כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולגית שבועית 21-27 לאפריל 2013

  0 תגובות   יום ראשון, 21/4/13, 15:11

  מוטי שפי
  אסטרולוגיה הודית
  www.indianastro.co.il
  https://www.facebook.com/vedastrology
  https://www.facebook.com/groups/astroyoga/?fref=ts 
  0544590035 

   

   

   

  ההשפעות האינטנסיביות על מזל טלה ממשיכות גם השבוע. מאדים, שמש, נגה וזנב דרקון ממשיכים לשהות שם ולקבל היבט משבתאי וראש דרקון שבתורם סופגים השפעות בעייתיות מארבעת הכוכבים הללו. השפעות אילו יכולות ליצור אנרגיה אגרסיבית, גישה של "אני קודם לכל" "ואני רוצה את זה עכשיו". חוסר טאקט, אנוכיות, חוסר סבלנות, אי רצון לשתף פעולה עם אחרים, קינאה, הרגשה שהמטרה מקדשת את האמצעים, ארוגנטיות, חוסר אחריות, נטייה לא להשלים מטלות וחיפוש אחרי פתרונות פשוטים מידי. כדי למקם את ההשפעות הללו בצורה יותר מדויקת בחיינו עלינו לדעת היכן טלה ומאזניים ממוקמים במפת הלידה שלנו אולם בכל מקרה כדאי לקחת את הדברים בקלות בייחוד ביום חמישי ושישי כשהירח עובר למאזניים ומצטרף לששת הכוכבים האחרים שנמצאים בציר שבין טלה למאזניים.

   

  יום ראשון- הירח עובר בשעה 8.33 למזל אריה. הירח מרגיש טוב באריה ויוצר שם חיוניות, הרגשת גאווה ביחס לעבודתנו, נדיבות, חיבה, שאיפה להכרה, השראה לאחרים, לקיחת פיקוד, אחריות, עבודה שקשורה להמצאות עם אנשים, דיבור, אוהב נוחיות ודברים מעודנים, האהבה לטבע ורצון להימצא בסביבה טבעית, ניתן לסמוך עליו,  צורך לעבוד לבד, הפקת תועלת מכך שאחרים מהללים אותנו.

  הירח נמצא היום בנקשטרה מאגה קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אפריון או חדר מלכותי. חדר זה מייצג מקום של דיפלומטיה, טאקט וטקסים וקשור לאנשים אצילים. מאגה יכולה להיות קשורה גם לחוסר שקט שנובע מאמביציה אישית.
  מגה מייצגת מתנות שאדם מקבל מבלי לצפות לתמורה. הירח במגה מקדם כבוד והערכה מאנשים מלומדים, הערכת מסורת קדומות, יכולת ליהנות מהחיים, נמרצות, נדיבות, חוזק גופני ומזג חם.

  מאגה אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות יום יומית רגילה, תכנונים לעתיד, התעסקות בטכנולוגיות חדשות והלוואת כסף.

  יום שני- הירח ממשיך לשהות במזל אריה ועובר לנקשטרה פורווה פאולגוני, קבוצת כוכבים קבועה זאת מסומלת על ידי מיטה או ערסל. חוק הטבע שמיצג אותו הוא "באגה" שאחראי לעושר, הגנה ושמירה על אושר בנישואים.
  הערסל מסמל מנוחה, רגיעה והנאה, "ובאגה" מקדם לכן אהבה, חיבה בין המינים, מיניות ותענוגות.
  פורווה פאולגוני מקדמת חופש מדאגות והסתמכות על המזל. גישה זאת תומכת בבריאות טובה אולם מחזקת נטייה לפזיזות וחוסר תכנון מוקדם של דברים. הערסל מרמז גם על חוסר יכולת לפעול ולהיות בתנועה או להישאר עם מוטיבציה לזמן ארוך והתכונות האלו עלולות ליצור צמא לגירויים חיצוניים.
  הירח בפורווה פאולגוני מצביע על אינטליגנציה יצירתית, אהבה לדרמה, כושר מנהיגות, עצמאות בעבודה, אדם שאוהב נסיעות וסקס, דיבור מתוק, נדיבות, יופי, עניין במיסטיקה, יכולת ללמד והפרעות מנטאליות.

   

  יום שלישי- הירח עובר בשעה 5.08 למזל בתולה ומקבל שם היבט מכוכב חמה (שממשיך ליפול במזל דגים) ומצדק. צרוף כוכבים זה יוצר עידון, תכונות נשיות, כנות, כשר הבחנה, צניעות, מעשיות, יכולת דיבור, יכולת אנליטית טובה, אינטואיציה, עניין באסטרולוגיה, יכולת טובה לשוחח עם אחרים, זיכרון חד, הצמדות לעקרונות, יעילות בעבודה, צניעות ונדיבות.

  הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרה פאולגוני חוק הטבע שקשור לנקשטרה זאת נקרא "אריימאן" ומסמל ניתנת חסות, נדיבות והענקת טובות.
  קבוצת כוכבים קבועה זאת מצביעה על רצון לעזור לאחרים ולסלק סבל באמצעות אדיבות ונדיבות. היא גם מציינת אנשים שאליהם אנו פונים בבקשת עזרה וחברים קרובים ואינטימיים ביותר.
  הירח בנקשטרה זאת גורמת לאנשים אחרים לאהוב אותנו ובנוסף לכך היא מקדמת הצלחה, יציבות, כבוד, נוחיות, מוצרי מותרות, יציבות, כבוד, אינטליגנציה, כושר המצאה, שמחה, חברותיות, נימוס ועצמאות.

  אוטרה פאולגוני אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת את הנמכת האגו, התחלה של דברים חדשים, פעילות אינטלקטואלית, ריפוי וטיפול במחלות. האסטרולוגיה ההודית טוענת שקשה להתגבר על מחלות שמתחילות כשהירח שוהה בנקשטרה זאת.

  יום רביעי- הירח ממשיך לשהות במזל בתולה ועובר היום לנקשטרה אסטה.
  קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לנושאים הבאים: אמנות, פעילות שמעוררת מצב רוח טוב וחיוכים, תחביבים שונים כמו כדרות,יצירת תכשיטים, גינון, עבודות בית, לימודים מדעיים ואסטרולוגיה, לימוד שפות, פעילות שדורשת מיומנות בידיים, משחקים, פעילות עסקית שדורשת טאקט וערמומיות, מכירות וקניות, טיפולים הוליסטיים נגד מחלות, נסיעות ושינוי במקום מגורים.
  פעילות שאינה מתאימה לנקשטרה זאת כוללת: תכנונים לטווח ארוך, יחסי מין, פעילות שדורשת בשלות ויכולת ביצועית ופעילויות שאמורות להיעשות בלילה.

   

   

  יום חמישי- הירח עובר לפנות בוקר (ב3.17) למזל מאזניים. הוא נימצא שם בצמידות לשבתאי וראש דרקון ומקבל שם היבט מהשמש, נגה, מאדים וזנב דרקון. שבעה כוכבים משפיעים היום על מזל מאזניים ויוצרים שם השפעות אינטנסיביות שעלולות להתבטא בחוסר החלטיות,  מניפולציות, חוסר אמביציה או כיוון, חוסר איזון גופני, פתיחות לצורות רבות של קשרים אישיים, חיי על חשבון אחרים, חוסר איזון מנטאלי או רגשי, רגישות בכבד ובגב, עליות וירידות באנרגיה המינית, כאבי ראש, בעיות בשינה ונטייה להתמכרויות. ההשפעות האינטנסיביות ממשיכות במזל מאזניים עד יום שבת ויתבטאו אצל כל אחד מאיתנו בהתאם למיקום של מזל זה במפת הלידה שלנו. בכל מקרה אנו עלולים לחוש ביומיים הבאים חוסר שקט ועליות וירידות רגשיות. נסו לקחת את הדברים בקלות, לנוח יותר, למדוט, לשמוע מוזיקה נעימה ולהתחבר יותר לשקט ולאי המוגבלות שנמצאת בכל אחד מאיתנו.

  הירח נמצא היום בנקשטרה  צ'יטרה. קבוצת כוכבים קבועה זאת מתאימה לפעילות הבאה: שיפור הבריאות והתפקוד הפיזיולוגי, קנית רפואות ועשבי מרפא, קנייה של בגדים חדשים ולבישתם, תיקונים בבית, פעילות אמנותית, פעילות שקשורה לדברים מכנים, הופעות, ענידת אבני חן בפעם הראשונה, קישוט הבית או מקומות אחרים, מדיטציה.
  צ'יטרה אינה תומכת בנושאים הבאים: התאמתות עם אנשים אחרים, נישואים ופעילות שדורשת התייחסות למהות הפנימית של נושאים שונים.  יום שישי- הירח ממשיך לשהות במזל מאזניים ונמצא בנקשטרה סוואטי. קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לפעילות עסקית, יוזמות חינוכיות, לימודים, פעילות ואירועים חברתיים, התמודדות עם ציבור, העברות כספים, פעילויות שדורשות גישה רגועה וגמישות, פעילות בהתאם לסביבה, מחירה וקנייה, פעילות שדורשת כשר דיפלומטי ועיסוק באמנות ומדע.

  סוואטי אינה תומכת בנסיעות, פעילות עזה או מלחמתית, כל סוג של פעילות אגרסיבית


  יום שבת-  לפנות בוקר (ב2.33( הירח עובר למזל עקרב שבו הוא נופל ומקבל שם היבט חיובי מצדק שמפחית את ההשפעות השליליות שהוא יוצר בעקרב. צרוף זה יוצר נטייה לפעולה מהירה, קושי לסיים הצמדות רגשית, אויבים חזקים, חוסר יכולת להביע צרכים בצורה ברורה, רצון לקחת פיקוד, שינויים מהפכניים, יכולת לתקן ולהנחות אנשים אחרים, פחד מהאשמות או מכך שאחרים יביכו אותו, בעיות בנישואים, כעס רגשי ופתיחות מנטאלית שמלווה בנטייה קונסרבטיבית.

  הירח נמצא היום בנקשטרה וישאקה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות אגרסיבית, פעילות שדורשת יכולת ביצועית, השגת דברים דרך וויכוחים, פעילות נוקשה, פעילות שדורשת מיקוד מנטאלי גבוה, כל סוגי טכסים, כינוסים ומסיבות, עבודה שמכוונת להגשמת מטרות, לבוש בטעם, תכשיטים, רומאנים ויחסי מין וקבלת החלטות.
  וישאקה אינה תומכת בנסיעות, נישואים, חניכה מכל סוג שהוא ופעילות שדורשת דיפלומטיה וטאקט.

   

   

   מנטרות מהריג וודה שמוקדשות לירח ואמורות לחזק את ההשפעה החיובית שלו בחיינו.

   

  http://www.youtube.com/watch?v=yD_b62X63_w&list=UUUnVXiS191-HKHU9vhAPuFg&index=28

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין