כותרות TheMarker >
    cafe is going down
    ';

פרטי קהילה

זוגיות

המקום לספר, להתייעץ, לשתף בעניינים שבלב.                                             הקהילה מיועדת לאלו שמחפשים אהבה וגם לכאלה שכבר מצאו.

יחסים

חברים בקהילה (9387)

קלרה הקדושה*
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוסי בר-אל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה///
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    רינת אגרנט
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    michela29
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ford-forcus
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    מיכל רון
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    friend :)
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אשת לפידות
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    איציק אביב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    hal767
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

פורום

הכל על אהבה

כל מה שרציתם לדעת על אהבה ולא העזתם לשאול.

לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2

14/1/09 14:54
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 14:54:08
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אני חושב שברגע שאני הגעתי לאתר דה מרקר ונרשמתי אליו כחבר למעשה נתתי את ההסכמה שבשתיקה לחוקים שלהם מאחר וכפי שכתבתי זה האתר שלהם ואלו החוקים שלהם ולכן זה עובד ע"פ העיקרון של

take it or leave it

איל - לקחתי את המשפט שלדעתי ממצה את כל העניין, לדעתי...

נכון, אנחנו רק אורחים לרגע...

אבל, וכאן האבל הגדול, אנחנו לא צריכים ללכת כמו עדר בלי לשאול ולתהות על הדברים. למה הסכמה שבשתיקה?????

מותר לנו, ואף חובתנו, לדעתי, לשאול שאלות, אפילו אם הן לא נעימות ולהעלות נושאים לדיון, אפילו אם הם לא נעימים לכולם.

כל עוד לא פגענו במישהו, כתבנו דברים בחוסר כבוד, בשפה מזלזלת או פוגעת, אני חושבת שהדיון לגיטימי.

--
    me
    14/1/09 15:29
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 15:29:27
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עידכון

נתבקשתי ע"י ליאור קודנר העורך הראשי של הקפה למחוק את חתימתי המתייחסת למנהלת הקהילה משום שהיא נוגדת את תקנון הקפה באשר לאופי הדברים שראויים (לדעתם) להופיע כחתימה. ההתניה היא כזאת: מחק את החתימה או שתיחסם מלהיכנס לקהילה.

אז היות ואני איש המכבד את התקנון אני נאלץ למחוק באי שביעות רצון את החלק המתייחס לחלק הקורא להוספת מנהל לקהילה.
    בתכתובת שלו איתי, עדיין מתעלם ליאור קודנר מטענותיי והודעתי לו שאני מזמין אותו (פעם נוספת) לבדוק את טענותיי בצורה עניינית ובונה. עד כה לא קרה כך ואני מקווה שבשעות הקרובות ימצא את הזמן ליאור קודנר לבצע בדיקה מעמיקה יותר מאשר גיבוי עיוור למנהלת הקהילה.

כתבתי לו בנוסף שגם אם יימחק כרטיסי בכלל מהקפה, לא ארפה ידיי וגם מחוץ לקפה אמשיך בקריאתי רק שהפעם אתחיל להוציא "לכלוך" שמסתתר מתחת לשטיח של קפה דה-מרקר ןלעיניי כל.

לידיעתכם, אתר דה-מרקר נתון לביקורת וסנקציות של גורמי חוץ ובכנסת יש וועדה (שליאור נכח באחת מהן) שיכולה להיות כתובת רלוונטית נוספת לתלונות. בגיבוי הד תקשורתי נראה לי שאולי אני אאבד את כרטיסי אך דה-מרקר עלולים לאבד כמוני כפול כמה מאות אם לא יותר...

יום טוב, המשך יבוא...

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
    14/1/09 16:09
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 16:09:31
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-14 15:29:27

עידכון

נתבקשתי ע"י ליאור קודנר העורך הראשי של הקפה למחוק את חתימתי המתייחסת למנהלת הקהילה משום שהיא נוגדת את תקנון הקפה באשר לאופי הדברים שראויים (לדעתם) להופיע כחתימה. ההתניה היא כזאת: מחק את החתימה או שתיחסם מלהיכנס לקהילה.

אז היות ואני איש המכבד את התקנון אני נאלץ למחוק באי שביעות רצון את החלק המתייחס לחלק הקורא להוספת מנהל לקהילה.
    בתכתובת שלו איתי, עדיין מתעלם ליאור קודנר מטענותיי והודעתי לו שאני מזמין אותו (פעם נוספת) לבדוק את טענותיי בצורה עניינית ובונה. עד כה לא קרה כך ואני מקווה שבשעות הקרובות ימצא את הזמן ליאור קודנר לבצע בדיקה מעמיקה יותר מאשר גיבוי עיוור למנהלת הקהילה.

כתבתי לו בנוסף שגם אם יימחק כרטיסי בכלל מהקפה, לא ארפה ידיי וגם מחוץ לקפה אמשיך בקריאתי רק שהפעם אתחיל להוציא "לכלוך" שמסתתר מתחת לשטיח של קפה דה-מרקר ןלעיניי כל.

לידיעתכם, אתר דה-מרקר נתון לביקורת וסנקציות של גורמי חוץ ובכנסת יש וועדה (שליאור נכח באחת מהן) שיכולה להיות כתובת רלוונטית נוספת לתלונות. בגיבוי הד תקשורתי נראה לי שאולי אני אאבד את כרטיסי אך דה-מרקר עלולים לאבד כמוני כפול כמה מאות אם לא יותר...

יום טוב, המשך יבוא...

אתה חי בסרט בנאדם.

המשך יבוא עלק

14/1/09 16:21
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 16:21:05
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: דני בוי 2009-01-14 16:09:31

אתה חי בסרט בנאדם.

המשך יבוא עלק

אפילו לא פעם אחת התייחסת עניינית לטענות שלי (וכעת גם לטענות של אחרים/ות).

התבצרת בתוך החברות שלך עם הנוגעים לעניין ובשל כך טחו עינייך מראות. אני מכבד לויאליות לחברים, אך יחד עם זאת, לו היית אדם רציני בעל עומק, ייתכן והיית יחד עם חברייך בודק/ים את הטענות ומגיבים לעניין.
    מעולם לא עשית כך ואין לי כל אשלייה שתתחיל לעשות כך.
    מעבר לזאת שאתה כמישהו שהשתתפותו מאוד מוגבלת בקהילה, אין לך ממש "זכות" להתייחס בכלל לדברים שאני כותב.
    אני מבין שמנהלת הקהילה ניסתה (וככל הנראה הצליחה) ליצור מצגת שווא לפיה כל קריאת היא נגדה באופן אישי, ואתה מצידך כחבר/ידיד שלה נחלצת להגנתה. גם אתה הפגנת התנהגות ילדותית שנובעת מתוך עיוורון.

להזכירך, טענותיי שרירות וקיימות וזה לא משנה כמה תגבה אתה וכמותך את מנהלת הקהילה, מנהל נוסף יהיה פה וזו רק שאלה של זמן. גם אם לא אהיה פה יותר (מאונס או בחירה), ביום שזה יקרה אני אדאג לשלוח לך סמיילי מאוזן לאוזן, הנה אחד על החשבון:

חיוך

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    14/1/09 16:42
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 16:42:39
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-14 16:21:05

אתה חי בסרט בנאדם.

המשך יבוא עלק

התבצרת בתוך החברות שלך עם הנוגעים לעניין ובשל כך טחו עינייך מראות. אני מכבד לויאליות לחברים, אך יחד עם זאת, לו היית אדם רציני בעל עומק, ייתכן והיית יחד עם חברייך בודק/ים את הטענות ומגיבים לעניין.
    מעבר לזאת שאתה כמישהו שהשתתפותו מאוד מוגבלת בקהילה, אין לך ממש "זכות" להתייחס בכלל לדברים שאני כותב.
    אני מבין שמנהלת הקהילה ניסתה (וככל הנראה הצליחה) ליצור מצגת שווא לפיה כל קריאת היא נגדה באופן אישי, ואתה מצידך כחבר/ידיד שלה נחלצת להגנתה. גם אתה הפגנת התנהגות ילדותית שנובעת מתוך עיוורון.

להזכירך, טענותיי שרירות וקיימות וזה לא משנה כמה תגבה אתה וכמותך את מנהלת הקהילה, מנהל נוסף יהיה פה וזו רק שאלה של זמן. גם אם לא אהיה פה יותר (מאונס או בחירה), ביום שזה יקרה אני אדאג לשלוח לך סמיילי מאוזן לאוזן, הנה אחד על החשבון:

חיוך

ואני מציעה שתפסיק להכניס מילים ומעשים לפי.אתה- לא מכיר אותי. אז חדל.

דני הגיב בילדותיות, אבל הוא הפגין מהלב ואין לזה קשר אליי.

נראה לי שהדיון מוצה. על פניו, גם לי נראה שיום אחד יהיה כאן מנהל נוסף, כי הקהילה רק תלך ותתרחב.

כרגע, זה לא נתון לשיקול דעתם של חברי הקהילה.

יום טוב.

המשך לא יבוא כנראה...... :-)

14/1/09 17:14
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-14 17:20:56
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: קרין אלדאה 2009-01-14 16:42:39

אתה חי בסרט בנאדם.

המשך יבוא עלק

חיוך

ואני מציעה שתפסיק להכניס מילים ומעשים לפי.אתה- לא מכיר אותי. אז חדל. זה עוד שיבוש שלך...מעולם לא "הכנסתי" מילים לפיך. אני לא רוצה להביע את דעתי על יכולותייך להבין טקסט כתוב, אך בימים האחרונים ניכר כי יש בעייתיות מסויימת בעיוותים שאת עושה/עשית...

דני הגיב בילדותיות, אבל הוא הפגין מהלב ואין לזה קשר אליי. לא , ממש לא קשור אלייך. גם לא קשור שהוא הראשון לעמוד לצידך, גם לא קשור הקשרים האישיים שלכם מחוץ לקפה (זכותכם), לא, זה לא קשור אלייך...

נראה לי שהדיון מוצה. על פניו, גם לי נראה שיום אחד יהיה כאן מנהל נוסף, כי הקהילה רק תלך ותתרחב.

יום טוב.

צוחק מי שצוחק אחרון...  ימים יגידו...

הדיון לא מוצה וגם אם תנעלי אותו זה לא ימנע ממני להמשיך ולקרוא במקומות אחרים (כולל מחוץ לקפה) להוספת מנהל לקהילה והחל מאתמול גם הקריאה לבחינת התנהלותך לאור שיקולי הדעת המוטעים.

לתשומת ליבך, גם ממשלות קמות ונופלות על קול של יחיד בקהילה (ועוד יחיד ועוד יחיד ועוד...)

ערב נעים

התוספת שתופסת:

את כדור השלג הזה כבר אי אפשר יותר לעצור!!!

--
    14/1/09 17:22
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-14 17:23:44
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אתה חי בסרט בנאדם.

המשך יבוא עלק

חיוך

יום טוב.

קרין, לאור הטיפוסים שנכנסים פה לויכוחים, האיומים, הנידנוד

הבלתי פוסק מכל מיני אנשים משועממים וחסרי חיים שכתובים מגילות חסרות הגיון

ומחפשים בכח תשומת לב, אני לא

מבין איך יש לך כח לנהל קהילה כפוית טובה כזאת. כל הכבוד.

--
    במלחמות אגו, אתה נותן לאדם קטן להוריד אותך לרמתו. השאר לו להגיד את המילה האחרונה כדי שהוא יראה מגוחך ולא אתה.
    14/1/09 17:29
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 17:29:49
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: brown-eyes 2009-01-14 17:23:44

אתה חי בסרט בנאדם.

המשך יבוא עלק

חיוך

יום טוב.

דארלינג,

זו משימה לא פשוטה, אבל אני שמחה שאני כאן לעשות אותה.

כל תגובה שאינה במקומה ושתפגע בי או באחד מחברי הקהילה, תטופל מעתה גם ע"י הנהלת הקפה.

14/1/09 18:03
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 18:03:07
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: קרין אלדאה 2009-01-14 17:29:49

דארלינג,

זו משימה לא פשוטה, אבל אני שמחה שאני כאן לעשות אותה.

כל תגובה שאינה במקומה ושתפגע בי או באחד מחברי הקהילה, תטופל מעתה גם ע"י הנהלת הקפה.

דווקא זו כן משימה פשוטה. היא מצריכה ידע בניהול זמן. ניהול זמן נכון ואת "מתקתקת" את העבודה בשיא היעילות.
    הנה חלק ממה צריך בכדי לנהל קהילה:

- הבנת הקריאה ברמה גבוהה כשל עו"ד (עד כדי כך, כן) משום שמה שעושה את ההבדל זה פירושן המדוייק של המילים.
    - הבנת המדיום הנקרא אינטרנט
    - הכרת השפה הוירטואלית (למשל: הבנת ההבדל בין גודל גופן אחד לאחר, פירושם של "סמיילים" ועוד)
    - רגישות חברתית (בכדי לדעת מתי ויכוח מתנהל בנועם למרות חילוקי דעות ומתי הויכוח הלגיטימי מתחיל ללכת ל"איבוד")
    - פתיחות וסובלנות ונכונות לתת את הזמן לברור ענייני גם אם מישהוא/היא חושבים ש"גלוי" טועה וסתם משעמם לו...

--
    14/1/09 22:08
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-14 22:10:16
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

דו"ח מצב:

עד כה לא זכינו לקבל התייחסות לטענות הקשות שהעלתי. לטענות יש מסכימים/ות רבים בקהילה למרות שהתגובות בדיון לא משקפות זאת. יש מי שחוששים לכתוב בעד או לככב בעד ויש מי שמסכימים בפסיביות.
    כך או אחרת, די ברור שאיני מוביל מהלך חסר כל ביסוס ויותר מכמה וכמה אנשים ונשים בקהילה חושבים שהגיע הזמן לבדק בית רציני, כמו גם העת לתת מענה לצרכים שהתעוררו לרבות דיאלוג בין הנהלת הקפה וחברי/ות הקהילה.

המשבר בשלב זה הרבה יותר חריף ממה שנדמה.
    החומר שנאסף בעזרתם של X Y וZ ייערך ויעלה על הכתב ומשם נעבור לשלב הבא (יש עוד שניים תלוי בהתפתחויות).

אנשי המערכת זיהו אותי כ"איום" פוטנציאלי ורקחו נוסחת פלא שתאפשר להם "חוקית" ומוסרית למחוק את כרטיסי.

האסטרטגיה:
    - המתנה לטעות/יות (שלא אעשה).
    הטקטיקה:
    - התעלמות מכוונת מהטענות שעליהן ביססתי את הקיראה שלי להוסיף מנהל (ולאחרונה הוספתי גם את התנהלותה של מנהלת הקהילה).
    - פרובוקציות מצידם של גורמים שונים במטרה "להוציא" ממני תגובות שיצדיקו השעיה שלי מהקהילה ואולי אפילו מחיקת הכרטיס מהקפה.

כן גבירותיי ורבותיי, זוהי ההתנהלות של אנשים עתירי נסיון שמצליחים לטפס בסולם. רק במדינה שבה יורם רובין מקודם בסולם דברים כאלה מתאפשרים...

המשך יבוא...

--
    14/1/09 22:53
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-14 22:53:09
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

טוב, אז חשבתם שאני הוזה ומקשקש? הנה הדוגמא הראשונה:

http://cafe.themarker.com/view.php?t=831542

הזכרתי את השם עמוס שוקן ונחסמתי בקהילת התמיכה לקפה.

11

אקטואליה  איומים   ליאור   עמוס   צנזורה   קודנר   שוקן

69 תגובות יום שלישי, 13/1/09, 17:19

זוכרים את האיום של ליאור קודנר?

(" איריס, 

בלי קשר להתכתבות הענפה בינינו, אני נאלץ להזהיר אותך שאם תשתלי שוב תמונות של עמוס שוקן או איזכורים של מודעות זנות או מאפיה, וכן תמונות שאין לך זכויות יוצרים עליהן בדיונים בקהילת התמיכה או בכל קהילה אחרת - נאלץ להפסיק את חברותך בקהילה זו.

את מוזמנת להמשיך ולנהל דיון בוגר בנושא המועלה לדיון.

בברכה,

ליאור ")

ובכן היום, הוספתי תגובה בדיון "סרגלי ניווט חדשים. בקרוב".

בתגובה לדיון כתבתי שאני לא מוצאת עניין רב בסרגלי הניווט החדשים, אבל מאד מפריע לי ששני הדיונים שפרסמתי על עמוס שוקן והזונות אינם פעילים כבר מס' ימים. כל שנותר מהם הוא גוף הדיון והתגובות נעלמו כלא היו. כשפניתי בעבר למנהלי קהילת עסקי אמנות, נאמר לי שאין להם קשר לדבר. שזה כנראה באג במערכת. הבאג הזה נטפל רק לדיונים שלי שוב ושוב.

פניתי לאפרת ש. מקהילת התמיכה בקפה, ואין לה מענה עבורי, היא מציעה שאפנה שוב למנהלי הקהילה.

כשפרשתי את תלונתי בדיון על סרגלי  הניווט, קודנר מחק את התגובה, וחזר אלי עם התגובה הבאה:

הפסקת החברות בקהילת "תמיכה ל-Cafe "

שלום רב, כניסתך לקהילת "תמיכה ל-Cafe " נחסמה. אם ברצונך לברר את סיבת החסימה, אנא צור קשר עם מנהל הקהילה. צוות cafe"

פניתי ל"צוות cafe" והנה התשובה:

"קיבלת אזהרה - והנה היא מומשה."

אני יודעת שבימים של מלחמה, צנזורה פאשיסטית לא אמורה להזיז לנו הרבה, ובכל זאת אשמח לתגובות.

אני רוצה להוסיף, שבדיונים של קהילת התמיכה בקפה כל מיני אנשים מתלוננים על כל מיני דברים טכנים ואני לא רואה שחוסמים אותם.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

פאדי (אני פה!), פתח דיון בקהילת עושים שלום: "פסילת המפלגות הערביות- פסילת מגזר שלם" לא הצלחתי לנסח תגובה לדיון שלו. אבל כשקודנר מחק אותי מקהילת התמיכה פתאום התעוררה בי הזדהות גדולה עם ערביי ישראל. 

כאן, בקפה, אני מרגישה מה זה כשסותמים לי את הפה. זה כוחני, זה לא חוקי. זה מקומם.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

התמונות של הלחימה בעזה, הן לא התמונות היחידות שאסור לפרסם....

לפני רגע, עוד הייתה כאן תמונה של ליאור קודנר.

הוא פנה אלי וכתב שזו תמונה פרטית שלו ולכן הוא מבקש שאמנע מפרסומה ומפרסום כל תמונה אחרת שלו.

עניתי לו שבזכות המערכת שהוא מנהל התמונות של כולנו חשופות להפצה בכל מרחב שהוא, בקפה ובכל מקום אחר. ושהעובדה שהוא לא מוצא דרך להגן על התמונות שלו ושל כולנו היא לא אשמתי. שגם התמונות שלי יכולות להסתובב בכל העולם.

בתגובה הוא כתב שזו תמונה שלו והוא אוסר על פרסום שלה במקום אחר. שהוא לא בטוח שאני יודעת איזה משחק אני מנהלת כאן, אבל על כל הפרה של זכויות יוצרים החוק קובע פיצוי אוטומטי של 10,000 שקל. והוא נתן לי 4 דקות להוריד את התמונה.

איזה יופי קודנר שומר על הזכויות שלו.....

הלוואי שגם עלינו הוא היה יודע לשמור ככה.

הלוואי והחוק שהוא מגייס לצידו בזריזות גדולה כ"כ היה נשמר ונאכף ע"י הבוס שלו, עמוס שוקן.

ודרך אגב, מישהו יודע לאן נעלמה עלמה אוהבת?

*נ.ב- פוסט זה נכתב באתר השייך לעמוס שוקן, שמרוויח כסף על גבן של נשים המנוצלות לתעשיית הזנות בישראל.  

אמליץ גם לכם להבהיר נקודה זו בסוף כל פוסט ובכך להפגין כנגד המשך הבזיון .

--
    15/1/09 04:19
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-15 04:19:24
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-14 22:53:09

טוב, אז חשבתם שאני הוזה ומקשקש? הנה הדוגמא הראשונה:

http://cafe.themarker.com/view.php?t=831542

הנה הדוגמא השניה:
    צנזורה פוליטית בפורום איכות סביבה אבקש את תמיכתם

יש עוד, רק התחלנו...

כדור השלג ממשיך להתגלגל...המשך יבוא...

מי שלא יודעים לסגור עניין בקטן, יאלצו לפתוח דלתות ובגדול <-- (C כל הזכויות שמורות לי
    קריצה)

--

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2"

התוכן ננעל על-ידי מנהלי הקהילה ולכן לא ניתן להגיב.