כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 25-31 לאוגוסט

  1 תגובות   יום ראשון, 25/8/13, 15:47


  מוטי שפי
  אסטרולוגיה הודית
  www.indianastro.co.il
  https://www.facebook.com/vedastrology
  0544590035    

  השבוע מתחיל בהשפעות בעייתיות. ביום ראשון ושני הירח סופג השפעות בעייתיות של שבתאי, ראש וזנב דרקון ובמקביל כוכב חמה קרוב מאד לשמש וקולט ממנו חום חזק. רצוי לכן בימים אלו לקחת את הדברים בקלות, להימנע מחשיפה מוגזמת לשמש, מאוכל חריף ומכל פעילות שמגבירה את החום בגוף וברוח. מיום שלישי אחה'צ נחוש הקלה עם המעבר של הירח לשור וההשפעה החיובית ממשיכה גם בסוף השבוע עם השפעה הקלילה יחסית שנוצרת במזל תאומים.

  יום ראשון- הירח נמצא במזל טלה יחד עם זנב דרקון ומבל שם היבט מראש דרקון ומשבתאי. צרוף כוכבים זה יוצר חוסר רצון לשמוע לעצות של אחרים, קושי להתמקד בדברים לאורך זמן, חוסר מנוחה, נטייה לדחוף אחרים בצורה מוגזמת, כעסים, רצון להתחיל דברים מוקדם מידי או לסיים אותם מהר מידי, התחלות טובות אולם סיומים פחות מוצלחים, יאמרו כל דבר שיקדם אותם להשגת מטרותיהם במיוחד סקס, נטייה להישרף בפעילות, במצב של שעמום קיימת נטייה ליצור מצבים מסוכנים, תאונות, חתכים, רגישות בעניים, הפרעות בשינה וכאבי ראש.

  הירח נמצא היום בנקשטרה אשוויני- קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: התחלה של דברים חדשים בעיקר כאלו שקשורים ללימודים, חפירת יסודות לבית, לקיחת תרופות, ריפוי, תרגול גופני וחידוש נעורים, שיפור המראה החיצוני, שיפור עצמי בתחומים שונים, פעילות שדורשת חשיבה ופעולה מהירה, רכיבה על סוסים, קניה ומכירה, נסיעות, תיקון מכוניות או מכונות שונות; לבישת בגדים ותכשיטים חדשים; לימוד אסטרולוגיה ונושאים רוחניים אחרים; פעילות חוקתית.
  אשוויני אינה תומכת בנושאים הבאים: נישואים, סיום של דברים, פעילות שדורשת סבלנות והתמדה, יחסי מין, פעילת שיוצרת עומס על המערכת הרגשית; שתית אלכוהול וצריכת סמים; סיום של פעילויות שונות.


  יום שני- הירח ממשיך לשהות במזל טלה ועובר לנקשטרה בראהני – קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת ביטוי יצירתי, אכזריות, הרס של דברים ישנים, תחרות; שרות, יחסי מין, הולדה, חקלאות, התחלה וסיום של דברים, פעילות שדורשת שימוש באש, התעסקות בפעילות שנדחתה או הוזנחה, פעילות שדורשת ספונטאניות, פעילות רוחנית שדורשת משמעת עצמית, צום ופעילות שמגבירה את הטוהר הפנימי, התעסקות עם ילדים.
  בראהני אינה תומכת בנושאים הבאים: נסיעות (היא קשורה לפקקי תנועה ותאונות), פעילות איטית ועדינה שדורשת רגיעה ושלווה פנימית; חניכה אנרגטית, התחלה של דברים חדשים.

  יום שלישי- אחרי יומיים וחצי די בעיתים הירח עובר ב14.30 למזל שור שבו הוא נעלה ומסוגל ליצור השפעות חיוביות. במיקום זה הירח מגביר: רגיעה, נדיבות, קרקוע, דמיון טוב, הרחבה של דברים, אסירות תודה, תמיכה באחרים, זכייה בהערכה מהסביבה, סובלנות, משיכה להנאות חושיות ומיניות, המצאות בתנאים נוחים, גישה מעשית וכשר התמדה. הירח ימשיך לשהות במזל שור עד ליום שישי וכדאי לנצל את האנרגיה החיובית שנוצרת בימים אלו, לבלות עם משפחה וחברים ולהתחבר יותר לשקט ולרגיעה פנימית.

  הירח עובר היום לנקשטרה קריטיקה- קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת ברוב סוגי הפעילות ובמיוחד בנושאים הבאים: ויתור על הרגלים ישנים; שינויים מהירים וסיומות פתאומית;פעילות שדורשת יזמה, אומץ, יכולת ביצוע והנהגה; קבלת החלטות חשובות, פעילות צבאית; וויכוחים; עמידה על עקרונות אישיים; בישול; תפירה ורקמה; לחתוך דברים, פעילות שדורשת שימוש באש או חום; התחלה של פעילות חינוכית; התחלת השקעות או יזמות חדשות; פעילות שדורשת יכולת הבחנה וכנות.
  קריטיקה אינה תומכת בפעילות דיפלומטית, מנוחה או רגיעה, פעילות שקשורה למים ולהתראות חברתית.

  יום רביעי- הירח ממשיך ליצור השפעה חיובית במזל שור ועובר לנקשטר רוהיני. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות הבאה: התחלה של פעילות שונה, פעילות חקלאית כמו זריעה ושתילה; מסחר ופעילות פיננסית שונה; נישואים; ריפוי וטכניקות לשיפור עצמי; טיולים והמצאות בטבע; התחלת בניה; קשר רומנטי ויחסי מין; יצירת סדר בתחום החומרי של החיים; קניית בגדים, תכשיטים, מכוניות וכו.
  רוהיני אינה תומכת בפעילות שקשורה להרס של דברים ולאלימות ומוות.

  יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במזל שור ונמצא בנקשטרה מריגשירה- קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: נסיעות, המצאות בטבע, ביקור באתרים תיירותיים; פעילות קלילה; יחסי מין, פעילות אמנותית, המצאות בחברה, שינוי מקום מגורים; תקשורת; פעילות רוחנית; פרסום ומכירות.
  מריגשירה אינה תומכת בנישואים, פעילות קשה שדורשת נוקשות; עימותים או קבלת החלטות רציניות וחשובות.

  יום שישי- הירח עובר לפנות בוקר למזל תאומים הוא נמצא שם בצמידות לצדק המיטיב ומקבל היבט בעייתי מראש דרקון. צרוף כוכבים זה יוצר חשיבה יצירתית, שנינות, חוכמה, חברותיות, יכולת ארגון טובה; למידה דרך כתיבה, קריאה והשתתפות בסמינרים; קסם אישי, חוש הומור, דיבור שוטף, חוסר רצון להיות מעורב באימותים פיזיים ותהליכים מחשבתיים יוצאי דופן.

  הירח נמצא היום בקשטרה ארדרה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים:
  פעילות שקשורה למקצוע, הרס דברים כמו בניינים ישנים, להיפטר מהרגלים וחפצים חסרי ערך; התאמתות עם נושאים ובעיות שאורבות לנו בפינה; מחקר ופעילות יצירתית.
  ארדרה אינה תומכת בהתחלות חדשות ובפעילות שקשורה לאירועים חשובים כמו נישואים, נסיעות, הענקת וקבלת כבוד, טקסים דתיים וכו.

  יום שבת- הירח ממשיך לשהות במזל תאומים ועובר היום לנקשטרה פורנאווסו
  קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אשפת חיצים וכפי שהחיצים מוכנים לשימוש כשהם מצויים באשפתם כך נקשטרה זאת מסמלת משאבים קיימים ואנרגיה פוטנציאלית. החיצים נחים באשפתם אולם "מוכנים" תמיד לנוע לעבר המטרה. בדומה לכך פורנאוואסו גורמת להצמדות לבית ויחד עם זאת הכנה לנסיעות. מצב זה עלול לגרום למצב סימולטני של העדפת נסיעות ואי רצון לשנות מקום מגורים. כפי שניתן לקחת חץ להשתמש בו ולאחר מכן להחזירו לאשפתו כך פורנווסו עשויה לציין חזרה, מחזור ורכישה מחדש של דברים שאבדו. החץ מסמל גם קרב ויכולת לחדור למטרות רחוקות.
  חוק הטבע שקשור לפורנאוואסו הוא אדיטי, אנרגיה נשית המוזכרת בוודות וקשורה לאין סופיות ואי מוגבלות. אדיטי (ופורנאוואסו) מייצגת חופש אמיתי ושפע הנובע מאישיות נעימה היא יוצרת אפשרות לפעולה הגיונית, הסתגלות למצבים שונים והסתפקות במועט. אדיטי קשורה גם ליושר ולשאיפה לפעול בצורה אצילית. איכות זאת מחברת את הנקשטרה הזאת לפילוסופיה, דת, יוגה ואמצעים דומים שמיועדים להגביר את המודעות העצמית. הירח בפורנאווסו יכול ליצור שמחה, חברותיות, אדם שמרוצה בקלות, יכולת התבטאות גבוהה, שליטה עצמית, נטייה רוחנית, חיים פשוטים, בעיות בנישואים, יכולת כתיבה, מצבי רוח משתנים וחוסר החלטה.

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     26/8/13 09:06:

   תודה ששיתפת בנושא מרתק ומעניין .

   אהבתי וכיכבתי.

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין