כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';
  0

  תחזית אסטרולוגית שבועית עפ השיטה ההודית 15-21 לדצמבר

  0 תגובות   יום ראשון, 15/12/13, 14:25

  מוטי שפי

  אסטרולוגיה הודית

  www.indianastro.co.il

  https://www.facebook.com/vedastrology

  0544590035

   

  האירוע המרכזי של השבוע מתרחש ביום ראשון לפנות בוקר. השמש עוברת אז ממזל עקרב שבו היא שעתה בחודש האחרון למזל קשת ותשהה בו במשך כחודש. במיקום זה השמש מקבלת היבטים מצדק, שבתאי, מאדים וזנב דרקון. צרופים אילו יוצרים במזל קשת השפעות אינטנסיביות שעלולות להתבטא בשינויים במקום עבודה ומקום מגורים, חוסר רצון להיות כפופים לאנשים אחרים, נטייה להתמרד במוסכמות כשלא מקבלים הסברים שמניחים את הדעת, אופטימיות מוגזמת, אמירה ישירה של דברים מבלי לחשוב עליהם מראש, חוסר רצון לקבל אחריות לפעילות ארוכת טווח, פחד מאיבוד חופש, חובות, רגישות ברגלים ובכבד, עצבנות; רגישות בראות, במותנים ובחלק המרכזי של הרגליים.

   

  כוכב חמה ממשיך השבוע להישרף עקב קרבה יתרה לשמש. עד יום שישי כוכב חמה ממשיך לשהות במזל עקרב ונהנה מעט מהעובדה שהשמש עברה למזל קשת. עובדה זאת מאפשרת חשיבה בהירה יותר עניין במחקר, חקירה ופעילות דומות שצוללות להיבטים לא נודעים של המציאות, יכולת תכנות אסטרטגית, הצבת שאלות ביחס לאוטוריטה, יכולת הבחנה, שנינות, רצון לקבל הוכחות לדברים ועניין בדברים מופשטים. ביום שישי כוכב חמה עובר גם למזל קשת ונצמד שם שוב לשמש. במיקום זה כוכב חמה יוצר נטייה לחשוב יותר מידי רק על נקודת המבט האישית שלנו, התעלמות מחסרונות, פזיזות, חסר זהירות, תסביך גדלות, הרגשה של ידיעת כל, רגישות במערכת העצבים ובנשימה, כאבים במתנים ובירכיים.


  הירח
   ממשיך בתחילת השבוע להתמלא וביום שלישי הוא מלא לגמרי. מיום רביעי הוא מתחיל את מחצית החודש שבה הוא הולך ומתמעט וכך נחלש. באסטרולוגיה הוודית לא מומלץ בתקופה זאת להתחיל בפעילות חשובה.

   

  יום ראשון- הירח שוהה במזל שור שבו הוא נעלה ומקבל שם היבט מהשמש וכוכב חמה. בנוסף לכך הירח כמעט מלא ומסוגל כך להביע יותר את האיכויות החיוביות שלו. צרופים זה יוצרים השפעות חיובית שיכולות להתבטא ברגיעה, אהבה, החלטיות, שמחה, נדיבות, עזרה מבני המין השני, יכולת להחליט בצורה נכונה; האהבה למוזיקה, שירה, אמנות ודברים יפים.
  הירח נמצא היום בנקשטרה קריטיקה, קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת ברוב סוגי הפעילות ובמיוחד בנושאים הבאים: ויתור על הרגלים ישנים; שינויים מהירים וסיומות פתאומית;פעילות שדורשת יזמה, אומץ, יכולת ביצוע והנהגה; קבלת החלטות חשובות, פעילות צבאית; וויכוחים; עמידה על עקרונות אישיים; בישול; תפירה ורקמה; לחתוך דברים, פעילות שדורשת שימוש באש או חום; התחלה של פעילות חינוכית; התחלת השקעות או יזמות חדשות; פעילות שדורשת יכולת הבחנה וכנות.
  קריטיקה אינה תומכת בפעילות דיפלומטית, מנוחה או רגיעה, פעילות שקשורה למים ולהתראות חברתית.

   

  יום שני- הירח ממשיך ליצור השפעות חיובית במזל שור ונמצא היום בנקשטרה רוהיני. קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בפעילות הבאה: התחלה של פעילות שונה, פעילות חקלאית כמו זריעה ושתילה; מסחר ופעילות פיננסית שונה; נישואים; ריפוי וטכניקות לשיפור עצמי; טיולים והמצאות בטבע; התחלת בניה; קשר רומנטי ויחסי מין; יצירת סדר בתחום החומרי של החיים; קניית בגדים, תכשיטים, מכוניות וכו.
  רוהני אינה תומכת בפעילות שקשורה להרס של דברים ולאלימות ומוות.

   

  יום שלישי- הירח מלא היום ונמצא במזל תאומים בצמידות לצדק. במיקום זה הירח מקבל היבט מהשמש ומראש דרקון. ההשפעות שנוצרות מצרופים אילו תלויות במיקום של מזל תאומים במפת הלידה שלנו. כשמזל זה ממוקם בבתים חיובים (1,4,5,7,9 ו10) צרופים אילו יכולים ליצור חשיבה יצירתית, שנינות, חוכמה, חברותיות, יכולת ארגון טובה, למידה דרך כתיבה, קריאה, והשתתפות בסמינרים; חוש הומור, השתתפות בסמינארים, דיבור שוטף, חשיבה מהירה שעלולה לגרום לאחרים לייחס לנו שטחיות וחוסר רצון להיות מעורבים בעימותים פיזיים. בבתים בעיתים (6,8ו 12) צרופים אילו עלולים לחזק גישה סקפטית, ערמומיות, גאוותנות, ניסיון לבצע מטלות רבות מידי, לא החלטי, חשיבה על אפשרויות רבות מבלי לפעול ביחס לכך, נטייה לפלרטט, דיבור מהיר, חוסר איזון רגשי, חוסר מנוחה, חוסר רצון לעסוק במשימות ביתיות ורגישות בראש, צוואר או בכתפיים.

  הירח נמצא היום בנקשטרה מריגשירה- קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים: נסיעות, המצאות בטבע, ביקור באתרים תיירותיים; פעילות קלילה; יחסי מין, פעילות אמנותית, המצאות בחברה, שינוי מקום מגורים; תקשורת; פעילות רוחנית; פרסום ומכירות.

  מריגשירה אינה תומכת בנישואים, פעילות קשה שדורשת נוקשות; עימותים או קבלת החלטות רציניות וחשובות.

   

  יום רביעי- הירח ממשיך לשהות במזל תאומים. הוא מתחיל היום את מחצית החודש שבו הוא מתמעט ונחלש אולם היום הוא עדיין די חזק ויכול להמשיך ליצור את ההשפעות החיוביות שהוא יצר אתמול. הירח עובר היום לנקשטרה ארדרה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בנושאים הבאים:
  פעילות שקשורה למקצוע, הרס דברים כמו בניינים ישנים, להיפטר מהרגלים וחפצים חסרי ערך; התאמתות עם נושאים ובעיות שאורבות לנו בפינה; מחקר ופעילות יצירתית.
  ארדרה אינה תומכת בהתחלות חדשות ובפעילות שקשורה לאירועים חשובים כמו נישואים, נסיעות, הענקת וקבלת כבוד, טקסים דתיים וכו.

   

  יום חמישי- הירח ממשיך לשהות במשך היום במזל תאומים וב20.45 הוא עובר למזל סרטן שבו הוא שולט ומקבל שם היבט מנגה ומשבתאי. צרופים אילו יכולים ליצור רגישות גבוהה, הצמדות לדברים ולאנשים, צורך מוגזם להיות מוערך על ידי אנשים אחרים, חוסר שליטה עצמית, רגישות לצרות של אנשים אחרים, משיכה לאמנות, דמיון טוב, מרגיש שחסרה לו אהבה, חרדות, רגישות בבטן ובמערכת העיכול.

  הירח נמצא היום בנקשטרה פורנאווסו קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי אשפת חיצים וכפי שהחיצים מוכנים לשימוש כשהם מצויים באשפתם כך נקשטרה זאת מסמלת משאבים קיימים ואנרגיה פוטנציאלית. החיצים נחים באשפתם אולם "מוכנים" תמיד לנוע לעבר המטרה. בדומה לכך פורנאוואסו גורמת להצמדות לבית ויחד עם זאת הכנה לנסיעות. מצב זה עלול לגרום למצב סימולטני של העדפת נסיעות ואי רצון לשנות מקום מגורים. כפי שניתן לקחת חץ להשתמש בו ולאחר מכן להחזירו לאשפתו כך פורנווסו עשויה לציין חזרה, מחזור ורכישה מחדש של דברים שאבדו. החץ מסמל גם קרב ויכולת לחדור למטרות רחוקות.
  חוק הטבע שקשור לפורנאוואסו הוא אדיטי, אנרגיה נשית המוזכרת בוודות וקשורה לאין סופיות ואי מוגבלות. אדיטי (ופורנאוואסו) מייצגת חופש אמיתי ושפע הנובע מאישיות נעימה היא יוצרת אפשרות לפעולה הגיונית, הסתגלות למצבים שונים והסתפקות במועט. אדיטי קשורה גם ליושר ולשאיפה לפעול בצורה אצילית. איכות זאת מחברת את הנקשטרה הזאת לפילוסופיה, דת, יוגה ואמצעים דומים שמיועדים להגביר את המודעות העצמית. הירח בפורנאווסו יכול ליצור שמחה, חברותיות, אדם שמרוצה בקלות, יכולת התבטאות גבוהה, שליטה עצמית, נטייה רוחנית, חיים פשוטים, בעיות בנישואים, יכולת כתיבה, מצבי רוח משתנים וחוסר החלטה.

   

  יום שישי- הירח ממשיך לשהות היום במזל סרטן ונמצא היום בנקשטרה פושיה קבוצת כוכבים קבועה זאת תומכת בלימודים יכולת לשלוט במצב הרוח, התנהלות נכונה, עושר, עניין בפוליטיקה, האהבה מהסביבה, בעיות עם המשפחה שבה נולדנו וקשר חזק לאימא.
  באסטרולוגיה ההודית לא מומלץ להתחתן בימים שבהם הירח נמצא בפושיה. נקשטרה זאת אינה תומכת גם בפעילות סוערת ושלילית.

   

  יום שבת- הירח ממשיך לשהות במזל סרטן ועובר היום לנקשטרה אשלשה' קבוצת כוכבים קבועה זאת מיוצגת על ידי נחש מפותל. נחשים מייצגים רעל, כאב, נשיכה כואבת וארס, אולם קשורים גם לחכמה, ראיה פנימית, יכולת ריכוז, אנרגיה (בעיקר מינית) ועצמה ראשונית. אשלשה מייצגת גם התפתלויות, עינויים, הולכת שולל, רמאות, קשר מיני סודי, כאב צורב ותכונות אחרות שקשורות לנחשים. בצד החיובי אשלשה קשורה לחכמה וראיה פנימית עמוקה המחזקת הבנה כוללת של מצבים שונים. אולם הבנה זאת מעוררת לעתים קרובות התנתקות כואבת מאנשים קרובים ובעיות רציניות אחרות בחיים.
  הירח באשלשה מקדם חושניות, פיתוי, הצלחה בפוליטיקה, עניין במיסטיקה, בדרן, יכולת אסטרולוגית, כשר אינטואיטיבי, יכולת בדיבור וכתיבה, אדם פואטי ומלומד, יכולת טוב בתחום המחקר והארגון, בעיות בנישואים מוקדמים, חוסר כנות ונטייה לא להיות אסירי תודה ולפעות בצורה שאינה מוסרית.
  שימו לב לאנרגיה אינטנסיבית שעלולה להתבטא בתחומי חיים שונים ובמידה והנכם מרגישים סערות פנימיות נסו לנשום עמוק, למדוט, להירגע ולקחת את הדברים כמה שיותר בקלות
  כשהירח נמצא באשלשה לא מומלץ להתחיל בפעילות עסקית או כל פעילות חשובה אחרת. כמו כן לא מומלץ להלוות או ללוות כסף כשהירח נמצא בקבוצת כוכבים זאת. נצלו את היום לרגיעה ולהורדת רמת הפעילות והמת..
  מאגה אינה תומכת בנושאים הבאים: פעילות יום יומית רגילה, תכנונים לעתיד, התעסקות בטכנולוגיות חדשות והלוואת כסף.

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   מוטי שפי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין