כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  כי האדם עץ השדה

  כי האדם עץ השדה / נתן זך

  כי האדם עץ השדה.
  כמו האדם גם העץ צומח
  כמו העץ האדם נגדע.
  ואני לא יודע
  איפה הייתי ואיפה אהיה.
  כמו עץ השדה.

  כי האדם עץ השדה.
  כמו העץ הוא שואף למעלה
  כמו האדם הוא נשרף באש.
  ואני לא יודע
  איפה הייתי ואיפה אהיה.
  כמו עץ השדה.

  אהבתי וגם שנאתי
  טעמתי מזה ומזה.
  קברו אותי כחלקה של עפר
  ומר לי, מר לי בפה.
  כמו עץ השדה.


  כי האדם עץ השדה.
  כמו העץ הוא צמא למים
  כמו האדם גם הוא נשאר צמא.
  ואני לא יודע
  איפה הייתי ואיפה אהיה.
  כמו עץ השדה.

  0

  התעצמות רוחנית

  0 תגובות   יום ראשון, 22/4/18, 01:35

   

  ''

   

  ההתפתחות הרוחנית

   
  אנשים אשר נפתחים לרוחניות חווים את ההתפתחות הרוחנית שלהם-כל אחד בדרכו הייחודית לו:
  חלק יחוו את השינויים לאט. אחרים יחוו סדרה של אירועים המתעוררים דרך צמיחה פתאומית. לא כולם חווים את אותם התופעות או שינויים. אנו דבקים באמונה הרוחנית האישית שלנו. אנו שונים ויחד עם זאת- אנו חולקים מהות משותפת.

   
  הסימנים להתעוררות רוחנית:

   
  1.שינויים בדפוסי שינה: חוסר מנוחה, רגליים חמות, יקיצה פעמיים-שלוש במשך הלילה. הרגשת עייפות כשמתעוררים וישנוניות מדי פעם במשך היום.
  2.פעילות בכתר הראש: תחושות של עקצוצים, גירוד, דקירות בקרקפת ו/או לאורך עמוד השדרה. תחושה של אנרגיה רוטטת על הראש, אתה חווה הוא- פתיחה של הצ'קרות. 
  3.פרצי אנרגיה פתאומיים. בכי פתאומי. כעס פתאומי או עצב ללא סיבה. או דיכאון בלתי מוסבר. אח"כ אושר רב. לעתים יש לחץ או תחושה של רגשות דחוסים בצ'אקרת הלב .
  4."דברים" מהעבר צצים, אנשים איתם עליך לעבוד על כך , מופיעים בחיים שלך. 
  5.שינויים במשקל:לעיתים, אנו משמינים-מכיוון שחלק גדול מהפחדים שדחקנו צפים עכשיו אל פני הקרקע כדי להתרפא. אנו מגיבים על ידי בניית הגנה. 
  6.שינויים בהרגלי אכילה. תשוקות מוזרות ובחירה של אוכל משונה. יש אנשים שפחות רעבים מקודם, או יותר רעבים. 
  7.רגישויות למאכלים, אלרגיות שלא היו לך קודם: כאשר הרוחניות שלך צומחת, אתה רגיש יותר לכל מה שסובב אותך. הגוף שלך יאמר לך מה הדברים שהוא לא יכול לסבול יותר, כאילו הוא גם משיל את מה שאינו משרת אותו יותר. יכול להיות שאתה מתנקה מרעלנים. 
  8. הרחבת החושים. רגישות מוגברת
  א.ראיה: ראיה מטושטשת, חפצים מהבהבים, לראות חלקיקים נוצצים, הילות מסביב לאנשים, צמחים, חיות וחפצים. ראיית חפצים כשקופים. כאשר אתה עוצם את עיניך, אתה כבר לא רואה חושך, אלא אדמומיות. אתה יכול לראות גם צורות גיאומטריות או צבעים מבריקים ותמונות . לאחר שהרגישות שלך תגבר, תראה צורות או קווי מתאר באוויר, במיוחד כאשר החדר כמעט חשוך. כאשר עיניך פקוחות או סגורות, תראה אולי צורות לבנות בראיה ההיקפית שלך. 
  ב.שמיעה. ירידה או עליה בשמיעה. רעש בראש, צלצולים, צפצופים, מוסיקה או רעש אלקטרוני. יש השומעים זרימת מים, זמזום של דבורים, רוח נושבת, שאגות או פעמונים. לא תמיד אתה מבין מה אנשים אומרים, כאילו אתה כבר לא יכול לתרגם את השפה שלך. יש אנשים ששומעים קולות משונים בחלומות שלהם, כאילו מישהו מרחף מעליהם..
  ג.תחושה מוגברת של ריח, מגע ו/או טעם. אוכל אחר יכול להיות טעים להפליא. אתה יכול אפילו להריח בושם של פרחים מדי פעם. כך היה אצל רואי נסתר רבים.
  9.פריחות בעור. פריחות, בליטות, אקנה, חרלת, הרפס. ייתכן שאתה משיל רעלנים ומביא רגשות אל המודעות. 
  10.אנרגיה מתפרצת מדי פעם- הגורמת לך לרצות לקפוץ מהמיטה ולהתחיל לפעול. ולאחר מכן תקופות של ישנוניות ועייפות. העייפות באה בדרך כלל אחרי שינויים גדולים. 
  11.שינויים בתפילה או במדיטציה. לא לחוש באותן התחושות כמו קודם. היעדר החוויה של להיות בקשר עם הרוח. קושי בהתמקדות.
  12.גלי חום. פתאום אתה לוהט מכף רגל ועד ראש. זאת תחושה רגעית, אך לא נוחה. לעומת זאת, יש אנשים שחשים בקור בלתי מוסבר. 
  13.מגוון של ביטויים פיזיים: כאבי ראש, כאבי גב, כאבים בצוואר, סימפטומים של שפעת ,בעיות עיכול, התכווצויות או עוויתות שרירים, דופק מהיר, כאבים בחזה, שינויים בתשוקה המינית, חוסר תחושה או כאבים בגפיים, קולות או תנועות גוף בלתי רצוניים. אצל חלק מאיתנו מחלות ילדות חזרו והופיעו לתקופה קצרה של ריפוי.
  14.להיראות צעירים יותר. אתם אוהבים יותר את עצמכם ואת החיים. אתם מתחילים להידמות לאדם ה"מושלם" שתמיד רציתם להיות באמת.
  15.חלומות ריאליסטים. לפעמים החלומות כל כך מציאותיים שאתם מתעוררים מבולבלים. אולי יהיו לכם חלומות צלולים בהם אתם נמצאים בשליטה. חלומות רבים יהיו אולי מיסטיים או ישאו מסר עבורכם. ובחלומות מסוימים אתה יודע שאתה לא "חולם" ? מה שמתרחש הוא בדרך כלשהי אמיתי. 
  זכור את מה שחשוב עבורך לזכור ואל תחשוש. 
  16.אירועים המשנים לגמרי את החיים שלך: מוות, גירושין, שינויים בעבודה, אבדן הבית, מחלה, ו/או אסונות אחרים ? לפעמים כמה ביחד! כוחות המאלצים אותך להאט, לפשט, לשנות, לבחון מחדש מי אתה ומה משמעות החיים עבורך. אתה לא יכול להתעלם מהכוחות האלה. אלה כוחות שגורמים לך לשחרר קשרים. כוחות אלה מעוררים את חוש האהבה והחמלה שלנו לאנשים.
  17.כמיהה להשתחרר מדפוסים מגבילים, עבודה סוחטת, סגנון חיים הגורם להרס, ואנשים או מצבים רעילים. אתה חש בצורך דחוף "למצוא את עצמך" ואת מטרתך בחיים ? עכשיו! אתה רוצה להיות יצירתי וחופשי להיות מי שאתה באמת. אתה עשוי למצוא שאתה נמשך אל האמנויות ולטבע. אתה רוצה" לעשות סדר בבלגן" של אנשים ודברים שכבר לא משרתים אותך.
  18.בלבול רגשי ונפשי: הרגשה שעליך לעשות סדר בחיים שלך ? שנראים כמו בלגן שלם. אך בו בזמן אתה מרגיש במצב של כאוס וחסר יכולת להתמקד. 
  19.התבוננות עצמית, בדידות ואיבוד עניין בפעילויות בשיתוף עם אחרים.
  20.פרצי יצירתיות: קבלת תמונות, רעיונות, מוסיקה, ועוד השראות יצירתיות בקצב שלעתים מהמם.
  21.תחושה של האצת הזמן. נראה כך כי הרבה שינויים התרחשו בחיים שלך בקצב ללא תקדים. נראה שמספר השינויים הולך וגדל.
  22.תחושה שמשהו עומד להתרחש. ישנה תחושה שמשהו עומד לקרות. דבר כזה יכול ליצור חרדה.
  23.חוסר סבלנות. אתה יודע שזה לא הדבר הנכון, אבל לפעמים אין לך שליטה. אתה רוצה להתקדם עם מה שמזדמן בדרכך. 
  24.כמיהה עמוקה למשמעות, תכלית, קשר רוחני, והתגלות. אולי עניין ברוחניות בפעם הראשונה בחיים שלך. העולם החומרי כבר לא מספק אותך.
  25.תחושה שאתה שונה בצורה כלשהי. תחושה מדאיגה שכל דבר בחיים שלך הוא חדש ושונה, שהשארת את האני הישן מאחור.
  26."מורים" מופיעים בכל מקום בתזמון מושלם כדי לסייע לך במסע הרוחני שלך: אנשים, ספרים, סרטים, אירועים, אמא הטבע וכדומה.
  27.אתה מוצא שביל רוחני שהוא הגיונו עבורך ו"מדבר אליך" ברמות העמוקות ביותר. פתאום אתה מגיע לפרספקטיבה שלא היית חושב עליה קודם. אתה רעב לדעת יותר. אתה קורא, משתף אחרים, שואל שאלות, ונכנס פנימה כדי לגלות עוד בקשר למי אתה ומדוע אתה כאן.
  28.אתה עובר מסלול למידה וסוגיות אישיות בקצב מאוד מהיר. 
  29.נוכחויות בלתי נראות. יש אנשים שמדווחים על הרגשה שיצורים סובבים אותם בלילה, או שמרגישים שנוגעים בהם או מדברים אליהם. לפעמים הם מתעוררים בבהלה. חלקם גם מרגישים רטט בגוף שלהם. 
  30.סימנים לבאות, "אשליות", מספרים וסמלים: לראות דברים בעלי חשיבות רוחנית עבורך. לכל דבר יש מסר אם תתפנה לראות. 
  31.מוסריות מוגברת. אתה מבין שהגיע הזמן לחפש ולומר את האמת שלך. פתאום נראה לך חשוב להיות אמיתי יותר ומחובר לעצמך. אולי תיאלץ להגיד "לא" לאנשים שבעבר ניסית למצוא חן בעיניהם. אולי תיווכח שזה בלתי נסבל עבורך לשמור על נישואיך או על עבודה שלא תומכים בך כפי שאתה. אולי תמצא שאין לך היכן להסתתר, אין יותר סודות. היושר חשוב בכל מערכות היחסים שלך.
  32.הרמוניה עם עונות ומחזורים: אתה יותר מכוון עם העונות, מופעי הירח ומחזורי הטבע. יותר מודעות למקום שלך בעולם הטבע. קשר חזק יותר לאדמה.
  33.ליקויים חשמליים ומכאניים. כאשר אתה נמצא בסביבה נורות מהבהבות, המחשב ננעל, או הרדיו משתגע.
  34. הרבה ניסים קטנים קורים.
  35. הגברת היכולות האינטואיטיביות ומצבי מודעות משתנים: לחשוב על מישהו ולשמוע ממנו מייד. קבלת תובנות פתאומיות על דפוסים או אירועים מן העבר. ראיית הנולד, חוויות חוץ- גופניות.רגישות וידיעה מחוזקים. מודעות למהות האישית ולזו של אחרים. תיעול של אנרגיות מלאכיות.
  36.תקשורת עם הרוח. מגע עם מלאכים, מדריכים רוחניים, ועוד ישויות אלוהיות. תיעול. לחוש השראה ולקבל מידע הלובש צורה של כתיבה, ציור, רעיונות, מסרים, מחול, וכד'. 
  37.תחושה של אחדות עם הכול. חוויה ישירה של האחדות הזו. להיות מוצף בחמלה ואהבה לכל החי. ניתוק רחום או אהבה ללא תנאי לכל דבר המרומם אותנו לרמות גבוהות של מודעות ואושר.
  38.רגעים של שמחה ואושר. תחושה עמוקה וקבועה של שלווה והידיעה שאתה לעולם אינך נמצא לבד.
  39.התחברות: מבחינה רגשית, פסיכולוגית, פיזית ורוחנית אתה מרגיש חזק וברור יותר. אתה חש כאילו שאתה בקו אחד עם האני העליון שלך.
  40.לחיות את המטרה שלך. אתה יודע שסוף סוף אתה עושה את מה שנועדת לעשות כאשר הגעת לכאן. מיומנויות וכישורים חדשים יוצאים לאור, במיוחד הקשורים בריפוי. חוויות החיים/עבודה שלך מתכנסות ומתחילות להיות הגיוניות. סוף סוף אתה הולך להשתמש בכולם.
  41.לחוש קרוב לחיות ולצמחים. עבור אנשים מסוימים, חיות מתנהגות בצורה "אנושית". חיות בר פוחדות פחות. צמחים מגיבים לאהבה ולתשומת הלב שלך יותר מאשר אי-פעם. לחלקם יש אפילו מסרים עבורך.
  42.לראות יצורים ממימדים אחרים. המסך בין המימדים דקיק יותר, לכן זה לא מפתיע. שמור על העצמאות שלך. אתה חזק יותר ממה שאתה יכול לדמיין לך, לכן אל תאפשר לפחד להגיע אליך. בקש עזרה מהמדריכים שלך אם אתה מפחד.
  43.לראות את הצורה האמיתית של בן אדם או לראות אנשים אהובים עם פנים אחרות(מגלגולים קודמים) חיים בעבר או חיים מקבילים.
  44.לבטא מחשבות ורצונות בצורה פיזית יותר, מהר וביעילות.
  45.ערפול במוח השמאלי. היכולות הרוחניות שלך, הידע האינטואיטיבי, הרגש והחמלה שלך, היכולת לחוות את הגוף שלך, החזון שלך, ההבעתיות שלך, הכול נובע מהמוח הימני. כדי לאפשר לצד הזה של המוח להתפתח בצורה מלאה חשוב "לסגור" מעט את המוח השמאלי. בדרך כלל היכולת של החצי השמאלי לסדר, ארגון, מבנה, סדר ליניארי, כושר ניתוח, הערכה, דיוק, פוקוס, פתרון בעיות ומתמטיקה שולטים על המוח הימני הזוכה להערכה מופחתת. התוצאה היא הידרדרות הזיכרון, מיקום מילים בסדר הלא נכון, חוסר יכולת או חוסר רצון לקרוא זמן ממושך, חוסר יכולת להתמקד; לשכוח מה שהתכוננת להגיד; חוסר סבלנות לצורות תקשורת ליניאריות (במבנה קולי או כתוב); תחושה של חלל, להיות מפוזר; איבוד של מחקר מעניין או מידע מסובך; להרגיש מפוצץ עם מילים, דיבור ומידע; חוסר רצון לכתוב. לפעמים אתה חש עמימות ולא מעוניין בניתוח, בשיחה אינטלקטואלית ערה, או במחקר. 
  מצד שני, אתה עשוי למצוא שאתה נמשך למה שמעורר את החושים: וידאו, מגזינים עם תמונות, עבודה אמנותית יפה, סרטים, מוסיקה, פיסול, ציור, להיות עם אנשים, לרקוד, גינון, הליכה.אולי חפש סיפוק רוחני, אפילו מדע בדיוני.
  46.סחרחורת. זה מתרחש כאשר אתה לא מחובר לקרקע. אולי בדיוק סילקת בעיה רגשית ענקית והגוף שלך מסתגל למצבך "הקליל" יותר.
  47.נפילות, תאונות, שבירת עצמות. הגוף שלך לא מקורקע או אולי החיים שלך לא מאוזנים. או הגוף שלך מנסה להגיד לך להאט, לבחון היבטים מסוימים של החיים שלך, או לרפא נושאים מסוימים. תמיד יש מסר. 
  48.דפיקות לב. לב דוהר מלווה בדרך כלל פתיחה של הלב. זה נמשך דקות ספורות ומצביע על כך שהלב מאזן את עצמו מחדש לאחר שחרור רגשי. 
  49.צמיחת מוגברת של שיער וציפורניים. 
  50.רצון למצוא את ידיד הנפש או את הנשמה התאומה. יותר מאשר אי-פעם, הרעיון שאנחנו יכולים לקיים מערכת יחסים התואמת את מי שאנחנו נראה רצוי יותר.
  51.זיכרונות עולים. זיכרונות של הגוף, זיכרונות דחוקים, תמונות מחיים קודמים ו/או חיים מקבילים. אנו מבריאים וממזגים את כל ה"אני"
  קבלו את השינויים באהבה הם מובילים למקומות חדשים ומעניקים חיים חדשים וחווייתיים בדרככם ב"מסע חייכם..."

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   אסתר רבקה
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   רשימה

   רשימה