כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  טוקבק - וכל השאר היסטוריה, מאת שפתי כהן

  מפרי עטו של טוקבקיסט וותיק ובלוגר מתחיל. דעות, פרשנויות, עניונים, טררמים וכל מה שטוב - וחשוב - שתקראו. ותקראו לזה איך שתקראו לזה - אבל אתם את הבלוג הזה לא תעזבו עד הטוקבק האחרון שלו (או עד שמישהו יכבה לכם את המחשב שהוא מטוקבק בו!). יאללה, קדימה, בואו ללקק ת'טוקבק - וכל השאר היסטוריה...

  ארכיון

  מערכת שלטון החוק(ן) של עמוס שוק(ן) - אונזערע ונישט אונזערע

  12 תגובות   יום שלישי, 8/4/08, 13:19

   

   

   

  שישה פוסטים העלה עמוס שוק(ן) בבלוג הפרטי שלו ("מאמרים מידי פעם") בקפה. שישה מאמרים ולא יותר. חמישה מהם (!!!) הוא מקדיש למאבק העז הניטש בין שר המשפטים, דניאל פרידמן לנשיאת בית המשפט העליון, דורית בייניש. המאבק האמיתי (כפי שאמר זאת בראיון השופט שטרוזמן) הוא בין הנשיא לשעבר, אהרון ברק ובין דניאל פרידמן. עמוס שוק(ן) ועיתונו המגויס ("הארץ") על שלל כתביו המגויסים לדיקטטורה המערכתית שהנהיג שוק(ן) מכים וחובטים בפרידמן בפקודתו של ראש המשפחה, עמוס. עד כאן עוד ניתן לסבול (בחירוק שיניים) את ההזניה העיתונאית ואת הזובור בו מאכיל אותנו השוק(ן). אבל, לא די לשוק(ן) וכלבלביו העיתונאיים בנשיפות ונשיכות בעורפו של השר פרידמן, הם פיתחו שיטה נוספת. שיטה המזכירה את שלטון הנ.ק.וו.ד (ק.ג.ב.) במוחם של אנשים - שטיפת מוח.

   

  לא רק שטף המאמרים (החד צדדיים עד כדי חוסר אמינות) והתוקפים את פרידמן מאיים לפרוץ את תאי מוחם של הקוראים. השוק(ן) מצא לו דרכים מתוחכמות נוספות לבעול ללא הסכמה (בעילה המגיעה כדי אינוס אינטלקטואלי) את מוח קוראי "הארץ". השוק(ן) הקים לעצמו חיזבאללה פרטי שתפקידו האחד והיחיד הוא לעשות שמות בראש הממשלה. החיזבאללה של הנסראללה שלנו קיבץ תחת כנפיו פלנגות ימניות פשיסטיות (ישראל הראל (ישראל הרעל) ומישה ארנס) ביחד עם פלנגות שמאלניות (יוסי שריד (יוסי שהיד) וזהבה גלאון - זוועת גללאון) ובמטכ"ל הוא שיבץ (סהדי במרומים שעל כורחם) את עוזי בנזימן ויואל מרקוס. עליהם המליך השוקן כרמטכ"ל על (בתפקיד העיימד מורניה הפרטי שלו) את הפסיכוארי שביט.

   

  השוק(ן), הנחשב (לפחות בעיני עצמו) כראש גילדת התשקורת חבר עם זוועת הגללאון - המחזיקה מעצמה לפחות כסגנית ראשונה לגילדת הנשים (סגנית שניה היא השלי יחימוביץ' וראש השדולה הוא לא אחר מגדעון סער, מנערי ארבל ומשיבוטיו של הקרוק,  שזיקיותו אומנותו) ואלו יחדיו חברו באמצעותו של שר המשפטים המיועד של הקרוק (נתניהו), דן מיצי מרידור, לראשי גילדת שלטון החוק(ן), אהרון ברק והביינישית.

   

  וכבר אמרתי "רק גילדה בטיז גילדה ומלחמת כנופיות החוק(ן)".

   

  המוציאים לפועל מטעמם (הכוללים גם את "החבר לשעבר" של אולמרט, דן מרגלית - המאפיוזיס עם גומות החן והשביל בצד) פועלים מידי יום וללא לאות, באדיקות שיעית ובאכזריות צפון אירופאית כדי לרדוף את אולמרט ואת ממשלתו. כל כלי הוא טוב בידיהם, כל נושא הוא כר ל"דעותיהם", כל פעולה של הממשלה היא אפריורי טעונה "טילטול" ושימת שק על ראשו של ראש הממשלה.

   

  בעבר כבר המשלתי את התנהגותם להתנהגות "אישו רועו" (אישה רעה בתימנית) .הם מחקים את צעקתה של ההיא מהערוץ השני ("תעשההההה לי ילדדדדדד !!!!!) בצעקה גלויה או מוסווית לאולמרט : "סלקקקק את פרידמןןןןןןןןןןןן" !!!! 

   

  כפי שכבר בישרתי לפני שנים ולשוק(ן) אישית לפני חודשים ארוכים (הוא לא הקשיב לי מפאת הבדלי הגיה וטעמים בשפתנו) קרב המאסף שהוא מנהל לא עולה יפה. "כנופיית שלטון החוק(ן) ניגפת", הודעתי לו אז והוא לא הקשיב או לא האמין. "גילדת המשפט מתרסקת", אמרתי לו והוא בשלו - כגלים הנשברים אל המזח - מעלה עוד ועוד פוסטים בגנות ההיגיון ובעד המשך שלטון החושך, משלח עוד ועוד פצצות שביט בראש הממשלה, מלקה אותנו במרקוסיזים, שביטיזים ובנזימניזים ולא מרפה. השוק(ן) הקים באתר "הארץ" את הדאנג'ן העיתונאי והוא מבצע בנו סדו אינטלקטואלי על בסיס יומי.

   

  שוקן ידידי - הסכת ושמע :  אין ולא תהיה עוד תקומה לתעלולי החונטה. הציבור מצביע ברגליו (בטוקבקיו) וגל הצונאמי שהחל בטוקבקים כבר מבעיר את כיסאותיהם של הצארינה ירום הודה בתיה גרציה ואת כיסא הכבוד של מכת הברק.

   

  בכל זאת, נותרות עדיין שתי שאלות פתוחות:

   

  1. מה מניע את השוק(ן) לנהוג כפי שהוא נוהג ? האם אינטרס עלום ואפל מניע אותו או סתם תמימות ועיוורון ?
  2. היכן מתחבא הקרוק נתניהו ? כיצד האטד של הימין מצליח לכלכל עצמו במחילות המובילות מהבונקר שמתחת המיטה של שרה אוצר לחדר הפיקוד במצודה ? כמה קונסרווים הוא הביא איתו מלונדון ? ראבאק, כמה ?

   

  בסוגיה זו, אולי יותר מאשר בכל סוגיה ציבורית אחרת בעת הנוכחית, הצליחו הטוקבקיסטים (עליהם נשען גם שר המשפטים פרידמן) להרים גל.

   

  כבוד רב מגיע לחבריי הטוקבקיסטים שהפליאו בנושא זה את מכותיהם בשלטון השביטיזים והביאו את השוק לפתחו של השוק(ן).

   

  ידידנו חץ עין נץ מהקפה טיקבק:

   

  "מר שוקן אולי די?

   

  אתם לא מרפים. התווכחו כבר כולם הבינו כולם שמעו את מי שנקרא כנופית שומרי החוק, שמעו את הטיעונים  של מי שנקרא כנופית אולמארט או כנופית נילי כהן.

   

  אני אחזור ואגיד לך.איני מכיר את נילי כהן אישית ולא את פרידמן, לא נימרודי, ולא את יואב יצחק ולא את דרעי ולא את דנקנר ולא את ימיני ולא אף אחד. אני סתם עו"ד מתל אביב ואני לא מאמין לכם.נקודה. וכמוני יש רבים אני מאמין לפרידמן. ככה זה פסק דינו של הציבור. .

   

  אני מאמין שפרידמן גם אם טועהלעיתים כוונתו טובה בדיוק כמו ששלך. הוא מעוניין לשפר את המערכת הוא חושב באמת שבית המשפט צבר כוח רב מדי ומנסה בזהירות  אם כי בנחישות לשפר את המערכת. אין בזה כל רע. תתוכח איתו אל תתוכח לגופו.

   

  הרע הוא בחוסר הנכונות שלך ושל שאר חברי כנופית שומרי החוק להרכין את הראש למול  ריבון הפועל בסמוכתו ואתם משתלחים באיש במקום. להתווכח איתו ואו להרכין ראשכם כנגד המציאות שהיא שיש שר משפטים שאינו חושב כמוכם. שר שנבחר כדין, איש ראוי משפטן מהשורה הראשונה מורה מהשורה הראשונה וחוקר  מהשורה הראשונה וכל זה בלשון המעטה. ועכשיו הוא יהיה שר ומחוקק מהשורה הראשונה. וכפי הנראה על אפכם ועל חמתכם. ולשביעות רצונם של רבים. שכאמור לא קיבלו שוחד מהגברת נילי כהן, לא עבוד אצל נימרודי ואציין גם שאף אחד לא הבטיח להם מינוי של שוםט באיזה שהוא מקום.

   

  אתם לא מרפים. כמו כלב רוטוילר אינכם מרפים השינים ננעצות וללא הרף אתם מתנפלים ראתה מפה, דן מרגלית משם, גברת הנשיאה בעזרת דוברה מר חשין בתוכניות הבוקר. אתם תוקפים ותוקפים. ואני אומר לך שוב. לא מאמינים לכם. פשוט לא מקבלים את דבריכם. חושבים שאתה טועה וחושבים שאולי דווקא שיקולי הנשיאה הם שיקולים זרים. יש החושבים כמוני יש החושבים כממוך

   

   

  די פשוט די"

   

  אחת הטוקבקיסטיות הגדולות של כל הזמנים היא "הגר" מאתר "הארץ", הגר (למרות היותה שמאלנית מוצהרת) תמכה בכל פה בשידוד מערכות אמיתי במערכת המשפט. הגר נחסמה והושתקה, הצנזורים של שוק(ן) התעללו בה ועשו שפטים בטוקבקיה. להגר היקרה מגיע מקום של כבוד בפוסט זה. היא סולקה על ידי הצנזורים של "הארץ" וקולה נדם מייד אחרי שהצליחה (בעור שיניה) להגניב את הטוקבק המפואר הבא:

   

  "למה רגשו גויים [ומדוע (חלקכם):] יהגו ריק" (תהלים ב`, 1) מוקדם יותר "עברתי" כאן בחטף ושמתי לב לעיסוק המופרז (לדידי) ולרוב: הספקולטיבי, בי עצמי. זה עתה ערכתי "סיבוב" נוסף ומצאתי עצמי "מככבת" שלא בטובתי. הנה לכם סבה נוספת להימנעות שגזרתי על עצמי, ואשר ממנה אחרוג זו הפעם, מאלו הסיבות.

  בין עורכי התגובות לביני מתנהלת, זה זמן "סדרת חינוך מחדש". נוטרי
  הדעות והמחשבות הנכונות מרשת שוקן - ברוח ועל חשבון מורשת שוקן - נזדעקו ויצאו להגנת האומה מפני דעות בלתי פטריוטיות העלולות לסכן את שלום האומה. לפני כחצי שנה החלטתי ל"חזור בתשובה". אם לא להשחית את נפש הקוראים בדעותיי הרי שאל לי להטריד את נוטרי האומה מטעם שוקן בדעותיי המסוכנות. פרשתי וייטב לכולם.

  לפני כחודש
  השתנו מעט פני הדברים. הסכמתי ל-pilot שבמסגרתו שלחתי, פעמים מספר, מספר תגובות לאכסניה נכבדה זו. ככל הנראה "אילוף הסוררת" (ע"פ The Taming of the Shrew מאת: William Shakespeare) הוכח כבלתי-צליח. היינו, לא פעם הואילו בחסדם נוטרי המחשבות והדעות הפטריוטיות להסיט דברי המזיקים מעיני אזרחים טובים קוראי ה"עיתון לאנשים חושבים נכון ופטריוטי".

  לשפל (מבחינתי) הגיעו דברים ביום 23.8.2007, עת
  נתפרסמו תגובותיי כאן (בסמוך למאמרו של ד"ר ירון אזרחי: "לא עניין של פופולריות"). שעה קלה אחר שפורסמו שתיים מתגובותיי הוסרו הן. ככל הנראה, מטעמי שלום הציבור והגנת נפש העם מפני דעותיי המסוכנות. ניסיונותיי להרהר אחר הגיונם (בהצתה מאוחרת) של נוטרי רשת ומורשת שוקן נדונו גם הם למחיקה.

  משעה זו ואילך גזרתי ואמשיך - פרט
  לחריגים מדודים ו"בלתי-מסוכנים" כגון זה - לגזור על עצמי ועל דעותיי י הימנעות מלבוא בשער מקום ואכסניה ש"[ו]אסור לנו שם" (ע"פ יהודה עמיחי).


  פרט להשחתת
  זמן לריק (תרתי משמע) נאלצתי להטעים את חוש הצדק והשוויון הטבועים מכות ואכזבות אגב עוד מחיקה או בעקבות עוד חינוך מחדש בגולאג שוקן. היום ניתן לי טעם נוסף להימנעות. יתרון הטוקבק הוא באנונימיותו. הנתק מחיי היומיום והאפשרות להגג (כמעט) מבלי לתת דין וחשבון בעולם המעשה מקדם את האגורה האתונאית צעד אחד גדול קדימה. לא רק ובעיקר לא, טכנולוגית. יתרון הטוקבק במתכונתו הוא חומת האש הוירטואלית שמאפשרים בתורם דיון נטול (או: "שואף לנטול") ad hominem. על-פי המתכונת הקיימת כאן מתקיימים תנאים כמעט אופטימליים לאנליזה של הכתוב נטו על-פני פסיכואנליזה (ליתר דיוק, בעבור מרבית המשתתפים: "*נסיון* לפסיכואנליזה") של הכותבת.

  אני מבינה לליבכם יגאל
  , אירית, איתמר ואחרים. אינני מתכחשת ל"כוח" מצרפי, תחושת יחד ושייכות. באופן אישי, "המחיר" שנגבה ממני כדי להשתתף כאן - בנסיבות פועלה של משטרת המחשבות והדעות הנכונות - גבוה מזה שיש באמצעי לשאת. נעים לי להיווכח בחברות הוירטואלית כמעין "חסד של אמת" (במשמעות ליטראלית ולא חלילה אנלוגית כמובן). עם-זאת, חבל להשחית זמן ותשומת לב על בעלי רישיון ומונופול לשקר (למען ארץ ישראל ובשם הפטריוטיות כמובן). את ניירות הזבובים בניחוח מטהר אויר "סחלבי" (דרך-כלל, בניחוחות "כיסוי" לרוב) אפשר למצוא פה ושם במרחב הווירטואלי של הטוקבק. חבל להתעכב עליהם חבל להשחית זמן על דרכיהן הנלוזות "להתווכח" עם יריבים דווקא ex parte ו- In absentia

  אף שצודקת לחלוטין בדבריה
  המשפטנית, הויכוח אינו על דעה או ינסיון להחכים באמצעות התחקות אחר האמת. הרי כל סטודנט מתחיל מתוודע לכך שאין הכלל הלוגי אריסטוטלי: "השלישי הנמנע," חל על מושגים שונים או מנוגדים. וכי זיהוי של משמעות אחת מהווה תנאי הכרחי לאמיתות לוגית של טענה בהקשר אחר?

  אכן ואפשר שבעבור מספר פטריוטים שקר הוא אמת ואמת היא
  שקר למען ובשם המולדת. בעבור אחרים, אפשר שתחת ניצול יתרונות הווירטואליה לחקר מופשט וטהור ככל שניתן בעקבות האמת והטוב ניתנת דווקא הזדמנות לחסות בצילה כל נורמה שהייתה פסולה בעליל במציאות ובעבור אותן דמויות.

  איתמר, אירית ויגאל
  , תודה ל"התגייסותכם" וחן חן לדבריכם. ו"חוב" קטן לאירית, את שטענתי בהזדמנות קודמת בהקשר משטרת המחשבות, לא כתבתי ב"פולנית". דומתני שהבנתי את דבריך שם. ברם, סברתי ועדיין דעתי היא שפתרונות שלבר אתר זה אינם פוטרים את קברניטי והנהלת העיתון והרשת לתת דין וחשבון - ראשית לכל, כלפי עצמם ומורשת שוקן הנישאת לשווא בפיהם - אגב הסלקטיביות הפוליטית בברירת התגובות המתפרסמות והשפעתה על אתר זה. יגאל, לצערי, לתפיסתי, הצנזורה אינה קשורה ל-פרידמן .V אבירי שלטון החוק וההגנה על זכויות הפרט. להערכתי קשור הדבר להשתנות, אופי וצורה שלבש האתר ודרישת הקהל בהתאם ללבוש וצורה קיצונית-כהניסטית זו. איתמר, אני לא יכולה להסכים יותר עם דבריך שאני "זה בכלל לא האישו" (177 לעיל)."

   

  אני עצמי העלתי עשרות, מה עשרות ? מאות !!! אולי אפילו אלפי טוקבקים בסוגיית שלטון החוק(ן). המלאכה לברור ולהביא לכאן את מיטבם תהיה מלאכת כזב. לא אוכל. הקלידו בגוגל ("שפתי כהן כנופיית שלטון החוק") ותמצאו אותם כולם פרושים בפניכם כשרשרת איתנה מאז ימי יואב יצחק (העליזים) ועד שהאחרון מכר נפשו לקרוק ועברתי ל"מקעד לאנשים חושבים". מאז הגיעי ל"הארץ" ועד לימי החושך בהם התנקשו צנזורי הארץ בקולה הבהיר והצלול של "הגר" וגם מאז עד עתה (ראו גם תגובותי לפוסטים של עמוס שוקן).

   

  בחרתי בטוקבק אחד קשה ונוקב. טוקבק שבא מהמקומות הכי עמוקים של הבטן וכל יתר הטוקבקים חרוטים בסלע קיומנו Google:

   

  "שפתי כהן:אם לתמצת את שוקן,הכנופייה אונזערע ופרידמן נישט אונזערע.  ואידך זיל גמור.
  שוקן רוצה
  להנציח את שליטת אונזערע.
  הם לא השתנו ולא ישתנו
  .
  כך הם התנהגו עם הגויים
  באירופה במשך אלפיים שנות גלות.
  משלנו ולא משלנו
  .
  וכך הם מדירים את הערבים
    ועדות המזרח מהצלחת ומהסיר.
  לא מתוך גיזענות, רק משום "הילכת אונזערע
  ".
  כל
  עוד הכנופיה, היא כנופיית אש"חים, הם בעד הכנופיה האש"חית שלהם.
  כל השאר רק רעש
  וצילצולים.
  שוקן, בברירה, בין נבחרי הציבור ונבחרי החונטה
  ,
  העדיפות של נבחרי
  הציבור, ברורה מאליה.
  זו דמוקרטיה ולא ח`ונטאקראטיה ולא בגצוקרטיה
  .
  ולא
  חרטוקראטיה.
  איך אני אסביר לך, שה"פוליטיקאים" ה"מושחתים
  ",
  שכנופיית שלטון
  החוק, משסה את האספסוף ואת התרנגולות בהם, הם הריבון ? (בשם העם).
  חצי ממשטרת
  ישראל ושלשה רבעים מעובדי מקבר המדינה
  ושליש מהפרקליטות, עסוקים בלצוד את השרים
  והח"כים.
  והפשע חוגג ברחובות
  .
  והם לא נוגעים במשפחות הפשע המאורגן
  ,
  עסוקים
  בלהמאיס את נבחרי הציבור על העם.
  מכניסים להם אצבע לתחת ונותנים לאספסוף
  להריח,
  כמה הדמוקרטיה מסריחה
  .
  מהיום שאולמרט נבחר לראשות הממשלה, הלשכה שלו
  היתה תחת האזנה.
  לשכת ראש הממשלה, לא לשכת רוזנשטיין
  .
  עם רוזנשטיין הם נזהרים
  לא להתעסק, הוא לא פרייר.
  מפנקים אותו"
  .  

  קישורים:

   

  http://cafe.themarker.com/view.php?u=42132

   

  http://cafe.themarker.com/view.php?u=12041

   

  http://cafe.themarker.com/view.php?t=341797

   

   

   

  yc48@walla.com

   

   

   

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (11)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     6/5/08 23:54:

    

    

   מאמר מדהים שקראתי באתר החרדי "צופר" מאת שמואל קופר:

    

   http://www.tsofar.com/zofar/see_article.asp?id=8476

    

   החקירה האחרונה שנפתחה נגד אולמרט – מסריחה.

    

   כל הפרטים שכן ידועים בפרשה הזאת - שאת פרסום פרטיה אסרו השלטונות באופן מוחלט כאילו מדובר במידע ביטחוני שלגילויו מצפים בכיליון עיניים בטהרן ודמשק, ואשר פרסומו יעמיד את אזרחי המדינה בסכנה חמורה – מראים שמדובר בפרשה מסריחה.

    

   והצחנה היא לא בגלל השחיתות של אולמרט. היא בגלל השחיתות של מי שבאמת שולט במדינה האומללה הזאת, שהיא אומללה בגלל מי ששולט בה באמת.

    

   כל אחד שיודע לפתוח מחשב ולגלוש באינטרנט, יודע כבר עכשיו בדיוק מי האיש שבגינו הובהל אולמרט לחקירה. שמו ופרטיו המדויקים פורסמו בתקשורת בחו"ל, זאת לאחר ששמו מתפרסם גם באתרי אינטרנט בארץ מזה מספר ימים. כל גולש שמעוניין לדעת, יודע את כתובתו, מספר הטלפון שלו, גילו, עיסוקו, שמות הוריו והורי הוריו, שמות ילדיו, היכן הם גרים, את כתובתו בארץ ואת כתובתו בחו"ל, למי וכמה תרם כספים וכד´. צריך כאמור רק לפתוח מחשב ולגלוש באינטרנט כמה דקות. לא יותר.

    

   אז למה צו איסור הפרסום? התירוץ שהודלף לתקשורת ע"י מזוז וראשי החוקרים של המשטרה, הוא שהדבר נועד למנוע תיאום עדויות. נו, באמת...הם חושבים שכולם מטומטמים? כיצד יכול פרסום שמו של הכוכב החדש של הפרקליטות והמשטרה להואיל למי שחפץ לתאם עדויות, כאשר כאמור, כל ילד שיש לו מחשב יודע כבר בדיוק מי האיש ואת כל הפרטים עליו. טוב, אולי מזוז ודנינו חושבים שאולמרט ושולה זקן לא יודעים במי מדובר...

    

   אז למה אוסרים את הפרסום? ובכן, זהו חלק מטכסיסי מי שמעוניין להפיל את אולמרט - למנוע מן הציבור לדעת מה באמת קורה כאן.

    

   מי מעוניין להפיל את אולמרט? גם בשביל לדעת את התשובה הזאת, לא צריך תחכום רב מידי. לפני מספר ימים התייצב שליט המדינה האמיתי, אהרן ברק, בגלוי בפני כל כלי  התקשורת, ואמר שבמלחמת ההישרדות של החונטה המשפטית שהקים, אם רוצים להפיל את שר המשפטים, דניאל פרידמן  המאיים לקטוע את שלטונה שהושג בדרכים לא חוקיות – צריך להפנות את החצים לא לעבר פרידמן, אלא לעבר אולמרט. בלי הגיבוי של ראש הממשלה, פרידמן יפסיק להוות איום על שלטון כנופיית החוק.

    

   מספר ימים אחר כך, התפוצצה הפרשה המצחינה הזאת.

    

   מי השחקנים האחרים שמשתפים פעולה עם חבורת ברק/ביניש? ראשית, היועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז. אחרי המפלה הצורבת שלו בתיק קצב, בה ספג השפלה חמורה, כאשר לעין כל נחשף חוסר הכישרון הבסיסי שלו והניהול הטירוני והאומלל של הפרשה – צריך מזוז להציל את מעמדו. ע"י הפלת אולמרט, הוא יצטייר בדעת הקהל כגיבור שהצליח להוריד מכס ראש הממשלה את הארכי-מושחת, אולמרט, וממילא ישכח כישלונו הצורב בפרשת קצב. אגב כך יחבור לכנופיית ברק, ויזכה להטבות שאדוני הארץ מסוגלים להעניק, בעיקר לאחר שיסלק מן הדרך את המאיים להפילם.

    

   השחקן הנוסף הוא יוחנן דנינו, ראש אגף החקירות במשטרה. התפקיד שמילא בשיתוף פעולה עם כנופיית ברק, בתפירת התיק לחיים רמון כדי לסלק אותו ממשרד המשפטים ולסלול את הדרך ע"י כך למינויה של דורית ביניש כנשיאת בית המשפט העליון – נחשף בתקשורת. אם רמון ימשיך לכהן כמשנה לראש הממשלה, ופרידמן כשר המשפטים – הם יצליחו כנראה למצות עמו את הדין על חלקו בתפירת התיק ולסלקו מתפקידו. ממילא, סילוק אולמרט, ויחד אתו רמון ופרידמן – חיוני לדנינו כדי לשרוד.

    

   כאשר אלו השחקנים הראשיים בפרשה הנוכחית, לא פלא שהיא מתנהלת כך.

    

   ראשית, צריך אבל להבהיר דבר בסיסי. שרי הממשלה והמנכ"לים שלה – לוקחים שוחד. צריך רק לדון, אם כולם, או רק רובם המוחלט. לא נאריך בעניין במאמר זה, אבל למי שיודע כיצד מתנהל הממסד ומכיר את היחסים בין הון ושלטון במדינה -  ברור שאי אפשר שראשיו לא ייקחו שוחד.

    

   השאלה היא אפוא, לא אם אולמרט לקח שוחד, או פלוני או אלמוני. השאלה היחידה היא, את מי מחליטים שליטי המדינה האמיתיים, קרי, ברק/ביניש וחבורתם לחשוף.

    

   כאשר הפרקליטות, המשטרה והתקשורת הם הכלים של החונטה המשפטית הזאת, שום דבר לא נבצר מהם. סכומי השוחד שבו הואשם אריה דרעי שלקח, לא מתקרבים אפילו, למספרים שרצים אצל המושחתים הראשיים, שהם ראשי הממסד. אז למה דווקא הוא, יחד עם רבים אחרים מן הפוליטיקאים של ש"ס הואשמו? מכיוון שהתנועה הזאת, שמקור הכוח שלה הוא במגזרי אוכלוסייה שאינם אלו מהם שואבת כנופיית ברק את כוחה – מאיימת על שלטון האליטות. אז היום לא מחסלים כבר עם כדור בראש, כמו שעשו מנהיגי מפא"י בזמן שלטונם, אלא עם תיק במשטרה.

    

   השאלה היא אפוא, לא אם אולמרט לקח שוחד, אלא מדוע החליטו אנשי ברק, הפרקליטות והמשטרה – להיפטר ממנו. כי אם היו רוצים להילחם באמת בשחיתות, לא זו בלבד שהיו צריכים לבנות אגפים מיוחדים לכל ראשי הממסד, אלא שהאסירים הראשונים שהיו מאכלסים אגפים אלו, היו אותם שופטי העליון, ראשי הפרקליטות וצמרת המשטרה, שמחליטים היום נגד מי ייפתח תיק ונגד מי לא.

    

   ומה הבהילות הזאת בפתיחת החקירה הנוכחית נגד אולמרט? בתחילה ניסו מזוז ואנשיו לספר סיפורים כאילו נתגלה מידע חדש, ממש ממש בזה הרגע, שצריך באופן דחוף לחקור אותו, אחרת, יוכלו הפושעים, דהיינו, אולמרט, זקן והאחרים לטשטש את הראיות.

    

   אבל מן הפרטים שכן מתפרסמים בתקשורת, מתברר שלא היו דברים מעולם. מדובר באיזה רישום שמצאו במסמכים שלקח מבקר המדינה כבר לפני שנה לצורך החקירות שלו. מסתבר ששום דבר לא היה קורה אם הפרט הזה היה שוכב עוד שנה או שנתיים, או נגנז לנצח באיזה תיק במגירה שכוחה.

    

   לפי הפרטים שכן הותרו לפרסום, מדובר גם בעניין שנוגע לתקופה שאולמרט היה ראש עיריית ירושלים. מה הבהילות הזאת לעשות רעידת אדמה פוליטית מדבר שקרה לפני למעלה מעשר שנים? למה היה צריך אפוא, עכשיו, לפני יום העצמאות, ולפני ביקורו של בוש, להרעיש את המדינה כולה?

    

   התשובה נעוצה בשאלה. יום העצמאות, ועוד יום העצמאות הששים החגיגי במיוחד, הוא כר פורה לשלל הזדמנויות צילום לראש ממשלה מכהן. כולל ראיונות מיוחדים בתקשורת. אם נוסיף לכך את הביקור חסר התקדים של ג´ורג´ בוש, נשיא ארה"ב, המעצמה הגדולה בעולם, שבא לכאן במיוחד כדי להדגיש את ידידותו עם העם היהודי היושב בציון, ועם ראש הממשלה, אהוד אולמרט; אם נוסיף לכך את העובדה שאגב ביקור זה, התעתד אולמרט להציג יחד עם בוש התקדמות משמעותית במו"מ עם הפלסטינים; אם נוסיף לכך את ההתחזקות המשמעותית של אולמרט בסקרים האחרונים, שתרמה לה גם הפצצת הכור הגרעיני בסוריה – מתקבלת תמונה מאד מאד לא רצויה לכנופיית ברק.

    

   אחרי חגיגות יום העצמאות, ביקור בוש, ההתקדמות במו"מ עם הפלסטינים – מעמדו של אולמרט היה מתחזק בצורה שהיה כבר קשה מאד להפיל אותו. ומשמעות אי הפלת אולמרט היא הישארות פרידמן. ורמון. ומשמעות הישארות שלושת אלו – היא הפלת החונטה של ברק.

    

   חברו אפוא ברק וחבר מרעיו, לאינטרסנטים האחרים בהפלת אולמרט, עליהם דברנו לעיל, ויצאו דווקא עכשיו, לפני חגיגות העצמאות ולפני ביקור בוש – עם הבלון הנפוח הזה, של אותו תורם לאולמרט מלפני למעלה מעשר שנים.

    

   בד בבד, הוציאו צו איסור גורף, שלא זכור כמותו, כדי למנוע מן האספסוף הנבער לדעת מה באמת הולך כאן. מפני שלמעשה אין כאן ככל הנראה כלום. אם היה להם באמת משהו נגד אולמרט, היה המידע יוצא מיד לתקשורת, אם בצורת הודעה או הדלפה. העובדה שלא יצא מידע כזה, אומרת שאין להם מידע מפליל באמת. איזה תרומה מלפני למעלה מעשר שנים לראש עיריית ירושלים. נו, באמת...עם זה אפשר להפיל את ראש הממשלה?

    

   מה שכן אפשר, זה למנוע ממנו את ההתחזקות הצפויה ולפוצץ בקול רעש גדול פרשה, שתתברר כנראה בדיעבד כעורבא פרח.

    

   לא באנו לעשות כאן ספקולציות אם אולמרט כן לקח או לא לקח. אדרבא, אנחנו אומרים שכל אחד לוקח. אז למה לא הוא? אבל מכאן ועד לתשתית ראייתית שתצדיק הגשת כתב אישום, שלא לדבר על הרשעה – המרחק עצום.

    

   שהרי מה אנו רואים היום? לפי הפרטים שכן נמסרו לפרסום, מי שיודע על העניין, הם שלושה: אותו אדם עלום שם, ששמו ידוע בכל העולם (חוץ מן המדינה הנשלטת ע"י אבירי חופש הדיבור), אהוד אולמרט ושולה זקן.

    

   אולמרט מדבר בחקירה. כראש ממשלה הוא לא יכול להרשות לעצמו את הלוקסוס של זכות השתיקה. אבל שולה זקן כן שותקת. לא צריך ראש של מיניסטר כדי להבין מה קורה כאן. כל הטקטיקה של החקירה הזאת, כמו כל החקירות בנושאים כאלו, היא של מציאת סתירות בין הגרסאות של הנוגעים בדבר, כאשר על סמך סתירות אלו, אפשר לטעון שיש תשתית ראייתית להגשת כתב אישום. וזה כל מה שכנופיית החוק צריכה עכשיו. הרשעה? גם אם הסיכוי קלוש, הרי עצם הגשת כתב אישום יחייב את אולמרט להתפטר. ויחד אתו ילך פרידמן. ומי יישאר? ראשי הכנופיה.

    

   זאת הסיבה מדוע רק אולמרט מדבר, בעוד שולה זקן שותקת. כדי שלא לאפשר לחוקרים למצוא סתירות בין דברי השניים. אם היא שותקת, אז צריך לנסות להפריך את גרסת אולמרט. בלי גרסה סותרת – הדבר בלתי אפשרי או לפחות קשה מאד.

    

   מה עם התורם עלום השם? הסברה נותנת, שבמה שאמר, אם בכלל אמר, אין די כדי להפליל את אולמרט. שאחרת, לא היינו עדים לשתיקה זועקת כזאת. מיד היו הדלפות רצות לתקשורת מכיוון המשטרה והפרקליטות.

    

   היבט נוסף. אם נכון מה שהתפרסם בתקשורת מפי מקורבים לאולמרט, שמדובר במי שרוצה להפיל את אולמרט כי הוא אחד מאותם מיליונרים חובשי כיפה ימניים קיצונים המתגוררים מעבר לאוקיינוס – דבר שהינו רק שמועה שהם מפיצים, צריך להזכיר, אבל אם זה נכון – הרי מדובר בגילוי נוסף במגמה החמורה של הצטרפות אנשים דתיים לגל העכור של הוזי הימין המטורף.

    

   האינטרס של אדם דתי באמת, הוא לשאוף להמשך קיום ממשלת אולמרט, כדי ששר המשפטים שלו, דניאל פרידמן, יוכל אכן להגשים את מטרתו – הפלת החונטה המשפטית של ברק וחבריו.

    

   כי האחרונים, הם האויבים האמיתיים של עם ישראל ולא מי שמוכן להיפטר מתשלום ביטוח לאומי לתושבי ג´בל מוכבר בצירוף תעודת זהות כחולה ומתן אפשרות להסתובב חופשי ברחבי הארץ ולבצע פיגועים, דוגמת הטבח האחרון ב"מרכז הרב".

    

   אז במקום לעשות הכל כדי לאפשר את המשך קיומה של הממשלה הנוכחית, הנלחמת, מסיבות שלה, באויבים האמיתיים של עם ישראל, שהם ברק/ביניש וחבורתם – כורתים אנשי הימין הקיצוני המוסווים כדתיים, ברית הזויה עם כנופיית החוק השמאלנית קיצונית המונהגת ע"י ברק ומדרדרת את המדינה לכיליון.

    

   אם אמנם נכון הדבר, שמדובר כאן ביוזמה הבאה מחוגי הימין הקיצוני חובשי הכיפות – אנו חוזים באחד השיאם של התגשמות הברית המטורפת בין קיצוני הימין וקיצוני השמאל, להוציא לפועל את הפרשה המצחינה הזאת, שאנו עדים לה היום.
     11/4/08 22:22:

    

    

   ראוי לצטט את בן דרור ימיני

    

   "

   פוטש שיפוטי הדרישה להדחת שר משפטים מכהן רק מפני שדעתו שונה היא ניסיון להשלטה סופית של האוליגרכיה השיפוטית 11/4/2008 changeClass();   התמונה מתבהרת. מדובר בניסיון הפיכה. פוטש מטעם הצמרת השיפוטית של מדינת ישראל. רמיסה בוטה של הפרדת רשויות. ניסיון של אוליגרכיה קטנה, שיש לה תמיכה פוליטית מכיוון מאוד ידוע, להדיח שר במדינת ישראל רק בגלל עמדותיו.

    

     11/4/08 17:09:

    

   תודה גדולה ג'וד

   תודה

   תודה

   תודה 

     11/4/08 02:09:

    

   צטט: שפתי כהן 2008-04-11 00:41:44

    

   צטט: ooops 2008-04-10 10:16:15

   משהו לעניין שפת הויכוח ולא לעצם העניין.

    

   בעיניי, טענות הופכות כבדות משקל יותר אם מכבדים את זה שטוענים נגדו ולא מנסים לפגוע בו בשום אזור שאיננו מחוץ לגבולות הנושא בו דנים. כל חריגה מפחיתה בעיניי מעוצמת הטענות, משום שהיא רומזת שהן מבוססות על דעה קיימת בנוגע לאדם, לא לנושא.

    

   משום כך לא אהבתי את השימוש שלךבשם שוק(ן). אם אתה רוצה לרמוז על התנהלות של שוק, היית יכול למצוא דרכים אחרות לומר זאת בלי לפגוע בשמו של האדם.

    

   הרי איש אינו רוצה שיקראו לביבי ביב(י) למשל, בין אם מסכימים לדעותיו ובין אם לאו.

    

    אני מקבל את הערתך באהבה. לדעתי אתה צודק אבל אני טוקבקיסט ולא ניתן לשחק טניס על במגרש כדורגל. ושוב - אתה צודק !

   אווופס,

   רציתי להוסיף לתשובתו של יגאל אליך. < יגאל, ברשותך, כן?>

   בתחילה כשרק נתקלתי בפוסטים שלו, די נבהלתי מהשפה.

   אהבתי את התוכן, את החכמה והשנינה,

   אפילו למדתי הרבה על פוליטיקה.

    אך בכל זאת חשבתי לעצמי שהשפה הזו שלו, למרות מליצותה-מרתיעה, לדעתי כמובן.

   וגם ראיתי אחרים שהעירו על כך.

    

   אבל כיום, לאחר היכרות של כמעט שנה, אני מסכימה בהחלט עם מה שהוא ענה לך.

   יגאל הוא טוקבקיסט. טוקבקיסט זה סוג של מקצוע.

   והטוקבקיסטים לא 'דופקים חשבון' לאף אחד. הם פשוט כותבים את האמת שלהם כפי שהיא.

   היה סמוך ובטוח שמגרש הטוקבקיה הוא המגרש שלו, והוא מכיר בו כל פינה.

    

   שאל את עיתונאי הארץ מי זה יגאל כהן, את עיתונאי מעריב...כולם יודעים ומכירים את האיש ואת שפתו. ותתפלא עד כמה מטבעות לשונו, שנראות לך נוקשות, טבועות לעיתים אף במאמריהם.

   אם אליעזר בן יהודה נחשב למחיה השפה העברית, אז יגאל כהן הוא האליעזר בן יהודה של הטוקבקים.

   ואיך שר קונילמל בזמנו? 'אם אני איננני אני- אז מי אני בכלל?!'

   אותו דבר - כי לולא צורת ההתבטאות הזו האמיתית והיוצאת מן הלב של יגאל, הוא לא היה ה-'יגאל-  שפתי כהן', ובטח לא 'מלך הטוקבקיסטים'!

    

    

     11/4/08 00:41:

    

   צטט: ooops 2008-04-10 10:16:15

   משהו לעניין שפת הויכוח ולא לעצם העניין.

    

   בעיניי, טענות הופכות כבדות משקל יותר אם מכבדים את זה שטוענים נגדו ולא מנסים לפגוע בו בשום אזור שאיננו מחוץ לגבולות הנושא בו דנים. כל חריגה מפחיתה בעיניי מעוצמת הטענות, משום שהיא רומזת שהן מבוססות על דעה קיימת בנוגע לאדם, לא לנושא.

    

   משום כך לא אהבתי את השימוש שלךבשם שוק(ן). אם אתה רוצה לרמוז על התנהלות של שוק, היית יכול למצוא דרכים אחרות לומר זאת בלי לפגוע בשמו של האדם.

    

   הרי איש אינו רוצה שיקראו לביבי ביב(י) למשל, בין אם מסכימים לדעותיו ובין אם לאו.

    

    אני מקבל את הערתך באהבה. לדעתי אתה צודק אבל אני טוקבקיסט ולא ניתן לשחק טניס על במגרש כדורגל. ושוב - אתה צודק !

     10/4/08 10:17:

    

   צטט: ooops 2008-04-10 10:16:15

   משהו לעניין שפת הויכוח ולא לעצם העניין.

    

   בעיניי, טענות הופכות כבדות משקל יותר אם מכבדים את זה שטוענים נגדו ולא מנסים לפגוע בו בשום אזור שאיננו מחוץ לגבולות הנושא בו דנים. כל חריגה מפחיתה בעיניי מעוצמת הטענות, משום שהיא רומזת שהן מבוססות על דעה קיימת בנוגע לאדם, לא לנושא.

    

   משום כך לא אהבתי את השימוש שלךבשם שוק(ן). אם אתה רוצה לרמוז על התנהלות של שוק, היית יכול למצוא דרכים אחרות לומר זאת בלי לפגוע בשמו של האדם.

    

   הרי איש אינו רוצה שיקראו לביבי ביב(י) למשל, בין אם מסכימים לדעותיו ובין אם לאו.

    

    

   ניסוח קלוקל שלי כמובן, התכוונתי "בשום אזור שהוא מחוץ לגבולות הנושא" וגו'.

     10/4/08 10:16:

   משהו לעניין שפת הויכוח ולא לעצם העניין.

    

   בעיניי, טענות הופכות כבדות משקל יותר אם מכבדים את זה שטוענים נגדו ולא מנסים לפגוע בו בשום אזור שאיננו מחוץ לגבולות הנושא בו דנים. כל חריגה מפחיתה בעיניי מעוצמת הטענות, משום שהיא רומזת שהן מבוססות על דעה קיימת בנוגע לאדם, לא לנושא.

    

   משום כך לא אהבתי את השימוש שלךבשם שוק(ן). אם אתה רוצה לרמוז על התנהלות של שוק, היית יכול למצוא דרכים אחרות לומר זאת בלי לפגוע בשמו של האדם.

    

   הרי איש אינו רוצה שיקראו לביבי ביב(י) למשל, בין אם מסכימים לדעותיו ובין אם לאו.

    

     8/4/08 15:30:

   אכן יש כוח למילה הכתובה ולצערנו רובנו שוכחים שגם אנשי התקשורת הם רק בני-אדם ואינם נטולי אינטרסים או טיפשות אז מבלי להתייחס נקודתית לשוקן או אחרים פשוט אומר :

   " אז שלא יעבדו עליכם" ...

     8/4/08 14:53:

    

    

   שפתי כהן:מה שהבוהים בטמבלביזיה הבינו עד עכשיו זה שהמפגינים באים.

   משפט דרייפוס אפילו בליהוק.
   המפגינים באים.
   שלא ישכחו את החבל.
   האספסוף עלה לשלטון.
   אני מת לדעת, מה יחליטו המפגינים.

    

     8/4/08 14:28:

    

   יאיר,

    

   אני צופה בטלויזיה שמשדרת את "משפט קצב" בשידור חי.

   פרקליטיו של הנשיא לשעבר מצפים להחלטה לקבל ראיות.

   כך מתנהל משפט - עם ראיות שמוסתרות מפרקליטי הנשיא.

   ובמה מתעסקים הכתבים ? יש מפגינים ? הגיעו מפגינים ? כמה מפגינים ? איפה עומדים המפגינים ? יו יש הרבה מפגינים...

   ועכשיו חסר רק להדליק את המוקד.

   ככה זה בימי הקיסר ירום הודו ברק והצארינה בתיה גרציה - משפט האספסוף.

   איכס.

    

   קצב הורשע על ידי האספסוף עוד לפני משפט

   משפט קצב = משפט דרייפוס

    

   ויהי בימי הצארינה בתיה גרציה ..... 

     8/4/08 13:57:

    

    

   וואו הפתעה

   חזק ואפילו מפחידדדדדדד

   כך עובדת "השיטה" ?

   פרופיל

   שפתי כהן
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   תגיות