כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית עפ השיטה ההודית 18-24 לנובמבר

  0 תגובות   יום ראשון, 18/11/12, 14:30

  מוטי שפי
  אסטרולוגיה הודית
  www.indianastro.co.il
  https://www.facebook.com/vedastrology 

   

  כדי לנתח מבחינה אסטרולוגית את הסערות והטילים שנוחתים עלינו בימים אלו יש לבדוק את המפה האסטרולוגית של מדינת ישראל . בתחזית השבועית הזכרתי מעט את המפה של ישראל אולם התחזית כאן מכוונת בעיקר להשפעות פלנטריות אינדיבידואליות. בהמשך השבוע אני מקווה לנתח את המפה של ישראל בצורה יותר יסודית.

  שמש, כוכב חמה וראש דרקון נמצאים בתחילת השבוע במזל עקרב ויוצרים שם צרוף לא פשוט.
  ביום ראשון השמש וראש דרקון נמצאים באותה המעלה בעקרב. ראש דרקון נופל בסימן זה ויוצר כך השפעות שליליות שמתבטאות בדאגות, חוסר בהירות ובעיות בריאותיות שקשות לאבחון. כוכב חמה נמצא ביום ראשון בתנועה אחורית במעלה הראשון של עקרב ואינו מרגיש טוב במיקום זה. צרוף זה עלול ליצור את ההשפעות הבאות: הרגשה של המצאות תחת התקפה, מחשבות מעורפלת, חרדות, חוסר אמונה ובלבול בעבודה.
  ביום שני השמש וראש דרקון עדיין מאד קרובים בעקרב וממשיכים ליצור שם השפעות בעייתיות אולם כוכב חמה עוזב את עקרב ועובר בתנועה אחורית למאזניים מעבר זה משפר את מצב הפלנטות ברקיע ונוכל להרגיש פחות את העומס שנוצר בעקרב. ביום שלישי השמש מתחילה להתרחק לאט מראש דרקון וההשפעות השליליות שנוצרו שם בימים האחרונים מופחתות בצורה משמעותית. במפה של מדינת ישראל האופק נופל על מזל מאזניים. הבלגן שנוצר במזל עקרב בימים אחרונים הוא שאחראי לדעתי לטילים ולאלימות. ממזל זה ראש דרקון והשמש משקיפים על בית שמונה שמייצג במפה של מדינה אויבים, תאונות ומקרי מוות. במפה של ישראל כוכב חמה והשמש נמצאים בבית שמונה במזל שור. השמש נמצאת שם בנקשטרה קריטיקה שמסומלת בכשיר חד כתער ויוצרת השפעות אינטנסיביות הרסניות שיכולות להתבטא באלימות וכוכב חמה בבית שמונה גם מציין אויבים רבים. כרגע זנב דרקון נמצא בטרנזיט על בית שמונה של ישראל וההיבט שכוכבים אלו מקבלים מהשמש וראש דרקון בעקרב יוצרים אנרגיה אינטנסיבית ואלימות. ככל שהשמש תתרחק מראש דרקון (תהליך שמתחיל כפי שציינתי ביום שלישי) האלימות תופחת ויש סיכוי ליותר שקט.

  שבתאי, נגה וכוכב חמה שוהים השבוע במזל מאזניים. שבתאי נעלה במזל זה, נגה נמצא שם בבית שלו ושניהם מרגישים טוב אחד עם השני ויכולים כך ליצור השפעות חיוביות. כוכב חמה נמצא במאזניים בתנועה אחורית שמחלישה אותו אולם גם הוא מרגיש לא רגע במזל מאזניים. בסך הכול ניתן לומר שצרוף הכוכבים במזל מאזנים הוא חיובי ויכול ליצור את ההשפעות הבאות: יציבות במערכות יחסים ובנישואים; כושר טכני; יכולת עסקית טובה, עבודה קשה; תועלת מחקלאות, אדמה, ברזל, פלדה, נפט או חפצים שחורים (שקשורים לשבתאי); גישה רצינית ואהבה לדברים ישנים (כמו עתיקות); עניין בספרים ישנים, אנשים מבוגרים ואנשים עניים. ביום שני כוכב חמה מצטרף לשבתאי ונגה ומאחר ושלושת הכוכבים הללו חברים הם יצרו השפעות חיוביות יותר במאזניים.

  מאדים ממשיך לשהות במזל קשת שבו הוא מרגיש טוב ולקבל שם היבט משבתאי. צרוף זה עלול ליצור אנרגיה חזקה; הצלחה בפעילות שקשורה לדברים אגרסיביים, לסכנות, אומץ וכושר עמידה. יכולת התנגדות למתח; גישה ישירה ואנרגיה חזקה שמאפשרת להניע אנשים אחרים ולגרום להם להפיק תוצאות חיוביות מפעילותם.

  הירח

  יום ראשון- הירח נמצא היום במזל גדי ומקבל שם היבט מצדק.
  במיקום זה הירח יוצר נטייה להיות תלויים באנשים אחרים, חברים נאמנים, מילוי חובות, גישה מעשית ושיטתית, התמקדות בצורך להרגיש ביטחון, גישה אורתודוקסית, התחברות לאנשים מבוגרים, גישה דמוקרטית, מיומנות עסקית, רצון לשהות בטבע במקומות קרירים.

  הירח נמצא היום בנקשטרה אוטראשדה. פעילות חיובית שקשורה לקבוצת כוכבים קבועה זאת כוללת: תכנון של התחלות חדשות, תכניות ראשונות לפעילות שונה, הנחת יסודות, פעילות רוחנית ודתית, יצירת סדר בעניינים האישיים, פעילות שדורשת הבחנה גבוהה ושפיטה נכונה, עניינים עסקיים, חתימה על הסכמים, קידום, התנהגות סמכותית, יזמה או השקעה אמנותית, נישואים, יחסי מין, כניסה למקום מגורים חדש, התמודדות עם נושאים שקשורים לסמכות, פוליטיקה, ציבור או עניינים חוקיים, נקשטרה זאת היא אחת הטובות ביותר להתחלה של פעילות כלשהי.
  אוטראשאדה אינה תומכת ב נסיעות, סיום של דברים, פעילות פזיזה, גסה ולא מוסרית.

  יום שני- הירח ממשיך לשהות במזל גדי ועובר אחרי הצהרים לנקשטרה שארוונה

  קבוצת כוכבים זאת תומכת בפעילות שקשורה לנושאים רוחניים או דתיים, התחלות חדשות, כניסה לבית חדש, קניית נכסים, פעילות רפואית, סוגים שונים של אמצעים למניעת בעיות וסכנות, קבלת עצות, אינטראקציה חברתית, פעילות ציבורית, לימודים, לימוד שפות ותרבויות קלאסיות, קריאה וכתיבה, מוזיקה, פילוסופיה, מדיטציה, יחסי מין, יצירת הרמוניה בן אנשים, אירגון, הכנה ולקיחה של עשבי מרפא, פוליטיקה, קנית בגדים חדשים ומכשירים לבית ולעסק, נתינה וקבלה של עצות, שיחות טלפון חשובות, נסיעות, פעילות הומניטארית.
  שארוונה אינה תומכת בפעילות אגרסיבית, פעילות שבה לוקחים סיכון ושהתוצאות אינן בטוחות כמו הגשת תביעה משפטית, פעילות יצירתית שקשורה לעבודת כפיים, הלוואת כסף, נתינת הבטחות ושבועות, סיום של דברים או הריסה של מבנים ישנים וטקסי נישואים.

  יום שלישי- הירח עובר בצהרים למזל דלי ומגביר שם יצירתיות, שאיפה להגשים חלומות, כשר המצאה, אינטואיציה, עניין באסטרולוגיה ומדע, חשיבה על פרטים קטנים, חיפוש אחרי סטנדרטים ורעיונות טובים ביותר, ראיה הומאנית, עניין במיסטיקה.

  הירח נמצא היום בנקשטרה דנישטה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: פעילות יצירתית, מוזיקה וריקוד, פעילות קבוצתית מכל הסוגים, קונצרטים, אירועי פתיחה, רכישה של נדלן ונכסים אחרים, נסיעות קצרות וארוכות, פעילות שקשורות לאנרגיה אגרסיבית, הלוואת והעברת כספים, מדיטציה ויוגה, גננות, קניה של בגדים חדשים ותכשיטים, הצלחה בטיפול במחלות, התחלת לימודים ופעילות שקשורה למקצוע וקשורה להערכה ציבורית.
  דנישטה אינה תומכת ביחסי מין, נישואים, וויתור על הרגלים ישנים, שותפות חדשה, פעילות שמתבצעת בבית כמו ניקיון וכו, אינטראקציה עם אנשים שדורשת טאקט, חכמה ועידון.

  יום רביעי- . הירח ממשיך לשהות במזל דלי ונמצא שם בנקשטרה סאטאבישקה.
  קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: חתימה על הסכמים שקשורים לעסקים, הסכמים, וקנית אדמה ובתים; פעילות חינוכית, לימודים, נסיעות (במיוחד דרך הים ). רכיבה על אופניים ואופנועים, רכישת כלי רכב חדש, בילויים, מדיטציה ויוגה, יחסי מין, לימוד של אסטרולוגיה, רפואה, שיטות ריפוי אלטרנטיביות, אירועים תקשורתיים, פעילות טכנולוגית, הליכה לים.
  פעילות שאינה מומלצת בנקשטרה זאת קשורה באופן כללי להתחלה של דברים חדשים, טיפולי פוריות, משפטים, וויכוחים, פעילות שלילית, המצאות בחברה (מלבד אירועים שקשורים לעבודה), עניינים כספיים, רכישת בגדים ותכשיטים חדשים ופעילות שקשורה לבית.

  יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במזל דלי ובערך ב16.00 הוא עובר למזל דגים. במיקום זה הירח יוצר יכולת להרגיש ולקלוט דברים בצורה עמוקה, אינטואיציה, אנרגיה רוחנית, גישה הומאנית, יכולת להזדהות עם רגשות הזולת, חברים טובים, צורך חזק להאמין באדם או ברעיון מסוים, הגינות, הבעת רגשות, אהבה, חסר יומרות ורגשות רומנטיים. במיקום זה הירח מקבל היבט ממאדים שעלול להגביר: סערות רגשיות, פעילות ויוזמות אמיצות ודמיון חזק.

  הירח שוהה היום בנקשטרה פורווהבאדראפדה. קבוצת כוכבים זאת תומכת בפעילות מסוכנת ולא בטוחה, פעילות שקשורה לידע מכני וטכנולוגי, פעילות שקשורה למים כמו שיט וכו.
  פורווהבאדראפדה אינה תומכת בהתחלה של פעילות חדשה מכל סוג שהוא, נסיעות, יחסי מין, נישואים, נושאים שקשורים לקשר עם משרדי ממשלה ואנשים בעמדת אוטוריטה גבוהה, רוב הפעילות שמתחילה בנקשטרה זאת עשוייה ליצור כאב, חרדה, חרטה, עצב או קשיים רציניים.

  יום שישי- הירח ממשיך לשהות במזל דגים, בנקשטרה אוטרהבאדרפאדה.קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות שקטה ורגועה, מחקר, מדיטציה, התפתחות רוחנית, הבטחות, הצהרות והתחייבויות שכוללת גם נישואים; התחלה של עבודות בנייה של בתים משרדים וכו, עניינים כספיים, התחלה של פעילות שדורשת תמיכה של אנשים אחרים, יזמות אמנותיות, טיפול במחלות, יחסי מין, כניסה לבית חדש, מתן שמות לילדים, אירגונים, שתילה וגינון.
  נקשטרה זאת אינה תומכת בנסיעות, משפטים, התעסקות עם אויבים, פעילות שדורשת פעולה מהירה, הימורים וספקולציות כספיות, הלוואה כספים, תנועה גופנית ומאמץ מוגזם.

  יום שבת – הירח ממשיך לשהות במזל דגים ונמצא שם היום בנקשטרה רווטי
  קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בהתחלה טובה של פעולה חיובית, פעילות עסקית ופיננסית, כל דבר שקשור להחלפת סחורות, נישואים, מגע מיני, טקסים דתיים, נסיעות, ענידה רישונית של אבני חן, קנית כלי רכב, בתים וחפצי ערך אחרים, פעילות יצירתית כמו מוזיקה, דראמה וכו, פעילות שמביעה רכות, אדיבות ועזרה לאחרים; לימודים (בעיקר שקשורים לנושאים רוחניים), טיפול וריפוי מחלות, מנוחה ורגיעה, פעילות שמתאימה לשעות הפנאי כמו גינון, סיום של פעילויות שונות.
  רווטי אינה תומכת בנושאים הבאים: התחלה של פעילות חדשה; התגברות על קשיים, מכשולים, עוינות ופורענות; פעילות שקשורה לניתוחיים, פעילות מאומצת כמו טיפוס הרים, החלטות פזיזות, פזיזות ופעילות שדורשת אומץ.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין