כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  אופנוען בדרכים

  איש פשוט/ אדם פשוט

  תקשורת שהתחנפה לבעלי ההון והשלטון 'עכשיו מבקשת הגנה מפני אלה שהיא עצמה התרפסה והגנה עליהם מפני הציבור .

  20 תגובות   יום שישי , 2/12/11, 12:49

  אנשי תקשורת יקרים , למרות שאנחנו איתכם במאבקכם הצודק בנושא חופש הביטוי ובמאבק של כולנו בעד ההפרדה בין הרשות המחוקקת לבין הרשות המבצעת לבין הרשות השופטת .

  כשבכך טמון היסוד האמיתי לעתיד שלנו לברוא חברה חופשית צודקת ושיוויונית .

  למרות העובדה שאנו לא ניתן לאף אחד לסגור לכם את הפה האם באמת אתם יודעים להשתמש בחופש הביטוי כדי לבטא את הצרכים והרוח שנושבת בציבור ?

  ברצוני לשאול  האם חשבתם גם לבדוק את עצמכם , האם עשיתם את עבודתכם נאמנה ? האם לא עבדתם וייצגתם את המערכת ואת בעלי ההון שהיום כתמנון רב זרועות מנסים לפגוע בכם ולפטר כל אחד מכם שעלול לאיים על מעמדו ,הונו ושילטונו .

   

  להלן סיפור המחאה החברתית מהזווית האישית שלי כשכל דבריי מבוססים על עובדות מדוייקות ומתועדות בזמן אמיתי , באופן עובדתי התעלמתם מהסרטונים והמכתבים שנשלחו אליכם בסוף שנת 2010 ובחודשים הראשונים של 2011 ...בהם סיפרנו לכם שאנו מבססים ויוצרים מחאה חברתית גדולה ויש איתנו המונים שיצאו לרחובות, כשכתבנו לכם  בוודאות ובפירוש שבשנת 2011  המונים יצאו לרחובות על בסיס כלכלי חברתי ובדרישה לחיות בכבוד .  סיפרנו לכם על פעולות שלנו בכל רחבי הארץ שבהם העצמנו את הכמיהה ואת האמונה של עשרות אלפי אנשים שהתחילו להפוך לכוח חברתי מדהים .

   

  כשאתם הייתם עסוקים בצהבת רכילותית כגון, מסמך הרפז, ובתלונת האונס של ד"ר אורלי אינס  כשראיינתם פליטי תוכניות ריאליטי הזויות כשהריאליטי האמיתי ביעבע ברחובות ובמדרכות, כשאתם לא שמתם לב איך כל המערכות קורסות ממערכת כיבוי האש והאסון בכרמל ועד מערכת בתי המשפט , חופש הביטוי והזכות לחיות בכבוד של המונים שהתביישו לאמר את זה עד שהם גילו שהם לא לבד...

   

  לא הסתפקנו בלכתוב לכם ולראש הממשלה אלא פעלנו  ברחובות, זכינו לעורר את העם גם בקבלות השבת החברתיות שעשינו שדרכן עברו מאות אלפי אנשים שחזרו לדבר בשפה של לאהוב ,עשינו גם  חוגי בית מרגשים ומכוננים בכל רחבי הארץ שקראנו להם מפגשי לאהוב שבהם לא נתבקשו האנשים לבחור באדם מסויים אלא אנשים בחרו בדרך וקיבלו החלטה לא להישאר יותר בסלון מול תוכניות טלויזיה מסממות אלא לצאת לעשות מעשה..  עד שסוף סוף הרגשנו שהציבור  מוכן לעשות מעשה ולצאת לרחובות לדרוש צדק חברתי שהוא סעיף 5 באמנת לאהוב. פרסמנו בדה מרקר בכוונה ב1.1.11 כשכותרתה "אמנת לאהוב כהכנה למהפכה החברתית "  מצ"ב קישור לאמנת לאהוב כפי שפורסמה בקפה דה מרקר

  http://cafe.themarker.com/post/1965605/

  התגובות המדהימות שקיבלנו מאלפי אנשים ומהציבור הביעו תיקוה ואמונה בחזון

  התגובה שקיבלנו מכם הייתה .בוז ! התעלמות וחוסר אמון שאפשרי שהעם שלנו יצא לרחובות

  תייגתם אותנו כהזויים מנותקים מהמציאות .  

   

  כתבנו שירי מחאה ופעלנו בצמתים ,מצרף לכם קישור לפעולה שעשינו בחודש מרץ כשחסמנו את צומת עזריאלי ואם תקשיבו לסרטון תראו שאנו מודיעים בפירוש שזו יריית פתיחה לכך שהמונים יצאו לרחובות עוד בשנת 2011

  לא באנו עם צלמים ולא עם יחצ'נים אלא רק עם הלב הגדול של כולנו וגם הסרטון הזה נעשה מהלב הגדול של יעלי שהחליטה לתעד ולעלות את הפעולה לרשת האינטרנט בשילוב שירי המחאה שלנו מהדרכים , הפצת הסרטונים עוררו את כל הרשתות החברתיות ואת כל הקבוצות בפייס בוק

  מצ"ב קישור לסרטון הפעולה מחודש מרץ  2011 :

  http://www.youtube.com/watch?v=Y86ElgvMteg&feature=player_embedded

   

  הזמנו אתכם לפעולות רבות  וגם לפעולה הזאת,  אבל אתם עשיתם לנו תנאים וניסיתם לברוא את העובדות שיתאימו לכם והודעתם לנו שתהיו מוכנים לבוא ולצלם את פעולת חסימת צומת עזריאלי כפתיחת המהפכה החברתית ,  ותעלו  את זה לכותרות רק במידה שלא אדבר על בעלי ההון ועל הריכוזיות במשק ...היה לנו  ברור שגם אתם הפכתם לסוג של עבדים בכסות מודרנית , איפה התקשורת  ההוגנת ?  ולאן נעלמה מלאכתו של עיתונאי שנאמן לאמת?


  כל רשומה שהוצאנו בקפה דה מרקר שלחנו לראש הממשלה ושלחנו אלכם העתק ...

  כל הרשומות מתועדות בקפה דה מרקר ומחודש ינואר והלאה מסודרות בסדר כרונולוגי, פעולות מהדרכים ורשומות שהכותרות שלהם זעקו: "מרי(רות ) אזרחי(ת), "באין חזון יפרע עם" , "המונים ישטפו את הרחובות להשיב לחברה שלנו את שפיותה " ועוד עשרות פעולות ורשומות שלא אכביד על הדף הזה אבל קישורים לפעולות ולרשומות הרבות שיצאו כהכנה למחאה החברתית ישלחו לכל דורש.

  מצרף לכם דוגמא מחודש ינואר 2011 למפגש לאהוב שכזה

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VuUAGTRvcsA

  הסרטון מינואר 2011 הוא דוגמא  לאופן האוהב והמחבר שבו קיבצנו לבבות שעשו את השינוי האישי שלהם וביחד הפכנו למאות אלפים שעברו שינוי תודעתי עמוק ומשם באחדות ובשיתופי פעולה נסללה  הדרך לשינוי חברתי אמיתי כי " כל שינוי חברתי גדול מתחיל בשינוי אישי קטן "

   

  אנו מברכים את דפני ליף סתיו שפיר וכל החברים הצעירים שהקימו אוהל ברוטשילד במחאה על הדיור ואף הם  הופתעו מעוצמת המחאה, המלכתם אותם כמנהיגים ואחר כך חבטתם בהם מבלי להבין שהם לפחות עושים את המקסימום במצב הנתון ועוד עבודה רבה לפניהם באם יתמידו ויראו בעשייה זו שליחות ודרך חיים .

  אנו מברכים את  איציק שמולי שהיה בחוץ לארץ כשהודיעו לו שיש מחאה חברתית והוא בא ועשה ככול יכולתו... כולם מבורכים אבל יש לנו עוד עבודה רבה לפנינו כדי לייצר חברה שפוייה יותר ..

   

  דווקא בגלל שטוב לי במקום בו אני נמצא ואני לא מחפש להוביל אף אחד ,בחרתי לגעת בחזון ,בהגשמת החלום בדרך מאחדת ומחברת כשחלק מהדרך היא לייצר פלטפורמה  לעוד כוחות צעירים שלא יפחדו להיכנס לעשייה חברתית ולהיות שליחי ציבור שיש בהם נורמות חדשות של אידיאלים , חמלה ,פטריוטיות והקשבה.,את המקום שבו אני נמצא ,את רסיסי האושר ואת האהבה לא אוכל לקבל לא מהתקשורת ולא מתפקיד ציבורי זה או אחר ....אלא רק מהמקום שבו זכיתי להיות מחובר לאנשים רבים שאינם מפחדים לאהוב .


   המון אנשים יצאו לרחובות , זה הציבור  שסיפרנו לכם עליו כשאתם התעלמתם ביהירות וחוסר אמון ,היה זה ציבור גדול שחיכה לבעור  כמו ברכת דלק גדולה שגפרור דולק קטן הצית בעירה גדולה.

   

  בימים אלה שכולם חושבים שהמחאה מגמגמת הוצאנו מכתב לראש הממשלה שבמידה ולא יעשה מעשה, כל העם בבת אחת יצא לרחובות "לעצור ולהשבית את המדינה ע"י השכבות החלשות ומעמד הביניים ולא על ידי הוועדים הגדולים וקבוצות הכוח " זוהי פעולה שלא באה לשרת מנהיג או גוזר קופונים זה או אחר ואינה מיועדת לאלה שהתאהבו במחאה אלא למען הציבור הישראלי שיש בו כמיהה גדולה לשינוי חברתי אמיתי.

   

  לא אאריך במכתבי אלכם אבל אוכל לצרף לכם תיעוד של כל הרשומות והפעולות שהכינו את המהפכה החברתית  ורק כשתבינו איך היא התחילה תוכלו גם להבין לאן היא הולכת .

   

  בהצלחה

  מגן .ד -054/3055033

  לאהוב

  (ל-לעצור,א-את,ה-הדימום, הלאומי, וב-וביחד )

  דרג את התוכן:

   תגובות (20)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
   מעט מהאור דוחה הרבה מהחושך,,,חג שמח לך ולכל אשר לך,ולכל בית ישראל :)))
     17/12/11 21:49:
   מגן יקירי כשאתה מדבר על התקשורת את מתכוון אני מבין לתקשורת הפרטית כי בקול ישראל למשל מטפלים בסוגיה החברתית כבר שנים כולל התייחסות נכבדת לפעילות החשובה שלך
     4/12/11 11:53:
   בהצלחה רבה לכולנו בהמשך המחאה ובדרישה לצדק חברתי. תבורך איש יקר,שמחתי מאד להכיר איש עם לב ענק כמוך!
     4/12/11 08:47:
   בהצלחה
     3/12/11 22:40:
   התקשורת המצולמת בארץ רקובה. דפני והאחרים בהנהגה סירבו להקשיב לאמת אחרת. הגיעו מראש עם קליקה, כבר ביום הראשון, בעטו בדמוקרטיה. סירבו להקשיב לפעילים במאהל רוטשילד ולרצון הציבור. הם נדבקו למנטרות על חינוך ודיור 100 ימים. עד הרגע האחרון לא התייחסו לבעלי ההון, לריכוזיות, למערכת הפיננסית ? לא מוזר ?! כולם דיברו על זה, הם לא. זה לא מקסימום, זה מינימום. וזאת עזות מצח. וזה אפס אחריות ציבורית.
     3/12/11 22:14:

   כל מילה כסלע.
   המשך בדרכך.
   אני איתך.
   שבוע טוב ומחויך יקירי..♥♥♥

   ♫•*¨*• ℒℴνℯ.....♫•*¨*• ℒℴνℯ.....♫

     3/12/11 19:49:
   לא נותן לאש לדעוך. זה אתה. ואני כמו תמיד מתפעלת.
     3/12/11 18:05:

   סומכת עליךל מגן יקירי

   שאתה תזיז גם פה ענינים.

     3/12/11 14:36:
   כל כך מרגש אותי לקרוא את העשייה המכוונת והכנה שלך, מסכימה עם כל אמירותיך, תומכת בכל המהלכים, זה מחלחל לאט לאט, ניצני השינוי בפתח, עלינו לדעת שרוב החברה היא בעד רעיונות אלה, אולי זה לא נראה ולא מורגש, שנזכה ליצור חברה בריאה ואוהבת יותר, וחיים מבלי מירוץ אחרי הכלום.
     3/12/11 10:43:
   מלים כדורבנות
   מי שיש לו חזון צודק גם יצליח בסוף
     3/12/11 09:09:
   מגן יקר - איש יקר תודה! אכן כל מילה בסלע שולחת את כל הרוח...מצידי שבת טובה א-שוב
     3/12/11 07:37:
   כל מילה בסלע.
     3/12/11 06:38:
   *
     2/12/11 23:14:
   מסמך חזק מגן.פוסט יוצא מן הכלל..אמיתי מאוד וכואב. הנושא מדאיג ומורכב.. מסכימה עם כל מה שכתבת כי הייתי שם וראיתי את ההתעלמות של אנשי תקשורת מובילים, אשר מביניהם כאלו שמתעתדים לרוץ לכנסת. וכאלו אשר מתוייגים בעיניי עצמם כמובילי שינוי חברתי..ועם זאת הנושא מורכב כי אין לנו תקשורת אחרת כמו שאין לנו מדינה אחרת ולכן אתה צודק באמרך להם "למרות העובדה שאנו לא ניתן לאף אחד לסגור לכם את הפה האם באמת אתם יודעים להשתמש בחופש הביטוי כדי לבטא את הצרכים והרוח שנושבת בציבור ?" שאלה טובה! מגן, נראה שלא יהיה מנוס ממלחמה כוללת על שינוי עמוק כי כל התחלואים קשורים זה בזה.. כל זמן שבעלי הון הינם הבעלים של ערוצי התקשורת האלקטרונית והכתובה וכל זמן שמתקיים קשר הדוק בין הון לשלטון , והנסיון הנמשך לקעקע את ריבונותה של מערכת המשפט והחלשתה (כל הסעיפים באמנת לאהו"ב) ימשיכו אנשי התקשורת לנהוג כשכירים הדואגים לפרנסתם. לא תהיה להם ברירה.. לכן אהבתי את ההדגשה בתחילת הפוסט "אנו לא ניתן לאף אחד לסגור לכם את הפה" בתקווה גדולה שהפה הזה ישמש בעתיד שופר אמיתי של העם. יישר כוח מגן ..שבת שלום וחיבוק גדול
     2/12/11 22:14:

   תודה על תשומת ה''

   יונהסוף שבוע  טוב ומוצלח יונה

     2/12/11 20:35:
   איפוא כל התקשורת המיופיפת כשאינה צריכה אותנו? מאבק המגזר השלישי שהמדינה מטפחת אינו נושא סקסי דייו לכתבה....???!!! פתאום אתם חרדים לחופש העיתונות שהרי לא ניצלתם ביושר את החופש שניתן ולא הצלחתם לחשוף ולקדם אוכלוסיות מקופחות. תמשיכו לסקר ולכתוב על כל מה שיכול למכור.... ביום זה אנו זוכרים הכל וכואבים שלא השכלתם לעשות עבודתכם נאמנה וכעת אתם רוצים תמיכה???!!! לא ממני לפחות!!!!
     2/12/11 20:31:
   המשך בדרכך מנהיג בהוויה .
     2/12/11 18:26:
   כשאתה אומר.. בטוחני שגם יהיה ...
     2/12/11 14:15:

   אלף כוכבים לך

   איש אוהב ואהוב

   עם דמעותיי

   שאף פעם

   לא משקרות

   http://cafe.themarker.com/video/2412134/

   ארכיון

   פרופיל

   מגן דהרי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין