כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  reality check point

  לא על כנפי נשרים

  לא על כנפי נשרים
  הוא בא, אם הוא בא,
  ולא שאגת אריות
  היא בשורת כניסתו.

  בסתר זוחל הוא כרמש,
  מגיח לפתע בשעת תרדמה
  מחשכת הפינות הזנוחות,
  הנגד אדם – הפאשיזם.

  אריה (לוין) דקר (1975). שירים. תל אביב: שחר.


  הבלוג הזה הוא בלוג עדויות מהמחסומים בעומק הגדה (ולא מעברי הגבול המצויים כמעט על הקו הירוק). אלו עדויות של אישה אחת, אני, שעומדת במחסומים כבר ארבע שנים וחצי, פעם בשבוע. אני מסתפקת בפרסום עדויות, לרוב מצולמות. את דעתי אני שומרת בדרך כלל לדיון המתנהל בתחתית כל פוסט.

  חופש הביטוי, כמו כל זכות אחרת איננו בלתי מוגבל. כשמצאתי עצמי נותנת במה לדוברים אלימים סגרתי את הבלוג לתגובה לחברים רשומים בלבד. תגובות אלימות מבריחות קוראים רציניים ומדרדרות את הדיון. הודעות אלימות, הודעות פח-זבל או כאלו שלא תורמות לדיון לא ימחקו, אבל חברותו של הכותב בבלוג תפסל כך שלא יוכל לשוב ולהשתתף בדיונים. חופש הביטוי אינו כולל את החירות לפגוע באחרים והוא אמור לממש את זכותי ואת זכותם של קוראי לעשות בבלוג שימוש מועיל.

  אם אתם רוצים להצטרף לבלוג כקוראים פעילים, הצעו לי חברות. המנעו ממכתבי נאצה, גם לפעילי זכויות אדם מותר לדבר. את אלו שישלחו, אפרסם בבלוג בציון שם הכותב. מכתבי הנאצה לא ימחקו, גם אם תגידו ש\"הלבנתי פניכם ברבים\" (כפי שטענו קודמיכם). חישבו לפני שאתם שולחים.

  החומרים בבלוג, כתובים ומצולמים, שמורים תחת זכויות יוצרים. כל שימוש בהם, חלקי או מלא, בהתאם לרוח הבלוג או שלא, ללא אישור ממני, איננו חוקי. אין לשכפל, להעתיק, לצלם, לאחסן במאגר מידע או לעשות כל שימוש אחר אלא ברשות מפורשת ממני ובכתב.

  ארכיון : 12/2008

  מכנסיים, סוודר, חולצה, זוג נעליים וחגורה

  27

  תכנים אישיים  

  יום רביעי, 31/12/08, 18:56

  נורית הצטרפה אלי פעמיים החודש, וכבר תיאמה את הפעם הבאה. נוכחותה של נורית יקרה לי במיוחד. מי מצטרף בפעם הבאה? מי לאדוני אלי?  

  קרא עוד | 25 תגובות | 1345 צפיות

  נגיד שאת כותבת בלוג (המתאייד)

  134

  תכנים אישיים  

  יום שלישי, 23/12/08, 15:44

  נגיד שאת כותבת בלוג. ונגיד שמישהו, גבר הכוונה, יצר איתך קשר. נגיד גם שהוא ידע איך לעשות את זה. זאת אומרת לא בצ'ט. וגם לא בהודעה סתמית "

  קרא עוד | 175 תגובות | 9958 צפיות

  פעם גם אני לא חשבתי כמוני

  67

  תכנים אישיים  

  יום שני, 8/12/08, 15:20

  אהוד אמיר (שהיום - גם הלווה לי חמישה שקלים לחניה, גם הסכים להחיות עם כבלים את המכונית החנוקה שלי - אם כי בסוף היא חוותה החלמה

  קרא עוד | 115 תגובות | 4221 צפיות

  כדי שלא נתבייש

  32

  תכנים אישיים  

  יום שישי , 5/12/08, 18:42

  די לטרור בחברון! לפנות מיד את הצבא והמתנחלים הפגנת מחאה נגד אלימות הצבא והמתנחלים נגד אזרחים פלסטינים יום שבת, 6.12, בשעה 19:00 מו

  קרא עוד | 49 תגובות | 1290 צפיות

  כדורגל

  30

  תכנים אישיים  

  יום שני, 1/12/08, 17:30

  על בית הספר לנערים בכפר ענאטה קראתי בחוברת של אוצ'ה (גוף של האו"מ שמתעד את הפרת זכויות האדם בגדה). בית ספר שבמגרש המשחקים שלו עוברת

  קרא עוד | 41 תגובות | 1646 צפיות

  פרופיל

  יערת דבש
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  ארכיון

  פיד RSS