כותרות TheMarker >
    cafe is going down
    ';

פרטי קהילה

זוגיות

המקום לספר, להתייעץ, לשתף בעניינים שבלב.                                             הקהילה מיועדת לאלו שמחפשים אהבה וגם לכאלה שכבר מצאו.

יחסים

חברים בקהילה (9387)

לולה///
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אשת לפידות
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    dmeir
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    קלרה הקדושה*
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוסי בר-אל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ford-forcus
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    איציק אביב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ofer ben z
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    forte nina
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עמי100
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    friend :)
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

פורום

הכל על אהבה

כל מה שרציתם לדעת על אהבה ולא העזתם לשאול.

לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2

14/1/09 11:09
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 11:09:18
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: עדנושה 2009-01-14 10:44:53

אייל,

כיכבתי אותך על תגובתך האחרונה בטעות, אבל היות ואתה מתוק.....יאללה בסדר.

יש אנשים מהפכנים ויש שלא.

יש אנשים שאיכפת להם ויש שלא.

יש אנשים שאכפת להם רק מעצמם ויש שלא.

יש אנשים שעושים וטועים ויש שלא.

יש אנשים שנמנעים ויש שלא.

יש אנשים ששינו את פני החברה בעשייה ואמירה וחשיבה

ויש שלא!

אני אוהבת עולם שלאנשים איכפת בו......ולא רק מהתחת של עצמם!

ואגב ממש ממש אין סתירה בין להנות כאן באתר ובין להוביל שינוי....אפשרי גם וגם.

מאחר וכיכבת אותי בטעות , אני תמיד מחזיר את מה שקיבלתי בטעות (אף פעם לא מחזיר את מה שלקחתי "בטעות" ) אבל תרשי לי לתקן אותך

מאחר ובגילי המופלג זכרוני בוגד בי (אגב יש לזה יתרונות עצומים ) אז אני לא זוכר מי אמר את זה אבל למרבה ההפתעה אני זוכר  מה אמר וזה הולך ככה

יש מלחמות שצריך להלחם ויש מלחמות שצריך לדעת לוותר מראש

זה שאני לא נלחם על מה שנראה לך צודק ! זה לא אומר שלא איכפת לי זה רק אומר שזה לא ערוני בשבילי ואני פשוט למדתי כבר את מה ניתן לשנות ויותר חשוב מזה את מה חשוב לשנות ועל מה אפשר לוותר מראש

מצטער אבל אם יהיה פה גבר נוסף כמנהל או שלקהילה לא יהיה מנהל בכלל לא ממש איכפת לי וגם לא ממש נראה לי כמשהו שאני צריך לשרוף עליו אנרגיה (ושוב אני עדין מאוד מעריך את נועם על מלחמתו על מה שעקרוני לו וזה כנראה עקרוני לו מאוד אם הוא כ"כ נלחם על זה אז כל הכבוד באמת מכל הלב )

לעומת זאת כשמישהו פותח ג'ורה במקום פה אני טורח לומר את דעתי למרות שגם בזה אני יודע שלא ניתן לשנות את האדם   

--
    גם מסע של 1000 ק"מ מתחיל ב- "כוסאמו אין לי כח היום , אני אתחיל מחר "
    14/1/09 11:17
    1
    דרג את התוכן:
    2009-01-14 12:23:15
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-13 21:37:35

צטט: שמוליקיפiד 2009-01-13 17:33:13

צטט: גלוי 2009-01-13 17:00:24

המנהל הנוסף לא צריך ואסור שינטרל את המנהל/ת השני/ה.

אני לא חושב שמנהלת הקהילה מפעילה שיקול דעת. היא מקבלת "הלשנות"

הבעיה הייתה ונותרה שיקול דעת מוטעה

אתה מנסה להחזיק במקל בשתי קצותיו.

אתה מתלונן למעשה על המנהלת אך לא מבקש להחליפה, אתה מבקש מנהל נוסף. כשאני כותב לך שאין הגיון בכך שיהיה מנהל נוסף שתפקידו יהיה לנטרל את המנהלת הנוכחית אתה טוען שלא זו הכוונה.

מצטער, איבדתי את הלוגיקה שלך, לא ברור לי מה הצורך ומה הדרישות מהמנהל הנוסף. איך מנהל נוסף ימנע שיקול דעת מוטעה של המנהלת הנוכחית וכיצד ימנע שיקול דעת מוטעה שלו ושל הנוכחית. בדרך כלל בראשות ניהולית יש מנהל אחד בדיוק מהסיבה הזו.

זה לא "הלשנות" זה פחות או יותר תלונות או הסבת תשומת לב של המנהלת שכזכור לא רובצת בקהילה.

דע לך וזה די מקובל, כל זמן שאין תלונה על "איכות" הדיון לא נימחק אלא אם כן מדובר בעבירה חמורה או שהמנהל החליט על דעת עצמון שהדיון או התגובות בו מפריעות להתנהלות הקהילה.

חבל שלא הצלחתי לקרוא תגובות שלך בדיוק באותם דיונים מכוערים שהזכרתי או בדיונים חדשים מהימים האחרונים...

אני משתדל לא להגיב היכן שיש מהומה. אם אני מגיב זה בדרך כלל לצורך כיבוי האש. בתגובתי האחרונה בדיון מעין זה המלצתי בחום ליפתוח פעם ביום דיון לפריקת כעסים. המלצתי שבדיון זה כל מי שחפץ להכניס לחברו באבי אביו על דיון אחר פשוט יוסיף לינק לדיון המדובר. אפשר לא רק לינק אלא ציטוט של ממש. ככה אני במקום לחטט בכל הדיונים ולימצוא את הפיקנטריה אכנס במהלך היום רק לדיון אחד בלבד.
    תודה שטרחת להגיב, להתראות בדיונים מעניינים יותר...

בבקשה.

--
    :-)
    14/1/09 11:41
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 11:41:19
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אייל חומד, התגובה שלי לא הייתה עקרונית לדיון ולנושא הנדון בו

אלא להוויה בכללותה!

נכון שיש לנו פה דוגמא טובה, אבל זה לא העניין.

מרד צרכנים, הפגנות סטודנטים, התנדבויות שונות, בחירות , מיחזור

כל אלה ועוד רבות הינם אקטים שעושים הבדל בין המנעות לפעולה שיש בה אמירה....

הגיע הזמן להתעורר , ולצאת מהחור של התחת שלנו ולחשוב שמשם זורחת השמש!

--
    איפה שיש פחד - אין אהבה
    14/1/09 12:29
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-14 12:35:15
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-14 01:27:41

צטט: brown-eyes 2009-01-14 01:09:24

צטט: גלוי 2009-01-14 00:45:10

צטט: brown-eyes 2009-01-14 00:34:40

נועם,

אחרי מה שכתבת לי בפרטי, אתה האדם האחרון עלי אדמות שיכול

ללמד מישהו בקהילה הזאת איך לכתוב ואיך להתנהג. תרבות

הכתיבה? או בכלל תרבות? אתה מתימר ומתהדר בנוצות לא לך.

שלום לך איש יומרני ומסוכן.

דורון, לא יעזור לך כלום. בסופו של דבר יהיה מנהל נוסף בלי קשר לקריאה שלי, צמיחה טבעית. אני מקווה שיהיה כזה שידע לרסן אותך . באשר למניפולציות שאתה עושה, אני בטוח שיש פה מי שמכירים אותך טוב ממני.

זה אכן מה שמפחיד אותי. אחד כמוך שיבוא לעשות

פה משטר טרור ואימים. "מרסן" כזה. אני משוכנע

שמי שהיה פה בשנה האחרונה יודע על מה אני מדבר.

זה ההבדל ביננו. אני לא מרוצה מתגובותיך, אבל אני

לא חושב שצריך לצנזר אותך. אתה, אם היית אחראי

על הקהילה, הייתה אומר לכל אחד איך להתנהג!

הפחד שלך לא מבוסס, הוא תגובה של מנגנון ההגנה שלך. אתה לא רוצה מנהל חדש משום שנוח לך שאתה מצליח לעשות את מה שגיניתי וזאת מתחת לאפה של מנהלת הקהילה (שאם נוכחת החומרה גדולה שבעתיים).
    יש הבדל תהומי בין כתיבה הרסנית,אישית, לא עניינית, לא חברתית כפי שכתבת מספר פעמים רב ולעיתים לאנשים חדשים ש"העזו" לכתוב לא לטעמך או סטו מתחומי העניין שלך, לבין כתיבה שנונה, חריפה ואסרטיבית לגופו של עניין ולא לפסים אישיים כפי שעשיתי אני, אתה מבין? לא? נו, מה אני יכול לעשות...?.....

לא היו לי יומרות להצטרף לקרין בניהול הקהילה, כן היו לי יוזמות להציע לקהילה לכתוב במשותף מעין אמנה שתהיה קוד אתי שכל מטרתו להבטיח יחסי אנוש בריאים יותר מ"תקינים". מעולם לא קראתי תגובה
    שלך בעד, משום שאתה כמי שממהר לזלזל במושג "כבודו של אדם" חלק מהבעיה, בעוד שאני ויוזמתי חלק מהפתרון.

תשמע, אתה מנסה לפתח סוגייה "פשוטה" לויכוח אישי ביננו בעוד שאין לי דבר וגם לא חצי דבר איתך. אתה לא חבר במערכת הקפה מחד ולא נקי מאינטרסים שונים מאידך.

דעתך ברורה כבר מזמן, תשאיר קצת מקום בדף גם לאחרים...

מכיון שדעתי שונה מדעתך, אתה משתיק אותי?

להשאיר מקום רק לתומכים בך?

ומה עם האיומים שאיימת עלי בפרטי?

ואני רואה שאתה מאיים על קודנר שאם לא יפעל כרצונך

אתה תמשיך הלאה...

אז עכשיו אתה בשלב האיומים!

שמע איש, אתה אדם מסוכן לחברה.

--
    במלחמות אגו, אתה נותן לאדם קטן להוריד אותך לרמתו. השאר לו להגיד את המילה האחרונה כדי שהוא יראה מגוחך ולא אתה.
    14/1/09 12:43
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-14 12:48:34
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: brown-eyes 2009-01-14 12:35:15

נו באמת......כדאי אולי לרענן את האזיקים ?!

--
    איפה שיש פחד - אין אהבה
    14/1/09 12:52
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-14 12:56:05
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: עדנושה 2009-01-14 12:48:34

אזיקים  מופתע    את מזמינה אותי?

באיזה שעה? קריצה

--
    במלחמות אגו, אתה נותן לאדם קטן להוריד אותך לרמתו. השאר לו להגיד את המילה האחרונה כדי שהוא יראה מגוחך ולא אתה.
    14/1/09 13:22
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 13:22:04
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: brown-eyes 2009-01-14 12:56:05

באיזה שעה? קריצה

רק אם אתה גם מסוכן לחברה.......

--
    איפה שיש פחד - אין אהבה
    14/1/09 13:40
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 13:40:46
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: עדנושה 2009-01-14 13:22:04

צטט: brown-eyes 2009-01-14 12:56:05

באיזה שעה? קריצה

רק אם אתה גם מסוכן לחברה.......

הממממ. אלו תנאים די קשרים, אני לא

חושב שאוכל לעמוד בהם... בוכה

--
    14/1/09 13:46
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 13:46:56
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: ayal adiri 2009-01-14 10:27:19

היי מרב לשאלתך אני אענה

אני חושב שברגע שאני הגעתי לאתר דה מרקר ונרשמתי אליו כחבר למעשה נתתי את ההכמה שבשתיקה לחוקים שלהם מאחר וכפי שכתבתי זה האתר שלהם ואלו החוקים שלהם ולכן זה עובד ע"פ העיקרון של

take it or leave it
    עד פה אני מסכים אתך כמעט לגמרי

בכל מקרה האתר הזה הוא אתר לצורך פאן והחלפת דעות ומי שמצליח גם לצורך שתפ"ים גם כאן אני מסכים

כל שינוי שנעשה כאן מבחינתי אינו שינוי הרה גורל או משנה עולמות ולכן אני אישית לא רואה צורך להלחם כאן על דברים כפי שרואה זאת נועם (ואני לא פוסל את זה ואפילו מאוד מעריך אותו על ההתמדה וההשקעה בנושא שעקרוני לו ) אני נלחם רק בדברים שעובדים לפי 2 עקרונות בסיסים 

1 . הנושא עקרוני לי מאוד 

2 . אם אצליח זה ישנה לי את החיים והסביבה

כל מה שלא עומד ב 2 הסטנדרטים האלו אני חושב שחבל על בזבוז הזמן והאנרגייה המושקעת בנסיון לשנות דברים כי בכל מקרה בסופו של דבר עולם כמנהגו נוהג ותמיד אבל תמיד כשאתה נכנס עם הראש בקיר איכשהו הראש שלך ינזק

והדבר הכי חשוב לא באתי לכאן כדי לחנך אף אחד / לשנות אף אחד / לשנות דעות של אחרים או לשנות את העולם כי זה לא המקום ולמען האמת זה גם לא הכיוון שלי

אני כאן בשביל הפאן !!! (אפילו יצא חרוז ) 

איל ידידי/חברי היקר,
    אחד מהדברים שאני אוהב אצלך חוץ מההומור הטוב שלך (בדר"כ
    קריצה) זה המשקפיים הוורודים שלך...
    שים לב ידידי:
    מה שקורה פה בקפה בכלל ובקהילה בפרט הוא חלק מאג'נדה הרבה הרבה יותר רחבה ומקיפה מכפי שזה נראה.
    היות ובחיי היומיום שלי אני עוסק בקידום נושאים "כבדים" מאוד אני יודע על מה אני מדבר וכתבתי על כך (רק צריך לקרוא, זה הכל).
    הצנזורה וסתימת הפיות היא לא אקראית ולא רק בקהילת זוגיות. זה קרה כמה וכמה פעמים ועדיין קורה בקהילות נוספות. רוטצה דוגמא? בבקשה:
    דיון שהועלה בקהילת איכות הסביבה הביא דברים שסתרו השקפות פוליטיות של מנהל הקהילה, הדיון נמחק ולמרות בקשות חושרות ונשנות מצד חברי קהילה שם, הדיון לא שוחזר ומנהל הקהילה קיבל גיבוי (לא מוצדק).

הקריאה שלי היא לגיטימית ואין לי ספק שהיא תיצור את השינוי. ברגעים אלהממש מתגבשת "קואליציה" וחומר החל להיאסף על התנהלות הקפה וההמשך של הדיון הזה יהיה במקום אחר ובמשרדי בכירים אחרים שיתבקשו להתערב כולל גורמים מחוץ לקבוצת "הארץ".

תודה על מילותייך החמות

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
    14/1/09 13:57
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 13:57:45
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

תגובתי הוארה בצהוב

צטט: שמוליקיפiד 2009-01-14 12:23:15

צטט: גלוי 2009-01-13 21:37:35

צטט: שמוליקיפiד 2009-01-13 17:33:13

צטט: גלוי 2009-01-13 17:00:24

המנהל הנוסף לא צריך ואסור שינטרל את המנהל/ת השני/ה.

אני לא חושב שמנהלת הקהילה מפעילה שיקול דעת. היא מקבלת "הלשנות"

הבעיה הייתה ונותרה שיקול דעת מוטעה

אתה מנסה להחזיק במקל בשתי קצותיו.

אתה מתלונן למעשה על המנהלת אך לא מבקש להחליפה, אתה מבקש מנהל נוסף. כשאני כותב לך שאין הגיון בכך שיהיה מנהל נוסף שתפקידו יהיה לנטרל את המנהלת הנוכחית אתה טוען שלא זו הכוונה.

מצטער, איבדתי את הלוגיקה שלך, לא ברור לי מה הצורך ומה הדרישות מהמנהל הנוסף. איך מנהל נוסף ימנע שיקול דעת מוטעה של המנהלת הנוכחית וכיצד ימנע שיקול דעת מוטעה שלו ושל הנוכחית. בדרך כלל בראשות ניהולית יש מנהל אחד בדיוק מהסיבה הזו.

זה לא "הלשנות" זה פחות או יותר תלונות או הסבת תשומת לב של המנהלת שכזכור לא רובצת בקהילה.

דע לך וזה די מקובל, כל זמן שאין תלונה על "איכות" הדיון לא נימחק אלא אם כן מדובר בעבירה חמורה או שהמנהל החליט על דעת עצמון שהדיון או התגובות בו מפריעות להתנהלות הקהילה.הצלחת לזרות חול בעינייך שלך.

חבל שלא הצלחתי לקרוא תגובות שלך בדיוק באותם דיונים מכוערים שהזכרתי או בדיונים חדשים מהימים האחרונים...

אני משתדל לא להגיב היכן שיש מהומה. אולי זאת הסיבה שאתה לא קורא את הג'יפה שיש ולכן חושב שהכל וורוד כאן...
    אם אני מגיב זה בדרך כלל לצורך כיבוי האש. בתגובתי האחרונה בדיון מעין זה המלצתי בחום ליפתוח פעם ביום דיון לפריקת כעסים. המלצתי שבדיון זה כל מי שחפץ להכניס לחברו באבי אביו על דיון אחר פשוט יוסיף לינק לדיון המדובר. אפשר לא רק לינק אלא ציטוט של ממש. ככה אני במקום לחטט בכל הדיונים ולימצוא את הפיקנטריה אכנס במהלך היום רק לדיון אחד בלבד.
    תודה שטרחת להגיב, להתראות בדיונים מעניינים יותר...

בבקשה.

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    14/1/09 14:02
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 14:02:50
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

מכיון שדעתי שונה מדעתך, אתה משתיק אותי?

להשאיר מקום רק לתומכים בך?

ומה עם האיומים שאיימת עלי בפרטי?

ואני רואה שאתה מאיים על קודנר שאם לא יפעל כרצונך

אתה תמשיך הלאה...

אז עכשיו אתה בשלב האיומים!

עד כה תגובותייך עולות בדיון ואף אתה מקבל תגובה לתגובה עניינית. כמו שכתבתי לך, תגובה שלך שתשתלח בי אישית ולא לגופו של עניין תזכה בהתעלמות.כל עוד אתה ענייני אתה גם זוכה לתגובה חזרה.

מה שאתהמכנה "איום על קודנר" הוא לא איום אלא שיבוש מכוון שלך. גם במערכת שנותנת לנו את האפשרות (ובחינם), אין פירושו של דבר שעלינו לקבל התנהלות דיקטטורית. ייתכן ומעסיקיו של קודנר לא באמת יודעים מה קורה פה.
    קהילת זוגיות היאסימפטום למחלה קשה יותר בקפה בכלל ואתה מוזמן לקרוא את תגובתי הקודמת לאיל.

אני מאחל לך שכל חברייך יהיו "מסוכנים" כמוני...

--
    14/1/09 14:27
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-14 14:51:25
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לליאור קודנר העורך הראשי של קפה דה-מרקר:

קראתי את התייחסותך בדיון אחר ולא נעלמה מעיניי התעלמותך הבוטה מדיון זה.
    התנהלותך והתעלמותך מציבור לא קטן שרואה עצמו נפגע ישירות או בעקיפין מהמדיניות שאתה מגבה/יוזם, מעצימה את טענותיי.
    מן הראוי היה שתתייחס למי שהגיבו כאן ובדיונים אחרים ותמכו בטענות שהעלתי. זהו זלזול גלוי נוסף שלך בגולשים.

אני מאוכזב מהתנהלותך.
    אני אמשיך את קריאתי לפתחון פה גם אם לא תמחקו את כרטיסי. זה שהדיון הזה לא נמחק ועדיין לא נמחקתי אין פירושו של דבר שאתם מאפשרים פתחון פה ועל זאת מעיד הזלזול שלך.

כמי שמוקיר ומכבד את החוק, אני אפעל בכל האמצעים הכשרים והחוקיים במטרה לקדם את ערך הדמוקרטיה בקפה למרות היותו "בית" נתון למרותו של תקנון שלא מיושם באמת (בין אם אישאר בקפה ובין אם לא).
    להזכירך, גם מערכת הקפה נתונה לתקנון הקיים אצל האיגוד הישראלי לאינטרנט, הוועדה הרלוונטית בכנסת ועוד הרשימה הולכת ומתארכת.

יש באפשרותך לאפשר לדברים להיסגר ברמה המקומית שלנו כאן בדיון זה, זה תלוי במידת הרצינות שלך.
    דע לך שהשעתי אתכל פעילותיי בקפה וכל שאני עושה זה להתרכז בקריאה אלייך במטרה להביא לתוצאות שאמורות היו להיות מלכתחילה.
    לאחר בחינת התנהלותך, לכרטיסי אין יותר שום משמעות מבחינתי והמהלך שאני מוביל יימשך גם אם תחסמו את כרטיסי בכלל. מר שוקן חייב והציבור חייבים לדעת מה באמת קורה בקפה. אתה תופתע מאוד לגלות מה מתרחש מתחת לאפך.
    אם אתה חושב שאני מדבר בעלמא, ימים יגידו...

שקול שנית, אפילו נשיא ארה"ב הודה בטעויותיו, לא בושה לשנות נהלים ו/או להודות שטעית.

--

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2"

התוכן ננעל על-ידי מנהלי הקהילה ולכן לא ניתן להגיב.