כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 22-28 לספטמבר

  1 תגובות   יום ראשון, 22/9/13, 19:36

  מוטי שפי
  אסטרולוגיה הודית
  www.indianastro.co.il
  https://www.facebook.com/vedastrology
  0544590035  
   


  השבוע מתחיל בצורה קצת אינטנסיבית ביום ראשון עם ירח במזל טלה בצמידות לראש דרקון אולם בשעה 22.00 האנרגיה משתנה הירח עובר למזל שור שבו הוא נעלה ובמשך יומיים מערך הפלנטות ברקיע ניראה מבטיח עם שני פלנטות נעלות (שבתאי במאזניים והירח בשור) ושני פלנטות בבית שלהם (נגה במאזניים וכוכב חמה בבתולה). ביום רביעי הירח עובר לתאומים ונהנה שם מהצמידות לצדק. בסוף השבוע ניתן לצפות להשפעות מעורבות עם ירח בסרטן בצמידות למאדים ובסך הכל צפויות לנו השבוע השפעות פלנטריות חיוביות יותר מאשר בשבוע שעבר.

  יום ראשון- הירח ממשיך לשהות במזל טלה ונמצא שם בצמידות לזנב דרקון. במקום זה הירח מקבל היבט מראש דרקון, שבתאי ונגה. צרוף כוכבים אינטנסיבי זה יוצר חוסר רצון לקבל עצות מאחרים, חוסר שקט, כעסים, רצון להתחיל ולסיים דברים מהר מידי, התחלה טובה של דברים אולם סיום גרוע, נטייה לומר הכול כדי להשיג את מבוקשם, נטייה "להישרף" בפעילות אינטנסיבית, רגישות בעור ובעניים, הפרעות בשינה וכאבי ראש.

  הירח נמצא היום בבוקר בנקשטרה בראהני – קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת ביטוי יצירתי, אכזריות, הרס של דברים ישנים, תחרות; שרות, יחסי מין, הולדה, חקלאות, התחלה וסיום של דברים, פעילות שדורשת שימוש באש, התעסקות בפעילות שנדחתה או הוזנחה, פעילות שדורשת ספונטאניות, פעילות רוחנית שדורשת משמעת עצמית, צום ופעילות שמגבירה את הטוהר הפנימי, התעסקות עם ילדים.
  בראהני אינה תומכת בנושאים הבאים: נסיעות (היא קשורה לפקקי תנועה ותאונות), פעילות איטית ועדינה שדורשת רגיעה ושלווה פנימית; חניכה אנרגטית, התחלה של דברים חדשים.

  בערך בשלוש בצהרים הירח עובר לנקשטרה קריטיקה- קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת ברוב סוגי הפעילות ובמיוחד בנושאים הבאים: ויתור על הרגלים ישנים; שינויים מהירים וסיומות פתאומית;פעילות שדורשת יזמה, אומץ, יכולת ביצוע והנהגה; קבלת החלטות חשובות, פעילות צבאית; וויכוחים; עמידה על עקרונות אישיים; בישול; תפירה ורקמה; לחתוך דברים, פעילות שדורשת שימוש באש או חום; התחלה של פעילות חינוכית; התחלת השקעות או יזמות חדשות; פעילות שדורשת יכולת הבחנה וכנות.
  קריטיקה אינה תומכת בפעילות דיפלומטית, מנוחה או רגיעה, פעילות שקשורה למים ולהתראות חברתית.

  יום שני- הירח ממשיך במשך היום לשהות במזל טלה וב22.00 הוא עובר למזל שור שבו הוא נעלה ויוצר השפעות חיוביות שיכולות להתבטא בנדיבות, מלאות של חיים ואהבה, דמיון פורה, תמיכה והשפעה טובה על אנשים אחרים, אסירות תודה, סבלנות, גישה קונסרבטיבית, אוהב לצבור דברים, משיכה להנאות מיניות, גישה מעשית ורצון להמאצ בסביבה נוחה. במידה ואתם ערים בשעות המאוחרות שימו לב לרגיעה שנוצרת באוויר עם המעבר של הירח לשור. זה הזמן להביע ולהתחלק באהבה וברגשות עמוקים.

  הירח נמצא היום בנקשטרה רוהיני. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות הבאה: התחלה של פעילות שונה, פעילות חקלאית כמו זריעה ושתילה; מסחר ופעילות פיננסית שונה; נישואים; ריפוי וטכניקות לשיפור עצמי; טיולים והמצאות בטבע; התחלת בניה; קשר רומנטי ויחסי מין; יצירת סדר בתחום החומרי של החיים; קניית בגדים, תכשיטים, מכוניות וכו.
  רוהני אינה תומכת בפעילות שקשורה להרס של דברים ולאלימות ומוות.

