כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פרחים בלב

  מהות הבריאה היא אחת ואין בלתה. ושמה של מהות זו הוא האהבה.

  אהבה היא דבר שלא השתנה כלל במהלך ההסטוריה.

  אהבה לא מזדקנת עם הגוף. היא חלק מעולם שאין בו זמן חלל וגבולות.

  אהבה היא רגש מלא צבעים.

  אהבה פירושה ספק תמידי, רטט תמידי, ליטול סיכונים, להמר על הלא בטוח, לצעוד על חבל דק על פי תהום.


  נתינה בצורתה הטהורה ביותר אינה מצפה לדבר בתמורה.

  המתנות הטובות ביותר הן אלה שבאות מתוך הלב.

  האדם אינו נמדד בגודל חשבון הבנק שלו אלא בגודל לבו.

  אין אדם גדול יותר מסכום מעשיו..


  אנחנו שוכחים הרבה דברים, אבל את הדברים החשובים באמת לא שוכחים אף פעם..


  אנשים אינם מבקשים שיהיה היגיון בדברים, כל עוד הם מרגשים אותם. אשר על כן, האוהבים אינם הגיוניים כלל, האין זאת? (גרהם גרין, The end of the affair)

  "אהבה היא ההסבר האמיתי בעולם הזה"
  (אוסקר ווילד)

  0

  הליכה ביודינמית

  2 תגובות   יום רביעי, 4/4/18, 15:26

  כאבים ברכיים, בכף הרגל, בקרסול, בגב התחתון ועוד, נגרמים ממנח לא נכון של כף הרגל הגורם לחלוקת משקל לא אופטימית בין כפות הרגליים. בהרבה מקרים מדרסים עשויים לסייע לשיקום כף הרגל, להפחית את חומרת התסמינים ולהקל על הכאב.


  עד היום ידעתי על קיומם של מדרסים ביומכניים המותאמים אישית למטופל במכוני אורטופדיה בהתאם להמלצת אורטופד ו/או פודיאטור ומדרסי מדף (אינם מותאמים אישית) שניתן לרכוש אותם בקופות החולים ובסופר-פארמים.


  לאחרונה התוודעתי למדרסי Foot Balance הביודינמיים תוצרת פינלנד באירוע לרגל פתיחת נקודות מכירה חדשות ברחבי הארץ, ונפגשתי לראיון בבית קפה קטן ואינטימי בהרצליה עם אופיר צפריר שהינו מנהל מקצועי פודיאטור מוסמך מטעם Foot Balance .

  פוט.jpg

   

   

  מה ההבדל בין מדרסי Foot Balance למדרסים המיוצרים בארץ במכוני אורטופדיה?

   
  Foot Balance  הינה חברה בינלאומית המשווקת מוצר אחיד בכל העולם הנמצא תחת נהלי רגולציה בינלאומית ורק נעשית התאמת המוצר למטופל בעזרת פודוסקופ, מכשיר מהפכני המאבחן את מאפייני הרגליים במנחים שונים ובדיוק רב, תוך סריקת כף הרגל, צילום ואבחנה.

   


  פוט4.jpg

   

   

  המדרס עשוי משכבות של פולימרים פלסטיים, חומר המאפשר לכופף אותו ולשנות את צורתו כשהוא מחומם אך כשהוא מתקרר הוא מתקבע. כתוצאה מתכונות החומר המדרס אינו מאבד את צורתו בתוך חלל הרגל.

   

  פוט1.jpg

   

   

  האבחון והכנת המדרסים מתבצעים בפגישה אחת, הכוללת התאמה מקצועית, איכותית ומתקדמת של המדרס על כף הרגל, על מנת לקבל 100% התאמה לרגלי המטופל והמספקת ללקוח חוויה ייחודית.


  לעומת זאת, בארץ לא קיימת בכלל רגולציה בנושא, וכיום מדובר בתחום פרוץ לחלוטין בשוק הישראלי. המדרסים מיוצרים במכוני האורטופדיה בשיטות שונות ומחומרים שונים ואף ניתן למצוא מדרסים על המדף בסופר-פארם שלא תמיד מתאימים לבעיה ממנה סובל המטופל.


  המדרסים המיוצרים בארץ הינם ביומכניים המספקים רק תמיכה לכף הרגל, זאת לעומת מדרסי Foot Balance שהינם דינמיים המפעילים את כל המכלול של כף הרגל – שרירים, גידים, מפרקי העצם, והוכח מחקרית שהם מסייעים לשיקום כף הרגל וטיפול אקטיבי בבעיות שנוצרו עקב פציעה או שחיקה לאורך השנים, ולא רק כמספקים תמיכה אורטופדית.


   

  פוט.jpg

   

   

  בנוסף, כחלק מתפיסת השקיפות של Foot Balance בסיום הליך האבחון המטופל מקבל למייל את תוצאות הסריקה והאבחון, כדי לעקוב אחר תהליך השיקום של הגוף בביקור הבא, לאחר כשנה וחצי בממוצע .

   


  אם לאדם יש שחיקת סחוס בברך, האם המדרסים משנים את מבנה הברך?
  שחיקת סחוס מואצת נגרמת בחלק מהמקרים ממנח לא נכון של הרגל, מה שגורם לחלוקה לא אופטימלית על מפרק הברך. תפקיד המדרס לאמן את הגוף לחלוקת משקל נכונה בין כפות הרגליים.

   

   

  האם ניתן להעביר את המדרס מנעל לנעל?
  עובי המדרס כעובי הספידה, הוא מחליף את הספידה, מתאים לכל נעל וניתן להעבירו מנעל לנעל. אחד היתרונות הבולטים של המדרס שהוא ניתן להתאמה מחודשת לאורך זמן ללא צורך ברכישת מדרסים חדשים, שירות הניתן בחינם לכל אורך חיי המדרס.

   

   

  האם יש צורך בהפניה של אורטופד?
  לא חייבים הפניה של אורטופד למעט מקרים שהמטופל עבר ניתוח, תאונה או טיפול אורטופדי, בהם האורטופד כותב הדגשים קליניים בהפניה לעשיית מדרסים.

  ההבדל בין הדגמים של המדרסים מתייחס לסוג הבעיה הרפואית, משקל המטופל, סוג הפעילות שהוא עושה וסוג הנעל. לדוגמא לחיילים עושים התאמה מיוחדת למדרס לאור העובדה שהנעל הצבאית ללא בולמי זעזועים ובעלת סוליה קשיחה. והיות שהחיילים נושאים על גבם משקל כבד אז נוצר לחץ גדול יותר על כפות הרגליים, ברכיים וגב.

   

   

  האם יש השתתפות של קופות החולים?
  קופות החולים וחברות הביטוח מכירות במדרסי פוטבאלאנס ההשתתפות שונה בין קופה לקופה בהתאם לסוג הביטוח של המבוטח ובביטוח הפרטי בהתאם לסוג הפוליסה.

   

   

  למי לא תעשו מדרסים?
  לא נהוג לעשות מדרסים לילדים מתחת לגיל 8, לאנשים שמנח כף רגלם תקין ו/או סובלים מכאבים שמקורם אינו ממנח כף הרגל.

   

   

  כיצד פוטבאלאנס מתמודדת עם דורבן בעקב?
  לפוט באלאנס יש דגם מיוחד של מדרס המטפל במיוחד בבעית הדורבן בעקב. דגם זה מכיל לצד התמיכה הדינמית גם כרית סיליקון בתוך המדרס להקלה מיידית של הכאב.

   

   

  האם יש פתרון לפלאטפוס?
  פלאטפוס בעיה שכיחה באוכלוסיה שנובעת בין השאר מהשפעה גנטית במשפחה ובא לידי ביטוי בחולשה משמעותית של קבוצות שרירים וגידים מייצבים ותומכים בכף הרגל או לחילופין קשת מאוד נמוכה המצביעים על כשלון מערכת בלימת הזעזועים בכף ברגל, שמובילה לשלל בעיות הן בכפות הרגליים, הברכיים והגב.


  על מנת לטפל בבעית הפלאטפוס יש להגיע ולעבור אבחון וסריקה ממוחשבת של כף הרגל לשם התאמת מדרס שיעזור להפעיל את כף הרגל וישיג לאורך זמן התרוממות של הקשת.

   

   

  מה ההבדל ביניכם לאפוסתרפיה?
  אפוסתרפיה מטפלת ביציבות הגוף בלי להתייחס למנח כף הרגל.

   

   

  מה עלות המדרסים?
  העלות בין 590 ל 790 ₪.

   

   

  אנקדוטה אישית –

  זמן קצר לפני הראיון עם אופיר צפריר חשתי כאב בברך ימין, בצילום אובחן שחיקת סחוס קלה שלאחריה הומלץ ע"י האורטופד פיזיותרפיה ומדרסים.

  באבחון שנעשה לי ב- Foot Balance  בעזרת הפודוסקופ עלה כי ברך ימין נושאת יותר משקל גוף מאשר ברך שמאל והותאמו לי מדרסים. את המדרס הכינו באמצעות תשתית מהמדף, בוצעה התאמה של המדרס באמצעות חימום שלו ותהליך מהיר של הטבעת הרגל על המדרס לאחר חימומו על כריות ייחודיות. המדרס דק, גמיש באופיו, מתאים את עצמו למנח כף הרגל ואינו עוצר אותה מלזוז ע"י התנגדות לתנועה.


  בפיזיותרפיה הלכתי עם המדרסים לאורך כל החדר והפיזיותרפיסט ציין שהוא מבחין שהליכתי יציבה וחלוקת המשקל נכונה בין שתי כפות הרגליים לעומת ההליכה בלי המדרסים.

   

   

  קצת על חברת Foot Balance

  חברת Foot Balance הפינית, המייצרת ומשווקת את המדרסים הביו דינמיים בעלי הפטנט הבלעדי בעולם, החליפה לאחרונה את בעלי הזכיינות בישראל, ובחרה בחברת סטפ טו טופ בע"מ (מנכ"ל: יוליה צפריר).


  החברה מייצרת באירופה ומשווקת את מדרסי Foot Balance כבר מעל 10 שנים ב-50 מדינות על פני 6 יבשות בעולם, ועם מיליוני לקוחות מרוצים, כשלמעלה מ 500,000 מדרסים נמכרים ברחבי העולם בכל חודש. בעולם החברה פרוסה ברשתות רבות, בין השאר: אינטרספורט , ספורטפדיה ועוד, ובימים אלה, נפתחות נקודות מכירה חדשות בכל הארץ.


  המדרסים פותחו בשנת 2003 בהלסינקי (פינלנד), לאחר שנים של מחקרים והשקעה של למעלה מ 9 מיליון אירו בפיתוח הטכנולוגי. הטכנולוגיה החדשנית שפותחה ע"י החברה מאפשרת אבחון מקיף של כף הרגל בעזרת פודוסקופ, המכשיר המהפכני מאבחן את מאפייני הרגליים במנחים שונים ובדיוק רב, תוך סריקת כף הרגל, צילום ואבחנה.
  חזון החברה הוא להנגיש ללקוחות מוצר חדשני ואיכותי, במחיר שווה לכל נפש.

   


  מוקד ארצי 1-700-506-850

  לאתר החברה: https://www.footbalance.co.il

      

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     7/4/18 19:16:

   צטט: * חיוש * 2018-04-05 17:13:21

   תודה יקירה שהבאת לנו את המידע החשוב הזה

   * כוכב אהבה וחיבוק אוהב

   חג שמח 

    

   *** 

    

   בכיף שבוע טוב יקירתי..

     5/4/18 17:13:

   תודה יקירה שהבאת לנו את המידע החשוב הזה

   * כוכב אהבה וחיבוק אוהב

   חג שמח 

   ארכיון

   פרופיל

   פרחים בלב
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין