כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  זכויות הגבר בישראל

  מדינת ישראל נשלטת ע"י דיקטטורה פמיניסטית. ארגוני הנשים שולטים במדינה באופן מוחלט בכל תחומי החיים ומכתיבים כל דבר בכוח, בצנזורה כבדה, סתימת פיות ושטיפות מוח המוניות דרך אמצעי התקשורת.

  ארכיון

  תלונות כזב על אונס - מכת מדינה!!

  15 תגובות   יום רביעי, 28/10/15, 11:00

  משפטנים: תופעת הנערות המגישות תלונות שווא על אונס בגלל חשש לשמן הטוב – מכת מדינה

   

  לעיתים קרובות, עולים לכותרות סיפורים מזעזעים על נערות שנאנסו בידי בני גילן וחבריהן לבית-הספר. לדברי עו"ד נגה ויזל, חלק גדול מפרשיות האונס הללו מסתיים ללא אישום, לאחר שמתגלה כי מדובר בעלילות-שווא הנובעות מנסיונות של נערות לשקם את שמן החברתי. לדברי עו"ד ויזל, להתגברות התופעה אחראיות בין השאר, הווטסאפ והרשתות החברתיות, המגבירות בצורה משמעותית את הלחץ החברתי על בני נוער.


  כך למשל ארע לאחרונה, כשתיכוניסט שהחליט להיפרד מחברתו -  נערה בת גילו - ומצא את עצמו, לתדהמתו, בחדר החקירות במשטרה. הסתבר שהנערה הגישה נגדו תלונה על אונס כנקמה על הצורה המזלזלת בה נפרד ממנה. למזלו של הנער, המשטרה גילתה שמדובר בתלונת שווא, והתיק נסגר.

   

  "ישנן נערות שמתקשות להתמודד עם תחושות ההשפלה והאכזבה, כתוצאה מפרידה מכוערת, או כזו שנעשית כלאחר יד. כדי להשיב את כבודן האבוד, חלק מהן נוקמות באמצעות תלונת שווא על אונס", אומרת עו"ד ויזל.

   

  לדברי עו"ד ויזל, היא נתקלה גם במקרים בהם הוגשו תלונות אונס על ידי נערות שחשו שמעמדן החברתי ייפגע, אם יוודע ששכבו מרצונן עם נערים מסויימים, וכדי להגן על שמן הטוב, התלוננו כאילו נאנסו.

   

  לדברי עו"ד ויזל, הגיעו למשרדה גם תלונות אונס שנולדו כתוצאה מחיזור גורלי. כך ארע כשנערה בת 16 פיתחה יחס אובססיבי כלפי חייל בן 19, אשר סירב לחיזוריה. הנערה המתוסכלת הגישה נגדו תלונה על אונס, והחייל נזרק לשלושה ימי מעצר, עד אשר הצליח לשכנע את חוקריו כי מדובר בתלונת שווא.

   

  על לחצים נפשיים וחברתיים המולידים תלונות שווא על אונס במסדרונות בית הספר – בכתבה הבאה:

   

  בשנים האחרונות גוברת המודעות לתופעה חמורה בקרב בני נוער: אונס של נערות בידי בני גילן.. לעיתים קרובות, מדובר בחשדות לאונס קבוצתי בידי מספר נערים, כאשר הנערות המתלוננות מספרות על לחצים חברתיים כבדים, ואפילו  אלימות שהופעלה עליהן והובילה אותן לקיים יחסי מין בניגוד לרצונן. לדברי עו"ד נגה ויזל, המתמחה בייצוג חשודים בעבירות מין, מקרי אונס של נערות על ידי בני נוער וצעירים היא תופעה קשה ומגונה, שיש להיאבק בה, אך לצד זאת, התפתחה תופעה מדאיגה אחרת, שחייבים לתת עליה את הדעת: ריבוי של תלונות שווא על אונס אותן מגישות נערות נגד בני גילן.

   

  "דעת הקהל כיום נוטה אינסטינקטיבית לראות את הנערות המתלוננות כקורבנות, אך ישנם מקרים רבים בהם דווקא הנערים הנחשדים באונס הם קורבן לעלילת שווא, כפי שמסתבר בהמשך בעקבות חקירת המשטרה", אומרת עו"ד ויזל. כך למשל, מספרת עו"ד ויזל על תלמידת תיכון בת 15 מאשקלון שהגישה פעמיים תלונת שווא על אונס נגד נער שלמד איתה בבית-הספר. בעקבות כל אחת מהתלונות נחקר הנער במשטרה, ובשתי הפעמים גם יחד הבינו החוקרים שמדובר בעלילה מופרכת. תדפיסי שיחות בתוכנות מסרים מיידיים  אותן הציג הנער במשטרה סייעו לו רבות להוכיח את חפותו. התכתובת בין השניים הראתה שהנער סירב לחיזורי הנערה, ובתגובה היא איימה עליו שתגיש נגדו תלונה במשטרה על אונס.  

   

  מה מניע נערה לנקוט אמצעי כה קיצוני כמו תלונת שווא על אונס?

   

  לדברי עו"ד ויזל, הסיבה לתלונות שווא כאלה נעוצה, על פי רוב, בקושי המיוחד של נערות – נוכח גילן הצעיר - להתמודד עם אהבה נכזבת ועם פרידות, בעיקר אם הפרידה נעשתה בצורה חסרת רגישות ומכוערת. כאשר נער עימו הייתה הנערה ביחסים רומנטיים נפרד ממנה או כאשר חיזוריה נענים בסירוב, ובייחוד, כאשר הנער מסיים את היחסים באופן חד צדדי, ובצורה בוטה ולא מתחשבת - עלולה הנערה לחוות פגיעה קשה והשפלה, וזאת מבלי שהיא צברה ניסיון חיים מספיק כדי להתמודד עם תחושות שכאלה. נערה שחשה מיואשת ומושפלת במיוחד עלולה לפעול בצורה פזיזה, ולהגיש כנקמה תלונה על אונס – ובכך היא למעשה מפילה אותו למציאות קשה ומסוייטת.

   

  "אני לא אומרת שלנערים עצמם אין דרך להפחית מקרים כאלה, ולעתים התנהגותם מכוערת ומעליבה, ומולידה נסיונות נקמה. נערים  מפגינים פעמים רבות חוסר-בגרות ונפרדים מחברותיהן או דוחים נערות שמחזרות אחריהן בצורה מכוערת. במקרים רבים, הסירוב או הפרידה נעשים באופן קר ולאקוני במסרון בסלולרי או בווטסאפ או ע"י שינוי סטטוס היחסים בפייסבוק, באופן חד-צדדי. נערה שסופגת יחס משפיל ומכאיב כל-כך, עלולה לנסות להשיב את כבודה האבוד, באמצעות הגשת תלונת שווא על אונס", אומרת עו"ד ויזל "צעד הרסני כלפי הנער ומשפחתו".

   

  חוששות משיימינג ברשתות החברתיות בגלל פעילותן המינית

   

  לדברי עו"ד ויזל, האמצעים הדיגיטליים הרווחים בימינו משחקים תפקיד מכריע בחייהם של בני נוער, והם בהחלט רלוונטיים לצורך הבנת המניעים שמאחורי הגאות בהגשת תלונות השווא של נערות על אונס.  "גם בחברה המתירנית יחסית של ימינו נערות רבות חוששות מכך שייודע ברבים שהן פעילות מינית, ומכך שהפרטנר שלהן ליחסי המין 'ירוץ לספר לחבר'ה'. בעידן הרשתות החברתיות, החשש הזה חזק עוד יותר, כי  אצבעם של בני נוער קלה על הדק הווטסאפ. כבר היו נערות שנדהמו לגלות סרטוני וידאו שמתעדים אותן בעירום או בשעת אקט מיני, שחברן לשעבר או אדם אחר הפיץ בווטסאפ או בפייסבוק, ללא ידיעתן", אומרת עו"ד ויזל.


  לדברי עו"ד ויזל,  בנסיבות אלו, נערות חשות שתדמיתן החברתית פגיעה במיוחד. לעיתים חרדתן של נערות לשמן הטוב כה רבה, עד שהיא מובילה אותן לספר שנכפה עליהן לקיים יחסי מין עם נער או נערים מסוימים, בעוד שבפועל, היחסים המיניים נעשו מתוך רצון והסכמה מלאה  של הנערה.

   

  לדוגמה, מספרת עו"ד ויזל, על מקרה בו נערה הגישה תלונת שווא נגד קבוצת נערים מבית ספרה, בטענה כי אנסו אותה. עם זאת, תוך כדי חקירת המשטרה הודתה הנערה כי מדובר בתלונת שווא והתיק נסגר. הסתבר שהנערה היתה מאוהבת באחד הנערים בקבוצה, ולבקשתו הסכימה לקיים יחסי מין גם עם כמה מחבריו. בעקבות זאת, הופצו עליה בבית-הספר שמועות על כך ששכבה עם מספר נערים. הנערה, שחשה מושפלת, ביקשה לשקם את תדמיתה, והגישה את התלונה על-מנת להציג את היחסים המיניים מרצון כאונס.


  במקרה נוסף, שאירע לאחרונה, צעיר בן העדה האתיופית נפל קורבן לתלונת שווא על אונס מצד נערה בת 16, אף היא בת העדה, מכיוון שזו חששה להודות בפני משפחתה שבילתה עימו בלילה מרצונה. השניים הכירו במסגרת קבוצת ווטסאפ שנועדה לשדך בין צעירים מהעדה. בעקבות ההתכתבות הם נפגשו, והנערה הציעה לבחור ללון עימה בבית מלון, בטענה שלא מתחשק לה לחזור הביתה. הצעיר הסכים והשניים אכן בילו לילה במלון, שבמהלכו התגפפו ביניהם, אך לא קיימו יחסי מין. ימים ספורים אחר-כך, זומן הצעיר, לתדהמתו, לחקירה ונעצר. הסתבר לו שהנערה העלילה עליו שבליל פגישתם, הוא סימם ואנס אותה. למזלו של הצעיר, בחקירת המשטרה הסתבר כי לגרסת הנערה אין כל שחר. בין השאר, התגלה בבדיקה פיזית שנערכה לה, שלא התקיים מגע מיני בינה לבין הצעיר. בהמשך, התברר שמשפחתה של הנערה זעמה על כך שהיא לנה מחוץ לבית, ובתגובה לכך, בדתה הנערה את סיפור האונס. 

   

  המשטרה סוגרת תיקים, אבל הכתם נשאר

   

  "תלונות רבות של נערות על אונס, אכן מסתברות כעורבא פרח, והמשטרה סוגרת את התיק נגד הנער. עם זאת,  לתלונות שווא כאלה עלולות להיות תוצאות הרסניות, גם כשהמשטרה מנקה את מושא התלונה מכל חשד. בדרך-כלל חרושת השמועות סביבו לא מפסיקה, וזה כתם שעלול ללוותו כל חייו. כמובן, תמיד קיים גם החשש, שנער או אדם צעיר יורשע בטעות באונס על סמך תלונת שווא ואפילו יישלח לכלא על לא עוול בכפו", אומרת עו"ד ויזל.  סגירת התיק נגד הצעיר האתיופי לא סתמה את הגולל על הפרשה. לפני מספר חודשים הגיש הנער תביעה אזרחית נגד הנערה שהתלוננה עליו, בדרישה כי תפצה אותו על כך שהרסה את חייו. לטענת הצעיר, חרף סגירת התיק נגדו, סטיגמת ה"אנס" ממשיכה ללוותו בסביבתו החברתית ואפילו בקרב משפחתו.


  מעבר לפגיעה הקשה בנערים, הנערות עצמן עלולות להיפגע קשות מחשיפת העלילה, הן בעיני הסביבה, והן להבא – כאשר אמינותן תעמוד למבחן. על-מנת למנוע מראש מנערות להידרדר במדרון החלקלק של הגשת תלונת שווא על אונס, ממליצה עו"ד ויזל להורים להקפיד להעביר לילדיהם מסרים בדבר החשיבות של כבוד וסובלנות לבני ובנות המין השני. "הנערים צריכים להבין, כי גם במקרה של סיום קשר, יש לעשות זאת בנועם, תוך שמירה על כבודה של הנערה", אומרת עו"ד ויזל.

   

   

  ''

   

  עו"ד נגה ויזל מומחית לייצוג נאשמים בעבירות מין .  


  עוד בנושא:

  ספר חדש חושף את תופעת עלילות האונס

  דרג את התוכן:

   תגובות (15)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     7/11/15 16:02:

   צטט: jack_nukem 2015-11-07 13:45:01

   bosmat,
   תתפלאי אבל כל דברי ההבל שאת אומרת על נשים ונערות, גם הפמיניסטיות הקיצוניות שונאות הגברים אומרות 1 ל-1! אלה כל אותם שקרים שמכחישים ומעלימים את החולשות האנושיות והתכונות השליליות שיש לנשים בתור בנות אדם כי נשים פתאום הן לא מגזע בני אדם אלא גזע עליון, טהור, מושלם ותמיד טוב ותמיד צודק!!

   אני לא מכירה תכונות שליליות בנשים בריאות בנפשן . נשים הן אכן עליונות על גברים ולו רק כי יש להן יכולת להרות . ללדת ולהניק .

   אך הפוסט שלך לא נכתב על נשים אלא על "נערות" וזה פוסט גינוי על נערות .

   בו האשמת אותן על "תלונות כזב על אונס - מכת מדינה" זו כותרת הפוסט שלך . שהיא מזעזעת בעיני והיא שיקרית .


   אני קורא כרגע את ספרה של כריסטינה הוף סאמרס Who Stole Feminism והיא בדיוק מדברת על פמיניסטית קיצונית בשם קארול גיליגאן שאומרת את מה שאת אומרת לגבי "העליונות המוסרית" והתכונות הנשיות המיוחדות והייחודיות שעשויות "להציל את העולם" ו"להביא שלום עולמי". גיליגאן היא לא פחות משרלטנית ויש עליה הרבה מאוד ביקורת מצד חוקרים מובילים בתחום הפסיכולוגיה ההתפתחותית של ילדים ונוער כמו למשל כריסטופר לאש שכותב

    

   :"They would have done better to remind themselves, on the strength of their own evidence, that women are just as likely as men to misuse power, to 
   relish cruelty, and to indulge the taste for cruelty in enforcing conformity"

    

   לא כתבתי שאין אלימות בנשים . נושא הפוסט שלך הוא על "נערות" . נערות שנאנסו והוטרדו מינית הופכות לאלימות וזה ברור ומובן מאליו שהן נהפכות לתוקפניות !!!

    
   לגבי ההשמצה הגסה והגועלית שלך שמנסה לייחס לי "פדופיליה", זוהי כבר הוצאת דיבה ושפיכת דמי ואני מציע לך להתנצל ולחזור בך.

   אינני משמיצה אותך ואין כאן שום הוצאת דיבה כל מה שאני כותבת זו אמת . "אתה הוצאת דיבה ואתה שפכת את דמן של נערות מתחת לגיל ההסכמה כשכתבת שתלונות כזב מנערות בנות 15-16 על אונס זו מכת מדינה" .

   ציטוט של דבריי : ואם בגילך 40 .. אתה אודך מתעסק בנערות בנות 15 זה פדופיליה . פדופיליה זו סטיה .

   -----------------------------------------------------------------------------

   החוק לפי ויקיפדיה - החוק בישראל, בדומה למדינות אחרות, אינו עוסק במושג "פדופיליה", אלא מטיל עונש על קיום פעולה מינית עם קטין מתחת לגיל ההסכמה.

   ----------------------------------------------------------------------------------------

   יש להבחין ולומר שההגדרה תחול בדרך כלל על אדם בגיל 16 ומעלה הנמשך לילד הקטן ממנו בחמש שנים לפחות. מבוגרים הנמשכים לילדים חולקו על ידי קראפט לשלוש קטגוריות:

   1. פדופילים
   2. סרוגייט (כלומר, הילד משמש כאובייקט אשר מחליף אובייקט מיני בוגר יותר שאיננו זמין)
   3. סאדיסטים

   חוקרים אחרים פירשו את החלוקה בצורה מעט שונה:

   1. העדפתיים / מובנים / מקובעים – כלומר – טיפוסים פדופילים
   2. מנצלי הזדמנויות / רקע נסיבתי מסוים / רגרסיה / עריות
   3. סאדיסטים

   ועוד עו"ד ויזל כותבת כך :

   לדוגמה, מספרת עו"ד ויזל, על מקרה בו נערה הגישה תלונת שווא נגד קבוצת נערים מבית ספרה, בטענה כי אנסו אותה. עם זאת, תוך כדי חקירת המשטרה הודתה הנערה כי מדובר בתלונת שווא והתיק נסגר. הסתבר שהנערה היתה מאוהבת באחד הנערים בקבוצה, ולבקשתו הסכימה לקיים יחסי מין גם עם כמה מחבריו. בעקבות זאת, הופצו עליה בבית-הספר שמועות על כך ששכבה עם מספר נערים. הנערה, שחשה מושפלת, ביקשה לשקם את תדמיתה, והגישה את התלונה על-מנת להציג את היחסים המיניים מרצון כאונס.

   איך מרצון עו"ד ויזל ? והרי על פי חוק נערה בת 16 היא מתחת לגיל ההסכמה . הגם שהנערה הסכימה רק כדי לרצות את הבן בליעל .


   ושוב אני שואלת מדוע אתה שופך את דמן של נערות בנות 15-16 וכותב כותרת - שתלונות כזב על אונס הן מכת מדינה ?

   ואני שואלת האם בגילך המתקדם 40 המחשבות הטורדניות האלה על נערות בנות 15-16 זו לא פדופיליה סדיסטית ?

   היה הרבה יותר פשוט אמיתי ונהיר לו היית כותב "יש תופעה החוזרת על עצמה של תלונות כזב מנערות שנידחו על ידי נערים . אך כשאתה כותב "תלונות כזב על אונס - מכת מדינה" אתה מפליל את כל הנערות .


     7/11/15 13:45:

   bosmat,
   תתפלאי אבל כל דברי ההבל שאת אומרת על נשים ונערות, גם הפמיניסטיות הקיצוניות שונאות הגברים אומרות 1 ל-1! אלה כל אותם שקרים שמכחישים ומעלימים את החולשות האנושיות והתכונות השליליות שיש לנשים בתור בנות אדם כי נשים פתאום הן לא מגזע בני אדם אלא גזע עליון, טהור, מושלם ותמיד טוב ותמיד צודק!!


   אני קורא כרגע את ספרה של כריסטינה הוף סאמרס Who Stole Feminism והיא בדיוק מדברת על פמיניסטית קיצונית בשם קארול גיליגאן שאומרת את מה שאת אומרת לגבי "העליונות המוסרית" והתכונות הנשיות המיוחדות והייחודיות שעשויות "להציל את העולם" ו"להביא שלום עולמי". גיליגאן היא לא פחות משרלטנית ויש עליה הרבה מאוד ביקורת מצד חוקרים מובילים בתחום הפסיכולוגיה ההתפתחותית של ילדים ונוער כמו למשל כריסטופר לאש שכותב

    

   :"They would have done better to remind themselves, on the strength of their own evidence, that women are just as likely as men to misuse power, to 
   relish cruelty, and to indulge the taste for cruelty in enforcing conformity"

    
   לגבי ההשמצה הגסה והגועלית שלך שמנסה לייחס לי "פדופיליה", זוהי כבר הוצאת דיבה ושפיכת דמי ואני מציע לך להתנצל ולחזור בך.

     7/11/15 08:19:

   צטט: jack_nukem 2015-11-02 22:43:22

   bosmat, 

   התגובה שלך מאוד מזכירה את התעמולה תחת המשטר הקומוניסטי: הכל כ"כ יפה וטהור ונקי ותמים, אין מחשבות זימה, אין קנאה, אין רדיפת בצע וכבוד וכוח, אין אלימות ואין נקמה... ממש כמו שאמרתי בתחילת דבריי ואת במקום לומר ביושר "כן, זה מה שאני אומרת" הלכת מסביב בדמגוגיה זולה: "הבנים הם זאבים, הבנות הן כיפות אדומות"
   זה נשמע מאוד יפה וחמוד אבל אך ורק באגדות. המציאות, מה לעשות שונה לחלוטין ומורכבת הרבה יותר. במציאות בנות הן תוקפניות, הן אגואיסטיות, רודפות בצע, כוח ושליטה ואלימות פיזית לא פחות מהבנים, זאת האמת כפי שמוכיחים יותר ויותר גילויים ומחקרים (מקווה להתפנות בקרוב כדי להתעמק ולחשוף בבלוג את הנושא, תודה 
   לאל יש לי עוד עיסוקים חוץ ממלחמות הרפש והצואה שלכן). 


   פשוט תיכנסי לyoutube ותראי בעצמך כמה בנות מסביב לגלובוס (כולל ישראל) נהנות לתקוף פיזית בנות אחרות ולהתאכזר בצורות כ"כ מחרידות שכנראה המוח הצר והחשיבה המעוותת שלך על המציאות פשוט לא יכולה להכיל!! יש את כל הסיבות לחשוד אגב שהרצח הכי נוראי שבוצע בעשור האחרון - הנערה תאיר ראדה - בוצע ע"י נערות בנות גילה - אבל המאפיה הפמיניסטית דואגת בעקביות להשתיק את הנושא, למרות חשיבותו. גם אחותי אגב הותקפה פיזית ע"י בנות נוער בגיל 15 בתיכון והיא אמרה בפירוש שדווקא הבנים היו טובים אליה!


   "הזכר הוא האונס ומנצל" - כלומר במילים אחרות, נקבה מעולם לא יכולה לאנוס, לתקוף ולהתעלל מינית - חשיבה מאוד פרימיטיבית, אטומה וברברית ממש שמתעלמת מהעולם שמסביבנו! לא פלא (ולא אתפלא לגלות שגם לך יש יד בדבר ואם נכון הדבר - גילוי נאות לא יזיק לך) שארגוני הנשים טירפדו ומנעו כל תיקון שייאפשר להעמיד לדין נשים בגירות על עבירות אינוס כי לשיטתך "אישה מעולם לא יכולה לאנוס". בכל העולם המתוקן והמתקדם מבינים שגם נשים וגם נערות מסוגלות לתקוף מינית, רק בישראל אנחנו ממשיכים לחיות בתקופת האבן בגלל תעמולניות אדומות כמותך וכמו חברותייך הפמיניסטיות שנוהגות לטשטש את המציאות כי כך נוח לכן!!!


   את לא חינכת ולא מחנכת אף אחד גבירתי, ההיפך הוא הנכון: הדור הצעיר של היום אלים ותוקפני וחסר גבולות יותר מאי פעם ברמות ששמות את ישראל במקום מאוד גבוה בכל מה שנגוע לעבריינות נוער. הבנות אלימות לא פחות מהבנים, רק שמוותרים להן יותר בגלל דוקטרינה פמינסטית שגורסת אוטומטית שכל אישה/נערה שמבצעת פשע מגניבה, וונדליזם, פריצה ועד תקיפה, ניסיון רצח ורצח, היא בעצם "קורבן של נסיבות חיים קשות" ולכן מוותרים להן מראש. זה בעצם ההבדל היחיד בין עבריינות נשית לעבריינות גברית!!!


   לגבי מה שעברתי באופן אישי בילדותי, אין לך שום זכות בעולם לשפוט אותי ובטח לא להדביק לי כינויים מעליבים כמו "סוטה" - מושג שאתן הפמיניסטיות מאוד אוהבות לייחס לכל גבר שמעז לחלוק על הדיקטטורה הנוראית שלכן במיוחד בכל הנוגע ליחסים שבינו לבינה!! הפמיניזם כפי שאת מייצגת אותו הוא זרם מרקסיסטי מובהק - אלה 
   מרקסיסטים גרמניים שהמציאו את המונח "פוליטיקה מיגדרית" (כולל חינוך מיני מגיל הרך) כדי להשיב לחיים את האידיאולוגיה השטנית הזאת שעל קדושתה נרצחו בעולם יותר מ100 מיליון בני אדם שזה הרבה יותר גרוע מהנאציזם! הרי לפי הזרם האדום שלכן - כל מי שלא מיישר קו עם החשיבה שלכן הוא בעצם חולה-רוח וזקוק לטיפול...

    

   ------------------------------------------------------------------

   בקשר אלי . בגדול אתה כותב שטויות . דבריי הבל ורוע צרוף .

   אני לא פמינסטית ומאמינה שמקומה הטבעי של האשה הוא במטבח ובגידול הילדים .

   הפלסטינאיות פמינסטיות ששולחות את בנייהן למות למען אעלק "החופש להשגת 72 בתולות" .

   ואם בגילך 40 .. אתה אודך מתעסק בנערות בנות 15 זה פדופיליה . פדופיליה זו סטיה .

    

   מצאתי את הנשים התואמות לסיפורים שלך בדיון הזה אולי אחת מהן היא זו שהפחידה אותך בגיל 11 .

   אם היום הן כל כך תוקפניות וחסרות רחמים סביר להניח שהיו כאלה גם בגיל ההתבגרות בנערותן כתוצאה מכך שלא היו נאהבות על ידיי הורייהן .

   http://cafe.themarker.com/topic/3269801/

     2/11/15 22:43:

   bosmat, 

   התגובה שלך מאוד מזכירה את התעמולה תחת המשטר הקומוניסטי: הכל כ"כ יפה וטהור ונקי ותמים, אין מחשבות זימה, אין קנאה, אין רדיפת בצע וכבוד וכוח, אין אלימות ואין נקמה... ממש כמו שאמרתי בתחילת דבריי ואת במקום לומר ביושר "כן, זה מה שאני אומרת" הלכת מסביב בדמגוגיה זולה: "הבנים הם זאבים, הבנות הן כיפות אדומות"
   זה נשמע מאוד יפה וחמוד אבל אך ורק באגדות. המציאות, מה לעשות שונה לחלוטין ומורכבת הרבה יותר. במציאות בנות הן תוקפניות, הן אגואיסטיות, רודפות בצע, כוח ושליטה ואלימות פיזית לא פחות מהבנים, זאת האמת כפי שמוכיחים יותר ויותר גילויים ומחקרים (מקווה להתפנות בקרוב כדי להתעמק ולחשוף בבלוג את הנושא, תודה 
   לאל יש לי עוד עיסוקים חוץ ממלחמות הרפש והצואה שלכן). 


   פשוט תיכנסי לyoutube ותראי בעצמך כמה בנות מסביב לגלובוס (כולל ישראל) נהנות לתקוף פיזית בנות אחרות ולהתאכזר בצורות כ"כ מחרידות שכנראה המוח הצר והחשיבה המעוותת שלך על המציאות פשוט לא יכולה להכיל!! יש את כל הסיבות לחשוד אגב שהרצח הכי נוראי שבוצע בעשור האחרון - הנערה תאיר ראדה - בוצע ע"י נערות בנות גילה - אבל המאפיה הפמיניסטית דואגת בעקביות להשתיק את הנושא, למרות חשיבותו. גם אחותי אגב הותקפה פיזית ע"י בנות נוער בגיל 15 בתיכון והיא אמרה בפירוש שדווקא הבנים היו טובים אליה!


   "הזכר הוא האונס ומנצל" - כלומר במילים אחרות, נקבה מעולם לא יכולה לאנוס, לתקוף ולהתעלל מינית - חשיבה מאוד פרימיטיבית, אטומה וברברית ממש שמתעלמת מהעולם שמסביבנו! לא פלא (ולא אתפלא לגלות שגם לך יש יד בדבר ואם נכון הדבר - גילוי נאות לא יזיק לך) שארגוני הנשים טירפדו ומנעו כל תיקון שייאפשר להעמיד לדין נשים בגירות על עבירות אינוס כי לשיטתך "אישה מעולם לא יכולה לאנוס". בכל העולם המתוקן והמתקדם מבינים שגם נשים וגם נערות מסוגלות לתקוף מינית, רק בישראל אנחנו ממשיכים לחיות בתקופת האבן בגלל תעמולניות אדומות כמותך וכמו חברותייך הפמיניסטיות שנוהגות לטשטש את המציאות כי כך נוח לכן!!!


   את לא חינכת ולא מחנכת אף אחד גבירתי, ההיפך הוא הנכון: הדור הצעיר של היום אלים ותוקפני וחסר גבולות יותר מאי פעם ברמות ששמות את ישראל במקום מאוד גבוה בכל מה שנגוע לעבריינות נוער. הבנות אלימות לא פחות מהבנים, רק שמוותרים להן יותר בגלל דוקטרינה פמינסטית שגורסת אוטומטית שכל אישה/נערה שמבצעת פשע מגניבה, וונדליזם, פריצה ועד תקיפה, ניסיון רצח ורצח, היא בעצם "קורבן של נסיבות חיים קשות" ולכן מוותרים להן מראש. זה בעצם ההבדל היחיד בין עבריינות נשית לעבריינות גברית!!!


   לגבי מה שעברתי באופן אישי בילדותי, אין לך שום זכות בעולם לשפוט אותי ובטח לא להדביק לי כינויים מעליבים כמו "סוטה" - מושג שאתן הפמיניסטיות מאוד אוהבות לייחס לכל גבר שמעז לחלוק על הדיקטטורה הנוראית שלכן במיוחד בכל הנוגע ליחסים שבינו לבינה!! הפמיניזם כפי שאת מייצגת אותו הוא זרם מרקסיסטי מובהק - אלה 
   מרקסיסטים גרמניים שהמציאו את המונח "פוליטיקה מיגדרית" (כולל חינוך מיני מגיל הרך) כדי להשיב לחיים את האידיאולוגיה השטנית הזאת שעל קדושתה נרצחו בעולם יותר מ100 מיליון בני אדם שזה הרבה יותר גרוע מהנאציזם! הרי לפי הזרם האדום שלכן - כל מי שלא מיישר קו עם החשיבה שלכן הוא בעצם חולה-רוח וזקוק לטיפול...

     1/11/15 13:54:

   צטט: jack_nukem 2015-10-30 11:06:16

   מה כבר את יודעת עליי אישית סול?? בגיל 11 ילדה בת גילי ניסתה לאנוס אותי באיומים והפחדות איומות (כן יש דבר כזה!!). כשהייתי בן 16 הייתי בקשר עם נערה שעברה אונס ולדבריה הצלתי את חייה כך שלא את ולא bosmat ולא שום פמיניסטית חולנית ושונאת-גברים יכולה לבוא אליי אישית בטענות!!! FUCK OFF!

   --------------------------------------------

   מאוד מצער לקרוא שעברת ניסיון אונס בגיל 11 בידי ילדה בת 11 .

   קורים דברים מוזרים בגילאים האלה .

   איך היא הפחידה אותך .. בסכינים ? באבנים ?

   איך היא איימה עליך ? מה היא אמרה שתלך לאמא שלך להגיד לה ?

   או למשטרה ?

   או אולי לשב"כ ?

   היית צריך לדעת להתגבר על הפחדים !!!

   היא היתה לך מורה לחיים הילדה המפחידה הזו .

   ובכל זאת כל מפגש שיש לנו בחיים הוא לא מקרי אם נותנים לו משמעות .

   כשיש משמעות ליחסים בין אישיים הפחדים נעלמים .

   אבל דיי . אתה כבר בן ארבעים כותב על ילדות ונערות . אתה חושב שזו לא סטייה ?

   כבר היית צריך להחלים מכל ההפחדות והאיומים . איפה ההורים שלך בתמונה ?

   למה לא טיפלו בפחדים שלך מילדות ???

     1/11/15 13:30:

   צטט: jack_nukem 2015-10-30 10:32:02

   גב' bosmat.ma, את כצפוי כמו כל פמיניסטית חייבת לסלף ולעוות את דבריי ולייחס לי כל מיני משמעויות הזויות שאת רוצה להדביק לי כמו "להשפיל נערות"...מר jack_nukem כתבת בכותרת הפוסט שלך שזו "מכת מדינה" כאשר עו"ד ויזל נתנה דוגמאות מ - 3 אירועים בלבד כתוצאה מפגיעת הבחורים בנערות . כלומר אף נערה לא התלוננה על אונס אם לא נפגעה קשות מהבחור/הנער . תקרא שוב את דברייה של עו"ד ויזל . לכנות האשמות שווא באונס נערות כ"מכת מדינה" משמעותו .. להשפיל נערות .  נתחיל מכך שכפי שהסברתי והתעלמת מכך (כי כנראה את חוששת מהאמת) שביחסים שבין נערים ונערות בגיל ההתבגרות, הבנות יוזמות, מפתות ודוחפות את הבנים לקיום יחסים לא פחות מאשר ההיפך, לא נכון !!! בנות/נערות לא מפתות בנים לקיים יחסיי מין . סילוף האמת באופן מוחלט . אולי אף יותר כי הרי אומרים תמיד שבנות מתבגרות בגיל צעיר יותר מהבנים אז פתאום כשזה נוגע לאחריות להתנהגות המינית של הבנות הן אוטומטית הופכות לשיטתך המעוותת והפרימיטיבית לתינוקות חסרות-ישע, תמימות, מסכנות וטובות לב שרק מחפשות אהבה, תשומת לב וחום רגשי ולא מודעות לכלום. אכן . נערות בנות 15-16 הן טובות ומתוקות ואוי למי שיזיק להן .  הן קלות דעת . מצחקקות . סמוקות מכל מחמאה ולכן צריך לשמור עלייהן . הן לא מתעסקות ביחסיי מין אלא בבגרויות . חוגים . חברות . חלומות . ושיינה מרובה . כלומר לפי מה שאת מתארת נער ונערה בני 15 שמקיימים יחסי מין לשיטתך הנער בגלל היותו זכר הוא זה שאונס ומנצל מינית כן . תמיד הזכר הוא האונס ומנצל ..  כי יש לו פין . פין הוא חודרני . פוגעני . לנקבה אין איבר חודרני . במהות הנקבה לא יכולה לאנוס זכר כי אין לה פין . ומשפיל את הנערה התמימה והמסכנה בזמן שבמציאות ברוב המקרים הניצול הוא הדדי לחלוטין. אין שום ניצול הדדי בין זכר ונקבה . בין נער ונערה שמקיימים יחסיי מין בגיל 15 צריכים להיות יחסיי אהבה ולא ניצול הדדי . כמובן שיש מקרים יוצאי דופן אבל אלה רק טיפה בים! כפי שציינתי אני מכיר, חוקר ולומד את הנושא מגיל 14 ובמהלך כל השנים יצא לי לדבר עם המון בני ובנות נוער כך שאני מכיר את הנושא הרבה יותר ממך, כמו שאמרה לי פעם נערה בת 17:"אנחנו עושים הכל, לדור שלנו אין גבולות". קשקוש . הדור הזה .. דור נהדר וגם הדור הקודם לו .. היה דור נהדר . והנוער רק משתבח עם השנים . גבולות וחינוך יש מהבית !!! שימי לב שאני אפילו לא מתיימר לשפוט כאן את עצם העיסוק של בני נוער בסקס כי זה בכלל לא הנושא - הנושא הוא נטל האחריות המוגזמת והאופן הלא צודק ולא הוגן בו את ושכמותך מפילים אך ורק על הבנים עד כדי אחריות פלילית והרס טוטאלי של עתידם וחייהם!!! רוצה שבתך בת ה15 לא תקיים יחסי מין? תחנכי גם אותה ותציבי לה גבולות ברורים וחדים, לא רק את החבר שלה בן גילה כפי שעושים כיום באופן די חולני בבתי ספר במה שמכונה "סדנאות למניעת חיזור אלים". הרי לסמן מראש את כל הבנות כ"קורבנות תמימות" והבנים כ"אנסים" זה בדיוק מה שמחריף את התופעה כי הבנות לומדות מגיל מאוד צעיר שהן בעמדת כוח שהן תמיד יכולות לנצל לטובתן ולשלוף תמיד את הקלף ש"אם לא תעשה מה שאני רוצה, אני אגיד שאנסת אותי!".
   חינכתי את הילדים שלי ואת חברייהם באופן יוצא מן הכלל . ברור שהאחריות לקיום יחסיי מין מוטלת על הנער ולכן יש בבתי ספר "סדנאות למניעת חיזור אלים" . זכרים הם בטבעם אלימים ולוחמניים .
     31/10/15 19:14:
   אתה הופך עכבר להר. כל הסטטיסטיקות מוכיחות שרבים יותר תלונות על אונס אמיתי מאשר תלונות שוא. ולא רק זאת, עד לא מזמן רק אחת מתוך 10 היתה מעיזה להגיע לתחנת המשטרה ולהתלונן. כמובן אם יש מקרים של תלונות שוא, אני חושבת שהענישה צריכה להיות דומה לאותו "אנס" מדומה שרצתה להכניס לכלא.
     30/10/15 11:29:
   סול, השנאה שלכן הפמיניסטיות כלפי גברים היא לאו דווקא שנאה אישית-פרטית כמה שנאה פוליטית קולקטיבית שמופעלת ע"י שטיפות מוח, אינטרסים והמון שיכרון כוח כי הרי לפי האידיאולוגיה שלכן הגבר מראש אשם לא משנה מה קרה באמת!! בחו"ל היו אפילו מקרים שנשים בגירות קיימו יחסי מין עם נערים קטינים בני 13 ו14 ולא רק שלא נענשו אלא תבעו את הוריי הנער על דמי מזונות עבור האנסת!!!
     30/10/15 11:06:
   מה כבר את יודעת עליי אישית סול?? בגיל 11 ילדה בת גילי ניסתה לאנוס אותי באיומים והפחדות איומות (כן יש דבר כזה!!). כשהייתי בן 16 הייתי בקשר עם נערה שעברה אונס ולדבריה הצלתי את חייה כך שלא את ולא bosmat ולא שום פמיניסטית חולנית ושונאת-גברים יכולה לבוא אליי אישית בטענות!!! FUCK OFF!
     30/10/15 10:32:
   גב' bosmat.ma, את כצפוי כמו כל פמיניסטית חייבת לסלף ולעוות את דבריי ולייחס לי כל מיני משמעויות הזויות שאת רוצה להדביק לי כמו "להשפיל נערות"... נתחיל מכך שכפי שהסברתי והתעלמת מכך (כי כנראה את חוששת מהאמת) שביחסים שבין נערים ונערות בגיל ההתבגרות, הבנות יוזמות, מפתות ודוחפות את הבנים לקיום יחסים לא פחות מאשר ההיפך, אולי אף יותר כי הרי אומרים תמיד שבנות מתבגרות בגיל צעיר יותר מהבנים אז פתאום כשזה נוגע לאחריות להתנהגות המינית של הבנות הן אוטומטית הופכות לשיטתך המעוותת והפרימיטיבית לתינוקות חסרות-ישע, תמימות, מסכנות וטובות לב שרק מחפשות אהבה, תשומת לב וחום רגשי ולא מודעות לכלום. כלומר לפי מה שאת מתארת נער ונערה בני 15 שמקיימים יחסי מין לשיטתך הנער בגלל היותו זכר הוא זה שאונס ומנצל מינית ומשפיל את הנערה התמימה והמסכנה בזמן שבמציאות ברוב המקרים הניצול הוא הדדי לחלוטין. כמובן שיש מקרים יוצאי דופן אבל אלה רק טיפה בים! כפי שציינתי אני מכיר, חוקר ולומד את הנושא מגיל 14 ובמהלך כל השנים יצא לי לדבר עם המון בני ובנות נוער כך שאני מכיר את הנושא הרבה יותר ממך, כמו שאמרה לי פעם נערה בת 17:"אנחנו עושים הכל, לדור שלנו אין גבולות". שימי לב שאני אפילו לא מתיימר לשפוט כאן את עצם העיסוק של בני נוער בסקס כי זה בכלל לא הנושא - הנושא הוא נטל האחריות המוגזמת והאופן הלא צודק ולא הוגן בו את ושכמותך מפילים אך ורק על הבנים עד כדי אחריות פלילית והרס טוטאלי של עתידם וחייהם!!! רוצה שבתך בת ה15 לא תקיים יחסי מין? תחנכי גם אותה ותציבי לה גבולות ברורים וחדים, לא רק את החבר שלה בן גילה כפי שעושים כיום באופן די חולני בבתי ספר במה שמכונה "סדנאות למניעת חיזור אלים". הרי לסמן מראש את כל הבנות כ"קורבנות תמימות" והבנים כ"אנסים" זה בדיוק מה שמחריף את התופעה כי הבנות לומדות מגיל מאוד צעיר שהן בעמדת כוח שהן תמיד יכולות לנצל לטובתן ולשלוף תמיד את הקלף ש"אם לא תעשה מה שאני רוצה, אני אגיד שאנסת אותי!".
     29/10/15 15:00:

   צטט: jack_nukem 2015-10-28 18:22:35

   זה לא רק הידע שלי, אני מצטט ומביא את דעתם של גדולים וחשובים ממני, במקרה הזה עורכת דין פלילית שמכירה את החומר היטב מקרוב ולעומקו. הכרתי ואני מכיר בני נוער וצעירים רבים ולמדתי ושמעתי מספיק כדי להבין שזו המציאות כיום (ואני עצמי לומד את הנושא מאז גיל נעוריי), את מצידך יכולה להמשיך לחיות בתקופת האבן, זה לא משנה את העובדה שכיום הבנות מגיל מאוד מאוד צעיר הן מאוד מיניות ובעלות מודעות מינית מפותחת יותר מאי פעם לעיתים יותר מהבנים. מעניין אם כי לא מפתיע שמקובל לדבר על כך שבנות מתבגרות מהר יותר מבנים אבל כשזה מגיע לאחריות להתנהגות מינית ומה אותן נערות מתבגרות משדרות כלפי הבנים המתבגרים, פתאום כל הכללים משתנים והבנות הופכות לתינוקות חסרות אונים מול הבנים ה"זאבים"!!! די עם הצביעות והמוסר הכפול!
   --------------------------------------------------------
   אתה נעול ומקובע מטעמים שלך . אינני יודעת מה מניע אותך להשפיל נערות .
   אין גדולים וחשובים ממך . שכח מיזה . כולנו בסופו של דבר נקבל 2 מטר מתחת לאדמה . אז לא גדולים לא חשובים ולא נעליים . קראתי את הפרשנות של הספר של יואב אבן שהבאת שליכאורה הואשם באונס והוא כותב ש - 30% מהתלונות .. הן תלונות שווא . עו"ד ויזל טוענת ש - 40% הן תלונות שווא . בפוסט שלך היא תיארה בסה"כ 3 מיקרים של תלונות שווא . האמירה שלך שאני חיה בתקופת האבן כל כך לא נכונה בדיוק כמו העובדה שנערות לא מתלוננות תלונות שווא על אונס !
   נערות מתלוננות כאשר נער שחיזר אחרייהן וקיים איתן יחסיי מין נפרד מהן תוך כדי השפלה ופגיעה קשה בהן . זה מה שמציינת בדברייה עו"ד ויזל . כדאי לך להתחיל ללמוד לקרוא בין השורות . גם כאשר יש הסכמה מלאה והנער מתנהג בצורה גסה ופוגענית זה אונס ויש לשנות את החוקים ולהחמיר .
   אם ידוע מלכתחילה שנערות צריכות לשמור על שמן הטוב לא יבוא שום נער ויחזר אחרייהן וכתוצאה מחיזוריו ייפגע שמן הטוב ולכן על הנער לשאת באחריות .

   או כפי שכתבה עו"ד ויזל .. על נערה שחיזרה אחר נער והוא אמר שיעתר לה רק אם תשכב עם חבריו . גם אם זה היה בהסכמתה .. זה נעשה בכפייה ולכן זה אונס .

   ובכלל מה לגבר בגילך ולנערות ?
   נערה נחשבת לנערה עד גיל 21 . מה לך ולנערות בגיל הזה ? אתה יכול להיות האבא שלהן .

   אתה כותב שכיום נערות הן מאוד מיניות . אז ממש יש לך חור בהשכלה מכייוון שאדם נולד מיני . הוא לא נעשה מיני . הוא מיני . ונערות מתבגרות , שרק מתחיל לצמוח להן , הן מיניות ומתוקות ולנערים אסור לגעת ולפגוע בהתפתחות המינית שלהן .

   אין צביעות ואין מוסר כפול בדבריי יש רק אמת והיא מוחלטת . כי נערות צעירות הן מיניות מתוקות בתהליך התפתחות והן תמימות שחולמות על הנסיך ועל אהבה ולא כפי שאתה מתאר נערות בצורה בוטה כל כך .


   ההכללה וההכפשה בפוסט הזה מוגזמת באופן גס ופוגעני .


   כן . אני אולי בת 100 אך אני בקשר תמידי עם נערות ונערים טובים יפים חכמים ושאינם מקיימים יחסיי מין אלא עם יש להם בן או בת זוג אוהב/ת דואג/ת ואחראי/ת .

   כל שאר סוגיי היחסים המיניים והפוגעניים הם ניצול החלשה . ולכן זה אונס .

    

     28/10/15 18:22:
   זה לא רק הידע שלי, אני מצטט ומביא את דעתם של גדולים וחשובים ממני, במקרה הזה עורכת דין פלילית שמכירה את החומר היטב מקרוב ולעומקו. הכרתי ואני מכיר בני נוער וצעירים רבים ולמדתי ושמעתי מספיק כדי להבין שזו המציאות כיום (ואני עצמי לומד את הנושא מאז גיל נעוריי), את מצידך יכולה להמשיך לחיות בתקופת האבן, זה לא משנה את העובדה שכיום הבנות מגיל מאוד מאוד צעיר הן מאוד מיניות ובעלות מודעות מינית מפותחת יותר מאי פעם לעיתים יותר מהבנים. מעניין אם כי לא מפתיע שמקובל לדבר על כך שבנות מתבגרות מהר יותר מבנים אבל כשזה מגיע לאחריות להתנהגות מינית ומה אותן נערות מתבגרות משדרות כלפי הבנים המתבגרים, פתאום כל הכללים משתנים והבנות הופכות לתינוקות חסרות אונים מול הבנים ה"זאבים"!!! די עם הצביעות והמוסר הכפול!
     28/10/15 14:32:

   צטט: jack_nukem 2015-10-28 13:26:03

   אני מייצג אך ורק את האמת כמו שהיא באמת בלי שום פילטרים ושום דעות משוחדות כמו שאת מציגה.
   טענתך הפרימיטיבית מציגה את הנערות כאילו הן תמיד תמימות, טהורות לב ועדינות ואילו הבנים תמיד "זאבים" כי הרי כל מה שטענת לגבי הבנות ש"נפגעות" אפשר לומר אותו הדבר גם לגבי הבנים!!!

   אינני יודע איך המצב היה לפני 50 או 100 שנה - הבחורות של היום שונות *לחלוטין* ורוצות סקס לשם הסקס לא פחות מהבחורים!!!

   -------------------------------------------------------------

   אתה לא מייצג אמת .

   מאיפה הידע השיקרי שלך מה לך ולנערות ?

   מי מעביר לך את הנתונים האלה ?

   אתה מכיר נערות ?

   בטבע כלום לא יכול להשתנות .

   בטבע הגבר הוא צייד ואשה ניצודה .

   טבע זה טבע אי אפשר לשנות את הבריאה .

     28/10/15 13:26:

   אני מייצג אך ורק את האמת כמו שהיא באמת בלי שום פילטרים ושום דעות משוחדות כמו שאת מציגה.
   טענתך הפרימיטיבית מציגה את הנערות כאילו הן תמיד תמימות, טהורות לב ועדינות ואילו הבנים תמיד "זאבים" כי הרי כל מה שטענת לגבי הבנות ש"נפגעות" אפשר לומר אותו הדבר גם לגבי הבנים!!!

   אינני יודע איך המצב היה לפני 50 או 100 שנה - הבחורות של היום שונות *לחלוטין* ורוצות סקס לשם הסקס לא פחות מהבחורים!!!

     28/10/15 12:29:

   שקרים .

   הבנו שאתה מייצג את עו"ד ויזל .

   כשבחור מבטיח משהו לנערה הוא צריך לקיים .

   אם בחור רוצה רק לקיים יחסיי מין .. שילך לזונה .

   כשבחור מנהל מערכת יחסים ריגשית עם נערה צעירה הוא צריך להיות מאוד זהיר

   נבון . חכם . פעם כשבחור צעיר קיים יחסיי מין עם נערה חייבו אותו להתחתן איתה .

   שם טוב של נערה מאוד חשוב להמשך התפתחותה הריגשית נפשית מקצועית .

   אתה יודע מה זה נפש צעירה של נערה ?

   כל בחור שחשב שמותר לו .. שישלם את המחיר .

   אם נער לא בטוח שהוא אוהב את הנערה שלא יקיים איתה יחסיי מין .

   ואם נער אוהב נערה שישמור עלייה . שלא יפגע בה . כדיי שאחר כך היא לא תרגיש נאנסת ותלך להתלונן כי נילקח ממנה משהו במירמה .

   בשביל יחסיי מין .. יש זונות .

   נערות צריכות יחס של אהבה ואחריות בעת קיום יחסיי מין .

   ניגמרו הימים שגבר מזיין .. רוחץ ידיים והוא נקי הולך לדרכו .

   פרופיל

   jack_nukem
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין