כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  reality check point

  לא על כנפי נשרים

  לא על כנפי נשרים
  הוא בא, אם הוא בא,
  ולא שאגת אריות
  היא בשורת כניסתו.

  בסתר זוחל הוא כרמש,
  מגיח לפתע בשעת תרדמה
  מחשכת הפינות הזנוחות,
  הנגד אדם – הפאשיזם.

  אריה (לוין) דקר (1975). שירים. תל אביב: שחר.


  הבלוג הזה הוא בלוג עדויות מהמחסומים בעומק הגדה (ולא מעברי הגבול המצויים כמעט על הקו הירוק). אלו עדויות של אישה אחת, אני, שעומדת במחסומים כבר ארבע שנים וחצי, פעם בשבוע. אני מסתפקת בפרסום עדויות, לרוב מצולמות. את דעתי אני שומרת בדרך כלל לדיון המתנהל בתחתית כל פוסט.

  חופש הביטוי, כמו כל זכות אחרת איננו בלתי מוגבל. כשמצאתי עצמי נותנת במה לדוברים אלימים סגרתי את הבלוג לתגובה לחברים רשומים בלבד. תגובות אלימות מבריחות קוראים רציניים ומדרדרות את הדיון. הודעות אלימות, הודעות פח-זבל או כאלו שלא תורמות לדיון לא ימחקו, אבל חברותו של הכותב בבלוג תפסל כך שלא יוכל לשוב ולהשתתף בדיונים. חופש הביטוי אינו כולל את החירות לפגוע באחרים והוא אמור לממש את זכותי ואת זכותם של קוראי לעשות בבלוג שימוש מועיל.

  אם אתם רוצים להצטרף לבלוג כקוראים פעילים, הצעו לי חברות. המנעו ממכתבי נאצה, גם לפעילי זכויות אדם מותר לדבר. את אלו שישלחו, אפרסם בבלוג בציון שם הכותב. מכתבי הנאצה לא ימחקו, גם אם תגידו ש\"הלבנתי פניכם ברבים\" (כפי שטענו קודמיכם). חישבו לפני שאתם שולחים.

  החומרים בבלוג, כתובים ומצולמים, שמורים תחת זכויות יוצרים. כל שימוש בהם, חלקי או מלא, בהתאם לרוח הבלוג או שלא, ללא אישור ממני, איננו חוקי. אין לשכפל, להעתיק, לצלם, לאחסן במאגר מידע או לעשות כל שימוש אחר אלא ברשות מפורשת ממני ובכתב.

  ארכיון : 2/2010

  אחד מול כולכם, ולא אכפת לי כמה רימוני גז תזרקו עלי

  78

  ברים ומועדונים  

  יום שישי , 26/2/10, 17:27

  הזמנתי אתכם ליום נטיעות והבטחתי הרבה יופי. והיה. כי התאספנו כולנו, ישראלים ופלסטינים בכפר עסירה אל קביליה, מדרום לשכם, וכי ירד גשם ושתילי הזית היו רכים והאדמה היתה רטובה וכפות הידיים התלכלכו בבוץ. צילמתי הרבה תמונות יפות...

  קרא עוד | 75 תגובות | 2464 צפיות

  מי לאדוני אלי - יום נטיעות

  42

  ברים ומועדונים  

  יום ראשון, 21/2/10, 00:25

  לשמאלנים יש לפעמים נארטיב קרחצני. איך עמדנו בשמש ואיך כאב לנו הגב ואיך נחנקנו מהרימון עשן. וכל זה נכון, אבל נכון גם שיש הרבה יופי בעניין הזה. אני כותבת כאן הרבה על חברים שעשיתי, על רגעים אנושיים מרגשים - בשבילי כל אלו הם...

  קרא עוד | 13 תגובות | 1391 צפיות

  פרופיל

  יערת דבש
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  ארכיון

  פיד RSS