כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 24-30 למרץ

  0 תגובות   יום ראשון, 24/3/13, 14:13

   מוטי שפי
  אסטרולוגיה הודית
  www.indianastro.co.il
  https://www.facebook.com/vedastrology 

   

  תחזית אסטרולוגית שבועית עפ השיטה ההודית 24-30 למרץ 2013

   


  יום ראשון- הירח נמצא היום במזל אריה ומקבל שם היבט מכוכב חמה. צרוף זה מקדם את האיכויות הבאות: נדיבות, שאיפה לזכות בהכרה, התחשבות באחרים, דמיון טוב, יצירתיות שמתבטאת בגישה אנליטית או מדעית, עזרה לאנשים אחרים, לקיחת פיקוד, זכייה במעמד טוב, לקיחת אחריות, עבודה מול אנשים, משחק, דיבור בפני אנשים אחרים, אהבה לדברים מעודנים וחפצי מותרות, ניתן לסמוך עליו וצורך לעבוד לבד.

  הירח נמצא היום בנקשטרה מאגה קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אפריון או חדר מלכותי. חדר זה מייצג מקום של דיפלומטיה, טאקט וטקסים וקשור לאנשים אצילים. מאגה יכולה להיות קשורה גם לחוסר שקט שנובע מאמביציה אישית.
  מגה מייצגת מתנות שאדם מקבל מבלי לצפות לתמורה. הירח במגה מקדם כבוד והערכה מאנשים מלומדים, הערכת מסורת קדומות, יכולת ליהנות מהחיים, נמרצות, נדיבות, חוזק גופני ומזג חם.

  מאגה אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות יום יומית שיגרתית, תכנונים לעתיד, התעסקות בטכנולוגיות חדשות והלוואת כסף.

  יום שני- הירח ממשיך לשהות במזל אריה ועובר לנקשטרה פורווה פאולגוני. קבוצת כוכבים קבועה זאת מסומלת על ידי מיטה או ערסל. חוק הטבע שמיצג אותו הוא "באגה" שאחראי לעושר, הגנה ושמירה על אושר בנישואים.
  הערסל מסמל מנוחה, רגיעה והנאה, "ובאגה" מקדם לכן אהבה, חיבה בין המינים, מיניות ותענוגות.
  פורווה פאולגוני מקדמת חופש מדאגות והסתמכות על המזל. גישה זאת תומכת בבריאות טובה אולם מחזקת נטייה לפזיזות וחוסר תכנון מוקדם של דברים. הערסל מרמז גם על חוסר יכולת לפעול ולהיות בתנועה או להישאר עם מוטיבציה לזמן ארוך והתכונות האלו עלולות ליצור צמא לגירויים חיצוניים.
  הירח בפורווה פאולגוני מצביע על אינטליגנציה יצירתית, אהבה לדרמה, כושר מנהיגות, עצמאות בעבודה, אדם שאוהב נסיעות וסקס, דיבור מתוק, נדיבות, יופי, עניין במיסטיקה, יכולת ללמד והפרעות מנטאליות.

   

  יום שלישי- בשעה 14.07 הירח עובר למזל בתולה ומקבל שם היבטים מצדק, מאדים, שמש ונגה. הירח כמעט מלא היום וצרוף הכוכבים בבתולה יוצר תכונות נשיות, עידון, מערכת סטנדרטים שמוגדרים בצורה ברורה, כנות, יכולת הבחנה, ענווה, מעשיות, דיבור עוצמתי, יכולת אנליטית, אינטואיציה טובה, עניין באסטרולוגיה, יכולת שיחה, זיכרון טוב, הצמדות לעקרונות, יעילות בעבודה, נדיבות, כשר ריפוי, יכולת לייעץ לאחרים, גישה מדעית, חשיבה פילוסופית, אינטלקטואליות ושנינות.

   

  הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרה פאולגוני חוק הטבע שקשור אליה נקרא "אריימאן" ומסמל ניתנת חסות, נדיבות והענקת דברים טובים לאנשים אחרים.
  נקשטרה זאת מצביעה גם על רצון לעזור לאחרים ולסלק סבל באמצעות אדיבות ונדיבות. היא גם מציינת אנשים שאליהם אנו פונים בבקשת עזרה וחברים קרובים ואינטימיים ביותר.
  הירח באוטרה פאולגוני גורם לאנשים אחרים לאהוב אותנו ובנוסף לכך מקדם הצלחה, יציבות, כבוד, נוחיות, מוצרי מותרות, יציבות, כבוד, אינטליגנציה, כושר המצאה, שמחה, חברותיות, נימוס ועצמאות.

  אוטרה פאולגוני אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת את הנמכת האגו, התחלה של דברים חדשים, פעילות אינטלקטואלית, ריפוי וטיפול במחלות. האסטרולוגיה ההודית טוענת שקשה להתגבר על מחלות שמתחילות כשהירח שוהה בנקשטרה זאת.

  יום רביעי- הירח מלא היום והאיכויות החיוביות שהוא יצר אתמול במזל בתולה מתחזקות עוד יותר. הירח עובר היום לנקשטרה אסטה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: אמנות, פעילות שמעוררת מצב רוח טוב וחיוכים, תחביבים שונים כמו כדרות,יצירת תכשיטים, גינון, עבודות בית, לימודים מדעיים ואסטרולוגיה, לימוד שפות, פעילות שדורשת מיומנות בידיים, משחקים, פעילות עסקית שדורשת טאקט וערמומיות, מכירות וקניות, טיפולים הוליסטיים נגד מחלות, נסיעות ושינוי במקום מגורים.
  פעילות שאינה מתאימה לנקשטרה זאת כוללת: תכנונים לטווח ארוך, יחסי מין, פעילות שדורשת בשלות ויכולת ביצועית ופעילויות שאמורות להיעשות בלילה.

   

   

  יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במשך היום במזל בתולה וב17.50 הוא עובר למזל מאזניים הוא נמצא שם בצמידות לשבתאי וראש דרקון ומקבל שם היבט מזנב דרקון וממאדים. צרוף זה יוצר השפעות אינטנסיביות במזל בתולה שיכולות להתבטא בחוסר החלטיות, שינויים תכופים בחשיבה ובהתנהגות, ערמומיות, תככנות, קושי להחליט, רגישות מוגזמת לביקורת, חוסר כיוון או מוטיבציה, פתיחות לצורות שונות של יחסיים אישיים, חיי על חשבון אחרים, חוסר איזון מנטאלי או רגשי, רגישות בגב ובכליות, אנרגיה מינית גבוהה ונמוכה, כאבי ראש, בעיות בשינה ונטייה להתמכרויות. ההשפעות האלו יתבטאו אצל כל אחד מאיתנו בהתאם למיקום של מזל בתולה במפת הלידה שלנו. כמזל זה ממוקם לדוגמה בבית שבע יוצרו השפעות שליליות בתחום הזוגיות והנישואים, כשהוא ממוקם בבית עשר ניתן לצפות בעיות בתחום העבודה וכו. השפעות אלו תמשכנה כל סוף השבוע ולכן מומלץ מאד לקחת את הדברים בקלות, לנוח יותר ולנסות ליהנות מהמצאות בחברת אנשים אהובים, שמיעת מוזיקה נעימה, טיולים בטבע וכו.

  הירח נמצא היום בנקשטרה צ'יטרה. קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לפעילות הבאה: שיפור הבריאות והתפקוד הפיזיולוגי, קנית רפואות ועשבי מרפא, קנייה של בגדים חדשים ולבישתם, תיקונים בבית, פעילות אמנותית, פעילות שקשורה לדברים מכנים, הופעות, ענידת אבני חן בפעם הראשונה, קישוט הבית או מקומות אחרים, מדיטציה.
  צ'יטרה אינה תומכת בנושאים הבאים: התאמתות עם אנשים אחרים, נישואים ופעילות שדורשת התייחסות למהות הפנימית של נושאים שונים.

   

  יום שישי-  הירח ממשיך לשהות במזל מאזניים  ועובר לנקשטרה סוואטי, קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לפעילות עסקית, יוזמות חינוכיות, לימודים, פעילות ואירועים חברתיים, התמודדות עם ציבור, העברות כספים, פעילויות שדורשות גישה רגועה וגמישות, פעילות בהתאם לסביבה, מחירה וקנייה, פעילות שדורשת כשר דיפלומטי ועיסוק באמנות ומדע.

  סוואטי אינה תומכת בנסיעות, פעילות אינטנסיבית ואלימה וכל סוג של פעילות אגרסיבית

   

   

  יום שבת-  הירח ממשיך לשהות במאזניים. בשעות הערב הוא נמצא באותה המעלה עם שבתאי ועובדה זאת יוצרת כבדות ועומס על המערכת הרגשית שלנו . בשעה 20.30 הירח עובר למזל עקרב שבו הוא נופל ומקבל השפעות שליליות אולם ההיבט החיובי שהוא מקבל מצדק מפחית את ההשפעות הללו. במיקום זה הירח יכול ליצור קושי לסיים מערכות יחסים שקשורות להצמדות רגשית, נטייה לבצע שינויים משמעותיים בחיים, פעילות מהירה, לקיחת אחריות, גישה קונסרבטיבית שמלווה מידי פעם בפתיחות מנטאלית, חוסר יכולת להביע צרכים בצורה ברורה, פחד מכך שאחרים יביכו אותו, בעיות בנישואים וכעס שמתבטא בצורה רגשית.

  הירח נמצא היום בנקשטרה  וישאקה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות אגרסיבית, פעילות שדורשת יכולת ביצועית, השגת דברים דרך וויכוחים, פעילות נוקשה, פעילות שדורשת מיקוד מנטאלי גבוה, כל סוגי טכסים, כינוסים ומסיבות, עבודה שמכוונת להגשמת מטרות, לבוש בטעם, תכשיטים, רומאנים ויחסי מין וקבלת החלטות.
  וישאקה אינה תומכת בנסיעות, נישואים, חניכה מכל סוג שהוא ופעילות שדורשת דיפלומטיה וטאקט.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין