כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  הפעילות שלי

  אין רשומות לתצוגה

  משה גרימברג | ניהול אפקטיבי | nihul4u

  ג’ק וולטש, המנכ\"ל האגדי של GE , פיטר דרוקר אבי תורת הניהול המודרנית, הנרי פורד, תומס ג’ ווטסון , מייסד IBM ,ביל גייטס ופול אלן ממיקרוסופט,דויויד פקארד, מייסדי HP ,ג’ון סקאלי מפפסיקו ומאפל, לי איקוקה, מקרייזלר, רון באפט האגדי, וולט דיסני, סם וולטון מייסד וולמרט, אלי הורוביץ מטבע ,קי קרוק, מנהלה האגדי של רשת מקדונלד, אפי ארזי , מיסד סאייטקס ואפי, סטיב ג’ובס, מאפל, קן אולסון, מיסד אורקל, ווליאם מקנייט, מנהלה האגדי של 3M פיטר גרוב מאינטל , מיכאל שטראוס ,עמיקם כהן מפרטנר תקשורת , בני גאון מכור ורבים אחרים היו במהלך ההיסטוריה בעמדות ניהול ומנהיגות אשר הקרינו על דורות של מנהלים ומנהיגים בכל העולם.

  הם ידעו לסחוף אחריהם אלפי אנשים ויותר מכל הם ידעו להציב חזון , לחלום ולחתור למימושו. הם ידעו לרתום אליהם את האחרים ויחד הצליחו להגיע לפסגה עסקית. שמנו לעצמנו למטרה לנסות להבין ולשכפל ולהביא את כל הידע והניסיון שהצטבר בתחומי הניהול אצל המנהלים אשר השפיעו ושינו בדרכם את המציאות העסקית לאותה התקופה. כאלה שהיו בעלי חזון והשאירו חותם אישי בעולם ויצרו עולם טוב יותר ונתנו לכולנו תובנות ומוצרים שקידמו את האנושות שנות דור קדימה.

  במסגרת תוכניות פיתוח המנהלים וליווי ארגונים הנהלות וכוחות מכירה , אנו שומרים על עדכנות מקצועית ומובילים תהליכים אשר גורמים לכך שמנהלים וארגונים טובים מגיעים למימוש מלוא הפוטנציאל שלהם ומגיעים להיות מנהלים וארגונים טובים יותר.http://www.nihul4u.co.il/

  תכנים אחרונים

  0 תגובות   יום חמישי, 23/4/20, 09:03

  המשבר האחרון שהעולם העסקי חווה עם פרוץ המגפה העולמית – מגפת וירוס הקורונה. העולם העסקי בטווח של 3-4 חודשים איבד מאות טריליונים של דולרים. עשרות מיליוני עובדים הפכו כמעט ברגע למובטלים. בארץ המצב אפילו קשה יותר. וירוס הקורונה משפיע על העולמות העסקיים והתעשייתיים ועל כל אחד מאיתנו בצורה משמעותית וקשה. התחזיות מראות כי הוא עשוי להישאר בסביבה לא מעט חודשים ואף שנים. מומחים מעריכים כי בתקופת החורף הקרב, הוא עשוי להתפרץ שוב ולהחזיר את כל הכלכלה שוב מספר צעדים לאחור. כיועצים ארגוניים, אנו ננסה כאן להציג מספר פעולות ניהוליות חשובות שנכון כי תאמצו בעתות משבר?

   

  ''


  זה הזמן לבחון שינוי?


  עסקים וחברות בעולם ובארץ בפרט, נלחמות ומנסות לשרוד. כולם, עצמאיים, חברות משפחתיות קטנות וחברות ועסקים ענקיים מתאמצים לשמור את קצה האף מעל המים. פעמים משברים וקשיים מחייבים אותנו לחשב מסלול מחדש? להמציא את עצמנו ולחשוב מחוץ לקופסה בכדי להצליח להישאר רלוונטיים ולשרוד את הצונמי הכלכלי והעסקי. אני בחודשים האחרונים נחשף למציאות חדשה בא עסקים הנהלות ומנכ"לים משקיעים מאמצים, משאבים וחשיבה על עדכון המודל העסקי והתפעולי. כולם משתדלים למצוא את נקודת הכובד שבה יהיה ניתן להניע מחדש את הגלגל העסקי.


  היו יצירתיים ופרו אקטיביים גם במשברים


  אף אחת מהחברות ואו מהעסקים ברמה העולמית ועל אחת כמה וכמה ברמה המקומית לא היו ערוכים עם "תוכניות מגירה" למצבי משבר בסדר גודל שכזה. כולנו כעוסקים בעולמות העסקיים מכירים את התזה האומרת: "כי כל משבר מהווה הזדמנות לצמיחה". בכדי לנצל נכון את המשבר, ובעיקר בשלבים הראשונים, פשוט לשרוד אותו, ולא להיעלם מהשוק – היה נכון שתעברו עד כמה שיותר מהר ממצב של התגוננות וקיפאון, למצב של יוזמה, יצירתיות ופרואקטיביות. זה לא הזמן הנכון להמתין עד יעבור זעם? המתחרים שלכם עשויים דווקא בתקופות כאלה להסתער בכל הכוח על הלקוחות שלכם? על השוק ובעיקר הם מחפשים להיות פרואקטיביים ולנסות לנצל כל חולשה של המתחרים ושלכם, לטובתם.


  להפוך את הלימון ללימונדה


  בתקופות קשות של משבר המשאב היחידי שלא ניתן לאגור אותו הוא משאב הזמן. למרות הקשיים, למרות המתחים וטרדות היומיום, מה שלא יעשה בהתחלה, סביר כי לא יעשה כלל. הדבר אף חמור יותר. ככל שהמשבר מתארך רמת החרדה והלחץ מכניס את כולנו לשיתוק. אנו מזכירים את אותה הצפרדע שהוכנסה לסיר מים קרים, שהונח על להבת הכיריים. בתחילה, הצפרדע נהנתה מהמים המתחממים, אט אט כשהבינה שגורלה להתבשל.. היה כבר מאוחר להגיב. לכן אני כיועץ ארגוני, מתחנן לכל אחד ואחת בעולמות העסקיים לא להרים ידיים, לא ליפול אל תוך ייאוש משתק. יש וחובה עליכם לקחת יוזמה ולנסות להפוך את הלימון המר ללימונדה.


  השקיעו בחשיבה- השקיעו בקריאה ולמידה


  אפריל 2020, עמוק בתוך משבר הקורונה, רבים מהעסקים והחברות החליטו להמשיך ולפעול באמצעות השימוש בטכנולוגיה, שמאפשרת עבודה מהבית. עולם התעשייה, אימץ מהר מאד דפוסי עבודה ותפעול השומרים על תקנות משרד הבריאות. רבים מצליחים למרות הקשיים לשרוד. עולמות המכירה השתנו. נעלמו המכירות הפרונטליות. עולם המכירות עבר כמעט ברגע אל הפלטפורמות הדיגיטליות.

  המרכולים הגדולים והמכולות השכונתיות אימצו מודל מכירה ומשלוח עד הבית. עסקים קטנים בתחומי המזון והמסעדנות, נאלצו לספוג את המכות הכי כואבות. רבים מהם לא בטוח שישרדו את המשבר, למרות המאמץ להתפרנס ממשלוחים בלבד. אצלנו, בתחומי הייעוץ הארגוני, הדרכות פיתוח וליווי עסקי – העולם עצר מלכת. לכן גם אני כמו גם רבים אחרים מהמקצוע גם אנו חייבים להמציא את עצמנו מחדש.


  זהו הזדמנויות חדשות – חפשו שווקים משניים וחדשים.


  המשפט הידוע לכולנו אומר כדלקמן: "היה ונמשיך לעשות את מה שאנו עושים, אזי סביר מאד להניח כי נשאר באותו המקום שבו אנו נמצאים". בתקופות משבר חובה על כל חברה או עסק לשבור את ההרגלים, לנתץ את אותן הפרדיגמות שאיבדו רלוונטיות בעולם שבו הכל השתנה. כולם כיום מתמקדים בחשיבה ובאיתור דפוסי פעולה חדשים שעשויים להיות כאלה המבדילים בין הישרדות עסקית מול פשיטת רגל והיכחדות.

  בכדי ליצור שינוי ולאחריו אף צמיחה גם בתקופות משבר עלינו לקחת יוזמה ולחשוב מחוץ לקופסה. אין זו המלצה קלה ליישום. משבר הקורונה מעמיד מולנו אתגרים עסקיים וניהוליים לא פשוטים כלל. למרות זאת אני מבקש לשדר קצת אופטימיות. משברים וקשיים הם קטליזטורים לשינוי ולצמיחה. פעמים גם בעולם העסקי לא שורדים "החזקים"? שורדים העסקים והחברות שגילו גמישות ויצירתיות ובעיקר יכולת שינוי והתאמה למצבים חדשים.

  "טיפים והמלצות" ליישום בתקופות משבר


  אני מבקש לחלוק איתכם מספר עקרונות יסוד שעזרו לי לאורך כל הקריירה הניהולית והעסקית להתמודד עם משברים עסקיים. גם רבים מלקוחותיי אימצו אותם בשמחה, במסגרת תהליכי הליווי ההדרכה והייעוץ הארגוני שהובלתי מולם. מצ"ב "טיפים והמלצות" בנושאי מכירות, שירות לקוחות, מיתוג, בידול ושיווק. הנושאים האלה, ההמלצות הטיפים ואולי הרעיונות עשויים לתרום לכם לקבל השראה ולהניע תהליכי צמיחה טובים אף יותר. אנו מציגים כאן להציג מספר פעולות ניהוליות חשובות שנכון כי תאמצו בעתות משבר ובעיקר במשבר הקורונה שנפל עלינו בפתאומיות השנה.


  ניהול המכירות בתקופות משבר


  • אל תזניחו את תחום המכירות למרות הירידה הדרסטית בתוצאות. הקטינו בחוכמה את מערכי המכירות. בצעו מיון מושכל וטפלו אך ורק בסגמנט הלקוחות שעשוי להביא להכי הרבה ערך בתקופת המשבר. מנגד אל תתעלמו מהלקוחות הקטנים. היה נכון כי תשמרו איתם על קשר טלפוני או במייל ותציעו להם עזרה בכל נושא ועניין.

  • במשברים כמו שאומרים מתגלים אנשי המכירות האמיתיים. טפחו אותם. תשמרו עליהם. הם המשאב הכי חשוב שלכם יום אחרי תום המשבר. אנשי מכירות פחות מיומנים לא יצליחו להתמודד עם האתגר. פעמים נכון להיפרד דווקא בתקופת המשבר. משברים מבדילים בין אנשי מכירות מצטיינים לכאלה שהרבה פחות.

  • בתקופות משבר תקפידו מאד לבצע מכירה ראויה לשני הצדדים. אף פעם לא מומלץ – "לדחוף מכירה בכוח" ללקוח שאין לו צורך במוצר ואו בשירות. תקופות משבר פעמים גורמות לנו לשכוח את הערך המוביל של כל ארגון ואיש מכירות המכבד את עצמו. מכירות אמורות לפתור צורך ולתת מענה אמיתי ללקוח. היה וזה לא קורה אל תמכרו.


  מכירות מביאות ערך ללקוחות


  • במשבר דווקא חשוב לחזק את מערכות היחסים עם הלקוחות הקיימים והלקוחות הפוטנציאליים. זכרו שבתקופות משבר גם הלקוחות מהצד השני חווים קשיים. מומלץ כי תדעו לשקף צרכים ואינטרסים משותפים. מכירות במצבי משבר - הכל מתחיל באמפתיה ובהקשבה – איש מכירות מקצוען, שיודע להקשיב מסוגל לנתח טוב יותר את האינטרסים של הצד האחר, את רגישויותיו, את כוונותיו האמיתיות ואת עמדותיו לצורך סגירת העסקה.

  • במשברים מי שלא שומר על אמינות יושרה ומבצע מניפולציות – נכשל. לכן עליכם כמנכ"לים וכבעלי חברות ועסקים לגייס ולהעסיק מנהלי מכירות שמוסריותם ראויה והם נמנעים מלשקר. יש לזכור כי היושרה האישית היא מרכיב מרכזי הנדרש להצלחת משא ומתן וסגירה של תהליכי מכירות מורכבים. ככל שהאמינות של מנהל המכירות נמוכה יותר, כך גוברת הפגיעה במוניטין שלכם כמנכ"לים או בעלים.


  שיפור מערכי שירות הלקוחות בתקופות משבר


  • שמרו על הלקוחות. הם הנכס הכי יקר שלכם. בתקופות משבר ואחת כמה וכמה במשבר הקורונה – הקפידו למדוד נכון את רמת שביעות רצון הלקוחות החדשים והלקוחות הוותיקים ממערך שירות הלקוחות. תזכרו כי יש הבדלים מהותיים בין רמת השירות הנתפסת דרך עיני ההנהלה והמנכ"ל לבין רמת השירות הנתפסת בפועל על ידי הלקוחות? בתקופות משבר זה אפילו מורגש יותר.

  • חזקו עד כמה שניתן את תקשורת אפקטיבית ואמפתיה בשירות לקוחות. לקוחות חסרי סבלנות לרמת שירות נמוכה גם ובעיקר בתקופות משבר. מבחינתם, על החברה או העסק לעשות הכל בכדי לשמר את אותו רמת השירות מהעבר. הגבירו את הפרו אקטיביות ככלי ניהולי. צרו מגע יזום עם הלקוחות, תציגו מגבלות רגולטוריות, אך מנגד הרחיבו עד כמה שניתן את ערוצי התקשורת הישירים בעולמות הדיגיטליים ככל שניתן.

  • דווקא בתקופות של משבר השתדלו לחזק את מערכות היחסים – חזקו רגשות ואמפתיה. רגשות חיוביים המתלווים למערכות יחסים ארוכות טווח יוצרים מצב שבו לקוחות שומרים אמונים לחברה, למוצר או לשירות. הם לא עושים זאת בגלל שאין מוצר או שירות חליפי? או בגלל המחיר? תמיד חשוב כי תזכרו שהחברות המצטיינות בשירות ללקוחות תמיד מצליחות להכניס לתוך המשוואה מעבר למחיר ולאיכות המוצר "רגשות". הם מיתגו ויצרו בידול לעצמם כך שלקוחות מרגישים כלפי המותג רגשות כמו "שמחה" "אהבה" "הערכה" ועוד.


  לקוחות נאמנים מניעים צמיחה


  • בכל מצב ובמשברים אחת כמה וכמה לקוחות צמיד אוהבים להיות מופתעים לטובה. תופתעו מהתוצאות. בכל מצב ובמשברים בפרט – שירות יוצא מהכלל מתחיל כבר מהפרטים הקטנים. פעמים, נתינה בהפתעה של תשורה או "גודייס" בשפה המקצועית ללקוחות בהפתעה עשוי להשאיר חותם ענק בקרבם. שירות מצוין ללקוחות כמו כל דבר אחר, מתחיל ביכולתם של נציגי השירות להעביר את "החיוך" והאמפתיה דרך המחשב או קווי הטלפון ללקוחות. במשברים זה אפילו חושב אף יותר.

  • לקוחות מבינים היטב מה קורה בתקופות משבר. פעמים רבות הם יותר חכמים מאיתנו. לפיכך, בתקופות משבר קשות במיוחד, נקודת המוצא של השירות ללקוחות מחייב התייחסות אליהם כאל שותפים עסקיים הכי חשובים. יחד הם ואתם תעברו את המשבר בהצלחה עד כמה שניתן. דעו כי הם מבינים ומוכנים לקבל תשובות הגיוניות במשבר, ואף מוכנים לתרום מעצמם. מנגד הם מצפים כי לא התייחסו אליהם, כאל גורמים המבקשים "לסחוט" או לנצל את המערכת במשבר.

  • תמיד לקוחות מרוצים – יוצרים צמיחה עסקית. והרבה יותר מתמיד לקוחות מרוצים שחוו יחד עם החברה או העסק תקופות משבר קשות משפיעים עוד יותר על המיתוג והבידול של החברה וכפועל יוצא על יכולת החברה להתגבר על המשבר ולצמוח יחד עם הלקוחות הנאמנים. כחברה המתמחה בהדרכות ובייעוץ ארגוני המניע שינוי וצמיחה, אנו מעניקים הדרכה ויעוץ בתחום שיפור מערכי שירות לקוחות וניהול מכירות באמצעות מגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה.


  מגוון נוסף של "טיפים והמלצות" ליישום בתקופות משבר


  • אתרו את אותם הלקוחות ששמחים לבצע רכישות בתקופות מ"משבר". יש לא מעט עסקים ולקוחות שתמיד מחכים להזדמנויות "לדפוק" את השוק, לקנות במחירי מבצע, מחירי שפל כתוצאה ממשבר או לחץ של הצד השני. פעמים איתור סוג כזה של לקוחות, עשוי להיות פתרון מעולה לשני הצדדים. כל צד מרגיש כי עשה את עסקת חייו. אל תרימו ידיים. גם בתקופות משבר לקוחות חייבים להמשיך ולצרוך מוצרים ושירותים. נכון בכמות הרבה יותר קטנה – נכון שאתרו לקוחות אלה.

  • אמצו שגרת פעילות חדשה - שמרו על אופטימיות ובעיקר העבירו את האופטימיות ללקוחות שלכם. לחץ בעקבות משבר יוצר שיתוק. לקוחותיך ועובדיך מחפשים "מנהיג" "מושיע" שיראה להם אופק ואור בקצה המנהרה. שדרו ביטחון כי יחד תצלחו גם את המשבר הזה בהצלחה. עם ההתמודדות עם משבר הקורונה או כל משבר אחר עליכם כמנהלים וכבעלי חברות ועסקים לאמץ דפוסי עבודה והרגלים חדשים. ככל שתצליחו להניע התחדשות והסתגלות למצב החדש – כך תצליחו לעבור אותו בשלום ואף לצמוח מימנו.

  • השקיעו במיתוג וביצירת בידול דווקא בתקופת המשבר. אנו מבינים עד כמה חשובים הבידול והמיתוג בתקופות רווחה ושפע. חשיבותם אפילו גדולה יותר בתקופות משבר. היום עמוק בתוך משבר הקורונה, הוא חשוב שבעתיים. המיתוג והבידול שלכם חייב להיות כזה שמציג את המומחיות שלכם, שהלקוח שיסתכל עליכם יאמר לעצמו - הנה מישהו שיכול לעזור לי גם בתקופות משבר. הינה חברה או עסק שאני באמת חשוב להם. הנה פוסט המציג בהרחבה את החשיבות של המיתוג והבידול והכיצד נכון לעשות זאת נכון? לקריאה לחצו כאן.


  חפשו שיתופי פעולה חדשים


  • בתקופות משבר חפשו ליצור שיתופי פעולה וצרו סינרגיות עם חברות ועסקים המשיקים לתחום פעילותכם ועם כאלה שלא יוצרים קניבליזציה. לקוחות מאד יאהבו "חיבורים" המגדילים את תרומת הערך בעבורם. היו פרואקטיביים והתייעצו עם הלקוחות. שאלו לדעתם שתפו אותם עם תובנות ורעיונות חדשים- חזקו מולם את מערכות התקשורת הפתוחות. תופתעו לגלות עד כמה הם שמחים לשתף פעולה. הם לא ישכחו במהרה שאתם כחברה או כעסק מצאתם לנכון לשתפם.

  • שמרו על נוכחות בכל הערוצים. דווקא היה נכון כי תנצלו בצורה מיטבית את תקציבי הפרסום. תשקיעו מאמצים באותם ערוצים שהלקוחות נמצאים בהם יותר בתקופות משבר ובהסגר בבית. השתמשו בחוכמה ברשתות החברתיות, בפרסום באתרי חדשות ואתרי פנאי ואופנה, הקטינו תקציבים בעיתונות ובטלוויזיה, אין בתקופות משבר לצופים סבלנות להיפתח למידע חדש. צרו מערכות אינטר אקטיביות מול הלקוחות, שתפו אותם ברעיונות ובמידע רלוונטי ובעיקר תנסו להפתיע אותם "בגודיס" קטנים וכיפיים.


  יוצאים לדרך חדשה – מתגברים על הקורונה

  חברים, אני תקווה כי הצלחתי במקצת לתת לכם מספר כיווני חשיבה. כמנכ"לים וכבעלי חברות הכיצד אתם מתמודדים עם המשבר? מה אתם עושים כבר היום בכדי שהמחר יהיה הרבה יותר בהיר ומלא בתקווה? הכיצד אתם ואולי בעזרה של יועצים ארגוניים בעלי ידע וניסיון נצליח יחד להתגבר על המשבר. לבצע את השינויים הנדרשים ולהוביל צמיחה עסקית ניהולית ואישית. יחד נוכל לבחון אפשרות ליצירת מציאות עסקית טובה הרבה יותר מזאת שהייתה לפני המשבר. אשמח לתרום את חלקי בתהליך.


  הדרך לצמוח מתוך משבר.


  משה גרימברג
   מעניק לחברות ולעסקים הדרכה ויעוץ בתחום של התמודדות עם משברים עסקיים. אנו מתמחים בהובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. מתמקדים בעדכון התוכניות העסקיות ועדכון האסטרטגיה השיווקית לאור השינויים שמשברים מעמידים בפתחם של חברות ועסקים. מתמקדים בשינוי מבני והתאמת כוח האדם הניהולי והמקצועי לשינויים הנדרשים. עושים זאת באמצעות ליווי הנהלות, בעלי חברות ועסקים ומנכ"לים שלהם מעניקים הדרכה ופיתוח מיומנויות לשיפור ביצועים בתחום הניהול, השיווק ובתחום שיפור מערכי שירות ומכירות מורכבים. זאת בהתאמה כמעט כירורגית לאופי הארגון וצרכיו. נשמח לעצב מחדש את יעדי הארגון לאתגרים שלאחר המשבר.


  ייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי


  גם לחברות בינוניות וקטנות, לחברות משפחתיות ולעוסקים במקצועות חופשיים שלהם יותר מחמישה עובדים נכון להיעזר בייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי בכל מה שקשור להובלת תהליכי הבראה ממשברים. אנו עוסקים בהצלחה בתהליכי ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי והובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה עסקית. כלל, אנו פחות אוהבים את אלה שרק מסתפקים, במתן עצות, ונעלמים. אנו אוהבים לקחת אחריות על היישום בשטח. יהיה לנו הכבוד כחברה לייעוץ ארגוני - להיות הגורם המקצועי שיחד איתכם נעצב מחדש את האסטרטגיה העסקית אל מול האתגרים בתום משבר הקורונה.


  מתי נוח שניפגש?


  אנו מקדשים עשייה- פחות מעריכים את נותני העצות. רק כך כיועצים ארגוניים אנו מבטיחים הצלחה בתהליכים. אנו עושים זאת עבודה תהליכים מול ההנהלה, הבעלים והמנכ"ל בשלב הראשון ובהמשך אנו עושים עבודה ממוקדת מול עובדים ומנהלים וזאת באמצעות הדרכות, סדנאות וקורסים ייעודיים. יש לנו ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. עברנו לא מעט משברים עסקיים לאורך השנים, ולפיכך כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה – נשמח לבצע הליך מקצועי שבו נעצב מחדש את פניה של החברה או העסק שלכם על פי האתגרים החדשים שנוצרו לאור משבר הקורונה. משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332.

  דרג את התוכן:
   0 תגובות   יום שלישי, 14/4/20, 10:43

   אנו כאן ננסה למפות את אותן ההמלצות שיש להן הכי הרבה השפעה, על רמת שירות שאנו מעניקים ללקוחות שלנו בכל שלב מחייו. אין זה סוד, כי האיכות ורמת השירות של חברה או עסק מספקים ללקוחות תלויים בלא מעט היבטים הקשורים לתחומי הניהול, היכולות הפיננסיות, האסטרטגיה השיווקית ובעיקר על פי החזון והתוכנית העסקית של החברה או העסק. חזון ותוכנית עסקית השמה את הלקוחות במקום בראשון, סביר כי תאפיין חברות שבהן רמת השירות ללקוחות תהיה הרבה מעבר לממוצע. לפיכך אנו שמחים להעניק לכם מספר רעיונות ותובנות שיש באפשרותכם לאמץ בכדי לשפר את תרבות השירות ללקוחות ולהפוך אותה לתרבות מנצחת גם אצלכם בארגון.

    

   ''


   למדוד נכון את רמת שביעות הרצון משירות הלקוחות?


   הכיצד נכון למדוד את רמת שירות ללקוחות? האם יש הבדלים מהותיים בין רמת השירות הנתפסת דרך עיני ההנהלה והמנכ"ל לבין רמת השירות הנתפסת בפועל על ידי הלקוחות? התשובה מפתיעה ומעוררת הרבה מאד חומר למחשבה. המחקרים האחרונים מציינים כי יש פערים גדולים בערך הנתפס של רמת השירות בין הנהלות וארגונים לבין הלקוחות. פערים שעשויים לעמוד של למעלה מ- 30- עד 40 אחוזי סטייה. סקרים ומדידת רמת שביעות רצון הלקוחות חייבת לאמץ נקודת התחלה האומרת כי תמיד יש לבצע מדידה מקצועית אך ורק מנקודת מבטו של הלקוח. כחברה לייעוץ ארגוני, אנו ממליצים שנכון ומומלץ לבצע סגמנטציה של סוגי הלקוחות השונים ולערוך מדגם מייצג.


   בדקו מה הלקוחות חושבים ומרגישים?


   רק כך יהיה ניתן לנתח נכון את הממצאים ועל פיהם לבנות תוכנית הדרכה לשיפור ביצועים בשירות הלקוחות. פעמים רבות אני פוגש הנהלות, מנכ"לים ובעלי חברות ועסקים בינויים וקטנים שמשוכנעים כי רמת השירות אותו הם מעניקים ללקוחות הוא הרבה מעל לממוצע. הם מאד מרוצים מהתהליכים ובטוחים כי לקוחותיהם זוכים לרמת שירות טובה ויעילה. כמה רבה הפתעתם, כאשר אני מציג בפניהם נתונים מהעולם, בקרב חברות ועסקים, המראים את הפער בין הערך הנתפס ברמת השירות דרך עיני הלקוחות לעומת התובנה של מנכ"לים והנהלות שחשבו שלקוחותיהם מאד מרוצים? הכיצד אנו מצליחים להטמיע תרבות שירות לקוחות מנצחת?


   פער ענק בציפיות? מציאות לא זהה?


   מהניסיון שלנו היה נכון כי חברות וארגונים ובעיקר מנכ"לים ומנהלי שיווק יבינו שרק הלקוחות עשויים לתת אינדיקציה אמיתית לרמת השירות בפועל. שירות מעולה וזמין מיועד לתת ללקוחות חוויות שירות יוצאות מהכלל, בכל מגע שלהם הם החברה או הארגון. לסיכום נושא חשוב זה חובה להבין כי איכות רמת השרות האמיתית, דרך עיני הלקוחות מתמקדת בפער הנוצר בין רמת השירות בפועל שהארגון ונציגי שירות הלקוחות העניקו להם, לבין הציפיות שהלקוחות היו מבקשים לממש, לגבי רמת השירות שהיו מאד שמחים לקבל, כפי שהם היו מצפים לקבל בפועל? חובה להבין את הפער, ויותר חשוב לבנות תוכנית לצמצומו עד כמה שניתן.


   תקשורת אפקטיבית ואמפתיה בשירות לקוחות


   אמפתיה תקשורת אפקטיבית וניהול באמצעות רגשות מהווים בסיס טוב לנהל גם נכון מערכות שירות ללקוחות. רק מי שבחייו ניהל צוותים, ניהול משימות ניהול עשרות רבות של עובדים ומנהלים מבין כי בניהול יעיל על המנהל העומד בראש הצוות להעניק שירות לכל אלה שמתחתיו. היה והוא מיומן בשימוש בכל הכלים של "האינטליגנציה הרגשית" אזי בוודאות הוא מבין שעובדיו ומנהליו דומים מאד ללקוחות. שניהם מצפים לקבל הבנה שירות ובעיקר לזכות באמון. כל אלה אף מאפיינים שירות יוצא מהכלל גם ללקוחות החיצוניים. סוג כזה של מנהלים, הנהלות וארגונים המבינים ומיישמים את התובנות הנ"ל ברמת הארגון פנימה יצליחו גם ליישם ולשפר את רמת שירות ללקוחות החוצה.


   תפתיעו את הלקוחות – תופתעו מהתוצאות


   שירות יוצא מהכלל מתחיל כבר מהפרטים הקטנים. פעמים, נתינה בהפתעה של תשורה או "גודייס" בשפה המקצועית ללקוחות בהפתעה עשוי להשאיר חותם ענק בקרבם. שירות מצוין ללקוחות כמו כל דבר אחר, מתחיל ביכולתם של נציגי השירות להעביר את "החיוך" והאמפתיה דרך המחשב או קווי הטלפון ללקוחות. היכולת להפתיע לקוח, בפרט מידע שיוצר רגע אינטימי, עשוי לשנות את נתיב השיחה ולהניע תהליך של יצירת תקשורת ואמון. שירות כפי שאמרתי קודם תלוי בערכים ובתרבות. עסקים וחברות פועלים, על פי ה- DNA של הבעלים והמנכ"ל הזולג ומוטמע בכל עובד ומנהל. שירות ותקשורת טובה ופתוחה פנימה לתוך הארגון מקרינה ומשפיעה רבות על איכות השירות החוצה. לכן שירות טוב הוא עניין של תרבות וערכים.


    

   זהו נכון מגמות ושינויים


   שיפור במערכי השירות ללקוחות מחייב את ההנהלות והמנכ"לים להיות מסוגלים לראות את "התמונה הגדולה" להתחיל מהמקרו ברמת השוק והמתחרים שמעניקים שירות ללקוחות ולרדת לרמת המיקרו של התהליכים בתוך הארגון שלהם. הנהלות ומנכ"לים מחויבים לזהות תהליכים ומגמות בכל מה שקשור לרמת השירות המתגבשת בעולם ובקרב המתחרים. ארגונים ועסקים חייבים להתעדכן ולבצע את ההדרכות והקורסים המביאים לשיפור מיומנויות בקרב עובדים ומנהלים בשירות הלקוחות. חברות שלא יצעדו קדימה עם השינויים עשויים להיפגע אנושות. כיום ללקוחות יש הרבה יותר כוח מהעבר. מרגישים לא מסופקים מרמת השירות – נוטשים! הכיצד יוצרים תרבות שירות לקוחות מנצחת בארגון שלך?


   פרו אקטיביות מאפיין מערכי שירות לקוחות מעולים  


   שירות מעלה מתחיל באימוץ מתודולוגיה של שירות פרו אקטיבי. אין לחכות לפניית שירות של לקוח לא מרוצה ורק אז להתמודד עם "הרגעתו". היה נכון כי המערכות התומכות יבצעו סקרים ותהליכים לזיהוי "חוליות חלשות" ויתנו להם פתרון עוד לפני שלקוחות חווים מגע איתן? יש חשיבות ליכולת התשאול ואיסוף המודיעין של מציגי השירות מהלקוחות. פעמים יש המון מידע המסתתר בין השורות?


   יש לעשות כל מאמץ לשיפור מיומנויות ההקשבה והתקשורת הפעילה של העוסקים במגע עם הלקוחות. חובה לשפר את היכולת לשאול את השאלות הנכונות.. ובעיקר את היכולת להקשיב לצד השני. פעמים, אני ממליץ לאמן את נציגי השירות להיכנס לנעלי הלקוח ולהציג את תחושותיו, הכעסים שלו ובעיקר את הציפיות לפתרון יעיל שיביאו לכך שיקבל דרך עינו – שירות יוצא מהכלל. פעמים עימות מבוקר יכול להניע את התהליך לידי פתרון חכם?


   הלקוחות חכמים לא פחות מאיתנו?

   תנו כבוד רב ללקוחות. הם לא "טמבלים" הם מכירים היטב את השוק המתחרים ובעיקר את המוצרים והשירותים הדומים לכאלה שאתם משווקים ומוכרים. הם גם מכירים רמות שירות טובות יותר? או טובות פחות? לפיכך נקודת המוצא של שירות לקוחות מחייב התייחסות ללקוחות כאל שותפים עסקיים הכי חשובים. הם מבינים ומוכנים לקבל תשובות הגיוניות, מוכנים כי התייחסו אליהם כאל גורמים שלא מבקשים "לסחוט" או לנצל את המערכת.


   תנו להם הרגשה כי אתם באמת רוצים להבין את הבעיה ולהציע להם פתרון מושכל, הגיוני וברמת ההיגיון הסביר של שני הצדדים. כאשר נציגים ומנהלים בשירות הלקוחות משתמשים בהסברים בהגיון ולא "בסיסמאות", הלקוח הופך להיות חלק מהפתרון ולא נשאר חלק מהבעיה. לקוחות שמשתפים אותם בדילמה ההגיונית, ונותנים להם, כלקוחות לבחור באחת משני חלופות סביר להניח כי יצאו מרוצים מהמגע עם שירות הלקוחות.

   לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים
    
    

   צרו מערכות יחסים – רגשו את לקוחותיכם


   מדוע לקוחות שומרים אמונים, למוצר? לשירות? האם בגלל המחיר? האם בגלל שלא קיים מוצר או שירות חליפי? התשובות לשאלות החשובות האלה יוצרות את ההבדל בין חברות שלהם שירות לקוחות מצטיין לחברות שמעניקות שירות טוב וממוצע. החברות המצטיינות הצליחו להכניס לתוך המשוואה מעבר למחיר ולאיכות המוצר "רגשות". הם מיתגו ויצרו בידול לעצמם כך שלקוחות מרגישים כלפי המותג רגשות כמו "שמחה" "אהבה" "הערכה" ועוד. כאשר מחבריך לכך מערכת אמיתית של תקשורת פתוחה ודו צדדית נוצרת קהילה. קהילה פועלת על פי רגשות אנושיים למרות שבבסיסה היא קהילה של לקוחות המשתמשים במוצר או בשירות. קהילת "הפריקים" של מוצרי אפל, מתאפיינת בלא מעט מאפייני התנהגות תרבות ורגש.


   אמצו את מודל האנשה של "המילקי" של שטראוס


   מה עשתה חברת שטראוס בכדי לחזק רגשות בקרב לקוחותיה הנאמנים? או הלקוחות החדשים? היא העניקה אפשרות לפרסונליזציה אישית לגביע המילקי. הם אפשרו ללקוחות להופיע על אריזת המוצר עם תמונה עדכנית ואמירה שיווקית ופרסומית עצמאית.. כזאת שמחזקת את ערכי המותג. לא כולם יכולים לעשות זאת, אבל מספיק שנלמד עד כמה חשוב שנכיר את לקוחותינו לעומק בכדי לשפר את היכולת שלנו חברה או עסק בינוני וקטן לתת שירות יוצא מהכלל. כאשר נצליח להפתיע את הלקוחות באמירת "מזל טוב" ליום ההולדת, או ברכה אישית ללקוחות ששמרו לכם אמונים למעלה מ- 24 חודש ולהעניק להם "גודייס" בהפתעה – הם יבינו ויעריכו מאד שאתם באמת מגלים אכפתיות כלפיהם כדרך חיים.


   האם רמת שירות הקיימת הייתה מספקת אותכם כלקוחות?


   היה ואתם כמנכ"לים ומנהלים המנהלים חברות ועסקים מסתפקים ברמת השירות אותה אתם מעניקים ללקוחות ובהבנתכם היא מספיק טובה וראויה, היה נכון כי תבדקו מה באמת חושבים הלקוחות על כך? פעמים המציאות הנתפסת שונה מהותית בין הנהלה והארגון לבין רמת השירות המצופה בקרב הלקוחות. אין התאמה בתמונת המציאות. היה ואנו כבעלי חברה או כמנכ"לים מתקשים לתת "שירות" למנהלים ולעובדים שלנו פנימה בתוך הארגון.


   יחד אגלה לך כי תתקשה לצפות כי נציגי השירות והמנהלים בשירות הלקוחות ידעו להעניק שירות מעולה החוצה ללקוחות. אנו כמנהלים וכבעלי חברות חייבים לשמש כ- "רול מודלס" דמות לחיקוי והערצה בכל מה שקשור במתן שירות. כמנהלים ובעלי חברות ועסקים אתם חייבים להיות דמויות לחיקוי בכדי להטמיע את החשיבות בהענקת שירות יוצא מהכלל – כדרך חיים בארגון שאנחנו מנהלים. רק כך יש סיכוי רב שנצליח להטמיע תרבות מנצחת בתחום השירות ללקוחות.


   בקשו לקבל רעיונות לשיפור השירות דווקא מהלקוחות


   חברה עסקית הבטוחה ביכולתה לא צריכה להתבייש לבקש רעיונות לשיפור הן מהעובדים והמנהלים בארגון והן מצד לקוחות וספקים. כל אחד עשוי לתרום תרומה גדולה להמשך תהליכי השיפור והעצמה הארגונית, ניהולית ובתחומי השירות ללקוחות. כחברה לייעוץ ארגוני המובילה תהליכי שינוי צמיחה והדרכות, אנו מאמינים כי "חוכמת ההמונים" ראויה לבחינה בכל תחום ונושא. היה נכון כי תצליחו ליישם ערוץ תקשורת ישיר וייחודי לרעיונות, תלונות והצעות לשיפור מעבר לערוצים הרגילים של שירות הלקוחות, או פניה במייל לארגון.

     

   מייל שברוב הפעמים מגיע לידי גורם לא מספיק מקצועי להבין את חשיבותו. היה נכון כי פעמים תיזמו כמנכ"לים ובעלים שיחות "בהפתעה" ללקוחות שמאד עשויים לשמוח לשתף אותכם בחוויות שעברו? או ברעיונות והצעות לשיפור. תופתעו מהאימפקט שזה עשוי להשאיר בקרב הלקוחות. אמצו חדשות בכל מה שקשור לתרבות שירות לקוחות מנצחת בארגון. היו פורצי דרך בתחום שיפור מערכי שירות הלקוחות אצלכם.


   תשאפו להעניק תמיד שירות יוצא מהכלל


   עולם העסקים יהיה מאד אכזרי, לאותן החברות והעסקים שלא ישכילו לתת שירות יוצא מהכלל ללקוחות שלהם. לא ייקח הרבה זמן כי יגלה שהלקוחות נוטשים ועוברים למתחרים. כחברה לייעוץ ארגוני והדרכה אנו מביאים לתהליכים ניסיון רב בהכשרה של מערכי שירות לקוחות בקרב עשרות חברות ועסקים במשק הישראלי. פעלנו בצמידות עם הנהלות ממנכ"לים וסמנכ"לים, בעלי חברות ועסקים משפחתיים ששמו לעצמם למטרה להשביח את מערכי השירות ללקוחות.


   הדרכנו נציגי שירות, מנהלי צוותים, מנהלי תחומים, מחלקות ואגפים ודאגנו להפוך גם אותם למקצוענים בתחומי שירות ללקוחות. במסגרת תוכניות ההדרכה, הקורסים  והסדנאות קורסים ואימון מערכי שירות לקוחות ומכירות נלמדים עקרונות והתפישות הכי עדכניות לגבי הדרך שצריך לעשות בכדי להפוך משירות לקוחות טוב לשירות לקוחות מעולה.


   לקוחות מרוצים - יוצרים צמיחה עסקית


   כחברה המתמחה בהדרכות ובייעוץ ארגוני המניע שינוי וצמיחה, אנו מעניקים לחברות ולעסקים בינוניים ולחברות משפחתיות, הדרכה ויעוץ בתחום שיפור מערכי שירות לקוחות וניהול מכירות באמצעות מגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה לשיפור מיומנויות בתחומי שירות הלקוחות. ככלל, עושים זאת, בהתאמה כמעט כירורגית, לאופי הארגון וצרכיו ובעיקר בהתאמה ליעדים שקבע להשיג. אנו מציעים לכם אפשרות לקבל את השירות גם במסגרת מיקור חוץ שעשוי להיות הרבה יותר הגיוני לחברות בינוניות וקטנות.


   בואו וניפגש עוד השבוע?


   הדרכה ללא הטמעה יישום ובקרה בדרך כלל הרבה פחות אפקטיבית. מתברר כי גם בתחום ההדרכה וליווי מערכי שירות לקוחות, חשוב מאד להקדיש משאבים להטמעה וליווי השינוי לאורך זמן בתוך המערכות. אנו מיומנים לקחת אחריות, על היישום והבקרה בתוך מערכי שירות הלקוחות. זאת הדרך היחידה שאנו מבטיחים הצלחה ארוכת טווח בהדרכות בסדנאות ובקורסים שאנו מעבירים לעובדים ומנהלים בתחומי השירות והמכירות.

    
    

   כיועצים ארגוניים המתמחים בהדרכה ושיפור מיומנויות, אנו מביאים לתהליכים ניסיון רב בהדרכה ובעיקר מכירים את מכלול הנושאים החשובים בעולמות העסקיים. יש לנו ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. ככלל, אנו מאמינים שנושא שיפור מערכי השירות לקוחות קריטי להמשך הצמיחה. אשמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עוד השבוע, עם משה גרימברג וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 054-4814332.

    

   דרג את התוכן:
    0 תגובות   יום שלישי, 14/4/20, 10:07

    ללקוחות שלכם יש "זיכרון" הם אף פעם לא שוכחים שירות גרוע? או רמה לא מספקת וראויה של מגע עם גורם כלשהו בארגון. זה יכול להיות עם אנשי מערך התפעול והתמיכה? זה יכול להיות עם מערכי הכספים? או סתם עם מוכרן בחנות בקניון? נשאלת השאלה הכיצד אתם כמנכ"לים וכבעלי חברות מתמודדים עם המשימה, לשפר מהותית את החוויות הטובות של הלקוחות מול הארגון ובעיקר לשפר את רמת השירות ללקוחות.

     

    ''

     

    2 צדדים חשובים במשוואת הטיפול בלקוחות

    לאורך השנים, ידענו בתהליכים מול חברות ועסקים בינוניים וקטנים לחבר בין שתי ציידי המשוואה: בין הגדלת מספר החווית הטובות שהלקוחות חוו, לבין שיפור מערכי השירות ללקוחות. מדובר בשני תחומים חשובים. ההצלחה בשירות הלקוחות חייבת לקחת את שני הקצוות במשוואה ולטפל בהן יחדיו. שירות לקוחות איכותי זמין ויעיל, מהווה כיום יעד אסטרטגי רב חשיבות לכל חברה ותאגיד בעולם העסקי. לכן השאלה לגבי מציאת הדרך הכי נכונה ויעילה בכדי לשפר את חוויות השירות ורמת השירות ללקוחות? היא קריטית לעסקים וחברות.

    ניהול חווית לקוח – ושירות

    ארגונים שלא מהעולמות העסקיים ומערכות ממשלתיות מתמודדים גם לשפר מהותית את הביצועים והזמינות של השירות ללקוחות. לכן כולנו בשנים האחרונות עוסקים באיתור המענה בכי נכון לשאלה האסטרטגית הבאה: הכיצד משפרים את חוויות השירות ללקוחות? ניהול חוויות הלקוח יחד עם שיפור מערכי שירות הלקוחות מהווים כיום אף יותר מתמיד, מרכז העשייה של חברות ועסקים במשק בעולמי וככלל ובארץ בפרט.

    הדרכה קורסים וסדנאות


    ארגונים מבינים כי עליהם להקדיש תשומות הולכות וגדלות בכל מה שקשור לניהול יעיל ואפקטיבי של מערכי השירות והמכירות ללקוחות, ובו בזמן להשקיע בשיפור תשתיות טכנולוגיות ובעיקר להשקיע בהדרכה, בקורסים ובסדנאות לשיפור מיומנויות בטיפול בלקוחות. כיום ליבת הפעילות של רבים מהמנכ"לים ובעלי החברות מתמקדת ברצון לבצע קפיצת מדרגה ברמת שביעות רצון הלקוחות מהחברה. נציגי השירות הצעירים, המנהלים במערכי שירות הלקוחות הם הנמצאים בחזית. הם האינטר פייס המרכזי של החברה מול לקוחותיה ואותם צריך לשדרג.


    הלקוח במקום הראשון


    לפיכך יותר ויותר הנהלות מנכ"לים ובעלי חברות מבינים שחשוב להניע תהליכי שינוי וצמיחה בכל מה שקשור לאימוץ "טרנספורמציה דיגיטלית" הממליצה לשים את הלקוחות במקום הראשון. כחברה לייעוץ אירגוני פיתוח עסקי והדרכת שירות ומכירות אנו קובעים בצורה חד משמעית כי הובלת מהלכי הדרכה והעצמה של עובדים ומנהלים בשירות הלקוחות – יביאו שיפור מוחשי  במערך השירות ללקוחות. יש לנו את הכלים והמתודולוגיה שתאפשר לכם לענות על השאלה: הכיצד משפרים את חוויות השירות ללקוחות גם אצלכם?


    משירות טוב לשירות יוצא מהכלל


    אנו מניעים תהליכים המאפשרים לחברות ועסקים לבצע קפיצת מדרגה ברמת שירות טוב לרמת שירות יוצא מהכלל ללקוחות. אין זה סוד כי ה- ROI גבוה מאד ומביא ערך מדיד ומשמעותי לארגון הן מול לקוחות והן באיכות רמת השירות פנימה אל תוך הארגון. כחברה לייעוץ ארגוני, מניעים את התהליכים, ומחברים אנשי בעלי התמחויות ייעודיות להשלמת המשימה היותר רחבה. אנו מאמינים בסינרגיה מקצועית ולכן תמיד אנו משלבים בתהליכים צוותים מקצועיים שמביאים את מומחיותם בכל ההיבטים שמחוץ להדרכה, המבנה הארגוני והניהול.

     

    כוח משימה – לשיפור השירות


    אנו יודעים, כי תהליך ראוי של שינוי וצמיחה בכל הקשור לשירות הלקוחות כולל הן תחומים טכנולוגיים והנדסיים, תחומי תפעול ותקשוב, וזאת מעבר לתחומים של ההון האנושי ומערכי התפעול המבני והניהול של מערך שירות הלקוחות. החיבור בין ההיבטים השונים יכול להבטיח הצלחה בכל מה שקשור לשיפור חווית הלקוחות ולשירות. את כל התהליכים ומערכות ההדרכה אנו מתאימים לכל חברה או ארגון על פי צרכיו ועל פי היעדים שנקבעו להשגה. מבצעים את ההתאמות הנדרשות אחרי תהליך של מיפוי צרכים ומצב קיים. לאחר מכן אנו מציעים תוכנית פעולה "Taylor Made" שמותאמת בדיוק לכם ככפפה ליד.


    תהליך הוליסטי כולל


    כחברה שעוסקת בשיפור מערכי שירות לקוחות ובהדרכה ואימון מנהלים ועובדים הבאים במגע עם לקוחות הן ברמת אנשי ומנהלי מכירות שטח, הן ברמת נציגי ומנהלי שירות לקוחות והן כאנשי תמיכה ותפעול- אנו מניעים תהליכים הקשורים לכלל הרבדים בארגון החל מהעבדים ברצפת הייצור ועד למנהלים השונים וכלה בהנהלה ובמנכ"ל והבעלים. אנו משוכנעים כי גם אתם מבקשים לדעת הכיצד משפרים את חוויות השירות ורמת השירות ללקוחות?


    התחומים המרכזיים  המטפלים בתהליכים לשיפור מערכי שירות הלקוחות:


    • מיפוי ראשוני של חוזקות וחולשות. ביצוע MRI ארגוני.
    • ביצוע ראיונות עומק עם עובדים ומנהלים בארגון ומול מגוון לקוחות ולקוחות לשעבר.
    • בחינה מעמיקה לשינוי ועדכון האסטרטגיה תוך אימוץ "טרנספורמציה דיגיטלית" עדכנית.
    • ניתוח הממצאים והמלצה לגיבוש אסטרטגיה שירות עדכנית ברמת ההנהלה והבעלים.
    • הצגת התוכנית לשיפור ועיצוב יעיל יותר של תהליכי השירות אל מול הלקוחות השונים
    • ביצוע תהליכי הדרכה קורסים לשיפור מיומנויות ניהול ותקשורת מול סוגי הלקוחות השונים.
    • עדכון התאמת כל המערכות הטכנולוגיות התומכות בהפיכת הארגון לארגון המצטיין בשירות ללקוח.
    • הטמעה בקרה ובעיקר ליווי בשטח של כלל היישום וההמלצות לשיפור מול עובדים ומנהלים.


    האם אתם באמת מכירים את הלקוחות?


    מתברר מהניסיון שצברנו כי הצלחה בתהליכי שיפור מערכי שירות ומכירות ובעדכון האסטרטגיה בעסקית הדנה בשיפור חווית הלקוח ובהקטנת אחוזי הנטישה מחייבת עבודה בשני ווקטורים עיקריים. הוקטור הראשון מתמקד במיומנויות רכות הן אצל הלקוחות והן אצל הנציגים והמנהלים בשירות הלקוחות. למשל אציג כמה מהנושאים המרכזיים בווקטור הזה: להבין ולמפות את הלקוחות? מה הצרכים שלהם? מה הפחדים? והאם הם מרוצים מההחלטה להפוך ללקוח שלכם? נושא חשוב מתמקד בהבנת הערך הנתפס של השירות- הן אצל העובדים והמנהלים והן אצל הלקוחות.


    משלבים כוחות משפרים ביצועים


    מתברר כי אין בהכרח זהות. הוקטור השני מתמקד בתחומים היותר מדידים ומוגדרים, למשל: מהן תהליכי העבודה היותר נכונים בשירות הלקוחות? הגדרות תפקיד אחריות וסמכות למציגים ולמנהלים? מהן המערכות הטכנולוגיות התומכות? מהו המבנה הארגוני המוצלח ביותר שמקל על ממשקים חוצי ארגון? רק חיבור סינרגטי נכון ויעיל בין שני הווקטורים יביא לשיפור מהיר של כל אותם המלצות שאמורות לאפשר לחברה עסקית או ארגון לבצע קפיצת מדרגה ולהפוך לחברת שירות מדהימה בעבור לקוחותיה.


    לקוחות מרוצים יוצרים צמיחה


    משה גרימברג והיועצים הארגוניים
     
    שבאים לקחת חלק בתהליך פועלים בצורה תהליכית ונותנים מענה בכל התחומים המקצועיים הנדרשים, זאת בכדי לתת ללקוחות פתרונות הוליסטיים ואינטגרטיביים הנחוצים לחברות ולעסקים לבצע במהרה תהליך של שינוי וצמיחה בהיבט ניהול מערכי השירות ללקוחות. ככלל, צרכי הלקוחות תמיד אצלנו קודמים לכל דבר ועניין. אנו מאד מקפידים להביא לתהליך את כל הידע והניסיון המקצועי שצברנו לאורך השנים בכדי להיות עד כמה שיותר מסוגלים להתאים את רמת השיפור לצרכים של הארגון. עלות מול תועלת – קריטי להצלחת התהליך לאורך זמן.

     
     
     

    התרומה שלנו לתהליכי שיפור השירות ללקוחות


    תפקידנו בפשטות מתמקד במשפט הבא: "עלינו לקחת אחריות ולהשיג שיפור משמעותי ולהתאים את מערכי השירות והתמיכה בכדי שיהיו מסוגלים להשיג רמת שביעות רצון מהותית גבוהה הרבה יותר בכדי להניע צמיחה".  כחברה לייעוץ ארגוני - אנו מאמינים בתהAA אחראיים להצלחה עסקית. פעמים רמת ואיכות השירות חשובה אף יותר להצלחה. הדרכה ללא הטמעה יישום ובקרה בדרך כלל הרבה פחות אפקטיבית. מתברר כי גם בתחום ההדרכה וליווי מערכי שירות לקוחות ומכירות, חשוב מאד להקדיש משאבים להטמעה וליווי השינוי לאורך זמן בתוך המערכות. אנו מיומנים לקחת אחריות ולהוביל שינוי וצמיחה בתחום השירות ללקוחות.


    היישום וההטמעה חשובים מאד להצלחה


    הצלחתו של תהליך לשיפור מערכי השירות ושימור הלקוחות מתבסס על יכולת הארגון והיועצים הארגוניים לבצע בפועל את ההטמעה והיישום בשטח במסגרת עבודתם של נציגי השירות והמנהלים מול הלקוחות. בהבנתנו, היישום והבקרה בתוך מערכי שירות הלקוחות של התהליכים החדשים בצורה יעילה - מבטיחים הצלחה ארוכת טווח.  הדרכות סדנאות ובקורסים שאנו מעבירים לעובדים ומנהלים בתחומי השירות והמכירות ללא יישום ובקרה ברמת השטח עשויים להיכשל. כיועצים ארגוניים המתמחים בהדרכה ושיפור מיומנויות, אנו מביאים לתהליכים ניסיון רב בהדרכה.


    יחד נצליח לשפר את חוויות השירות ללקוחות


    אנו אף מכירים היטב את מכלול הנושאים החשובים בעולמות העסקיים. יש לנו ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. ככלל, אנו מאמינים שנושא שיפור מערכי השירות לקוחות קריטי להמשך הצמיחה. אשמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עוד השבוע, עם משה גרימברג וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 054-4814332. לאחריה נוכל להתאים לך את ההדרכות הנדרשות בארגון שלך נכון לאתגרים של היום ומול שאר האתגרים שהשוק והמתחרים עשויים להציב בפניך בהמשך הדרך.

    דרג את התוכן:
     0 תגובות   יום חמישי, 2/4/20, 11:05

     הדרכה והעצמה של עובדים ומנהלים במערכי שירות לקוחות מבטיחים את המשך הצמיחה העסקית של כל חברה או עסק ללא כל קשר לגודלו ומספר עובדיו. בשנים האחרונות התברר ללא כל צל של ספק ששירות לקוחות הוא אחד מהנושאים היותר חשובים שאי טיפול בו באופן נכון וראוי עשוי לחרוץ גורל עסקי של חברה. שירות לקוחות מצטיין תמיד מאפיין חברות מצליחות הדוגלות בשינוי וצמיחה. לפיכך השקעה ואימוץ למידה והתעדכנות מקצועית תמידית באמצעות הדרכה, סדנאות לפיתוח מיומנויות בניהול שירות לקוחות מצטיין - לנציגי השירות, לראשי הצוותים ולמנהלים מהווה מרכזי וחשוב משירות לקוחות המעניק שירות יוצא מהכלל ללקוחות.


     קורסים וסדנאות לשיפור ביצועים בשירות לקוחות


     הכיצד ארגונים וחברות ייעוץ והדרכה מצליחות לקחת עובדים ועובדות צעירים בתחילת דרכם המקצועית ולהפוך אותם "לפנים" של הארגון כלפי הלקוחות והשוק? אין זה סוד כי נציגי שירות הלקוחות, מנהלי הצוותים והמנהלים הבכירים במערכי שירות הלקוחות הופכים "לפרזנטורים" הופכים לפנים של החברה – הם הופכים לגורם שהכי חשוב במיתוג ובבידול של החברה מול הלקוחות והמתחרים.

     ''

     כל אחד ואחת מהם ברגע האמת משפיעים עמוקות על איכות "חוויות הלקוחות" וכפועל יוצא משפיעים רבות על המשך ההצלחה העסקית של החברה או הארגון. היה מאד חשוב ונכון ליצור מערכות יחסים ארוכות טווח עם הלקוחות. היה נכון כי הלקוחות יאהבו את המוצר או השירות שלנו! ירגישו כי מהצד השני יש גורם שאף אוהב ודואג להם גם...


     שירות לקוחות - מקצוע מאתגר ושוחק


     לא פשוט כלל להיות לאורך זמן משמעותי איש שירות מצטיין? לא קל כלל להיות מסוגל לעמוד בחזית ולהתמודד יום יום שעה שעה עם לקוחות כועסים? לפיכך אנו מאמינים כי נכון לבצע גיוס מתאים של "פרופיל" עובדים ומנהלים שיש בבסיסם כאנשים מיומנויות ויכולות המתאימות הרבה יותר לתפקיד השוחק. לאחר שלב המיונים והגיוסים אנו מובילים תהליכי הדרכה הכשרה ופיתוח מיומנויות בקרב העובדים החדשים והוותיקים שאמורים לעבוד בהרמוניה ובשיתוף פעולה. כל ארגון נמדד באיכותה של "החוליה החלשה" ולכן עלינו להביא את רמת העובדים והמנהלים החדשים לממוצע הנדרש.


     הדרכה וסדנאות לשירות לקוחות מנצח


     קורסים סדנאות ותוכניות העצמה
      מהווים כלים הכרחיים בכל מה שקשור להפיכת עובדי שירות לקוחות טובים לעובדים מצטיינים. באמצעות תהליכי ההדרכה והעצמה אנו מעניקים לעובדים החדשים ולוותיקים כלים עדכניים לביצוע מיטבי של משימתם. להעניק שירות יוצא מהכלל ללקוחות ולהקטין עד למינימום את אחוזי הנטישה. כיועצים ארגוניים, אנו מובילים תהליכי למידה והעצמה המביאים לכך שרמת השחיקה יורדת. עולה המודעות לחשיבות תפקידם, ובעיקר אנו מניעים תהליכים לאיתור מנהלים עתידיים ולהם בונים תוכנית העסקה ואופק ניהולי ארוך טווח. יש לבצע כל מה שניתן, בכדי להקטין עד למינימום האפשרי את אחוזי התחלופה של העובדים והמנהלים בשירות הלקוחות.


     מהי תרבות שירות מנצחת?


     תרבות של שירות מאפיינת ארגונים מצליחים
     .
      תפיסת השירות והתרבות הארגונית המקדשת את הטיפול בלקוחות מחייבת את כלל העובדים בארגון ולא רק את אלה הנמצאים בשירות הלקוחות. חברות ועסקים בינוניים וקטנים ואף חברות משפחתיות הנותנות דגש לחשיבות בשיפור מערכי השירות יהיו תמיד בקדמת החברות והעסקים המצליחים הרבה יותר מהאחרים. לפיכך אנו חושבים כי יהיה נכון להתאים את מערכי ההדרכה, הקורסים ותוכניות העצמה על פי רמת הארגון והידע של מערכי שירות הלקוחות אצלו. להלן מספר נקודות לחשיבה בכל הקשור להדרכה ושיפור מיומנויות לעוסקים בניהול שירות לקוחות ומכירות.


     סדנאות הדרכות קורסים בסיסיים:


     כחברה העוסקת בייעוץ ארגוני
      ובהדרכה, בשלב הראשון נתמקד בהבנת תהליכי השירות בארגון. נאתר את החוזקות והחולשות שלנו כנותני שירות לקוחות טלפוני או בשירות פרונטלי. נלמד להכיר את מושגי היסוד של ההצלחה בשירות לקוחות. נעסוק בשיפור מיומנויות בטיפול מוצלח בלקוחות "כועסים" הנמצאים רגע לפני נטישה. נשפר את יכולת התקשורת וההקשבה האמפתית. מחזק את היכולת להתמודדות בסביבה שבכל רגע נתן עשויה לאתגר את העוסקים בשירות לקוחות עם לקוחות פוגעניים שמתקיפים את הנציג ברמה האישית. נכיר ברפרוף את סוגי הלקוחות השונים. ונלמד מספר תחומי בסיס נוספים.

      
      

     ביצוע מערכות הדרכה אינטר אקטיביות ומצולמות


     כיועצים ארגוניים
      המתמחים בהדרכה ובפיתוח מיומנויות, אנו מאמינים גדולים בתרגול וניתוח "סיפורי לקוח" מעולם התוכן של המשתתפים והארגון. במהלך הסדנאות, הקורסים ומערכות ההדרכה האקטיביות נביא לתהליכים "סיפורי לקוחות מרוצים" ומקרים של "לקוחות כועסים וקשים במיוחד" ונלמד מה נעשה נכון? ומה היה ניתן לבצע הרבה יותר טוב. נעשה את התהליכים במסגרת סימולציות מצולמות המאפשרות למשתתפים ללמוד ולמתח את הדברים הטובים שיש לאמץ ולוותר על דפוסי פעולה והתנהגות המניעים אותנו "כטייס אוטומטי" שמגיב לא טוב לאתגרים של הלקוחות. בתהליכים האלה מערכות הלמידה מתחזקות ואנו אף נקפיד על שימוש בסיפורי לקוחות מתוך הניסיון והידע של המשתתפים.


     סדנאות הדרכות קורסים
      להתמודדות עם לקוחות "כועסים" ומורכבים


     בתוכניות ההדרכה בסדנאות ובקורסים
      לשיפור מיומנויות מקצועיות נתמקד ביכולת להכיל ולהתמודד הרבה יותר נכון עם לקוחות מאתגרים המגיעים לשירות הלקוחות אחרי "מסע" ייסורים? או אחרי שלא הצליחו לקבל מענה במערכות האחרות בארגון? נלמד ונאמץ כלים עדכניים להתמודדות מוצלחת עם האתגרים שמעמידים בפני כל איש שירות הלקוחות הכועסים. נבנה פלו ייעודי ותהליכים פשוטים וברורים הבאים לטפל בלקוחות האלה.


     זאת נעשה באמצעות מתן אחריות וסמכות, ברמת הנציג הייעודי לקחת את המושכות ולהוביל מול הלקוח הליך מהיר של פתרון הבעיות עד כמה שניתן מהר. פעמים הדבר בלתי אפשרי ולכן אנו גם מלמדים ובונים תסריט תגובה ושיחה גם למצבי הקיצון. אין מה להיבהל? לקוחות "כועסים" ולקוחות "קשים" מוכרים לכל חברה. חברות המצטיינות בשירות ללקוחות יודעות טוב יותר מאחרות להתמודד איתם בהצלחה הרבה יותר טובה מהאחרים.


     הרצאות, סדנאות ותוכניות הדרכה ייעודיות המציגות את "שירות הלקוחות" בהיבטים העסקיים והפיננסים


     אנו מאמינים כי נכון שכל העוסקים בתחום שירות הלקוחות ומניעת נטישה, יבינו לעומק את כל המשמעויות העסקיות והפיננסיות, יהיה מצבנו הרבה יותר טוב. כיועצים ארגוניים, אנו מאמינים שחשוב לשתף את כל העובדים והמנהלים במידע עסקי וניהולי. באמצעות פורמט תקשורת פתוחה נדאג כי העובדים והמנהלים בשירות הלקוחות, יבינו עד כמה חשובה עבודתם להמשך ההצלחה והצמיחה העסקית.


     לפיכך אנו מאמינים כי הצגת נתונים מספריים על מצב החברה בנושאים הקשורים לשירות הלקוחות, המשפיעים רבות על התוצאות הכספיות הנובעות מאי מתן שירות מספיק טוב  לשביעות רצונם של הלקוחות .נעצים את תחושת האחריות והנחיצות שלהם ונבנה יחד גאוות יחידה של כל הנמצאים בחזית מול הלקוחות. ככל שהנהלות בעלים ומנכ"לים ידעו לחזק את "האגו" לנמצאים בשירות הלקוחות כך הביצועים ישתפרו.

     ליווי מנהלים ועובדי שירות לקוחות במצבי עבודה מול הלקוחות  


     אנו מקפידים לאורך כל תהליכי ההדרכה ובמהלך הסדנאות והקורסים לשיפור מיומנויות לעוסקים במתן שירות ללקוחות לבצע הדרכה פרונטלית במסגרת מהלכי העבודה השוטפים. חלקים מרכזיים של העצמת העובדים והמנהלים מבוצעת על ידנו, בזמן אמת תוך כדי העבודה השוטפת מול הלקוחות. לשם הגברת האפקטיביות של התהליכים, אנו מקפידים לבצע משוב, הדרכה מתקנת במהלך העבודה השוטפת. רק שם, נציגים ומנהלי שירות המתמודדים עם פניות של לקוחות אמיתיים – יכולים ללמוד. אנו מבצעים הדרכה ותיקון ביצועיים אן ליין תוך כדי הכוונתם של נציגים לתת פתרונות ומענה יותר נכון לכל מקרה ומקרה.


     אימוץ מודל "החזרה בהפוגות" ככלי להטמעה ויישום החומר הנלמד


     כחברה לייעוץ ארגוני המתמחה בשיפור מערכי שירות לקוחות ומכירות אנו מאמינים כי שינוי יכול להצליח אך ורק באם המשתתפים מקפידים לתרגל, פעם אחר פעם ולאמץ הרגלי עבודה חדשים ויעילים הרבה יותר. "מודל החזרה בהפוגות" הוא היעיל ביותר ליישום והטמעה של חומרי לימוד ומיומנויות מקצועיות חדשות גם בתחומי ניהול לקוחות ומניעת נטישה. רק כך אנו מצליחים לגרום לנציגי שירות ומנהלי ישרות טובים להפוך למצטיינים.

     אנו לומדים ומתרגלים פעם אחר פעם עד שזה הופך להרגל התנהגותי מקדם. מיישמים טכניקות וכלים עדכניים החסרים "בארגז הכלים" המקצועי וכלי השירות הקיימים אצל המשתתפים. אנו מקפידים ללמוד מטעויות, ומעניקים משוב ומציעים דפוסי פעולה מתקנים ברמת המשתתף הבודד או ברמת הקבוצה.


     בקרה משוב ותיקון תגובות לנציגי שירות ומנהלים בזמן העבודה


     בתום ההדרכות הקורסים והסדנאות יש חובה לבצע תהליכי ליווי והעצמה למשתתפים במסגרת העבודה השוטפת שלהם. שם אנו מבצעים ברמה פרטנית תהליכי בקרה משוב ותיקון תגובות לנציגי שירות ומנהלים בזמן העבודה שלהם ומול מקרי קיצון שנלמדו. חובה כי הארגון ידע לצייד את העוסקים בשירות ללקוחות בסמכויות וכלים שעשויים לתת להם גמישות מספקת בכדי לייצר לקוחות מרוצים.


     המלצתנו כי אחת לרבעון חשוב לבצע תהליכי ריענון ברמת הארגון ולא רק ברמת העוסקים השירות לקוחות. משוב ובקרה על איכות עבודתם של נציגי שירות חייבים להיות לכלי ניהולי המאפשר טיוב ושיפור בכוח האדם המקצועי. לא כולם מתאימים להיות נציגי שירות לקוחות מצטיינים? קבלו החלטה לרענן תמיד, את איכות הצוותים.

     חשוב להצטיין במתן השירות ללקוחות


     חברות שירות שלא ישכילו לתת שירות יוצא מהכלל ללקוחות יגלו מהר מאד כי רבים מהם עברו למתחרים. לתהליכים בתחומי שיפור מיומנויות והדרכה לנציגי ומנהלי שירות לקוחות אנו מביאים עמנו ניסיון רב בהכשרה של עשרות חברות ועסקים במשק הישראלי. ליווינו מקרוב עשרות רבות של תהליכים לשיפור הביצועים של מערכי שירות הלקוחות והמכירות. עשינו זאת עם ממנכ"לים וסמנכ"לים, בעלי חברות ועסקים משפחתיים וכלה במנהלי צוותים, תחומים, מחלקות ואגפים. דואגים להפוך גם אותכם למקצוענים - סדנאות קורסים ואימון מערכי שירות לקוחות ומכירות נלמדים עקרונות והתפישות הכי עדכניות לגבי הדרך שצריך לעשות בכדי להפוך משירות לקוחות טוב לשירות לקוחות מעולה.


     לקוחות מניעים צמיחה. 


     אנו מעניקים לחברות ולעסקים בינוניים ולחברות משפחתיות, הדרכה ויעוץ בתחום שיפור מערכי שירות לקוחות וניהול מכירות באמצעות מגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה לשיפור מיומנויות. לאורך השנים, עושים זאת, בהתאמה כמעט כירורגית, לאופי הארגון וצרכיו ובעיקר בהתאמה ליעדים שקבע להשיג. אנו מציעים לכם אפשרות לקבל את השירות גם במסגרת מיקור חוץ שעשוי להיות הרבה יותר הגיוני לחברות בינוניות וקטנות. יש לנו קבלות והצלחות בכל מה שנוגע לשיפור דרסטי בתחומי ניהול שירות לקוחות מצטיין. יש לנו קבלות גם בתחום הדרכה, סדנאות וקורסים לפיתוח מיומנויות בניהול שירות ללקוחות.


     מתי מתאים כי ניפגש? בשלישי בוקר? או חמישי אחרי השעה 1600? 


     גם בתחום ההדרכה וליווי מערכי שירות לקוחות, אנו אוהבים לקחת אחריות על היישום בשטח. רק כך אנו מבטיחים הצלחה ארוכת טווח בהדרכות בסדנאות ובקורסים שאנו מעבירים לעובדים ומנהלים בתחומי השירות והמכירות. מביאים לתהליכים ניסיון רב בהדרכה ומכירים היטב את מכלול הנושאים של העולמות העסקיים. יש לנו ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. ככלל, אנו מאמינים שנושא שיפור מערכי השירות לקוחות קריטי להמשך הצמיחה. אשמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 054-4814332.  

      

     דרג את התוכן:
      0 תגובות   יום חמישי, 2/4/20, 10:55

      כחברה העוסקת בתחום של ייעוץ עסקי ופיתוח ארגוני, אנו מלווים חברות ועסקים בינוניים וקטנים ומתמחים בליווי, פיתוח והעצמה של חברות משפחתיות. יש לנו היכרות רבה עם מגוון רחב של סגמנטים עסקיים ותעשייתיים וברוב המקרים אנו מכירים היטב את הסכנות ואת האתגרים שמולם נמצאים המנכ"לים, ההנהלות ובעלי העסקים. פעמים אנו פוגשים אותם בנקודות של שפע וצמיחה, אך ברוב רובם של המקרים אנו פוגשים את החברות והעסקים דווקא בנקודות שפל ומשבר. בוודאות אנו יכולים לקבוע כי: "יועצים עסקיים - יוצרים שינוי ומובילים צמיחה".

      לא להשקיע "בסממני הצלחה" מיותרים


      אנו כיועצים עסקיים המלווים את המנכ"ל והבעלים כבר מהתחלת התהליכים יכולים לעזור ולהניע טוב יותר את הנושאים שחייבים להיות במרכז העשייה הבאים לדאוג לתהליך הקמה וצמיחה הרבה יותר נכון. השקעות בסממני "הצלחה" או בפירוטכניקה" מיותרת עשויה להזיק בניהול המשאבים שגם כך מוגבלים. ההשקעות ותיעדוף המשימות שיקול דעת של אנשי מקצוע מתחום הייעוץ העסקי- הייעוץ הארגוני. 

       

      לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטיםמגניב

       

       

      השקעות מיותרות ולא במקומות הנכונים עשויות להזיק לעסק שבהתהוותו. כאן אנו מכנסים לתמונה. כיועצים עסקיים בעלי ידע וניסיון מוכח בהקמה וליווי חברות ועסקים קטנים, כאן אנו נכנסים לתמונה ומסייעים לחברות בהקמה' ולחברות ועסקים וותיקים' לאמץ פורמט ניהול ופעולה נכונים הרבה יותר.


      מעורבות ושקיפות מלאה


      אנו מציגים כבר מהפגישה הראשונה שהצלחתו של התהליך מחייבת מעורבות מלאה של המנכ"ל והבעלים לאורך כל הדרך. תהליכי הייעוץ העסקי – הייעוץ הארגוני מחייבים פתיחות ושקיפות מלאה כבר מהיום הראשון. לתהליכים אנו מביאים ניסיון רב שנים במגוון תחומים ותעשיות  ובעיקר מביאים הצלחות. יחד ולאורך כל העבודה המשותפת, אנו נדאג להתנהלות ניהולית ועסקית הרבה יותר יעילה ואפקטיבית שתביא בוודאות לשיפור התוצאות העסקיות והגדלת פלח השוק והרווחים.


      כיועצים עסקיים  - אנו מטפלים בנושאים המרכזיים הבאים:


      כחברה העוסקת בייעוץ עסקי ובייעוץ ארגוני על כל גווניו, פיתחנו מתודולוגיה ייחודית הבאה להביא בשורה לכל אותם בעלים, מנכ"לים והנהלות של חברות בינוניות וקטנות. פיתחנו תהליכים קצרי מועד המובילים שינוי וצמיחה בטווח של 3-6 חודשים. בתחילה אנו מתמקדים בביצוע מעמיק של אפיון ומיפוי החברה ומנהליה. תהליך המלווה עם מיפוי שוק ומתחרים. רק בסיומו של התהליך אנו עוברים לשלב של בניית תוכנית שינוי ולשלבי היישום וההטמעה בארגון.


      מסוגלים לבחון את איתנותו של העסק על פי מספר מדדים ועל פי ההתנהלות השוטפת שלו בתחומים הבאים:


      • תחום המכירות והשירות.
      • תחום השיווק והיכולת ליצור מערכי פרסום אפקטיביים.
      • ניהול והדרכה והעצמה של עובדים ומנהלים.
      • התחום האחרון והחשוב ביותר מתמקד באיתור "החוליות החלשות" בארגון.


      שלב השני עוסק בבניית תוכנית שינוי יעילה ומהירה ליישום הבאה לתת מענה לכל אותם נושאים הדורשים שינוי. השלב השלישי והחשוב מתמקד בעבודת שטח שבא אנו מלווים את החברה ומנהליה ביישום ההמלצות לשיפור ההתנהלות העסקית והניהולית.


      כיועצים עסקיים אנו מעודדים חדשנות ויצירתיות


      ככלל, אנו תמיד מציבים בפני בעלי החברה, המנכ"ל ופורום המנהלים מראה המציגה עד כמה חשוב לקחת הובלה ולהיות חדשניים ויצירתיים בעולמות התחרותיים בעולמות העסקיים בארץ ובעולם. כיועצים עסקיים וכיועצים ארגוניים, אנו מובילים תהליכי חשיבה, המשולבים  בסיעור מוחות, המשולבים עם ניתוח כל המידע הרלוונטי שנאסף בתהליכי מיפוי מצב קיים וניתוח מתחרים.

      אנו מציבים בפני הארגון ומנהליו אתגרים ומשימות המחייבים פתרונות יצירתיים בכדי להמשיך ולצמוח. העבודה המשותפת יוצרת תרבות של חדשנות ונכונות להפוך מחברה או עסק מגיב לחברה יוזמת ופרו אקטיבית. אנו מכוונים בעיקר את המנכ"ל הבעלים וההנהלה לחרוג מגבולות המוכר והידוע כחלק משינוי הובלה וצמיחה.


      כיועצים עסקיים - מתמקדים באימון ייעוץ ומנטורינג להנהלה


      כבר אחרי שלב ניתוח הנתונים ומיפוי מצב קיים, אנו כיועצים עסקיים ומנטורים מציפים מכלול סכנות אתגרים  והזדמנויות לחברה ולמנהליה. בתהליכי החשיבה המשותפים, אנו מעודדים את כולם בתהליכים לקחת חלק פעיל בהצגת רעיונות לפתרון הבעיות ואו להתמודדות הרבה יותר טובה עם ההזדמנויות שאותרו? אנו מאמינים בהעצמה ובפיתוח מיומנויות ויכולות ניהול.

      אנו מאמינים כי בעבודה משותפת נטולת מגבלות והיררכיה התוצאות יכולות הרבה יותר טובות. במהלך תהליכי ההבראה השינוי והצמיחה יש חשיבות עליונה להקטין עד למקסימום את רמת החיכוך וההתנגדויות. אנו קובעים כי ככל כשרבים יותר לוקחים חלק בתהליכים, רמת החיכוך וההתנגדות לשינוי הולכת ופוחתת ובכך סיכוי ההצלחה של תהליכי השינוי והצמיחה גדלים בעשרות אחוזים.


      המלצתנו למבקשים להגדיל את סיכויי ההצלחה


      אנו מבקשים להמליץ כי בכל התנעה של תהליך עסקי חדש? או תיקון מערכים קיימים היה נכון כי תיעזרו באנשי מקצוע. תיעזרו במומחים לייעוץ עסקי- ייעוץ ארגוני המניעים תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. אנו לא ממליצים כי תבחרו בנו. חפשו את היועצים העסקיים הכי מתאימים לכם, אבל לא מומלץ לוותר על הידע והניסיון שלהם. לכן, חשוב במיוחד בתחילתו של כל עסק לשכור את שירותיו של יועץ עסקי המתמחה בתחום ייעוץ לעסקים קטנים.

      יועץ לעסק קטן הוא האדם המהימן שיעניק לכם ייעוץ עסקי טוב ומקצועי שמכיל בתוכו גם ייעוץ כלכלי, שיווקי וניהולי ויגרום לעסק שלכם לחתור לצמיחה כלכלית כבר מתחילת פועלו. כיועצים עסקיים המניעים צמיחה נתמקד יחד איתך כמנכ"ל וכבעלים בתהליכים של שיפור הביצועים של העסק הקיים.

       

      השלבים הראשונים בהתנעת תהליכי הייעוץ העסקי


      תפקידנו להגדיל את סיכוי ההישרדות וההצלחה של החלומות העסקיים שלכם. אנו מאמינים כי תמיד נכון להילחם על מימוש עצמי ובעיקר מימוש חלומות. רבים נשארים בשלב החלומות. מעטים עושים צעד ומנסים לממשו. רבים מהם כושלים ונאלצים להיפרד מהחלום כבר אחרי שנת הפעילות הראשונה. זאת הסטטיסטיקה הכואבת המציגה כי למעלה מ- 90% מהיזמיות העסקיות לא שורדות את שנת הפעילות הראשונה. יש דרך להיות באותם 10% שמצליחים.

      אנו כעוסקים בתחומי הייעוץ העסקי – ייעוץ ארגוני והדרכת מנהלים, מציעים לכם תהליך סדור ומוכח שבא לשפר ביצועים ותהליכים בעולם העסקים התחרותי כיום. אנו פחות מתמחים בקסמים וביצוע מניפולציות חשבונאיות. אנו מתמחים בהובלת תהליך שלם הוליסטי הבא להעניק לכם כלים ופתרונות ניהוליים מוכחים. מתמקדים ביישום ההמלצות לרמת נשטח כי רק שלב ההטמעה והיישום באמת הכי חשוב להצלחה.


      בטוח כי אהיה  מסוגל לעזור גם לך..


      כמנכ"ל או כבעל עסק הנך מוזמן לסייר באתר הבית שלנו - להתרשם ממגוון החברות והעסקים שעבדו איתנו לאורך השנים. עסקים מנהלים ומנהלות שעברו תהליכי ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני עם החברה שלנו - Advanced Business Consulting  בתהליכים איתם ידענו להנגיש בעבורם את כל העדכונים של תורות הניהול הכי עדכניות ואפקטיביות הקיימות בחברות ובעסקים הכי גדולים וליישם אותם בהתאמה הנדרשת לעסקים בינוניים וקטנים. מידע מקצועי רב אך תוכלו למצוא בתוך הבלוג הניהולי שאנו כותבים כבר משנת 2006. תאמצו הרגל להיכנס לבלוג וליהנות ממידע מקצועי וניהולי רב בתחומי מכירות, שיווק, פיתוח עסקי והדרכת מנהלים ועובדים.


      השבוע נפגשים?


      לסיכום באפשרותכם ליהנות מיועצים עסקיים איכותיים במספר חלופות. הראשונה במסגרת שירותי ריטיינר שנתי או חצי שנתי להובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. החלופה השנייה מתמקדת בקבלת שירותי יעוץ וניהול במסגרת מיקור חוץ. השירות מאפשר לך כבעלים וכמנכ"ל ליהנות מיכולות ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי, ניהול שיווק ואסטרטגיה גבוהות במיוחד בעלות שפויה. רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה ומתמשכת.


      אסור לדרוך במקום.


      הם מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר. הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה, באמצעות מומחים המגיעים במסגרת שירותי מיקור חוץ, היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם. כך רבים מהם מקבלים את הידע הניהולי, המקצועי הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.

      דרג את התוכן:
       0 תגובות   יום חמישי, 2/4/20, 10:47

       מי לא מבקש בעולם העסקי להיות בקדמת הבמה. להיות במקומות הראשונים של החברות שלהן מערכות שירות לקוחות פנימה והחוצה הכי מצטיינות וטובות? מי היה מתנגד ללמוד לעומק את הדרך והמתודולוגיות המאפשרות להצטיין בכל מה שקשור למתן שירות יוצא מהכלל ללקוחות? 

        

       ''

        

       מי לא יהיה מוכן להשקיע מאמץ אנרגיות ולא מעט משאבים בכדי להקטין עד למינימום את אחוזי הנטישה של הלקוחות ומנגד להגדיל את רמת שביעות הרצון והנאמנות של הלקוחות הישנים? ובעיקר להיות מסוגלים לבצע מכירות המשך ללקוחות הקיימים?

       שירות פנים ארגוני משפיע על הלקוחות החיצוניים

       הכיצד שירות מעולה פנימה אל תוך הארגון משפיע על רמת שירות ללקוח החוצה? מהו שירות בכלל? ומהו שירות לקוחות מעולה הן ללקוחות פנימה בתוך החברה או הארגון והן כלפי הלקוחות והספקים שבחוץ? הכל מתחיל באימוץ האסטרטגיה העסקית השמה את הלקוחות במקום הראשון. לחברות האלה מכנה משותף אחד ומרכזי. הם שמו לעצמם למטרה לשפר ולהעצים את כלל המערכות שמעניקות טכנולוגיה וכלים יעילים לטיפול בלקוחות.

       מתברר כי כל האגפים, או המחלקות ממוקדות במשימה של שיפור חוויות השירות של הלקוחות הפנימיים והחיצוניים. זה מתחיל ברמת המנכ"ל וההנהלה המצליחים להקצות משאבים ואנרגיה ניהולית אישית שמסמנת לכולם עד כמה תחום שירות הלקוחות חשוב. אנו קובעים בוודאות כי שירות פנים אירגוני מצטיין? משפיע גם על שירות הלקוחות הניתן החוצה.


       שירות לקוחות – יוצר צמיחה


       מערכות הגיוס וההדרכה, משקיעות מאמצים בטיוב שיפור והעצמה של מנהלים ועובדים באגפי שירות הלקוחות והקטנת אחוזי הנטישה. כל המערכות הארגוניות ממוקדות בהעצמה ותמיכה לצרכי מערכות ניהול הלקוחות פנימה והחוצה. מערך שירות הלקוחות המעניק שירות פנימה והחוצה הופך להיות לגורם החשוב והמשמעותי ביותר ביכולתו של כל ארגון או חברה עסקית להמשיך לצמוח ולהתמודד מול האתגרים של השוק והמתחרים. שירות לקוחות יוצא מגדר הרגיל מאפשר לחברות ולעסקים לשרוד ואף לצמוח תוך עמידה ביעדים העסקיים לאורך שנים. מותר לציין כי קיימים ארגונים שרוב רובו של שירות הלקוחות מיועד לצרכים פנימיים. הוא מיועד לתת מענה לעובדים ולמנהלים העובדים בו.


       אין יותר לקוחות "שבויים"


       במצבים כאלה שירות הלקוחות נהנה מלקוחות "שבויים" וזאת בניגוד למצב הרגיל בעולמות העסקיים שבהם ללקוחות יש אפשרות בחירה? יש להם אפשרות לעזוב ולרכוש שירות או מוצר מהמתחרים היה ורמת שירות הלקוחות לא עומד בסטנדרטים שהלקוח ציפה לקבל. 

       לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים

       בארגוניים ממשלתיים שפעמים מתפעלים מערכי שירות לקוחות פנימיים יש חשיבות לכך שהמנהלים הבכירים או המנכ"ל יראו בשירות הלקוחות הפנימי – שירות לקוחות איכותי הנמדד על ידי לקוחותיו.. וכאן למרות שהלקוחות שבויים – אין כל סיבה שרמת השירות לא תהיה מצטיינת ויעילה כאילו הייתה מיועדת ללקוחות החיצוניים שלהם אפשרות בחירה! גם כאן עליהם לראות ולשים את טובת הלקוחות בראש הפירמידה.


       מחלקות השירות בחברות


       בארגונים עסקיים, פעמים שירות הלקוחות מקבל טוויסט.. זה לחלוטין לא המודל המוכר לכולנו? בחברות ועסקים בינוניים וגדולים מחלקות השירות ללקוח הפנימי מתפלגות לכל אחת מהמחלקות או האגפים שכל אחד מאיתנו מכיר היטב:

        
       1. מחלקת רווחה
       2. מחלקת הייצור והתפעול
       3. מחלקת לוגיסטיקה ורכש
       4. מחלקת שכר וכספים
       5. מחלקת תמיכה ומיחשוב
       6. מחלקת התחבורה ומחלקות אחרות


       אנו מכירים היטב את התחומים והמחלקות והן מייצגות חלק מהמחלקות המחויבות להעניק שירות פנימה אל תוך הארגון. גם הם כמו מחלקת שירות ושימור הלקוחות החיצוניים, מתמודדים עם לא מעט לחצים ואתגרים. לכן תחומי ההדרכה העצמה ופיתוח מערכי שירות לקוחות שאנו מעניקים מביא לשיפור ביצועים הן למחלקות שירות ושימור הלקוחות החיצוניים והן למחלקות השונות הנותנות שירות פנימה אל תוך הארגון.


       בנו מערכות יחסים עם הלקוחות


       עולמות הייעוץ הארגוני וההדרכה למערכות שירות לקוחות המבקשות לעבור קפיצת מדרגה ולהפוך משירות לקוחות טוב לשירות לקוחות מעולה, מתעדכנים כמעט באופן סימולטני עם כל החידושים העולמיים שמביאים לידי ביטוי את הטרנדים והמתודולוגיות שהוכחו  כנכונות וכיעילות ביותר. העולם הולך לכיוון של בניית יחסים ותקשורת פתוחה עם הלקוחות. העולם העסקי הבין כי אין דרך אחרת. צריך לוודא כי הלקוחות נשארים נאמנים לחברה ולמוצריה אך ורק בתנאי שהם פיתחו רגשות כלפי המותג והחברה. כשרגשות מעורבים רמת ההתנידות והעזיבה קטנה משמעותית.


       ישראל עוקבת באדיקות אחרי העולם


       במהלכי העבודה שלנו מול חברות ועסקים בתחום שיפור הביצועים של מערכי שירות הלקוחות פנימה והחוצה, עלה צורך מקצועי וניהולי למפות את נקודות הממשק השונות של הלקוחות החיצוניים והפנימיים עם הארגון. לאתר את אותן נקודות החולשה, לבדוק ולבחון אסטרטגיה לשיפור. מיפוי מפת הוויז של הלקוחות השונים מביאים אותנו לזהות נקודות קריטיות שעשויות להיות הסיבה לכישלון מערכות שירות הלקוחות. מחקרים מוכיחים כי ככל שרמת שירות הלקוחות החוצה ופנימה עולה, כך רמת הניהול והעמידה ביעדים גוברת. זהו מדד שמקרין על כלל הארגון וביצועיו.


       "One Stop Shop"
        מודל מנצח בשירות לקוחות


       את השירות ללקוחות והטיפול בהקטנת אחוזי הנטישה  ניתן וחובה לשפר וליעל. על שירות לקוחות מצטיין להיות מאד ידידותי ללקוחות. עליו להיות זמין ובעל יכולות גבוהות של פתרון בעיות. על העובדים והמנהלים לעבוד על פי מודל שירות השם את הלקוחות במקום הראשון. אנו ממליצים כי תמיד מנהל או נציג שירות יעבוד מול הלקוח על פי מודל ONE STOP SHOP בשירות הלקוחות ולא יעבירו את הלקוחות מיד ליד.

        

       אנו מנהלים את תהליכי העצמה השיפור וההדרכה באמצעות תוכניות הדרכה ייעודיות, סדנאות, ימי עיון, ומפגשי העשרה ואימון לצוותים ולמנהלים. אנו מנעים תהליכים ליצירת אמנת שירות, כתיבת SLA, ובעיקר מתמקדים בטיוב שיפור וגיוס מנהלים עובדי שירות לקוחות בעלי פוטנציאל ויכולות מקצועיות לשרוד הרבה שנים בתפקיד.

       בקרה, מדידת ביצועים, וסקרי שביעות רצון


       אין זה סוד כי שירות לקוחות הוא נושא מרכזי בהצלחת כל עסק או חברה. שירות לקוחות שלא מספיק מקצועי עשוי במקרים רבים לחרוץ את גורל החברה. שיפור מערכי שירות לקוחות מחייב השקעה בטיפוח והעצמה של ההון האנושי. לפיכך סדנאות והדרכה לעובדים, מהווים חלק בלתי נפרד משירות לקוחות המבקש להצטיין ולהישאר רלוונטי לאור השינויים והתחרות בשווקים. אתם כמנכ"לים וכבעלי החברה חייבים לבצע סקרי שביעות רצון מקצועיים וניטרליים בכדי לבחון באמת מה הלקוחות חושבים ומרגישים כלפי החברה וכלפי רמת השירות שהם מקבלים. לא תמיד תחושות הבטן תואמות את המציאות.


       סקרי שביעות רצון בקרב עובדים ומנהלים


       בהבנתי המקצועית כיועץ ארגוני, היה נכון כי יבצעו סקרי מדגם קצרים אחת לרבעון. סקרים יותר מעמיקים אחת לחצי שנה וסקר כולל שיבוצע אחת לשנה וייתן למנכ"ל ולהנהלה תמונת מצב עדכנית למה שצריך לשפר לקראת השנה הבאה. הסקרים חייבים לכלול מודול שמבוצע מול העובדים והמנהלים בשירות לקוחות בכדי שנוכל לקבל "רחשי לב" ואינדיקציות ניהוליות חשובות ברמת העובדים והמנהלים גם. לסיכום אנו עוסקים בשיפור מערכי שירות לקוחות הן ללקוחות פנימה ובעיקר ללקוחות החיצוניים.


       גם לעסקים קטנים ולחברות משפחתיות


       כחברה לייעוץ ארגוני - פיתוח עסקי, אנו מעניקים ייעוץ והדרכה לשיפור מערכי שירות לקוחות ומכירות גם לחברות בינוניות, לחברות משפחתיות ולעוסקים במקצועות חופשיים שלהם יותר 20 עובדים. תמיד, נכון להיעזר בייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי בכל מה שקשור להדרכה ושיפור ביצועים בתחום שרות הלקוחות. אנו מאמינים כי דווקא בחברות קטנות כל אחד מהצוות, חייב להיות "מומחה" בשירות לקוחות. בארגונים קטנים ההגדרות תפקיד אינן כל כך חדות ומוגדרות ולפיכך אנו חושבים כי אצלם, יבוצעו תהליכי העשרה וסדנאות שירות בפורום רחב של עובדים ומנהלים.


       שירות לקוחות מניע צמיחה


       משה גרימברג מעניק לחברות ולעסקים, הדרכה ויעוץ בתחום שיפור מערכי שירות לקוחות וניהול מכירות באמצעות מגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה לשיפור מיומנויות. לאורך השנים, עושים זאת, בהתאמה כמעט כירורגית, לאופי הארגון וצרכיו ובעיקר בהתאמה ליעדים שקבע להשיג. אנו מציעים לכם לקבל את השירות גם במסגרת מיקור חוץ שעשוי להיות הרבה יותר הגיוני לחברות בינוניות וקטנות.


       בוא ונקבע פגישה השבוע?


       ככלל, אנו אוהבים לקחת אחריות על היישום בשטח. רק כך אנו מבטיחים הצלחה ארוכת טווח בהדרכות בסדנאות ובקורסים שאנו מעבירים לעובדים ומנהלים בתחומי השירות והמכירות. יש לנו ניסיון רב בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. אנו מאמינים שנושא שיפור מערכי השירות לקוחות קריטי להמשך הצמיחה. אשמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 054-4814332.

       דרג את התוכן:
        0 תגובות   יום חמישי, 2/4/20, 10:33

        חברות ועסקים מגיעים להיעזר בשירותי הייעוץ העסקי כשאר המשבר עומד לגבות מחיר יקר. משברי עשוי לגרום לעסק לפשוט רגל ולקרוס. פעמים, אנו באים להציל את המנכ"ל והבעלים שנאלץ להיות "לוליין" בקרקס ולהיות מסוגל להקפיץ באוויר בו זמנית 10 כדורים לפחות? לכבות שרפות מהבוקר עד הערב? הוא מתמודד כמעט לבד, לפתור את שצף הבעיות מול ספקים, גביה, מכירות, לקוחות ועוד. כמנכ"ל, הוא הפנים כי עליו לבקש עזרה. זהו השלב הכי חשוב בהצלחתו של תהליך ייעוץ עסקי – שינוי ארגוני, המניע הבראה וצמיחה. שלב ההפנמה כי נכון להיעזר במומחים.

         

        ''


        לעבוד על פי תוכנית עסקית ואסטרטגיה

         

        כשיזם או שכיר שמחליט לפני שנים להפוך לעצמאי? או לכאלה המחליטים דווקא עכשיו לפתוח חברה או עסק? מתברר אז וגם נכון לעכשיו לאלה הנמצאים בתחילתו של התהליך. מתברר כי ההצלחה עסקית מחייבת בדרך כלל תכנון קפדני של התוכנית העסקית והתוכנית האסטרטגית, כל זאת לאחר ביצוע תהליך מעמיק של מיפוי שוק ומתחרים ובעיקר בניית תוכנית שיווקית אפקטיבית.

         

        תכנון ופיתוח עסקי, המלווה עם אנשי מקצוע הבאים מתחום הייעוץ הארגוני, ייעוץ ניהולי והובלת תהליכי שינוי וצמיחה יכולים לחסוך ליזמים או לבעלי החברה והעסק הרבה מאד שגיאות וטעויות בדרך. החיים לימדו יזמים ובעלי עסקים, כי ריהוט עדכני וחדיש, מערכות מיחשוב ולוגו ונייר מכתבים מדהימים, לא מספיקים להצלחה.


        התרומה המרכזית שלנו כיועצים עסקיים המניעים צמיחה

         

        תפקידנו המרכזי מתבטא ביכולת להוביל יחד עם המנכ"ל ההנהלה והבעלים תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. אנו עוסקים בייעול מערכות הניהול המכירות והתפעול בארגון בכדי לאפשר לכם להגיע להרחבת תחומי הפעילות, הגדלת מחזורי המכירות ובעיקר הגדלת הרווחיות. אנו רואים במרכזו של התהליך, את היכולת שלנו להניע ארגונים מנהלים ובעלי חברות "להרים את הראש" ולא לפחד לצאת מאזורי הנוחות שפעמים רבות מהווים מלכודות מות לעסקים הדורכים במקום.

         

        בתהליכים, מתמקדים בשינוי פרדיגמות, אימוץ תהליכי עבודה וניהול המקדשים פרו אקטיביות זאת במקביל לתהליכי הדרכה פיתוח מיומנויות והעצמה לעובדים ולמנהלים כחלק מתהליכי השינוי והצמיחה. אנו מציעים מגוון רחב של נושאים הבאים להתניע יחד איתכם כמנכ"לים ובעלים תהליכי שינוי הבראה וצמיחה.


        ייעוץ עסקי – אימון עסקי הכיצד זה מקדם אותך?

         

        מה דעתכם חברי המנהלים? האם אתם מכירים גורם ניהולי בעולמות העסקים בתחילת 2020 שעדיין שואל האם הייעוץ העסקי מביא תוצאות? האם יועצים עסקיים נחוצים לשיפור הביצועים העסקיים בחברות ועסקים בינוניים? האם ייעוץ עסקי נחוץ לכאלה המבקשים לבצע שינוי וצמיחה עסקית? כולנו חשופים לתשובות שהן ברורות. מנכ"לים ובעלי עסקים שחוו תהליכי ייעוץ עסקי ואימון עסקי איכותי שהביאו לתוצאות מדידות ומהירות.

         

        הם הממליצים הכי טובים לתהליכים. אין זה סוד כי  ייעוץ עסקי – אימון עסקי והדרכת מנהלים הינו תהליך המסייע רבות לבעלי חברות ועסקים, למנהלים ומנכ"לים לאמץ ולשפר מיומנויות ניהול מנהיגות והנעת עובדים. לשפר את רמת הביצועים של החברה או העסק אותו הם מנהלים.  חשוב כי נציין שיועצים עסקיים איכותיים יוצרים שינוי ומובילים צמיחה.


        כיועצים עסקיים נממש את מלוא הפוטנציאל שבכם.

         

        אנו מבקשים כיועצים ארגוניים המניעים תהליכי שינוי וצמיחה לשתף אותכם במידע הבא: רוב האנשים, המנהלים והדבר דומה גם בקרב חברות ועסקים מנצלים בשוטף פחות מ- 60% מהפוטנציאל הגלום בהם. מתברר כי כולנו בעלי פוטנציאל לא ממומש שהולך לטמיון. המון רווח פוטנציאלי הולך לאיבוד בקרב מנהלים עסקים וחברות שלא משכילות להביא את עצמם לממש הרבה יותר מהפוטנציאל הטמון בהם. זאת לאור התנהלות ניהולית שיווקית ועסקית לא מספיק עדכנית.


        יועצים עסקיים - יוצרים שינוי ומובילים צמיחה בהתנהלות הניהולית והעסקית.

        • שיפור בכל מה שקשור לניהול נכון ויעיל יותר של מערכי החברה או העסק המשפחתי
        • ייעוץ ועזרה בשיפור מערכי הניהול הפיננסי והבקרה בחברה
        • שיפור מערכי המכירות, השירות
        • עדכון התוכנית האסטרטגית והתאמת התוכנית השיווקית לאתגרים החדשים.
        • שיפור מערכי התקשורת וניהול יעיל יותר של עובדים ומנהלים.
        • התאמת כוח האדם הניהולי והמקצועי לשינוי המבני.
        • להקטין מחזורים – להגדיל רווחיות? הכיצד עושים זאת נכון?
        • תוכנית מואצת לאיתור מנועי צמיחה חדשים. כניסה לתחומים חדשים.
        • מאמץ רוחבי לגיוס לקוחות חדשים ושימור לקוחות קיימים.
        • הדרכה פיתוח מיומנויות והעצמה למנהלים ולעובדים.
        • התאמת מצבת כוח האדם לצרכים המשתנים. טיוב, גיוס ושיפור איכות כוח האדם הניהולי.


        החברות והתאגידים נהנות? מדוע עסקים וחברות קטנות ובינוניות לא ייהנו גם הם?

         

        יותר ויותר חברות ועסקים מעולמות ה- SMB הבינו כי נכון מה שנכון לחברות ותאגידי ענק עשוי להיות נכון גם להם. הסיבות לכשלים ולקריסה נכונים וכמעט זהים הן בקרב חברות ותאגידים והן בקרב חברות ועסקים קטנים ובינוניים. רוב רובם של הכשלים הגורמים לבסוף לקריסה מתמקדים בחוסר ידע בתכנון לא מספיק מדויק וחוסר יכולת ניהול על פי יעדים. מתברר כי המון יזמים ואנשים שכל חייהם היות שכירים מבקשים לקפוץ "ראש" אל העולמות העסקיים מבלי לוודא כי יש מים בבריכה? רבים מהם פותחים חברות ומיזמים עסקיים ללא ידע ניהולי וניסיון עסקי. הם פשוט לא השכילו להבין כי תמיד נכון לפעול על פי הכללים הראויים שעשויים לעשות את ההבדל בין הצלחה עסקית לכישלון מהדד.


        יועצים עסקיים  - 
        הרווח הצפוי מתהליכים ממוקדים?

         

        כיום ניתן לקבוע בצורה חד ערכית כי ייעוץ עסקי לחברות הנהלות ומנכ"לים מהווה את אחת מההשקעות הכי נבונות שמנכ"ל בעלים והנהלות יכולים לקבל. היא ההשקעה בעלת התשואה הגדולה ביותר שאתם תוכלו לבצע כמנכ"ל או כבעלים בחברה. אין זה סוד כי ה- ROI הוא משמעותית גבוה מכל השקעה אחרת. מתברר מעבר לכל ספק כי ההשקעה בתהליכים שבהם לוקחים חלק יועצים עסקיים המתמקדים בהבראה שינוי וצמיחה ובעיקר בפיתוח ועדכון אסטרטגיה עסקית מביא לרוב להכי הרבה ערך מוסף. בתהליכים לאורך השנים אנו עזרנו לחברות הנהלות ומנכ"לים לשפר את הביצועיים העסקיים.

         

        עזרנו לשפר את הרווחיות, להביא לגידול חד במכירות ולשפר את מערכי שירות הלקוחות. זאת ועוד, אין כל תהליך ייעוצי שלא מטפל גם בשיפור המבנה ארגוני, והתאמת כוח האדם הניהולי והמקצועי לאתגרים החדשים שאותרו. במהלך התהליכים אנו עוסקים רבות גם בפיתוח והדרכה לצוותי הניהול והמכירות. הוכחנו פעם אחר פעם כי תמיד נכון להסתכל על חצי הכוס המלאה. להסתכל על משבר כהזדמנות וכקרש קפיצה... לימדנו רבים כי במצבים קשים של משבר עסקי – ניתן לבצע תהליכי הבראה וצמיחה מדהימים.

          

        יועצים עסקיים - במיקור חוץ.

         

        פעמים אני מתאמץ להבין את הקוד הסבוך של בעלי חברות ועסקים קטנים? לאתר את המפתח הנכון היכול להביא אותם להשתכנע כי ייעוץ עסקי איכותי המלווה בהדרכה ופיתוח עובדים מנהלים וכוחות מכירה יכול להביא לשינוי מהותי ולצמיחה גם אצלם בחברה? הפעם כמנכ"ל וכבעלים, בוא אתה ואני נאתר את המפתח הנכון בעבורך? בוא ונבחן יחד באם השירות של ייעוץ עסקי – פיתוח ארגוני עשוי להתאים גם לך? האם יכול להתאים לך לעשות זאת במסגרת שירות מיקור חוץ?

         

        בוא נקבע פגישת עבודה והיכרות ללא כל עלות ומחויבות מצידך. צלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או שלח מייל ישירות: abc@nihul4u.co.il יתכן כי תופתע להבין, שלא בהכרח השירות מתאים רק לעסקים במשבר? נדמה לי כי אצליח לשכנע אותך, כי גם עסקים טובים ובריאים כמו העסק שלך, יכולים ליהנות מייעוץ עסקי אפקטיבי.


        בואי ותכירו אותנו לעומק

         

        כמנכ"ל או כבעל עסק הנך מוזמן לסייר באתר הבית שלנו - להתרשם ממגוון החברות והעסקים שעבדו איתנו לאורך השנים. עסקים מנהלים ומנהלות שעברו תהליכי ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני עם החברה שלנו - Advanced Business Consulting  בתהליכים איתם ידענו להנגיש בעבורם את כל העדכונים של תורות הניהול הכי עדכניות ואפקטיביות הקיימות בחברות ובעסקים הכי גדולים וליישם אותם בהתאמה הנדרשת לעסקים בינוניים וקטנים. מידע מקצועי רב אך תוכלו למצוא בתוך הבלוג הניהולי שאנו כותבים כבר משנת 2006. תאמצו הרגל להיכנס לבלוג וליהנות ממידע מקצועי וניהולי רב בתחומי מכירות, שיווק, פיתוח עסקי והדרכת מנהלים ועובדים.


        השבוע נפגשים?

         

        לסיכום באפשרותכם ליהנות מיועצים עסקיים איכותיים במספר חלופות. הראשונה במסגרת שירותי ריטיינר שנתי או חצי שנתי להובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. החלופה השנייה מתמקדת בקבלת שירותי יעוץ וניהול במסגרת מיקור חוץ. השירות מאפשר לך כבעלים וכמנכ"ל ליהנות מיכולות פיתוח עסקי, ניהול שיווק ואסטרטגיה גבוהות במיוחד בעלות שפויה. רבים מהלקוחות שלנו הנעזרים בנו בצורה קבועה ומתמשכת.


        חייבים להיות יצירתיים. לא דורכים במקום.

         

        הם מודעים ומבינים שבעולם העסקים חייבים להתקדם ולהשתפר. הם מבינים היטב כי ייעוץ עסקי, ייעוץ ארגוני ועדכון אסטרטגיה, באמצעות מומחים המגיעים במסגרת שירותי מיקור חוץ, היא הדרך היעילה והזולה ביותר בעבורם. כך רבים מהם מקבלים את הידע הניהולי, המקצועי הנדרש, מבלי להגדיל את צוות העובדים והמנהלים הבכיר ובמקביל להגדיל משמעותית את עלויות השכר. בואו ונקבע פגישת עבודה כבר השבוע.

        דרג את התוכן:
         0 תגובות   יום חמישי, 26/3/20, 14:27

         יועצים ארגוניים המובילים תהליכי שינוי הבראה וצמיחה אנו מציעים לכם מערך מקצועי כולל שבא לסייע ולעזור לכם בכל ההיבטים של ניהול חברה ארגון בינוי או קטן וחברות משפחתיות. היה ואתם פועלים בתחום האדריכלות והעיצוב, פועלים כעורכי דין בשוק מאד רווי ותחרותי או מצליחות כנשים להפעיל חברה עסק או סטארט אפ מוצלח? לעדכנכם כי במקום אחד יש לכם מרכז ידע, הכולל את כל התחומים הרלוונטיים בניהול שיווק פיתוח עסקי אסטרטגיה ומכירות. 

          

         ''

          

         אנו בחברת ב- Advanced Business Consulting  יודעים להנגיש בעבורכם את כל העדכונים של תורות הניהול הכי עדכניות ואפקטיביות הקיימות בחברות ובעסקים הכי גדולים וליישם אותם בהתאמה הנדרשת לעסקים בינוניים וקטנים. מעניקים לכם ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי - לאדריכלים, עורכי דין ולנשים יזמיות בעולמות העסקיים.


         תהליך הייעוץ והליווי לעסקים 
         כולל את הנושאים המרכזיים הבאים:


         ייעוץ אסטרטגי וייעוץ שיווקי תוך עדכון מערכי הפרסום השונים. ייעוץ ארגוני המתמקד בהבראה שינוי וצמיחה. הדרכה ופיתוח מיומנויות בקרב מנהלים, אנשי מכירות ומוקדי שירות. בתוך כלל התהליכים השונים אנו מטפלים בהתאמת מבנה ארגוני לשינויים הנדרשים, עוסקים באיתור בנייה ויישום המתודולוגיה ניהולית-ארגונית בכי עדכנית ומתאימה. מעדכנים את החזון ולוקחים חלק מרכזי בגיבוש תרבות ארגונית המקדשת צמיחה ויצירתיות. עובדים ומשפרים את מערכי התקשורת הפנים והחוץ ארגונית. מובילים תהליכי טרנספורמציה עסקית השמה את הלקוחות במקום הראשון. אנו מאמינים כי לא משנה גודלו של הארגון בכדי להבין עד כמה יכולה להיות תרומתו של ייעוץ עסקי קריטי להצלחה. לפיכך נשמח להיות אלה שיעזרו לך להתאים את הביצועים שלכם בעולמות העסקיים שבו אתם פעילים לשינויים בשוק ומול המתחרים.


         ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי - לאדריכלים

          

          

          

         ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי לאדריכלים מעצבים ולחברות מתחום העיצוב לבית, מתמקד בשיפור התנהלותה ותפקודה של החברה או המשרד הפרטי המעסיק בין 5 ל- 20 עובדים. כיום לא פשוט לשרוד בתחום העיצוב והתכנון האדריכלי.  להיות אדריכל- מעצב- מפקח- או נותן שירות בתחום עיצוב הבית לא תמיד מספיק להיות מקצוען ויצירתי? אתם חייבים במקביל להצטיין גם בתחומי השיווק המכירות הפיתוח העסקי והניהול. פעם אחור פעם, מתברר כי ניהול עסק או פירמה בתחומי האדריכלות ועיצוב הבית כרוך בהרבה יותר משתנים מאשר הידע המקצועי הטהור.


         לא מספיק להיות אדריכל יצירתי?


         הצלחה תלויה בלא מעט משתנים שהם מחוץ לעולם הידע שלכם. עסקי בתחום האדריכלות כרוך במשתנים רבים שלא תמיד תלויים בכם. בהיעדר הידע והניסיון המתאימים, קל ליפול בהערכות חסר או יתר. הדבר דומה לכל אותם חברות ועסקים מתחומי הריהוט ועיצוב הבית, או מכירת ריצוף שיש, אביזרי אמבטיה תאורה ואקססוריז. כולם מתחבטים עם המשימה להוביל את החברה או העסק להיות עדכני שירותי ובעיקר רווחי. המשימה היא מאתגרת לכן במקרים כאלה, פנו אלינו – לאתי מהלב, אדריכלית וותיקה ובעלת ידע וניסיון.

          

         לקבל ייעוץ מחברה המכירה היטב, את עולמות התוכן שלכם


         אנו בטוחים כי תסכימו לתובנה האומרת שרק מי שמבין באדריכלות, לא תמיד יכול לתת ייעוץ גם בתחום הייעוץ העסקי בניית אסטרטגיה מנצחת וליווי תהליכי שינוי מיתוג וצמיחה. לנו מאד ברור כי לא כל מה שנכון למפעלי מתכת, מתאים לאדריכלים ומעצבים? אנו מעניקים ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי המותאם אישית לעולם התוכן שלך כאדריכל, מעצב, או חברה למכירת ריהוט או תאורה. לפיכך מי שמנהלת ומובילה את התהליכים – אתי מהלב, שהיא אדריכלית בנשמתה ועוסקת בתחום למעלה מ- 30 שנה.


         בואו ונקבע פגישה


         לפיכך, אנו מניעים תהליכים סדורים. ראשית מתמקדים במיפוי מצב קיים זיהוי הצרכים ומיפוי החוליות החלשות בכדי שנוכל להציג תוכנית פעולה סדורה שבאה להוביל לשינוי וצמיחה. אתי מהלב, ואחרים יודעים לבנות תוכנית ייחודית שבאה להציג יעדים וכלים להשגתם. היה והנושא מעניין אותכם? הייתם רוצים לקבל מידע נוסף ולהבין במה זה כרוך- היה נכון כי תצרו קשר ישיר עוד היום. שלחו מייל abc@nihul4u.co.il או פניה ישירה לאתי מהלב Etimealev@gmail.com ובקשו כי נקבע פגישת היכרות ללא כל מחויבות. למידע נוסף תוכלו לצלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או לאתי מהלב 0544-211412

          

          

         ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי - לעורכי דין


          

         כפירמה לעריכת דין המתחילה במסע או כעורך דין צעיר ומקצועי שמבקש להשאיר חותם הן מקצועי והן עסקי אתם בטח מבינים שחייבים הרבה יותר מידע מקצועי בתחומי המשפטים בכדי להצליח לנהל משרד עריכת דין מצליח? פירמה של עשרות עורכי דין או אפילו פעילות עצמאית של משרד עורך דין צעיר שמבקש לצאת לעצמאות ולא להיות שכיר במשרד של מישהו אחר – תמיד דורשים ידע ניהולי עסקי ושיווקי מאד ייעודי שנמצא ברוב המקרים מחוץ למעגלי הידע הקיימים אצל עורכי הדין.

          

          

         שוק עורכי הדין כמו שווקים אחרים עבר בשנים האחרונות תהליכים של שחיקה. רבים נכנסו לתחום, חלקם אחרי התנסות קצרה פרשו מהמקצוע או לחילופין החליטו להתפרנס בכל מחיר והביאו להורדת מחירים דרסטית. התחרות על כל לקוח ולקוח הלכה ונעשתה קשה יותר ויותר. מתברר כי ניהול פירמת עורכי דין מצליחה או משרד עריכת דין שבו למעלה מ- 10 עורכי דין היא משימה לא פשוטה כלל.


         לנהל בהצלחה פירמה של 10 עד 20 עורכי דין


         לא מספיק לדעת את רזי המקצוע בכדי להפוך לעסק מרוויח. כעורך דין המנהל משרד שבו עובדים ושותפים – אליך להיות מסוגל גם להיות מנהל ומנהיג עסקי היודע להפיק מהשותפים והעובדים את המיטב. כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנו מעניקים לך שירותי ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי הבאים לתת לך סיכוי גבוה יותר להצלחה עסקית וניהולית. כך עושים זאת המשרדים והפירמות הכי גדולות בארץ ובעולם. הם הפרידו את הנושא המקצועי הטהור מהנושאים הניהוליים והתפעוליים. אנו בחברת ב-Advanced Business Consulting יודעים להנגיש בעבורכם את כל העדכונים של תורות הניהול הכי עדכניות ואפקטיביות הקיימות בחברות ובעסקים הכי גדולים.


         צמיחה מקצועית ועסקית בעולם עריכת הדין

          

         אנו מתמקדים בהתאמה וביישום הידע הניהולי והאסטרטגי לכם כעוסקים בתחום ערכית הדין וניהול פירמה הכוללת עשרות עובדים ועורכי דין שכל אחד מהם חייב להיות מנוהל ומבוקר בכדי שבסוף השנה יצברו רווחים לחלוקה. ההתמחות שלנו מאפשרת לך לקבל תמיכה עזרה וייעוץ בתחומים הקשורים בייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי. מתמחים בייעוץ אסטרטגי ובמיתוג ובידול  לעורכי דין ולפירמות המבקשות להתקדם במדרג ולהיכנס ל- Top 20.  אנו מבקשים לציין כי פורמט העבודה שלנו עם תחום העסקים של עולם עריכת הדין מתמקד בליווי ותמיכה ארוכת טווח. שינויים לא קורים בפורמט של "זבנג וגמרנו".


         הצגת התהליכים לייעוץ עסקי לעורכי דין


         בתחילה אנו מציעים לקיים מפגש היכרות ללא עלות ומחויבות לבחינה של ההיתכנות לתחילת העבודה המשותפת ובעיקר לבחון האם יש באפשרותנו להביא לכם ערך ותועלת מדיד. היה וצלחנו את השלב החשוב הזה נציע תהליך קצר וממוקד ולא יקר, של איפיון מצב קיים ומיפוי חוזקות וחולשות של הפירמה או המשרד. תהליך הכולל ראיונות עומק עם עובדים במשרד וניתוח שוק ומתחרים בתחום ההתמקצעות שלכם. מסמך קצר יוצג בסיומו של התהליך ויכלול גם הצעה להמשך תהליכי הליווי. היה ומתניעים את התהליך אזי השלב של האפיון יהיה חלק מהעלויות השוטפות. התהליך המומלץ על ידינו כולל ליווי בריטיינר שנתי על פי תוכנית עבודה שנתית הכוללת משימות ויעדים להשגה. בתחילת התהליכים אנו נבצע מפגשים שבועיים ברמת הנהלת המשרד ולאחר מכן נעבור למפגשי עבודה והעשרה אחת לשבועיים.


         בואו ונקבע פגישה


         לפיכך, אנו מניעים תהליכים סדורים. ראשית מתמקדים במיפוי מצב קיים זיהוי הצרכים ומיפוי החוליות החלשות בכדי שנוכל להציג תוכנית פעולה סדורה שבאה להוביל אותך כעורך דין בתחילת הדרך? או את המשרד שמתחיל לגדול? או את פירמת עריכת הדין שבנית בשנים האחרונות וכיום זקוקה לרענון ולהתחדשות ניהולית ותפעולית. לשינוי וצמיחה. זאת ועוד אנו גם לוקחים חלק בשיפור מערכי המכירות והשירות.


         אנו גם מתמקדים בשיפור המיתוג והנראות ובעיקר בונים תרבות של מצוינות בקרב העובדים בחברה. היה והנושא מעניין אותכם? הייתם רוצים לקבל מידע נוסף ולהבין במה זה כרוך- היה נכון כי תצרו קשר ישיר עוד היום. למידע נוסף תוכלו לצלצל ישירות למשה גרימברג: 0544-814332 או שלחו מיילabc@nihul4u.co.il  ובקשו כי נקבע פגישת היכרות ללא כל מחויבות.

          

          

         ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי - למנוהלות עסקים ויזמיות

           

          

         אחוז הנשים בעולם עולה על 50%. אחוז הנשים מקרב בעלי החברות והעסקים נמוך משמעותית מיחסם באוכלוסייה. המספרים הולכים ומשתנים והרבה יותר נשים הופכות ליזמיות ולבעלות חברות ועסקים בארץ ובעולם. הכוח הנשי, מתחיל להפוך למשמעותי הרבה יותר גם בעולמות העסקיים. כיום בתחילת 2020 עוד ועוד נשים דורשות עצמאות ובוחרות להפוך ליזמיות ולבעלות עסקים קטנים. בהצלחה רבה הן כבשו לא מעט מעוזים שנשלטו בעבר על ידי המין הגברי בלבד. העידן שבו נשים היו נמצאות במטבח ואחריות לטיפול בילדים ובמשפחה תם.

          

         נשים מנהלות טובות יותר

          

         נשים כיום מניעות תהליכים של שוויון מלא ושל יצירתיות ועצמאות בכל מה שקשור לעולם העסקים כיזמיות עצמאיות. הן מוכנות לקחת את האחריות ולהיות בעלות עסקים וחברות. כחברה לייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני המובילה תהליכי שינוי צמיחה והדרכה – אנו נשמח לסייע לכן הנשים היזמיות בכל נושא או תחום בכדי שתמשיכו להצליח ולהתרחב. נוכל לסייע לכן בתחומים הבאים: עדכון התוכנית העסקית. בניה של האסטרטגיה השיווקית והפרסומית. הדרכה והעצמה לכן כמנהלות ולצוות העובדים. ותחומים נוספים הקשורים לניהול השוטף של הפעילות העסקית והיזמות שהתחלתן.


         כאשת עסקים מדוע נכון כי היעזר בייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי?


         ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי לנשים מנהלות ויזמיות נועד בעיקר עבור אותן הנשים שקפצו כבר למים ומנהלות עסקים וארגונים עצמאיות ומבינות כי פעמים הן כמו המנהלים והמנכ"לים חייבות אף הן להיעזר מקצועית באנשי מקצוע מתחומי הייעוץ השונים. ייעוץ עסקי – ייעוץ אסטרטגי המלווה עם תהליכים הבאים למפות כשלים ולבנות תוכניות עבודה להתגברות עליהם וזאת כתהליך הבא להניע התמקצעות, שיפור מתמיד המובילים להמשך הצמיחה.

          

         אנו יודעים כי בעשור השלישי של המאה ה- 21 תפקידי ניהול רבים יותר ויותר מאוישים על ידי נשים בתפקידי מפתח במגוון רחב של עסקים ותעשיות. נשים הרבה יותר טובות בתקשורת. טובות הרבה יותר ביכולת הנעת צוותים ויצירת אווירת עבודה חיובית. הן יודעות טוב יותר מאיתנו הגברים לזהות, אתגרים והזדמנויות ובעיקר להתמודד איתן בצורה הרבה יותר טובה מאיתנו המנהלים.


         יחד מניעים צמיחה


         מתברר כי בדיוק כמו אצל מנהלים גברים וללא כל הבדל, גם מנהלות זקוקות לסיוע ולאיש מקצוע או איש סוד אשר ינועו לידן לאורך המסע. היה ואת כמנכ"לית או בעלים של חברה או עסק תרגישי צורך לקבל סיוע של יועץ עסקי – יועץ ארגוני אשר יעזרו לך להמשיך בדרך אל עבר הצלחה כלכלית גדולה אף יותר? אנו נשמח להיות להיקרא לדגל. נוכל לסייע לך בשיפור מבנה הארגון והתאמתו לשינויים במשק, נתמקד בהקטנת עלויות תפעול רכש וכוח אדם בכדי להגדיל את הרווחיות. ככלל נהיה בעבורכן פרטנר מקצועי להובלת תהליכי שינוי וצמיחה והתלבטות ברמת מנכ"ל או בעלים לגבי העדכון של התוכניות האסטרטגיות ואיתור מנועי הצמיחה הבאים. אנו מביאים לערך מדיד ולעלות תועלת מאד גבוה בעבור תהליכי הליווי והעצמה שאנו מובילים.

          

         בואי ותכירי אותנו


         כמנכ"לית או בעלת עסק הנך מוזמנת לסייר באתר הבית שלנו - להתרשם ממגוון החברות והעסקים שעבדו איתנו לאורך השנים. עסקים מנהלים ומנהלות שעברו תהליכי ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני עם החברה שלנו - Advanced Business Consulting  בתהליכים איתם ידענו להנגיש בעבורם את כל העדכונים של תורות הניהול הכי עדכניות ואפקטיביות הקיימות בחברות ובעסקים הכי גדולים וליישם אותם בהתאמה הנדרשת לעסקים בינוניים וקטנים. מידע מקצועי רב אך תוכלו למצוא בתוך הבלוג הניהולי שאנו כותבים כבר משנת 2006.


         פגישה וייעוץ ראשוני ללא עלות


         משה גרימברג וצוותו מתמחים בתחומי  הייעוץ העסקי – הייעוץ האסטרטגי לעסקים ולחברות המנוהלות על ידי נשים. אנו מציעים מגון רחב של שירותים שאת רובם ניתן לקבל במסגרת שירות מיקור חוץ. החל משיפורים בתוכנית העסקית והאסטרטגית, ניהול והעצמת עובדים, הדרכה וליווי מערכי מכירות ושירות לקוחות ועוד לא מעט תחומים אחרים. אנו בחברה מאמינים כי יש באפשרותנו גם אצלך להוביל שינוי וצמיחה. תרגישי חופשי לפנות עוד היום ישירות למשה גרימברג במייל abc@nuhul4u.co.il  או באמצעות הטלפון הישיר: 0544-814332. הפגישה והייעוץ הראשוני ללא כל עלות וללא כל התחייבות.

         דרג את התוכן:
          0 תגובות   יום חמישי, 26/3/20, 14:18

          בואו וננסה להביא הגדרה מוסכמת לשירות לקוחות מעולה- ההגדרה הכי קרובה למציאות על פי הבנתי כיועץ ארגוני המלווה תהליכים בתחום שיפור מערכי מכירות ושירות לקוחות מתמקדת בדבר הבא: לקוחות מבקשים לקבל חוויות שירות המותאם להם אישית ובזמינות כמעט מלאה. את הלקוחות לא מעניין לדעת כי רמת השירות בארגון מעל לממוצע.. הממוצע לא מעניין אותם כלל. מה שמעניין אותם זה לדעת כי מישהו בצד השני של הטלפון או המייל יגיב מהר וידע לתת לו מענה מקצועי. המשימה אינה פשוטה כלל והיא מחייבת פרסונליזציה של מתאר השירות והתאמתו ללקוח הבודד.

           

          ''

           

          שירות לקוחות מיטבי - ההגדרה


          מהי מצוינות בשירות לקוחות? הכיצד מקטינים עד למינימום את אחוזי הנטישה של הלקוחות? הכיצד מעלים בצורה דרסטית את רמת שביעות הרצון של הלקוחות מרמת השירות ומהבחירה בכם כחברה כיצרנית מוצר מעולה, או מעניקה שירות יוצא מהכלל? מתברר כי להיות מעולה ומצטיין במתן שירות לקוחות לאורך זמן, לתת ללקוחות שלך שירות יוצא מהכלל המשולב ביכולת לבנות מערכות יחסים ארוכות טווח לא פשוט כלל. מהי הדרך לעשות זאת נכון? הכיצד מובילים תהליכים של הכשרה העצמה והדרכת מערכי שירות לקוחות המבקשים להפוך מטוב למצוין?

          ROI גבוה למשקיעים השיפור מערכי שירות הלקוחות

          כיום, יש ברבות מהחברות דילמה עסקית כבדה ולא פתורה. התחרות גוברת על כל לקוח ולקוח. מצד אחד, הלקוחות דורשים שיפור מהיר ברמות השירות והתמיכה מנגד החברות נלחמות במגבלות התקציביות וברצון לאזן את גובה ההשקעות מול הדרישות הכלכליות ושורת הרווח. העולם העסקי חייב מהר מאד להבין כי ההשקעה בשיפור מערכי שירות הלקוחות מביאה להחזרי השקעה גבוהים ומהירים. ה- ROI – התשואה להון או ההחזר להשקעה ביצירת חוויות לקוח יוצאות מהכלל לאורך זמן מביאות לצמיחה ולשיפור במדדים הפיננסים.

          שירות מעולה פנימה והחוצה

          כמו בכל תחום איכות שירות הלקוחות נמדד בחוליה החלשה שבו. אותה חוליה יכולה להיות עיכוב מעצבן בזמני המענה הטלפוני? גלגולו של הלקוח מנציג שירות אחד לאחר.. עד שהשיחה מתנתקת? אי יכולת קבלת החלטות וסמכות לבגור פניה של לקוח כועס? ועוד לא מעט חוליות שהיה נכון כי נכיר ונזהה. מיפוי מצב קיים ואיתור החוליות החלשות בתהליכי המגע של הלקוחות עם החברה יהיה הנושא החשוב הראשון שבו נתמקד.


          נוביל מיפוי סוגי הלקוחות ונייצר "מפת לקוח" סיגמנטלית לסוגים המרכזיים שנחשפים למרכזי השירות והתמיכה. שירות לקוחות מצוין מתחיל בסט נהלים תקנים ומערכות תגובה לכל תרחיש ותרחיש. בתהליכים אותם אנו מניעים ומובילים יש הקפדה לתת שירות יוצא מהכלל לאורך כל שלבי המגע של הלקוח עם הארגון. כך אנו מצליחים להפוך שרות לקוחות טוב לשרות לקוחות מעולה.

          הדרכת שירות לקוחות פנימה והחוצה

          קורסים סדנאות ותוכנית הכשרה והעצמה למערכות שירות לקוחות המבקשות להוביל שינוי ושיפור מבוצעות על ידנו בשני וקטורים מקבילים. אנו מניעים שיפור הן ברמת השירות הפנים אירגוני והן ברמת השירות ללקוחות החוצה. מתברר כי מי שכושל במתן שירות פנימה לתוך הארגון כושל אף במתן שירות ללקוחות החיצוניים. שני סוגי הלקוחות חשובים כמעט באותה המידה. לתת שירות יוצא מהכלל ליחידות הכספים, היצור, כוח האדם והרכש לא פחות חשוב מלתת שירות יוצא מהכלל לגברת ישראלי, או לאדון רבינוביץ? ההדרכות שאנו מעניקים הם ברמת הנהלה ומנכ"ל במצבים בו עלינו להתניעה פעילות ראשונית ברמת הארגון.

           

          מה מומלץ? סדנה או תוכנית מנהלים?

          לאחר מכן אנו מציעים, הדרכות ייעודיות למנהלים וראשי צוותים ועובדים של מרכזי שירות הלקוחות. ההרצאות, הסדנאות והקורסים יכולים להיות תהליכים קצרים וממוקדים של 2-4 מפגשים. או לחילופין להיות חלק מתוך תוכנית הדרכה והעצמה חצי שנתית או שנתית, אחת לשבוע או שבועיים שבמפגשים אנו מלמדים ומתרגלים את הדברים המקצועיים הרלוונטיים היכולים להביא את הארגון לבצע קפיצת מדרגה ולהפוך שרות לקוחות טוב לשרות לקוחות מעולה. כל הפעילויות שלנו יכולות להתבצע בפורמט של קורס, סדנה או תוכנית מנהלים ייעודית הבאה לשפר יכולות ומיומנויות בתחום שירות ושימור הלקוחות.

          התכנים בתוכניות ההדרכה והקורסים לשיפור מערכי שירות לקוחות


          אנו מתמקדים בשינוי התודעה בקרב מנהלים וארגונים ובעיקר בקרב העובדים במערכי שירות הלקוחות. כיועצים ארגוניים, אנו מניעים שינוי תודעתי הבא להציג נקודת מבט עדכנית האומרת כי המגע עם כל לקוח הוא מגע מבורך. גם מגע הבא מתוך כעס ותסכול עשוי להפוך ליתרון בעבור אותם ארגונים שמערכות שירות הלקוחות שלהן יודעות להפוך "לימון ללימונדה". מקפידים לחזק ולשפר את המיומנויות בתחום התקשורת וההקשבה הפעילה הן בעבור לקוחות חדשים ומרוצים והן בעבור כאלה שחוו תסכול ואו חוסר שביעות רצון לאורך הדרך איתכם כחברה.


          המשימה – שירות לקוחות מצטיין.

          לפיכך כל הפעילויות שלנו בפורמט של קורס, סדנה או תוכנית מנהלים ייעודית הבאה לשפר יכולות ומיומנויות בתחום שירות ושימור הלקוחות המחזקים את המגע והקשר של החברה מול כל לקוח במפגש פרונטלי או מפגש טלפוני חיובי או שלילי כאחד. מערכי ההדרכה והקורסים לשיפור מיומנויות בתחום שירות הלקוחות מתבצע בדרך כלל באופן שיטתי ומתוכנן על פי נושאים ויעדים להשגה ולשיפור. פעמים אנו לוקחים חלק כבר משלב התכנון וההקמה של מוקדי השירות. החל משלב הגיוס וההדרכה הראשונית. אנו עוסקים גם בשיפור והדרכת מערכי מכירות שטח. הפעילות שלנו מיועדת למנעד רחב של מנהלים ועובדים, וותיקים וחדשים שלקחו על עצמם משימה להיות הרבה יותר טובים.


          משפרים ביצועים בנושאים הבאים


          להלן הנושאים ברמת הכותרות שבהם נעסוק במסגרת תהליכי ההדרכה, הקורסים והסדנאות לשיפור מיומנויות של עובדים ומנהלים בתחום שירות ושימור לקוחות. אנו דואגים לשפר את הביצועים של הגורמים המקצועיים הנמצאים בחזית הפעילות של החברה מול המשאב הכי יקר שלה- מול הלקוחות.


          בשלב הראשון נתמקד בנושאים הבאים:


          1. נכיר ונלמד את עקרונות היסוד של שירות מצטיין.
          2. נכיר את חברות השירות המובילות בעולם.
          3. נשפר מיומנויות תקשורת ואמפתיה ככלים להתמודדות עם לקוחות "קשים" ומאתגרים במיוחד.
          4. נרחיב מדוע כדאי לאמוץ תרבות שירות מנצחת. נלמד על האתיקה בשירות לקוחות.
          5. נשפר יכולות בכל מה שקשור לטיפול בהתנגדויות לקוח בתהליכי שירות הלקוחות.


          הדברים הבאים העושים את ההבדל בין שירות טוב לשירות מעולה:


          1. נלמד מהי תקשורת אפקטיבית והכיצד רותמים אותה להקטנת חיכוך וכעסים?
          2. נתמקצע בשיפור היכולת להפוך את מוקדי שירות הלקוחות למנועי צמיחה המבצעים מכירות המשך.
          3. נשפר ונתרגל תסריטי שיחה המניעים הגדלת רמת שביעות רצון הלקוחות.
          4. נאמץ את התובנה האומרת כי הלקוחות תמיד צודקים... גם שאנו פעמים שמים לב כי הם מנסים לסבן אותנו.
          5. למה כייף לתת שירות יוצא מהכלל? הכיצד עושים זאת מבלי להתאמץ?
          6. שירות עם חיוך. אימוץ דרך חיים האומרת כי חיוך ומצב רוח טוב עובר ומקרין לצד השני גם דרך קווי הטלפון.

          מתי אנו ניפגש?

          החברות המובילות כיום מבינות כי עליהן להשתפר מהר בכל מה שקשור לרמת שירות הלקוחות. עליהם לבצע קפיצת מדרגה מטוב למצוין בתחום שירות ושימור הלקוחות אצלם. בכדי לעשות זאת נכון עליהם להשקיע בהדרכה ופיתוח יכולות מקצועיות לעוסקים בתחום שירות הלקוחות. הן מבינות שחובה לשפר את המיומנויות בתחום התקשורת הבינאישיות. לשפר מהר את רמת השירות ללקוחות כל זאת בכדי להקטין את אחוזי הנטישה ולהגדיל את רמת שביעות הרצון של הלקוחות. כחברה לייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי המובילה תהליכי שינוי וצמיחה באמצעות מגוון רחב של סדנאות קורסים ותוכניות הדרכה לשיפור מיומנויות שירות ומכירות המשך למנהלים ולעובדים. אנו עושים זאת בהתאמה כמעט כירורגית לאופי הארגון וצרכיו ובעיקר בהתאמה ליעדים שקבע להשיג.

           

          חובה לשפר את ביצועי שרות הלקוחות שלכם?


          כמנכ"ל או כבעלים של חברה בינונית וקטנה, או כחברה משפחתית ולעוסקים במקצועות חופשיים שלהם יותר מחמישה עובדים נכון להיעזר בייעוץ ארגוני יעיל ואפקטיבי בכל מה שקשור להדרכה ושיפור ביצועים בתחום שרות הלקוחות. אנו עוסקים בהצלחה בתהליכי ייעוץ ארגוני, פיתוח עסקי ועבודה מול מערכי שירות ומכירות. ככלל, אנו פחות אוהבים את החברות והיועצים המתמקדים אך ורק במתן עצות, ומיד נעלמים... אנו אוהבים לקחת אחריות על היישום בשטח. אוהבים להניע תהליכי שיפור וצמיחה בכל מה שקשור למערכי שירות לקוחות ומכירות.

           

          להכיר אותנו במועד הנוח לך


          אנו מבטיחים הצלחה בהדרכות בסדנאות ובקורסים שאנו מעבירים עובדים ומנהלים בתחומי השירות והמכירות. יש לנו ניסיון רב של עשרות שנים בתפקידי ניהול שיווק מכירות ופיתוח עסקי בחברות מהגדולות בשוק הישראלי. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544814332.

          דרג את התוכן:
           0 תגובות   יום חמישי, 26/3/20, 14:06

           אנו ננסה כאן להציג בפניכם מדריך מלא ומקיף עד כמה שנוכל בכל מה שקשור לתהליכי שינוי ארגוני וצמיחה עסקית ואישית. בתהליכי הייעוץ האירגוני, פיתוח עסקי ועדכון אסטרטגיות שוק מנצחות אנו מובלים תהליכי שינוי הבראה וצמיחה באמצעות עדכון התוכנית האסטרטגית והתוכנית העסקית. הדרכה העצמה ופיתוח מנהלים ועובדים והתאמתם לאתגרים החדשים. להלן הנושאים המרכזיים שאותם אנו מבקשים לשתף איתכם.

            

           ''


           סמנו היטב את המטרות – חתרו להשיגן

            

           אנו משתדלים להביא אותך כמנכ"ל וכבעלים להצלחות מדידות בעולם העסקים התחרותי. אנו משתדלים בתהליכי הייעוץ הארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה לא להביא אותך למצב שבו אתם מגיעים "קרוב למטרה"? או רק רואים אותה מקרוב.. קרוב וליד לא מספיק בכדי להצליח בעולם העסקי. העולם מלא בעסקים וחברות שניסו וכמעט הגיעו... אך נעלמו בגלל שלא כבשו את פסגת ההר והדיחו משם מתחרה או מתחרים שהפריעו להם לצמוח. נשתדל להביא בפניכם את המדריך המלא לתהליכי שינוי ארגוני וצמיחה אפקטיביים.


           שינוי יוצר התנגדות – התנגדות מבוקרת טובה לתהליכים

            

           התהליכים של שינוי ארגוני, הבראה וצמיחה המנוהלים באמצעות חברה לייעוץ ארגוני מקצועית וותיקה עשויים לכלול תהליכים שיוצרים התנגדות קשה בקרב עובדים ומנהלים. שינוי ארגוני הינו תהליך ממוקד, דינמי ומשתנה בעבור כל חברה עסק או ארגון שנותן שירות או מוכר מוצרים. תהליכי השינוי מבוצעים על פי מאפייני הלקוח העסקי והסביבה בה הוא פועל.

            

           תפקידנו כמובילי תהליכי הבראה שינוי וצמיחה בשלבים הראשונים נתמקד להבין לעומק את המפה. נתעמק להבין את תהליכי הייצור / פיתוח ותהליכי קבלת ההחלטות בארגון כפי שהם כיום. להציע מגוון של דרכים להתייעלות ארגונית בהיבטים מגוונים: כמו למשל, ניהול רזה הרבה יותר, חיסכון בעלויות כוח האדם, זאת ועוד, אנו מתמודדים באיתור פרדיגמות מעכבות ואימוץ חדשות אשר מניעות את הארגון ומנהליו אל מחוץ לאזורי הנוחות שלהם.


           מנתצים פרדיגמות מעכבות - בתהליכי השינוי הארגוני

            

           כיועצים ארגוניים המנהלים תהליכי שינוי וצמיחה בקרב חברות ועסקים אנו מתמקדים בעבודה מול הנהלות מנכ"לים ומנהלים, ליצור פרדיגמות והרגלי עבודה חדשים, אפקטיביים ויעילים יותר. אנו מניעים תהליכי נטישה, של פרדיגמות והרגלי עבודה ישנים ומגבילים זאת באמצעות הדרכה פיתוח ואימון עובדים ומנהלים.

            

           הדבר מביא לבסוף לשיפור ביצועים ולהקניית מיומנויות ניהול חדשניות ומתקדמות המביאות לשיפור חד בתוצאות. ניתן להגיע להצלחות משותפות אך ורק באמצעות התגייסות משותפת כבר מהיום הראשון, של כלל ההנהלה, המנכ"ל, המנהלים והעובדים בחברה. אנו מבטיחים כי הצלחת התהליך תסייע לארגון הן בטווח המידי, והן בטווח הארוך.

            

           שינוי ארגוני מביא להתאמה ולשיפור כוח האדם הניהולי

            

           התייעלות ארגונית המובילה כפועל יוצא של תהליכי שינוי ארגוני פעמים מחייב להתמודד עם הצורך לפטר עובדים ומנהלים אשר פחות מתאימים לשינוי הארגוני והעסקי. יתכן כי חלקם, עייף מידי? חלקם פחות מחויב לשינוי ומעטים הגיעו לתקרת הזכוכית ותרומתם לארגון הולכת ופוחתת.

            

           אנו בתהליכי השינוי הארגוני רוצים להגיע למצב בו החברה או העסק יתכונן להתמודד עם האתגרים של השוק והמתחרים ללא "משקל עודף". אנו מונעים מהרצון ליצור חברה או עסק בפורמט של "סיירת מובחרת" שמגיבה מהר לכל אתגר שינוי או הזדמנות. אנו מחפשים להוריד את כל שכבות השומן המיותרות ולייצר ארגון רזה ויעיל.

            

           הכיצד להתמודד עם אנטגוניזם והתנגדויות

            

           הדרך הנכונה להתמודד עם התנגדויות ואנטגוניזם היא פשוטה. אין מה לפחד כלל. זה צפוי וזה דווקא עשוי להועיל בתהליכים של השינוי הארגוני. יועצים ארגוניים מיומנים יודעים היטב לנהל ולהתמודד עם "מתנגדי השינוי". נכון כי נזהה אותם בתחילה ונבצע הליכים מהירים של הערכה ומשוב האם נכון להשקיע בהם מאמצים ולהפוך אותם למנהלי שינוים.

            

           כאלה המתנגדים בתחילה, עשויים להתגלות כמנהיגים היותר חשובים להצלחת השינוי בתנאי שמעניקים להם אתגר ניהולי, אחריות וסמכות. בתהליכי השינוי והפיכת החברה והעסק לזריזים, יעילים ורזים, פעמים נצטרך לגיוס כוח אדם מקצועי וניהולי איכותי בכדי לעמוד בצרכים של השינוי העסקי והאסטרטגי שדורש סוג חדש של התמקצעות. היה וזה המצב היה נכון, לעשות זאת בשלבים ולא בבום אחד. יש חשיבות לקליטה ולהדרכה שלהם.


           לא מתניעים תהליכי שינו וצמיחה מבלי להגן על משימות הזהב

            

           בשנתיים האחרונות הובלתי מספר תהליכים של הבראה שינוי וצמיחה. הבעלים והמנכ"ל היו מאד מחוברים לתהליך. מחוברים מידי שהיה הצורך להסביר ולמנוע מהם להסיר אחריות על ניהול המשימות בשוטף. בכל אותם מצבים נאלצתי להכניס בסדר היום הניהולי "משימות זהב" שאותם חייבים לעשות ללא כל קשר לעומס, ללחץ, או למשברים. אחרי שלב האפיון ומיפוי צרכים ויכולות אנו מקפידים לבנות "סדר יום ניהולי" קשיח.

           לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים
            

           כל זאת לפני כל התנעה של תהליכי שינוי וצמיחה. הקפדנו לבצע הגדרת תפקידים משימות אחריות וסמכות למנהלים בחברה, קבענו לכל אחד מהם משימות על שעליהם לבצע ללא כל קשר לתהליכי השינוי. השיווק יקצה מספיק שעות ומשאבים לעמוד ביעדיו, המכירות כנ"ל. דאגנו שהפעילויות בשוטף לא יפגעו ויאיצו את השחיקה והמשבר? דאגנו קודם כל שהארגון במצבו ימשיך לייצר לקוחות והכנסות.

            

           150 אחוז גידול במכירות ברבעון הראשון.

            

           העבודה התהליכית ללא הרס המצב הקיים מביא לתוצאות כבר בטווח הקצר והבינוני. עוד לפני תהליכי ההבראה השינוי והצמיחה ורק כהחלטה להקצות למנהלים ולעובדים המרכזיים בארגון "חלונות זמן" שיועדו אך ורק לביצוע והשגת המטרות והיעדים של כל תפקיד ותפקיד. למנכ"ל הגדרנו ולבעלים יצרנו מרחב ניהולי מוגדר. שעתים ביום אחריות על השיווק. שלוש שעות טיפול במכירות המחייבות את התערבותו של המנכ"ל והבעלים.

            

           את היתרה חילקנו בין משימות הניהול האחרות שעומדות לפתחו של כל בעלים ומנכ"ל של חברה בינונית או קטנה. לאורך כל תהליכי השינוי והצמיחה לא הזנחנו את הפעולות הגבוהות תגמול שהיו אחראיות להמשך המכירות ולגידול ברווחיות. ההצלחות בשוטף – גידול של 150% במכירות, אפשרו לנו לגייס עוד 2 אנשי מכירות שהצטרפו לחברה והמשיכו יחד עם כולם לייצר ערך שחייב היה להיות בכדי לממן את המשך עלויות השינוי והצמיחה.

            

           ניהול עסקי מתחיל ביכולת לניהול עצמי


           הטיפ המרכזי שאנו יכולים לתת לכל מנכ"ל או בעל חברה או עסק משפחתי מתמקד בתובנה הבאה: "מנהלים מצטיינים קודם כל מצטיינים ביכולתם לנהל את עצמם ברמה האישית ורק אחר כך הם מצטיינים גם בניהול משימות הנעת עובדים ועמידה ביעדים". מי שלא יודע לנהל את עצמו – עשוי להיכשל גם בניהול אחרים. עסקים וחברות ביסודן מצליחות כאשר מי שעומד בראשן יודע להנהיג ולנהל מנהלים ועובדים.

            

           תשאפו תמיד להיות מומחים בניהול הזמן הניהולי שלכם. חפשו לאמץ את מודל הפרטו של הפרטו. בנוסף, תמיד תקפידו להגדיר ולהתאים את המבנה הארגוני שלכם לשינויים שהשוק מכתיב. הקפידו לבצע הגדרות תפקיד ניתוח עיסוקים וקביעת מדדי הבקרה לכל אחד ואחת בארגון. אנו מבטיחים כי כך תצליחו לנהל את עצמכם ואת העסק שלכם הרבה יותר טוב.

            

           התרומה שלנו לתהליכי השינוי הארגוני

            

           השתדלו להימנע בכל מחיר לזנוח תהליך של שינוי ארגוני במחצית הדרך. הנזקים הרבה יותר גדולים מאשר הייתם מקבלים החלטה לא להתחיל כלל בתהליכי השינוי והצמיחה. לנו מתברר כי פעמים רבות ארגונים נאלצים לנטוש את התהליך באמצע בגלל מחסור במשאבים כלכליים ובעיקר במשאבי זמן של הבעלים והמנכ"ל שנכנס לסחרור ונאלץ ככבאי מיומן לקפוץ משרפה לשרפה ולנסות להמשיך להשאיר את הראש מעל המים. אנו נעשה ככל שיידרש בכדי למנוע מכם להרים ידיים. נלווה את חברתכם באופן מקצועי ואישי, תוך מתן הכלים הנכונים המותאמים לאופי החברה מנהליה ועובדיה.

            

           שינוי ארגוני אפקטיביים


           בהובלה של תהליכי שינוי אפקטיביים אותם אנו מובילים כיועצים ארגוניים וכמומחים לעדכון התוכניות העסקיות והאסטרטגיות תוך התאמתן לשינויים ולתחרות הגוברת בשווקים. בתוך תהליכי הליווי של שינוי ארגוני אפקטיבי יש לציין כי אנו נעזרים בכלים ניהוליים עדכניים בהם אנו מתמחים: נעזרים בהכשרה, הדרכה ובליווי מנהלים, הנעת מנהלים ועובדים, פיתוח מנהיגות, גיוס וטיוב כוח אדם ניהולי, בניית צוות מנצח, ניהול אפקטיבי של משאב הזמן ותקשורת פנים ארגונית אפקטיבית.

            

           יחד נגבש את מטרת העל של השינוי, שהיא המטרה העיקרית לצד מטרות משניות אותן נרצה להשיג. שיתוף פעולה מלא נדרש ביישום תהליך שינוי ארגוני אפקטיבי. אנו נחושים לסייע ולתמוך תמיד בכל מנהל ומנהלת, תוך עבודה בצמידות עם ההנהלה והמנכ"ל מתוך ידיעה שכאן טמון המפתח להצלחה של השינוי הארגוני.


           התרומה שלנו כחברה לייעוץ ארגוני המובילה שינוי וצמיחה?


           אנו מובילים בהצלחה רבה תהליכי שינוי וצמיחה בעשרות רבות של חברות ועסקים. התהליכים של הבראה שנוי וצמיחה  נעשים על ידנו באמצעות בכלים עדכניים של ייעוץ ארגוני- פיתוח עסקי אפקטיבי. בתהליכים אנו מעדכנים את התוכנית האסטרטגית, משפרים את מערכות המכירה והשיווק, מציבים יעדים ומטרות עסקיות ובעיקר בונים תוכניות עבודה עדכניות.

            

           הן מאפשרת לארגון למנהליו ועובדיו לעמוד ביעדים החדשים שיקבעו אחרי יישום תוכנית השינוי. כל חברה בינונית או קטנה, חברה משפחתית ואו נותני שירותים המבקשים להמשיך ולהתפתח ולשרוד ולהוביל תהליכי הבראה, שינוי וצמיחה – נכון יהיה להיעזר בחברות לייעוץ ארגוני המתמחה בהובלת תהליכי שינוי וצמיחה, ולה רקורד מוכח של הצלחות.

            

           מניעים שינוי - מובילים לצמיחה


           תהליכי השינוי תמיד נוגעים במגוון רחב של תחומים: נוגע בהיבטים הכלכליים, הארגוניים, השיווקיים, הטכניים ואחרים של ניהול כלל הפעילות העסקית. בתהליכים שלנו בתחום ניהול שינוי אירגוני וצמיחה המבוצע על ידנו כיועצים ארגוניים - אנו מעניקים לבעלי החברה ולמנכ"ל מערך כולל של תהליכים ומתודות ליישום המטפלים בייעול ושיפור מערכי העבודה. התנעת תהליך של שינוי ארגוני יוצרת בתחילה "גלים קטנים" – שינויים קטנים.

            

           "הגלים ילכו ויגדלו" והם יניעו בהמשך שינויים הרבה יותר גדולים המניעים את שלב הצמיחה בארגון. שינוי ארגוני מוצלח מתאפיין תמיד בשינויים קטנים כגדולים בתהליכי הניהול של ההון האנושי, ניהול השיווק והמכירות, ובעיקר ניהול ושיפור בכל מה שקשור לרמת השירות ללקוחות יוצרים אווירה ארגונית חדשה המניעה את השינוי והצמיחה ובעיקר רותם לתהליך את כולם.

            

           נראה כי נכון שניפגש השבוע?


           כיועץ ארגוני בעל ניסיון רב שנים המתמחה בהובלת תהליכי שינוי וצמיחה, אני מאמין שלא נכון לבחור גורם מקצועי שמסתפק אך ורק במתן עצות. תמיד תחפשו את אותם יועצים ארגוניים המובילים תהליכי שינוי וצמיחה שלא "בורחים" מהובלת תהליכי היישום והטמעה ברמת הארגון והשטח. תזכרו תמיד כי העצות ולו המעולות ביותר עשויות לא להספיק להצלחת השינוי הארגוני.

            

           אנו מאד לא אוהבים לתת עצות. כיועצים ארגוניים -  המובילים תהליכי הבראה שינוי וצמיחה - אנו אוהבים תמיד לקחת אחריות על היישום בשטח. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544-814332.

           דרג את התוכן:
            0 תגובות   יום חמישי, 26/3/20, 13:54

            שני מקרים לפחות נדרשת מעורבותו של גורם מקצועי להובלת תהליכי הבראה שינוי וצמיחה. חברות וארגונים עסקיים ומשפחתיים עשויים להזדקק לייעוץ אירגוני – רה ארגון ושינוי אסטרטגי מניע צמיחה בשני מצבי קיצון. הראשון כאשר יש גידול ותנופה של צריכת המוצרים ואו השירותים שהם מעניקים ולכן נדרש מהר להוביל תהליך של שינוי התאמה להמשך הצמיחה והשגשוג. השני, נמצא בצד הפחות נעים.

             

            ''

             

            בצד של האטה, הפסד פלחי שוק ולקוחות, הפסדים ואיבוד הרלוונטיות בשוק ומול המתחרים והלקוחות. כאן חברות חוות משבר עסקי עמוק ועשויות להזדקק בשלב הראשון לתהליך בלימה של ההתדרדרות ולאחר מכן להיכנס לתהליך של הבראה רה ארגון ושינוי והתאמת האסטרטגיה העסקית והשיווקית לשינויים. רק בהמשכה של הדרך הלא פשוטה ארגונים ועסקים שעברו תהליכים מקצועיים עשויים לפגוש את המשך הצמיחה העסקית.

             

            הייעוץ הארגוני חשוב הן בהצלחות והן במשברים

             

            העולם העסקי בארץ ובעולם עבר שינוי מהותי. מערכות העסקים וניהולן עברו טרנספורמציה. ערוצי השיווק והמכירות התפתחו והעולם הפך לכפר אחד גדול שמאפשר לכל צרכן להיות "מלך" להיות זה שמחזיק בידיו את המפתחות להצלחות עסקיות וצמיחה או להיעלמותם של חברות ועסקים שלא השכילו להתאים את עצמם לשינויים שהשוק והלקוחות מובילים.

             

            מתברר כי מספר לא מבוטל של חברות עסקים וארגונים מתקשים לתת פתרונות ומענה מהיר והולם לכל השינויים המחייבים את הבעלים, המנכ"ל והמנהלים לאמץ כלים חדשים לניהול מערכתי של הארגון בכל ההיבטים. בהיבטים של ניהול טוב יותר למערכי המכירות ושירות הלקוחות, ניהול יעיל יותר של המשאב האנושי, ובעיקר ניהול על פי יעדים והשגת מטרות כלכליות שבלעדיהן אין זכות קיום לאף חברה עסקית.

             

            "כיבוי שרפות" – זה לא ניהול

             

            מתברר כי רובם של העוסקים בניהול שוטף עסוקים במשימות של "כאן ועכשיו" ופחות מקצים זמן ניהולי ותשומות לניהול הוליסטי המכין את החברה או העסק לאתגרים של השוק והמתחרים. הפער הזה יוצר מצבים שבהם חברות וארגונים מתעוררים ומגלים כי המהירות שבה משתנה עולם העסקים העולמי והישראלי מביא אותם להישאר הרחק מאחור. בתהליכי ייעוץ אירגוני – רה ארגון ושינוי אסטרטגי המניעים צמיחה, אנו מובילים את הפעילות בתחומים הבאים:

             

             

            • מיפוי מצב קיים ואפיון שוק ומתחרים באמצעות MRI לארגון ולמנהליו
            • עדכון התוכנית העסקית והתוכנית האסטרטגית
            • הצגת מנועי הצמיחה החדשים, שווקי היעד להשגה כחלק מהשינוי האסטרטגי והטקטי
            • התאמת המבנה הארגוני לצרכים החדשים.
            • טיוב כוח אדם. גיוס מקצוענים בניהול מכירות ושיווק והחלפתם של אלה שתרומתם הפכה לשולית בתהליך
            • שיפור מיידי במערכי המכירות ושירות הלקוחות. הבנה כי ההצלחה העסקית קשורה ברמת שביעות רצון הלקוחות
            • לאמץ מערכות תקשורת פתוחות. הן ברמת הארגון פנימה והן ברמת התקשורת מול הלקוחות.
            • לקדם מנהלים ומנהלות צעירים לתפקידי מפתח. צרו גיוון אתני ומגדרי ותופתעו מהתוצאות.
            • לא להתחיל כל תהליך של שינוי הבראה וצמיחה באם אין לכם כמנהלים ובעלים את היכולת להיות מעורבים
            • שיפור משמעותי במיתוג ובחיזוק הבידול שלכם מול המתחרים, השוק ובעיקר מול הלקוחות
            • לבנות תוכניות העצמה והעשרה לעובדים ולמנהלים. בנו להם אופק ניהולי ומקצועי ארוך טווח.
            • צרו מערכות תגמול "חכמות" לא תמיד כסף מניע אנשים. אחריות וסמכות מניעים יותר.

            הצורך בשינוי לא מחריג אף אחד?


            עסקים המבקשים חיים נדרשים באופן שוטף להתאים את עצמם לשינויים בהווה ולצפות מה עליהם לבצע בכדי להתאים את עצמם גם לשינויים שעשויים להגיע ולהידרש אליהם גם בעתיד הקרוב ואף הרחוק. ארגונים חייבים להתאים את עצמם להווה ולעתיד, ועדיף שיעשו זאת יום קודם. אין הנחות לאף אחד. מתברר כי  גם עסקים קטנים, חברות משפחתיות, חברות קטנות ובינוניות ואף תאגידי ענק מחויבים להיערך נכון לשינויים ולהוביל שינוי ארגוני הבא לעדכן את כל המערכות הפנימיות לאתגרים החדשים.

             

            חברות כמו HP או INTEL או IBM עברו שינוי אחת לכמה שנים


            בואו ונחשוב רגע לגבי מה שקורה בחברות המובילות בעולם שלהם נוכחות של פחות או יותר - 100 שנים? כמה פעמים נאלצו להמציא את עצמן מחדש? לעדכן אסטרטגיות שוק? להיכנס לתחומים חדשים, לפרוץ דרך? אחרות שנכשלו בכך נעלמו מהשוק. כולנו מכירים את הכישלון של מוטורולה? את היעלמות של נוקיה הפינית? של חברת המחשבים דיגיטל, ועוד עשרות ואולי מאות חברות ענק שלא השכילו להוביל תהליכי שינוי הבראה וצמיחה. בארץ בשנתיים האחרונות חברת טבע, נכנסה למערכת מואצת של שיקום הבראה ושינוי. לקח לא מעט זמן אבל כיום בראשותו של המנכ"ל החדש עוברת החברה תהליך מואץ של הבראה רה ארגון שעשוי להחזירה לקדמת הבמה ולהמשך צמיחה. המשימה מורכבת אבל אפשרית.

             
             

            שמרו על העובדים המיומנים


            אנו מאמינים כי לידע וניסיון יש ערך רב מאד. אסור בתהליכי שינוי ורה ארגון לשפוך את התינוק עם המים. אין כל הגיון כי הנהלות בעלים ומנכ"לים בשעת לחץ ומשבר יחליטו לפטר את העובדים הוותיקים שעברו את גילאי ה- 45- 55. רובם ככולם יחסרו לארגון כבר ימים אחרי הפיטורין. אנו למעשה מובילים תהליכים עסקיים ברגישות רבה ככל שניתן. בהבנתנו המקצועית לכל אותם עובדים ומנהלים בעלי שיער שיבה או ללא שיער כלל יש חשיבות בהצלחת תהליכי השינוי וההבראה.

             

            עובדים ומנהלים אלה חייבים להיות עמוד השדרה של הארגון בתהליכים של השינוי האסטרטגי והשינוי המבני. נכון כי יבוצע תהליך של התאמת כוח האדם ואף הקטנתו לאור המצב העסקי, יחד עם זאת נכון לא לאמץ את פורמט הניהול הדוגל במהפכה עקובה מדם שמפטרת כל מי שנראה "זקן" או שעלותו יקרה מעלות עובד צעיר שרק סיים את לימודיו.

            שינוי ורה ארגון ללא מהפכות מיותרות?

             

            מתוך הניסיון המקצועי שלנו לא נתקלנו בארגון או חברה עסקית שהייתה חייבת לעבור שינוי מהיסוד. הובלת תהליכי שינוי ורה ארגון המלווים בייעוץ ארגוני אפקטיבי בהבנתנו לא מחייב לבצע מהפכות עקובות מדם. ההפך הוא הנכון תהליכי שינוי הברה וצמיחה מוצלחים מתבססים על כוח האדם המקצועי והניהולי בארגון שמחכה להזדמנות להיות חלק אקטיבי מתהליכי השינוי וההבראה. 

             

            הדרך הנכונה והמומלצת היא פשוט לצוות את האנשים הכי טובים בארגון למשימות שבהן יצליחו להביא הכי הרבה ערך ובעיקר לממש את מלוא יכולותיהם וכישרונותיהם. בתהליכי השינוי הארגוני והתאמת המבנה הארגוני לצרכים החדשים יש היגיון למקם עובדים ומנהלים בתפקידים חדשים. יש לגייס כוח אדם מקצועי וניהולי חדש ופעמים נכון לגרוע את העובדים והמנהלים שפחות מתאימים לפרופיל החברה החדש.

            שירותי מיקור חוץ לחברות ועסקים בתהליכי שינוי הבראה וצמיחה

             

            פעמים יש הגיון רב להיעזר בשירותים מקצועיים איכותיים הניתנים על ידי מומחים המאפשרים לחברות ולעסקים לרכוש שירותי ניהול, פיתוח עסקי, מכירות ושירות באמצעות שירות מיקור חוץ. השימוש במיקור חוץ עשוי להיות נכון בשלבים הראשונים, בהם החברה או העסק נאלץ לצמצם עלויות ולחסוך משמעותית בעלויות שכר עבודה לעובדים יקרים ופעמים פחות מתאימים להמשכו של תהליך השינוי. כאשר השימוש במאגר האנושי של החברה או הארגון לא אפקטיבי או יקר מידי, נכון לשקול מעבר לפעילות באמצעות מיקור חוץ.

             

            בעולם כמו גם בארץ אנו מתחילים לזהות מצבים שבהם עסקים וחברות לא יהיה להן כדאי לממן ולהחזיק מנהלים ועובדים שכירים עם כל התנאים הסוציאליים, התנאים הנלווים כמו הרכב, הטלפון, התשתיות הפיזיות כמו משרדים, חניות לרכבים, חדרי אוכל ומטבח ועוד. מנגד יותר ויותר חברות מוציאות משימות חשובות לביצוע למיקור חוץ הן בתחומים של התכנות והפיתוח והן בתחומי הייצור, המכירות והשירות.

            לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים

             

            טרנספורמציה דיגיטלית ורובוטיקה


            שוב אני מבקש לציין כי חברות עסקים וארגונים יהיו חייבים להתאים את עצמם מהר מאד לכל השינויים והתהליכים המואצים שהעולם העסקי חווה. להתאים את עצמם לאתגרים של היום להתכונן ולצפות ולהיערך לאתגרים העתידיים בטווח הקצר ובטווח הארוך. אנו עושים זאת באמצעות ייעוץ אירגוני – רה ארגון ושינוי אסטרטגי ובכל אנו מניעים צמיחה ארגונית, עסקית וצמיחה אישית לך כבעלים וכמנכ"ל. כל חברה אמורה לבצע את התהליכים המרכזיים בתחום של הטרנספורמציה הדיגיטלית.


            להבין כי עליהם לשנות את המיקוד וחובה לשים את הלקוחות וצרכיהם במקום הראשון. הטכנולוגיה אף פעם לא תחליף את הצורך במגע אנושי? אבל בוודאות היא תלך ותקטין את מעורבותם של המנהלים והעובדים בלא מעט תחומים? הבנקים משתנים, במרכולים יש קופות לתשלום עצמי, בקופות החולים, לא ירחק היום ונקבל שירותי רפואה באמצעות "רופא וירטואלי"?

            גם בעולמות העסקיים – כולם חפצי חיים.


            אני עוד לא הכרתי מנכ"ל או בעלים של חברה או עסק משפחתי שרצה להיכשל? רצה כי חלום חייו ייהרס? כל חברה או ארגון עסקי בארץ ובעולם רוצה להמשיך לשרוד, לצמוח להתפתח ולהרוויח. משום כך לתחום של ניהול שינויים, רה ארגון, הבראה והובלת תהליכי עדכון אסטרטגיות המביאים לצמיחה נופלת לרגליך כמנכ"ל וכבעלים. כאן אנו נשמח להיות לצידך בהנעת התהליכים. רק מעורבות ישירה שלך בתהליכים תביא להצלחה. נעסוק בייעוץ אסטרטגי ובעדכון התוכנית העסקית שלכם.

            רה ארגון - מוביל לצמיחה

             

            ניהול שינויים, רה ארגון, הבראה וצמיחה תמיד נוגעים במגוון רחב של תחומים: אנו מטפלים בהיבטים הכלכליים, הארגוניים, השיווקיים, הטכניים ואחרים של ניהול כלל הפעילות העסקית. בתהליכים שלנו בתחום רה ארגון וניהול שינוי אירגוני וצמיחה אנו מעניקים לבעלי החברה ולמנכ"ל מערך כולל של תהליכים ומתודות ליישום הרה ארגון, השינוי ותהליכי ההבראה. התנעת תהליך יוצרת בתחילה "גלים קטנים" – שינויים קטנים.

             

            "הגלים ילכו ויגדלו" והם יניעו בהמשך שינויים הרבה יותר גדולים המניעים את שלב הצמיחה. רה ארגון ושינוי ארגוני מוצלח, מתאפיין תמיד בשינויים קטנים כגדולים בתהליכי הניהול של ההון האנושי, ניהול השיווק והמכירות, ובעיקר ניהול ושיפור בכל מה שקשור לרמת השירות ללקוחות יוצרים אווירה ארגונית חדשה המניעה את השינוי והצמיחה ובעיקר רותמת לתהליך את כולם.

            לקבלה מידע נוסף אנא הזן את הפרטים
             
             

            בוא וניפגש עוד השבוע?

            כיועץ ארגוני בעל ניסיון רב שנים המתמחה בהובלת תהליכי רה ארגון, שינוי וצמיחה, אני מאמין שלא נכון לבחור גורם מקצועי שמסתפק אך ורק במתן עצות. תמיד תחפשו את אותם יועצים ארגוניים המובילים תהליכי רה ארגון ומניעים תהליכי שינוי וצמיחה שלא "בורחים" מהובלת תהליכי היישום והטמעה.

            ''

            תזכרו תמיד כי העצות ולו המעולות ביותר עשויות לא להספיק להצלחת הרה ארגון והשינוי הארגוני. אנו לא אוהבים לתת עצות. אנו אוהבים תמיד לקחת אחריות על היישום בשטח. כחברה לייעוץ ארגוני והובלת תהליכי שינוי וצמיחה משה גרימברג ישמח להיפגש ולהכיר. צורו קשר עם משה וצלצלו לתיאום פגישת הכרות ללא מחויבות 0544-814332.

             

            דרג את התוכן:
             1 תגובות   יום שלישי, 4/2/20, 14:13

             ''

              

              

             מה אתם אומרים? האם מיקור חוץ אאוטסורסינג למכירות שטח – כדאי או לא כדאי? האם יש הגיון כלכלי ניהולי ועסקי לאמץ Outsourcing for outdoor Sales management עבור צוותי מכירות שטח גדולים? מה דעתכם בנדון? רבים בעולם העסקי עדיין חושבים כי איש מכירות שטח בחברה צריך להיות מישהו שמנוהל ומועסק ישירות על ידי החברה כשכיר. בהבנתם יכולת השליטה והניהול יהיו טובות יותר במצב שבו מנהלי המכירות ואנשי מכירות השטח יהיו בשליטה ישירה ובניהול הדוק של החברה. כיום הטענה הזאת פעמים מאבדת מכוחה. כחברה לייעוץ ארגוני ופיתוח עסקי אנו מציגים מצג שבו מתברר כי בחודשים החלשים, אנשי המכירות שמתקשים לעמוד ביעדים עולים הרבה יותר כסף ממה שהם מכניסים. המערכת מסבסדת בחלק מחודשי השנה את מחלקת המכירות.

              

              

             גמישות ניהולית בהפעלת המכירות

              

             פעמים מדובר בהבדל בין רווח או הפסד לחברה. המציאות ב- 2020 מציגה תמונה קצת יותר מורכבת מתברר כי כאשר יש תקופות האטה וירידה בנפחי העסקאות כתוצאה מחגים, עונות השנה, או תקופת החורף או הקיץ בהתאמה לעסקים השונים. במועדים האלה ארגונים ומנהלים מתחילים להבין כי תפוקת מחלקת המכירות פעמים לא מצדיקה את עלויות ההפעלה והשכר לאנשי ומנהלי המכירות. רוב הזמן הם מועסקים במשרה מלאה כאשר בפועל פעמים הם עובדים בתפוקות שלא מצדיקות את הקיף המשרה המלאה שלהם. נוצרת בעיה לא פשוטה לניהול. לגייס או לפטר זה לא הפתרון. הכיצד מגיעים לגמישות תפעולית וניהולית חכמה? התשובה שימוש מושכל ויעיל במסגרת שירות ניהול מכירות שטח ושירות באמצעות מיקור חוץ. שירות המאפשר גמישות כמעט מקסימלית וניהול יעיל הרבה יותר של תשומות הפעלת מערכי המכירות והשירות.


             האם מיקור חוץ לניהול מכירות כדאי?

              

             פעמים אנו מתמודדים בטענה האומרת כי ניהול מערכי המכירות והשירות באמצעות חברה חיצונית שתעניק שירותי ניהול והפעלת מערכי המכירות והשרות יהיו יקרות מהותית מאשר העלויות שהחברה נושאת בהן כיום. הטענה הזאת זקוקה להבהרות. צריך להבין כי נכון יהיה להשוות "תפוחים לתפוחים" ולבצע תחשיב הכולל גם את כלל העלויות העקיפות כמו למשל: עלויות גיוס והדרכה, עלויות התנאים הסוציאליים והנלוות לשכר העבודה, עלויות אי ניצול מערכי המכירות בתקופות של שפל שבהן אנשי המכירות והשרות פועלים שלא על פי ההתאמה לנפח המשרה המלאה שלהם. תחשיב נכון של כל המשתנים יכול להראות שקיימת כדאיות כלכלית מובהקת לבחינת ההצטרפות לשירות ניהול מכירות ושירות במסגרת מיקור חוץ. באימוץ השירות כל העלויות, מוכרות במס וחברות וארגונים מצליחים להקל על ניהול תזרים המזומנים שלהם כתוצאה מהקטנת העלויות הקבועות של ניהול המכירות.


             תוצאות מכירה טובות יותר

              

             ההחלטה הניהולית כלל לא קלה. יש לבחון מגוון רחב של משתנים בתחומים המשיקים לעולם הכלכלי והפיננסי של החברה. לבדוק האם החברה בשלה להוציא "החוצה" את האחריות לניהול מערכי המכירות והשירות? האם השימוש במיקור חוץ לשם ניהול מערך המכירות בחברה עשוי להיות ראוי ונכון כשלב שבו מנהלי החברה מתקדמים בדברים שיש להם יתרונות מוכחים ובלעדיים? האם בעלי החברה והמנכ"ל מסוגלים לבנות מערכת עבודה משתפת ולהאציל סמכויות? האם הארגון מסוגל לפעול במסגרת מבנה ניהולי מבוזר? ובעיקר האם השימוש העתידי במיקור חוץ בתחום ניהול המכירות ההדרכה והשרות מהווה יתרון כלכלי תפעולי ועסקי.

              

             אנו נשמח להגיע ולבחון לעומק את השאלות המרכזיות האלה כשלב מקדים לחשיבה באם שירות מיקור חוץ לניהול מכירות ופיתוח מנהלים עשוי להתאים לכם? אשמח להיות בעבורכם פרטנר לחשיבה ולהתלבטות. אנו מתמחים בניהול מכירות במיקור חוץ לעסקים וחברות. בניהול ושיפור מערכי מכירות קיימים. אחרי קבלת ההחלטה וניתוח היתרונות יישאר באחריותכם לטפל בכל אותם הדברים החשובים שמחזקים את רמת שביעות רצון הלקוחות ובפיתוח וחדשנות של מגוון מוצרים ושירותים עדכניים. אנא, צרו איתנו קשר לצורך בחינת אפשרות שאנו ננהל את מערכת המכירות בחברתכם.


             ניהול מכירות במיקור חוץ.

              

             ככלל, אנו מתמחים במתן שירותי "מיקור חוץ" בתחום ניהול ומכירות ופיתוח עסקי לחברות בינוניות ועסקים משפחתיים. מבצעים בהצלחה את ההתאמות הנדרשות ומבצעים במקביל הדרכות קורסים וסדנאות לפיתוח מיומנויות ניהול ומכירות, מנטורינג ואימון עסקי בפורמט "אחד על אחד" בקרב המנהלים ואנשי המכירות. מזמין אותך להתרווח לשעה או יותר במשרדך ולשמוע חשיבה אחרת? להקשיב לרעיונות וכיווני חשיבה חדשים ועדכניים לעסק שלך שעשויים לגרום לפעילות העסקית שלך לבצע קפיצת מדרגה קדימה? כיועצים עסקיים מזה שנים, וכדרך חיים עסקית אנחנו מעניקים לך מפגש "סיעור מוחות" וחשיבה משותפת ללא תשלום וללא התחייבות!


             היה ונושא ניהול מכירות במיקור חוץ נמצא על סדר היום הניהולי אצלך ומבקש לשמוע עוד…

              

             בואו נשוחח על כוס קפה. כעת, זהו המקום להציע לך להתקשר ישירות למשה גרימברג 054-4814332 ולקבוע פגישת היכרות ראשונית – פנו ישירות למייל של משה גרימברג- abc@nihul4u.ci.il כתבו בכמה מילים מה את/ה מצפה לקבל מהפגישה הראשונית בתחום הייעוץ העסקי והייעוץ האסטרטגי שבה יבוצע הליך מהיר וממוקד של "סיעור מוחות" ניהולי משותף  לגבי היתרונות בשימוש במיקור חוץ לניהול מכירות, פיתוח עסקי ואפילו ניהול בכיר אצלך.

              

             דרג את התוכן:

              פרופיל

              ארכיון

              פיד RSS