  יום שלישי- הירח ממשיך להתקדם היום במזל שור וליצור שם השפעות חיוביות. הירח נמצא היום בנקשטרה מריגשירה. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: נסיעות, המצאות בטבע, ביקור באתרים תיירותיים; פעילות קלילה; יחסי מין, פעילות אמנותית, המצאות בחברה, שינוי מקום מגורים; תקשורת; פעילות רוחנית; פרסום ומכירות.
  מריגשירה אינה תומכת בנישואים, פעילות קשה שדורשת נוקשות; עימותים או קבלת החלטות רציניות וחשובות.

  יום רביעי- הירח עובר היום למזל תאומים ונמצא שם בצמידות לצדק צרוף זה מקדם יצירתיות, שנינות, חוכמה, חברותיות, כושר ארגון; למידה דרך כתיבה, קריאה והשתתפות בסמינרים; קסם אישי, חוש הומור, דיבור שוטף וחוסר רצון לעמוד בפני עימותים פיזיים. הירח ממשיך לשהות היום בנקשטרה מרגישירה

  יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במזל תאומים ונמצא היום בקשטרה ארדרה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים:
  פעילות שקשורה למקצוע, הרס דברים כמו בניינים ישנים, להיפטר מהרגלים וחפצים חסרי ערך; התאמתות עם נושאים ובעיות שאורבות לנו בפינה; מחקר ופעילות יצירתית.
  ארדרה אינה תומכת בהתחלות חדשות ובפעילות שקשורה לאירועים חשובים כמו נישואים, נסיעות, הענקת וקבלת כבוד, טקסים דתיים וכו.

  יום שישי- הירח ממשיך לשהות במזל תאומים ובשעה 22.00 הוא עובר למזל סרטן שבו הוא שולט ונמצא שם עם מאדים שנופל במיקום זה. צרוף כוכבים זה יוצר השפעות מעורבות מצד אחד הירח בסרטן מחזק רגישות, נדיבות, אחריות רגשית, אהבה למשפחה ולאנשים אחרים, נטייה לסלוח, אינטואיציה חזקה, דמיון טוב, שפע, נוחיות, רגישות אומנותית, חוכמה, אסירות תודה ויכולת להתמודד עם בעיות רגישות או משפחתיות בצורה טובה. מצד שני הצמידות למאדים שנמצא בנפילה עלולה ליצור גם סכנה מפעילות שמתבצעת על בסיס של רגשות סוערים, אפשרות של חיכוכים וויכוחים עם אימא והפרעות בנישואים ובקשרים רומנטיים. ההשפעות המעורבות במזל סרטן יתבטאו בצורה שונה בהתאם למיקום של מזל זה במפת הלידה שלנו וההשפעות שהוא מקבל מפלנטות אחרות.

  הירח נמצא היום בנקשטרה פורנאווסו.חוק הטבע שקשור לפורנאוואסו הוא אדיטי, אנרגיה נשית המוזכרת בוודות וקשורה לאין סופיות ואי מוגבלות. אדיטי (ופורנאוואסו) מייצגת חופש אמיתי ושפע הנובע מאישיות נעימה היא יוצרת אפשרות לפעולה הגיונית, הסתגלות למצבים שונים והסתפקות במועט. אדיטי קשורה גם ליושר ולשאיפה לפעול בצורה אצילית. איכות זאת מחברת את הנקשטרה הזאת לפילוסופיה, דת, יוגה ואמצעים דומים שמיועדים להגביר את המודעות העצמית. הירח בפורנאווסו יכול ליצור שמחה, חברותיות, אדם שמרוצה בקלות, יכולת התבטאות גבוהה, שליטה עצמית, נטייה רוחנית, חיים פשוטים, בעיות בנישואים, יכולת כתיבה, מצבי רוח משתנים וחוסר החלטה.

  יום שבת- הירח ממשיך לשהות במזל סרטן ועובר היום לנקשטרה פושיה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בלימודים יכולת לשלוט במצב הרוח, התנהלות נכונה, עושר, עניין בפוליטיקה, האהבה מהסביבה, בעיות עם המשפחה שבה נולדנו וקשר חזק לאימא.

  באסטרולוגיה ההודית לא מומלץ להתחתן בימים שבהם הירח נמצא בפושיה. נקשטרה זאת אינה תומכת גם בפעילות סוערת ושלילית. 

  דרג את התוכן:

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     23/9/13 12:13:
   תודה על המידע והפרשנות היפה מועדים לשמחה צחית

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין