כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  הנכות הרגשית של הפמיניסטיות

  0 תגובות   יום חמישי, 3/9/09, 11:15

  "נכות רגשית" זה עוד אחד מהמונחים המעורפלים ובלתי ניתנים להגדרה קונקרטית ומדוייקת שמכתיבות פמיניסטיות כדי להשפיל גברים, לבזות אותם בפומבי ולכנותם בכינויים מעליבים, עד כדי השוואתם למפגרים ואוטיסטים - לא פחות!

  המונח המעוות הזה אומר בעצם שגבר שלא מבטא רגשות, לא משתף את בת זוגתו בהרגשותיו ולא מראה מה עובר עליו בפנים, הוא בעצם "נכה רגשית". לא פלא אם כך שהמונח נוגע דווקא ליחס ה"קר" של גברים כלפי נשים ולא ההיפך כי הרי פמיניסטיות שולטות באופן מונופוליסטי בתחום "מדעי הזוגיות" (למשל מדור היחסים של YNET) והן מכתיבות חוקים וכללים לפיהם לא משנה מה הבעיות ביחסים בין גברים לנשים - מקור הבעיה תמיד בגבר, הוא זה שצריך להודות בנחיתות שלו, רק אותו יש להאשים ורק הוא צריך להשתנות ובעיקר להיכנע לכל דרישותיה של בת זוגתו (אם גבר מנסה להשפיע או לשנות את בת זוגתו, הוא בעצם "גבר אלים").

  במאמר הזה למשל מסבירה עוד פמיניסטית שונאת גברים שהגבר האדיש והקר שבחורות מתאהבות בו לעיתים, הוא בעצם "נכה רגשית" עלוב, חסר תועלת, מקרה אבוד ובזבוז מוחלט של זמן ואנרגיה שנשים "נופלות קורבן" לידיו :

  "הנכה רגשית שונה מאוד מהמניאק הממוצע שגורם לבחורות להתאהב בו כדי להשיג את המטרה (נו, סקס) ואז נעלם. הנכה רגשית נוהג מראש ביושר מלא ואומר לבחורה שהוא לא יכול להתאהב ושלא יקרה ביניהם שום דבר רציני. כאן נכנסת לפעולה אמא תרזה ששוכנת בתוך הרבה בחורות, ובמקום "אני לא יכול להתאהב" הן שומעות "יש בתוכי נפש רכה ועדינה שהעולם פגע בה ולכן אני מסתגר". הן מתעלמות מכל הרמזים ומחליטות שכמו הנסיך ביפהפיה הנרדמת, הן אלה שיוציאו אותו מהתרדמה הרגשית שהעולם האכזר הפיל עליו, ירפאו אותו מפצעיו וידהרו איתו לעבר השקיעה. "

  כלומר הגבר הוא תמיד איזשהו זאב בעור של כבש, תמיד יש זדון בליבו כי לשיטתה אין הרי סיכוי שגבר באמת ייפגע ע"י נשים (מה פתאום??? הן כולן מושלמות וטהורות!) ואין סיכוי שגבר ייהפך לאדיש וקר כלפי חוץ כדי להגן על עצמו מפני פגיעה שהוא כבר חווה בעבר.

  האבסורד כאן הוא שהרי כל אחד יודע שגבר שמבטא רגשות בצורה פתוחה וגלויה יותר מדי נתפס כחלש, מוזר, בכיין, חסר עמוד שידרה ורכרוכי שאף אישה לא באמת תרצה להיות איתו, אז איך גבר ששומר את רגשותיו לעצמו הופך פתאום ל"נכה"???

  תורת הגזע הפמיניסטית

  וכמו תמיד, פונות הפמיניסטיות שונאות הגברים לעולם המדע כדי להסביר ולתאר את נחיתותם הגנטית-ביולוגית של הגברים כולם :

  "זו הפעם הראשונה שנמצא גן ספציפי שמשפיע על הדרך בה גברים מתחברים לבנות זוגם", אמר ראש החוקרים, האסה ואלום. "הנשים שנשואות לגברים עם 334 היו בממוצע מרוצות פחות במערכות היחסים שלהן מאשר נשים שנשואות לגברים להם לא היה הגן, שמופיע אצל 40 אחוזים מאוכלוסיית הגברים".

  ומה לגבי הגברים שהשתתפו במחקר? האם הם כן מרוצים יותר או פחות במערכות היחסים שלהם? פתאום כשנוח, שוכחים שיחסים בין בני זוג זאת דרך דו-סיטרית ולשני השותפים יש אחריות והשפעה הדדית אחד על השנייה.

  זה גם המקום להזכיר לא לבנות יותר מדי על ה"מחקרים" האלה שמתבררים בסופו של דבר כמחקרי זבל של חוקרים לא מקצועיים ולא מנוסים שמקודמים ממניעים של רדיפת בצע ופרסום. אין זה מפתיע שה"מחקר" הזה מגיע ממדינה בה הפמיניסטיות "נלחמות" ו"נאבקות" כדי להכריח את הגברים להשתין בישיבה.

  בנוסף, עוד אחד מחוקי המוסר הכפול של הפמיניסטיות היא העובדה שהן מגדירות אישה שלא ממהרת להיכנס לקשר זוגי רציני ומחייב לטווח ארוך כ-"אישה חופשייה ומשוחררת", אבל אם גבר עושה זאת, פתאום הוא מתואר כלא-בוגר, לא רציני וכן: נכה רגשית!

  אם גברים הופכים לכאלה סגורים ואדישים וקשוחים/רשמיים מול נשים, הפמיניסטיות הן אלה שצריכות להאשים את עצמן, לא הגברים: הפמיניסטיות הן אלה שיוצרות מתח עצום בין גברים לנשים כאילו מדובר בשני עמים שנמצאים במלחמה. לכן אין להן שום זכות להטיף לגברים על פתיחות ועל הבעה עצמית, בזמן שהן מפרשות כל שטות כ"הטרדה מינית", כפי שמתואר היטב בבלוג זה בפוסט "הטרדה מינית???".

  אפשר לראות את החלוקה הדיכוטומית (שחור ולבן, טוב ורע) שהפמיניסטיות עושות לגברים גם במאמר הזה שטוען כאילו גברים "בעלי דעות שוביניסטיות" מרוויחים יותר כסף, לעומת ה"גבר החדש הרגיש והמתחשב". גם "מחקר" זה כמו כל מחקר פמיניסטי-מגדרי בא שוב להציג את הגבר המסורתי (חזק, תחרותי, מצליחן, קרייריסט וכו') כ"גורם הרשע ששולט בעולם". לפמיניסטיות יש אינטרס מובהק להחליש את הגבר החזק ע"י מילים כמו "שוביניסט" או "נכה רגשית" למשל ולתת תוקף לגבר החלש ע"י "מחמאות" כגון "גבר נאור", "גבר עדין", "גבר מודרני", "גבר חדש".

  כאשר הן מבקשות מגברים לבטא רגשות הן בעצם מעוניינות לגרום לגברים לחשוף את חולשותיהם ולהפוך אותם לפגיעים יותר. אין אסטרטגיה מיליטנטית טובה יותר כדי להחליש את "חיילי האויב".

  נראה שגם הציבור מתעורר למציאות העכורה שמתוארת לאורך הבלוג. תקראו לדוגמא תגובה זו:


  "מעולה! אולי כך החברה תבין שרק החזק שורד
  נשים דווקא כן הבינו את זה, אבל לא ברור לי למה דווקא אותן הנשים אשר הבינו זאת מנסות להחליש (להכחיד?) גברים? כי בזמן שהן דואגות להעצים ולחזק את עצמן, הן גם דואגות להחליש את הגברים.

  גברים יקרים! תתעוררו! המילה "נאורים" נועדה אך ורק כתור מניפולציה על המוח שלכם. אנא מכם, תשארו גברים! תשארו אתם! היו חזקים ומפרנסים למופת! גבר נורמאלי - זה לא אומר גבר "שוביניסת", כמו כן גבר "רגיש, עדין, בכיין" זה לא אומר גבר נאור. הכל נועד רק לשם טעטוע!

  21:33 22/09/08 מאת: קארין "

  לסיכום, אני חושב שגברים ונשים שונים זה מזה, הם מבטאים רגשות והרגשות בצורות שונות ומגוונות, בדיוק כמו שיש אנשים שונים בכל קבוצה, מה שלא אומר שגברים מרגישים פחות או הרגשות שלהם לא אמיתיים ולא כנים. כל ניסיון לשפוט את הגברים לפי מודל פסיכולוגי נשי מסויים הוא מעשה של טירוף מוחלט. לנסות להדביק באופן שרירותי למחצית אוכלוסיית העולם איזושהו פגם גנטי, נכות ונחיתות בצורה כ"כ גורפת זוהי גזענות מהסוג הגרוע ביותר שאף גורם בהיסטוריה לא הצליח להגיע אליה.

  ג'ק

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין