16 תגובות   יום חמישי, 6/11/08, 08:09
זמן אמת לעיתים זה 'משהו בסגנון הוה' שבו מציעים לאדם דבר שתמיד רצה אבל בהצעה הזאת יש משהו שנוגד את עקרונותיו.

 
כעת, באותו 'הוה נחשי', על האדם להחליט האם לתפוס את ההצעה ולהתפשר `רק על דבר קטן` או להיות נאמן לעצמו באופן מלא ולא לקבל את ההצעה.

  

בלי לשים לב אנו עומדים בפני התנסות מסוג זה כמעט מדי יום ביומו ולכן החלטתי הבוקר לתת דוגמה אחת (וירטואלית) כדי להסביר עצמי ולהיות במודעות / תודעה בהירה כשזה קורה לאנשים אחרים (כמובן מה שמתאים לי איננו בהכרח מתאים לך, ובכל זאת...).

   

 דוגמה:

  כבר המון שנים אני מעוניינת למצוא אדם ש 'יאמרגן אותי' – זאת אומרת, אמרגן, שיארגן אנשים לקבוצות לימוד ושאר ירקות ויקבל על כך אחוזים או שכר קבוע לאדם (600 ₪ המהווים את דמי ההרשמה).

קל לחפש אמרגנים לתחומי הבמה אבל מה שמתאים לאנשי במה – שחקנים זמרים ואנשים ממקצועות אלו - נראה כי לא הצליח לפרוץ גדרות ולהגיע לתחום שבו אני עוסקת.

  
זה הדבר שאני עמדתי לפניו כשקיבלתי מייל המציע לי כי יארגנו עבורי סדנאות וקורסים בתשלום, אשר יועברו דרך האינטרנט.

  
תיאורטית הצעה מפתה, במיוחד כי מדובר בכלי תקשורת שהמוני אנשים יכולים להשתתף באמצעותו בזמן ובמקום הנוח להם. באמצעות קורסים באינטרנט לכאורה אגיע לקהל גדול של תלמיות ותלמידים, שיוכלו לאחר מכן להעביר הלאה את שאני למדתי ב 33 השנים שחלפו ואת שנזכרתי מהעבר העתיק שלי.

  
ההצעה מפתה, אילולי הלימודים היו דרך האינטרנט ולכן עלולים לעשות דבר הנוגד את אחד מעקרונות חיי המקצועיים.

    

  הקרינה של האינטרנט מבטלת את האפשרויות של התלמידים הלומדים ישירות מהאינטרנט להגיע לגבהים העילאיים ל עצמם, בגלל שמדובר בתדרי אור/ קליטה איטיים מהפעילות של גלי המוח.

  התהליך הופך להיות במקום תהליך לימודים המקדם את ההתפתחות העצמית ברבדים המנטלים והרוחניים לתהליך של שטיפת מוח ו/או תכנות המוח.

 

נכון שלכאורה מה שאלמד הוא מקצועי וממוקד על מה שרוצים ללמוד אבל, התהליך שאני מתכוונת לו כשאני מלמדת תחום כלשהו אמור לקדם במקסימום האפשרויות את הלומדים וזה בהחלט לא מה שיהיה כאן.

 

 אם האדם הלומד יהיה בזמן הלימוד חשוף להשפעות נוספות שמתוכנתות במודע או שלא במודע על ידי בעלי האתר, פרסומות ואפשרויות אחרות במשך כל הזמן הזה הרי אני אהיה מקור להשפעות שאינן משפיעות טובה על הלומדים - גם אם כוונתי המקורית איננה כזאת.

האם עלי להסכים ללמד קורסים דרך האינטרנט או להיות נאמנה לתפיסת העולם שלי בכל מחיר (זאת היתה השאלה שעמדתי בפניה, דוקא בתקופה בה חשוב היה לי להכין מרחב להכנסות רבות יותר מאשר התרגלתי אליהן)

  

   לאורך כל ההיסטוריה שלי כהילרית, מורה, מנחת מדיטציה, דמיון מודרך ותהליכים דומים ומאבחנת עשיתי הכל כדי שאנשים לא יהיו מכורים לי אלא יוכלו בעצמאות מלאה להשתמש בדבר למדו או השיגו מהקשר המקצועי ביננו.

         

זאת אומרת שאם הייתי מסכימה להצעה המפתה להעביר קורסים דרך האינטרנט אז כל העבודה שלי,

  המיועדת כמתנת לואי לפעול לקשר אינטואיטיבי שלך עם הרבדים הגבוהים שלך ועם אנרגיות האור הראשוניות,

  כל האיכויות האלו לא רק שלא היו יכולות לבוא לכלל ביטוי או הפעלה באינטרנט

  אלא אני הייתי הופכת לכלי באמצעותו מתכנתים אנשים דרך  מכשור תדרים, המחשב ובמיוחד דרך האינטרנט.

      
דחיתי הצעה זו.

  

  אך ל 'זמן אמת' יש הרבה שיטות להגיע לאנשים ...

  לאחרונה הגיעה אלי הצעה ללמד קורס נומרולוגיה דרך הטלפון.

  האדם ישלם לי את השכר שאני לוקחת ללימודים פרטיים אבל במקום להגיע לירושלים מהמרכז הוא יקבל את השיעור בטלפון...

    

הטלפון גם הוא גלים איטיים אבל אם איננו סלולרי או אלחוטי (הפועל על בטריאה) הוא יוצר השפעה פחותה יותר מאשר הקרינה של המחשב בגלל 'פער תדרי האור/קול' עליו כבר כתבתי בעבר.

  

 דרך הטלפון אני לא יכולה להגיע לגבהים שלי בגלל הקרינה עלי וההנחיה לי תהיה בפשט מהכתב וללא ההשראה שהתלמידים עצמם נותנים ולוקחים את הקורסים למקום גבוה יותר , כמו לימוד מקלטות (למרות שיש לי מכשיר טלפון לא מתקדם)

    

גם להצעה זו 'בזמן אמת' נאלצתי לסרב מתוך האמת הפנימית שלי וללא קשר לצרכים אחרים כי האמת הפנימית היא זאת עימה אני אחיה עד יומי האחרון ולאחריו.   

    

   (נכון שאני צריכה אמרגנית?חיוך)
דרג את התוכן: