כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית 24-30 לנובמבר

  0 תגובות   יום ראשון, 24/11/13, 22:37

  מוטי שפי

  אסטרולוגיה הודית

  www.indianastro.co.il

  0544590035

   

  האירוע האסטרולוגי החשוב של השבוע מתרחש ביום שלישי, מאדים עובר בערב ממזל אריה שבו הוא שהה בחודש האחרון למזל בתולה. כשמזל זה ממוקם בבתים חיובים במפה מאדים יכול לקדם אפשרות להשיג תוצאות במהירות, נטייה לא לבזבז זמן, פתרון מהיר של בעיות, אנשים שיודעים כיצד להגן על עצמם, מיומנות אנליטית או מדעית, התנגדות למחלות, יכולת טכנית, גישה חומרית ואופי לוחמני. כשמזל בתולה ממוקם בבתים בעיתיים (6.8.ו12) מאדים יכול ליצור שם פעילות מנטאלית מופרזת, חשיבה מלחמתית, אנשים שלא יודעים מתי עליהם להפסיק, חוסר סבלנות, הגזמות, הסתרת אינפורמציה, שקרים, רגישות במערכת העיכול, פצעים וחום.

   

  נגה ממשיך לשהות השבוע במזל קשת ומקבל שם היבט משבתאי ומיום שלישי גם ממאדים. השפעות אילו עלולות ליצור נטייה להשקיע כסף בצורה פזיזה, הפסד של הזדמנויות טובות, נטייה לפלרטט, כנות מוגזמת, אנשים שקל להרשים אותם, קשרי אהבה שיטחיים, רגישות במתנים ובירכיים וריכוז גבוה מידי של נוזלים ושומן בגוף.

   

  הירח נמצא כעת במחצית החודש שבו הוא הולך ומתרוקן וכך נחלש. עדיף בתקופה זאת לא להתחיל בפעילות חשובה ולנסות לנוח יותר ולקחת את הדברים כמה שיותר בקלות.

   

  יום ראשון - הירח ממשיך לשהות במזל סרטן ומקבל שם היבט משבתאי שממשיך להיות נעלה במזל מאזניים. צרוף אסטרולוגי זה יוצר רגישות,  קליטה עמוקה, אחריות רגשית כלפי אחרים, אינטואיציה חזקה, דמיון טוב, יכולת להביע מיומנות בפיתרון בעיות או להפעיל דמיון כדי לקדם את עצמנו, מיומנות, יכולת בתחומים טכניים ועסקיים,  הירח עובר היום לנקשטרה  אשלשה קבוצת כוכבים קבועה  זאת קשורה לחושניות, פיתוי, הצלחה בפוליטיקה, עניין במיסטיקה, אדם שמבדר אחרים, יכולת אסטרולוגית, כשר אינטואיטיבי, יכולת בדיבור וכתיבה, אדם פואטי ומלומד, יכולת טובה בתחום המחקר והארגון, בעיות בנישואים מוקדמים, חוסר כנות ונטייה לא להיות אסירי תודה ולפעול בצורה שאינה מוסרית.
  שימו לב לאנרגיה אינטנסיבית שעלולה להתבטא בתחומי חיים שונים ובמידה והנכם מרגישים סערות פנימיות נסו לנשום עמוק, למדוט, להירגע ולקחת את הדברים כמה שיותר בקלות

  כשהירח נמצא באשלשה לא מומלץ להתחיל בפעילות עסקית או כל פעילות חשובה אחרת. כמו כן לא מומלץ להלוות או ללוות כסף כשהירח נמצא בקבוצת כוכבים זאת. נצלו את היום לרגיעה ולהורדת רמת הפעילות והמתחים.

   

  יום שני- הירח עובר למזל אריה, נמצא שם בצמידות למאדים ומקבל היבט מזנב דרקון. צרוף זה יכול ליצור התרגזויות, רגשות חזקים שיכולים לצאת מאיזון בקלות, יוזמות ופעילות שמביעה אומץ, דמיון פורה, רצון להיות במרכז תשומת הלב, גאווה, נדיבות, עזרה לאחרים, לקיחת פיקוד, אחריות ואדם שאוהב חפצי מותרות.

  הירח נמצא היום בנקשטרה  מאגה קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אפריון או חדר מלכותי. חדר זה מייצג מקום של דיפלומטיה, טאקט וטקסים וקשור לאנשים אצילים. מאגה יכולה להיות קשורה גם לחוסר שקט שנובע מאמביציה אישית.
  מגה מייצגת מתנות שאדם מקבל מבלי לצפות לתמורה. הירח במגה מקדם כבוד והערכה מאנשים מלומדים, הערכת מסורת קדומות, יכולת ליהנות מהחיים, נמרצות, נדיבות, חוזק גופני ומזג חם.

  מאגה אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות יום יומית רגילה, תכנונים לעתיד, התעסקות בטכנולוגיות חדשות והלוואת כסף.

   

  יום שלישי- הירח ממשיך לשהות במזל אריה ועובר היום לנקשטרה פורווה פאולגוני. קבוצת כוכבים קבועה זאת מסומלת על ידי מיטה או ערסל. חוק הטבע שמיצג אותו הוא "באגה" שאחראי לעושר, הגנה ושמירה על אושר בנישואים.
  הערסל מסמל מנוחה, רגיעה והנאה, "ובאגה" מקדם לכן אהבה, חיבה בין המינים, מיניות ותענוגות.
  פורווה פאולגוני מקדמת חופש מדאגות והסתמכות על המזל. גישה זאת תומכת בבריאות טובה אולם מחזקת נטייה לפזיזות וחוסר תכנון מוקדם של דברים. הערסל מרמז גם על חוסר יכולת לפעול ולהיות בתנועה או להישאר עם מוטיבציה לזמן ארוך והתכונות האלו עלולות ליצור צמא לגירויים חיצוניים.
  הירח בפורווה פאולגוני מצביע על אינטליגנציה יצירתית, אהבה לדרמה, כושר מנהיגות, עצמאות בעבודה, אדם שאוהב נסיעות וסקס, דיבור מתוק, נדיבות, יופי, עניין במיסטיקה, יכולת ללמד והפרעות מנטאליות.

   

  יום רביעי- הירח עובר בשעה 12.50 למזל בתולה ונמצא שם יחד עם מאדים. צרוף זה יוצר עידון, יכולת להשיג דברים במהירות, כנות, כשר הבחנה, אנשים שיודעים כיצד להגן על עצמם, גישה מדעית או אנליטית, התנגדות למחלות, גישה חומרית, יכולת ריפוי, עניין באסטרולוגיה, אינטואיציה טובה, נדיבות ושנינות.

  הירח נמצא היום בנקשטרהאוטרה פאולגוני קבוצת כוכבים קבועה זאת מצביעה על רצון לעזור לאחרים ולסלק סבל באמצעות אדיבות ונדיבות. היא גם מציינת אנשים שאליהם אנו פונים בבקשת עזרה וחברים קרובים ואינטימיים ביותר.
  הירח בנקשטרה זאת גורמת לאנשים אחרים לאהוב אותנו ובנוסף לכך היא מקדמת הצלחה, יציבות, כבוד, נוחיות, מוצרי מותרות, יציבות, כבוד, אינטליגנציה, כושר המצאה, שמחה, חברותיות, נימוס ועצמאות.

  אוטרה פאולגוני אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות שדורשת את הנמכת האגו, התחלה של דברים חדשים, פעילות אינטלקטואלית, ריפוי וטיפול במחלות. האסטרולוגיה ההודית טוענת שקשה להתגבר על מחלות שמתחילות כשהירח שוהה בנקשטרה זאת.

   

  יום חמישי- הירח ממשיך לשהות בבתולה ועובר היום לנקשטרה אסטה קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לנושאים הבאים: אמנות, פעילות שמעוררת מצב רוח טוב וחיוכים, תחביבים שונים כמו כדרות,יצירת תכשיטים, גינון, עבודות בית, לימודים מדעיים ואסטרולוגיה, לימוד שפות, פעילות שדורשת מיומנות בידיים, משחקים, פעילות עסקית שדורשת טאקט וערמומיות, מכירות וקניות, טיפולים הוליסטיים נגד מחלות, נסיעות ושינוי במקום מגורים.
  פעילות שאינה מתאימה לנקשטרה זאת כוללת: תכנונים לטווח ארוך, יחסי מין, פעילות שדורשת בשלות ויכולת ביצועית ופעילויות שאמורות להיעשות בלילה.

   

  יום שישי- הירח ממשיך לשהות במזל בתולה ובשעה 19.45 הוא עובר למזל מאזניים ונמצא שם בצמידות לשבתאי, כוכב חמה וראש דרקון. במיקום זה הירח מקבל גם היבט מזנב דרקון וצדק. צרוף זה יוצר חוסר החלטיות, מצבי רוח, דיכאון, חוסר יכולת להביע את הצרכים שלהם בצורה ברורה, גישה מניפולטיבית, קושי להגיע להחלטות, רגישות יתר לביקורת, חוסר כיוון או אמביציה, פתיחות למערכות יחסים רבות,  רגישות בגב, ליבידו גבוה ונמוך, כאבי ראש, הפרעות בשינה

  הירח נמצא היום בנקשטרה צ'יטרה. קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לפעילות הבאה: שיפור הבריאות והתפקוד הפיזיולוגי, קנית רפואות ועשבי מרפא, קנייה של בגדים חדשים ולבישתם, תיקונים בבית, פעילות אמנותית, פעילות שקשורה לדברים מכנים, הופעות, ענידת אבני חן בפעם הראשונה, קישוט הבית או מקומות אחרים, מדיטציה.
  צ'יטרה אינה תומכת בנושאים הבאים: התאמתות עם אנשים אחרים, נישואים ופעילות שדורשת התייחסות למהות הפנימית של נושאים שונים.

   

  יום שבת- הירח ממשיך לשהות במזל מאזניים ועובר היום לנקשטרה סוואטי, קבוצת כוכבים קבועה זאת טובה לפעילות עסקית, יוזמות חינוכיות, לימודים, פעילות ואירועים חברתיים, התמודדות עם ציבור, העברות כספים, פעילויות שדורשות גישה רגועה וגמישות, פעילות בהתאם לסביבה, מחירה וקנייה, פעילות שדורשת כשר דיפלומטי ועיסוק באמנות ומדע.

  סוואטי אינה תומכת בנסיעות, פעילות עזה או מלחמתית, כל סוג של פעילות אגרסיבית

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין