כותרות TheMarker >
    cafe is going down
    ';

פרטי קהילה

זוגיות

המקום לספר, להתייעץ, לשתף בעניינים שבלב.                                             הקהילה מיועדת לאלו שמחפשים אהבה וגם לכאלה שכבר מצאו.

יחסים

חברים בקהילה (9387)

רינת אגרנט
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ofer ben z
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    forte nina
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    חנה וייס
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ford-forcus
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוסי בר-אל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה///
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אשת לפידות
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    friend :)
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    קלרה הקדושה*
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    rayshc
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

פורום

הכל על אהבה

כל מה שרציתם לדעת על אהבה ולא העזתם לשאול.

לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2

15/1/09 09:01
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-15 09:01:59
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: גלוי 2009-01-15 04:19:24

צטט: גלוי 2009-01-14 22:53:09

טוב, אז חשבתם שאני הוזה ומקשקש? הנה הדוגמא הראשונה:

http://cafe.themarker.com/view.php?t=831542

הנה הדוגמא השניה:
    צנזורה פוליטית בפורום איכות סביבה אבקש את תמיכתם

יש עוד, רק התחלנו...

כדור השלג ממשיך להתגלגל...המשך יבוא...

מי שלא יודעים לסגור עניין בקטן, יאלצו לפתוח דלתות ובגדול <-- (C כל הזכויות שמורות לי
    קריצה)

אתה שם לב שכל מה שאתה עושה זה מגלה את קלונך ברבים?

מאדם המתנהג כך, הייתי נזהר, נזהר מאד.

--
    במלחמות אגו, אתה נותן לאדם קטן להוריד אותך לרמתו. השאר לו להגיד את המילה האחרונה כדי שהוא יראה מגוחך ולא אתה.
    15/1/09 13:23
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-15 13:23:45
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

בלתי החלטיקצת מוזר לי שהדיון הזה עדיין פתוח.

גם אותו הייתי בשמחה סוגר.

--
    :-)
    15/1/09 14:03
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2009-01-15 14:03:34
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: שמוליקיפiד 2009-01-15 13:23:45

בלתי החלטיקצת מוזר לי שהדיון הזה עדיין פתוח.

גם אותו הייתי בשמחה סוגר.

למה? הוא יושב לך כבד על הכתפיים? הנח לשרת לשאת אותוקריצה

שמוליק, יש באפשרותך לדפדף הלאה ולא להיכנס לכאן. הדיון מתנהל יפה מאוד גם אם אתה לא מסכים עם הדברים.
    אם יש לך איזשהו עניין סמוי עם מערכת הקפה זה כבר עניין אחר.
    הכתיבה שלי מכבדת הן אותי והן את הקוראים. אם אתה לא תומך, אין בעיה, אם תקרא לנעילה אני אראה בך גורם מזיק ואתייחס אלייך (או לא) בהתאם.

נמחקה היום תגובה נוספת שלי שהביאה לינק לצנזורה אחרת בקפה ודיון נוסף ננעל.

גם אם יינעל הדיון ואמחק מהקפה בכלל, לא אפסיק את קריאותינו (לא רק שלי) לבדק בית כולל הוספת מנהל לקהילה גם אם אתה ועוד כמה שמנצלים את השטח ה"אפור" מתנגדים. התגבש צוות מאוד איכותי של אנשים ואנחנו כבר מקיימים וידאו קונפרנס און-ליין.
    לתשומת ליבך וליבם של אחרים: זה הרבה יותר רציני ממה שזה נראה לכם ולא הולך להסתיים בקרוב אלא אם כן יקרו הדברים שצריכים לקרות.

האמת היא שמאוד הפתעת אותי, אך אני מכבד את דעתך גם אם דוחה אותה מכל וכל.

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...
    16/1/09 16:34
    0
    דרג את התוכן:
    2009-01-16 16:36:29
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עידכון אחרון בדיון הזה:

אתמול נתבקשתי במייל פרטי ע"י מנהלת הקהילה (מבצעת פקודתו של ליאור קודנר העורך הראשי) לא להגיב יותר בדיון העוסק בצנזורה משום שהנושא לא רלוונטי לזוגיות. זה באמת קפקאי משום ש
    כמצונזר בקהילת זוגיות אני רואה בי חבר קהילה מוכה כמו גם אחרים שהוכו, הן ע"י הנהלת הקפה והן ע"י כמה מהחברים בגרעין הקבוע. דוגמא מהיום ניתן למצוא בתגובה בדיון שהועלה בקהילת זוגיות ועסק בנושא אקטואליה: http://cafe.themarker.com/view.php?t=836032

היות ואני מכבד את התקנון ורואה בי גורם חיובי בקפה בכלל, אני נעתר לבקשתה של מנהלת הקהילה ואת המהלך אמשיך להוביל ממקומי הצנוע בבלוגי, אתם מוזמנים לעקוב אחר ההתפתחויות (שכבר עכשיו יש ובוודאי עוד יהיו).

הקריאה שלי החלה להישמע ואתמול נתבקשתי לשלוח את האמנה שהצעתי במגמה להעלות את רף הסובלנות ולהשביח את תרבות הדיונים בכלל. זוהי התקדמות אך עדיין לא מענה לסתימת הפיות השיטתית.

מתוך הפוסט מהיום בבלוג שלי:

המטרה:
    התערבות של גורמים בכירים בקב' שוקן/"הארץ"/דה-מרקר
    לצורך בדיקה של התנהלות מערכת הקפה באשר לטענות על סתימת פיות מגמתית
    ותפקוד כושל של מנהלי קהילות והגיבוי העיוור שזוכים לו מצידו של העורך הראשי.

" לא בודקים בשיניי הסוס" כך לימדו אותי.
    כשנותנים לך מתנה מן הראוי להגיד תודה ולשקול מעשה שמוקיר תודה.
    תהליך נתינת המתנה כולל את השלבים הבאים:

1. הרעיון (שעלה בראשו של יוזם נתינת המתנה)

2. גיבוש הרעיון (מה לתת?)

3. בחירת המתנה (נגזרת של השלב הקודם)

4. נקיטת הפעולות הדרושות להשגתה (למשל באמצעות רכישה, יצירתה בידיים ואפילו יצירת פלטפורמה חברתית וירטואלית-חינמית )
    5. פניה למקבל המתנה המיועד
    6. נתינת המתנה בפועל

אפשר לראות בששת השלבים הנ"ל מעין מודל כללי לצורך הפשטת המסרים, די ברור כעת לאן אני חותר:
    היות וקפה דה מרקר היקר לא טרח לחפש ולמצוא אותי וזה הייתי אני מרצוני החופשי לקבל את ה"מתנה", אני רואה בפלטפורמה מעין "חצי מתנה" וללא "חצי מהנתינה".

זה נכון שקפה דה-מרקר הוא אתר פרטי.
    זה נכון שזכותם לעשות באתרם כרצונם.
    זה נכון שמי שנמצא כאורח בבית מן הראוי שיכבד את כללי הבית.
    כל הטיעונים התומכים בזכותו של אתר פרטי להתנהל לפי ראות עינייו נכונים ומוצדקים חוץ מבמקרים יוצאי דופן במיוחד, למשל:
    כאשר המדובר באתר בבעלות ענק תקשורת החולש על מספר צינורות תקשורת מרכזיים הופך האתר הפרטי להיות ציבורי מכח זכות הציבור לדעת וזכותו של הציבור להשמיע דעתו בעיקר לאור העובדה שאתר זה קיים מכורח פעילותו המסחרית (בדר"כ) ומשום כך אנו הופכים כחברים בקפה להיות גורם ראשי בהצלחתו.
    אני לא הראשון לכתוב וכתבו לפניי על התנהלות הקפה והתעלמותם השיטתית מפניות בעניין תלונות כלשהן לרבות תלונות שעסקו בהשגות באשר להתנהלות מנהלי קהילות מסויימים.

ההשגות לגבי התנהלות אתר קפה דה-מרקר הן בבחינת סוגיות מתחום המוסר החברתי והאתיקה הקיימת ברשת. למרות הגיבוי המשפטי שמקבל האתר, במקרים מסויימים צריכה החלטת הבעלים להתבסס על שיקולי מוסר חברתי ולא לפי ה"חוזה" שחתמנו עליו בהסכמה עת נרשמנו לאתר.

בשקט יחסי הנהלת האתר אט אט החלה מיישמת את מה שקולגות שלהם (בחו"ל) ברשת החלו לא מזמן לדוגמא:
    הצנזורה בגוגל ומחיקת קטעי וידאו ביוטיוב.
    הצנזורה באתר קפה דה-מרקר היא המשך ישיר לצינזור תגובות באתר האון-ליין של "הארץ". למען האיזון הנאות מן הראוי להוסיף שצנזורת טוקבקים קיימת ברוב אתרי החדשות בארץ.

אין זה פוסט שיעסוק בסוגיית הצנזורה לכשעצמה משום שכולנו מכירים בחשיבות הערך העליון של הזכות להתבטא בחופשיות.
    פתחון הפה אין פירושו שימוש בשפה לא ראויה והתייחסויות לא ענייניות לנושא מסויים. הזכות להשמיע עוסקת בזכותנו לדבר על כל דבר ובכל מקום!

בעלי התקשורת שקיבלו רשיונות הפעלה לשידור, הדפסה וכו' קיבלו זאת בהתאם לחוזים שנחתמו עם המדינה. בשל סבך אינטרסים בינלאומיים, מרשים לעצמם ברוני התקשורת לכפות בצורה מאוד מתוחכמת דעות ותהליכים הקיימים באג'נדה הפרטית שלהם לעיתים תוך התנתקות מהמציאות שהם מנסים לשנות (ועד כה בהצלחה לא קטנה).

עד כה יריית הפתיחה של פעילות שהתחילה שלשום וכוללת השתתפות אקטיבית של כמה וכמה בלוגרים בקפה במטרה להביא להתערבות חיצונית של גורמים בכירים מקבוצת "הארץ" במטרה לרסן את התנהלותה של מערכת הקפה ובראשם העורך הראשי ליאור קודנר.

מי שמעוניין לסייע בלקדם את יוזמה זו, מוזמן להצטרף אלינו ולשלוח לי דואר לכתובת:

noamnir1@yahoo.com . בשלב זה אתם יכולים לסייע בלשלוח לינק לחברים בקפה שאכפת להם מאיכות הקפה, להגיב כאן, ליצור פוסט שלכם וליצור טראקבק ולפי ראות עינייכם.

מתוך מכתב שנשלח לכמה בלוגרים בקפה:

לגזור ולשמור

היי ,
    אני מנסה להוביל מהלך בקפה וחשבתי לבקש את תמיכתכם.
    מחשש ל"ציתות" לפרטי שלי ואולי גם שלכם, אנא התכתבו איתי במייל הבא: noamnir1@yahoo.com
    אתם יכולים להתרשם מהדיונים הבאים (לפי סדר כרונולוגי):
    http://cafe.themarker.com/view.php?t=826005 <-- דיון שננעל בקהילת זוגיות

http://cafe.themarker.com/view.php?t=828061 <-- בתגובה לנעילה

http://cafe.themarker.com/view.php?t=831459 <-- דיון אחר בקהילת זוגיות (שננעל אתמול)

למרות שאני די מגובש עם ה"חומר" שכבר יש לי, אני אודה על כל "טיפ"

תודה

אנא העתיקו ושילחו לחבריכם, זה נוגע לאיכות הקפה בכלל ולא לאינטרסים אישיים (שאין)...

חברים/ות, זהו לא מאבק אישי שלי באף אחד באופן אישי. אתמול השתיקו אחרים, היום אותי ומחר אתכם!!! לא צריך לכתוב בגסות או להשתלח במישהו בכדי להיות מצונזר, די בלבקש מהנהלת הקפה להתערב בקהילה שזורם בה ה"ביוב" ותראו כיצד מנהל/ת הקהילה מקבלים גיבוי עיוור. תגובות מצונזרות ודיונים ננעלים ונמחקים!!!

תתעוררו אנשים!!! האג'נדה האנטי חברתית החלה לחלחל גם לקפה!!!

המשך יבוא, שימו לב לעידכונים שאביא בגוף הפוסט הזה.

http://www.caoazul.com/loja/images/shut%20up.gif

--
    \"הבורות היא קללת האלוהים, הדעת היא הכנפיים בהם אנו ממריאים אל על \" (ויליאם שייקספיר)
    ולכן, השחף המגביה עוף הוא זה המרחיק ראות...

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "לחברי/ות הקהילה הקבועים/ות#2"

התוכן ננעל על-ידי מנהלי הקהילה ולכן לא ניתן להגיב.