כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  0

  "בחרתי בחיים של אי ודאות" - אתם אמרתם...

  2 תגובות   יום שבת, 5/4/14, 16:21

  הספר "בחרתי בחיים של אי ודאות" נע בין אנשים, שמעבירים הלאה, לעוד ועוד מעגלים

  מי שקנו עותק אחד, מתוך אמון ו"אי ודאות", חוזרים עכשיו וקונים עוד שניים, חמישה, גם למי שסביבם, הפעם מתוך ידיעה,

  הספר נכתב ויצא לאור, עם כל כך הרבה מזל, אהבה ותמיכה ענקית, וממשיך להביא בדיוק את התדר הזה למי שפוגש בו, אושר ענק.

   

  הנה מילים, של מי שכבר קרא, מרגש, ממש:

   

  אמוץ שורק: "אני קורא בימים אלו את "בחרתי בחיים של אי ודאות", אחד הספרים הטובים - לטעמי - שנכתבו בשנים האחרונות בתחום של חשיבה ושל רוח. מודה: אי ודאות היה תמיד משהו ששיגע אותי, ועדיין....

  הספר, של מיכל גזית, עוזר לסדר את הראש בעניין הזה.  טוב לעצמאיים, לאנשים שהם חולי שליטה (נגיד אני...) ובכלל. קריאה נעימה."

   

   א.ג. : "הוא כזה מדהים!! ספר חוויה, מעורר מכניס פנימה מסע דרך העיניים שלך, מעלה תהיות שכל אחד תוהה, מעמיק ומרגש!! מתמוגגת ממנו...

   

   

  מריה צ'רבק:  בינואר נסעתי להודו לחודש, תקופה שיכולתי לתת לעצמי במטרה לפתור את ה מחסומים העיקריים בחיי .  שבועיים בערך לפני נסיעתי    ממש במקרה, איכשהו, בשיא האיכשהו מצאה אותי ההצעה  לתמוך בהוצאה לאור של "בחרתי בחיים של אי ודאות". בלי להסס, בלי להתעכב, בהסתמכות מוחלטת וטואלית על תחושת בטן שבדרך כלל לא באה לי כל כך בקלות ובהירות החלטתי לתמוך בספרך בלב שלם ובאהבה בלתי    מוסברת,  מבלי להכיר אותך או את עבודת ומבלי להבין בכלל איך ההצעה הזאת התגלגלה   למסכי    .  

   

  בהודו המסע אל תוך עצמי שהתחיל לפני כמה שנים אם לא לומר מאז שאני זוכרת את עצמי קיבל פוש רציני. ערימות של תובנות. אסימונים נשפכו בכמויות וגם עכשיו  ממשיכים ליפול מידי יום. והנה בשובי הגיע הספר. והנה חודש אחרי חזרתי התפניתי לעלעל ולדפדף בין דפיו    . באופן פלאי ועם זאת כל כך צפוי אני מגלה שכל תובנותיי מנוסחות היטב על פי קול פנימי שונה משלי. אותן הנקודות, לעיתים אותן המילים ממש..

  ארוזות בצבע  הכתום שגיליתי ואימצתי במסעי כסמל הנאמנות העצמית שאליה אני מכוונת את כל כולי  .

  נעים כשמבינים אותי. נעים כשמזכירים לי את מה שבא לי שיזכירו לי.     נעים לשמוע את מה שידעתי תמיד ורק לאחרונה הצלחתי ליישם, לביית, להפוך לחלק ממני . תודה לך אחות לדרך קסומה ומופלאה. . נותנת לך חיבוק ענק וחם, שופע כל טוב ואהבה .

  גם אני בחרתי בחיים של אי ודאות ממש לאחרונה וספרך מחזק ומאיר אותי ועובר דרכי לכל האנשים שסובבים אותי    . כל כוונותייך מורגשות, כל האמת, האהבה והאותנטיות שלך שיצרו את ספרך נשפכות מבין הדפים.  פשוט תודה ותמשיכי.

   

  איילה אושפיז: מיכל יקרה לפני יומיים קבלתי את הספר שלך. בלעתי אותו בו ביום. המילים שטפו באנרגיה של נהר, לעתים שוצף, לעתים קולח בקילוח עדין, לעתים פשוט זורם מעצמו, אבל כל הזמן בתנועה...לכל כך הרבה מקומות התחברתי, עם כל כך הרבה מילים ומשפטים הזדהיתי.  

  הקריאה בו אפשרה לי לראות את עצמי קצת מהצד, לנסח מחדש תובנות, להירגע, לדעת שהכול בסדר גם כשהראש מבוהל ומנסה לטרפד את מה שהלב מבקש.  נתת לעולם מתנה נפלאה.  יש נחמה גדולה בקריאה של הספר שלך, מין מסר אנושי כל כך, אישי כל כך, שאומר, שכשרוצים לעוף, מוכרחים להיות מוכנים לא להרגיש את האדמה תחת הרגליים.

   

  זה ספר חשוב לאנשים שנמצאים בתהליך של צמיחה, (ואני מאמינה שכל אחד נמצא בתהליך כזה), כי הוא מדבר בגובה העיניים, מלב אל לב, מאישה לאחותה, מאדם לאדם, בפשטות, בלי ניסיון לייפות, ויחד עם זאת הוא כל כך יפה וכל כך שמח. אם תרשי, אקרא ממנו פרקים לאנשים שבאים אלי לסדנאות, ואין ספק שאמליץ עליו. היי ברוכה, ואני מקווה שעוד נפגש, איילה

   

  נגה ספקטור: "אני קוראת עכשיו את הספר, הגעתי בערך לאמצע, ובוכה! אני ממש מרגישה בהרבה קטעים שאת מצליחה לבטא את מה שאני מרגישה ומעולם לא העברתי את זה למילים. את מקסימה והספר מרגש!"

   

  אלון קסלר: "הכריכה כל כל עוצמתית ובו זמנית גם כייפית!  זה ספר כל כך מרגש והכתיבה כזאת אותנטית ונגישה.. פשוט כייף לדפדף בין הנושאים השונים והתמונות והצבעים! והמילים נוגעות ונכנסות ישר פנימה,נכתבו מתוך כוונה אוהבת וטובה!!  ספר שמאפשר פריצות דרך והתחלות חדשות, שיכול ללוות בן אדם ולרפא את ליבו!  תודה מיכלי על מתנה נפלאה כזו! אוהב המון!!"

   

  איילת בירן: "הספר מ ד ה י ם, מחזיקה אותו ביד ומתענגת עליו, המתנה הכי יפה לכל מי שאוהבים".

   

  בת שבע רוזנפלד: "אני קניתי. ספר נפלא מרגש ומענג"

   

  ורדה חקלאי: "הגדולה מכולן!!! קבלתי את הספר כמה מרגש... כמה נוגע.. כמה מדויק ...הרגשתי שמתרגשת בשבילך בהגשמת החלום. כל הכבוד!!!!!!!!"

   

  יפה יפתח וולנסקי: לפני כמה ימים קיבלתי בדואר את סיפרך "בחרתי בחיים של אי ודאות". משהו בבטן גרם לי להזמין את הספר, למרות שלא ידעתי עלייך הרבה מעבר למפגש חטוף בכמה אירועים, ושוב הבנתי כמה כשמשהו מרגיש נכון זה נכון...

  ספר מדהים, המילים,התמונות הצבעים...  חווית קריאה שמעוררת את כל החושים.

  הצלחת להעביר בצורה צלולה ברורה ואמיתית את החופש שבאמונה...

  קשה לעזוב אותו ואין לי ספק שהוא יככב אצלי במצעד המתנות לאנשים האהובים שסביבי.

  תודה על החוויה ותודה על ההקדשה היפה. כל הכבוד. תמשיכי להרגיש ולהאיר.

   

  יפעת שומרוני: "יקרה שלי - קשה לתאר את ההרגשה של להגיע למיטה לעת לילה...אחרי יום ארוך שהגיע אחרי שנים ארוכות...ועל הכרית מחכה לי מעטפה עם כתב ידך (שלא השתנה במאום...) זה הזוי. והתמלאתי גאווה - הרי בכלל הכרתי אותך כשעוד לא ידעת לכתוב...והכל כרוך וערוך וסדור ושזור - והתמונות, כאילו נבראו במיוחד עבור הטקסטים שלך. וגופך המשוח בצבעים, דוהר על סלעים...יפה שאת...אז עלעלנו בך לפני השינה...וחשבתי כמה נעים ונכון יהיה לקרוא בך פרק כל לילה לפני השינה...יצירת מופת. את והספר. נשיקות

   

   

                                                                        ***

   

  ומה שכתבתי אני, על כריכת הספר:

   

  במשך כמה שנים כתבתי מילים שנעו אליי ודרכי

   

  כתבתי על יצירה

   

  על תשוקה

   

  על הנאה

   

  על הנעה

   

  על יחסים

   

  על רגשות

   

  על חיבורים

   

  על ניתוקים

   

  על גברים

   

  על נשים

   

  על משברים

   

  ובעיקר על יציאה מהם, לעבר התחלות חדשות.

   

  כתבתי מתוך אי ודאות ,בתוך מצבי חיים, ואל המרחב הזה זרמו המילים ,ובתוכו רקדו התובנות.

   

  בהרפתקה מרגשת כזו אין רצף סיפורי ,אלא קפיצות בזמן ובמרחב בתנועה ספירלית שמטפסת מעלה.

   

  כזה הוא גם הספר - הזמנה לפתיחה אקראית בכדי לפגוש את המילים המדויקות לזמן של עכשיו,  

   

  ולעוף איתן גבוה יותר, רחוק יותר.

   

  מתרגשת להביא את המילים, כדי לחבר לעוד ועוד חברים לדרך, כי כשעפים ביחד

   

  בעולמות של יצירה משותפת,  אין גבול לגבהים שאפשר להגיע אליהם. – מיכל גזית

   

  מיכל גזית :עוסקת בכתיבה עיתונאית רבת שנים ומגוונת של כתבות תחקיר, מגזין וטורים אישיים,  בעיתונות הכתובה וברחבי הרשת )גלובס, מעריב, רשת שוקן, חיים אחרים ועוד).

  מלמדת תהליכי יצירה וצמיחה בקבוצות ובאופן פרטני. מנחה מזה כ 17- שנים את סדנאות "דרך האמן" לפיתוח וביטוי היצירה, סדנאות כתיבה ותהליכי מדיטציה ודמיון מודרך.

  כותבת, מציירת, רוקדת, נעה לומדת, מלמדת, חוקרת ומתרגשת עם החיים.

   

   

                                                  ***

   

   אפשר להשיג את הספר בחנויות הספרים, או ישירות דרכי (בהנחה) והוא ישלח אליכם בדואר, כל הדרכים להזמין, בקישור המצורף


  https://sites.google.com/site/gazitmichali/home/choose-life

   

   

  http://cafe.themarker.com/image/3083123/

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   .

   מתחיל באיחולי הצלחה לספרך החדש.

   ממשיך ומאחל לך שנה טובה ופוריה.

   עמנואל.

     7/4/14 13:25:
   ספר מושלם!!! מתנה לחיים