם לא הגבתי בעוצמות שאני יודע להגיב ובאמת שהייתי מאוד מאופק למרות שגם אני נפלתי או הפלתי את עצמי בפח של התקוטטות וירטואלית. אבל יצא מזה טוב, למדנו לחיות זה לצד זה לעיתים גם תוך התעלמות. מזה תקופה ארוכה ששמרתי על איפוק רק כדי לא "לפוצץ" דיונים. הרבה פעמים בלעתי צפרדעים שלך אולי נראים זבובים...

עשיתי כמה וכמה דברים חיוביים גם אם לא ראית אותם ועדיין לא רואה.
    והנה, כשאני מרגיש שהגיעו מים עד נפש ומגיב כמו סכר שנפרץ אתה בא ואומר שאני מגזים...
    אתה יודע מה? גם אז אני לא יורד לפסים אישיים. מה שכתבתי לך הוא שיקוף מדוייק של ה"צל" של מילותייך...כמו מראה: נתת קיבלת אותו הדבר. לא נתת לעיתים כן קיבלת ויותר ממה שנתת (לא התחשבנות, התנהלות דורון, התנהלות)

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    14/1/09 00:34
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 00:34:40
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-14 00:22:20

צטט: brown-eyes 2009-01-14 00:12:38

אתה יודע למה אני נראה לך מגזים, דורון?
    משום שמעולם לא הגבתי בעוצמות שאני יודע להגיב ובאמת שהייתי מאוד מאופק למרות שגם אני נפלתי או הפלתי את עצמי בפח של התקוטטות וירטואלית. אבל יצא מזה טוב, למדנו לחיות זה לצד זה לעיתים גם תוך התעלמות. מזה תקופה ארוכה ששמרתי על איפוק רק כדי לא "לפוצץ" דיונים. הרבה פעמים בלעתי צפרדעים שלך אולי נראים זבובים...

עשיתי כמה וכמה דברים חיוביים גם אם לא ראית אותם ועדיין לא רואה.
    והנה, כשאני מרגיש שהגיעו מים עד נפש ומגיב כמו סכר שנפרץ אתה בא ואומר שאני מגזים...
    אתה יודע מה? גם אז אני לא יורד לפסים אישיים. מה שכתבתי לך הוא שיקוף מדוייק של ה"צל" של מילותייך...כמו מראה: נתת קיבלת אותו הדבר. לא נתת לעיתים כן קיבלת ויותר ממה שנתת (לא התחשבנות, התנהלות דורון, התנהלות)

נועם,

אחרי מה שכתבת לי בפרטי, אתה האדם האחרון עלי אדמות שיכול

ללמד מישהו בקהילה הזאת איך לכתוב ואיך להתנהג. תרבות

הכתיבה? או בכלל תרבות? אתה מתימר ומתהדר בנוצות לא לך.

שלום לך איש יומרני ומסוכן.

--
    במלחמות אגו, אתה נותן לאדם קטן להוריד אותך לרמתו. השאר לו להגיד את המילה האחרונה כדי שהוא יראה מגוחך ולא אתה.
    14/1/09 00:39
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-14 00:41:46
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    חברות וחברים, הנה זה מתחיל:

התחילו המניפולציות המלוכלכות שנועדו לעשות לקהילה "טיהור-אתני"!!!
    את המאבק לזכויותינו לפתחון פה צריך להעביר לכאן (כולל הקריאות לביטול ההחלטה שיזמה מנהלת הקהילה להרחיק חברה וותיקה שנויה במחלוקת).
    בשקט בשקט תיקתקו המקלדות ונשלחו מיילים אחדים לכמה אנשים, המטרה: לחסום את הכרטיס שלי ואולי אף מחיקה מהקפה.
    שלשום זה MANO, היום זו דיידו, מחר אני ומחרתיים אולי אתם...

שימו-לב חברים:

יוטיוב הודיעה לא מכבר על מדיניות צנזורה חדשה!!!! בגלוי ובלי בושה!!!!! קמה תנועה שכינתה עצמה "הפדרצית מחרימי יוטיוב". ה"פדרציה" מורכבת ממאות אלפי גולשים נכון ללפני חודשיים (לא אתפלא אם יהיו מליונים כיום).
    גוגל רכשה את יוטיוב ומתחילה ליישם צנזורה גם בגוגל-וידאו!!!! לא מאמינים?? חפשו בגוגל youtube boycot !!!

הצנזורה היא חלק מאג'נדה חדשה של בעלי ההון ובעלי התקשורת. ה"מהפכה" האמריקאית מתחילה להגיע אלינו (ובמקומות אחרים בארצנו היא פושה כבר מזמן). איך זה קשור אלינו? דה-מרקר שייך לקבוצת "הארץ"!!!!

רק אתמול דווח על מסמך הבנות בין ערוץ 10 לערוץ השני. חבר'ה, תתעוררו, אפילו מנהלי הקהילה לא מודעים לאג'נדה החדשה!!!

אתם גם תראו שיבואו לפה נציגי הקפה ואפילו חברים בקפה ויגידו שהכל שטויות. בינתיים הפעילו אתם שיקול דעת וחשיבה צלולה. אל תתנו למניפולציות לגנוב לכם את הדעת ותזכרו שזה הייתי אני להגיד לכם בפעם הראשונה!!!!!

--
    14/1/09 00:45
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 00:45:10
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: brown-eyes 2009-01-14 00:34:40

נועם,

דורון, לא יעזור לך כלום. בסופו של דבר יהיה מנהל נוסף בלי קשר לקריאה שלי, צמיחה טבעית. אני מקווה שיהיה כזה שידע לרסן אותך . באשר למניפולציות שאתה עושה, אני בטוח שיש פה מי שמכירים אותך טוב ממני.

--
    14/1/09 00:55
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-14 01:09:24
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-14 00:45:10

נועם,

דורון, לא יעזור לך כלום. בסופו של דבר יהיה מנהל נוסף בלי קשר לקריאה שלי, צמיחה טבעית. אני מקווה שיהיה כזה שידע לרסן אותך . באשר למניפולציות שאתה עושה, אני בטוח שיש פה מי שמכירים אותך טוב ממני.

זה אכן מה שמפחיד אותי. אחד כמוך שיבוא לעשות

פה משטר טרור ואימים. "מרסן" כזה. אני משוכנע

שמי שהיה פה בשנה האחרונה יודע על מה אני מדבר.

זה ההבדל ביננו. אני לא מרוצה מתגובותיך, אבל אני

לא חושב שצריך לצנזר אותך. אתה, אם היית אחראי

על הקהילה, הייתה אומר לכל אחד איך להתנהג!

--
    14/1/09 01:27
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 01:27:41
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: brown-eyes 2009-01-14 01:09:24

צטט: גלוי 2009-01-14 00:45:10

נועם,

זה אכן מה שמפחיד אותי. אחד כמוך שיבוא לעשות

פה משטר טרור ואימים. "מרסן" כזה. אני משוכנע

שמי שהיה פה בשנה האחרונה יודע על מה אני מדבר.

זה ההבדל ביננו. אני לא מרוצה מתגובותיך, אבל אני

לא חושב שצריך לצנזר אותך. אתה, אם היית אחראי

על הקהילה, הייתה אומר לכל אחד איך להתנהג!

הפחד שלך לא מבוסס, הוא תגובה של מנגנון ההגנה שלך. אתה לא רוצה מנהל חדש משום שנוח לך שאתה מצליח לעשות את מה שגיניתי וזאת מתחת לאפה של מנהלת הקהילה (שאם נוכחת החומרה גדולה שבעתיים).
    יש הבדל תהומי בין כתיבה הרסנית,אישית, לא עניינית, לא חברתית כפי שכתבת מספר פעמים רב ולעיתים לאנשים חדשים ש"העזו" לכתוב לא לטעמך או סטו מתחומי העניין שלך, לבין כתיבה שנונה, חריפה ואסרטיבית לגופו של עניין ולא לפסים אישיים כפי שעשיתי אני, אתה מבין? לא? נו, מה אני יכול לעשות...?.....

לא היו לי יומרות להצטרף לקרין בניהול הקהילה, כן היו לי יוזמות להציע לקהילה לכתוב במשותף מעין אמנה שתהיה קוד אתי שכל מטרתו להבטיח יחסי אנוש בריאים יותר מ"תקינים". מעולם לא קראתי תגובה
    שלך בעד, משום שאתה כמי שממהר לזלזל במושג "כבודו של אדם" חלק מהבעיה, בעוד שאני ויוזמתי חלק מהפתרון.

תשמע, אתה מנסה לפתח סוגייה "פשוטה" לויכוח אישי ביננו בעוד שאין לי דבר וגם לא חצי דבר איתך. אתה לא חבר במערכת הקפה מחד ולא נקי מאינטרסים שונים מאידך.

דעתך ברורה כבר מזמן, תשאיר קצת מקום בדף גם לאחרים...

--
    14/1/09 01:33
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 01:33:38
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

המנעות הינה מפלטם של הפחדנים!

מבלי להגזים מזל גדול שבמשטר הנאצי היו אנשים

שהלכו אחר צו ליבם וחשיבתם ולא עם העדר הגזעני,

וסיכנו את חייהם בהצלת חיים אחרים מוקצים.

כמה חבל שלא היו רבים כאלה

מותר האדם- החשיבה....

ותחשבו על זה.....

--
    איפה שיש פחד - אין אהבה
    14/1/09 02:45
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 02:45:56
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-12 19:24:25

עדכון:
    ממתין לתגובה של העורך הראשי ליאור קודנר...
    ההמתנה לא תהיה לנצח ובתום פרק זמן סביר ביחס לעיסוקיו של עורך ראשי ברשת חברתית, בהיעדר התייחסות אפנה לשלב הבא (שיהיה מרתק לשעצמו ועדיין לא הזכרתי את שלב 3 ו4  והכל במסגרת החוק של מדינת ישראל ותקנון הקפה)...

מבזק הקפה:

לפני זמן קצר שוגרה בבהילות איגרת נוספת לעורך הראשי ליאור קודנר ובה ביקשתי את התערבותו. בנוסף ביקשתי לבדוק את הדברים עניינית מבלי לגבות אוט' צדדים בעניין. אין לי ספק שלאחר בדיקה יתברר שאכן הצורך במנהל (בנוסף על המנהלת הקיימת) אכן קיים ויש מקום לרענן את הנהלים לחסימת כרטיס בקהילה.

אני עדיין בהמתנה סבלנית (אך לא לנצח)...

--
    14/1/09 10:27
    2
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 10:27:19
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

ערב טוב איל.

הרעה החולה שלנו היא "לעבור הלאה". למה לא להתעקש על הדברים שחשובים לנו? למה להסתפק בתשובות לא תשובות?

היום זה דיון כזה שננעל, מחר זה ייגע למישהו אחר, ואנחנו עוברים הלאה.

אז אולי צריך מידי פעם להפעיל שיקול דעת ולא לעבור הלאה? אלא להתעקש מספיק חזק, ולהרים קצת את הקול לפעמים, כדי שמישהו ישים לב לדברינו?

אז נכון, שגם התעקשות תמידית לא טובה, כי זה כמו לצעוק "זאב זאב", בהמשך לדבריו של שמוליק ידידי.

אבל אם כל פעם ננסה קצת ונרים מיד ידיים, אז בסוף נפסיק לנסות ולשנות, אז מה הטעם?

אני דווקא חושבת שזה טוב שיש אנשים שלא מוותרים כל כך בקלות, אני כזו, לטוב ולרע...

נועם - אל תרפה ממאבקך, ברגישות ובנחישות אמרנו?

היי מרב לשאלתך אני אענה

אני חושב שברגע שאני הגעתי לאתר דה מרקר ונרשמתי אליו כחבר למעשה נתתי את ההכמה שבשתיקה לחוקים שלהם מאחר וכפי שכתבתי זה האתר שלהם ואלו החוקים שלהם ולכן זה עובד ע"פ העיקרון של

take it or leave it

בכל מקרה האתר הזה הוא אתר לצורך פאן והחלפת דעות ומי שמצליח גם לצורך שתפ"ים

כל שינוי שנעשה כאן מבחינתי אינו שינוי הרה גורל או משנה עולמות ולכן אני אישית לא רואה צורך להלחם כאן על דברים כפי שרואה זאת נועם (ואני לא פוסל את זה ואפילו מאוד מעריך אותו על ההתמדה וההשקעה בנושא שעקרוני לו ) אני נלחם רק בדברים שעובדים לפי 2 עקרונות בסיסים 

1 . הנושא עקרוני לי מאוד 

2 . אם אצליח זה ישנה לי את החיים והסביבה

כל מה שלא עומד ב 2 הסטנדרטים האלו אני חושב שחבל על בזבוז הזמן והאנרגייה המושקעת בנסיון לשנות דברים כי בכל מקרה בסופו של דבר עולם כמנהגו נוהג ותמיד אבל תמיד כשאתה נכנס עם הראש בקיר איכשהו הראש שלך ינזק

והדבר הכי חשוב לא באתי לכאן כדי לחנך אף אחד / לשנות אף אחד / לשנות דעות של אחרים או לשנות את העולם כי זה לא המקום ולמען האמת זה גם לא הכיוון שלי

אני כאן בשביל הפאן !!! (אפילו יצא חרוז ) 

--
    גם מסע של 1000 ק"מ מתחיל ב- "כוסאמו אין לי כח היום , אני אתחיל מחר "
    14/1/09 10:44
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 10:44:53
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אייל,

כיכבתי אותך על תגובתך האחרונה בטעות, אבל היות ואתה מתוק.....יאללה בסדר.

יש אנשים מהפכנים ויש שלא.

יש אנשים שאיכפת להם ויש שלא.

יש אנשים שאכפת להם רק מעצמם ויש שלא.

יש אנשים שעושים וטועים ויש שלא.

יש אנשים שנמנעים ויש שלא.

יש אנשים ששינו את פני החברה בעשייה ואמירה וחשיבה

ויש שלא!

אני אוהבת עולם שלאנשים איכפת בו......ולא רק מהתחת של עצמם!

ואגב ממש ממש אין סתירה בין להנות כאן באתר ובין להוביל שינוי....אפשרי גם וגם.

--
    איפה שיש פחד - אין אהבה

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2"

התוכן ננעל על-ידי מנהלי הקהילה ולכן לא ניתן להגיב.