כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 27.10-2.11

  0 תגובות   יום שני, 28/10/13, 16:03

  מוטי שפי 
  אסטרולוגיה הודית
  www.indianastro.co.il
  0544590035


  האירוע האסטרולוגי החשוב של השבוע מתרחש ביום רביעי ב12 בצהרים. נגה עובר אז ממזל עקרב שבו הוא שהה בחודש האחרון למזל קשת ומקבל שם היבט מצדק ושבתאי. נגה ישהה בקשת בחודש הקרוב ויוכל לקדם שם נטייה אומנותית, רצון ליהנות מאוכל ומסביבה טובה, יציבות במערכות יחסים ובנישואים, יכולת בתחום העסקים ובנושאים טכניים, יכולת ארגון, נתינת ידע, מכובד, בר מזל, הערכה אמנותית, התעסקות בנושאים רוחניים, יצירתיות, עבודה קשה, תועלת מחקלאות ואהבה של דברים ישנים ורציניים.

  שמש, כוכב חמה, שבתאי וראש דרקון ממשיכים ליצור השבוע השפעות אינטנסיביות במזל מאזניים. השפעות אילו מתחזקות השבוע עקב הקרבה של השמש לראש דרקון ושל כוכב חמה לשבתאי. השפעות אילו עלולות להתבטא בהפחתת מוטיבציה, חוסר איזון, הימנעות מקבלת אחריות, לא ישיר, יפעל על אנשים כדי שישרתו את מטרתו, משחק בשני הצדדים, השתקעות מוגזמת בעינוגים, חוסר אפקטיביות, ניהול כושל של עניינים כספיים, רגישות בכליות ובגב התחתון, חולשה מינית, כאבי ראש והתמכרויות שונות.

  הירח ממשיך במחצית החודש שבה הוא הולך ומתרוקן וכך נחלש.

  יום ראשון- הירח נמצא היום במזל סרטן שבו הוא שולט ומקבל שם היבט משבתאי. צרוף זה יוצר יכולת להשתמש במיומנות אישית כדי לפתור בעיות וכדי לקדם את עצמנו, מיומנות, הצלחה בתהליכים מדויקים כמו כתיבה טכנית או מדעית והסבר של תהליכים עסקיים, רגישות, אחריות רגשית, אינטואיציה חזקה, רחמנות, דמיון טוב, עניין באסטרולוגיה, ויכולת להתמודד עם בעיות רגשיות בצורה אחראית. כשמזל סרטן ממקום בצורה בעייתית במפת הלידה צרוף זה עלול ליצור הצמדות מוגזמת, פתיחות מוגזמת לבעיות של אנשים אחרים, קרירות, ביישנות, השתקעות בעצב, חוסר יכולת להביע את הצרכים שלנו בצורה ברורה ועייפות.
  הירח נמצא היום בנקשטרה פושיה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בלימודים יכולת לשלוט במצב הרוח, התנהלות נכונה, עושר, עניין בפוליטיקה, האהבה מהסביבה, בעיות עם המשפחה שבה נולדנו וקשר חזק לאימא.
  באסטרולוגיה ההודית לא מומלץ להתחתן בימים שבהם הירח נמצא בפושיה. נקשטרה זאת אינה תומכת גם בפעילות סוערת ושלילית.

  יום שני- הירח עובר ב18.15 למזל אריה. הוא נמצא שם נמצא בצמידות למאדים ומקבל היבט מזנב דרקון. ההשפעות שנוצרות באריה מעורבות. כשמזל אריה ממוקם בבית חיובי במפה האסטרולוגית ומקבל השפעות חיוביות מפלנטות אחרות ההשפעות שנוצרות שם יכולות להתבטא באיכויות הבאות: חיוניות, נדיבות, רצון להכרה, נתינת עזרה והשראה לאנשים אחרים, לקיחת אחריות ופיקוד, זכייה במעמד גבוה, אחריות, עניין באמנות, דיבור בפני אנשים, רצון ליהנות מחפצי מותרות ומדברים מעודנים, רגשות אינטנסיביים שמובילים ליוזמות ולפעילות שמביעה אומץ ודמיון פורה. במיקום בעייתי במפת הלידה הירח באריה יכול לחזק נטייה לשתלטנות, אגו חזק, טמפרמנט סוער, חוסר רצון להקשיב לעצות, עקשנות, שאיפה לזכות בכוח, קושי לעבוד תחת אנשים אחרים, גאווה, התמקדות עצמית, דוגמטיות ובעיות בזרימת הדם בגוף.
  הירח נמצא היום בנקשטרה אשלשה' קבוצת כוכבים קבועה זאת מקדמת חושניות, פיתוי, הצלחה בפוליטיקה, עניין במיסטיקה, בדרן, יכולת אסטרולוגית, כשר אינטואיטיבי, יכולת בדיבור וכתיבה, אדם פואטי ומלומד, יכולת טוב בתחום המחקר והארגון, בעיות בנישואים מוקדמים, חוסר כנות ונטייה לא להיות אסירי תודה ולפעות בצורה שאינה מוסרית.
  שימו לב לאנרגיה אינטנסיבית שעלולה להתבטא בתחומי חיים שונים ובמידה והנכם מרגישים סערות פנימיות נסו לנשום עמוק, למדוט, להירגע ולקחת את הדברים כמה שיותר בקלות
  כשהירח נמצא באשלשה לא מומלץ להתחיל בפעילות עסקית או כל פעילות חשובה אחרת. כמו כן לא מומלץ להלוות או ללוות כסף כשהירח נמצא בקבוצת כוכבים זאת. נצלו את היום לרגיעה ולהורדת רמת הפעילות והמת..

  יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל אריה ונמצא היום בנקשטרה מאגה קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אפריון או חדר מלכותי. חדר זה מייצג מקום של דיפלומטיה, טאקט וטקסים וקשור לאנשים אצילים. מאגה יכולה להיות קשורה גם לחוסר שקט שנובע מאמביציה אישית.
  מגה מייצגת מתנות שאדם מקבל מבלי לצפות לתמורה. הירח במגה מקדם כבוד והערכה מאנשים מלומדים, הערכת מסורת קדומות, יכולת ליהנות מהחיים, נמרצות, נדיבות, חוזק גופני ומזג חם.
  מאגה אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות יום יומית רגילה, תכנונים לעתיד, התעסקות בטכנולוגיות חדשות והלוואת כסף.


  יום רביעי- הירח ממשיך לשהות במזל אריה ועובר היום לנקשטרה פורווה פאולגוני. קבוצת כוכבים קבועה זאת מסומלת על ידי מיטה או ערסל. חוק הטבע שמיצג אותו הוא "באגה" שאחראי לעושר, הגנה ושמירה על אושר בנישואים.
  הערסל מסמל מנוחה, רגיעה והנאה, "ובאגה" מקדם לכן אהבה, חיבה בין המינים, מיניות ותענוגות.
  פורווה פאולגוני מקדמת חופש מדאגות והסתמכות על המזל. גישה זאת תומכת בבריאות טובה אולם מחזקת נטייה לפזיזות וחוסר תכנון מוקדם של דברים. הערסל מרמז גם על חוסר יכולת לפעול ולהיות בתנועה או להישאר עם מוטיבציה לזמן ארוך והתכונות האלו עלולות ליצור צמא לגירויים חיצוניים.
  הירח בפורווה פאולגוני מצביע על אינטליגנציה יצירתית, אהבה לדרמה, כושר מנהיגות, עצמאות בעבודה, אדם שאוהב נסיעות וסקס, דיבור מתוק, נדיבות, יופי, עניין במיסטיקה, יכולת ללמד והפרעות מנטאליות.

  יום חמישי- הירח נמצא היום במזל בתולה ויוצר במיקום זה אנרגיה נשית, עידון, כנות, כשר הבחנה, ענווה, מעשיות, יכולת דיבור, כשר אנליטי, אינטואיציה חזקה, זיכרון חד, הצמדות לעקרונות, מיומנות בעבודה, צניעות, נדיבות, יכולת ריפוי, ייעוץ לאחרים, העדפה של גישה מדעית, עניין בפילוסופיה ושנינות. 
  הירח נמצא היום בנקשטרה אוטרה פאולגוני קבוצת כוכבים קבועה זאת מצביעה על רצון לעזור לאחרים ולסלק סבל באמצעות אדיבות ונדיבות. היא גם מציינת אנשים שאליהם אנו פונים בבקשת עזרה וחברים קרובים ואינטימיים ביותר.
  הירח בנקשטרה זאת גורמת לאנשים אחרים לאהוב אותנו ובנוסף לכך היא מקדמת הצלחה, יציבות, כבוד, נוחיות, מוצרי מותרות, יציבות, כבוד, אינטליגנציה, כושר המצאה, שמחה, חברותיות, נימוס ועצמאות.
  אוטרה פאולגוני אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת את הנמכת האגו, התחלה של דברים חדשים, פעילות אינטלקטואלית, ריפוי וטיפול במחלות. האסטרולוגיה ההודית טוענת שקשה להתגבר על מחלות שמתחילות כשהירח שוהה בנקשטרה זאת.


  יום שישי- הירח ממשיך לשהות במזל בתולה ועובר היום לנקשטרה אסטה קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לנושאים הבאים: אמנות, פעילות שמעוררת מצב רוח טוב וחיוכים, תחביבים שונים כמו כדרות,יצירת תכשיטים, גינון, עבודות בית, לימודים מדעיים ואסטרולוגיה, לימוד שפות, פעילות שדורשת מיומנות בידיים, משחקים, פעילות עסקית שדורשת טאקט וערמומיות, מכירות וקניות, טיפולים הוליסטיים נגד מחלות, נסיעות ושינוי במקום מגורים.
  פעילות שאינה מתאימה לנקשטרה זאת כוללת: תכנונים לטווח ארוך, יחסי מין, פעילות שדורשת בשלות ויכולת ביצועית ופעילויות שאמורות להיעשות בלילה.


  יום שבת- הירח עובר בבוקר למזל מאזניים ונמצא שם בצמידות לשבתאי, שמש, כוכב חמה וראש דרקון ומקבל שם היבט מצדק וזנב דרקון. צרוף כוכבים זה יוצר השפעות אינטנסיביות שתלויות כרגיל במיקום של מזל מאזניים במפת הלידה שלנו. בכל מקרה מומלץ לנצל את השבת למנוחה והתחברות רוחנית פנימית.
  הירח נמצא היום בנקשטרה צ'יטרה קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לפעילות הבאה: שיפור הבריאות והתפקוד הפיזיולוגי, קנית רפואות ועשבי מרפא, קנייה של בגדים חדשים ולבישתם, תיקונים בבית, פעילות אמנותית, פעילות שקשורה לדברים מכנים, הופעות, ענידת אבני חן בפעם הראשונה, קישוט הבית או מקומות אחרים, מדיטציה.
  צ'יטרה אינה תומכת בנושאים הבאים: התאמתות עם אנשים אחרים, נישואים ופעילות שדורשת התייחסות למהות הפנימית של נושאים שונים.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין