כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  שרית יוכפז: חדשות החיים היפים

  שמי שרית יוכפז עיתונאית צלמת ובלוגרית .
  על עצמי:

  כתבתי בעיתונות ארצית. מגזינים לנשים משפחה ונוער.הגשתי 10 שנים תוכנית -המלצות לטיולים תרבות וארועים ברדיו קול חי fm -93 .כותבת במקומונים. כותבת בלוג בסלונה "החיים הטובים בישראל "מאת: שרית יוכפז-sarityochpaz .
  יש לי 3 מגזינים -בלוגים בנושאים:
  "חדשות תיירות. תרבות מלונות ומסעדות."
  "החיים הטובים צרכנות ועיצוב. ".
  "חדשות יופי טיפוח אופנה וסטייל.". מאת שרית יוכפז. בעלת תעודת עיתונות ממשלתית ושל לשכת עיתונות בתל אביב. הכתבות שלי מקושרות לגוגל פלוס ויש לי צפיות רבות. כתבותי נכנסות בעמוד ראשון בגוגל. תחומי ענין: אוהבת את החיים הטובים. אוהבת לטייל בארץ ובעולם. אוהבת אנשים טובים.בעלי חיים. כלבים חתולים וסוסים.אוהבת ים. נופים קסומים . אופנה. הצגות סרטים ספרים ואופרות. אוהבת לסקר הצגות .תאטרון .סרטים ספרים. אופנה קוסמטיקה . עיצוב . נדל"ן . עסקים. מלונות .מסעדות וצרכנות. אני מוזמנת לסקר מסיבות עיתונאים ופרזנטציות . עובדת עם מיטב היח"צנים והדוברים . אוהבת לראיין אנשים ועוסקת להנאתי בהום סטיילינג .
  גדלתי 18 שנים כלבים. לצערי מתו מזקנה.
  למדתי רפואה אלטרנטיבית. איפור.תקשורת
  אני בוגרת אונברסיטת בר אילן. הייתי בעבר מורה .גרתי ברמת השרון . וכעת בתל אביב-בכיכר המדינה. אני נשואה . אמא לשתי בנות מקסימות. עינת סמואל עובדת בטלוויזיה ברשת. החתן טל סמואל מנהל את "אלה פרסום ויזמות" .
  והבת רונית יוכפז מעצבת פנים .
  אני מתנדבת למען צער בעלי חיים. שמירה איכות הסביבה .מועדון העיוורים ומתנדבת למשטרה "למשמר האזרחי-"אני מסייעת בסיורים ממונעים נהגת בניידת משטרתית .
  ב"דה מרקר קפה " - THE MARKER CAFE -אביא לכם קוראים יקרים פוסטים וכתבות חדשות על חיי עסקים .תיירות .מלונאות.מסעדות תרבות -ביקורת הצגות תאטרון וסרטים ותערוכות . חדשות אופנה קוסמטיקה וצרכנות וחדשות החיים הטובים והיפים
  בפיסבוק :sarit yochpaz {שרית יוכפז}
  מייל: sarit0404@yahoo.com

  פלטפורמה אינטרנטית להשכרת דירות מאת: שרית יוכפז

  2 תגובות   יום שני, 4/7/16, 13:19

  מהפכה בענף השכרת הדירות בתיווך –

  Dfrent (דיפרנט) האלטרנטיבה היחידה לתיווך בישראל-

  מאת: שרית יוכפז

  ''

  ''

  מהפכה בענף השכרת הדירות בתיווך – Dfrent (דיפרנט)
  האלטרנטיבה היחידה לתיווך בישראל
   הייתי במסיבת עיתונאים  ממליצה
  פלטפורמה אינטרנטית חדשנית להשכרת דירות מבוססת כלכלה שיתופית שצפויה לחתוך ביותר מ - 50%, את עלות שכר התיווך האסטרונומי המכביד על שוכרי הדירותwww.dfrent.co.ilהמודל אשר צפוי לחולל שינוי מהותי בענף התיווך, מאפשר לדייר היוצא מהדירה או לכל אדם שייבחר בעל הנכס, לשווק את הדירה ולקבל על כך לראשונה, תגמול כספי עבור עבודתו
  המיזם מלווה בייעוץ משפטי שוטף של הרצוג פוקס נאמן ועומד בהוראות החוק הרלוונטיות.תומר פיוטרקובסקי מנכ"ל וממייסדי דיפרנט: "ישנה ירידה באמינותם של מתווכים וקיים צורך אמיתי בשינוי. שוק התיווך להשכרה באזורי הביקוש מגלגל כיום עשרות מיליוני שקלים בשנה ובפועל מייקר את השכ"ד השנתי בכ- 10%.
  בעוד כולם מסביב מדברים על יוקר מחייה, שקיפות, ופרמטרים נעלים אחרים אנחנו מציעים אלטרנטיבה ופתרון מעשי לצמצום מחירי התיווך בכ- 50%. הדיירים יניעו את קטגוריית השכירות ויוציאו את המתווך מהמשוואה"גיל לייזר שותף ומייסד דיפרנט: "כל שנה מתבצעות בעולם מיליוני עסקאות בין שוכרי דירות למשכירי דירות. המטרה שלנו לפרוץ לבירות העולם הפוטנציאליות עם המיזם. היתרונות שלנו ברורים, מודל עסקי ייחודי אשר מייצר ערך חדש"היזמים תומר פיוטרקובסקי, מורן לרנטל וגיל לייזר  הצליחו לגייס השקעה ראשונית עוד לפני שלב הבטא.  בין המשקיעים, הפרסומאי ראובן אדלר


   חיפוש דירה להשכרה באזורי הביקוש הפך לחוויה מורכבת, מתישה ויקרה עבור מחפש הדירה. על פי מחקר של מכון שילוב עולה כי,25% מכלל מחפשי הדירות בארץ משתמשים בשירותי תיווך,  מה שמייקר בפועל את שכר הדירה השנתי בכ- 10%.
  עוד עולה מהמחקר, כי 58%  מתוכם (מהמשתמשים בשירותי התיווך) הביעו אי שביעות רצון מהשירות שקיבלו מהמתווך והיו מעוניינים בשירות טוב יותר. מבין אלו שלא השתמשו בשירותי תיווך עלה כי 48% מתוכם היו מוכנים להשתמש בשירותי התיווך על מנת להגדיל את סיכויים למצוא נכס ראוי אם עלות התיווך היתה נמוכה בחצי.
  תומר פיוטרקובסקי מנכ"ל ומייסד דיפרנט ציין כי, "הנתונים מראים כי ישנה ירידה באמינותם של מתווכים וקיים צורך אמיתי בשינוי. שוק התיווך להשכרה באזורי הביקוש מגלגל כיום עשרות מיליוני שקלים בשנה ובפועל מייקר את השכ"ד השנתי בכ- 10%, המחסור בדירות ראויות למגורים לצד המחירים הגבוהים ותוספת התיווך הופכים את חווית חיפוש הדירה ומציאתה לכמעט בלתי אפשרית.
  בעוד כולם מסביב מדברים על יוקר מחייה, שקיפות, ופרמטרים נעלים אחרים אנחנו מציעים אלטרנטיבה אמיתית באמצעות צמצום מחירי התיווך בכ- 50%
  המודל צפוי לחולל שינוי מהותי בענף, בהוצאת המתווך מהמשוואה והצבת הדיירים במרכז כשחקנים ראשיים. שחקנים שעד היום לא הרוויחו דבר מהיותם בעצם, הגלגלים שמניעים את קטגוריית השכירות".מהמודל של דיפרנט כולם מרוויחים. חוץ מהמתווכים – איך זה עובד?מדובר במודל בעל זיקה לעיקרון הכלכלה השיתופית, שבו כסף עובר מאדם המספק שירות לאדם הצורך אותו ישירות, ללא תיווך.
  הדייר היוצא מהדירה -  למעשה הוא יהיה זרועו הארוכה של בעל הדירה ויציג אותה לדיירים הפוטנציאליים, בין היתר, באמצעות ממשק דיגיטלי חדשני ונוח עד לסגירת החוזה החדש מול בעל הדירה, וייהנה לראשונה מתגמול כספי הוגן. (תגמול זה פטור ממע"מ ומס הכנסה באופן חוקי ויגיע ישירות לחשבון הבנק של הדייר היוצא. להבדיל מעבודת מתווך קלאסית, כאן מדובר בעבודה חד פעמית מצידו של הדייר המוגבלת לתגמול של עד 4920 ש"ח בשנה, בשורה התחתונה, מועבר לדייר היוצא סכום פטור ממס.
  מחפש הדירה – ייהנה מממשק חיפוש דירות מתקדם מסוגו בהשוואה לאתרים הקיימים כיום ויחסוך בעלות התיווך ביותר מ - 50% , עם אפשרות לשלם את התגמול הכספי ב-12 תשלומים ללא ריבית בכרטיס אשראי.
  בעל הדירה – ירוויח את איש השיווק הכי טוב לנכס שלו, תהליך הוגן וביטחון עם המשכיות בשכירות הנכס

  מהו המודל העיסקי ?מהיום כל אחד מאיתנו יכול להיות איש השיווק של הדירה בה הוא מתגורר ואף לקבל על כך תגמול.
  כיום, דמי התיווך על דירה בשכירות הינם שכר דירה חודשי + מע"מ. מהיום, דיפרנט תאפשר לשוכר החדש לשלם רק חמישים אחוז מדמי התיווך וסכום זה אף פטור ממע"מ .לדוגמא: אם מדובר בשכ"ד חודשי בסך 6,000 ₪, כיום נהוג לשלם לתיווך חודש שכ"ד של 6,000 ₪ + מע"מ, שמסתכמים ל- 7020 ש"ח באופן מיידי למתווך. ע"פ המודל של דיפרנט מחפש הדירה ישלם רק 3,000 ש"ח אשר מהווים יותר מ 50% הנחה מסך התיווך. דמי השימוש של דיפרנט הינם 15% מגובה שכר הדירה החודשי, כך שהפרזנטור [הדייר היוצא] יקבל תגמול של 2,100 ₪ נטו לחשבון הבנק שלו, התגמול פטור ממע"מ ומס הכנסה.אופן התשלום? את התגמול יוכל מחפש הדירה לשלם בכרטיס אשראי ב-12 תשלומים ללא ריבית, מה שמאפשר גמישות, לשוכרים שגם כך מוציאים כסף רב בעת מעבר הדירה.
  גיל לייזר שותף ומייסד דיפרנט ציין כי, "כל שנה מתבצעות בעולם מיליוני עסקאות בין שוכרי דירות למשכירי דירות. מדובר באחד מהשווקים הגדולים והצומחים בעולם. נתון זה מהווה פוטנציאל עסקי אדיר עבור דיפרנט. בשל יוקר המחייה, מגמת צמצום שרשרת הערך במטרה להוריד מחירים מתחזקת. המטרה שלנו לפרוץ לבירות העולם הפוטנציאליות עם המיזם. היתרונות שלנו ברורים, מודל עסקי ייחודי אשר מייצר ערך חדש"
  דורין פישר, מנהלת השיווק של המיזם ציינה כי, "היתרון במודל שהוא שניתן לשכפלו לכל מקום בעולם. כבר היום החברה החלה במחקר שווקים יחד עם מכון הגר באוניברסיטת ת"א, אשר כולל ערים מרכזיות בעולם. הבעיה בעולם השכירויות דומה בכל עיר מרכזית בה הביקוש גדול מהיצע, לכן אנו רואים פוטנציאל אדיר בשוק למוצר כמו שלנו".
  אודות היזמים של הפרויקט
  תומר פיוטרקובסקי (38), מנכ"ל דיפרנט, בעל תואר שני במנהל עסקים מגיע מתחום שוק ההון,
  מורן לרנטל (38), בעל תואר בעיצוב, מנהל הקריאטיב של דיפרנט ומרצה בשנקר.

  גיל לייזר (38), בעל תואר שני במנהל עסקים ופילוסופיה. מכהן כיום כמנכ"ל חברת CAR2GO לפני כן כיהן במשך שנים כמנכ"ל חברת PIONEER.
  מאת: שרית יוכפז  כתבת דה מרקר. sarit0404@yahoo.com
  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     21/7/16 20:33:
   יצא לי לשמוע עליהם לא מעט במהלך השבוע האחרון. האמת? נשמע כמו אחלה רעיון. העמלות השמנות שגובים המתווכים כבר מזמן יצאו מפרופורציות, טוב שיש מי שמציע אלטרנטיבה הרבה יותר חברתית.
     14/7/16 18:53:
   היו לי התנסויות מאוד לא טובות עם מתווכים שכל מייזם שיביא לשינוי באקט מתווכים ואנשים שמחפשים דירה נואשות יעלם יהיה מבורך בעיניי בטח ובטח אם אני אוכל לקבל את כספי בחזרה ולא "אזרוק" את הכסף

   ארכיון

   פרופיל

   שריתיוכפז0
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין